„Hocres" tracht Waalwijk e.o. op kringraad te richten Tuinbouwvereniging Waspik vierde het gouden jubileum Keurslageraanbieding van der Wiel Lenco stereo koffer ELECTRA sar Profiteer van deze speciale aanbieding m m Uit tic Langstraat LI IJ DE KEURSLAGER UW VOORKEURSLAGER Welfare dienst van het Roode Kruis afd. K'heuvel-Loon op Zand nu voor DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 5 FEBRUARI 1968 Waalwijk is achter gebleven gebied Drank- en horeca-wet Eisen Forum Waspik Optimaal samenspel Vlijmen Nieuwkuijk Drunen C&peUe geldig tot 10 februari Runderlappen 500 gram 3.98 Slavinken 4 stuks 1.68 Saucijsen 500 gram 2.28 WOENSDAG Kwaliteitsgehakt 500 gram 1.98 VOOR DE BOTERHAM Bacon 100 Leverkaas 100 gram gram 85 58 Stationsstraat 83a, Waalwijk Tel. 2884 luxe middenstandswoning van 398.- Grotestraat 207 Waalwijk, tel. 2190 MIJN BRIL natuurlijk Tijdens de donderdagmiddag in hotel restaurant ,De Twee Kolommen' te Waalwijk gehouden voorlichtingsvergadering is duidelijk gebleken, dat er behoefte bestaat aan de oprichting van een Kring Waalwijk van de Ned. Kath. Bond van Hotel-Café-Restaurant-houders en Slij Iers „Hocres". De belangstelling voor deze vergadering was zeer groot. Reeds bestaande organisaties in Waalwijk waren voor het plan om te komen tot een overkoepelende organisatie. Zeer binnenkort wordt ge probeerd om een kringraad te vormen, waarin uit elke gemeente in het gebied van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Noor delijk Noord-Brabant een of meer personen zitting zullen krijgen. Waalwijk is, wat het georgani seerd zijn van horeca-ondernemers betreft, een achtergebleven gebied, zo stelde de heer J. W. v. Poppel, adjunct-secretaris „Hocres" in Nrd- Brabant en Zeeland. Het door ons genomen initiatief is blijkbaar goed aangeslagen. De stichting van een afdeling voor Waalwijk en omstre ken zal dan ook binnen afzienbare tijd tegemoet gezien kunnen wor den. In het verleden waren er in Waalwijk wel reeds activiteiten, maar daar is momenteel niet zoveel meer van te bespeuren, zodat een Hocres-afdeling zeker goed werk kan verrichten. Bovendien blijven de plaatselijke afdelingen zelfstan dig. Veel aandacht kreeg de nieuwe Drank- en Horecawet, die per 1 november 1967 van kracht is gewor den. Daar vele onderdelen van deze wet moeilijkheden zouden kunnen opleveren, werd besloten om een voorlichtingsvergadering te houden, zo verteld ede heer A. v. d. Hurk, hoofdbestuurslid van de „Hocres". Er waren enkele deskundigen om aan belangstellenden uitleg te ge ven. Drs. Th. de Haan van de Ka mer van Koophandel behandelde vragen over de vestigingseisen en de heer J. W. v. Poppel deed het zelfde voor het vergunningenrecht. De heer De Haan gaf allereerst een toelichting op de vele eisen, waaraan een inrichting moet vol doen om een Horeca-onderneming uit te oefenen. Bovendien moeten ook de aanvrager of de beheerder van de vergunning aan bepaalde hoge eisen voldoen, die bovendien ook nog liggen op het gebied van moraliteit, kredietwaardigheid, vak bekwaamheid en handelskennis. Degenen die nu met een nieuwe zaak aanvangen, moeten reeds aan deze eisen voldoen, terwijl de an dere ondernemers voor 31 mei 1969 aan diezelfde eisen moeten voldoen. De heer Van Poppel behandelde vooral de technische aangelegenhe den, zoals oppervlakte van de zaak, de hoogte van het plafond, verlich ting en luchtverversing. Bovendien zijn er nieuwe eisen bijgekomen, wat betreft gescheiden dames- en herentoilet, telefoon en het afwas sen van gebruikte materialen. Ver der kunnen gemeentelijke