RWB veegt 7-0 van HVV met het veld Henry de Ruyter wint Gerrit Heese-toernooi Concordia ontneemt Vlijmense Boys winstpunten KAATSHEUVEL Gouden bruiloft in Baardwijk RINi VAN BRACHT, SPELER MET GROTE TOEKOMST 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 31 OKT. 1966 7 RKDVC blijft aan de leiding H.N.C. Wii-Zwart De Ruyter bleef baas over Doggen ODIO ontneemt Uno Animo punt VES dwingt Waspik een geiijk spel af: 1-1 Hockey Volksuniversiteit voor onderwerp schoolprobleem Burgem. Van Erp Ridder in de Orde van St. Sylvester Waspik Een grote en verdiende zege be haalde gisteren op Elzenhoven RWB tegen HVV uit Hulst. Liefst zeven maal wisten de rood-wit-blauwen 'n bres te slaan in de Zeeuwse goal en deze uitslag is beslist niet geflatteerd ivant vooral in de tweede helft was RWB veel sterker en bijna voortdu rend in de aanval. Men begon met wederzijdse aanval len en bijna de gehele eerste helft ging het spel op en neer al waren toen al de Besoijense aanvallen ge vaarlijker. Er werden enkele goede kansen gemist en er was bijna een half uur gespeeld voor H. Bruurmijn de bal van een Hulst-back kon afpik ken en bekeken kon scoren1 - 0 Pal hierop kreeg Hulst een pracht kans om gelijk te maken, toen in eer ste instantie Avontuur goed redde, de bal echter bij de Zeeuwse rechtsbui ten kwam die in plaats van deze in het doel te rollen, keihard inschoot, echter recht tegen de zich snel her stellende Avontuur op. Vlak voor de rust werd het 2 0 toen de keeper van Hulst de bal, door de koppende Timmermans gehinderd, moest losla ten en Didden inschoot. We dachten na rust een fel Hulst te zien, maar ai direct ging RWB ten aanval en een listig balletje van Timmermans ging juist naast. Even later wist Avontuur prachtig te red den. Toen begon linksback Schaefer aah een solo. Hij speelde de bal af naar Han Bruurmijn, die zuiver voor zette en Schaefer, goed doorgelopen, knalde prachtig in. 3-0. Na 20 min. Met snelle, frisse aanvallen be gonnen de Orthenaren de wedstrijd RKOSCRKDVC en trokken zich van de positie van RKDVC op de ranglijst niets aan. Na 18 minuten maakte de topscorer van DVC, Wa- gemakers, aan de illusie van de gastheren een einde, door met een prima doelpunt DVC de leiding te bezorgen; 01. De thuisclub kwam echter goed terug, vooral na de rust, en 'n doel punt van RKOSC scheen in de lucht té hangen, doch toén kreeg 13 min. voor het einde v. Gastel de bal zo ongelukkig op zijn schoen, dat deze in eigen doel verdween; 02. Hier door kregen de Orthenaren een zo danige mentale klap, dat zij deze niet meer te boven zijn gekomen en RKDVC wederom twee kostbare punten rijker werd. De verdere uitslagen waren: RKDVC 2—Baardwijk 2 4—3 Right 'Oh 2—RKDVC 3 2—3 scoorde Treffers uit een algemene aanval 4-0. Han Bruurmijn nam 'n kwartier voor tijd nummer 5 voor zijn rekening. Ook Hulst kwam af en toe tot aanvallen, maar haar voorhoede was, zelfs bij een vrije kans, machte loos om zelfs de eer te redden. Gezegd dient, dat de verdediging van RWB weer goed op dreef was, de halflinie goed stuwde en in laatste instantie was het doelman Avontuur die telkens goed redde en zijn ach terhoede ook echt aanvoerde. De laatste 5 min. waren voor Huub Bruurmijn toen hij eerst op aange ven van zijn broer Han keihard in- knalde en even later uit een zuivere pass van Treffers de Hulst-doelman voor de zevende maal liet vissen. Uitslagen lagere elftallen RWB: OJC 2-RWB 2 4-2 DESK 3 - RWB 3 1-1 DESK 4 - RWB 4 4-0 RWB 5 - Nieuwkuijk 3 4-2 SLEEUWIJK—HNC 3—2 Sleeuwijk was voor de rust ster ker. Het kwam door Van Andel met 1-0 voor te staan. De Sleeuwij kers liepen na een kwartier in de twee de helft uit tot 2-0. HNC kwam er toen veel beter in en kon door P. Pruijssers de score op 2-1 brengen. Opnieuw was echter het succes aan de zijde van