Raad besloot liberalisatie woonbeleid naar later tijdstip te verschuiven Jongenscoats WAALWIJK In Vennen-Oost' 1500 woningen voor ruim 7600 bewoners Jampe li JUBILEUM AANBIEDING BIERGLAZEN KohIh Waalwijk SERVIEZEN-afd. Kanbi Waalwijk Wonderbakpan Kombi Waalwijk nu 54.- IN 1985 heeft Drunen 25.000 inwoners BOUW ULO-SCHOOL IN DRUNEN 6 leuke F.C. Den Bosch- De toto voor de Bernadette-kerk Ogen vragen brillen van STASSAR 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 14 NOV. 1966 7 Lagere school Elshout wordt gemoder bi iseerd Voorzieningen in Elshout *Jaar* bijzonder mooie jongensjas prachtige ruige wollen mohair kwaliteit modieus en modern Diversen Licht-wedstrijd militaire elftal Firma Zeegers heropeBide winkel eBi tooBizaieBi OUDERAVOND VOOR VERKENNERSGROEPEN vanaf 185.— Kampioenschappen De Postduif Kerkkoor St. Jan huldigt jubilaris Biu 12.95 Damesmode Tilburg Geslaagd rik- coBicours vasi Spaar- vereBiigiBig „De Vriendenkring" /vwwv^vwwwvw*ww< AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Vlijmen Loon op Zand Tilburg Heuvelstraat 24 De raad van Drunen kreeg vrijdag nadat het een informele bespre king had gehad over „Vennen Oost" nog een flinke agenda af te werken waarin speciaal het onderwijs een grote plaats innam. Zo besloot de raad goedkeuring te verlenen aan de bouw van een 10- klassige ULO-school. De heer Horsten lichtte op deze vergadering het plan van de architect Verhagen betreffende de bouw van deze school toe. De kosten van de te bouwen school aan de Kastunje- laan zijn begroot op f 648.185,- De bouwkundige inspecteur van het onderwijs heeft reeds zijn goedkeuring aan het ontwerp gege ven. Alleen de financiering is nog niet rond, maar men hoopt toch spoedig met de bouw te kunnen beginnen. De huidige huisvesting van de ULO-school voldoet niet meer aan de eisen welke normaal mogen worden gesteld. Voor de Lagere school in Elshout werd een bedrag van f 213.410,- ge vraagd. Ook hier verwacht men dat de financiëring wel enige moeilijk heden. kan opleveren zodat 'n spoe dige uitvoering niet plaats kan vin den. De modernisering houd in uit breiding, vernieuwing en tevens aanleg van centrale verwarming. Als voorschot op de exploitatie vergoeding voor kleuterscholen keurde de raad goed een voorschot van f 26820,- zijnde f 1080,- per lo kaal en f 18,75 per leerling. Als voorschot voor 1967 werd aan de Lagere scholen een bedrag toege kend van f 112.639,- zijnde f 80,- per leerling en aan de ULO-school f 26040,- zijnde f 120,- per leerling. Tevens keurde de raad goed het huren of kopen van twee verrijd bare schoollokalen. De prijs van de ze lokalen f 30.000,^, huurprijs f 5720. De huurprijs werd erg hoog ge noemd. Getracht zal dan ook wor den om er een te kopen. De liberalisatie van het woonbe leid werd door de raad op voorstel van B.enW. niet haalbaar geacht voor Drunen. Momenteel zijn in Drunen nog 333 woningzoekenden exclusief de behoefte voor de in dustrie. Het geven van een grotere vrij heid is, aldus burgemeester Stieger, voor Drunen beslist niet haalbaar en gesproken kan worden van een noodsituatie. Vele gemeentebestu ren hebben ten aanzien van het ver zoek van de Minister reeds gere ageerd met de mededeling, dat de verruiming van de bouwmogelijk heden van harte wordt toegejuicht. Met enige aanvullende maatregelen