PROGNOSES van de clubs Bonny St. Clair een Nederlandse ster voor de toekomst RUYS&CO Uit do Langstraat KAATSHEUVEL T ¥©or Uw reizen I s.s.c. RilSAGINTUM Show/ 11 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 5 JANUARI 1968 11 Drunen ZONDAGSDIENST Retraites en bezinningsdagen in het Cenakel R.K.C. Baardwijk I Ccho D.E.S.K. Wit Zwart H.N.C. Ned. Bond van oud-strijders afd. Waalwijk Loon op Zand Sprang-Capelle P.V. „NOOIT GEDACHT" Lekker klinken Toekomst The New Inspiration ontdekt door Dave Berry r" Werkgelegenheid Staatsmijnen Radio dit jaar 5 miljoen tekort deze manier in een grote behoefte te voor zien. Zij zal zich in principe niet bezig houden met het verzorgen van uitgesproken beatavonden om zodoende tegen andere or ganiserende verenigingen te concurreren. Ghost Club wil blijkens het aantal inge schreven leden een ander, nog onaangeroerd terrein voor haar werk bestrijken. Gesteund door de eerste resultaten zijn belangrijke contacten gelegd, om in de toekomst op dansavonden voor elk wat wils te bezorgen. Er zal voornamelijk muziek van een hoger plan gebracht worden, waarbij vanzelfspre kend de beat wel om de hoek komt kijken en krijgt men een voorproefje hoe men een disco-bal organiseert. Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot maandagmorgen 8 uur. uitsluitend voor SDoedgevallen. Dienst: Dr. Verhaak. CARNAVALSBAL VOOR GEHUWDEN Zaterdagavond zal in de zaal van Hotel Royal door de raad van elf een bal worden georganiseerd voor ge huwden. Vorig jaar was hiervoor grote belangstelling en men verwacht ook nu weer een volle zaal. NIEUWJAARSUITVOERING O.N.A. Wij vestigen nog eens de aandacht op de nieuwjaarsuitvoering van ONA welke zal worden gegeven in de Ho- i ge Braken op vrijdag- en zaterdag avond om 8 uur. Opgevoerd wordt: „Het huis van ons leven". Na dit to neelspel volgt de gebruikelijke nieuw jaarswens en tot slot is er een bal. AGENDA Zondag 4 uur: „De Zigeunerprinses" alle leeft. Zondag 6.15 uur: „Lost Command" 18 jaar. Zondag 8.30 uur: „Alpenlied", 14 j. Uitnodiging voor dames en echt paren boven 60 jaar In het Retraitehuis Cenakel te Til burg worden van 23 tot 26 februari bezinningsdagen gehouden voor echt paren en dames boven de 60 jaar. Deze dagen staan onder leiding van Mgr C. v. Dijck, rector van het Be jaardencentrum „De Braacken" te Vught Naast de bezinning zal ook ruimschoots gelegenheid zijn tot ge sprek, zowel individueel als in groep. De opening is vrijdagavond 23 febru ari om 18.30 uur. De sluiting na het middagmaal op 26 februari. Onkos ten f. 30, - Geeft u zich, liefst zo spoedig mogelijk, op, schriftelijk of telefonisch aan het Retraitehuis, Ko ningshoeven 27, Tilburg, tel.: 04250- 24540. Bezinningsdagen voor weduwen De wereld staat niet stil; het leven gaat verder; de mens is op weg. En God schijnt bij dit alles op de achter grond te raken. Is het mogelijk in onze tijd het geloof positief te zien? Is ons Kerk-zijn een blijde werkelijk heid? In de dagen van 11-14 maart wordt in het Cenakel te Tilburg aan weduwen de gelegenheid gegeven zich samen, nadenkend en samen sprekend én biddend met deze vra gen bezig te houden en tegelijkertijd iets van dat Kerk-zijn samen te be leven. Deze