Veel belangstelling voor Carnaval in Knotwilgendam KINDER- KMS! INTERIEUR-MODINETTE nog enkele leerlingen GAZELLE Mulders' Rijwielhandel EEN NET MEISJE Bungalowtenten IN NIEUWJAARSREDE Mseuwkuiik Gemeentehuis HYPOTHEKEN P.H. JANSEN Te koop: 3 Daling aantal premie-woningen Vestigingsoverschot Beroepsbevolking Baad Loon op Zand werkte agenda vlot af NEO behaalde verdiende zege op Roda-Boys2—1 Sport Vlijmen Sprang-Capelle Waspik Grote legerorder voor Tilburgse wolfabrieken Vrouw dood gestoken in Amster dam Md L. Hoeben nv f 2.09 p. p. Gevraagd KOMBI Bn hef Protestants Ziekenhuis te 's-Herfogenbosch In het Protestants Ziekenhuis te 's-EHerfogenbosch Burgemeester L. v. Erp besteedde veel aandacht aan woningbouw In de eerste raadsvergadering in 19 67 heeft burgemeester L. van Erp verkeersongevallen deelde de bur- van de gemeente Loon op Zand donderdagavond ongeveer anderhalf uur aandacht gevraagd in zijn nieuwjaarsrede voor 't wel en wee van zijn gemeente in al zijn facetten. Er vielen hierin zowel prettige als minder gunstige zaken te beluisteren. Met betrekking tot de bouwactiviteiten was zowel van het een als 't andere sprake. Er kwamen namelijk in 1966 174 woningwetwoningen gereed tegenover 37 in 1965. Deze grote stijging van 137 was te dan ken aan het feit, dat de bouwstroom met de contingenten 1964/1965/ 1966 met de gemeenten Drunen en Heusden in de gemeente Loon op Zand eerst eind 1965 op gang was gekomen. De in deze bouwstroom bereikte arbeidsbesparing heeft geleid tot een toeslag van 66,7% op 't basiscontingent. Dit arbeidsbesparende bouwen heeft in belangrijke mate bijgedragen de oplossing van de kwantitatieve woningnood een stap dichterbij te brengen. De vooruitzichten zijn echter door de ge ringe toewijzing voor 1967, namelijk 20 woningen tegen een basis contingent van 32 in het verleden toch weer wat minder gunstig geworden. Deze toewijzing plaatst ons echter, aldus de heer v. Erp, voor grote moeilijkheden. Als er niets extra's uit de bus komt, raken we in het nauw met de gemeente Drunen en Heusden, waarvan we in goed vertrouwen een deel van het contingent van vorig jaar hebben geleend. Hij had echter goede hoop en ver wachtte dat de provinciale overheid hieraan wel iets zou doen. De aan de samenwerkende gemeenten toe gewezen extra 64 woningen, die ein de vorig jaar moeilijkheden dreig den op te leveren door het ontbre ken van financiële middelen bij 't Kijk, zullen hopelijk binnenkort toch gegund kunnen worden. Hierdoor zuilen na verrekening met de ge meenten Drunen en Heusden de ko mende twee jaar 90 woningwetwo ningen gebouwd kunnen worden. In de vrije sector kwamen 50 wonin gen gereed tegen 40 in 1965. Het aantal premiewoningen bedroeg 26 tegen 47 in 1965. Deze sterke daling is naast de schaarste op de kapi taalsmarkt te wijten aan de hoge stichtingskosten die de toegestane limiet meestal overschrijden. In totaal werden in 1966 derhalve voltooid 250 woningen. Per 31 dec. waren verder nog in aanbouw 38 woningen in de vrije sector en 20 premiewoningen. (In 1965: 144 wo ningwetwoningen 31 vrije sector 10 premie). Er werden 4 bouw vergunningen afgegeven voor nieuwbouw van bedrijven tot een bedrag van een kwart miljoen. Het totaal aantal ingediende bouwaan vragen bedroeg 290. In 1965 waren dit er 327. Er werden 298 bouwver gunningen afgegeven tot een bedrag van 5.501.351,—. In 1965 waren dit er 327 met