albert heijn VrijDag VoorDelen Kom óók naar Albert Heijn BLIK SAMEN ballen ND literfles Bijeenkomst leden Kath. Werkgevers vereniging Doperwten- Robert bekent pol it ie-moorden Halfrode Can. Zalm .1/2 buk 1.®® Boekje over kamerhuren verschenen Druivensap droogkokend, grof gebroken DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 9 DEC. 1966 ALLEEN GELDIG VRIJDAG 9 DEC GEEN SCHRIFTELIJKE OF TELEFONISCHE BESTELLINGEN del 2 stuks 11S DEN BOSCH Dinsdag 20 december a.s. 's-avonds om 20.00 uur zal ten burele van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Noordelijk Noord-Brabant, Wil- helminastraat 79 te Waalwijk een bij eenkomst worden gehouden van de Kring Waalwijk der Katholieke Werkgeversvereniging in het Diocees Den Bosch. Mr. Drs. L. M. A. van Rooij, al gemeen secretaris van het Nederlands Katholiek Werkgeversverbond zal op deze bijeenkomst het woord voeren over het onderwerp „Haagse Actua liteiten". Deze titel is gekozen, om dat deze een breed terrein van onder werpen beslaat, o.a. de cabinetscrisis en haar achtergronden; de verwach tingen voor 1967 o.a. voor wat be treft de loonpolitiek en de voortgang van een aantal belangrijke kwestie's, zoals het rapport Verdam, in het bij zonder de onderdelen; jaarlijkse ver slaggeving en het recht van enquete. Het bestuur vertrouwt erop, dat de leden de datum en het tijdstip van de ze ongetwijfeld zeer interressante kringbijeenkomst, in hun agenda zul len willen reserveren. en zie dat bij AH uw échte voordeel ligt lijn i/i buk 1.®® De moordenaar Harry Roberts, die vorige maand na een klopjacht in een boerenschuur ten noorden van Londen werd gearresteerd, heeft vorige week bekend 2 politiemannen in augustus van dit jaar te hebben doodgeschoten. De 30-jarige Roberts staat terecht wegens moord op drie politiemannen en ontkende de derde, de chauffeur van de patrouillewagen te hebben gedood. Zijn medebeklaagden, de 37- jarige John Duddy en de 36-jarige John Witney, zeiden onschuldig te zijn. Hun proces werd op 15 novem ber uitgesteld toen bekend werd dat ook Roberts was gearresteerd. 120.000 draagkartons beschikbaar Dezer dagen is bij de Staatsuitge verij een boekje verschenen waarin op populaire wijze wordt uiteengezet welke de rechten en verplichtingen van de huurders 'en verhuurders van kamers zijn. Zo wordt o.a. in het boekje duide lijk gemaakt hoe de huurprijs van een gedeelte van een woning wordt bere kend en wat men kan doen en waar men terecht kan, wanneer over de be talingsverplichting van de huurder geschil bestaat. Verder wordt ook 'n uitleg van het begrip „huurbescher- ming" gegeven; aangegeven wordt op grond waarvan de verhuurder ont ruiming kan vorderen en hoe de gang van zaken is in het geval van een ge rechtelijke procedure. Het doel van 't boekje is de Onduidelijkheden en mis verstanden die op het gebied Vjjn de kamerhuren bestaan zoveel mogelijk weg te nemen. Aan de hand van het boekje kunnen de verhuurder en de huurder gezamenlijk vaststellen wel ke verplichtingen van beide kanten bestaan. Een en ander wordt met een' aantal voorbeelden verduidelijkt. Elshout (±1068 gram) *Weekaanbiedingen geldig t/m zaterdag 10 december 3/4 nylon damesjack met warme lichtgewicht tus- senvoering en echte bont garnering. Verkrijgbaar in 6 nieuwe kleuren. Alle damesmaten Logeer - kampeerbed. De stevige katoenen tijk Is rondom geheel met veertjes opgehangen. Verstelbaar hoofdeinde. Verkrijgbaar in 2 uitvoe ringen. Geruit 22.