WAALWIJK JCe&y. VERWIEL I Jampp Fluoridering van drinkwater werd uitgebreid besproken CAMERA Oüdkerk Uit do Lmng/str&st Slagroomborstplaat Marsepein Speculaas Feestkoeken RAAD SPRANG-CAPELLE HAD STAATSRECHTELIJKE BEZWAREN Henry Vermeer HOENDERVANGERS loon op Zand van één tot vijftig gulden l! Ogen vragen brillen van STASSAR 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 28 NOV. 1966 7 Andere punten HEREN HORLOGES Leg Uw leukste momenten vast met een Meeste exposanten tevreden over de Micro-show '66 Vloer Sporthal Een kado voor „hem" moeilijk? Wel nee, kies maar! HERENMODE Dick Mooy bij uit voering Brabants Orkest in Waalwijk Pastoraal concilie in St. Jan geopend Slijmen Een grote sortering H. van Herwijnen G. de Beer na 48 jaar met pensioen bij P.T.T. Kaatsheuvel Smaakvolle dozen bonbons LUXE BAKKERIJ Capelle Damesmode Tilburg Een van de punten waarover in de openbare vergadering van de raad der gemeente Sprang-Capelle vrijdagavond j.l. het meest besproken werd, betrof de fluoridering van het drinkwater. De voorzitter lichtte de nota van het college hierover nog toe en zei dat de meningen over het nut van verhoging van het fluoridegehalte in het water verschil len, ook in medische kringen. De heer Winkelman zei, dat de verhoging van het fluoridegehalte in de eerste plaats een preventieve maatregel bedoelt te zijn tegen tand bederf, zo er verschillende maatregelen zijn, waarin men echter steeds de keuze heeft die te gebruiken, ja of neen, maar dat is hier met het water niet het geval, want wanneer het fluoridegehalte omhoog gaat, dan moet men dit water gebruiken. Dokter Winkelman vond 't vreemd dat de verhoging van het fluoridegehalte niet dwingend was voorge schreven door de Minister van volksgezondheid. De meningen over 't nut er van, zijn scherp verdeeld. Persoonlijk vond spr. de verhoging niet erg, maar hij kon zich voorstellen dat er mensen zijn die er be zwaar tegen hebben dat het gebruik er van wordt opgedrongen. Wethouder Vos was in het in bij zonder met het laatste eens, want het persoonlijk individu wordt hier in betrokken en dat is voor hem het bezwaar, en afgezien van het nut acht hij de raad niet bevoegd of deskundig, en is er daarom te gen, de bevolking dwang op te leg gen. Ook de heer Kuijsten was 't met dokter Winkelman eens en hij vond de reden om het door diegenen die ter plaatse bevoegd zijn te laten be slissen zwak, want alleen deskun digen kunnen hier beslissen. De heer Genuit sprak zich ook uit tegen het opleggen van dwang. De voorzitter had persoonlijk geen bezwaar tegen toevoeging, maar wel staatsrechtelijke bezwaren, hoewel hij tandaanslag een groot gevaar achtte, waarom hij meende de me dische bezwaren wel te kunnen la ten vallen. Op een vraag van de heer Dek kers naar de smaak van het water, zei de voorzitter, dat in alle water fluoride zit. De maatschappij als le verancier, zal moeten beslissen, maar het is een N.V. en de gemeen ten zijn de aandeelhouders en de maatschappij wil daarom deze ho ren wat hij correct vindt. Op een vraag van de heer De Bie of in de jaren gebleken is dat het schadelijk is voor de gezondheid, antwoordde zowel de voorzitter als de heer Winkelman: in het alge meen niet. De heer Winkelman zei nog, dat de toevoeging gemeente- lijkerwijze zou kunnen geschieden door de kinderen