een totale bouwsom van ƒ3.450.200,—. In 1966 werden 15 woningen onbewoonbaar verklaard (in 1965: 24), gesloopt werden 9 wo ningwetwoningen en 44 aangekoch te gemeentewoningen ten behoeve van de bouw van het nieuwe ge meentehuis en ter realisering van uitbreidingen. Daarnaast werden nog 5 particuliere woningen ge sloopt. De totale woningvoorraad per 31 december 1966 was 3629. Nauw samenhangend met de wo ningbouw, gaf burgemeester v. Erp een overzicht van het aantal inge schreven woningzoekenden per 31 december 1966, dat reden geeft tot optimisme. In Kaatsheuvel staan 203 woning zoekenden ingeschreven, terwijl op 31 december 1965 dit aantal 300 be droeg. Verder zijn er 67 personen, gezinnen en personen, niet wonen de in Kaatsheuvel, die voor 'n huis in Kaatsheuvel hebben ingeschre ven. Het jaar daarvoor was dit cij fer 71. Totaal voor Kaatsheuvel dus ingeschreven 270 woningzoekenden tegenover 371 op 31 december 1965. Voor Loon op Zand zijn als wonen de in de gemeente voor een huis ingeschreven 65 gezinnen-personen, tegenover 77 per 31 dec. 1965. In de buitengemeenten wonend en inge schreven voor het dorp Loon op Zand, bedragen deze cijfers respec tievelijk 13 en 8. In totaal voor Loon op Zand 78, tegenover 85 op 31 dec. 1965. Totaal zijn als woningzoekenden 348 personen en gezinnen ingeschre ven, tegenover 456 op 31 dec. 1965, derhalve een afname van 24%, te genover vorig jaar een toename van 24%. Met zichtbaar genoegen deelde burgemeester Van Erp mede, dat de gemeente Loon op Zand voor 't eerst sinds 10 jaar weer een vesti gingsoverschot heeft, namelijk 66. In 1966 bedroeg dit aantal 7. De ge meente telde op 31 december 1965 16.224 zielen, waarvan 8287 man nen en 7937 vrouwen. Opvallend laag was het geboortecijfer over 1966, namelijk 313 kinderen: 162 jongens en 151 meisjes. In 1965 wa ren er dat nog 145. Bovendien over leden 143 personen, waarvan 89 mannen en 72 vrouwen, hetgeen uitzonderlijk hoog is in vergelijking met de 115 in 1965. Er vestigden zich in de gemeente 637 mensen tegenover 465 in 1965 Er vertrok ken 571 mensen tegenover 589 in 1965. In totaal nam de bevolking in 1966 toe met 114 mannen en 122 vrouwen, zodat deze eind 1966 tel de 16460 zielen, waarvan 8401 man nen en 8059 vrouwen. Het blijft dus evenals in voorgaande jaren eenlicht mannen-overschot. De na tuurlijke aanwas in de jaren 1945- 1960 was 17 pet., in 1965 was die aanwas slechts 106 of 6,6 pet. en in 1966 236 personen of 14,3 pet. De 171' in 1966 gesloten huwelijken betekende een record. In 195 wa ren er dat 162. Over de werkgelegenheid vooir de gemeente Loon op Zand kon de burgemeester tamelijk gunstige ge luiden laten horen, hoewel deze toch ook een zorgelijke aangelegen heid blijft. Ten opzichte van de si tuatie in de provincie en in het hele land is de toestand in Loon op Zand en trouwens die in het hele gebied van het gewestelijk ar- beisbureau te Waalwijk niet slecht te noemen. Eind vorig jaar waren er in de gemeente 82 werklozen, waarvan 28 bouwvakarbeiders, doch op 23 januari j.l. bedroeg dit aantal echter al resp. 113 en 41. Het meest trieste noemde de heer Van Erp echter dat het aantal werkloze jon geren in de eerse drie weken van dit jaar steeg van 5 tot 10. Zorge lijk noemde hij ook het feit, dat het aantal door mannen bezette arbeids plaatsen (4908) aanzienlijk minder steeg dan in 1965 (298) en dat 75 pet. van de in de