Sleeuwijk 3-1. Tien minuten voor het einde benutte de naar voren gekomen F. Mandema- kers een vrije trap van P. Pruijs sers 3-2. Sleeuwijk had geluk toen Kees Mandemakers tegen de lat kogelde. Er waren circa duizend toeschouwers. VVIT-ZWARTOLYMPIA 2—0 Wit-Zwart nam kort na het be gin door een kopbal van J. Ie Sage de leiding 1-0. Het leek er op dat Wit-Zwart spoedig een royale voor sprong zou verkrijgen. Maar de Capellenaren kwamen tgen de zich stug werende Dongenaren niet in hun normale spel. Eerst diep in de 'tweede helft kwam Wit-Zwart tot vlottere combinaties. Het was toen Albert van Beek die kon profiteren van een hem door linksbuiten H. van Beek toegeschoven bal 2-0. Het doelpunt besliste de strijd. ONI 2—Wit-Zwart 2 1—2 (Van onze verslaggever) AMSTERDAM - Het is duidelijk dat Henny de Ruyter dit seizoen ho ge ogen gooit naar de nationale ti tel driebanden. De Waalwijker liet daarover dit weekeinde geen twijfel bestaan. Met groot machtvertoon won De Ruyter zondag het Gerrit Heese- toernooi, dat voor de negende maal in het Grand Hotel Krasnapolsky in Amsterdam werd, georganiseerd. In een bijzonder spannende slotpartij te gen Doggen, waarin de stand na 58 beurten nog gelijk was (50-50), toon de de Ruyter zijn klasse door een se rie van 9 te scoren en een beurt later de 60 vol te maken. Daarvan had de kampioen van Nederland Jan Dog gen niet terug. Het is in Amsterdam trouwens een Brabantse aangelegenheid geworden. Daarvoor hebben Henny de Ruyter, Rini van Bracht en Jan Doggen wel gezorgd. De Amsterdamse ere-klas- sers Cees van Oosterhout, Jan Swee ting en Gerard Lorist konden het De grote strijd in Vlijmen tussen Vlijmense Boys en Concordia is geëindigd in een gelukkige overwin ning voor leider Concordia. Bij de Boys was Eekels weer opgesteld en deze speler was het die na 5 mi nuten de Boys de leiding gaf. Dit gaf de jeugdige Boys-ploeg moed en vele goede aanvallen werden op gebouwd, maar zonder succes. Con cordia kwam nu en dan aardig op zetten, maar de Boys-verdediging was steeds op haar post en het was vooral Van Son, die vele aanvallen onderbrak. De Boys kwamen na het offen sief van Concordia weer opzetten en enkele goede uitvallen van Ore mans en Joosten brachten steeds gevaar in de verdediging van Con cordia, maar de afwerking was te slordig voor succes. Toen ging Con cordia weer ten aanval. De bal kwam bij de snelle rechtsbuiten, die goed voor doel plaatste en heel handig tikte de linksbinnen onhoud baar in 1-1. Toen pakten de Boys weer flink aan. Aanval op aanval volgde, maar het ontbrak nog steeds aan de afwerking. Zo liet Van Overdijk een goede kans onbenut door hard over te schieten. Even later was het Oremans die op het doel afrende, maar zijn schot werd door de doelman van Concordia fraai gestopt. Concordia toonde hierna hun klasse, goed samenspe lend werd de Boys-verdediging on der druk gezet. Maar ook bij de Bosschenaren ontbrak het aan een afwerker. Uit 'n tegenaanval kreeg Joosten de bal en plaatste die naar de vrijstaande Van Overdijk, die juist naast schoot. De Boys bleven in de aanval. Oremans gf een goe de voorzet en de linksbuiten was er als de kippen bij en schoot hard in 2-1. De Boys kregen nu wat meer zelfvertrouwen en in de laatste vijf minuten voor de rust moest Con cordia alle zeilen bijzetten om een doelpunt te voorkomen. Na de rust pakte Concordia ste vig aan en de Boys moesten hard nekkig verdedigen om doelpunten te voorkomen. Langzaam kwamen de Boys uit het offensief en het spel golfde hierna weer op en neer. Uit een aanval van Concordia kwam de bal bij de rechtsbuiten die hoog voorzette en het was weer de links binnen van Concordia die vrij kon inkoppen 2-2. De Boys kwamen even later tot een goede kans, maar Eekels schoot over en even later schoot Joosten