- Effen rt a Shetland - fantasia, 'n zeer mooie wollen stof in een effen kwaliteit, of modieuze ruiten, dus ook als composé te verwerken. Voor rokken, pakjes en pantalons. 140 cm. breed per meter C'5 „Ellen" hairspray. Pri ma kwaliteit, die ook in weer en wind elk lokje op zijn plaats houdt. Is uitborstel baar. In King size bus Prachtige gewatteerde dekens, met zijden over trek in goud, groen en blauw. Grote maten. Nu extra voordelig. 180 x 215 20.- 140x200 Lakenflanel. Warme, donzig zachte kwaliteit, die niet pluist in de was. Maak nu zelf extra voor delig Uw flanellen lakens in een praktische maat. 175 cm. breed, p. m. 2.60 150 cm. breed ^25 per meter x, Zwart emailie braadpan met roestvrijstalen rand en blauwe deksel. Royale maat, 24 cm. doorsnede. Een prachtige pan voor de a.s. feestdagen 3-armige glazen kande' laar, in een bijzonder mooie vormgeving. Com pleet met A 50 kaarsen T" Sterkandelaar van kris talhelder glas; leuk mo- Damespantoffel, geheel in soepel leder en in een Turks model. Kies uit 5 gezellige kleuren. Maten 36/42 Vinyl herenhandschoe nen In de allerbeste kwa liteit en afwerking. Prima pasvorm. Heerlijk warm gevoerd met gebreide wollen voering. In grijs en bruin Tafelzeil met textlelrug en gladde bovenkant. In diverse dessins en kleu ren. 115 cm. breed, per mtr. Doperwten-zeer fijn 1/1 blik1B39 Wortelen-extra fijn 1/2 bl. 69 Snijbonen Hollandse 1/1 bl. 1.2 3 Sperziebonen-fy'n 1/1 blik 98 Sperziebonen .1/1 blik 69 Tuinboontjes-fijn 1/1 blik.1.55 Appelmoes van geselec teerde goudreinetten 1/1 bl. 95 Calif. Slierasperges Fair Play groot blik 3.65 Hele Champignons La Maison blikje 1.5 O Maïskorrels DelMonte blik 482 graml.35 Cohoe, Clover Leaf Rose Zalm Fancy Pink. l/2blik1.39 Portugese Sardines dubbeiblik 6 6 Pilchards Sea Pride blik 65 Crabmeat Chatka blikje 220 gram 3.98 Blanke Tonijn in olie blik, hele moot 95 Tonijn met groenten blik 9 5 Schelvislever Necoblikje 7 O Zure Haring pot 5-7 filets 88 Rolmops pot 4 stuks 98 Zeeuwse Mosselen pot 1.10 Gaffelbiter in wijn- of sherrysaus blikje 85 Haringfilets in mosterd-, paprika- of tomatensaus per blik 7 9 Filets d'Anchois La Rose met kappertjes blikje 60 rood of wit, ongezoet, 4 25 alcoholvrij 1/1 fles Jus d'Orange 1/1 fles 1.19 Appelsap 1/1 fles 69 Tomatensap 1/1 fles 89 Zwarte Bessendrank 1/1 fl. 1.49 Sinaasappelsap Jaffa Gold 3/4 blik 79 Grapefruitsap Jaffa Gold 3/4 blik 79 Hawaiian Ananassap blik 5 9 Jaffa Gold zuivere vruch tenlimonadesiroop: sinaas appel of citroen fles0.75ltr.1.95 Pat A Stegeman J.Q raiO 100 gram Magere Achterham 100 gr. 99 Schouderham 100 gram 6 9 Casselerrib 100 gram 99 Hausmacher per stuk 75 Gesneden Rosbief 100 gram 1.15 Bacon zonder zwoerd, va- cuum-verpakt 100 gram 99 Lever gelardeerd 100 gr. 75 Verse Rookworst 250 gram 9 5 Theeworstjes per stuk 6 9 Bierworstjes 4 stuks 99 vacuum-verpakt Gekookte Worst aan't stuk 250 gram 99 RIKCONCOURS K.O.T. De b.v, KOT uit Elshout organiseert op zaterdag 10 december a.s. haar derde rik- concours in dit seizoen van een serie van vijf. Voor dit concours zijn wederom fraaie prijzen beschikbaar gesteld, waaronder een extra damesprijs. Voor de deelnemers die vier van de vijf avonden meespelen is, naast de mooie dagprijzen, nog een extra hoofdprijs, nl. een haardroogkap op stan daard met thermostaat beschikbaar. Het concours wordt gehouden in café Van Oor schot, Heusdenseweg 16 té Elshout en vangt aan om 20.00 uur.

Echo van het Zuiden | 1966 | | pagina 6