waalwijkse en UngstRaatse couraïu Geslaagde uitvoering voor Plattelandsvrouwen - Sprang-Capelle Voorlichtingsavond over Mammoetwet in Sprang-Capelle I MOKKA-RUMCAKE VAN MIL S u tè WASPIK Uitgaan in het weekend Lido l-TVI-I-1 PufOlbrengt Musis Sacrum Mlo Romantica Berg en Dal Taxandria-Bar Spit, Spierpijn Het einde der dolle dagen in Loon op Zand 2002 Vrijdagavond werd in ,,Zidewinde" een uitvoering gegeven, georgani seerd door de afdeling Sprang-Capel- le van de Bond van Plattelandsvrou wen, de Jongeren-organisatie en de Mij. van Landbouw. De uitvoering was zo druk bezocht dat velen zich met een staanplaats moesten tevreden stellen, naar schatting waren er 650 personen aanwezig, waaronder bur- meester Van Prooijen en de wethou ders Jac. Vos en F. Minnaard, de ge meente-secretaris A. Zonneveld, de heer Korteweg, lid van de Prov. Sta ten, de gemeenteraadsleden Dekkers en van der Made en vele andere pro minente figuren. Een toneelgezelschap uit het Land van Heusden en Altena bracht 't blij spel in twee bedrijven, getiteld: 'Stoe lendans'. De voorzitter van de plaat selijke samenwerkingcommissie, de heer B. Maijers verheugde zich in zijn openingswoord over de massale op komst. Hij zei dat gezamenlijk op trekken en eendrachtig samenwerken van onschatbare betekenis is en heette allen zeer hartelijk welkom. Ir van Aten zette daarna de betekenis van het op te voeren toneelstuk uiteen, dat in deze tijd speelt op de boerderij „Het Kraaiennest" in Berkelaar, een denkbeeldig dorp in de provincie. De moeilijke problemen en vragen op vergaderingen en op de boerderij wer den in dit stuk uitgebeeld. Het podi um was herschapen in een boerenstal en het decor evenzo verzorgd. Onder regie van mevrouw Hilwigh werd op uitstekende wijze de bedoeling van de schrijfster van het stuk, Eline Ver kerk, vertolkt. „Stoelendans", voor de vierde maal in Brabant opgevoerd, werd in „Zidewinde" een groot suc ces. De acteurs en actrices mochten een langdurig applaus oogstten. Alle rollen werden op keurige wijze uitge beeld en vooral de hoofdrolspeler, de boer van het Kraaiennest, de heer J. Redeker, had de hele zaal aan zijn lippen. De presidente van de Platte landsvrouwen, mevr. De Rooij, bood als dank aan de dames bloemen aan en aan de heren een rokertje. Burgemeester M. van Prooijen, het woord verkrijgende, merkte op dat de problemen onder de boerenbevolking ook in onze gemeente nog zo zijn als in het stuk uitgebeeld, maar dat het dringend nodig is dat hierin veran dering komt. We moeten met de tijd mee en onze bedrijven moderniseren. Spr. meende dat mevr. Hilwigh met de opvoering van dit stuk in de roos geschoten heeft, waavoor hij veel Veel belangstelling voor zaalsportver eniging Zidewinde' Begin februari is het bestuur van de zaalsportvereniging Zidewinde er in geslaagd trainers aan te trekken voor de zaalsporten tafeltennis en badminton. Sindsdien is het spelpeil onder de deskundige leiding van bei de heren duidelijk verbeterd. De training heeft voorts geleid tot een trouwe opkomst van de leden en het zich aanmelden van een tiental nieuwe leden. Eén en ander heeft tot gevolg dat het materiaal, bestaande u't een judomat, twee badmintonnet- ten en drie tafeltennistafels, elke vrij dagavond van 7.00-11.00 uur vrijwel volledig is bezet. Hoewel nieuwe le den zich nu nog kunnen aanmelden, ■•al door de ruimte en het beschik bare materiaal dit niet onbeperkt hunnen blijven doorgaan. Eind maart zal v/orden gestart met een onderlinge competitie voor tafeltennis en bad minton, hetgeen de kampioen van Prang-Capelle zal gaan opleveren. °°r judo wordt momenteel kontakt ?ez°cht met andere verenigingen om komen tot het houden van wed- dijden. Verwacht wordt dat de ju- °Ka s door de gedegen training een ?