Soos St. Denis iaat CBS-topshow kermisvrijdag naar Waalwijk komen Smidje Verholen en de veedieven van Texas Show/ MET ROB DE NIJS, THE LORDS EN LINDA VAN DIJK N DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 16 JUNI 1967 Vrijdag 23 juni weer beat-festïjsi met Les Cruches C. ELS.-show Exclusieve kleinmeuhelen GROTESTRAAT WAALWIJK Soos L'Ecurie Waspik 22- Vlijmen Beat-disccclub „Piacevole" Secretaresse gevraagd 1 WAALWIJK Het initiatief van soos St. Denis om ook in de zomer maanden op vrijdagavond iets te organiseren is aangeslagen. Vorige week vrijdag liet het bestuur van St. Denis de bekende CBS-topband Les Cruches naar Waalwijk komen, voor een optreden in zaal Roman tica. De belangstelling voor deze eerste avond was, gezien het late tijdstip waarop het aan de leden kon worden bekend gemaakt, alles zins bevredigend. Het soosbestuur heeft dan ook besloten de reeks van 'avonden voort te zetten. Volgende week vrij dag 23 juni wordt in Romantica opnieuw een beatfestijn georgani seerd. Ook dan speelt Les Cruches. Dit orkest wilde graag nog eens naar Waalwijk komen om ook de andere soosleden en verdere be langstellenden van hun muziek te laten genieten. Ook de disco-bar van soos St. Denis wordt volgende v/eek gebruikt. Joop Hof mans en Harry Hens zijn dan weer op hun plaats om tussen het optreden van Les Cruches de allernieuwste pla ten aan elkaar te praten. Ook nu heeft men het aanvangsuur op half negen gesteld. Behalve de leden van soos St. Denis en soos l'Ecurie zijn ook andere belangstellenden wel kom. Soos St. Denis laat het niet al leen bij deze beatavonden. Men is er in geslaagd op kermisvrijdag 7 juni de show van de Grammofoon- platenmaatschappij CBS naar Ro mantica te halen. De tieners en twens uit de Langstraat kunnen dan genieten van het optreden van tal van topartiesten. Men heeft hier speciaal vrijdag 7 juli voor uitge zocht, omdat op de vooravond van de Waalwij kse kermis iedereen wel in de gelegenheid is deze top-show bij te wonen. Aan de CBS-show werken mee Rob de Nijs, die wordt begeleid door het orkest The Lords, die weer in de oude samenstelling spe len. De bekende beat-mini zange res Linda van Dijk, het orkest The Love Set en de CBS top-band1 Les Cruches. Het programma wordt ge presenteerd door Pim Jaap van der Laan (echtg. van Anneke Grönloh), die producer is bij CBS en ook als disc-jockey een grote bekendheid geniet. zeer grote keuze in klassieke- en moderne mimisets. Als bij zet- en bloementafeltjes zijn ze onmisbaar in de moderne huishouding. In de fraaiste houtsoorten o.a. noten en wortelnoten, edel- en slavo- nischeiken, pallisander en teak Ook met stalen en chroom- stalen pootjes en in smeed ijzer met tegelblad prijzen van 36.00 tot 525.00 JUWELIER jeugd kan veroveren. Het bestuur dankt dan ook via deze plaats die genen die hebben meegewerkt om Piacevole het afgelopen seizoen tot een „top" te maken. Zondag 18 ju ni a.s. worden leden en niet-leden gaarne uitgenodigd om het laatste beat- en disco-evenement mee te maken. Beat m.m.v. The Tramps en The Expressions en disco via de allernieuwste platen. Iedereen is van harte welkom. Een bijzonder leuke attentie heeft soos l'Ecurie voor alle jongens en meisjes die met succes het eind examen voor een ULO of Middel bare School hebben afgelegd. Alle geslaagden ontvangen een felicita tie van de soos en tevens een uit- ncdiigiing voor) de soosavond van komende zondag. Deze avond staat geheel in het teken van de geslaag den. Verder wachten de genodigden enkele leuke