Uitgaan in het weekend Luxor Gemeenschapshuis Lido r iBxun6Xn& PROGNOSES Musis Sacrum APOLLO Over'hemden gesproken Berg en Da! Gorry en Wins Sprang-Capelle GRATIS KINDERWAGEN van de clubs TILBURG w.s.c. s.s.c. ^kpari 'IflflSSfH - $UlUfC0l af> De onoverwinnelijke gladiator Als het jonge koren rijpt De zondebok I Tabu McLintock de geweldige Kus me, sufferd Romantica De Lindeboom Euphonia HOENDERVANGERS .HERENMODE Sprang CapeM* W (Pï> Waspik R.K.C. D.E.S.K. R.W.B. Baardwijk R.K.D.V.C. Raad Sprang-Capelle vergadert vrijdag In model en stof. Ook zo'n kolbert kan U goed staan. Komt U het eens vrijblijvend passen bij Heren-en Juniorkleding Willem II straat 59 Retius is de gladiator die het op neemt tegen een heerser en tegen zwaardvechters. De heerser is de regent Rabirius. Hij hoopt zijn macht te vergroten door te trouwen met de dochter van de overleden koning. Retius zal daar een grote stok voor steken. Zondag 3 uur. „Le blé en herbe" is een van de meest besproken boeken van de Franse schrijfster Colette, die in augustus '54 het laatst „in het nieuws was" bij haar overlijden- Als het jonge koren rijpt is een verhaal over de jeugd. Phil en Vinca zijn samen opge groeid in één gezin. Op het moment dat het verhaal begint, is de jon gen 16 en het meisje 15 jaar. Phil is zich bewust van zijn groeiende volwassenheid. Hij ziet de jonge Vinca niet meer als een speelka meraadje. Vinca voelt de verande ring en heeft verdriet over het weg ebben van het onbevangen vertrou wen uit hun kindertijd, dat zij krampachtig tracht vast te houden. Tijdens de vorige zomervakantie waren er al enige onenigheidsjes ge weest. Thans zijn ze vaak in zich zelf gekeerd zonder de moeilijkhe den uit te kunnen praten. Een vrouw die aan Phil de weg vraagt en tegen hem monsieur zegt maakt dat zijn probleem op een keerpunt raakt. De 40-jarige vrouw boeit hem evenzeer als hij angst voor haar heeft. Een bijna toeval lige ontmoeting loopt uit op een rendez-vous. De jongen, gefasci neerd door het mysterie kan geen geduld meer oefenen nu de ont hulling zich aanbiedt. De volgende morgen vraagt hij aan zijn moeder of hij veranderd is. „Je bent nu 16 jaar en een nacht" ant woord deze. Zaterdag en maandag. Een beroemde komiek is bij een vliegtuigramp om het leven geko men en de talloze fans zijn in rouw gedompeld. Voor één groepje men sen is het sterven van de komiek een persoonlijke ramp. Zij zijn hun goed betaalde baantje kwijt. Dit groepje gaat nu haastig zoe ken naar een man die gouden eie ren voor hen kan leggen en zij vonden hun man in de picollo.van het hotel (Jerry Lewis) De knaap weet echter altijd kans alles in de war te laten lopen en met zijn twee linkse handen laat hij overal waar hij komt ruïnes achter. Wanneer na veel misluk kingen de groep besluit de ster in spé af te danken en hem een brief stuure is de woede van Stanley niet te koelen. Die avond geeft hij een show weg die voor hem een langdurig sukses betekent. Donderdag, vrijdag en zondag. Het is een film zonder werke lijk verhaal. De scenes zijn gefilmd met een verborgen camera en zijn zonder meer absurd. Vrijdag tot en met dinsdag. Een „family comedy". Zo zou men John Wayne's film het beste kunnen noemen. Het is het verhaal van de stug-drinkende, vechtlusti ge McLintock. Een