verorde ningen nog aanvullend in deze ma terie voorzien. Na afloop kregen de aanwezigen gelegenheid tot vragen stellen aan een forum, waarin zitting hadden de heren A. v. d. Hurk, Drs. Th. de Haan, Drs. A. Merks, J. Kees, J. Mertens en J. W. v. Poppel. Vele zaken kwamen hierin aan de orde, meestal betrekking hebbend op per soonlijke omstandigheden. Bestuur en leden van de tuin bouwvereniging Waspik hebben in de zaal van café-restaurant C. Mon. tens op 't Vaartje, het gouden be staan van hun vereniging gevierd. Vanzelfsprekend deelden een aan tal genodigden in de feestvreugde, o.m. rector Servatius, burgem. Van Prooyen van Sprang-Capelle, loco- burgemeester R. v. Dongen van Waspik, de voorzitter en de secreta ris van de tuinbouwbond van de N.C.B., de heren Verhagen en Van Opstal, de voorzitter van de veiling vereniging Drunen, de heer J. van Hooren Jr., de rijkstuinbouwconsu- lent van de voorlichtingsdienst, de heer Vinkevleugel, de voorzitter van het waterschap het Zuider-Af- wateringskanaal, dhr. A. de Bont, de voorzitter van de tuinbouwbond van de kring „De Langstraat", dhr. J. v. Hooren Sr., de voorzitter en voorzitster van de plaatselijke NCB en KPJ, resp. de heer B. Kamp en mej. B. Kamp, de voorzitters van de tuinbouwverenigingen van Raamsdonk en Sprang-Capelle, de heren A. de Jong en G. Geenen en vertegenwoordigers van de plaatse lijke boerenleenbank. In zijn historisch overzicht moest de voorzitter van de jubilerende vereniging, de heer W. Wagema- kers, zich beperken omdat in 1956 boeken en bescheiden bij een brand verloren gingen. Alleen de Konink lijke goedkeuring bleef bewaard. De producten van de eerste jaren na de oprichting waren hoofdzake lijk pronkbonen, welke op contract werden geteeld. Momenteel zijn sla, andijvie, komkommers en tomaten de belangrijkste gewassen. Het le dental, momenteel ruim 30, bleef vrij constant. De uitbreiding van de bedrijven loopt in vergelijking met de oostelijke Langstraat, met name in plaatsen als Drunen en Haar steeg, iets achter. Ten opzichte van de moderne groei in de tuinbouw, zijn de percelen ongunstig komen te liggen, aldus de heer Wagemakers. Waren b.v. vroeger de smalle per celen in het voordeel, o.m. voor het begieten van de gewassen onder plat glas, momenteel is 't een han dicap voor de verwarming van de kassen. Onze hoop is gevestigd, zo zei de heer Wagemakers nog, op de realisatie van het nieuwe tuinbouw centrum. Ik hoop, als het straks tot uitgave van de nieuwe bedrijven mag komen, dat dan de milde hand zal worden toegestoken voor de fi nanciering daarvan; dat men met name meer op de capaciteiten van de ondernemer zal letten, dan op zijn financieel vermogen. pelle en 's Gravenmoer voorzag. De heer J. van Hooren had becijferd dat de Waspikse vereniging 11% van de omzet van de veiling in Drunen leverde. Vergeleken met 't landelijk gemiddelde, zou Waspik 3% zijn gestegen. In 1967 werd van uit Waspik voor bijna 800.000 op de veiling in Drunen aangevoerd. De oprichting van een studieclub en een bedrijfshulpverleningsdienst, beide in samenwerking met Raams donk, zijn de belangrijkste activi teiten van de vereniging in het af gelopen jaar. De enige in leven zijnde mede-oprichter van de ver eniging is de heer M. v. Dongen. Een optimaal samenspel tussen ondernemer, stichtingsbestuur, boe renleenbank, voorlichtingsdienst, ruilverkavelingscommissie en cul tuurtechnische dienst zal onontbeer lijk zijn. Door een rij van sprekers werd deze medewerking tijdens de recep tie toegezegd, o.m. door de voorzit ter van de tuinbouwstichting, bur