naast. Wederom was het de gevaarlijke rechtsbuiten die een goede voorzet gaf en met een mooie omhaal van de linksbinnen werd de doelman van de Boys ver rast 2-3. Met nog 14 minuten spelen was er nog van alles mogelijk en Concordia moest dan ook in de verdediging, maar het lukte de Boys niet meer om tot scoren te komen. Zo kwam Concordia aan een ge lukkige overwinning en blijft dus leider in de 2e klas A. Uno Animo heeft zondag niet de volle winst kunnen behalen. De club uit Loon op Zand was in alle op zichten de meerdere van ODIO, doch toen een van de Uno-verdedigers 10 minuten voor het einde een fout maakte kon Odio langszij komen. Uno Animo ging fel van start. De doelman van de gasten had dan ook handen vol werk. Reeds na een kwar tier nam de thuisclub de leiding. G. van Lier strafte getreuzel in de ach terhoede af en dit betekende 1-0. Uno Animo kreeg de kans de score te verhogen toen Jan Meijer 'n straf schop mocht nemen. Meijer miste de ze kans, een half uur in de tweede helft, grandioos. ODIO putte hier moed uit en toen een van de Uno Animo-verdedigers de bal verkeerd opruimde kwam Odio op gelijke voet. Wat de thuisclub hierna nog probeerde, het lukte niet de winst in eigen huis te houden. Daarvoor stonden lat en paal overi gens in de weg. Henny de Ruyter Brabantse drietal niet te baas. Bijzon der verheugend was het goede spel van Rinie van Bracht. Reeds de eerste dag was duidelijk dat Van Bracht binnen enkele jaren mee telt in Nederlands hoogste bil jart, ook al verloor de Waalwijker zijn eerste 3 partijen. Vrijdag toonde Van Bracht in de partij tegen Jan Doggen weer op dreef te zijn. Ook zaterdag wist hij tot winst te komen, hetgeen hem met een puntentotaal van 6 op de derde plaats deed be landen. Deze plaats moest hij zondag middag in de slotpartij tegen Cees v. Oosterhout verdedigen. In deze par tij kwam duidelijk het gebrek aan wcdstrijdmentaliteit naar voren. Na aanvankelijk 12 punten achter te heb- gestaan wist Van Bradht zijn tegen stander tot op zes punten te benade ren. Toen nam de Amsterdammer echter geen risico meer en won hij de partij in 64 beurten (60-46). De fi nalepartij tussen Henny de Ruyter en Jan Doggen was wel de spannendste van het hele toernooi. De Ruyter wist tot in de 56e beurt de leiding te behouden. Toen kwam Doggen langszij. Met de gedachte spelend „alles of niets" scoorde de Waalwijker een serie van negen, daarmee de weg effenend naar de eerste plaats. Een eerste plaats die hem o.a. een transistorradio oplever de, Voor alle spelers waren er ver der fraaie prijzen waaronder een horloge. Voor Henny de Ruyter breekt nu een drukke tijd aan. Op 't programma staan ondermeer een ere klasse toernooi in Rotterdam, het Europees Penthalon kampioenschap in Amersfoort, de voorronden voor 't Nederlands kampioenschap en dan tenslotte in februari in Goirle het Ne derlands kampioenschap driebanden. In de meeste van deze wedstrijden komt Rinie van Bracht uit. Hij kan dan aantonen geen eendagsvlieg te zijn, en in de ere-klasse thuis te ho ren. Dat hij de aanleg en capacitei ten heeft om straks de Nederlandse top voorbij te streven, daarover was gisteren in Amsterdam het iedereen wel eens. De stand: De Ruyter 12 9 0,955 Doggen 10 9 0,946 Von Oosterhout 10 10 0,847 Van Bracht 6 6 0,789 Sweering 6 7 0,771 Lorist 6 6 0,732 Hooglander 4 5 0,494 Van Braam 2 7 0,576 Wat zou Ves uit Oudenbosch de eerste speelhelft van haar thuiswed strijd tegen Waspik nog graag eens een keertje over doen! De oud-NAC- speler Krauss en zijn medevoorwaart- sen zouden dan beslist minder non chalant met minstens drie droomkan- sen omspringen. Want als zij ooit 'n wedstrijd tegen een kopploeg in hun voordeel konden beslissen dan was 't in deze eerste 45 minuten. Tot driemaal toe kwam 'n VES- speler oog in oog met