Onderzoekcommissie voor Amsterdam Frans Kamp uit Kaatsheuvel op Belgisch Jazzfestival Sprangse vierdaagse deelnemers werden gehuldigd Privé Recreatie (III) IliH'BaHiiril Juwelier Jm Tausch 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 5 AUGUSTUS 1966 2 een „Zo spoedig mogelijk" moet een „commissie-Amsterdam onderzoek instellen en een rapport uitbrengen over de moeilijkhe den rond de handhaving van de openbare orde in Amsterdam. De samenstelling van de commissie is vrijdag bekendgemaakt. Minister Smallenbroek (Binnenlandse Zaken) en minister Samkatden (Justi tie) hebben de Amsterdamse hoogleraar in het strafrecht en de straf vordering, prof. mr. Ch. Enschedé tot voorzitter benoemd. De andere leden van de commis sie zijn: mr. J. A. H. van der Dussen, oud-burgemeester van Dordrecht; mr D. J. van Gilse, oud-procureur-gene- raal in Den Haag; J. A. Middelhuis, oud-voorzitter van het NKVdr H. Schamhardt, secretaris van de rijks universiteit in Utrecht; prof. mr P. J. Verdam, hoogleraar in Amsterdam. Mr E. J. Anneveldt, rechter bij de Haagse rechtbank, treedt op als se cretaris. Zoals bekend is de commissie in gesteld op verzoek van de vijf grote fracties in de Tweede Kamer. Deze drongen bij de behandeling van de Amsterdamse relletjes in de Kamer aan op een onpartijdig onderzoek. De fractie van de Katholieke Volkspar tij stelde destijds (30 juni) duidelijk, dat zij nog geen oordeel wilde geven over het ontslag van de Amsterdamse hoofdcommissaris, de heer Van der Molen, maar urilde wachten op het resultaat van dit onderzoek. De commissie heeft als taak gekre gen, volgens een mededeling van Bin nenlandse Zaken, om alle feiten die „ter zake van belang zijn" te verza melen. In het ministeriële besluit, waarmee de commissie officieel is in gesteld, worden de opdrachten als volgt omschreven Onderzoeken welke gedragslijnen de autoriteiten ter plaatse en alle andere autoriteiten die met de politie be moeiing hebben, sinds 1960 en in het bijzonder in het laatste jaar hebben gevolgd met betrekking tot 'het Am sterdamse politiekorps. Een onderzoek naar de bevelsver houdingen ten aanzien van de hand having van de openbare orde in Am sterdam en van de overige daarmee samenhangende politietaken en naar het gevoerde politiebeleid ter uitvoe ring van de op dit punt gegeven be velen (met name voor de periode sinds september 1965). Een onderzoek naar organisatie en structuur van het Amsterdamse poli tiekorps. Een onderzoek naar de achtergron den van de reeks van ordeverstorin gen die sinds september 1965 heeft plaats gehad en naar de directe aan leiding en het verloop van de gebeur tenissen op 13 en 14 juni. De commissie heeft de vrije hand gekregen om ieder ais getuige te ho ren en om deskundigen te raadplegen. De beide ministers hebben ook de mogelijkheid van tussentijdse rappor ten genoemd. Zoals bekend wil de Tweede Ka mer zo snel mogelijk resultaten zien. Eventueel zal een speciale commissie uit de Kamer nog tijdens het reces een interimrapport van de commissie bestuderen. In politieke kringen ver wacht men overigens dat de commis sie er voor half september niet in zal slagen een voorlopig overzicht op te stellen. De commissie-Amsterdam heeft van elke grote partij een verte genwoordiger: KVP: de heer Middel huis; PvdA: de heer Van der Dussen; VVD: de heer Van Gilse; AR de heer Verdam; CHU: de heer Scham hardt. De loco-burgemeester van Amster dam, wethouder mr F. H. van Wijck, zei vrijdagavond, gevraagd om com mentaar op de samenstelling van de commissie: „Dat is eigenlijk een zaak van de burgemeester. Ik ken de men sen die in de commissie zitten niet zo goed. Wat ik wel kan zeggen, is, dat het me een groep lieden lijkt die over veel tijd beschikken om zich aan het onderzoek te wijden. Maar