op de scholen, want daar gaat het toch om, weke lijks een preparaat te laten inne men, dan kan ieder toestemmen of weigeren, en wat de hoeveelheid betreft, zegt dokter Winkelman dat dit nauwkeuriger geconstateerd zou kunnen worden als wanneer het in het water wordt opgenomen. De voorzitter constateert tenslot te dat de raad uit medisch oogpunt geen bezwaar heeft, maar staat rechtelij k bezwaren heeft. Hiermee kon de raad zich vereni gen, zodat in deze geest zal worden geantwoord. De andere punten gingen voor het merendeel vlot onder de hamer door. Met kennisgeving waren af wezig de heren Rijken, De Vries en De Vos. De notulen en de ingeko men stukken werden goedgekeurd en voor kennisgeving aangenomen. Het voorstel tot toekenning van een uitkering-ineens aan het ge- meentepersoneel en Rangen- en Be zoldigingsverordening 1965 werd aangepast aan de door Ged. Staten gemaakte opmerkingen. De exploitatiekosten van 't open baar kleuteronderwijs over 1965 werd voorlopig vastgesteld per lo kaal en per leerling, alsmede van die kosten over de jaren 19611965, terwijl een verzoek tot verhoging van het bedrag per lokaal als be doeld in art. 43 der Kleuterorider- wijswet tot de Minister zal worden gericht. Aan de vereniging Pro Juventute zal op haar verzoek een subsidie worden verleend van 1 cent per in woner en aan de Stichting Het Le ger des Heils, afdeling Reclassering 25.per behandeld geval uit on ze gemeente. De heer De Raat vond het bedrag te laag en zou 50.willen geven, maar de voorzitter ontraadde dat, want hij wilde alle organisaties ge lijk behandelen. Men kon altijd nog tot verhoging overgaan, als bleek dat dit nodig was. Het voorstel inzake verpachting JUWELIER HORLOGEfi Een tijdloos geschenk van blijvende waarde. Kies uit onze prach tige kollekties van de bekende merken. HEUVELSTRAAT 94, TILBURG van landerijen, waarbij enkele per celen verpacht zullen worden aan de Stichting Beheer Landbouwgron den, lokte discussie uit, maar werd tenslotte aangenomen. Ook 't voor stel tot verlening van grond- en bouwvoorschotten aan de Woning stichting Sprang-Capelle voor de bouw van 32 woningen ,werd aan genomen, evenals dat tot verkoop van bouwterrein voor bedoelde wo ningen. De heer Winkelman informeerde hierbij naar de grondprijs voor par ticuliere bouw en vond het een be zwaar dat deze aanmerkelijk hoger zou liggen dan voor de bouw van de woningwetwoningen, maar de voorzitter lichtte breedvoerig toe dat de bouw van woningwetwonin gen anders niet kon doorgaan. In bijna alle gemeenten is de grond voor woningwetwoningen lager in prijs. Toch vond de heer Winkel man het onbillijk dat voor particu liere bouw de prijs 31.50 zou be dragen en voor woningwetwoningen 24.58. De voorzitter was het daarmee in principe wel eens, maar we zitten voor een muur, zei hij. Er was veel moeite en tijd aan besteed om het nog zo gedaan te krijgen. De heer Kuijsten vreesde dat de particuliere bouw er wel onder zou lijden, maar de voorzitter zei, dat de prijs in alle gemeenten nog ho ger zal liggen; de grootste moeilijk heid achtte hij de hoge rentevoet. V t reeds vanaf 16.