dagen staan onder lei ding van Pater H. v. d. Looy S.S.S. De opening is om 18.00 uur; de slui ting na het middagmaal. De onkosten bedragen f. 30, -Geeft U zich op schriftelijk of telefonisch aan het Retraitehuis, Koningshoeven 27 te Tilburg, tel. 04250 - 24540. Als er zondag gevoetbald wordt, dan speelt RKc thuis tegen TOP uit Oss. TOP staat op de ranglijst enkele plaatsen boven RKC en doet het in deze competitie behoorlijk goed. Zij hebben zelfs nog reëele kampioenskansen. RKC doet het tot nu toe ook niet slecht en heeft nog uitzicht op een goede klassering. Het kan dus een gelijkwaardige strijd worden tussen twee aan el kaar gewaagde ploegen. De wed strijd zal geleid worden door de heer J. Janssen. RKC 2 speelt ook thuis en wel te- gen de reserves van TOP. Beide elftallen staan met De Valk aan de top van de ranglijst en er valt dus niet te voorspellen wie aan het langste eind zal gaan trekken. Verder wordt gespeeld: Dussense Boys 2RKC 3 RKC 5Veerse Boys 5 RKC 6—WSC 6 Indien het terrein en de weers omstandigheden het toe laten gaat a.s. zondag Baardwijk naar Fijnaart om Kaaise Boys te gaan bekampen. Er zal met inzet van alle krachten gewerkt moeten worden. Kaaise Boys staat bekend als een hard werkende ploeg, die het de tegen stander niet gemakkelijk maakt. Wij vertrouwen er daarom op, dat Kaaise Boys een fel strijdend Baard wijk tegenover zich krijgt en dat Baardwijk in zijn sterkste formatie zal kan aantreden. Daarnaast zul len de Baard wij kers willen tonen dat het ernst is om zoveel mogelijk punten te verzamelen. Als de aan vallers wat meer geluk hebben met hun schoten, geloven wij in een eervol resultaat, want tot op heden is de Baardwijk-defensie volkomen voor haar taak berekend. De suppor ters die mee wensen te gaan kun nen zich t.m. donderdag opgeven bij J. van Mierlo, Clubpaviljoen. Vertrek, aldaar om 12.30 uur. Zondag wacht de Dessers weer een uitwedstrijd en wel naar het dit sei zoen debuterende Concordia SVÜ. Na 'n zwakke start hebben de Bos schenaren zich keurig hersteld en daarom wordt dit voor de Dessers on getwijfeld 'n zeer lastige opgaaf. Vooral nu de Kaatsheuvelse ploeg gewijzigd zal moeten aantreden, zal er zeer hard gewerkt moeten worden om enige winst te kunnen boeken. De Dessers wordt derhalve geadviseerd zich voor de volle honderd procent te geven. Ingeval bovengenoemde wedstrijd wordt afgelast, zal voor DESK ge tracht worden te Gorkum tegen de Westelijke eerste klasser Unitas te spelen. Deze ontmoeting begint dan eveneens om half drie. Voor de Jeugdhoofdklasse staat de ontmoeting NOAD - DESK op het programma. Aanvang om 12 uur. Op het sportpark aan de Wilhel- minastraat ontvangt SSC a.s. zater dag de leider der afdeling Noord- wijk uit de gelijknamige plaats. In het begin van de competitie verlo ren de SSC-ers op ongelukkige wij ze te Noordwijk met 32. Nu ech ter voor eigen publiek spelend zul len de SSC-ers alles in het werk stellen om de destijds geleden ne derlaag op sportieve wijze te wre ken. Noordwijk behoort tot de goe de ploegen uit de afdeling. Zij is echter ook een ploeg waartegen het goed voetballen is. Het publiek kan dan ook a.s. zaterdag verzekerd zijn van een zeer goede partij