verrassingen. RAKKERSDAG DISTRICT DE LANGSTRAAT In Drunen kwamen de rakkers van het district De Langstraat voor een onderlinge krachtmeting bijeen. De Drunense verte genwoordigers van Jong Nederland staken alle andere rakkers de loef af. Bij het spel waren de eerste drie plaatsen en prijzen voor evenzoveel zwermen uit Drunen. Was pik volgde op de 4e en 5e plaats. Op het onderdeel sport was de uitslag: 1. Drunen; 2 Loon op Zand en 3. Waspik. DUIVENSPORT PV 'Waspik' uitslag Clermont: F. van Onzenoort 1; H. Treffers 2 8 13 20 21 23 26; P. de Graauw 3 4 10 27; P. v. d. Mos selaar 5 18; C. de Rooij 6; G. Kuyten 7; Th. Gijsman 9 19 24; J. Thinners 11; Ge broeders Selders 12 14 15 16; Ant. Smits P.V. 'De Reisduif'; uitslag Noyon: M. Bax 1 6; H. Nerings 2 5; J. Timmers 3 10; H. Smits 4 9; B. Verduyn 7 8. Uitslag Orleans: M. 'Bax 1 9; B. Ver duyn 2; S. Langermans 3 4; F. v. Hoof 5; A. A. de Wit 6 8; Dré de Wit 7; J. Jon- genelen 10. BEDRIJFSHULP TUINBOUW De besturen van de tuinbouw organisa ties Waspik en Raamsdonk bespraken in hotel Montens te Waspik de plannen om te komen tot een vorm van bedrijfshulp. In combinatie zullen de tuinders van Waspik en Raamsdonk een hulpdienst in het leven gaan roepen die zal gaan bespringen op be drijven waar het werk door ziekten e.d. dreigt te gaan stagneren. In de eerst vol gende vergadering zullen deze plannen aan de leden worden voorgelegd. DRIE JUBILARISSEN De heren H. de Klijn, M. de Klijn en W. Smits hebben gedurende 40 jaar hun beste krachten gegeven aan het kerkkoor van de Theresiakerk in Waspik-Boven. De 3 jubilarissen zullen tijdens het aanstaande Ceciliafeest worden gehuldigd. GROOT VOLLEYBALTOERNOOI VAN ATAK De volleybalvereniging Atak brengt zon dag, in een groot opgezet toernooi, zo'n 250 beoefenaren van de volleybalsport in het veld. Van 11 uur 's morgens tot onge veer zes uur 's avonds zullen er op meer dere velden non-stop-wedstrijden worden gespeeld door niet minder dan 37 teams. Atak zelf levert het leeuwenaandeel met 7 teams. Het toernooi is ingedeeld in 4 hoofd groepen t.w. overgansklassers en eerste klassers (10 teams), tweede klassers (10 teams); derde en vierde klassers (7 teams) en de jeugdklasse (10 teams, waarvan drie van Atak). Op het veld bij het gemeente lijk 'gymnastieklokaal worden 8 speelvelden klaargemaakt, waarop de diverse deelne mende verenigingen zullen strijden om de fraaie bekers en andere trofeeën. Elke groep is weer onderverdeeld in verschillen de poules. Tegen half 6 verwacht men de vier fina le-wedstrijden, waarin de winnaars van elke poule zullen uitkomen. Favoriet voor de bokaal van de stichting Jengdbelangen is ongetwijfeld het jeugdteam van Atak, dat deze beker tweemaal won. Een derde over winning brengt de wisselbeker definitief in haar prijzenkast. Burgemeester H. C. Wel ling zal direct na afloop van het toernooi, goed 6 uur, in café 'De Statie' de prijzen uitreiken. De deelnemende verenigingen zijn: Red Star, Willem II HBS, Sarto en Madju, allen uit Tilburg; OVWOC uit Waalwijk, Niego-Voc en Favorita uit Goir- le; Olympus uit Made, Ever Ready uit Vlij men, O.I.C. uit Rosmalen, Donax uit Heus- den, LVC en HVC uit Breda, VJC en VCV uit Vught, SSS uit Raamsdonksveer en LTS uit Oosterhout. Atak, met 70 actieve leden, heeft over belangstelling dus niet te klagen. De toernooi-commissie kan dan ook bogen op een rijke ervaring wat de organisatie be treft. WASPIKSE JEUGD ACTIEF VOOR ISRAËL De jeugd van Waspik heeft een lofwaar dig initiatief genomen in het kader van de