doelman Rek kers om op dat moment als gehypno tiseerd naast, of in het geheel niet te schieten. Daartegenover toonde Waspik zich slechts eenmaal echter gevaarlijk, zodat het met de 0 - 0 ruststand zeker genoegen kon nemen. De tweede helft was iets interessan ter, iets levendiger. Het tempo lag wat hoger en vooral Waspik stelde alles in het werk haar leidersplaats waar te maken. Toch kwam de beste kans weer voor VES maar weer mis te Krauss de precisie van weleer. Zo kon Waspik de openingstreffer op haar naam brengen. Een van de wei nig flitsende aanvallen, gebaseerd op snelheid en techniek en waaraan zo wat de hele aanvalslinie een deel had bracht de bal bij Paul Smit die fraai scoorde. 0 - 1. Niet lang genoot Was pik van deze voorsprong want amper tien minuten later gaf de spil van VES, Piet Aarts, zijn voorhoede een duidelijk voorbeeld hoe men een aan val moet afronden, 1-1, Het laatste kwartier van de wedstrijd werd door de gelijkmaker alleen maar spannen der en enthousiaster. Waspik 2 behield haar fraaie positie aan de kop van de ranglijst door een 6-3 overwinning op concurrent Veer- se Boys 3. Waspik 4 werd door Dru- nen uit de kopgroep gestoten. Op ei gen terrein won Drunen met 3 - 1 MIDDELBURG-WAALWIJK 1-1 Middelburg heeft Waalwijk in een wedstrijd met goed hockey een kost baar punt afhandig gemaakt. Voor de rust domineerden de Waalwijkse he ren en de Middelburgse defensie kreeg handen vol werk. Bovendien werden tivee goals uit straf corners van de Jongh afgekeurd wegens stick" van Petit en ging een prach tig schot van Knepflé rakelings langs. Na 20 minuten kon Waalwijk toch de score openen, toen Bergmans, na goed voorbereidend werk van spil Van Dongen heel handig de verdedi- gin passeerde. Na de thee trok Middelburg, aange moedigd door een talrijk publiek, fa natiek strijdend ten aanval. Aanvan kelijk konden de Waalwijkse verdedi gers het nog wel klaren, maar een overtreding van back van Helvoirt werd noodlottig: de straf corner werd laag en onbereikbaar voor Hoffmans ingeslagen. Het slotoffensief, dat Waalwijk toen inzette, werd bijna nog met succes bekroond, maar de paal bracht de Middelburgers redding, na dat Petit de gehele Middelburgse de fensie had omspeeld. Door het gelijke spel van Waranda blijft Waalwijk aan de leiding. De dames kan het kampioenschap bijna niet meer ont gaan; in een rommelige wedstrijd werd de naaste concurrent Rapidety 2 met 1 - 0 verslagen. Dat de grote belangstelling on langs voor de lezing van burgemees ter L. van Erp voor de Volksuni versiteit geen uitschieter was, kon donderdagavond worden geconsta teerd uit de grote opkomst en inte resse voor het actuele onderwerp „schoolproblemen", dat door een 3- tal deskundigen werd aangesneden. Drs. A. Beunes, conrector van 't Dr. Mollereollege te Waalwijk, schetste in een duidelijk exposé de situatie bij het huidig middelbaar onderwijs en zoals die zal zijn na de inwerkingtreding van de mam moetwet in september 1968 met de benamingen van de verschillende schooltypen en het aantal examen vakken. Het is wel duidelijk dat bij het van kracht worden dezer wet de moeilijkheden en problemen voor de betrokken jongelui van de middelbare scholen aanmerkelijk minder zullen zijn dan thans. Niet alleen zal de moeilijke overgang van het lager naar het middelbaar onderwijs en de wijze van studeren middels een zgn. brugklas verge makkelijkt worden, maar ook het eindexamen zal minder hoofdbre kens kosten door de sterke vermin dering van het aantal vakken, waar in de betrokken leerling bovendien zeggenschap in zal hebben bij het bepalen van zijn keuze. Mej.. Halkes, directrice van een huishoudschool te Tilburg, besprak eveneens de mogelijkheden van het huishoudonderwijs in het kader van de mammoetwet, terwijl de heer H. van Montfort, directeur van een lagere technische school te Tilburg voor de variatie in een pakkend be toog de schrijnende toestanden be schreef met betrekking tot de vroe gere ambachtsscholen ingevolge de Lager Onderwijswet 1921, waarbij volgens spreker niet de belangen van de leerling, maar veeleer die van de werkgevers op de voorgrond traden. Ook hij gaf tenslotte, zij het heel summier, een algemeen over zicht van de L.T.S.