schoenindustrie werkzame mannen in dienst zijn van een bedrijf in de schoen- en ledersector. „Het is dringend nodig dat deze eenzijdige werkgelegenheid wordt doorbroken. Al is het niet in on ze gemeente, dan toch wel regionaal of stadsgewestelijk", aldus de heer Van Erp. Hij wees op het gemid deld jaarinkomen per inwoner van de gemeente, dat ongeveer een-vier de minder bedraagt dan in het wes ten van het land. In dit verband achtte hij het noodzakelijk zoals ook door de burgemeester van Til burg is betoogd, dat zich een aantal rijksdiensten in Brabant zal vesti gen. Daardoor zal ook het aantal arbeidsplaatsen toenemen. De beroepsbevolking bedroeg eind 1966 uit 4750 mannen en 1050 vrou wen (over 1965: 4725 en 1035). Be zette arbeidsplaatsen 4908 mannen en 1033 vrouwen (4900 en 1000 in 1965). Uitgaande pendel 700 man nen en 210 vrouwen (720 en 240). Inkomende pendel 800 mannen en 200 vrouwen (930 en 210 in 1965). Gemiddelde,- geregistreerde vraag. 160 mannen en 85 vrouwen (190 en 65). Procentuele verdeling van de werkgelegenheid mannen: land bouw 5 pet., industrie 65 pet., dien sten 30 pet.. Procentuele verdeling industriële werkgelegenheid man nen: schoen en leder 75 pet., bouw nijverheid 10 pet., metaalnijverheid 5 pet., en overige 10 pet. Wat betreft de statistiek van de De gemeenteraad van Loon op Zand heeft in zijn vergadering van donderdagavond na de uitvoerige nieuwsjaarsrede van de burgemees ter weinig aanmerkingen gemaakt op de ingediende voorstellen. Met betrekking tot de voorgestel de verordening benzinepompen, waardoor de verkoop van dit pro duct aan banden wordt gelegd en over het hoe en waarom de raad in het prae-advies uitvoerig was inge licht, werden door een paar leden slechts enkele opmerkingen ge plaatst, die door burgemeester Van Erp van een passende kanttekening werden voorzien, waarna de veror dening vlot werd vastgesteld. Hier door zal het de gemeente mogelijk zijn een willekeurige groei van het aantal verkooppunten van benzine te voorkomen. Met de overige agendapunten was men het zonder meer eens. Zo ging de raad akkoord met een wijziging van de intercom munale IZA-regeling; het aangaan van een vaste geldlening ad 273.000,met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten; het onbe woonbaar verklaren van 9 wonin gen; de aankoop van grond met woning, Kloosterstraat 69 te Loon op Zand; een grondruil; een ver koop van twee strookjes grond; de voorlopige goedkeuring van het ont eigeningsplan Pannenhoef 1 en her ziening van een gedeelte van 't be stemmingsplan kom Kaatsheuvel. De heer J. Beerens nam als nes tor van de raad de gelegenheid waar, om het gemeentebestuur een voorspoedig en goed beleid voor dit jaar toe te wensen. gemeester mede, dat in 1966 deze ongevallen zijn afgenomen. Be droeg het aantal in 1965 nog 191, in 1966 was dit teruggelopen tot 181, waarvan 126 met materiële schade en 50 met lichamelijke let sels. Het aantal gewonde personen bedroeg 76 tegen 54 in 1965, waar bij 5 met dodelijke afloop in 1966 tegenover 6 in 1965. Het aantal daarbij betrokken bromfietsen liep sterk op n-1. tot 76, die tesamen 5 met dodelijke afloop hebben moe ten tellen. In 1965 waren deze cij fers 10 en 1. Het aantal gewonde voetgangers bedroeg in 1966 nihil tegenover 5 in 1965. Het aantal mis drijven bedroeg 88, waarvan 59 met bekende daders. Het aantal over tredingen bedroeg 1123, waarvan 