het zal nog wel even duren voor we over hun rapport kunnen beschikken, want ik heb gehoord dat ze pas eind augus tus bijeenkomen". Uitnodiging voor hammondorganist Frans Kamp, de 29-jarige pianist, hammondorganist, zanger, komponist. tekstdichter, arrangeur en entertainer uit Kaatsheuvel, heeft met zijn trio twee belangrijke opdrachten te ver vullen. Op 6 en 7 augustus n.l. zal hij de moderne nederlandse jazz ver tegenwoordigen tijdens het jazzfesti val in Comblain la Tour in de Belgi sche Ardennen dat ieder jaar wordt georganiseerd door Joe Napoli en dat uitgegroeid is tot het grootste jazz festival van de wereld. Ruim 40.000 bezoekers zullen ook in deze augus tusmaand weer de toegangspoorten naar het festivalterrein passeren. Het trio Frans Kamp, naast hemzelf op hammondorgel bestaande uit de Hil- versumse bassist Weinand Key en drummer Leo de Ruyter, zal optreden met naast hem de grootste namen uit de internationale jazzwereld zoals te norsaxofonist Stan Getz, trompettist Art Farmer, het sextet van Bennie Goodman, Quintet Miles Davis etc. Uiteraard is dit een grote eer voor de nog jonge Kaats'heuvelse musicus die tot op heden nog niet zo in het centrum van de publiciteit heeft ge staan. Zijn eerste radio-optreden was in december 1965 in het programma Jazz-corner" van Roel Balten, waar na meerdere uitzendingen volgden. Over één maand zal zijn eerste lang speelplaat op de markt verschijnen op het merk CBS waarop Frans Kamp te horen zal zijn met als gast- solist violist Frans van Bergen. Te- samen met déze violist vertrekt Frans Exclusieve collecties Damesmode Tilburg Atelier voor PLISSEREN, BORDUREN, STOFKNOPEN maken enz. 20 arrestaties in Valkenburg Een happeningin Valkenburg, heeft een groot tumult in deze toe ristenstad opgeleverd, dat met een 20-tal arrestaties is geëindigd. Wat reeds enkele avonden een spelletje was gebleven nam in de nacht van donderdag op vrijdag j.l. ernstiger vormen aan. Meestal kon de politie met een vriendelijk woord of des noods met de wapenstok het spelle tje beëindigen, doch dit bleek nu niet mogelijk. De plaats van samenkomst was het Valkenmonument op het Grendel plein. Enkele honderden jongelui schreeuwden daar handenklappend de kreet „hi-ha-'happening, het ritmisch roepen werd met gebonk op verkeers borden, dreunend begeleid. In het monument, (een 3 meter hoge zuil bekroond met valken) stak ie mand een laken ih brand dat onder groot tumult in vlammen opging. De politie toonde zich aanvankelijk zeer lankmoedig, af en toe reed een poli tiewagen of motorpolitie voorbij, maar men greep nog niet in. Met luid gejoel werd telkens de komst en het verdwijnen van de politie aange kondigd. Nog een tweede maal kon iemand een stuk textiel in de top van het monument in brand steken. De happening liep tenslotte op een ge weldige ordeverstoring uit, waarbij enkele duizenden toeschouwers be trokken waren. Na circa 3 kwartier besloot de politie in te grijpen en het plein krachtdadig schoon te vegen. Ongeveer 20 herrieschoppers werden in de kraag gegrepen, afkomstig uit voornamelijk Amsterdam en andere plaatsen in Noord en Zuid-Holland. Een klein incident had nog plaats, toen de arrestantenwagen wilde ver trekken en daarvan nog snel een ruit werd ingegooid. Daarna bleef het nog lange tijd zo onrustig in Valkenburg, dat men zich genoodzaakt zag de straat-verlichting op volle sterkte te ontsteken, nadat de nachtverlichting reeds enige tijd had gebrand. Een der dieven van de Nutsspaarbank te Amersfoort gearresteerd Met een aktentas, die uitpuilde van de bankbiljetten, is dinsdag in Wenen door de Oostenrijkse politie, de 57- jarige Oostenrijker Ludwig Weinber, gtarresteerd. Hij is zeër waarschijn lijk een van de vier mannen die 24 juni van dit jaar de Nutsspaarbank