°ed figuur zullen slaan. waardering had. Laten we hopen dat met inspanning van alle krachten zo spoedig mogelijk de ruilverkaveling kan plaatsvinden, wat een dringende noodzaak is, ander blijven we in dit gebied achter, zei burgemeester Van Prooijen. De verwachting is dat nog dit jaar de stemming voor de ruilver kaveling kan worden gehouden. De burgemeester besloot zijn kernachtig betoog met de opwekking samen te bouwen aan de toekomst. De voorzit ter dankte de burgemeester voor de- medewerking die de verenigingen steeds mochten ondervinden. Ook dankte hij het toneelgezelschap en al len die aan het welslagen van de avond meewerkten. In de pauze werd nog een verloting gehouden. „Zide winde" heeft nog nimmer zoveel be langstelling geherbergd. HOOFDPIJN poeders KIESPIJN POEDERS HOEST poeders werken GRIEP poeders verrassend Sprang-Capelle De laatste twee dagen van het car navalsfeest in Loon op Zand zijn bij zonder leuk geweest. Maandag en dinsdag zijn de dagen voor de har- moniën geweest. Harmonie Concordia trok maan dag heel veel belangstelling omdat deze dag speciaal voor de Concordia- familie was bedoeld. Dinsdag trok zij cm 7 uur op de avond geheel in car- navalscostuum gestoken drumband en muzikanten, maar ook reeds de meis jes welke straks haar majorettencorps zullen vormen. Het geheel werd be geleid door een aantal fakkels, dat het een aardig beeld gaf. Met de strocm carnavalsgasten achter zich trok Concordia naar de zaal om hier het feest laat op de avond te sluiten. Hier werd de muziek verzorgd door het Cocktail Trio. Bij Sophia's Harmonie was de prins de beide dagen op bezoek. Dinsdagavond om 11.11 uur heeft hij daar afscheid genomen onder aanwe zigheid van heel veel carnavalsvier ders. Gedurende de carnaval heeft Prins Harsof II met zijn gevolg een bezoek gebracht aan zijn Ere-Prins, burgemeester Van Erp, in Kaatsheu vel. Tevens is, zoals gebruikelijk, een bezoek gebracht aan het bejaarden pension „St. Gerlachus" om de oud jes ook van deze sfeer te laten proe ven. Onderscheidingen werden uitge reikt in de Orde van het Vetlér aan Jan Biemans, Ant. de Ruijter en C. v. d. Hoven voor het vele en lange \yerk dat zij in het werkcomité van de harmonie hebben gedaan. De teeners en twens van Loon en omgeving hebben in zaal van Bar Belga hun hartje helemaal kunnen ophalen. Kortom de carnaval is in Loon op Zand heel uitbundig te ho ren geweest. BANKETBAKKERIJ De zonen van Katie Elder Elvis vliegt eruit De marine voelt nattigheid How to kill a lady De L'amour Hercules tegen Moloch Brond der wellust Blanke Venus in het oerwoud VRIJDAG 1 MAART 1968 89e JAARGANG No. 18 De rcho vAn het Zuióen Uitgever rpaalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredakteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Git blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Opgericht 1878 Bureaus Grotestraat 205. Waalwijk Tel. 04160-2621-2746 Kaatsheuvel Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167- Abonnement p. week (0,30+ 2 ct. inc.k.) 0,32 p.mnd. (1,30 10 ct. inc.k.) 1,40 p. kwrt. (3,65+10 ct. inc.k.) 3,75 p. kwrt. p. post 4,25 by girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Telegram-adres „ECHO' en reumatische pijnen wrijft U eveneens weg met BURGERLIJKE STAND Geboorten: Rudolf Arnout z.v. J. de Gruijter en A. J. A. van Oosterhout; Gerritje d.v. J. Romers en G. Romers; Machilia d.v. A. Tactor en P. van Tongeren. Huwelijken: D. de Vries en A. Kramer. Overlijden: Heiltje van der Laan w.v. Groen, 80 jaar. Vertrokken: H. de Jong en echtg. naar Dongen; Haanstra naar Standdaardbuiten. Ingekomen: F. Paans van Amersfoort. F. lingen die naar UTS gaan. Van de LTS kan men de UTS sneller bereiken dan vm de Mavo, maar dit zal zo niet blijven. Dc kosten per jaar bedragen ongeveer f. 70, - Voor het eindexamen zijn 5 a 6 vakken ver plicht. In de pauze werd koffie aangeboden en gc.bak dat door de meisjes van de huis houdschool was gebakken. De aanwezige ouders maakten ruim gebruik van de ge legenheid tot het stellen van vragen, zodat nog een interessante discussie vo'gde. A.