-mogelijkheden in de toekomst en de vervolgstu dies aan de U.T.S. en Hogere Tech nische scholen. De diverse vragen na de pauze toonden aan, dat de Volksuniversi teit met dit onderwerp een goede keus had gemaakt en voor een vruchtbare avond had gezorgd. RECONSTRUCTIE EN VERLICHTING MOLENSTRAAT Wanneer de gemeenteraad het daartoe benodigde krediet beschik baar stelt, zal de Molenstraat in Loon op Zand worden gereconstru eerd. De kosten worden geraamd op 122.600,waarin de Cultuur technische Dienst een rijksbijdrage verleent ten bedrage van 22.490,-. Aangezien de Molenstraat onmid dellijk grenst aan en mede gebruikt wordt door inwoners van de ge meente Udenhout, heeft het bestuur dezer gemeente zich bereid ver klaard 50 procent in de nettokos- ten te zullen deelnemen, hetgeen neerkomt op 50.055,Een zelfde percentage zal Udenhout voor haar rekening nemen in de kosten om deze weg van een behoorlijke ver lichting te voorzien, die op 8000,- worden geraamd. In verband met het verlichten van de Molenstraat, zal ook 't laat ste gedeelte van de Kloosterstraat van openbare verlichting moeten worden voorzien, om te voorkomen dat er voor het verkeer een mis leidende en daardoor gevaarlijke si tuatie ontstaat. Hiermee zal een be drag van 8.500,gemoeid zijn. De daders van de inval en dief stal op het postkantoor te Duiven- drecht, die in Duitsland zijn gear resteerd, hebben bekend. Zaterdag 5 november a.s. zal het echtpaar Frits Derks (78) en Cor nelia Lambooy (79), wonende te Baardwijk, de dag herdenken waar op zij 50 jaar geleden in het huwe lijk traden. De buurtbewoners hebben een comité gevormd, dat deze dag voor de oudjes en hun familie onvergete lijk zal maken, 's Morgens om 9.30 uur zal in de St. Clemenskerk ter hunner intentie een plechtige H. Mis van dankbaarheid worden op- gedragen. Om 11 uur komt men bij een in de feestzaal Café 't Vosje, waar het cadeau van de buurtbe woners zal worden aangeboden. Om 11.45 uur zal de harmonie St. Jan het gouden paar een sere nade brengen, waarna van 12.00 tot 13.00 uur een receptie zal worden gehouden. Het comité heeft voor 'n fraaie versiering en verlichting zorg gedragen, terwijl ook de kinderen niet zullen worden vergeten en gul zullen worden getracteerd. De heer L. van Erp, burgemees ter van Loon op Zand, is door paus Paulus benoemd tot Ridder in de Orde van St. Sylvester. Deze eervolle benoeming werd de heer v. Erp meegedeeld door Mgr. H. Ernst, vicaris-generaal van het bisdom Breda, die namens 't Neder lands episcopaat het woord voerde op een afscheidsvergadering te Utrecht van de Katholieke Natio nale Stichting voor bijzonder ge- zins- en jeugdwerk, waarvan de heer v. Erp voorzitter was, doch die functie neerlegde in verband met zijn benoeming tot voorzitter van de Katholieke Jeugdraad voor Ne derland. Hij prees de kwaliteit van de heer v. Erp als bestuurder: U beschikte over een brede informa tie, had interesse voor vele zaken en was altijd bereid u daarvoor in te zetten. Namens de regering sprak direc teur G. Hendriks van de afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling van het ministerie van Cultuur, Recrea tie en Maatschappelijk werk. WIJZIGING HUURKOSTEN VOETBALVERENIGING BERKDIJK De voetbalvereniging' Berkdijk betaalde tot nu toe 4.417,per jaar aan huur voor de sportvelden en kleedlokaal aan de Kegelaar. In middels zijn de definitieve