gemeester Van Prooyen, die middels de stichting nieuwe perspectieven voor de tuinbouw in Waspik, Ca- Burgemeester H. C. Welling van Waspik en mevrouw J. P. C. Welling-Vriends vier den hun 25-jarig huwelijksfeest. De vurigste wens van burgemeester Welling om dit zil veren feest tot een zuivere familie-aangele genheid te beperken is niet geheel in ver vulling gegaan. Naast vrienden en kennis sen boden een groot aantal Waspikse inge zeten hun persoonlijke gelukwensen aan tij dens de drukke receptie in de ambtswoning. Mede namens een dertigtal verenigingen en organisaties bood de Stichting Jeugdbelan- gen aan de heer Welling een filmstatief en een projectiescherm aan. Mevrouw Welling mocht een zilveren presenteerblad in ont vangst nemen. Ook vele verenigingen en bonden uit de plaats waren middels hun besturen vertegenwoordigd, evenals burge meesters uit omliggende plaatsen. RAADSVERGADERING De raad van de gemeente Waspik zal a.s donderdag 8 februari om 19.30 uur worden gehouden. De agendapunten luiden als volgt: 1. Opening. 2. Vaststelling notulen van de vergadering van 11 januari 1968. 3. Ingekomen stukken en mededelingen. 4. Voorstel tot het verlenen van een voor schot op de exploitatievergoeding ten behoeve van de lagere scholen voor het jaar 1968. 5. Voorstel tot het verlenen van een voor schot op de exploitatievergoeding ten BILJARTEN Uitslagen van de Vlijmense biljartvereni- gingen district Den Bosch. Klasse C 1, poule A: Limburgia - Poedel vree.: 3 - 6; St. Joris - NAO, 7 - 2. Klasse C 1, poule B: OBK - 't Zwaantje, afgelast. Klasse C 2, poule A: NAO 2 - EBBC 9-0. Klasse C 2, poule B: 't Zwaantje OBK, 9-0. Klasse C 3, poule A: Overhand - NAO 3, 2 - 7; OBK 3 - Luk Raak 5 - 4. Klasse C 3, poule B: Poedelvrees 2 - VOG 7-2. Programma voor Groot Vlijmen voor deze week is als volgt: Klasse A: DVS - Avanti,- DPL - BW; DSS - Onzenoort; 't Hoekje - De Missers; De Knoeiers - ONA. Klasse B: De Missers 2-De Knoeiers 3; Avanti 2 - DVS 2; BW 2 - DPL 2; Onzen oort 2 - DSS 2; De Muntel 3 - De Knoeiers 3, 't Centrum 3 - 't Centrum 2. DAMVERENIGING DVS De Vlijmense damvereniging DVS speelde een thuiswedstrijd tegen BDV uit Boxtel. DVS won met 13 - 7. De jeugdige K. van Overdijk deed het weer goed en had een groot aandeel in de overwinning. CONCERT VLIJMENSE KOREN Zaterdagavond gaven de drie Vlijmense keren: Dameskoor, Mannenkoor en het Vlijmens Gemengd Koor een concert in de aula van de R.K. Meisjessschool in Vlijmen, onder leiding van dirigent Louis Sars uit Waalwijk. De muzikale begeleiding was van Frans Wilmont uit Waalwijk. Solisten, die medewerkten, waren: de sopraan Jo Wel lens uit Kaatsheuvel en barriton Henk van Kcssel uit Vlijmen. Verder werkten mee 't Huisorkest SIcegcrs uit Vlijmen. Aan deze a\ond was tevens een huldiging verbonden er. wel van de heren Louis Sars en Frans Wilmont, die voor de 250e maal samen in Vlijmen optraden. Alles bijeen werd het 'n hoogstaande avond. RIKCONCOURS WILLEM TELL Vrijdagavond werd in café H. Boom-v. d. Wiel een rikconcours gehouden, georgani seerd door het kruisbooggezelschap Willem Teil. De uitslag was als volgt: 1. Wed. mevr. Van Empel, Vlijmen, 126 punten; 2. A. Verflagen, Rosmalen, 123 p.; 3. Mevr. v. d. Wiel, Haarsteeg, 121 pnt.; 4. A. v. Helvoirt (Fut), 108 punten. GEZINSDAG VAN NCB Tijdens de Gezinsdag van de NCB, KVO en KPJ in Vlijmen heeft Pater Monaldus uit Handel over het onderwerp „Zunt dat ik zo vruug geboren ben, nou maag alles vort". De uitspraken van wijlen Mgr Bek kers noemde Pater Monaldus als het grote uitgangspunt van alles liefde voor elkander en het betrachten van medemenselijkheid. De aanwezigen waren ten zeerste geboeid wat bleek uit de stilte in de zaal en het dankwoord van de voorzitter M. v. Engelen. De secretarissen van de drie boerenstand organisaties brachten hun jaarverslag uit tot ieders bevrediging. 