geweldenaar die als enige krachtfiguur tegen over zich ziet; zijn eigen vrouw. Zij heeft hem verlaten omdat zij hem verdenkt van ontrouw. Ook zijn dochter liet hem in de steek door haar eigenwijze neus in de stu dieboeken te steken. McLintock wil beiden terug en wanneer de dochter met vakantie komt krijgt hij weer hoop. Zijn vrouw komt echter roet in het eten strooien. Ook zij komt terug maar alleen om echtscheiding aan te vra gen. De moeilijkheden die hem nu overstelpen doen hem de wanhoop een belangrijk onderdeel van uw kleding is het overhemd. Laat ons u adviseren, wit of pas teltinten, het boordmodel en de doeksoort. Wij brengen een grote verschei denheid in de bekende merken, Neem er ook een mode-das bij. nabij komen. Zijn dochter wil zich verloven, zijn vrouw wil een echt scheiding, enkele honderden indi anen bevolken het stadje en nie mand weet weg met hen. De indi anen zorgen nog enkele malen voor een crisis en wanneer die gevaren gekeerd zijn keert MsLintock zich weer tegen zijn vrouw en dochter. Zaterdag en zondag. Dean Martin en Kim Novak zijn wel de bekendste sterren in „Kus me, sufferd". Martin speelt, van zelfsprekend moeiteloos, een be kend zanger die noodgedwongen in een klein dorpje moet overnach ten en waar voor hem en de inwo ners de moeilijkheden beginnen. Iedereen herkent de beroemde zanger en willen de kans te baat nemen kennis met hem te maken. Vooral de meisjes^ en vrouwen lo pen hem achterna tot groot mis noegen van de mannen. Een man vindt het echter wel fijn dat de zanger Dino in het dorp is. Hij is een pianoleraar en werkt samen met een pompbediende die liedjes schrijft terwijl hij er muziek bij maakt. De man nodigt Dino dan ook edelmoedig uit de nacht in zijn huis door te brengen. Hij beseft al gauw dat er enkele gevaren aan zijn uitnodiging zitten. Ten eerste is daar zijn vrouw. Hoe dieper hij nadenkt hoe meer „kleinigheidjes" hij aan zijn vrouw en Dino gaat merken. Vanaf het moment dat de pianoleraar gaat handelen komen Vrijdag, zaterdag, zondag en dins- de trubbels pas goed los. dag 18 jaar. Zaterdag wordt er een groot oran jebal gehouden met de „Swift Elec trics". Zondag treden op: The Fly ing Dutchmen, de Rowdies en The Emeralds. The Emeralds bestaan in hun hui dige samenstelling ongeveer 1 jaar. Hun genre ligt in het folksong- repertoir met oen sterke beat in hun begeleiding, waarbij vooral de slagwerker opvalt door de origine le affecten die hij toepast. Hun sa menspel en zang klinkt dan ook voortreffelijk, zeer uitgebalanceerd en zuiver, zonder dat dit ten koste gaat van hun prestatie. Het is een van de weinige beatgroepen in En geland die op het toneel precies zo klinken als op de plaat, en die bo vendien het volume van hun bege leiding ondergeschikt maken aan dat van hun zang, zodat er ook voor de oudere zeer veel te genieten valt. The Emeralds zijn afkomstig uit Londen, en maakten reeds enkele platen, w.o. „Dont Listen to Your Friends" welke plaat thans in Ne derland verkrijgbaar is en U re gelmatig kunt -horen via radio Ve ronica. Vorig jaar maakten zij een tour nee door Nederland. De reactie van het publiek was in een woord geweldig. Zodra The Emeralds optraden, ontstond er, onder het anders zo rumoerige tie- nerpubliek, een doodse stilte, spra