in Amersfoort overvielen en daar 40- duizend gulden 'buitmaakten. Weinber viel in handen van de po litie toen hij in Wenen een ontmoe ting had met een Weense contactman die hem de tas vol geld overhandigde. Die contactman werd geïdentificeerd als Alois Eichenberger. Kamp op 12 september vanaf Schip hol naar Zürich alwaar hij twee con certen gaat geven in 'het kader van het Internationale Jazzfestival dat tussen 11 en 18 september plaats vindt in de Cinema Urban. Ook hier zal Frans Kamp optreden als ambas sadeur van de Nederlandse jazzmu ziek. De muziek van Frans Kamp op hammondorgel wordt gekenmerkt door een géheel eigen, nieuwe ma nier van spelen, waardoor alle eigen schappen van het orgel volledig tot uitdrukking komen. Hierdoor onder scheidt 'hij zich van alle andere ham mondorganisten in het jazz-genre. In ons land is hij vrijwel de enige die regelmatig optreedt tijdens jazz-con- certen en in jazz-clubs als hammond organist. Om onbekende redenen schijnen andere pianisten een soort van vrees voor 'het gebruik van dit in- stument te hebben. Zijn zeer indivi duele stijl en grote technische capa citeiten zijn dan ook de aanleiding ge weest hem en zijn trio naar Comblain la Tour en Zürich uit te nodigen. In Comblain la Tour zal ook de Haagse jazzvocaliste Leddy Wessel en haar trio optreden. Vorig jaar waren de Nederlandse vertegenwoordigers de musici van de Tilburgse South Jazz band. Papagaaien aan de zwier De papegaaien in Artis - de Am sterdamse dierentuin houden er slechte manieren op na en zullen der halve een stukje van 'hun vleugeltjes moeten verliezen. Der traditiege trouw mogen zij 's zomers geheel los, de papagaaienlaan bevolken en klet- jes maken met wie naar langs loopt. Zowel Ara's als Kakatoe's misbrui ken echter deze vrijheid om zwerf tochten door Amsterdam te gaan ma ken en rond te hangen in de binnen stad, soms weken lang. De geelkuif Kakatoe „Jacob", één van deze zon daars laat zich dan rondrijden door op een motorcap van een auto te gaan zitten en na een geslaagde sight see ing weer verder te vliegen. Waar schijnlijk ontjer invloed van moppe- rènde bezoekers hebben een paar Ara's een' bezoek van enkele dagen aan het belastingkantoor gebracht. Zij kèerden echter vrijwillig naar Ar tis terug. Zelfs het van Heutzmoiiu- ment was enige tijd verblijfplaats fan een papegaai uit Artis. De Artis-di- rëetie vertrouwd er gelukkig op, pat er veel welwillende Amsterdammers zijn, die ervoor zorgen, dat de zwer vers weer veilig thuiskomen. vert. M. HOEDEMAKERS Bevernelstraat 21, Waalwijk Telefoon 04160-3086 UW MENING Geachte Redactie, Naar aanleiding van het artikel over de zgn. snipperverkaveling in De Echo van het Zuiden van 22 juli j.l., meen ik enkele opmerkingen te moeten plaatsen. Het gaat hier niet alleen om het aannemen of verwerpen van een regeling tegen snipperverkaveling, maar om regelen betreffende een bestemmingsplan. Dit plan houdt veel meer in. B.v. artikel 2. Het is verboden om in het bestemmingsplan begrepen gronden zowel als daarop staande gebouwen en hun aanhorigheden te gebruiken, in gebruik te geven of te laten gebruiken op een wijze of tot een doel strijdig met aan die grond gegeven bestemming, nadat die is verwezenlijkt. Dit heeft weinig met snipperver kaveling te maken want dit ver bod geldt voor alle grond en alle gebouwen in de gemeente. Het be perkt dus iedereen, maar vooral de landbouwers in hun eigendoms recht. Iedere beperking in eigen domsrecht heeft als gevolg waarde vermindering. Niet de eigenaar be paalt dus uiteindelijk hoe hij zijn eigendom zal gebruiken, maar de overheid. Wethouder v. Herpt stelt, dat de landbouwers geen schade lijden om dat nu voor een stuk grond niet meer dan 60 cent tot 1 gulden per vierkante meter wordt betaald. De