- telefoon 2374 Waalwijk Het is inmiddels al weer enige da gen geleden dat de vierde Micro Show haar poorten sloot voor de be langstellenden uit de Schoen- en Le- derwarenindustrieZoals te doen ge bruikelijk, wordt tegen het einde van de beurs een enquête gehouden on der de deelnemers, ten dele, ter pei ling van de resultaten en stemmingen, ten dele, om daaruit nieuwe gegevens te verkrijgen voor de volgende Micro Show. Zaterdag 19 november j.l., om 2 uur startte de slotenquête. O.m. wer den drie algemene vragen gesteld, en wel: Bent U met de geboekte resul taten op de Micro Show 1966 tevre den? Hierop was de uitslag: 91,66% ja, 5,56% nee en 2,78% onthield zich van stemmen. Neemt U in principe weer deel aan Micro Show 1967? Uitslag: 91,66% ja; 5,56nee en 2,78 onth. Aan lederimporteurs werd de vraag gesteld: Zijn de geboekte resultaten op de Micro Show gunstiger of on gunstiger t.a.v. de door U vroeger ge houden Shows aan huis? Uitslag: 70 procent gunstiger; 0% ongunstiger; 30% onthoudingen. Als toelichting op deze uitslag diene, dat deze 30% lederimporteurs betrof, die nog nim mer een huis-show organiseerden, dus geen vergelijk konden treffen. Uit deze voorgaande gegevens mog ge concludeerd worden, dat Micro Show weer bewezen heeft voor de toeleve ringsbedrijven van de Nederlandse markt een contactbeurs te zijn, die grote mogelijkheden biedt. Te meer is daarom de hoop gevestigd op die „vaste hal" van minstens 4- duizend vierkante meter bruikbare expositievloer-oppervlakte, want met minder blijft het tenslotte behelpen. Op een vraag van de heer Heij betreffende de grootte van de per celen, zei de voorzitter, dat voor de kleine bouwer 200 m- voldoende is voor woningen tot een prijs van 30.000.De voorzitter deelde nog mee, dat men hier bouwde naar 'n keuzeplan waarop 25% toeslag werd verkregen, plus een toeslag op de huurprijs van 3.50, maar vanaf 1 januari deze huurvergoeding alleen wordt gegeven voor zeer sociaal zwakke gezinnen. Het voorstel tot vaststelling van een algemeen besluit tot het aan gaan van kasgeldleningen in 1967, werd goedgekeurd, zodat B. en W., wanneer nodig, in 1967 kasgeldle ningen kunnen aangaan tot 500.000 gulden. Ook de verlenging van de reke ning-courant-overeenkomst met de Stichting Dorpshuis werd aangeno men. De heer Heij vroeg hierbij meer bekendheid te geven aan de bepalingen voor de huurprijs der zalen van het Dorpshuis, wat de voorzitter toezegde, waarbij hij tevens een misverstand uit de weg wilde ruimen als zou dat deze zo hoog zou zijn en eveneens als zou het bestuur voor vermakelijkheden zou zorgen, want dat moet uit de bevolking zelf komen. Hij zegde 'n circulaire hierover toe. Ook 't voor stel tot vaststelling van het maxi mum voor 1967 in rekening-courant bij de Bank voor Ned. Gemeenten op te nemen gelden, werd goedge keurd en de begrotingswijzigingen eveneens. Bij het agendapunt Mededelingen, deelde de voorzitter mee, dat in lichtingen waren ingewonnen be treffende de rubbervloer in de in aanbouw zijnde sporthal. Hout zou het beste zijn, maar dat vraagt 35.000.meer. Gebleken was dat een rubbervloer voor tennis uit stekend bespeelbaar is, waarom het college aanleiding vond hiertoe over te gaan. Verder deelde de voorzitter mee, dat de industriehallen, in gebruik bij de firma's Keiler en de Tricot- fabriek, door deze huurders ver vroegd zijn afgelost, zodat de hallen nu eigendom zijn van genoemde firma's. De heer Dekkers informeerde er naar hoe de prijs berekend wordt, wanneer men eén