keloos van bewondering en verba zing (soms nog een open mond) staarde en luisterde zij naar de ge heel aparte wonderlijke „sound", welke voor Nederland nog geheel nieuw is, naar The Emeralds. Dagen na hun optreden werd er nog over nagepraat en gesproken. In Tilburg werd binnen 'n week tijd nog een tweede optreden van The Emeralds georganiseerd, ter wijl in Hengelo's discobar hun bo vengenoemde plaat 3 weken lang op de eerste plaats van de plaatse lijke hitparade kwam te staan. Een tweede tournee was dus on vermijdelijk. Zaterdagmiddag treden The Row dies op terwijl zondagavond The All Stars aan het Oranjebal mee werken. Zondagmiddag en zondag avond eveneens The Rowdies en The All Stars. Zaterdagavond zijn het Les Com- pains met John Desmares die het Koninginnenbal verzorgen. Op het Oranjebal van zaterdag treden de OO's op. Zij komen uit Waalwijk en brengen amusements muziek. Op Koninginnendag The Whip pets met zang van José Konings. Vorige maand vierden zij hun eenjarig bestaan, dat hun veel suk ses heeft gebracht. Zondag The Swinging Fellows met Johnny Eikholt. Zaterdag voor de laatste maal De Notenzaaiers met conferences en zang. Zaterdagavond om 7.30 uur be gint het Oranjebal in zaal Eupho nia. Het is een discobal in een zaal tje met een gezellige interieur en romantisch kaarslicht. Alle belang- stellenke op deze avond zijn wel kom. Fil.M. v. d. Brand-Hens Grotestraat 155, Waalwijk CHR. SCHOOL HEISTRAAT Jaarvergadering van de 'Chr. lagere school aan de Heistraat op donderdag 28 april 's avonds 7.45 uur in een lokaal der school. De agenda vermeldt o.m. Jaarverslagen, Benoeming en verslag controlecommissie, Goedkeuring aangaan geldlening enz., Be stuursverkiezing, aftr. de heren M. P. Hol lemans en A. Paans, die 'herkiesbaar zijn en Mededelingen inzake de bouw van het nieuwe schoolgebouw. ONS BELANG De coöperatieve vereniging „Ons Belang' kwam in de zaal van café Kuis aan 't Brug getje bijeen in jaarvergadering, welke goed bezocht was. De voorzitter de heer A. van Campen opende met een woord van wel kom. Door de secretaris, de heer Jac Vos, werd hierna het jaarverslag uitgebracht, waarin hij de belangrijkste feiten betreffen de het hakkerijbedrijf naar voren bracht. Uit het financieel overzicht bleek dat de boeken met een batig saldo waren afgeslo ten. Namens de controlecommissie verklaar de de heer H. Huysman boeken en beschei den gecontroleerd te hébben en alles keurig in orde te hebben bevonden. De voorzitter I bracht dank aan de secretaris-penningmees- ter voor zijn uitvoerige verslagen, alsmede I aan de controle-commissie voor haar arbeid. Tot controle-commissie voor het jaar '66 werden benoemd de heren H. Huysman en P. iRozenbrand. De aftredende bestuursle den Jac. Vos en M. Wagemakers, evenals de aftredende commissarissen M. Hoefnagel en Joh. Vos werden met bijna algemene stemmen herkozen, en namen hun herbe noemingen weer aan onder dankzegging voor het in hen gestelde vertrouwen. In de vacature van commissaris wegens het zich niet meer beschikbaar stellen van de heer A, Snijders werd met meerderheid van stemmen gekozen de heer H. Huysman, die deze benoeming aanvaardde. De voorzitter sprak woorden van dank aan het adres van de heer Snijders voor het werk gedurende zovele jaren voor de