hulpacties voor Israël. De actie werd voor bereid en georganiseerd door Andxé Lan- gerwerf die al direct op de medewerking van meest jeugdige collectanten en collec- trices kon rekenen. Het resultaat was een bedrag van f. 745, Ook 25 kinderen van de Prot. Ohr. lagere school deden een duit in het zakje. Middels een driedaagse actie 'Heitje vzoor een karweitje' brachten zij f. 275, - bij elkaar. JEUGDVOETBAL De junioren van de voetbalvereniging Waspik namen deel aan drie toernooien. De A-jeugd en de C-jeugd speelden in Baard wijk, waar zij resp. de 4e en de 2e prijs in de wacht sleepten. De B-jeugd klasseer de ztóh op 'het toernooi van Veerse Boys als 2e. HARMONIE 'CONCORDIA' In verband met het 125-jarig bestaan van de harmonie 'Concordia' zal het feestpro gramma zaterdag 17 en zondag 18 juni 1967 worden voorgezet met een groot drumband-concours op bet Plein te Vlijmen. VLIJMENSE BOYS A-JEUGD Zondag a.s., 18 juni, zal het jeugdelftal A deelnemen aan het groot jeugdtoernooa van Veerse Boys, waar zij bekerhouder van zijn. De Vlijmense jeugd zal zeker weer trachten in het bezit te komen van deze fraaie be ker. SPORTDAG KATHOLIEKE PLATTELANDSJONGEREN In Vught werd een grote sportdag ge houden van de Katholieke Plattelandsjon geren. De Vlijmense jeugd nam hier ook aan deel en boekte enkele mooie successen. Hindernisloop meisjes: 5e plaats, Vlijmen; Estafette meisjes: 5e plaats, Vlijmen; Es tafette jongens: le Vlijmen; 1000 m. jon gens-junioren: le P. v, Vught, Vlijmen; 2000 m. jongens-senioren: 4e H. v. Beur den, Vlijmen; Touwtrekken meisjes: 4e Vlijmen; Touwtrekken jongens: 3e Vlijmen. Algemeen klassement jongens: 11e Vlijmen, meisjes 13e. TRAININGSRIT WIELERCLUB 'DE ZWALUW' Amateurs: 1. H. Derks; 2. W. Nicols; 3. J. Venhagen. 'Nieuwelingen: 1. N. Henskens; 2. J. v. d. Dungen; 3. v. Beijnen; 4. Van Wely; 5. Van Bakel; 6. Zandbeek; 7. Van Doorn; 8. Alosery. Aspiranten: 1. Van Lokven; 2. v. Rooij; 3. v. d. Wakker. LANGSTRAATSE KRUISBOOGBOND In café P. Engelen, Wolput Vlijmen, werd het 2e bondsconcours gehouden van de Langstraatse Krulsboogbond. Na 2 wed strijden is de stand als volgt: Afd. A: 1. Rozemjacht, Vlijmen, 323 p.; 2. De Spruit wordt een Boom, Oisterwijk, 315p.; 3. De Vrolijke Schutters, Rosmalen, 310 p.; 4. Vriendschap Onder Ons, Haar steeg, 301 punten. Afd. B: 1. Willem Teil, Vlijmen, 310 p.; 2. De Spruit wordt een Boom, Oisterwijk, 309 p.; 3. De Vrolijke Schutters, Rosma len, 290 p.; 4. Rozenjacht, Vlijmen, 281 p.; 5. Vriendschap Onder Ons, Haarsteeg, 276 p.; 6. De Spruit wordt een Boom, Oister wijk III, 275 punten. Koningskruis na 2 wedstrijden: 1. H. Verhagen, Rosmalen, 81 p.; 2. A. v. Beijnen, Vlijmen, 81 p.; 3. W. Koks, Haar steeg, 81 p.; 4. v. d. Doleweerd, Oisterwijk, 80 p.; 5. B. v. d. Meijden, Vlijmen, 76 p. Ere-kruis na 2 wedstrijden 1. P. v. Engelen, 84 p.; 2. J. v. Beijnen, 83 p.; 3. M. Verhagen, 83 p.; 4. J. Jansen, 82 p.; 5. M. v. Doleweerd, 80 p.; 6. Joh. v. Beijnen, 78 p. Extra aanbieding A 1. Rozenjacht, Vlijmen, 47 punten; Afd. B: 1. De Spruit wordt een Boom, Oisterwijk, 46 punten. Personeel A 1. P. v. Engelen, 24 p.; 2. M. v. Raven- steijn, 23 p.; 3. A. v. Beijnen; 4. L. v. d. Doleweerd. Personeel B 1. M. v. Beijnen, 25 p.; 2. A. v. Heijst, 23 p.: 3. H. v. Veen, 23 p.; 4. A. Verha gen, 22 p.; 5. Th. v. d. Heuvel, 22 punten. P.V. 