voetbal. De SSC-ers zullen zich omhoog wil len werken, maar Noordwijk daar entegen zal er op gebrand zijn haar leidende positie te handhaven. Dit alles brengt met zich mede. dat een zeer boeiende wedstrijd in het ver schiet ligt. Aanvang 2.15 uur. Wit-Zwart speelt zaterdagmiddag om half drie tegen Brakel. Uit ver loor Wit-Zwart van Brakel met 42. Wit-Zwart 2 en Wit-Zwart 3 zijn vrij. Wit-Zwart 4 gaat op bezoek bij HNc 4. HNC wacht zaterdag de uitwed strijd tegen Zwaluwse Boys. Thuis verloor HNC van de Boys met 41. Verder wordt gespeeld: HNC 4—Wit-Zwart 4 GOUDEN BRUILOFT Zaterdag a.s. viert het echtpaar C. van der Heijden-Wijne, Berndijkse- straat 141, z'n gouden huwelijksfeest, dat om 11 uur wordt ingezet met een H. Mis in de kerk van de parochie Berndijk. 's Middags van vier tot half zes zal het gouden paar receptie hou den in de feestzaal van café „Kerk zicht" van de heer L. Snoeren. Het feest wordt voorbereid door een co mité uit de buurtbewoners. GESLAAGD Voor het Staatspraktijkdiploma Bedrijfsadministratie, 2e gedeelte, slaagde dezer dagen de heer G. Trom melen uit Kaatsheuvel. Hij genoot z'n opleiding bij de R.K. Leergangen te Tilburg. VOLKSUNIVERSITEIT Nu december met z'n feestdagen weer verstreken is, gaat de Volks universiteit haar serie avonden van dit winterseizoen weer vervolgen. Op dinsdag 9 januari, aanvang 20.15 u., zullpn de leden getuige kunnen zijn van een zeer interessante voordracht over „dierenmoeders en -kinderen", welke verzorgd zal worden door drs. Han Rensenbrink, wetenschappelijk assistent van Artis, zeer bekend door zijn voordrachten over de dierenwe reld voor de televisie. De heer Ren senbrink zal zijn lezing illustreren met kleurendia's en een korte film. DOKTERSDIENST Komend weekeinde zal de praktijk van de doktoren R. Raaymaakers te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon op Zand worden waargenomen door dokter P. Wijtenburg, Hoofdstraat 4, Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. Zaterdag na 12 uur en zondag zal de praktijk van dokter H. Winkelman te Sprang worden waargenomen door collega K. van Tuijn, Vossenbergse- laan 21, Kaatsheuvel, telef. 04167 - 2006. Dokter Van Tuijn zal zaterdag en zondag tevens waarnemen voor verloskundige M. v. Vlerken, Kaats heuvel. PASTORIEDIENST Voor geestelijke bijstand kan men zich a.s. zondag van 's middags 12 uur tot 's nachts 12 uur wenden tot de pastorie van de parochie H. H. Martelaren van Gorkum, Erasstraat 6, Kaatsheuvel, tel. 2517. AGENDA Apollotheater: Donderdag 20.15 uur, vrijdag 20.15 uur, zondag 18.45 en 21.- uur: „Stormloop zonder genade". 14 j. Vrijdag 23.- en zater 23.45 uur: „Dodende liefde". Geest. volw. Zaterdag 17.- en 20.15 uur, dins dag 20.15 en woensdag 20.15 uur: Giant". 14 jaar. Zondag 15. - uur: „Dallas, stad der verschrikking". 