1120 met bekende daders. Het aan tal processen-verbaal bedroeg 1392 tegenover 1860 in 1965. Derhalve een daling van 468. Daar staat te genover een aantal transacties in handen der politie van in totaal 1156, tegenover 1038 in 1965. Wat betreft het politiebeleid, dat in het belang van de burgerij gevoerd Zaterdag heeft de Sprangse ploeg 'n prachtige partij voelbal gespeeld, j Het liep allemaal veel beter dan in j de voorafgaande wedstrijden en j vooral het ploegverband, de team geest, was duidelijk beter. Roda- Boys kwam in de tweede helft wel tot enkele heel gevaarlijke tegen- j acties, maar toch kon NEO verdiend twee puntjes mee naar huis nemen. Het eerste kwartier van de wed strijd was zeer rustig en we zagen van beide ploegen aarzelende aan vallen. Maar na een fraaie aanval van Roda in de 16e minuut, die geen doelpunt opleverde, kwam NEO sterk opzetten. Een mooi opgezette aanval was de inleiding tot 't ma ken van het eerste doelpunt. B. Pau- lides wist n.l. te profiteren van een misverstand in de vijandelijke ach terhoede en scoorde met een su bliem schot; 10. Na een 20-tal mi nuten kwam er weer een prachtige NEO-aanval en ditmaal was het T. Vughts die met een hard schot scoorde; 20. De vreugde om het tweede doelpunt was maar van kor te duur, want in diezelfde minuut nog wist de tegenpartij, via een aanval over rechts, 21 te maken. In de tweede helft was Roda sterk aanvallend, maar vooral dankzij keeper Vos en achterspeler Moonen, werden doelpunten voorkomen. De zeer gevaarlijke speler Gij ben van Roda-Boys kwam herhaaldelijk in fraaie scoringsposities, maar kon zijn kracht toch niet waar maken. NEO kwam nog tot een doelpunt door T. Vughts, maar dit werd we gens buitenspel afgekeurd. We za gen nog een gevaarlijke Roda-aan- Veel werk werd dit jaar besteed aan de praalwagens; het grootste suc ces was Pipo de Clown, die zeer goed I was nagebootst. Juist op tijd half 2 arriveerde Prins en Gevolg en de i Expersiestekers, die werden afge haald door de Harmonie Concordia. Hierna ging men naar het Plein waar j Kniïlus werd onthuld. Het gevolg ging naar het gemeen tehuis waar de burgemeester en wet houders de Prins en Gevolg verwel komden. De Prins sprak een dank woord, de ere-wijn werd geschonken en toen werd het tijd voor de grote carnavals-optocht die in de Melie- straat stond opgesteld, die pas om half drie in beweging kwam. Er is dit jaar veel werk gedaan voor de praalwagens, zelfs maanden van te voren was men al bezig. Jammer was het voor de Tyrelantijnen, die hun 10-jarig bestaan vierden. De wagen die 14 meter lang was kon de eind streep niet bereiken. Ook aan de loopgroep was grote aandacht be steed en de uitslag was als volgt: Grote optochtwagens: 1. M. v. d. Wiel met Pipo de Clown; 2. Tyrelan tijnen, J. Kiviets; 3. Nortjes, J. Ore mans; 4. Piassen I, Ant. Oosterwaal; dient te worden, deelde de burge- val waarbij de bal via de paal weer meester mede, dat het politiekorps van Loon op Zand - Kaatsheuvel nog steeds onderbezet is. Bij een organieke sterkte van 23 zijn er momenteel slechts 16 personen in dienst bij de politie. In dat ver band wees hij ook nog op het uit stekende werk van de verkeers- brigadiertjes. In zijn overzicht met betrekking tot de plaatselijke brandweer, merk te de burgemeester op, dat bij de regionale brandweer een plan tot onderlinge hulpverlening is ontwor pen. Dit zal komend jaar