ver eniging verricht. Na de gebruikelijke rond vraag dankt de voorzitter de heer 'H. van Veen welke ter vergadering was voor de goede zorgen vele jaren besteed in verband met de vergaderingen welke werden gehou den in deze zaal. Hij bracht eveneens dank aan de werknemers dn dienst van de coöpe ratie welke soms in moeilijke weersomstan digheden hun arbeid moeten verrichten. BEGRAFENISVERENIGING „DE LAATSTE EER" De Ohr. Begrafenisvereniging „De laat ste eer" kwam in jaarvergadering bijeen in het Jeugdlokaal achter de Geref. Kerk aan de Heistraat. De voorzitter de heer J. Kerst opende deze samenkomst op de gebruike lijke wijze en heette de aanwezigen hartelijk welkom en vond het jammer dat de belang stelling van de leden niet groter was. In het hijzonder heette hij welkom wethouder Jac. Vos en noemde het verblijdend dat het ge meentebestuur belangstelling toonde. De se cretaris de heer B. Maijers bracht een uit voerig jaarverslag uit, waaruit bleek dat ge durende het afgelopen jaar 67 begrafenissen werden verzorgd. Het ledental bedraagt thans 1364. De penningmeester de heer C. van Caem gaf een financieel overzicht, de boeken slo ten met een batig saldo. De heer van Caem lichtte verschillende posten breedvoerig toe. Beide functionarissen werd dank gebracht voor hun arbeid voor de vereniging. Bij de bestuursverkiezing werd de aftredende voor zitter de heer Kerst herkozen. Hierna werd de gewijzigde verordening op de begrafe nisrechten in de gemeente besproken en door wethouder Vos toegelicht. Na de rond vraag, waarvan veel gebruik werd gemaakt, sloot de voorzitter de vergadering. DOKTERSDIENST De praktijk van dokter Winkelman zal gedurende 'het weekeinde worden waarge nomen door dokter van Tuijn te Kaatsheu vel, Vossenhergselaan 21, telef. 04167-2006. KERKDIENSTEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 2.30 uur, de heer van Campen uit Hilversum. Geref. Kerk: 9.30 en 4.30 uur Ds. W. R. Barkema. WEDVLUCHT DE LUCHTVAART De P.V. De Luchtvaart, alhier, hield j.l. zondag een wedvlucht in combinatie met de P.V. De Reisduif uit Waspik, vanuit Neuf- villes, afstand 143 km. De uitslag was als j volgt' S. Selders, W, 1, 2, 13, 45; A. v. Beek C, i 3, 42; H. de Jong, C, 4, 47; N. Smits, W, j 5 6, 32, 49; Th. v. Dongen, W, 7, 11, 23, 34 43; Dr. Smits, W, 8, 12; A. Klootwijk C, 9, 37; Drik de Jong C, 10; H. Darnen W 14; Jac. Rosenbrand C 15; C. Blok C 16 2U G. Remmeren W, 17; L. ten Berge C. 18; C. Fitters W, 19; G. Treffers C, 20' J. Nieuwenhuizen C, 22; S. Langer- mans W, 24; A. Bakkeren C, 25; P. v. d. Elshout W, 26, 31; A. v. Ierse! 'C, 27; G. le Sage C, 28, 35; Ph. v. Tilborgh C, 29; B. Verduijn W, 30, 48; P. Nieuwenhuizen C 33, 38; H. Dalmaijer C, 36; F. v. Hoof W, 39; A. Kuijten W, 40, 44; H. Verduijn C, 46; H. Campen C, 50. A.s. zondag wordt een wedvlucht gehou den vanuit St. Ghislain, afstand lu9 km. Inkorven a.s. vrijdagavond bij café De Wit te Brug. ALGEMENE LEDENVERGADERING De 'Coop. Boerenleenbank ,,'s Grevelduin- Capelle" houdt op dinsdag 3 mei'a.s. des avonds 8 uur in zaal P. Pruijssers een al gemene ledenvergadering. Aan de orde ko men o.m. Verslag van de toestand der bank over 1965; Verkiezing van een lid van het bestuur wegens periodiek aftreding van de heer Mr. J. W. Maris; verkiezing van een lid van de Raad van Toezicht wegens af treding van de 'heer 'C. Sterrenburg. De dubbeltallen voor deze vacature's zijn als volgt: 1. 