14 jaar. KINDERFILMDAG In het cultureel centrum draait zondag om 2 uur voor de jeugd een amusante kin derfilm ,,De Vrolijke Compagnie", met Abot en Castello. Zij spelen hier soldaatje op een vermakelijke manier. KERSTBOOMVERBRANDING De traditionele jaarlijkse kerstboomver branding zal op zaterdag 6 januari a.s. worden gehouden om 6 uur. De plaatselijke vrijwillige brandweer zal hierbij weer de leiding hebben. De schoolgaande jeugd wordt aangespoord de kerstbomen op te halen en mede te helpen, dat de verbran ding niet te weinig materiaal heeft, zodat het vuurtje brandende blijft. De verbran ding heeft plaats op een terrein aan de Venloonstraat, alhier. DOKTERSDIENST De doktersdienst a.s. zaterdag 6 en zon dag 7 januari zal hier worden waargeno men door Dr P. Wijtenburg. Hoofdstraat 4, Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. CABARET VAN DE PATERS CAPUCIJNEN De jonge fraters en paters Capucijnen zullen a.s. zaterdag een cabaretuitvoering geven om 8.15 uur in het cultureel cen trum. Twee uur pittige humor zal geboden worden. Dat kunnen de paters hoor! We denken hier dus aan de gezonde pastoors- anecdotes. Deze zullen nu dus door paters en fraters gebracht worden op een geheel eigen manier. In het programma zien we de behandeling van de „Nieuwe Katechis- mus", „Tussen Keulen en Parijs", „Het Beest is los" en „Overbevolking". Zij bren gen dit onder de naam „Asbest", waardoor zij eens met de bevolking kennis willen ma ken, anders dan op de preekstoel. AFSCHEID VAN DE HEER VAN BOVEN Donderdagmiddag om 4 uur kwam het gehele gemeente-personeel van Sprang-Ca- moet U zijn bij 'n reisbureau. U kunt niet beter terecht dan bij een internationaal bekende organisatie. Zeker als die een kantoor heeft in Waalwijk zelf! T Grotestraat 226 Waalwijk (WV-kantoor) pelle in de raadzaal van het gemeentehuis bijeen, met het college van Burgemeester en Wethouders, om afscheid te nemen van de heer Van Boven, technisch ambtenaar, die met ingang van 1 januari tot hoofdamb tenaar te Dinteloord is benoemd. Burge meester M. van Prooijen schetste de heer Van Boven als een goed en correct ambte naar, die met kennis van zaken allerlei werk verrichtte. In een gemeente als de onze, aldus de burgemeester, is een technisch ambtenaar een man die veelvoudig werk moet verrichten. U hebt dit altijd op uit nemende wijze gedaan en namens het ge meentebestuur bracht de burgemeester de heer Van Boven daarvoor hartelijk dank en bood hem een cadeau aan, waaraan het hele personeel had bijgedragen. De direkteur van gemeentewerken, de heer P. Drop, vond het jammer dat de heer Van Boven de gemeente ging verlaten, maar anderzijds verheugde hij zich over zijn promotie. Ook als collega sprak de heer Drop woorden van dank en wenste de heer Van Boven met zijn gezin alls goeds toe in zijn nieuwe woonplaats. t)e heer Van Boven dankte hierna de burgemeester en de heer Drop voor hun waarderende woorden en het gemeentebestuur en het hele personeel voor de goede samenwerking, die hij gedurende de 6Vé jaar, dat hij bij de gemeente in dienst was, mocht ondervinden. Mede na mens zijn vrouw dankte hij voor het aan geboden cadeau. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de dok tersdienst worden waargenomen door dok ter Van Tuijn, Vossenbergselaan 21, Kaats heuvel, tel. 04167-20->'. KERKD<"ENSTEN Zondag 7 januari 1968 Ned. Herv. Kerk Sprang 9.30 en 2.30 uur: ds J. C. de Bie van Ederveen. Geref. Kerk Capelle, 9 en 3 uur: ds De Recht van Nieuwendi'k. Geref. Kerk Sprang, 9.30 en 4.30 uur: Ds Earkema. Geref Gemeente JuÜtnalaan, 9.30 en 3 u.: leesdienst. De postduivenvereniging Nooit Gedacht houdt vrijdag 5 januari om 8 uur haar ledenvergadering in het clublokaal van de heer C. van Tilborgh, Julianalaan 63. Opgeven kandidaten voor een nieuw be stuurslid in plaats van de heer Jac. Ophorst. Uitslagen kampioenschapen: Vitesse aangewezen 2: 1. C. Pullens; 2. A. M. de Jong; 3. F. Tactor; 4. J. v. Zeist; 5. P. Blom. Onaangewezen 2. Vitesse: 1. P. Blom: 2. T. IJpelaar: 3. G. Rozenbrand; 4. F. Tac tor: 5. A. Spierings. Midfond aangewezen 2: 1. P. Blom: 2. A. M. de Tong; 3. G. Rozenbrand; 4. F. Tac tor: 5. D. v. Oss. Midfond onaangewezen 2: 1. P. Blom; 2. G. Rozenbrand; 3. J. IJpelaar; 4. D. van Oss; 5. J. van Zeist. Fond onaangewezen 2: 1. G. Rozenbrand; 2. E. Braspenning; 3. A. Nieuwenhuizen; 4. Jac. Ophorst; 5. H. Dekkers. Fond aangewezen 2: 1. G. Rosenbrand; 2. E. Braspenning; 3. Jac. Ophorst; 4. L. Kemmeren; 5. H. Dekkers. Tonge duiven aangewezen 2: 1. Nico Tref fers; 2. A. Vos: 3. M. Roomer; 4. A. Hei bloem; 5. A. Nieuwenhuizen. Jonge duiven onaaneewezen 2: 1. A. Vos; 2. A. Spierings; 3. D. v. d. Schans; 4. M. Roomer; 5. Joh. Sterrenburgh. Duifkampioen Vitesse: 1. J. IJpelaar; 2. A. v. Zeist; 3. P. Blom. Midfond: 1. P. Blom; 2. A. M. de Jong; 3. J. IJpelaar. Tonge duiven, duifkampioen: 1. A. Vos; 2. D. v. d. Schans; 3. Nico Treffers. Generaal duifkamnioen: 1. G. Rosenbrand; 2. P. Blom: 3. J. IJpelaar. Generaal aangewezen 2: 1. Nico Treffers; 2. G. Rozenbrand: 3. J. v. Zeist en 3 F. Tactor; 5. J. IJpelaar. Generaal onaangewezen 2. hok: 1. G. Ro senbrand; 2. T. IJpelaar; 3. P. Blom. Uitslag onderlinge verloting: le priis: 910; 2e prijs: 139: 3e prijs 3155; 4e prijs: 729; 5e prijs: 1115; 6e prijs: 350; 7e prijs: 513; 8e prijs: 144; 9e prijs: 710; 10e priis: 2631; 11e prijs: 2364; 12e prijs: 525; 13e prijs: 519; 14e prijs: 1005. JEUGDSOCIËTEIT „GHOST CLUB" Zaterdag a.s. 6 januari, start de jeugd- sociëteit „Ghost Club" met een dansavond in „Zidewinde", verzorgd door de Rythm and Blues Group „Expression" uit Waal wijk. Om degenen, die nog geen lid zijn in de gelegenheid te stellen met Ghost Club" kennis te maken, is deze avond bij wijze van hoge uitzondering ook voer niet- leden toegankelijk tegen betaling. Uit 't feit dat de ruim 125 leden zorgen voor een ge middelde leeftijd van 18 jaar blijkt dat dit een jeugdsociëteit wordt voor jong (vanaf 16 jaar) en oud. Het bestuur meent op „Als je nou rekent dat ik onge veer een half jaar geleden nog zee- manslidejes stond te zingen, waar de papa's en mama's tranen van in de ogen kregen, dan kijk je wel even raar als je me nu ziet. Het was ook eigenlijk te gek, een meisje van zeventien jaar met belegen re pertoire in deze tijd. Mijn rokken hingen ongeveer tien centimeter boven mijn enkels en als je een strik in mijn haar had gedaan, zou ik een goede kans hebben gemaakt de verkiezing te winnen van de „meest degelijke kostschooljonge juffrouw". Ik wou wel anders, gos sie nou, maar ik zat nu eenmaal in dat zeemansliedjes-trio en dan kun je slecht in hippe kleren op het po dium rond staan springen. Nou, en toen kwam ik Peter Koelewijn te gen. Hij zat in de zaal, ergens in Utrecht, waar ik toen optrad en na afloop kwam hij naar