-n het einde werd het woord gevoerd door de edelachtbare heer burgemeester M. van Prooijen. Hij bracht namens het gemeente bestuur dank voor het genomen initiatief, maar was van mening, dat de mammoetwet nog niet goed wordt toegepast. Voor toe lating tot de brugklas moet het advies van het hoofd en de test voldoende zijn. De keuze moet vallen in de brugklas zoals dit in de 6teden mogelijk is. Het platteland mag hierbij niet achter blijven. Het gaat niet om de school, maar om het kind. De belangentegenstelling tussen Mavo en Havo moet weg. Het is nodig om samen te gaan praten. Ook de belangen van huishoud- en nijverheidsondenvijs moeten niet vergeten worden. Hij wekte op om een dergelijke avond over een jaar te herhalen. Hierna werd de avond, die alleszins geslaagd mag worden genoemd, gesloten. Onder leiding van de heer H. J. Over- weel, hoofd van de Chr. school te Sprang, had vorige week in „Zidewinde" een voorlichtingssamenkomst plaats voor ouders van de leerlingen der 5e en 6c klassen van de lagere scholen, zulks in verband met de komende invoering van de Mammoetwet. Er bestond voor deze bijeenkomst grote be langstelling. Een 160 personen hadden aan dc uitnodiging deze samenkomst bij te wo nen gehoor gegeven. Een viertal dames en heren gaven voor de pauze een korte toe lichting omtrent de mogelijkheden waaruit de ouders van leerlingen een keuze kunnen maken, n.I. mej. J. E. M. Thijsse, directrice Chr. Landbouwhuishoudschool en de heer S. Hogeboom, hoofd Chr. ULO, beide Sprang-Capelle, de heer A. de Jongh, le raar HBS en Inspecteur C.N.S. te Waal wijk en de heer J. van Bree, onderdirecteur L.T.S te Waalwijk. Mej. Thijsse wees de ouders er op dat vaak een verkeerde keuze gemaakt wordt wat betreft de te kiezen opleiding na de lagere school. Zij deelde mee, dat na het volgen van het huishoudonderwijs er voor de meisjes vele mogelijkheden zijn. Bij in voering van de mammoetwet zal er een uit breiding komen in het aantal uren voor de leervakken. Nieuw wordt de invoering van twee lestijden voor studielessen. Van de 32 lestijden zal 1 uur besteedt worden voor godsdienst, 5 uur zorg voor de voeding, 4 uur voor naaldvakken en 1 uur voor stof- versieren. Indien de leerplicht met 1 jaar wordt verlengd kan na 3 jaar een diploma worden uitgereikt tegenover het getuig schrift dat nu na 2 jaar wordt uitgereikt. De heer Hogeboom vertelde dat straks een andere instelling t.o.v. de keuze noodzake lijk is. Het ULO is nu nog een verlengstuk van het g.l.o., straks moet op de Mavo vak onderwijs worden gegeven. Hij vroeg zich af welke leerlingen op de Mavo mogen wor den toegelaten. Dit zijn de leerlingen welke, behoren tot de middenmoot. De Mavo be doelt niet in de eerste plaats eindonderwijs te geven zoals dit bij de ULO vaak wel het geval is. Mavo wordt voorbereiding voor vervolgonderwijs, zoals beroepsonderwijs, met vele mogelijkheden. In de te vormen brugklas voor V.W.O., Havo en Mavo moet gelijksoortig onderwijs worden gegeven in dezelfde vakken. Over schakeling naar een ander type moet in dit jaar zonder bezwaar mogelijk zijn. De eer ste selectie vindt plaats op de lagere school door de hoofden. Leerboeken zullen niet meer gratis worden verstrekt, wat neerkomt op een bedrag van ca. f. 100,- per jaar ten laste van de ouders. Na 2 jaar kan gekozen worden tus sen Mavo 3- of 4 jaar. 3-jarig Mavo zal echter alleen te verwezenlijken zijn op grote scholen. De leerlingen kunnen kiezen uit 10 vakken, waarvan 6 