'DE REISDUIF' De postduivenvereniging 'De Reisduif' hield 'een wedvlucht vanuit Chermont, af stand 324 km. Los 6 uut 5 min. Eerste duif 12.25.15; laatste prijsduif 13.01.20. Uitslag als volgt P. Diepstraten 1 2 14 16; J. Koks 3; Th. v. Overdijk 4 18; J. Kuys VB 5; W. van Ravensteijn 6; C. Berkelmans 7; J. v. d. Saraden 8; R. de Vaan 9; H. Berkelmans 10; R. Berkelmans 11 12; H. Boom 13; H. v. d. Ven 15; W. v. d. Heuvel 17; B. v. Esdonk 19. WEDVLUCHT 'DE REISDUIF' De Reisduif hield eveneens een wedvlucht vanuit Limoges, waarna de uitslag als volgt: P. Diepstraten 1; W. v. Ravensteijn 2 5; Jo v. d. Heuvel 3; H. Berkelmans 4. WEDVLUCHT 'DE REISDUIF' Zondag wedvlucht van De Reisduif van uit Pont St. Max.; afstand 323 km. Inkor- ven vrijdagavond in café H. Boom- v. d. Wiel. Zaterdag wedvlucht vanuit St. Vincent; afstand 1018 km; deze duiven worden vrij dag gelost. WEDVLUCHT 'DE ZWALUW' Zaterdag wedvlucht van 'De Zwaluw van uit St. Vincent; afstand 1018 km. Los vrij dagmiddag 1 uur. s Zondag wedvlucht van 'De Zwaluw' van uit Pont St. Max.; afstand 323 km. Inkor- ven in café Ant. Klerks. De Kaatsheuvelse Beat- and Dis co Club Piacevole gaat zondag 18 juni a.s. haar beat en disco-seizoen afsluiten. Het bestuur kan dan we derom terugzien op succesvolle avonden, die deze club de tieners en twens mocht aanbieden. Nu is het dan weer zover en staat men voor de naderende zomer, waar het accent meer op de recreatie buitenshuis dient te vallen. Deze laatste avond is voor Piacevole geen afscheid maar een laatste bruisend beat-gebeuren van dit seizoen. Het bestuur bestaande uit de heren J. Didden, J. v. d. Velden, H. Brok, A. Voogd en H. Brokx, heeft dan weer de gelegenheid nieuwe acti viteiten voor het komende seizoen op touw te zetten, zodat de Piace- vole-club weer de Kaatsheuvelse COPYRIGHT STUOIO AVAN 55) Sambo schrok zich natuurlijk een hoed'je, toen daar plotseling een hevig gekraai en gefladder weer klonk in de pan met kippensoep. „Help! Spookies!" brulde Sambo. Dooie kippies worden weer leven dig en smijten de helft van de lek kere rijstsoep uit de pan! Oei! Af schuwelijk zwartgeblakerd kippe- spookie!" Intussen fladderde de angstige kraai uit de pan en vloog regelrecht op dezelfde deur af, waardoor Sambo het in paniek op een lopen zette. Bleek van angst kwam Sambo bij Andy Malone aan en hij bibberde: „O baassie! Kip pies in pannetje zijn levendig ge worden! Helemaal zwartgeblakerde kippespookies!" „Je bent knet tergek," gromd'e Andy. „Dooie kip pen worden niet levend. Hou op met die waanzin, Sambo." „Toch waar, toch waar!" snikte Sambo. „Ike hebben zelf gezien! Kippie en soepie vlogen uit pannetje!" „Daar wil ik mezelf toch even van overtuigen," gromde Andy en hij wandelde met stevige tred naar de keuken toe, gevolgd door de nog steeds bibberende Sambo. „Alle mensen! Wat is hier gebeurd!" riep Andy uit, toen hij de aangerichte schade zag. „Zie nou wel," steun de Sambo. „Alle soepie uit de pan netje! Komt van vliegende kippie!" Doch toen weerklonk plotseling een ruwe stem door het raam. „Hó, zwartkop," zei die stem. „Waar is die kraai terecht gekomme, die ik net van de schoorsteen heb gepaft?" „O, ben. jij het weer," snauwde An dy,' die zo langzamerhand een aar dige hekel begon te krijgen aan zijn nieuwe hoefsmid, een zekere „Ver holen"„Jij wilt in het vervolg zeger wel nalaten op onschuldige vogels te schieten hé? Zie je niet, dat je de arme Sambo de schrik van zijn leven op het lijf hebt gejaagd? Je bent nog geen dag hier en ik heb al niks and'ers als de grootste last met je gehad! Als je ons nog één keer durft te hinderen, dan pak je je spullen maar bij elkaar en dan vlieg je de laan uit! Begre pen!?" Een beetje beduusd