waar schijnlijk tot wijzigingen leiden. Uitgebreide aandacht besteedde de burgemeester ook aan de sport. Met betrekking tot de sportaccomo- datie merkte hij op, dat het bestuur van het Natuurpark De Efteling aan alle sportverenigingen die gebruik maken van de velden in het park, per 1971 de huur heeft opgezegd. In overleg met deze verenigingen en in samenwerking met een in te stellen sportraad, zullen dus voor bereidingen moeten worden getrof- fen om tót de stichting te komen f, van een gemeentelijk sportpark. Ten aanzien van de recreatie en het toerisme, deelde hij mede, dat het aantal overnachtingen zowel in de hotels als op de beide campings met ongeveer 50% was gestegen. De Ef teling groeide in 1966 uit tot de op Schiphol na grootste toeristische trekpleister van Nederland. De gro tere trek van toeristen naar de ge meente schreef de heer v. Erp voor al toe aan de uitgebreide activitei ten en de reorganisatie van de i in het veld terug kwam, maar de NEO-keeper wist ook deze bal on schadelijk te maken. Een 21 over winning van NEO dus en zeer ver- diend. GESLAAGDE BOERENGEZINSDAG De boerengezinsdag, die door de N.C.B., de boerinnenbond in KPJ werd gehouden, is uitstekend geslaagd. De dag werd be gonnen met een gezongen H. Mis, opgedra gen door de geestelijk adviseur, pastoor v. Mill. Na de mis verenigde men zich in het patronaatsgebouw waar de voorzitter, de heer A. van Bokhoven, de vergadering opende. Hij herdacht, in een korte toe spraak, devorig jaar overleden secretaris Th. Pulles en het oud-bestuurslid Th. Mos- termans. In de vacature van de secretaris werd gekozen P. Pullen. De aftredende bestuursleden A. van Bokhoven, G. v. Son en P. de Gouw werden herkozen. Het goed verzorgde jaarverslag van de secretaresse, mej. van Kuik, gaf een duidelijk overzicht omtrent de vele activiteiten die KPJ in '66 ontplooide. Er werd financiële steun ge vraagd voor het bezoek dat een Duitse KPJ-afdeling aan Nieuwkuijk komt bren- plaatselijke V.V.V. Bij voortzetting j van de groei van het toerisme zul len echter stellig spoedig meer maatregelen moeten wórden geno men voor het verkeer, zoals betere toegangswegen en meer parkeer ruimte. Over de omschakeling van de ge meente Loon op Zand op het aard gas, kon de heer v. Erp meedelen, dat volgens de laatste gegevens in de tweede week van januari 1968 begonnen kan worden met de om bouw van de apparaten. Deze eigen lijke ombouw zal ongeveer tien we ken duren. Mej. A. de Gouw gaf voor de laatste keer een jaarverslag wegens huwelijk. Pa ter Bartholomeus hield een spreekbeurt over „HetGezin", terwijl pater Otmaris sprak over „Het gezin in deze tijd". De heer Kamp, hoofd van. de land- en tuinbouw school, vertelde een en ander over de mo- gelijkheden van dit onderwijs, vooral nu ook meisjes op deze school hun intrede hebben gedaan. KPJ bracht twee blijspelen voor het voetlicht die veel succes oogstten. De accordeonist Huiskens uit Den Bosch orgde voor een muzikale omlijsting. NIEUWE SPORTHAL Een prettige en verrassende me dedeling had de burgemeester in z'n rede voor het laatst bewaard, n.l. dat de rijksgoedkeuring voor het ge meentehuis in het eerste kwartaal van dit jaar zou worden ontvangen. Op 23 februari a.s. zal de bouw wor den aanbesteed. „We hopen 't pand vóór Kerstmis 1968 te kunnen be trekken", zo merkte hij tot besluit op. „Hoe duur het precies gaat wor den is nog niet te