verplicht, o.a. Nederlands en een moderne taal. De toe lating tot de brugklas van Havo en Athe neum, aldus de heer De Jongh, vindt plaats na advies van het schoolhoofd, een test en een toelatingsexamen. In de brugklas wor den dezelfde vakken gegeven al6 bij Mavo, met 2 studie-uren, die een determinerend karakter zullen dragen. Het brugjaar is te gelijk het eerste leerjaar van de school, met daarna een keuze tussen Havo of Atheneum. MMS gaat verdwijnen, de Havo wordt geen voortzetting van dc MMS, want het wis- kunde-pakket wordt zwaarder. Na 3 jaar onderbouw wordt de keuzerichting iets een voudiger met 6 keuze-vakken. Havo wordt 5-jarig, Atheneum 6-jarig. Dit vormt een voorbereiding voor hoger onderwijs op uni versiteit en hogeschool. Bij de LTS, aldus de heer Van Bree, verandert niet zoveel. Het brugjaar bestaat reeds 8 jaar. Er zijn vaak leerlingen met een goed verstand, voor ongeveer 80 pro cent is het eind onderwijs, terwijl 15 20 procent doorstudeert op UTS. In het brug jaar zijn 12 lessen vakgericht. In een ITO- klas worden leerlingen geplaatst die het gewone onderwijs op de LTS niet kunnen volgen. Deze leerlingen komen in kleinere klassen en krijgen aangepast onderwijs. Een derde richting, de T-stroom geeft meer technisch onderwijs, bedoeld voor de leer- .in de huid gezondheid en zuiverheid GROTESTRAAT 234 WAALWIJK TELEFOON 2312 ACTIE EEN OP TWAALF Dc actie voor het geestelijk en lichamelijk gebrekkige kind heeft in Waspik f. 811,06 opgebracht. Hiervan verzamelden de kinde ren van de Chr. lagere school f. 114,-. Aan het postkantoor werd f. 697,06 afge dragen. OUDSTE INWOONSTER OVERLEDEN De oudste inwoonster van Waspik, mej. D. Broekmans uit de Benedenkerkstraat Is overleden. Donderdagmorgen werd zij in de Bartholomeusparochie begraven. Mej. Broekmans was 95 jaar oud. Het predicaaï oudste inwoner gaat nu naar de heer C. van den Broek, Schotse Hooglandersstraat 93. De heer v. d. Broek werd op 6 januari 1.1. 93 jaar. DAMESKOOR Het onlangs opgerichte dameskoor dat binnenkort de diensten in de Bartholomeus- kerk door de week gaat verzorgen heeft 'n bestuur gekozen. In dit bestuur dat onder ling de functies gaat verdelen kregen zit ting mevr. A. de Bont-van Iersel, mevr. J. van Dongen-Vermeeren, mevr. A. Mon- tens-De Hond, mevr. L. de Hond-De Bont en mevr. E. de Bont-Taks. HEARING Maandag 3 maart a.s. zal door het ge meentebestuur een zgn. Hearing worden georganiseerd in het gemeenschapshuis in de Kerkstraat. De bijeenkomst begin om 8 uur. Gebleken is dat er voor dit initiatief van het gemeentebestuur grote belangstel ling is. Burgemeester en wethouders willen middels deze vraag-en-antwoord avond de ingezetenen informeren over alle mogelijke zaken waarover twijfels en/of vragen be staan. Met name de diverse standsorgani saties maar ook vele particulieren en vereni gingen hebben vragen ingediend. Het fo rum, bestaande uit de burgemeester, de bei de wethouders en enkele ambtenaren, heeft echter deze vragen en kwesties beslist niet tevoren willen inzien omdat dit een flitsend debat zou verhinderen. Men wil er perséé geen opsomming van antwoorden van ma ken, maar een interessante discussie waar deze wenselijk is uitlokken. VOLLEYBAL Het 2e en 3e team van Atak speelden 2 wedstrijden. Atak 3 verloor twee maal met 2-0, resp. van Minenco en VCU. Atak 2 won van Odulphus met 2-1 maar Katie Elder had vier zonen. De dag dat zij begraven werd kwamen zij alle vier naar Clearwater om haar de laatste eer te bewijzen. De sheriff zit met hun komst in zijn maag. Drie Elders staan namelijk niet best bekend. Als op de dag van de begrafenis dan ook nog een be roepsmoordenaar uit de trein stapt is de maat vol. De Elders ontdekken dat de dood van hun vader, enkele jaren geleden, moord was. Zij gaan op