wordt in die gemeenten gedacht 'n eventueel tekort tijdig te kunnen inlopen. Helaas kunnen B.enW. voor wat deze gemeente betreft, dit op timisme niet delen. De gemeentegroei in de periode 1961-1966 van 6.539 tot 10.048 inwo ners. Het aantal arbeidsplaatsen nam in diezelfde periode toe met meer dan 1000 en Drunen behoort daarmee tot de groep van 7 Noord- Brabantse gemeenten waar een der gelijk aantal werd overschreden. Het aantal toegewezen woningen staat thans in geen enkele verhou ding meer tot de omvang en de groef van de gemeente. Een wo ningtekort van 350 woningen, zonder dat hierin is begrepen de behoefte van de zich sterk uitbrei dende industrie, illustreert ons inziens de noodsituatie welke zich thans ontwikkelt. Een dergelijke toestand is in Drunen nimmer voor gekomen. De raad sloot zich aan bij de meningen van B.enW. De heer Venrooy had B.enW. schriftelijk gevraagd in twee nieu we straten in Elshout trottoirs aan te leggen, terwijl hhij ook bijzon dere aandacht vroeg voor afvoer- mogelijkheden van huiswater. B.en W. hadden zich reeds in deze zaak verdiept. De aanleg van trottoirs bovendien ontvangt elke klant een speciale jubileum-verrassing zou f 75.00C',- vragen. De Kapelstraat zou f 20.000 vra gen en voor de afvoermogelijkheden van huiswater zou een bedrag van f 100.000,- gevraagd worden. B.en W. stelden voor dit voor 1967 op de begroting te zetten. De noodzaak van deze voorzieningen wordt wel ingezien. Aan een aantal ruilverkavelings wegen werden namen gegeven, als mede een aanleg van hele nieuwe straten. Voor het stadsgewest Waalwijk werden twee raadsleden aangewe zen als vertegenwoordigers. Eerste lid werd wethouder Van Huft, twee de lid de heer Van Venrooy. Bij de bank van Ned. Gemeente werd een zekere courant-overeenkomst aan gegaan tot 'n bedrag van f 400-000,- OP VOET met Duitse en Hollandse biermerken 6 stuks in étui 10.80 bij Donderdagavond zal FC Den Bosch in stadion „De Vliert" aantreden tegen een militair elftal, waarin spelers zijn opgesteld internationale klasse o.a. Jan Mulder (Anderlecht) en Willy van der Kuijl (PSV). Wan neer het weer mee zal werken, zal een interessante wedstrijd te wach ten zijn en de kas van het Militair Tehuis, waarvoor de baten van deze wedstrijd zijn,een goede financiële ruggesteun geven. Aanvang 20.00 uur stadion „De. Vliert". Vrijdagavond werd voor de aan vang van de openbare raadsverga dering door Drs. Kwantes, socioloog en Ir. Margry aan de raad een uit eenzetting gegeven betreffende het uitbreidingsplan Vennen Oost, dat binnenkort ter visie zal worden ge legd. Het doel van deze informele bespreking was de raad in te lich ten over de plannen welke zijn ont worpen en welke reeds zeer bin nenkort zullen moeten worden ge realiseerd. Drs. Kwantes was van mening dat het plan Vennen Oost gezien de bevolkingsgroei in Dru nen in plm. 6 of 7 jaar zou zijn vol gebouwd. Op de prognoses door Drs. Kwan tes opgebouwd op de ontwikkeling en de groei van Drunen sinds 1940 werd het structuurplan, waarvan Vennen Oost een onderdeel is, op gebouwd. De prognose van Drs. Kwantes hield in dat op grond van ontwikkelingen de geboorte-over schotten alsmede de vestigingen het inwonerstal over 20 jaar met 15 of 20 duizend zullen zijn toegenomen. Dit houdt tevens in dat in dit tijd vak in Drunen plm. 4500 woningen