zelfde wethouder heeft, naar mfj werd medegedeeld, zijn eigen bos grond verkocht voor circa f 1.35 per vierkante meter, met de opmer king: „Jullie kunnen hier blijven, er gebeurt niets". Wat betreft de beïnvloeding van de raadsleden tijdens een bijeen komst met mr. Swaane. De wethou der was hierbij ook aanwezig. Hij heeft kennelijk geen steekhouden de redenen kunnen aanvoeren die 't aannemen van dit bestemmings plan, dat zo'n zware druk legt op alle eigendommen in de gemeente, kunnen rechtvaardigen. Prikkeldraad is er bijna niet. Dat komt pas als men de eigenaren het gebruik van htm grond gaat ont zeggen, onder het motto: „Ik niet, dan een ander ook niet". Dan pas wordt een prikkeldraadlandschap geschapen. Nu zijn bijna alle parti culiere terreinen open. Waarom moeten deze regelen in feite terugwerkende kracht hebben en ook de mensen duperen die grond kochten vóór deze plannen bekend werden? Waarom moeten zij de gevolgen ondervinden van 't feit dat noch Provincie, noch Ge meente de ontwikkeling op tijd on derkenden? Het is, zoals de heer Ploegmakers in de raadsvergade ring het uitdrukte, nogal Russisch. Men kan de verkaveling niet te niet doen, maar hoogstens voor de toekomst voorkomen. Terugwerken de kracht heeft dus geen zin. Over wat in 1971 moet gebeuren en de eventuele financiële gevolgen voor gemeente en betrokkenen volstaan b. en w. met beloften, die niet in de regelen zelf zijn opgenomen. Bo vendien, wie kern garanderen dat dan nog hetzelfde college van b. en w. in functie is? Doordat het een inter-gemeentelijke regeling is, wil en kan de burgemeester alleen dit plan accepteren. Daarom werden de suggesties van de heren Fortuyn, Ploegmakers en v. d. Wiel zonder meer afgekeurd. Jammér, want door overleg had men misschien tot 'n bevredigende oplossing kunnen ko men. Het is daarom in de raadsleden-te genstemmers te prijzen dat zij niet een plan hebben aangenomen dat voor velen, zoals landbouwers, grondeigenaren, caravanners en winkeliers vele nadelen en voor de gemeente Drunen slechts een twij felachtig voordeel oplevert, terwijl men bovendien de consequenties ervan niet kan overzien. Recreatie en de daaraan verbonden financiële en juridische gevolgen moeten niet op een gemeente worden afgescho ven, maar dienen door Provincie of Rijk te worden geregeld. Waar om niet gewacht op de in werking treding van de onlangs aangeno men natuurbeschermingswet J. v. Rooy. Waspik Nederland helpt De West In overleg met de regeringen van Nederland, Suriname en de Neder landse Antillen zijn twee stichtingen in 'het leven geroepen tot 'bevordering van de investeringen in Suriname respectievelijk de Nederlandse An tillen. Een en ander is geschied op grond van de ervaringen, opgedaan in de industriële Adviesraad voor Su riname en de Nederlandse Antillen, welke in 1962 door het bedrijfsleven uit het Koninkrijk werd opgericht. Beide stichtingen, die over een 'bud get van een miljoen gulden 'beschik ken zijn gevestigd in Den Haag. Dirigent H. Moors na Nieuwkuyk ook in Capelle weg De muziekverenigingen in Sprang- Capelle en Well Bommelerwaard) verliezen binnen enkele weken hun dirigent. De heer H. Moors, die dins dagavond van het korps in Nieuw kuyk afscheid nam, heeft ook de be sturen van deze twee andere gezel schappen verzocht een andere direc teur aan te trekkenNa zich 36 jaar voor het muziekleven in Bommeler- waard en Brabant verdienstelijk te hebben gemaakt, stopt hij ermee. Oorzaken voor dit besluit van de heer Moors zijn z'n leeftijd (67 jaar), zijn werkkring (assuradeur) en de vorderingen van 's Rijks belastingen. „Niet op te brengen als je twee werk kringen hebt", vindt hij zelf. In '36 behaalde de heer Moors in Amsterdam zijn directeursdiploma van de Bond van Orkestdirigenten. Sinds 1930 