woningwetwo ning wil kopen, waarop de voorzit ter zei, dat de minister hierbij een stem in het kapittel heeft: deze zou den alleen aan de huurders ver kocht kunnen worden tegen 't res tant van de boekwaarde, maar nu is dit gewijzigd en wordt de prijs bepaald door taxatie. De woning wetwoningen zijn echter in beheer bij de Woningstichting, zodat aan het verkopen van woningwetwonin gen, b.v. een van een blok, grote bezwaren kleven, terwijl, dit op 'n vraag van de heer Kuijsten, de Wo- ningbouwstichting in principe niet bereid is tot verkoop. Wat de finan- tiële middelen voor de gemeente betreft, schieten we er ook niets mee op, aldus de voorzitter, want die geldmiddelen zouden toch moe ten worden gebruikt voor aflossing. Hierna sloot de voorzitter de ver gadering. Een polopull wol of astralon van 29,50 tot 59,50; een gebreid jasje van 69,50 of een van 139, een vest, pullover of colltrui, fijn of grof gebreid, 'n over hemd of sportshirt, niet ge woon maar iets aparts, een kamerjas of pyama of samen als set, een shawl, wol, wol met zijde of gebreid, een hoed of een sportieve pet, een das, maar dan een mooie b.v. van Alpi, sokken van Rede of In terwoven, iets fijns, zakdoe ken of manchetknopen. Er zijn nog zoveel meer „heer" lijke kado's, kom gerust eens kijken! Fil.: M. v. d. Brand-Hens Grotestraat 155, Waalwijk Aan hef concert dat Het Brabants Orkest onder leiding van Hein Jor- dans op vrijdag 2 december 1966 onder auspiciën van Waalwijkse Kring in de Nederlands Hervormde Kerk om 20 uur te Waalwijk geeft, wordt solistische medewerking ver teend door de solo-fluitist van Het Brabants orkest, Dick Mooy, die het „Concert voor fluit en orkest in G" van Mozart zal spelen. Dick Mooy werd geboren te Rot- ferdajp in 1921. Hij studeerde aan het Toonkunst Conservatorium te Rotterdam, waar hij in 1944 het einddiploma behaalde. Zijn verdere opleiding genoot hij bij Hubert Bar- wahser. Hij maakte reeds eerder deel uit van verschillende orkesten, o.a. het Rotterdams Philharmonisch Orkest en het Limburgse Sympho- nie Orkest. Eveneens trad hij meer malen solistisch en bij kamermu ziekconcerten op o.m. in Rotterdam en voor de radio. Ook in het bui tenland o.a. Zwitserland, trad hij als solist op. Sedert de oprichting in januari 1949 is hij solofluitist van Het Brabant Orkest en maakte hij ook deel uit van de kamermu ziekgroep van dit orkest. Reeds di verse malen trad hij als solist op met Het Brabants Orkest. VETERANEN UNO ANIMO ST. NICOLAASFEEST Het jaarlijkse Sinterklaasfeest voor de veteranen van Uno Animo heeft zaterdag plaats gehad voor alle kinderen van de le den. Om 3 uur arriveerde de Sint met ge volg in zaal Concordia waar 'hij luid werd toegejuicht. De voorzitter van de veteranen heette de Sint welkom waarna de laatste het woord kreeg en er zijn bewondering over uitsprak dat de verstandhouding in de ze vereniging zo bijzonder goed was. Toch waren er enige vermaningen, doch zij wer den ten goede aangewend. Nadat koffie met gebak werd geoffreerd begon de Sint met het uitdelen van de cadeautjes voor de kin deren. Allereerst werd het ere-lid, de heer Willem Beerens, die juist jarig was, be dacht. Hij werd 71 jaar. HARMONIE SOPHIA VOOR DE RADIO Donderdag j.l. zijn opnamen gemaakt van harmonie Sophia om deze via de radio te brengen. In 'het programma van a.s. don derdag 1 december van 14.30 tot 15.