droop Platvink-Jantje af en Stinky Andy ging weer naar zijn eigen kamer toe. FEUILLETON door: Han van Hulzen 25. De mannen trokken zich weinig van hem aan, met rood-aanlopende kop pen en 'hese kelen gingen ze voort met schreeuwen en schelden. Sulfer probeerde de man voor het loket weg te trekken, doch ongelukkigerwijze kwam hij in die actie op het ogenblik dat de man juist weer een vuist uit stak, zodat die hem tegen de horst trof. Dat was teveel voor Sulfer. Niet alleen was zijn borst geraakt, ook zijn prestige was aangetast. Wat moest hij doen? Zijn zelfbeheersing reikte niet ver genoeg om lang bij de vraag stil te staan en dus ontsloeg hij de man. Die nam daar echter geen genoegen mee, zodat het in dit stadi um van 't conflict een kwestie werd voor Graafland. Grijnslachend en duur gekleed sprak Graafland met de een, praatte hij met de ander en tenslotte moest hij Sulfer duidelijk maken dat het ontslag niet door kon gaan, want het bedrijf had zo gauw geen ander in des mans plaats. Om iedereen te bevredigen zei hij tot de man achter het loket dat hij zich best diens verontwaardiging kon voorstel len: sommige mensen dachten maar dat je altijd voor hun klaar kon staan; tot de man voor het loket zei hij dat hij niets moest aantrekken van het opgewonden standje achter het loket en wat zijn ontslag aanging, dat was een slag in de lucht van een man die een ogenblik zijn hoofd kwijt was ge weest. Sulfer wees hij nogmaals op het belang van het bedrijf, dat helaas in de tegenwoordige tijd genoodzaakt was zulke onopgevoede kereld te slik ken. Aldus kweet Graafland zich van zijn taak. Het viel niet mee een Salo- monsoordeel te vellen zonder over diens wijsheid te beschikken. Viander las de mededeling van Halmar met een zwaar hart. Het schikte hem helemaal niet die verga dering bij te wonen, want sinds Elly, zijn vrouw, hem had verlaten, had hij 's avonds te druk met het huishouden en de kinderen om nog aan iets an ders te kunnen denken. Overdag had hij een hulp in de hushouding, een oudere getrouwde vrouw, die onmid dellijk vertrok nadat ze hadden gege ten en de afwas was gedaan. Maar dan bleef er nog zoveel over dat ge beuren moest en dat kwam dan hoofdzakelijk op hem neer. Elsje was 12 jaar, maar hij had weinig aan haar - het kind had niet geleerd huishoudelijk werk te doen. Nee, het kwam helemaal niet ge legen de vergadering bij te wonen - en toch zou Halmar het 'hem kwalijk nemen als hij wegbleef. Na lang pein zen kwam hij tenslotte op de gedach te juffrouw De Hoog eens te polsen, allicht dat zij hem kon vertellen wat er aan de orde was. Als het maar niet te maken had met het geval Dokstein, dat zat hem zo al dwars genoeg en als er dan nog over gesproken werd in het bijzijn van alle chefs. Zo zoet jesaan had hij ze allemaal tegen ge kregen en hoewel ze niet zo gauw hun mond open zouden doen, bestond er toch altijd de kans dat er een aan het praten raakte. Weliswaar kon hem niets worden verweten, maar er heerste de laatste tijd een tendens om de arbeiders met zijden handschoenen aan te pakken en dat was nu juist iets wat hem niet te best afging. Des ondanks had hij het geprobeerd zich aan de gewijzigde omstandigheden aan te passen. Aanpassen, je geduld bewaren en alles slikkenVer draaid! Hij zou willen schreeuwen, had er alle reden toe... Zijn mond vertrok, donker stonden zijn ogen. Het was geen kleinigheid als je vrouw je liet zitten met vier kinderen. Tegen Dokstein zou hij mis schien minder bruut zijn opgetreden als die geschiedenis met