's-Avonds werd in Hotel Prinsen door de dames en heren van de eigen KPJ-afdeling het blijspel „Zwart Schaap en Witte Lam metjes' opgevoerd. Zij oogstten hiermee veel succes. De regie was van M. Nicols uit Vlijmen. Het dankwoord van de voorzitter was ten volle verdiend. CARNAVAL Het carnavalsfeest in Knotwilgendam be gint op zaterdag 24 februari met een trac- fatic voor de kleuters en de zieken. De bur gemeester opent 's-avonds in café Den Braai een grote bonte carnavalsavond. Zon dag 25 februari komt de Prins om 13.30 behoeve van het kleuteronderwijs voor het jaar 1968. 6. Voorstel tot het verlenen van een bij- drage-ineens in de kosten van de in richting van het bureau van de Stich ting Schooladministratie De Langstraat gevestigd te Waalwijk. 7. Voorstel tot verkoop van grond aan de N.V. PNEM te 's Hertogenbosch, ge legen in de Spangenstraat alhier voor de bouw van een transformatorhuisje. 8. Voorstel tot overdracht van grond aan het bestuur van de St. Servatiusschool te Waspik-Boven, ten behoeve van de bouw van een lagere school aldaar. 9. Voorstel tot het aanvragen van een aan vullende uitkering uit het gemeente fonds voor het dienstjaar 1968. 10. Voorstel tot vaststelling van de gemeen tebegroting voor het dienstjaar 1968. uur bij de Keimedybrug aan, waarna ont vangst op het gemeentehuis, 's Avonds be zoekt de Prins alle carnavalsbals. Maandag middag om 13.45 uur wordt de jeugdprins in het gemeentehuis ontvangen, waarna de jcugdoptocht vertrekt vanuit de Meliestraat richting Plein. Om 16.00 uur is er voor Hotel ,,'t Zwarte Schaap" een défilé. Dinsdag vinden er om 10.00 en 14.00 uur jeugdvoorstellingen plaats in de aula van de meisjesschool voor alle kinderen die aan de jeugdoptocht heb ben deelgenomen. De verzorging geschiedt door t 'Nederlands Jeugdtheater „Truxini". Om 18.00 uur begint de groepenwedstrijd. De Prins bezoekt dan alle deelnemende ge legenheden. Het einde van het feest is om 0.15 uur als Knillis op het Plein wordt verbrand. Zaterdag 2 maart is er nog een feestelijke slotzitting in 't Centrum, waar dan de prijzen van dinsdagavond worden uitgereikt. Voor een muzikale omlijsting zorgen De Eksperriestekers. JAARVERGADERING De afdeling Nieuwkuijk-Vliedberg van 't Wit-Gele Kruis houdt dinsdagavond in het wijkgebouw haar jaarvergadering. Naast de gebruikelijke jaar- en kasverslagen staan ook bestuursverkiezingen op de agenda. Door mevrouw Selten uit Tilburg zal een i causerie worden gehouden over seksuele op- 1 voeding. CLUBBEKER De leden van de biljartvereniging .Nooit Volleerd" hebben deelgenomen aan de eer ste ronde om de clubbeker. Voor de tweede ronde plaatste zich Jo v. d. Wens, H. van Bladel, H. Fitters, C. Eikemans, J. Ver hoeven, A. Kleinoog en Joh. Beaart. JAARVERGADERING K.V.O Tijdens de gehouden jaarvergadering in de afdeling Nieuwkuijk van de KVO is fevr. A. Pullens-v. d. Donk wegens haar leeftijd afgetreden. De voorzitster bood de scheidende een fraai wandbord aan. De ver gadering benoemde mevr. P. de Vaan-Kuis in haar plaats. Zuster Jozeje uit het kloos ter te Esch gaf een causerie over „Kerk en Wereld". Zij wist na haar optreden ccn- flink geldbedrag voor de missie te verga ren. NIEUWE BESTEMMING Naar we uit welingelichte bron vernemen heeft het oude