HEMA oor moe nergens A.s. moeder, doe mee! Aan de aktie 81 VESTIGINGEN DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 24 FEBR. 1967 helmkit 14.75 Een kleine opoffering van u: U alleen kunt andere vrouwen helpen óók moeder te worden. Hoe? Door urine af te staan in de eerste maanden van uw zwanger schap. Daaruit wordt een geneesmiddel bereid voor de medische behandeling van bepaalde vormen van onvruchtbaarheid. HEMA "Een Hema merk van vertrouwen" Inoxal aluminium tafclpannen hoogglanzend gepolijst. Met bakelieten greep en dekselknop. 16 cm. 5.- 18 cm. 5.50 20 cm. 6.- 22 cm. 7.- 24 cm. 7.50 "Een Hema merk van vertrouwen" reactor elektrische koffiemolen met veiligheidsdeksel. In 4 frisse kleuren. 1 jaar schriftelijke garantie reactor aluminium koekepan met Teflon bekleed. Kleeft dus niet aan, is makkelijk te reinigen en neemt geen geur aan. 26 cm. 9.75, 22 cm. reactor handmixer met zeer krachtige mo tor, 2 snelheden. Voor het maken van beslag en heerlijke sausjes, het kloppen van room en eieren. Compleet met 1 stel garden en 2 kneed haken voor bijv. brood deeg. 1 jaar schriftelijke garantie 07 er» Sarviezencombinatie van Beiers porselein, voor 6 personen. Uit onze prachtige kollektie o.a. in smetteloos wit: theeservies 15. ontbijtservies 15. eetservies 45. compleet in doos -y;- reactor aluminium steelpan eveneens met Teflon be kleed. 16 cm. 6.75,14 cm Naar keuze romantisch Royal Grey of modern grijs spiraal decor: theeservies 22.50 ontbijtservies 22.50 eetservies 55.— compleet in doos 100 Essentiële onderdelen als kop, schotels en borden etc. los verkrijgbaar. met gratis houten spatel reactor strijkijzer lichtgewicht en regel baar. Met randaardestek- ker. Zowel met open als dichte greep. 1 jaar schriftelijke garantie vuurvast opaalglasschalen Deksel ook als schaal te ge bruiken. Fleurig gedecoreerd 2 liter 8.50 (ook in ovaal); 1 y4 liter 6.liter reactor luxe fluitketel koperverchroomd, met solide koudgreep, inh. ca. 2 liter praktisch badkamerkastje 45 x 30 cm. met 2 spiegel- schuifdeurtjes. Royale inhoud, met apart vak voor grotere flessen. Solide uitvoering. Ge makkelijk te bevestigen. Incl. schroeven -71- trip-trap solide uitvoering, voorzien van 2 treden met anti-slip strippen. Poten met anti-slip-doppen. Gemoffeld stalen frame. In blauw en rood 41 r-t\ dit roodkoperen gietertje en deze helmkit zijn voorbeelden uit onze kol lektie koperen sier-artikelen. gietertje 4.75 - - bijzonder fraaie kleerhangers geheel van massief hout. Door gestikte bekleding op zijkanten. De vermessingde haak is draai baar en gefigureerd, per stuk ovalen wandspiegels o.a. met kunstleer bekleed. Een sieraad- aan elke wand. Stan daarduitvoering (zie afb.). Inoxa-style cassette 30-delig. Zoer fraaie, moderne vormgeving, zware kwaliteit. Door-en-door-vlekvrij. Met binnendeel, dat als ladeninzet gebruikt kan worden. Een mensenleeftijd garantie (Aard- appel-, saus- of groentelepel per stuk 3.75) 07 cn verchroomde stoel moderne en stijlvolle vorm geving. Komfortabele zachte zitting, verchroomde poten met 4 anti-slipdoppen. In rood, zwart, cognac en rode Schotse ruit oe handige schoenenzak extra zware plastic kwaliteit. Er kunnen 6 paar schoenen in. In diverse fraaie kleuren, met o.a. fris ruitdessin c ~itz bijpassende verchroomde tabouret zithoogte 52 cm. reactor handsteelstofzuiger praktisch voor gang, trap en auto. Ideaal voor kleinbehuisden. Met 4 hulpstukken en 6 meter snoer, dubbel geïsoleerd. 1 jaar schriftelijke garantie ygQ ruitenwisser op stok met deze uitgebalanceerde lichtgewicht ruitenwisser reinigt u uw hoogste ramen in een wip. Solide uitvoering met uitneembare spons 425 Echt zeemleer uit hele huiden gesneden. Drogen streep- loos uw ruiten en nemen veel water op. Van 5.75 NU 5.- Extra grote maat van 7.75 NU 7. reactor lichtgewicht strijktafel in een exclusief voor de Hema ontworpen moderne vormge ving. Door vingerdruk precies naar wens (tot 90 cm. hoog) verstelbaar. Met gemetalliseer de strijkdeken en speciaal strijkijzerplateau. Zeer plat opvouwbaar oo Voor aanmelding en/of inlichtingen zie adres van onze voorlichtingszuster in uw omgeving onder deze advertentie of bij N.V. Organon - Oss - Tel. 04120-8433 VOOR KAATSHEUVEL; Mevr. Vloemans, Gasthuisstraat 69, Kaatsheuvel, Tel. 04167 - 2071 VOOR WAALWIJK: Mej. J. M. Wilmont Stationsstraat 112, Waalwijk

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 8