zeggen. Er zijn momenteel acht aannemers aan het calculeren. Laten we hopen dat ze beneden de raming blijven". TONEELUITVOERING De vereniging van jonge boeren en tuinders „Vooruitgang zij ons doel" gaf in het cultureel centrum „Zidewinde" met eigen krachten een toneeluitvoering. Voor j een geheel gevulde zaal (ca. 450 personen) j werd met vee! succes opgevoerd het blijspel j van Gerard Nielen: „De Gebroeders Kal koen". Onder regie van de heer Sip Ram- steijn werd dit vrolijke stuk uitstekend door de acteurs en actrices veTtolkt. De voorzit ter der vereniging de heer J. Timmermans sprak een openings- en een slotwoord. Burgemeester M. van Prooijen en wethou der Jac. Vos gaven met hun echtgenoten blijk van belangstelling JAARVERGADERING „SIRENA" ïn de bovenzaal van café Kuis aan het Bruggetje houdt het fanfarecorps „Sirena" a.s. woensdagavond om half acht haar jaar vergadering. De agenda vermeldt o.m. jaar verslagen van secretaris en penningmeester en bestuursverkiezing. VERKIEZINGSVERGADERING ANTI-REVOLUTIONAIRE PARTIJ Op donderdag 9 februari a.s. wordt een openbare verkiezingsbijeenkomst belegd door de Arjos (de A.R. jongeren) voor de Kamercentrale Den Bosch. De bijeenkomst wordt gehouden in gebouw Prekerspoort, Hinthamerstraat te Den Bosch. Aanvang 8 uur. Als sprekers hopen op te treden Z.E. Prof. Dr. J. Zijlstra en de heer J. van Hauwelingen. „De Vliedberg" in Nieuwkuijk krijgt er op koTte termijn een gebouw bij, waarmede ongetwijfeld velen blij mee zullen zijn. Er zal nl. een sporthal gebouwd worden, die velen aan de behoeften zal voldoen, terwijl er de schooljeugd een prachtige gymnastiek - accomodatie bij krijgt. Men is met de bouw reeds begonnen en men hoopt in juli hier mee gereed te zijn. Bouwbedrijf Vaasen uit Vught profiteert van het gunstige weer en neemt een flinke voorsprong op het werk. De hal is een ontwerp van architect A. Bue- nen uit Den Bosch. Een soorgelijke hal werd niet elders gebouwd. Wel is bekend dat men o.a. in Vught en Den Bosch belang stelling heeft voor de bouw van een hal van hetzelfde type. JEUGDTOTO VLIJMENSE BOYS De inzet van de jeugdtoto van de Vlij- mense Boys was de derde week als volgt: inzet f. 743,60. Ie prijs A. v. d. Heijden, Irenelaan, Vlijmen geraden f. 743,60. 2e prijs J. Kuys, Vondel straat, Vlijmen; A. Neggers, Catharinastr., Vlijmen; J. v. Opzeeland, Vlijmen. 3e prijs: De Gouw, Kasteelstr.^ Drunen, geraden f. 743,45. CONTACTAVOND Donderdag 9 februari zal bij de Maria- school een contactavond worden gehouden voor de ouders van de kinderen van alle klassen. Het is de bedoeling, voor het sla gen van het onderwijs, dat ouders en school samenwerken, u kunt dan zelf zien hoe de vorderingen van üw kind zijn, en ook met de onderwijzeres spreken. ATAK 2 KAMPIOEN Ofschoon er nog 3 wedstrijden te spelen zijn heeft het tweede team van Atak zich toch al verzekerd van de kampioenstitel van de 2e klas NeVoBo, afdeling Tilburg. Voor geen der concurrenten is Atak, dat ongeslagen bleef, nog bereikbaar. Dit kam pioenschap brengt tevens de promotie naar de le klas. Het eerste team was in Gennep goed op dreef tegen Flamingo's, nr. 2 van de ranglijst. Setstanden: 15-13, 4-15, 8-15, 15-8 en 17-15. In de beslissende set ver loor Atak dus op het nippertje met 17-15. Atak 3, Atak 4 en Atak-A wonnen ieder met 2-0 resp. van Paulus 1, Sarto 6 en Willem II HBS. De tegenstander van Atak B kwam niet opdagen. Het Directoraat Materieel Land macht heeft tot een vervroegde in schrijving voor een aantal belang rijke legerorders besloten. Dit maakt het mogelijk, dat op korte termijn de orderpositie van een aantal Til burgse wolenstoffenfabrieken, die 250 duizend meter uniformstof mo gen maken, wordt verstrekt. De wollenstoffenindustrie in Tilburg heeft als gevolg van het uitblijven van bepaalde bestellingen met gro te slapte te kampen. 