'Mr. J. W. Maris; 2. H. van Dom melen enl. C. Sterrenburg; 2. H. G. Rij ken. voor GEERTRUIDA P. W. G. A. v. d. MAST Teisterbantlaan 24 geboren op 27 april 1966 te Waalwijk. Mevr. v. d. Mast heeft tijdig haar kinderwagen laten reserveren en. bovengenoemde datum opgegeven. Indien U uiterlijk 3 maanden, vóór de geboorte bij ons een kinderwagen laat reserveren en de juiste geboorte datum opgeeft, krijgt U de wagen uwer keuze ook gratis! Komt U eens kijken, wij voeren de gerenommeerde merken. Folders worden U op aanvrage gratis toegezonden. BABY-SPECIAALZAAK Grotestraat 142 - 144 Telefoon 4147 WAALWIJK O O RKC—De Valk Na de prachtige overwinning die de RKC-ers Zondag j.l. in Helmond behaalden treden ze a.s. Zondag aan in een thuiswedstrijd en wel tegen mededegradatiecandidaat De Valk uit Valkenswaard. In de uit wedstrijd destijds werd het voor de geel-blauwen een zware 5-2 neder laag. Hiervoor niet alleen dient er Zondag gewonnen te worden. Een tweede reden is dat punten op der gelijke tegenstanders behaald dub bel tellen. Wanneer de voorhoede weer van de geboden kansen ge bruik maakt als tegen Helmond, dan zit hier wel succes in. En denk er om bij winst zijn we van die ge hate onderste plaats af. De leiding is in handen van de heer Boosters. Het verdere programma luidt: De Valk 2—RKC 2 Waspik 3— RKC 4 RKC 5— RWB 4 Junioren Hoofdklasse NAC—RKC BRABANTIA—DESK Zondag wacht Desk een interes sante ontmoeting tegen Brabantia in Eindhoven, een tegenstander die op eigen terrein moeilijk te klop pen is. Slechts Middelburg en Hel mond wisten hierin te slagen. De Desk-ploeg zal in een gewij zigde formatie moeten aantreden, omdat één maar misschien wel twee spelers niet beschikbaar zijn. We zijn dus wel benieuwd in wel ke samenstelling gespeeld zal wor den. De Dessers zullen er ieder geval rekening mee moeten houden dat deze wedstrijd beslist gewon nen moet worden willen zij hun hun kansen blijven behouden. De DESK-supporters kunnen een hand je helpen door zondag te laten ho ren dat zij er weer zijn. Vertrek om 1 uur. De leiding van de wedstrijd berust bij de heer Augustin uit Bunde. R.W.B.Schijndel Zondag a.s. krijgt RWB de gele genheid zich te revancheren voor de nederlaag die zij j.l. zondag in Oisterwijk en destijds in Schijndel heeft opgelopen. RWB kan in de laatste wedstrijden maar niet op slag komen en het frisse open spel waarmede men in deze competitie is gestart komt er niet meer uit. Alleen in Tilburg tegen koplo per Longa werd het weer eens een echte goede wedstrijd maar vooral de laatste weken gaat het al lan ger hoe slechter. Dat is erg jam mer, want de Waalwijkse 2e klas- ser krijgt nog 6 thuis- en 3 uitwed strijden te spelen en er is tenslotte nog van alles mogelijk, zozeer zelfs dat RWB op moet gaan passen in dien er niet gauw verbetering gaat komen. Hopelijk komt deze verbetering reeds zondag a.s. tegen Schijndel, die op de ranglijst juist iets onder RWB geklasseerd staat. Dat zou dan meteen betekenen dat een re vanche mogelijk is, want destijds is Schijndel met 4-2 baas gebleven in eigen huis. Indien RWB haar veel te korte en ingewikkelde spel van