— u. van de AVRO over Hilversum 2 „Amateurs Musiceren" zullen de nummers van Sophia door haar dirigent de heer A. de Vries worden uitgevoerd. Het is heel aardig deze harmonie ook eens via de radio te beluiste ren. Ook dit kan bijdragen tot verdere ver breiding van dit corps, dat al zo veel naam heeft weten te verwerven het afgelopen jaar. INTOCHT ST. NICOLAAS Alles was reeds in gereedheid gebracht door de oudercomité's der beide lagere scholen om de goedheiligman een ware en grootse ontvangst te bereiden en hem door het hele dorp te vergezellen met de diverse verenigingen. De regen was de spelbreker, want een kwartier voor vertrek viel deze in plensbuien neer. Het gevolg was dat de Sint van het Fraterhuis naar het Cultureel Centrum werd gebracht door nog enige ver enigingen welke het weer hebben getrot seerd. Dit laatste stemt tot buitengewone tevredenheid, want het actiecomité heeft op goede medewerking gerekend. Het cultu reel centrum was boordevol gevuld met kin deren en hun ouders. Na de begroeting van de voorzitter van het oudercomité van Sin terklaas en zijn pietermannen werd de aan wezigheid van burgemeester Van Erp zeer op prijs gesteld. De burgemeester heeft de Sint hier hartelijk welkom geheten en. heeft op diverse punten in de gemeenschap van het dorp gewezen. Hij was vooral blij dat hij de Sint de grote aanwinst van de kleu terschool „De Zonnebloem" kon medede len, die pas is geopend. Dit komt zeker de kinderen van Loon ten goede. De Sint heeft verscheidene punten aangehaald van voor uitgang van het Loonse kerkdorp „hij was zeer goed op de hoogte"! Een geluidswagen heeft de route van de optocht gereden om de kindeTen die thuis waren op te roepen dat de Sint zitting hield in het cultureel centrum, vandaar deze ge weldige, maar gezellige drukte. Het jon genskoor en de Jeugdharmonie omlijstten dit aller, terwijl de Pieten menig handje hebben gevuld. Voor St. Nicolaas hebben wij In de parochie van St. Jan te Waalwijk, had zondag j.l. om 10.00 uur ter gelegenheid van het pasto raal concilie van de Nederlandse kerkprovincie een speciale openings Eucharistieviering plaats. Deze vie ring stond geheel in het teken van het Nederlands pastoraal concilie. In zijn welkomswoord begroette Deken P. Maessen speciaal de vier kerkeraadsleden van de Ned. Herv. Kerk aan de hven. Tijdens de dienst werden de voorbeden uitgesproken door Drs. G. de Vries van het kerk bestuur van St. Jan: door broeder overste van de St. Petrusscholen en door een zuster van J. M. J. Drs. G. de Vries, die namens de parochie sprak, sprak de volgende voorbede uit: Laat ons bidden voor de wereld, waarin wij leven, dat er welvaart en vrede mag zijn, dat goedheid zichtbaar mag worden tussen de mensen, dat ieder van ons zijn verantwoordelijkheid daarvoor mag aanvaarden. Laat ons bidden voor de kerk, waartoe wij behoren, dat het Evangelie in ons midden een vernieuwende kracht mag zijn, die ons voor anderen doet leven. Dat vragen wij door Christus Onze Heer. Onder leiding van de heer G. Duy- velaar werden door koor en kerk bezoekers de vaste gezangen uitge voerd, terwijl door het Gemengd koor, aan het einde van de plech tigheid een meerstemmig „Gloria" uit de Mis van Refise werd gezon gen. Het was een plechtigheid, die