bejaardenhuis een nieuwe bestemming gekregen. Er zal op de plaats van het oude gebouw een nieuwe lagere school worden gebóuwd. Het kerk- en sohoolbestuur in Nieuwkuijk gaat het be jaardencentrum kopen. ALGEMENE LEDENVERGADERING Op dinsdag 13 februari 's avonds om half acht houdt de Boerenbond afd. Nieuwkuijk in café „De Ster" haar algemene vergade ring. Door de heer Van Laarhoven zal op deze avond een spreekbeurt worden gehou den over bedrijfsbeëindiging en eventuele viaagstukken die daarmee verband houden. INBRAKEN In de nacht van vrijdag op zaterdag wer den in Drunen een viertal inbraken ge pleegd. Ingebroken werd bij C. Jansen meubelzaak, C. v. Herpt, levensmiddelen zaak en verder bij de fam. Van Halder Grotestraat en C. van Drunen, Grotestraat. Ruim een jaar is de dienst voor de Zie kenzorg van de afdeling van het Neder- landsche Roode Kruis Kaatsheuvel-Loon op Zand werkzaam bij de zieken of bedlege rige ouden van dagen. Sedert de opleiding van de dames die vrijwillig de cursus heb ben gevolgd om iets meer te doen voor de zieken is er heel mooi wérk verricht in onze gemeente. De patiënten worden door de dames een middag per week geholpen bij het vervaardigen van producten waaraan zij veel plezier beleven. De artikelen wor den door hen zelf behouden of zij worden door het Roode Kruis verkocht om hier mede de opbrengsten van de aankoopkosten van het materiaal te kunnen betalen. In eerste instantie heeft de afdeling deze dienst in de gelegenheid gesteld het mate riaal te kopen. Deze materialen lopen ver uiteen; het gaat om wol, pitriet, lijm, verf, bamboe glasmozaïk enz. Hiermede worden de zieken geholpen aan materiaal cm aar dige dingen te maken. Het gaat niet alleen om de producten, maar ook om de bezig heid van de personen, die zo lang te bed liggen of hulpbehoevend zijn, om hierdoor hun tijd op een zeer nuttige manier te le nigen. Tegelijk is het een therapie voor de stramme en stijve vingers, dat hen zeer ten goede komt in de normale beweging van hun handen en armen. Kortom de Welfare- dienst of ziekendienst - doet heel veel goed werk, dat in deze afdeling zeer ge waardeerd wordt. Op St. Janshof worden aan 10 personen door de dames van deze dienst gratis hulp verleend; in het St. Gerlachuspension aan 30 en in Huize Bethlehem aan 15 personen. Tevens krijgen nog 3 thuisliggende zieken hulp. Samen werken er nu 9 dames aan mee, t.w. 2 in Loon op Zand en 7 in Kaats heuvel. Per weck kost dat de dames een hele middag, zodat zij gezamenlijk hieraan 36 uur per week geven. In de winkel van de fa. Bakkers-Roeien, „Het Paddestoeltje" in de Hoofdstraat te Kaatsheuvel zullen diverse artikelen, die de oudjes en zieken hebben gemaakt, ten ver- Er werd voor weinig waarde meegenomen, maar wel hebben de dieven op alle plaat sen het gehele huis doorzocht. De politie heeft de zaak in onderzoek. JEUGDTOTO RKDVC Inzet boven de 1.000, - Uitslag 4e week d.d. 3 februari 1968: Totale inzet f 1016,50. Totaal prijzenbedrag f. 254,12. Ie prijs f. 127,06; 2e prijs f. 76,24; derde prijs f. 50,82. Winnaar eerste prijs met geraden bedrag var f. 1016,30: J. v. d. Griertdt, Crispijn- straat 112, Waalwijk. Winnaars 2e prijs met geraden bedrag resp. f. 1016,25 en f. 1016,75: A. Snoeren, Lelie straat 13, Drunen; H. N. Odems, Pr. Mau- ritstraat 5, Drunen. Ieder ontvangt f. 38,12. Winnaar 3e prijs met geraden hedrag f. 1016,23: W. de Hond, Julianastraat 2a, Waspik. Reklames tegen deze uitslag kunnen tot woensdagavond 7 februari worden inge diend bij H. Koks, Dr Akkermansstraat 25, Drunen. Daarna zullen de prijzen