Elly er niet was geweest. Zolang hij getrouwd was had hij hard gewerkt - voor Elly, voor zijn gezin. Daar kwam bij dat hij van zijn werk hield, erin opging, zodat 'hij zelfs de avonden aan het bedrijf had gegeven. Vaak was hij teruggegaan naar de fabriek om werk voor te be reiden, om te zorgen dat de produk- tie ongestoord voortgang kon vinden. Daardoor had hij Elly veel alleen moeten laten, zodat hij aan de ene kant gegeven en aan de andere kant zijn plicht als echtgenoot min of meer had verwaarloosd. Elly, aan zichzelf overgelaten, had naar een verzetje gezocht - ze zou genoeg moeten hebben gehad aan de kinderen maar ze was jong, te jong misschien voor hem. 's Avonds, als de kinderen naar bed waren, ging ze zwemmen. Ze werd gekozen in het bestuur van de zwemclub en daarop waren de feest jes begonnen, bij het organiseren waarvan Elly een vooraanstaande po sitie innam. Op een keer had hij de hele troep thuis. Onder hen bevond ziéh Vanderweg, die zijn naam eer aandeed, want zoals later bleek was hij van haar-weg. Hij had een wagen tje, waarmee hij Elly thuis bracht en waarmee hij haar soms kwam halen voor een vergadering. Zijn enige zorg was geweest dat haar een ongeluk j zou kunnen overkomen, want Vander- weg stond bekend als een snelheids maniak. Nu hij terugblikte realiseer de hij zich dat ze opvallend veel ver gaderingen had moeten bijwonen, dat Elly van het begin af aan meer op Vanderweg gesteld was geweest dan op een van de anderen. Haar uitge laten vrolijkheid als ze hem verwacht te en haar geprikkeldheid als hij er een avond niet was geweest, hadden hem een waarschuwing moeten zijn. Een avond, nadat die twee weer samen waren uitgegaan, was Elly niet teruggekeerd. Op hun slaapkamer vond hij haar brief. Die nacht en de daarop volgende dagen waren verschrikkelijk geweest; hij begreep niet hoe hij er doorheen was gekomen. Tegen de kinderen 'had hij gelogen dat hun moeder op reis was. Voor zijn omgeving had hij het verzwegen, maar men was er toch achtergekomen dat kon ook niet I uitblijven; Hoe het ook zij, hij zat I met de ellende en als men hem nu maar met rust liet, dan kwam hij er op de duur wel overheen. Hij stond bij de telefoon, draaide het nummer van juffrouw De Hoog. Hij zei dat hij dringend iets met haar wilde be spreken en toen zij op zijn vraag of zij alleen was ontkennend antwoord de, verzocht hij haar op kamer 14 te komen, waar hij dan ook zou zijn. Het onderhoud ond'er vier ogen weekte, zoals steeds wanneer hij met Sandra alleen was, zijn stug heid enigszins los. In het kort ver telde hij haar wat zij reeds wist, en liet daarop de vraag volgen of hij zich aan de vergadering niet kon onttrekken. „Het lijkt me beter dat u er bij bent", zei Sandra. „Natuurlijk als het helemaal niet anders kan Maar voor uw eigen bestwil geloof ik dat u er goed aan doet die bijeenkomst niet te ver zuimen. Meneer Halmar zal juist u erbij willen hebben maar kunt u geen oppas krijgen' Misschien dat ik iemand weet die voor een avond babysitter zou willen zijn. Ik zou u zelf wel willen helpen, maar me neer Halmar heeft mij ook ge vraagd te komen". „Ik vind het toch wel erg vrien delijk van u, juffrouw De Hoog maar d'at is het enige niet Mijn oudste is twaalf jaar en bovendien zijn de kinderen al meer alleen ge weest. U kunt mij niet zeggen waarover het gaat?" „Daar praat ik liever niet over, meneer Viander. Ik hoop dat u het mij niet kwalijk neemt". „Staat het in verband met Dok- stem?" (wordt vervolgd)

Echo van het Zuiden | 1967 | | pagina 17