die pe indruk maakte. ST. NICOLAAS IN BAARDWIJK Zondag j.l. bracht St. Nicolaas 'n bezoek aan het stadsdeel Baardwijk, waar hij door vlaggende kinderen hartelijk werd verwelkomd. De Sint bracht een bezoek aan de oude en de nieuwe wijken van Waalwijk- Oost en werd op zijn route verge zeld door een groot aantal vlaggen de kinderen. De muzikale opluis tering werd verzorgd door de Har monie St. Jan en het Jachthoorn korps Cornu Copiae. Tijdens de toch deelden Zwarte Pieten ge schenken uit aan langdurige zieken, die de geschenken dankbaar aan vaardden. Na de tocht ging St. Nicolaas op bezoek in de pastorie van de St. Clemensparochie. Reeds zaterdag j.l. bracht de gro te kindervriend een bezoek aan de Baardwijkse scholen. Vandaag heeft hij een bezoek gebracht aan de be jaarden in St. Clemenshof, waar hij natuurlijk ook buitengewoon wel kom was. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: sleutels aan ring, hond, schrijfmap, horloge, hond, 1-pers. bed, doos rookworst, jongensbril, handschoenen, gouden ring, para- pluie, sportpet. Verloren: sleutels aan ring, trouw ring, judopak, boodschaptas, zwar te laars, 4 doosjes kit, nachthemd en direktoir, jongensbril. b.b. f 25,-, schooltas, poedel, parapluie. SPAARVERENIGING DE VRIENDENKRING In haar clublokaal bij de heer Ad van Cromvoirt, café-rest. „De Molenvliet", hield de spaarvereni- ging „De Vriendenkring" zondag 27 november een algemene leden vergadering, die zeer goed was be zocht. Nadat de voorzitter, de heer J. de Haan, had geopend en allen welkom had geheten, deelde hij mede, dat het rikconcours, dat en kele weken geleden is gehouden, een zodanig groot succes is geweest, dat het bestuur, mede op verzoek van velen, met het voorstel ter ta fel kwam, nogmaals een rikcon cours te organiseren. De vergade ring ging hiermede unaniem ac- coord, zodat werd besloten op 13, 14 en 21 januari a.s. een rikconcours te organiseren, waarvoor wederom fraaie prijzen beschikbaar zullen worden gesteld. Verder werd besloten de jaar lijkse teeravond te houden op 28 januari a.s.. Het bestuur werd op gedragen deze avond te organise ren. overhemden in alle maten en kleuren. Stationsstraat 78, Waalwijk Telefoon 3195 Per 1 december a.s. zal de heer G. de Beer zijn dienst op het post- en telegraafkantoor te Kaatsheuvel be ëindigen wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Bijna 'n halve eeuw heeft de heer de Beer de Kaatsheuvelse gemeenschap gediend aan het loket op het kantoor Kaats heuvel. Op 17-jarige leeftijd kwam hij als jongste broekje op het kantoor, toen nog post-telegraaf en telefoondienst. Geheel Kaatsheuvel, jong en oud kent deze functionaris die graag 'n lachje en een vriendelijk woord over had voor wie geholpen moest worden. Meermalen werd hem een aanbieding gedaan om elders te werk gesteld te worden, doch zijn huis in Sprang en zijn dienst met al die bekende gezich ten in Kaatsheuvel, hielden hem ge bonden aan het kantoor waar hij als jongste employe begonnen is. Thans bekleedt hij de rang van hoofdemplo yé le klas, en ais zodanig zal hij per 1 december gepensioneerd worden. De heer de Beer zal op woensdag 30 november a.s. in het dorpshuis „Zide- winde" te Sprang-Capelle van 14 tot 16 uur afscheid nemen van zijn me dewerkers en verdere bekenden VLIJMENSE BILJARTVERENIGING