moeten worden gebouwd met een gemiddelde van 225 per jaar. Het was op grond van deze cijfers welke uiteraard prognoses zijn wel ke door allerlei oorzaken kunnen worden aangetast, waaruit Ir. Mar gry zijn structuurplan bouwde. Dit structuurplan, reeds eerder in de raad behandeld, houdt in dat Dru nen zal zijn opgebouwd in 4 hoofd uitbreidingsplannen n.l. Braken- WAALWIJK Vrijdagmiddag gin gen de deuren open van de ver bouwde winkel van het installatie bureau Zeegers aan de Grotestraat. De winkel, met een oppervlakte van 135 m2, is in een waar ver kooppaleis omgetoverd. Op een eigentijdse en overzichtelijke wij ze is het oude winkelpand herscha pen in een moderne verkoopruimte. In de winkel treft men een apar te muziekhoek aan, waar televisie toestellen, radio's, pick-ups etc. op een overzichtelijke wijze bijeen staan. Als men in de winkel binnen komt valt het oog meteen op de grote sortering haarden en andere verwarmingsprodukten, bestemd om aangesloten te worden op het aard- gasnet. Koelkasten en wasmachi nes zijn er eveneens te vinden. Origineel zijn de modelbadkamers. De heer Zeegers toont hier hoe een beperkte ruimte in te richten is als badkamer. Het gehele interieur is demonta bel. Zo ook de verlichting, die zon der contactpunten of aansluitingen te moeten verleggen, naar een an der gedeelte van de winkel is te verschuiven. Door verschillende spotligths te plaatsen heeft men ex bijzonder feërieke verlichting weten te verkrijgen. Vooral in de avonduren zal dit ongetwijfeld een blikvanger voor veel voorbijgangers zijn. Behalve de winkel nam de firma Zeegers vrijdag ook nog een toonzaal met een oppervlakte van 135 m2 ingebruik. De hele verbouwing is in 5 we ken door eigen personeel uitgevoerd in samenwerking met adviesbureau Wim Klein, firma W. Hens Zn. (schilderwerk) en de firma Aarts (timmerwerk). West, Braken Oost, Vennen West en Vennen Oost. De eerste twee zijn reeds voor 'n zeer groot gedeelte voltooid en het was deze avond Vennen Oost, wel ke de aandacht kreeg. Met dit plan zal gezien de ontwikkeling reeds op korte termijn moeten worden begonnen. Duidelijk liet de heer Margry zien hoe de vier woonge bieden liggen gegroepeerd rond de oude kern, welke met de groei der gemeente zal moeten worden aan gepast. Al dringt deze zaak niet, toch heeft de stedebouwkundige hiermede reeds rekening gehouden en een kernplan ontworpen waar mede men bij de uitbreidingen re kening dient te houden. Vennen Oost komt te liggen tus sen de Grotestraat en de Heidijk ten oosten van de Torenstraat. Er is een hartplan ontworpen met een aantal subkernen. De twee toevoer wegen naar het hartplan welke ko men te liggen ongeveer tegenover de Hogeweg en de weg naar het Sempke maken deel uit van de zgn. randweg of ringbaan. De variëteit in de te bouwen woningen is bij zonder groot gehouden. Er wordt rekening gehouden met hoogbouw, seriebouw, eensgezinswoningen, be jaardenwoningen en bungalows in diverse types. Uiteraard zijn voor verschillende woontypen, diverse plaatsen gepland. In dit plan is ook rekening gehouden met de bouw van scholen en winkelcentra, ter wijl ook speelruimte en veel groen is gepland. Evenals in andere uit breidingsplannen is ook in Vennen Oost ruimte gehouden voor de zgn. schone industrie. Betreffende de tijd waarin dit plan geheel of