kosten van het kleedlokaal bekend gewor den, terwijl de accomodatie van de terreinen in de afgelopen periode is uitgebreid met een beregenings- installatie, verlichting oefenterrein en rijwielstalling, waardoor 't huur bedrag dient te worden gewijzigd en in totaal 5.274,54 zal moeten bedragen. Indien de sportvereniging niet in staat is deze huurprijs, die op 1 januari 1967 moet ingaan, ge heel te betalen, zal het. gemeente bestuur nagaan in hoeverre een subsidie in de exploitatiekosten kan worden verleend. GEMEENTERAADS VERGADERING De gemeenteraad komt a.s. don derdagavond om half aclit in de vergaderzaal van het gebouw ge meentewerken in openbare verga dering bijeen, waarbij de Volgende agendapunten zullen worden be handeld: voorstel tot onbewoonbaarverkla ring van de woningen Gasthuisstr. 116 en 118 te Kaatsheuvel; idem tot wijziging van de huurovereenkomst met de voetbalvereniging Berkdijk inzake de voetbalvelden enz.; idem tot het verlenen van een voorschot op de exploitatievergoeding 1966 aan het bestuur van de R.K. Kleu terschool „Pannenhoef" tot een be drag van 482,20 per maand; idem tot vaststelling van de definitieve exploitatievergoeding als bedoeld in artikel 101 van de Lager Onderwijs wet 1920; Idem tot hét benoemen van een lid in de commissie voor Georganiseérd Overleg in ambtena renzaken, aangezien de heer Van NieuwstaJdt zijn benoeming niet heeft aanvaard; idem tot het be schikbaarstellen van een krediet ten behoeve van de reconstructie van de Molenstraat en het plaatsen van lichtmasten langs deze straat en langs het laatste gedeelte van de Kloosterstraat in Loon op Zand; idem tot het doen van grondtrans- acties; idem tot vaststelling van het partiële bestemmingsplan „Molen wijk", vaststelling van de voorlo pige beknopte exploitatiebegroting en tegemoetkoming aan enkele be zwaarschriften in verband met dit plan; idem tot 't voeren van rechts gedingen in verband met de reali sering van het onteigeningsplan „Oude Omdraaier". GOEDE PRESTATIE VAN HENRI BELLETABLE'S JEUGD Een gelukkig initiatief bij de toneelver eniging Henri Belletable te Waspik-Boven heeft geleid tot twee uitvoeringen in het gemeenschapshuis aldaar door 'n zevental jongeren. Vorig seizoen speelden een aan tal jongeren onder auspiciën van Henri Belletable het stuk „De Weegschaal". Dit experiment werd een dermate groot suc ces dat men er toe over ging binnen het verenigingsverband een jeugdgroep te formeren. Van stonde af aan zat er vaart in deze groepering. Met het enthousiasme de jeugd eigen, werkten de jongelui zich naar een prestatie die er zijn mag. Een bevredigend aantal toeschouwers waren ge tuigen van een amusante geschiedenis rond om de London Telegraphe en dè familie Rollins, welke in een fraai decor van pa ter Guliëlmus afspeelde. Bertus Lódewijks en Anton Kamp wisten de geestdrift van deze jongens en meisjes tot een gaaf ge heel te bundelen. Overigens is alleen al het feit dat deze jonge mensen op het gebied van toneel actief bezig willen zijn prijzen- waardig te noemen. Nu er door het werk zaam aandeel van de beide regisseurs bo vendien een meer dan acceptabele vertol king werd gegeven van Jan Louwëns „Ik zou zo graag" mag men zich bij Henri Belletabele gelukkig prijzen met het geno men initiatief. De groep die zonder enige pretentie aan dit blijspel met zoveel succes gestalte gaf bestond uit Ad Kamp; Jac. v. Dongen; Theo Zijlmans; Theresia Smits; Corry Remmeren; Jan Boons en Mart. v. Hooren. VOLLEYBAL Atak verloor in Tilburg met 3-1 van Flamingo. Alleen de 3e set kwam met 15-8 op naam van Atak. Atak 2 won met 2 - 0 van Favorita; setstanden 15 - 3 en 15 - 5. De A-jeugd verloor met 2 - 1 van Paulus terwijl de B-jeugd met 2 - 0 de baas bleef over Tornado.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 7