de laat ste weken laat varen en de voor keur geeft aan het veel nuttiger en doeltreffender open spel, dan dur ven we de thuisclub sukses voor spellen, maar ze zullen rekening moeten blijven houden met de e- norme werklust van de Schijndel- se ploeg. Aanvang 14.30 uur. Het overige programma luidt: Herpinia 2RWB 2 14.30 uur RWB 3—Berkdijk 2 12 uur RKC 5—RWB 4 12 uur Heusden 3RWB 6 12 uur RWB 5Waspik 4 zaterdag 5 uur GILZE—BAARDWIJK De Baardwijkers gaan Zondag naar Gilze om de strijd aan te bin den tegen de club van die naam. Het gaat de Baardwijkers de laat ste wedstrijden bijzonder goed ge zien de laatste drie thuiswedstrij den, die alle in een overwinning zijn omgezet. Het is gebleken, ge zien het spel, dat zij hun morele kracht hebben herwonnen, daar om moet het mogelijk zijn om ook Zondag 2 punten toe te voegen aan het totaal. Maar ook Gilze kan zijn punten nog goed gebruiken, zij zit ten wel niet in het hoekje waar de klappen vallen, maar om daar uit de buurt te blijven is het wel nodig om zo gauw mogelijk enkele punten te vergaren. Baardwijkers je kunt dus op ge duchte tegenstand rekenen, temeer daar Gilze er op gebrand zal zijn om revanche te nemen. De leiding is in handen van de heer A. de Brouwer. Het overige programma luidt: Baardwijk 2Boxtel 2 Be Ready 2Baardwijk 3 Baardwijk 5Nieuwkuyk 3 Na de 4-1 overwinning van Zon dag j.l. tegen SVG is het de be doeling dat W.S.C. zondag vanuit Oisterwijk weer 2 punten mee brengt. Oisterwijk, dat Zondag practisch haar laatste kans op het behoud van deze afdeling moet ver dedigen, zal zich heus niet zonder meer door W.S.C. de wetten laten voorschrijven, dus W.S.C. opgelet om niet verrast te worden, je weet het, een kat in het nauw. De leiding is in handen van de heer A. Massuger. Verder program: OJC 2—WSC 2 14.30 uur WSC 3—RKDVC 3 14.30 un~ WSC 4— Heusden 2 12.00 uur WSC 5Herptse Boys 12.00 uur SVG—RKDVC RKDVC gaat a.s. zondag op be zoek bij SVG te Tilburg. Thuis werd met 4-2 gewonnen. Na de mooie resultaten in de laatste vier wedstrijden (alle vier gewonnen) zullen de Drunenaren ook a.s. zon dag weer graag tot winst willen komen. Er zal dus weer goed voor de dag gekomen moeten worden. Wanneer iedere speler speelt voor wat hij waard is moet succes te be halen zijn. Aanvang half drie. Het verdere programma is als volgt RKDVC 2—SET 2 WSC 3—RKDVC 3 Zwaluw VFC 6—RKDVC 5 RKDVC 6— Haarsteeg 4 I Zwart-Wit—S.S.C. '55 a.s. Zaterdagmiddag gaat SSC de reis naar Rotterdam onderne men om aldaar de strijd aan te binden tegen de koploper Zwart- Wit. De thuiswedstrijd werd des tijds, door een dubieuze beslissing in de allerlaatste minuut, met 1-0 verloren. Het laat zich indenken, dat de SSC-ers belust zijn op re vanche. De Vrijhoevenaren kunnen a.s. zaterdag een rustig partijtje voetbal spelen. SSC heeft het voor deel, dat zij a.s. zaterdag niets te verliezen hebben. Zwart-Wit daar entegen moet winnen wil het zijn aanspraak op de titel kunnen be houden. Het vertrekuur is vastgesteld op 1 uur. De wedstrijd vangt aan om 3 uur. De raad van Sprang-Capelle komt vrijdagavond in openbare vergadering bijeen. De agenda luidt 1. Opening; 2. Notulen; (van de openbare ver gadering van 25 maart en 14 april j.l.) 3. Ingekomen stukken; 4. Wijziging „Verordening op de heffing en