staat hij echter al voor muziekkorpsen. Nieuwwaal in de Bommelerwaard was de eerste. Rond zijn toenmalige woonplaats Aihmer- zoden stonden diverse gezelschappen onder zijn leiding; zoals Wijk en Aalburg; Well; Zaltbimmel enz. Na zijn verhuizing naar Vlijmen kwamen hier nog 'korpsen in Vlijmen, Nieuw kuyk, Sprang-Capelle, Berlicum enz. bij. Het aantal waaraan hij vast was verbonden bedraagt 15. Nog eens 12 korpsen - de namen weet hij niet precies meer genoten voor langere of kortere tijd van deze deskundige aanpak wanneer de eigen dirigent door ziekte of andere oorzaken uit viel. Land van Heusden en Altena Naar verluidt willen Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant spoed 'be trachten met grenswijzigingen en ont sluiting op verschillend gebied in het Land van Heusden en Altena, waar op door verschillende organisatie's en gemeenten al zo lang is aangedron gen. De 'bedoeling zou zijn, om van de 10 gemeenten in dit gebied, ver schillende saam te voegen, tot drie grotere gemeenten. Het is nu maar afwachten wat er op dit terrein' spoe dig uit de bus komt. DIAMANT, de koning der^ edelstenen, kan op vele wijzen worden verwerkt. Wij tonen U met veel genoe gen de edele werkstukken, waarin de schittering van deze steen tot zijn volle recht komt De prijs Voor 85.— koopt U al een 14 karaats gouden ring met een echte loep-zuivere bril jant Grotestraat 231 a Tel. 2625 WAALWIJK Juli geen zomermaand Het KNMI deelt mede dat juli evenals het vorige jaar veel koud weer heeft gebracht evenals veel re gen en weinig zon. De temperatuur was overdag gemiddeld twee graden Celsius onder normaal. Zomerweer is er in de meeste streken dan óok niet geweest, alleen in de oostelijke pro vincies heeft de temperatuur op een of twee dagen de 25 graden C. be reikt of overschreden. Het aantal uren zonneschijn bedroeg te De Bilt 155 tegen bijna 200 normaal. Het aantal uren regen daarentegen was 67 tegen 37 uren normaal. Liet re gende dus gemiddeld ruim twee uren per dag. Gemiddeld over het gehele land is omstreeks 120 millimeter re gen gevallen. Dit is weliswaar minder dan in juli van het vorige jaar maar toch nog belangrijk meer dan er - gemiddeld genomen - in juli valt, namelijk 77 mm. Voral in Zuid-Hol land, Utrecht en op de Veluwe is ^an zeer grote hoeveelheid regen melding gemaakt. Opmerkelijk is nog, dat ju ni en juli samen gemiddeld over het gehele land meer dan 240 mm. regen hebben gebracht, zoals uit de voorlo pige gegevens blijkt. In geen enkel jaar sedert het begin van de metingen in 1848, bijna 120 jaar geleden dus, is dit tijdvak van twee maanden zo nat geweest. In 1965 viel in deze 2 maanden gemiddeld 229 mm regen, dit was toen een record dat dus nu weer is overtroffen. Heuvelstraat 14 Telefoon 26S82 BADPAKKEN BLOUSES BIKINI'S ZOMERPANTALONS SHORTS KRAAGJES ROKKEN GEBREIDE JAPONNEN PULLOVERS Aan de 50e Vierdaagse Afstandsmarsen die vorige week te Nijmegen werden ge houden hebben een 20-tal leden van de w. s.v. „Er op Uit" deelgenomen. J.l. zaterdagmiddag kwam het gezelschap omstreeks half 2 in Sprang aan waar de deelnemers werden opgewacht door familie leden en vrienden, alsmede door een aan tal leden der vereniging en de harmonie „Marijke". In het gemeentehuis werden de aanwezigen en deelnemers verwelkomd door de tweede voorzitter van de wandelsport vereniging, de heer P. Hamers, die daarna het woord gaf aan burgemeester M. van Prooijen. Deze wees er in zijn toespraak op dat het dit jaar te Nijmegen de 50e wan delmarsen waren geweest en derhalve de Gouden Vierdaagse werd genoemd. U hebt de eer van Sprang-Capelle in het wandellegioen in de Keizer Karei-stad hoog gehouden. Het willen is kunnen is hier dui delijk waar gemaakt. Namens het gemeen tebestuur (dat tevens ook vertegenwoordigd