onderzoek uit en trachtten de moordenaar te vinden. Als de she riff sterft worden de broers gevan gen genomen. In de gevangenis komt men achter de waarheid. Elvis Presley, als de Amerikaanse piloot Rick. is reeds vaak in moei lijkheden geraakt door zijn grote voorliefde voor vrouwelijk schoon. Ditmaal is hij er zelfs zijn baan door kwijt geraakt. Terwijl hij over de Stille Oceaan vliegt zingt Elvis. Aangekomen op Hawaï maakt Elvis geluk. Deze jacht is voor hen een obcessie, hetgeen getoond wordt in deze film. Men heeft getracht een film te maken die bij Stendhal in de smaak zou zijn gevallen. Vrijdagavond 11 uur. De bemanning van de PT boot 73, onder commando van kapt.-Luite nant Quinton MC Hale, gedeta cheerd ergens in de Zuidzee tijdens de tweede wereldoorlog heeft de re putatie om alles het liefst od de spe ciale McHale manier te doen en dan pas, zoals het officieel van de Ma rine moet. Hun filosofie is hard wer ken. gauw klaar en dan maar veel nlezier maken. En aan plezier ont breekt het in ..De Marine voelt nat tigheid" niet. Deze leuke film kan men zondagmiddag om 3 uur gaan zien. De mooie Sandra Perkins zal als ndiigeKomen op nawai maakt iüivis 7\\ os n,nrj, done capriolerAiee, als de vliegen- J "d de casanova. Het eindigt allemaal belangstelling van een gangstersyn- met een huwelijk dat Elvis met de song „This is my heaven" met een knap meisje sluit. Zaterdag, maandag en dinsdag. dicaat, dat geleid wordt door Giant. Deze gangster wil eerst het vliegtuig waarin Sandra op weg is naar haar oom, laten verongelukken. De aan- - siag mislukt dankzij de tegenwoor- i Taar z«n vaderland terug keren, öigheid van geest van James Vine, Nachtfilm. Vrijdag en zaterdag. Deze film bestaat uit een aantal I een medepassagier. Sandra sluit amoureuze situaties, die zich afspe len in onze eeuw en die behandeld zijn in de geest, waarin Stendhal dit deed. Hierbij is men uitgegaan van alle uitingen die Stendhal over de vriendschap met Vine, die 'n Ame rikaanse geheim agent blijkt te zijn, op zoek naar Giant. Vine ontdekt dat Giant en zijn mannen in de ber gen wonen en zich voordoen als liefde heeft gedaan in zijn romans, monniken. Als Sandra in hun han- zijn brieven en in het werk, dat hij j den raakt, besluit Vine het klooster aan dit thema gewijd heeft en dat aan te vallen. Nog voor Sandra aan de naam 1'Amour draagt. Alle per sonen hebben in deze film één bij zonderheid gemeen, 's morgens be ginnen zij allemaal de jacht op het martelingen wordt onderworpen v/eet Vine samen met de politie het klooster binnen te dringen. Donderdag, vrijdag en zondag. Het oude Mycene wordt verwoest door een aardbeving. Tijdens deze ramp komt ook de koning om het leven. Hij wordt opgevolgd door Demetra. zijn tweede vrouw, die een kind verwacht, misschien de troonopvolger. Medea. de dochter uit het eerste huwelijk van de ko ning komt niet in aanmerking. Op Het idyllische dorp Jonkborn be zit een liefdesbron die volgens de legende aan mannen die het water drinken jeugdige kracht schenkt en die vrouwen, die er in baden, zeer begerenswaardig maakt. De gemeen teraad wil hier reclame voor maken door een reclamebiljet uit te geven, voorstellende een naakt meisje bij de bron. Burgemeester Nils loopt er niet mee weg en besluit de bron af te dammen. Dit betekent een ramp omdat de toeristen juist met busla dingen tegelijk het dorp binnenko men. Nils laat de bron toch weer stromen juist op het moment, dat twee jonge mensen daar minneko zen. De mensen menen dat dit een bekrachtiging is van de oude legen de. Zaterdag, dinsdag en woensdag Een expeditie raakt in handen van een indianenstam. Een van hen, Pe ter. mag zich vrij bewegen. Hij doet dicht bij de plek waar de Amazone baden een zonderlinge ontdekking. De romp van een