worden thuisbezorgd. Voor de 5e en voorlaatste week gelden de groene formulieren. koop worden aangeboden. Het zijn uitzon derlijke goede en mooie artikelen, die als cadeautje kunnen dienen. Zij worden tegen de kostende prijs van het materiaal ver kocht om hiermede de aanschaf te kunnen dekken. U koopt deze artikelen voor een uitzonderlijk goed doel: Het Roode Krujs. Het zijn o.a. shawls, babygoedcren, pitriet- mandjes, asbakken, bonbonschaaltjes, fruit- schaaltjes, tafelkleedjes, tafeltjes, mozaïk- werk, bloem-overpotten enz. enz. Beslist moet men er eens gaan kijken, maar wat voornamer is, men moet er iets van kopen om het iemand cadeau te doen. Het gaat niet om de winst, maar om de inhoud vn het gebaar. Men doet er drie personen ple zier mee: de zieke, de helpster en de ont vanger. Dit is de doelstelling van het Roode Kruis dat immers zegt: „Helpt het Roede Kruis helpen!" Is er bovendien belangstcl'ing voor de Wel- faredienst om de zieken te helpen, dan ont vangt Mevr. Brands, Venloonstraat 5 in Loon op Zand graag de namen, want bin nenkort zal een cursusvoorlichting hierover door mevr. Wildershoven uit Helmond ge geven worden. „KUNST NA ARBEID" Op vrijdag 2 februari jl. gaf de muziek vereniging „Kunst na Arbeid" in het cu'- tureel centrum „Zidewinde" haar jaarlijkse muziek- en toneeluitvoering. Na het ope ningswoord van de voorzitter, de heer A. H. Kerst, begon „Kunst na Arbeid" met 'n goed verzorgd concert, waarvan vooral de saxcfoonsopraan solo, gebracht door mej. Kuysten, onder een daverend applaus be ëindigd werd. Na de pauze werd het toneelstuk „Over twaalf dagen tegen middernacht" deer het toneelgezelschap „Kunst naar Kracht" uit Dongen opgevoerd. Een vrolijk en komisch stuk, dat op een bijzonder fraaie wijze door de spelers gebracht werd. Na afloop sprak de heer Kerst een dankwoord tot de spelers en bood hun een taart aan, verder dankte hij de muzikanten en de dirigent de heer Beaart voor hun bijdrage tot deze zeer ge slaagde uitvoering en wenste alle aanwezi gen een wel thuis toe. JONGEN GESTIKT IN BALLPOINTDOP De 11-jarige P. van Dam, a'hier stikte zondagmiddag in de dop van een ballpoint pen, die hij bij het maken van huiswerk had ingeslikt. Dr Gerlach achtte overbren ging naar het ziekenhuis noodzakelijk. Toen de dop in het ziekenhuis was verwijderd bleek de jongen reeds overleden. GESLAAGD Op het te Tilburg gehouden examen voor Duitse handelscorrespondentie slaagde de heer A. van Dommelen, aan de Rechtvaart, alhier. VOLLEYBAL Afgelopen zaterdag heeft het damesteam eer fraaie zege behaald op Theresia 3. De eerste set werd door de Explosie dames gemakkelijk met 15-4 gewonnen. In de tweede set ging het minder gemakkelijk. Theresia 3 kwam toen zelfs tot een 13-13 tussenstand. Na een spannende eindstrijd werd het tenslotte 15-13 voor Explosie '67. TE KOOP bij inschrijving: met berging en tuin aan de Mr. Roëlstraat 6 te Waalwijk, geheel voorzien van centrale ver warming. Indeling: hall, toilet, woon- en zitkamer met open haard, keuken en berging, 4 slaapkamers met badkamer, vaste trap naar 2e verdieping, grote zolderruimte. Vrij te aanvaarden. Inschrijfbiljetten in te leveren bij notaris M. F. M. van Gurp te Waalwijk aan de Stationsstraat 129 vóór of uiterlijk op 15 febr. 1968 (tel. 04160- 2612). Je ziet dat Stassar een fijne collectie monturen heeft. Ik heb niet lang gezocht en voel mij er prettig mee uitzien! Vind je ook niet? Bovendien de service is uitstekend! STATIONSSTRAAT 88 WAALWIJK TEL. 04160-3037

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 2