was door de beide wethouders F. Minnaard en Jac. Vos) feliciteren wij U allen met het behaalde succes. In het bijzonder richtte de spreker zich tot de heer P. Vos met een hartelijke gelukwens omdat Sprang-Capelle nu Onder 'haar inwoners de eerste gouden kruisdrager mag begroeten, doordat hij voor de tiende maal de afstandsmarsen had volbracht. Als ingezetenen van Sprang-Ca- pelle zijn we er trots op in U een gouden kruisdrager in ons midden te hebben. Het gemeentebestuur wenst U en de wandel sportvereniging hiermede van harte geluk. Hierna werden de deelnemers door de heer Hamers gelukgewenst mest hun be haalde resultaat, terwijl hij aan de heer P. Vos een gouden vulpen aanbood. Aan de verzorgers werden hiema bloemstukken overhandigd, t.w. het echtpaar C. van Til- borgh, mevr. de Vos, mejuffrouw S. Pie- terse en aan mejuffr. R. de Roon als leid ster der groep. Bij afwezigheid van de heer De Vos sprak diens echtgenote een dank woord tot de verzorgers alsmede aan de bestuursleden die de thuiskomst hadden voorbereid. Eveneens werd door haar dank gebracht aan mevr. Hamers die eveneens dn Nijmegen was geweest voor de verzor ging. Wethouder Jac. Vos dankte namens zijn zoon de waarnemend voorzitter der vereniging en haar leden, maar bovenal de mede-viërdaagse deelnemers voor de aan geboden cadeaus. Spreker bracht eveneens dank aan burgemeester en de vele belang stellenden en sprak de hoop uit dat de goe de verstandhouding tussen zijn gezin en de wandelsportvereniging niet alleen besten digd maar in de toekomst nog verstevigd mag worden. Aan de Gouden Vierdaagse werd door de volgende personen deelgenomen Op de 30 km.: Annie van Dongen en Wil lie van Haren (Waalwijk) beiden voor de eerste maal en Annemieke Hamers voor de tweede maal. Op de 40 km.: M. de Bie (5); C. van Dongen (Waalwijk) (2); A. Haak (4); T. v. d. Mast (7); E. Muis (6); W. Rempt (2); R. de Roon (6); B. de Roon (3); C. de Rooy (5); J. Rozenbrand (4); H. Rosen- brand (5); J. Pieterse (Dongen) (1); A. Quist (Waspik) (2) en M. v. Zeist (6). Op de 55 km.: A. v. d. Schans (4) en P. Vos (10 tevens het gouden kruis). De deelnemers van „Er op Uit" kun nen op een goed geslaagde „Gouden Vier daagse" terugzien. HULP VOOR PATER SCHIKS Pater Schiks, die over enkele weken weer naar zijn missiepost terugkeert, krijgt van zijn oud-parochianen een mooi presentje mee. Een kerkcoliecte bracht hem namelijk f. 1166,- op welk bedrag nog eens met f. 1100,- zal worden verhoogd door het missiecentrum. BEJAARDENSOCIËTEIT GESLOTEN De bijeenkomsten van de bejaardensisië- teit welke tweemaal per week in Waspik worden belegd, zullen vanaf heden tot be gin september geen doorgang vinden. De eerste middag voor de bejaarden zal zijn 9 september. MEDISCHE DIENST Zaterdag 6 en zondag 7 augustus zal de dokterspraktijk in Waspik en Capelle wor den waargenomen door dokter R. F. Wijf fels, Benedenkerkstraat, Waspik. Tel. 250. KERKDIENSTEN Ned. Herv. Kerk Waspik, zondag 7 au gustus, 9.30 uur: de heer Van der Meyden uit Heukelom. Om 14.30 uur: Ds. S. W. Verploeg uit Leerdam. DUIVENSPORT Postduivenvereniging „Waspik", uitslag Neufvilles, P. de Graauw 1 2 5 6 7 17 27 28 33 39 42 53 54 55 57 58; J. Timmers 3 32 37 61; W. Donks 4 12 13 30; A. Fa ro 8 9 21; H. Vleuten 10 29; H. Treffers 11 34 48 49 52 60; Th. Gijsman 14 23 26 46 50; Jac. Oerlemans 15 47; Th. Smits 18 56; F. van Onzenoord 19; Ant. Smits 20 31; C. de Rooy 22 41; J. Gomers 24 36; A. v. d. Mosselaar 25; P. v. d. Mosse- laarm 35 43; G. Kuyten 38; Martinissen 40; D. Langermans 44 51 58; A. van Til burg 45. De vlucht op Dax werd een grote triomf tocht voor H. Treffers wiens kleppers de eerste drie prijzen in de wacht sleepten. 1 2 en 3 dus H. Treffers.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 2