me toe. Ik wist eerst niet wie hij was en vond het maar een naar gedoe toen hij me stond aan te kijken. Dat duurde zo wel een minuut of wat. ,,'t Is niks", zei ie, en dat was dus dat. „Kijk", zei hij toen, „je bent zeventien, je ziet er lief uit (ja, dat zei hij), je zingt geweldig en je kan wel, maar je wilt niet. Om kort te gaan, een week later stonden we met z'n tweetjes in een kamer, hij met een guitaar, een bandrecorder en een mond vol commentaar en ik met een hart vol vrees. Ik kende natuurlijk een stel hitparadenummers, en ik had ook wat eigen komposities achter de hand. Toen hij na een half uur tje een bandje vol had, zei Peter dat ie 't allemachtig lekker vond klinken, dat het sexy klonk (vraag me niet wat dat nou precies bete kent. want ik deed gewoon) en dat hij direkt een mij op het lijf ge schreven nummer zou gaan kompo- neren. Twee weken later was de zaak rond. en gingen we in Brussel in de Fonior studio opnemen. Tjonge, tjonge, wat een dagen. Een goed arrangeur, Peter's Roc kets als rhytmegroep en een techni cus die Jan heette en Peter natuur lijk. hebben er de beste plaat van gemaakt die ik ooit gehoord heb. Erg goed hoor. al zeg ik het zelf. Vooral „Tame me Tiger", en nou moet 't een hitje worden, hé? 't Zit er wel in. Wat ik nou ga doen? Ja, op het ogenblik zit ik nog op een kantoor hier in Amsterdam, maar ik hoop toch binnenkort helemaal in de mu ziek te zitten. Zoals b.v. Bojoura, dat vind ik een fijne zangeres. Ver der vind ik Ronnie, van „Beestjes" en Ben Cramer van „Zai Zai Zai" erg fijn. Van de buitenlanders hoor ik Da vid Garrick 't liefste en Sarah Vaughan. Ik hoop nog eens zo goed te worden als Sarah, maar dat is The New Inspiration, een nieuwe aanwinst van de Belgische Decca, (die hier in Nederland op Omega wordt uitgebracht) is een groep die eigenlijk door Dave Berry werd ont dekt. op een tienerfestival in België. Daarna ging het snel in de goede richting voor deze jongens, die ach tereenvolgens door Engelbert Hum- perdinck. Cat Stevens, Wistling Jack Smith als „backing group" werden gebruikt, tijdens hun optre den in de Benelux. Hun eerste plaat Hurry up and tell me" werd in Nederland slecht verkocht, hoewel Tony Blackburn en Ed Stewart van Radio London toen der tijd deze plaat zó goed vonden, dat ze hem regelmatig voor hun piratenstation draaiden in te genstelling tot Veronica. Hun nieuwste single: „You Made A Fool Of Me" is echter bijzonder enthousiast ontvangen, en de ver wachtingen voor deze in Engeland gemixte plaat, zijn dan ook bijzon der hoog; vooral ook omdat deze plaat uitgekomen is in Duitsland, Spanje, Engeland, Ierland en in. Nederland. Zij streven er steeds naar om een eigen show en een eigen geluid te brengen, daarom ook gaat hun voor keur uit naar eigen composities, die dan altijd gecomponeerd worden door Danny Sinclair, de veelbelo vende zanger van de groep. Onder tussen hebben Danny, Eddy. Daniel, Roland en Gilbert al tournees ge maakt door Engeland en Zweden. Wie volgt Nederland snel? dan ook wel een klasse apart. Hob by's heb ik genoeg, van guitaar spe len, komponeren, blokfluiten tot dansen, maar het liefst sta ik toch voor een mikrofoon in een grote zaal vol