gedeeltelijk zal moe ten of kunen worden gerealiseerd kon men uiteraard alleen nog prog noses maken. Ir. Margry vond de tijd niet zo belangrijk, belangrijk was, dat er een plan was waarop men kon werken. Drs. Kwantes wees er op dat bij een normale ont wikkeling hij verwachtte dat Ven nen Oost over 7 jaar zou zijn volge bouwd. De netto opbrengst van de toto t.b.v. de Bernadettekerk was f 2174,- waarvan 10% voor elk goed inge vulde kolom. Slechts één kolom was door een persoon goed inge vuld. Voor de kolommen 1 en 3 was geen enkele goede inzending. Voor kolom 1 kwamen 2 perso nen met 1 fout in aanmerking n.l. de heer de Kort, Mr. v. Coothstraat 53a en de heer Duquesnoy, Mr. Lui- benstraat 23. Zij ontvangen elk f 108,70. De heer Neomagus, Hugo Ver- rieststraat 2 was de enige, die ko lom 2 zonder fouten had ingevuld. Hij ontvangt f 217,40. Kolom 3 was met 1 fout inge vuld door mevr. Frederiks, Noord straat 236; Electra, Grotestraat 207; de heer Leijtens, Pres. Steijnstraat 11; de heer v. Heeswijk, de Jonghe- straat 14; de heer v. d. Gouw, Fr. v. d. Puttenstraat 19; de heer v. Rijs wijk, Pieter Vreedestraat 16; de heer v. Overbeek, Prof. Nolenslaan 16. Zij ontvangen elk f 27,17. Inmiddels hebben de prijswin naars hun prijzen reeds ontvangen. Al met al is de toto voor de Ber nadettekerk een groot succes ge worden. GESLAAGD Te Eindhoven slaagde onze stad genoot Rob v. d. Berg dinsdag j.l. Hij genoot zijn opleiding op de kap pers-dagvakschool te 's-Hertogen- bosch. HERV. GEMEENTE WAALWIJK CENTRUM Zondag 20 november a.s. is het voor de Herv. Gemeente van Waal wijk-centrum een blijde dag. Dan zal de vacature, die ontstaan is door het vertrek van Ds. J. Breeuwsma, weer tot het verleden behoren. In de morgendienst die aanvangt om 10.00 uur zal Ds. Kroes, die het beroep naar deze gemeente heeft aangenomen, bevestigd worden door Ds. J. van 't Kruis uit Baardwijk, die tijdens de vacature het consu lentschap heeft waargenomen. Om 6.30 uur n.m. hoopt Ds. Kroes zich aan zijn nieuwe gemeente te ver binden. „DON SAVIO" EN „PIUS XII" Op woensdag 16 november a.s. organiseren de verkennersgroepen „Don Savio" en Pius XII" gezame- lijk een ouderavond in de aula van het Dr. Mollercollege, Burg. Moo- nenlaan 5 te Waalwijk des avonds om 19,30 uur. Einde van de avond om circa 21.15 uur. Dit feest wordt gevierd om de hechte samenwerking tussen beide groepen te bevestigen en dit met de ouders te bespreken. Er wordt deze avond door de welpen en verken ners ook een kort en gevariëerd programma aangeboden. KON. NED MAATSCHAPPIJ VOOR TUIN- EN PLANTKUNDE AFDELING WAALWIJK EN OMSTREKEN Op dinsdag 15 november a.s. om 20.00 uur houdt de afdeling Waal wijk en Omstreken van de Kon. Ned. Maatschappij voor Tuin- en Plantkunde K.N.M.T.P. in hotel Verwiel te Waalwijk een „blessen"- avond. Ditmaal is het dus geen schik-avond maar een ,,praat"avond of ,,les"-avond. Aan de hand van meegebrachte takken, zal een bestuurslid een causerie houden over de tuin. Heeft iemand moeilijkheden op dat ge bied, dan kan hij zijn moeilijkheden bekend maken en zal het bestuur trachten een oplossing te geven. Het kan zijn nut hebben, als men een klein takje van de bewuste planten meebrengt, gezien de gro te verscheidenheid bij de planten soorten. De ondervinding heeft ge leerd, dat deze avonden behoren tot