sportvliegtuig, om geven door een muur. Het blijkt de „grote vogel" te zijn, waarmee het blanke indianenmeisje Lana, uit de hemel viel. De expeditieleden ma ken het woeste maanfeest van de Amazonen mee. Peter raakt hier verliefd op Lana en wil met haar verloor van WOVC met 2-0. De A-jeugd versloeg Minenco met 2-0. SECRETARIS VAN VINCENTIUS NAM AFSCHEID De heer B. de Winter uit de Raadhuis straat heeft in verband met zijn hoge leef tijd zijn functie als secretaris van de St. Vinccntiusvereniging neergelegd. Tijdens de laatst gehouden algemene ledenvergadering namen de Vincentianen officieel afscheid van hun gewaardeerde secretaris. Voorzitter H. van Irsel zwaaide de scheidende secre taris dc grootst mogelijke lof toe en dankte hem welgemeend voor het vele werk dat hij in zijn functie verrichtte. De heer De Win ter zei met weemoed een functie neer te leggen welke hij ongeveer 33 jaar met grote ambitie heeft mogen vervullen. In verband met zijn leeftijd echter achtte hij de tijd gekomen om het secretariaat in jongere handen over te geven. Wel hoopte hij nog enkele jaren als gewoon werkend lid de vereniging van dienst te kunnen zijn. Tot e.n-retnresse werd benoemd mevr. Kraanen- Koenders uit de Marijkelaan. BILJARTEN De stand in de competitie van de Was- piksc biljartbond -is momenteel als volgt: I. Vr.Kr., 124 punten uit 18 wedstrijden; 2. NGD 1. 119 uit 19; 3. Uitkijk 1, 116 uit 18; 4. KOT 2. 108 uit 18; 5. Ah. R. 1, 107 uit 19; 6. HGL. 100 uit 18; 7. Vr.Kr. 2, 96 uit 19; 8. Uitkijk 2, 81 uit 19; 9. NGD 2, 73 uit 18; 10. Alt. R. 2, 69 u.i 18; 11. WK, 69 uit 19; 12. KOT 1, 68 uit 19: 13. Fotsers, 64 uit 18. Maandag 4 mrt wordt de competitie voort gezet. VOETBAL Het le team van Waspik speelt zondag een thuiswedstrijd tegen TAG Gezien het geringe krachtsverschil tussen de elftallen van 4 E zal ook deze wedstrijd wel weer de nodige spanning brengen. KERKDIENSTEN Zondag 3 maart: Ned. Hcrv. Kerk Was pik, 9.30 uur: Ds Rebel; 18.30 u.: de heer Hartkamp uit Rotterdam. MEDISCHE DIENST Zaterdag en zondag zal dokter Gerlach uit Capelle in Waspik waarnemen, telefoon 350. WIJKVERPLEGING Het a.s. weekeinde zal de wijkverpleging in Waspik worden waargenomen door Zr. Marina, tel. 370. de plaats waar Demetrea het leven schenkt aan een zoon. wordt het nieuwe Mycene gesticht. De jongen i? mismaakt ter wereld gekomen. De koningin weet bij een deel van het volk het geloof in gang te doen vinden, dat haar zoon een afstam meling is van de god Moloch. Sinds dien luistert ook deze mismaakte zoon naar de naam Moloch. Later beleeft hij spannende avonturen met Hercules. Het overbekende Duke City Sex tet dat ook met de carnavalsdagen weer veel belangstelling trok is za terdagavond in het Lido te vinden. Het Thé-dansant dat zondagmiddag in het Lido wordt gegeven wordt opgeluisterd door het Cor Luyten Septet. Dit zelfde orkest is ook zon dagavond in deze dancing te vinden. Deze week vervolgt Romantica, na vier succesvolle carnavalsdagen, weer het zaterdagavond-dansen. De ze week komen The Sound Specials naar Waalwijk. Dit Tilburgse orkest is in de streek bijzonder populair en zal ongetwijfeld weer volop gezel ligheid en sfeer brengen. Het begint 's-zondags steeds druk ker te worden in De Roestelberg. Men maakt graag het tochtje „naar achteren" om heerlijk te kunnen dansen op de muziek van het Kaats- heuvelse orkest The Blue Birds. Ook komende zondagmiddag van 2 tot 6 uur is dit ensemble in de Roestel berg te vinden. De uitgebreide discotheek met pop en beatmuziek van Radio Arwimo wordt ook dit weekeinde weer op de draaitafels eeleed door disc-jockeys Arno en Willy Moonen. Dit tweetal, bekend van Radio Veronica, praat de plaatjes op een gezellige wijze aan elkaar.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 5