5. Paljassen, M. Meesters; 6. Bier- tutters, G. v. Engelen; 7. Piassen II, Ant. Oosterwaal; 8. Kwasten, B. Bruurmijn; 9. De Vrolijke Klinkers, R. v. d. Dungen; 10. Neutrale II, C. v. Zon; 11. De Vrolijke Klinkers, R. v. d. Dungen; 12. Biertutters, G. van Engelen; 13. Neutrale I. Loopgroepen, individueel: 1. W. v. Engelen; 2. J. B. en de Maskers; 3. Nooit genoeg. Maandag is er de jeugdoptocht en 's-avonds loopgroe pen evenals dinsdagavond. De prin senwagen was ontworpen door Van Engelen Zaadhandel, Meliestr. Vlij men ,het was een prachtige wagen. De 27-jarige scheepstuiger B. W. heeft vrijdagmorgen omstreeks tien uur zijn gewezen echtgenote, de 26- jarige Tilly Peyzel, doodgestoken in het trapportaal van haar woning aan de Fannius Scholtenstraat in Amster dam-West. „Voorlopig sturen we aan op moord. De man had 'n groot dolk mes los in de zak", aldus commissa ris F. van Ingen Schenau, chef van het bureau Admiraal de Ruijterweg, waar W. is ingesloten MARKIEZEN ZONNESCHERMEN VENETIAN-BLINDS (alum, jalouzieën) leveren wij U BETER en GOEDKOPER Zuid Ned. Dekkleden- en Tentenfabriek Korte Schijf straat 810 Tilburg, tel. 04250-34840* op nieuwbouw 80 90% van de stichtingskosten. Ook op bestaande pan den 90% Lage rente, aantrek kelijke condities, geen bemiddelingskosten Dt Ariënsstraat 5 Tilburir - telrf 20036 DEKKLEDEN en HUURDEKKLEDEN Zuid Ned. Dekkleden- en Tentenfabriek L. HOEBEN N.V. Korte Schijfstraat 10 TILBURG Tel. 04250 - 34840* 2 Renault tractors 27 pk. in prima staat; worden onder garantie verkocht. 1 Renault tractor 21 pk. Fruitteelt smalspoor tractor. 1 prima luchtbandenwagen voor paard en tractor. 2-1 prds grasmaaimachine. 2 hooiharken. Allen motorzeis Gutbrod mo tormaaier met mulchbalk. Diverse electro-motoren. Bevragen: J. BAX tel. 01690- 267 Terheijden Zuid Ned. Dekkleden- en Tentenfabriek L. HOEBEN N.V. Korte Schijfstraat 10 TILBURG Tel. 04250 - 34840* EEN ZACHT - ROMIGE I JONGE GOUDSE KAAS Deze week slechts EN OOK VOOR ALLE ANDERE LEKKERE EN GOEDE KAAS-SOORTEN OP ALLE MARKTEN 1 voor spoedige indiensttreding Na een korte inwerkperiode zal zij geheel zelfstandig belast worden met het maken van vitrages, over gordijnen en ander in de interieur verzorging voorkomend naaiwerk. Hoog loon. 5-daagse werkweek. Event, reiskostenvergoeding. Uw sollicitatie gaarne aan Grotestraat 246, Waalwijk kunnen voor de nieuwe cursus Zieken verpleging A, die per 1 maart a.s. aan vangt, worden geplaatst. ULO- of I.N.A.S.-diploma gewenst, Prot. godsdienst noodzakelijk. Ook meisjes met daaraan gelijkstaande ontwikkeling kun nen zich aanmelden bij de Directrice, Wilhelminapark 2. Telef. 04100 - 24411. HET BETERE MERK RIJWIELEN en BROMFIETSEN Crispijnstraat 6971, Waalwijk Telefoon 3214 Wilhelminapark 2 kan worden geplaatst voor de ZUSTERS-EETZAAL. Diploma huishoudschool gewenst. Minimum leeftijd 17 jaar. Sollicitaties bij de Directrice.

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 3