de leerzaamste en meest geani meerde. Na afloop zal een verlo ting van „kleine Coniferen" plaats vinden. KIJK RUSTIG op onze speciale (eerste etage) Keuze uit 50 verschillende 12 pers. 61 dig. De kampioenschappen van de Postduivenvereniging „De Postduif" werden in het seizoen 1966 behaald door: Hokkampioen vitesse onaangewe zen: 1 H. Pullens; 2 Th Groeneveld; 3 L. v. Son; 4 A. v. Huiten; 5 J. de Jong. idem aangewezen: 1 L. v. Son; 2 H. Pullens; 3 J. de Jong; 4 H. Schafer; 5 Th. de Ronde. Kampioenduif vitesse: 1 L. v. Son; 2 J. de Jong; 3 A. v. Huiten; 4 Th. Groeneveld; 5 Th. Reuser. Hokkampioen middenfond onaan gewezen: 1 H. Pullens; 2 L v. Son; 3 A. Vermeer; 4 Th. Groeneveld; 5 J. J. Timmermans idem aangewezen: 1 H Puljens; 2 L. v. Son; 3 A. Vermeer; 4 Th. Groeneveld; 5 C. J. Hamers. Kampioensduif middenfond: 1 H. Pullens; 2. J. J. Timmermans; 3 A. Vermeer; 4 Th. Groeneveld; 5 C. J. Hamers. Hokkampioen fond onaangewezen: 1 Th. Groeneveld; 2 J. v. Bladel. idem aangewezen: 1 Th. Groene veld; 2 H. Pullens. Kampioenduif fond: 1 J. v. Bladel; 2 Th. Groeneveld. Hokkampioen jonge duiven onaan gewezen: 1 J. Merkx; 2 C. J. Ha mers; 3 Th. Groeneveld; 4 A. Dek kers; 5 Th. Reuser. idem aangewezen: 1 J. Merkx; 2 A. Dekkers; 3 Th. Reuser; 4. Th. de Ronde; 5. C. 7. Hamers. Kampioenduif jong: 1. J. Merkx; 2. Th. Reuser; 3. J. Merkx; 4. Th. Reuser; 5. A. Dekkers. Kampioen generaal, onaangewezen: 1. Th. Groenveld; 2. H. Pullens. Idem aangewezen: 1. Th. Groene veld; 2. H. Pullens. JEUGDTOTO v.v. BAARDWIJK De inzet van de laatste toto was f 857,90. Ie prijs P. v. Wel, Putstraat 58, Waalwijk. Geraden f 856,20. Ont vangt f 128,70. 2e prijs T. v. Baardwijk, Sprang- Capelle. Geraden f 856,10. Ontvangt f 85,80. 3e prijs Chr. v. d. Hoven, le Zei- ne, Waalwijk. Geraden f 859,77. Hij ontvangt f 42,90. Eventuele reclames voor woens dag a.s. bij W. Hoevenaars, Prof. Treubstraat 20 .Waalwijk. In deze weken is niet minder dan f 7500,- bij elkaar gebracht en hier voor wil dan ook de jeugd en het jeugdbestuur U allen hartelijk dan ken. Dank aan de verkopers van toto's, maar vooral dank aan alle medewerkers. P.V. „DE POSTDUIF" Op de laatstgehouden vergadering van de Waalwijkse P.V. De Postduif, werd het bestuur samengesteld als volgt: W. Snels, voorzitter; Adr. Leijtens, 2e voorzitter; Joh. C. Verhagen, se cretaris; H. Lombarts, 2e secretaris; J. Didden, penningmeester; M. v. d. Heuvel, 2e penningmeester; Jos. van Schaik; H. Knippels en A. Dekkers, commissarissen. Op 17 en 18 december a.s. zal de Postduif een onderlinge tentoonstel ling houden, terwijl op zondag 4 de cember om 12 uur het St. Nicolaas- feest voor de kinderen der leden zal plaatsvinden. AGENDA Woensdag 8 uur: repetitie dames koor in „De Twee Kolommen". Zondag 12 uur: repetitie mannen koor in „De Twee Kolommen". Musis Sacrum: Maandag 8.30 uur: „De man van Marseille" dinrsdag 8.30 uur: „D'r moet nu maar eens getrouwd worden". De jaarlijkse ledenvergadering van het kerkkoor van de parochie St. Jan, die j.l. dinsdagavond in de Twee Kolommen werd gehouden, was maar matig bezocht. De jaarverslagen van de secreta ris-penningmeester de heer J. v. d. Griendt, waren keurig verzorgd en werden dan ook zonder op- of aan merkingen goedgekeurd en vastge steld, nadat Deken Maessen, die de vergadering voorzat, de functionaris