invordering van be grafenisrechten in de gemeente Sprang-Capelle"; 5. Vaststelling verkeersmaatrege len; 6. Onderhandse aanbesteding van de aanleg van wegen en riolerin gen in het uitbreidingsplan „Sprang" ten zuiden van de Kerkstraat; 7. Verkoop bouwgrond aan de heer J. P. Sohoondermark te Waal wijk; 8. Verlenen grond- en bouwvoor- schotten aan de Woningbouw- stidhting „Sprang-Capelle" voor de bouw van 7 garages; 9. Overdracht 16 woningwetwonin gen aan de Woningbouwstichting „Sprang-Capelle" 10. Wijziging begrotingen grondbe drijf en de gemeentebegrotingen van de dienstjaren 1965 en '66. WASPIKSE EIERVERENIGING OPGEHEVEN De Waspikse eierbond is zeer kort voor haar gouden bestaan ter ziele gegaan. In 1916 werd deze organisatie als onderdeel van de Boerenbond opgericht. De leden verzamelden hun eieren die dan wekelijks door de eiermijn vanuit Roermond werden opgehaald. Het aantal kippenhouders ds de laatste jaren echter sterk teruggelopen ter wijl er tevens ook veel particuliere handel is. Zo liep het aantal eieren dat werd aan gevoerd sterk terug waardoor een transport naar Roermond niet meer lonend is. De vereniging die 3 tot 4 jaar geleden per week nog zo'n 25 'kisten van 500 eieren per kist afleverde 'heeft nu geen bestaansrecht meer. In de bloeitijd werden zo'n slordige 20- duizend eieren per week door Roermond opgehaald. In café Montens liquideerden bestuur en leden de organisatie. Ér stonden nog 'n 65 tal leden ingeschreven. Het laat ste bestuur bestond uit Jdh. Nouwens, voor zitter, M. Kemmeren, verzamelaar en se cretaris, en A. Akkermans, W. Kamp en N. V erschuren. GESLAAGDE UITVOERING VAN O.K.K. Voor een overvolle zaal gaven de Chr. Gemengde Zangvereniging „Oefening Kweekt Kunst" en het Kinderkoor „De Nachtegaaltjes" in het nieuwe gemeen schapshuis aan de Carmelietenstraat een zeer geslaagde uitvoering. De voorzitter, de heer A. v. d. Broek, 'heette de aanwezigen welkom, in het bijzonder ds. en mevr. 'Re bel. Het jeugdkoor en het grote koor, beide onder leiding van directeur A. Faro uit 's Gravenmoer wisselden voor de pauze el kaar af met een aantal boeiende composi ties. Ondermeer werden verklankt een Ja gerslied, Geloof van A. v. d. Pijl, Heilich van Bruckner, Natuur ontwaakt van Altink, Avondlied van Dijkstra en Benedictus van Altink. Tijdens de pauze werd een grote verloting gehouden. De heer v. d. Broek dankte hierbij de milde gevers die voor een keur van prijzen zorgden. Het gedeelte na de pauze viel bij het publiek in goede aarde, gezien de vele spontane reacties die de to neelspeelsters en -spelers van O.K.K. gol den. Zij zetten „Een verliefde luitenant" en„Kissproef" op de planken. In zijn slori woord dankte de heer v. d. Broek speciaal het comité Gemeenschapshuis Waspik-Bo- ven voor de keurige verzorging van toneel en zaal. VOETBAL Zondag speelt het eerste elftal van Was pik op eigen terrein een wedstrijd tegen Sprundel. White Boys speelt een uitwed strijd tegen Jeka. Beide wedstrijden begin nen om 'half drie. KERKDIENSTEN Ned. Herv. Kerk Waspik, zondag 1 mei, 9.30 en 14.30: Ds. 'Rebel. MEDISCHE DIENST Tijdens het a.s. weekeinde zal de dokters praktijk in Waspik worden waargenomen door dokter R. F. 'Wijffels, tel. 250.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 21