DISTRICT DEN BOSCH Uitslagen Klasse C 1, Poule A: Pas Buiten - NAO, 2-7; DVK-OBK, 2-7. Klasse C 1, Poule B: Poedelvrees - St. Jo ris, 7-2. Klasse C 2, Poule A: Hart van Brabant - Poedelvrees 2, 4-5. Klasse C 2, Poule B: OBK 2 - Poedeltje, 0-9; L. Raad 2-NAO 2, 9-0. Klasse C 3, Poule A: Wapen van Vuglit 2 - OBK 3, 7-2. Klasse C 3, Poule B: NAO 3 - Schotse Roos, 7-2. Programma Klasse C 1, Poule A: NAO-OBK. Klasse C 2, Poule B: Poedelvrees, vrij. Klasse C 2, Poule B: De Unie - NAO 2; OBK 2 - Limburgia 2. Klasse C 3, Poule A: Luk Raak-OBK 3. Klasse C 3, Poule B: NAO 3, vrij. BILJARTWEDSTRIJDEN VAN DE COMPETITIE GROOT VLIJMEN Uitslagen van de 8e ronde waren als volgt K'assc DVS - DPL, 4-8; DSS - BW, 8-4; De Muntel O.nzenoort, 8-4; De Missers De Knoeiers, 6-6; Gevertjes -'t Centrum, 4-8; ONA-Avanti, 8-4. Klasse B: DPL 2 - DSS 2, 4-6; BW 2 - DSS 3, 8-2; Onzenoort 2- De Muntel 2, 8-2; 't Cen trum 2 - Gevertjes 2, 8-2; 't Centrum 3 - De Muntel 3, 6-4. COLLECTE ASTMAFONDS WERD EEN SUCCES De kernen Vliedberg, Nieuwkuijk en Vlijmen hielden een collecte voor het Ast mafonds en bovengenoemden plaatsten het resultaat van f. 760,-, een mooi succes. P.V. „DE ZWALUW" Verschillende leden van de postduiven vereniging De Zwaluw namen deel aan de tentoonstelling in Oirschot in verhand met het 50-jarig bestaan van de Oirschotse Postduivenvereniging. In totaal werden 930 duiven ingezonden die op handkeuring wer den beoordeeld. Verschillende prijzen wer den door de V'lijmense leden behaald. Het grootste succes boekte M. de Laat met de schoonste late jonge duif en behaalde deze de 3e prijs van serie 3 duiven met 278 pun ten. AAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAA Grotestraat 309 Waalwijk Telef. 2617 JEUGDTOTO SSC De inzet van de jeugdtoto van SSC was deze week f. 278,50. Met het juist geraden' bedrag ging de eerste prijs naar J. Hoeven- berg, Lage Zandschel 2 te Kaatsheuvel. De ze ontvangt f. 41.78. De 2e prijs ging naar H. A. v. d. Wiel, Achterstraat 1 te Vlijmen met een geraden bedrag van f. 278,60. Hij ontvangt f. 27,85. De derde prijs ging naar H. Nieuwenbuizen, Zuidhollensedijk 28 en Groeneveld, Achter de Hoven 13, alhier, met een door beiden geraden bedrag van f. 278,29. Zij ontvangen elk f. 6,96. BEZOEK ST. NICOLAAS De Sint en zwarte Piet zullen a.s. zater dagmiddag een bezoek brengen aan deze gemeente, en wel aa,n de kinderen van de gezamenlijke afdelingen van het NVV te dezer plaatse. Een comité zal St. Nicolaas Ontvangen in het cultureel centrum „Zide-j winde". Vrijdag tevoren brengen zij reeds een bezoek aan de openbare lagere school en de openbare kleuterschool in deze ge- meente. DUIVENTENTOONSTELLING De P.V. De Luchtvaart, alhier, is voor- nemens om op maandag, 26 december a.s. (2e kerstdag) wederom de jaarlijkse duiven- show te houden. Deze show trekt tekenjare j vele bezoekers naar café „De Witte Brug". Ook zal de heer Ten Berge, eigenaar van het te dezer plaatse kweekstation Futural, weer met een prachtige inzending duiven op deze show aanwezig zijn. Een reden te meer om een bezoek te brengen aan deze tentoonstelling. Heuvelstraat 14 Telefoon 26882 Exclusieve collecties VESTEN BLOUSES KRAAGJES ZAKDOEKJES Atelier voor PLISSEREN, BORDUREN, STOFKNOPEN maken enz.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 7