dank had gebracht voor het vele werk in het belang van het koor verricht. In verband met zijn 40-jarig lid maatschap van net kerkkoor van St. Jan, zal de heer Jan de Bont op het a.s. St. Ceciliafeest op 22 november a.s. worden gehuldigd. Wat de viering van het St. Ceci liafeest betreft werd besloten dat 's morgens in de parochiekerk een H. Mis zal worden opgedragen voor de levende en overleden leden van het koor, ook het dameskoor en de echtgenoten en verloofden der le den zullen hierbij aanwezig zijn. Hierna ontbijt en een gezellig sa menzijn in hotel de Twee Kolom men, waarna het gezelschap om ca. 13.30 uur zal vertrekken naar Eind hoven om een bezoek te brengen aan „Evoluon" het expositiecentrum van de N.V. Philips. Ook bij dit uitstapje zullen de dames van de partij zijn. Het ligt in de bedoeling om in Eindhoven een bezoek te brengen aan het hotel-restaurant van de heer en mevrouw Sars-de Ruyter oud Waal wij kers en hier enige tijd te vertoeven. Om ca. 18.30 uur denkt men weer in hotel de Twee Kolommen terug te zijn om de dag te besluiten met een diner dat door het kerkbestuur wordt aangeboden. gepolijst aluminium; bakken zonder oven, met talrijke recepten bij Heuvelstraat 14 - Telefoon 26882 Exclusieve collecties VESTEN BLOUSES KRAAGJES ZAKDOEKJES Atelier voor PLISSEREN, BORDUREN, STOFKNOPEN maken enz. Zoals bekend heeft de Spaarver- eniging „Vriendenkring" enkele we ken geleden ter gelegenheid van haar 20-jarig bestaan een groot rik- concours georganiseerd. Dit rikconcours is zo'n groot suc ces geworden, dat het bestuur de zer vereniging besloot, mede op aandringen van tientallen deelne mers, nogmaals zo'n concours te or ganiseren. En dat zal dan plaats hebben op 13 - 14 en 21 januari a.s. Om dit concours zo aantrekkelijk mogelijk te maken zijn er door het bestuur nog grotere en meerdere prijzen dan de vorige keer beschik baar gesteld. Bovendien is er iedere avond een dagprijs en een extra damesprijs te verdienen. De hoofd prijs is voor de deelnemer (ster) die tijdens 't gehele concours 't hoogste aantal punten behaalt en dat kan iedere wedstrijddag, zodat de span ning er tot het laatste ogenblik in- blijft. Voor de rikliefhebbers een unie ke kans een der fraaie prijzen of zelfs de hoofdprijs te winnen. De wedstrijden worden gespeeld in café „Molenvliet" bij de heer Ad van Cromvoirf en vangen aan elke wedstrijddag om 20.00 uur. Na de grote sluitingen van za ken in Heerlen en Utrecht, komen er overal kleinere ontslagen, o.m. in Leiden 36 man, in Bodegraven, Klazinaveen 50 man, in Rijssen 36 man enz. enz. De rampgebieden in Italië wor den bedreigd door twee nieuwe ge varen, de winter en duizenden rot tende kadavers. In het noorden van het land hebben ijskoude bergwin den het kwik tot enkele graden onder het vriespunt gejaagd. Dui zenden mensen hebben hier geen verwarming en onderdak. CARNAVALSCHLAGER 1967 In café H. Boom-v.d. Wiel werd de 11- 11-avond gehouden, waar 9 groepen elkaar moesten bekampen voor de carnavalschla ger 1967. 