mensen. Eten? Ha, ha, ha, Capucijners met zuur en mayonaise, maar dat is natuurlijk flauwe kul. De Staatsmijnen hebben enkele zeer grote investeringsprojecten in studie, die de produktiecapaciteit aanzienlijk kunnen verhogen. Door hun kostprijsverlagend effect kunnen ze belangrijk bijdragen tot de renda biliteit. „Wij gaan onze grondstoffen- positie uitbreiden en versterken langs nieuwe lijnen die onze basis solider maken; wij gaan ons nog meer toe leggen op uitbreiding van onze pro- duktenserie en ons krachtjger bezig houden met het commerciële hand werk. Wij onderzoeken in hoever we deze doelstellingen op eigen kracht kunnen realiseren en. in hoever daar toe verdere samenwerkingen met an deren doelmatig zijn". De Nederlandse Radio-Unie kan dit jaar waarschijnlijk geen uitzendin gen verzorgen van de manifestaties in het Holland Festival. In de begro ting van 1968 is daarvoor geen extra bedrag opgenomen. De NRU zal ver moedelijk dit jaar een ongedekt te kort hebben van vijf miljoen gulden. Dit zei de voorzitter van de NRU, mr A. Roosjen, dinsdag in z'n nieuw jaarstoespraak. De roomboter zal per 1 april 15 cent per pakje duurder worden. De huidige prijs is 1.60 tot 1.65. Deze verhoging zal de afzet opnieuw doen dalen met ongeveer 50 ton p. week, zo verwacht de voorzitter van het Produktschap voor Zuivel. Film- en contactavond r In samenwerking met het Vete- ranenlegioen Nederland en de Bond van Oud-Stoottroepers, zal er op vrijdag 9 februari een filmavond worden gegeven over het huidige materieel bij de Kon. Landmacht met gelegenheid voor een discussie. Deze filmavond zal worden gehou den in de grote zaal van „De Ge croonde Leersse". Degenen die be langstelling hebben voor deze ayond gelieven zich op te geven bij de secretaris, Mr. van Coothstraat 63, Waalwijk. Algemene jaarvergadering De afd. Waalwijk van bovenge noemde Bond houdt op 15 februari a.s. haar jaarvergadering. Tijdens deze jaarvergadering zullen secreta ris en penningmeester hun jaarver slag uitbrengen. Er zal tevens een bestuursverkiezing plaats hebben. Voor deze jaarvergadering wordt door het bestuur de bijzondere be langstelling van de leden gevraagd, omdat in 1968 de afdeling de orga nisatie op zich zal nemen van de Algemene Bondsvergadering, welke in Waalwijk zal worden gehouden. Nadere bijzonderheden hierover zul len op de jaarvergadering worden besproken. - Een roofoverval op het postkan toor in Cothen is door een snelle actie van de politie in stad en pro vincie Utrecht en dank zij de al even snelle en juiste reactie van de 15-jarige scholier Harrie Ver- nooy in 35 minuten opgehelderd. De vermoedelijke daders, twee Ita lianen, werden in een weiland bij Utrecht ingesloten en aangehou den, precies 35 minuten na de roofoverval. Vijf minuten later werd de door hen gebruikte ge stolen auto gevonden. Het Centraal Orgaan Zieken huistarieven verwacht, dat de ver- pleegprijzen gemiddeld met f 1.80 per dag zullen stijgen voor de der de klasse, met 2.15 voor de laag ste tweede klasse en met f 2.45 voor de hoogste tweede klasse. De ta riefsverhoging zal eventueel (met terugwerkende kracht) per 1 janu ari j.l. ingaan.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 11