18 schlagers werden ten gehore gebracht, die door de 9 jury-leden werden beoordeeld op tekst, ritme en melodie. De voorzitter van de Raad van Elf, de heer L. Coensen, verwelkomde de Prins en Gevolg, de Raad van Elf, de deelnemende groepen en de vele belangstellenden. Het werd een drukke avond en de carnavalsgroepen de den hun uiterste best, maar ook de jury die de moeilijke taak op voortreffelijke wij ze vervulde. Toen alle 18 schlagers ten ge hore waren gebracht, kwamen om 11 min. over 11 de Prins en Gevolg en de Exper- ziestekers, met muziek, binnen. Voor de 7e maal werd Hupino de 11e her kozen. De grootste belangstelling ging uit naar de winnaar carnavalsschlager 1967. le en 2e werden de Nordjes, met 162 pun ten; 3. de Paljassen; 4. De Kwasten; 5. Pe- tro v. Engelen (winnaar schlager 1966); 6 en 7 De Piassen; 8. Groep Bruurmijn; 9. De Kwasten; 10. De Paljassen; 11. Nooit genoeg; 12. Petro v. Engelen; 13. Groep Bruurmijn; 14. De Vrolijke Klinkers; 15. De Biertutters; 16. De Vrolijke Klinkers; 17. Nooit Genoeg; 18. De Biertutters. Ex tra prijs, mooiste geklede groep, De Pias sen. Hierna speelden de Expesziestekers nog enkele pittige nummers en de gezelligheid kende geen tijd. Carnaval 1967 is goed in gezet. BILJARTWEDSTRIJDEN VAN HET DISTRICT DEN BOSCH Programma voor deze week: Klasse C 1, Poule B: St. Joris-ONA DVS Poedelvrees. Klasse C 2, Poule A: Poedelvrees 2 - 't Zwaantje. Klasse C 3, Poule A: OBK 2-'t Zwaantje 2. BILJARTCOMPETITIE GR. VLIJMEN De uitslagen van de 6e ronde van de Bil jartcompetitie Groot Vlijmen is als volgt. Klasse A: DVS - 't Hoekje, 8-4; De Mun- tel - De Missers, 6- 6; Gevertjes - DPL, 4-8; 't Centrum - DSS, 8 - 4; Avanti - De Knoeiers, 6-6; Onzenoort - ONA, 4-8. Klasse B: De Knoeiers 3-DVS 2, 8-2; De Muntel 3 - Onzenoort 2, 0 - 10; De Missers 2 - De Muntel 2, 6-4; DSS 2 - 't Centrum 2, 4 - 6; DPL 2 - Gevertjes, 8-2. COLLECTE In de vier kerkdorpen van Groot Vlij men zal deze week gecollecteerd worden. Een comité 'heeft deze collecte voor 't Ast mafonds voorbereid. TENTOONSTELLING „DE REISDUIF" In café H. Boom-v. d. Wiel werd de 3e ronde gehouden van de 4-daagse. Ditmaal zette elke liefhebber 2 oude duiven in, die door de keurmeester persoonlijk werden beoordeeld. De uitslag was als volgt: Th. v. Overdijk 1; R. Berkelmans 2; J. Koks 3; Kooien - Kuys 4; W. Broeren 5; Wilhart 6; R. de Vaan 7; Kooien en Zn 8; M. Klomp 9; R. de Vaan 10; J. Kuys, (VB) 11; P. Diepstraten 12; P. Ver meulen 13; H. Boom 14. SCHUTTERSGILDE ST. HUBERTUS De schutterij van het gilde St. Hubertus heeft zaterdag een rikconcours gehouden in de zaal van café De Louw, dat goed is be zocht. De uitslag is als volgt: 1. Mevr. v. d. Ven, Udenhout, 181 pnt.; 2. Jos v. d. Velden met 167 pnt.; 3. Ad. v. Eijk, Ensechot, 160 pnt.; 4. P. Broeders, 154 pnt.; 5. A. Verhagen, Tilburg met 153 pnt.; 6. J. 'Grootzwagers, 151 pnt.; 7. Bert. van Laarhoven, 150 pnt. 8. W. v. d. Broek, Waalwijk met 150 pnt. 9. L. v. d. Velden, 150 pnt.; 10. L. v. Dongen, 149 pnt. De damesprijs ging naar mevrouw v. d. Broek, Waalwijk. ST. NICOLAAS De jaarlijkse St. Nicolaasrondgang zal worden gehouden op zondag 27 november a.s. om half drie. De Ouderraad van de lagere Jongens- en meisjesschool met hun oudercomité's zullen deze organisatie weer op zich nemen. In de loop van deze week zullen de kinderen weer de gebruikelijke zakjes worden meegegeven, welke dan door de leden van 'het Oudercomité en onderwij zend personeel zullen worden opgehaald. In een circulaire zullen, daarna de route en verdere bijzonderheden worden meege deeld.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 7