Twee supermarkten in Loon op Zand feestelijk geopend Boerenleenbank - Kaatsheuvel heeft nieuwbouwplannen KAATSHEUVEL VAN MIL f Boomfeestdag in Kaatsheuvel was een groot succes KEOTJi verlovings ringen van 18 karaats goud fa fa fa J. Tausch Dit jaar voor zevende maal de „Schoen-Rally" chocolade paaseieren Krijgt tennisvereniging in Waspik eigen tennisbaan? 18 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 5 APRIL 1968 18 „Opa" bij Végé- klanten In Clinge (L.) zijn 3 kinderen bij een brand omgekomen. Zij speel den met lucifers in een schuur en hadden een stapel stro in brand gestoken. Het vrachtvervoer door Duitsland heeft tot 30 april respijt gekregen. De Staatsmijnen gaan een nieuwe amoniakfabriek bouwen in Ge leen. rrtl) Keltum brengt u de ring van uw. keuze: 18 karaats goud, sierlijken rijk, méér dan een sym bool alleen. Metgewelf- de binnenzijde voor ge makkelijk aan- en af schuiven, om irritatie te voorkomen. Modellen Jolie en Jeunesse, in 4 breedten (4, 5, 6 en 7 mm) en in alle maten. Keltum verlovingsrin gen van 18 karaats goud. Onze gouden sieraden zijn nog niet in prijs verhoogd! 1967 was een gunstig jaar Op zaterdag 27 april a.s. zal voor de zevende maal in successie de „Schoen-rally" van start gaan. Het behoeft nauwelijks betoog dat dit automobielsport-evenement in Kaats heuvel tot een traditie is uitgegroeid, waarnaar door de autosportliefheb bers reikhalzend wordt uitgezien. De automobielclub 'Kaatsheuvel', de or ganiserende vereniging van de Schoen-rally", heeft ook dit jaar kosten noch moeite gespaard om de deelnemers weer een volkomen regle mentaire rit aan te bieden, waarbij ook de verkeersveiligheid volledig in het oog is gehouden. Zoals gewoon lijk zal de opgave voor de A- en B- klassers weer bestaan uit kaartleesrit- ten, onderverdeeld in een zgn. \ena- deringsrit 'en een blinde lijn. De „zware" jongens van de automobiel- sport kunnen aan deze ritten onge twijfeld hun hart ophalen. Voor de oriëntatierijders is weer een pittige rit uitgezet, welke dit jaar voor het eerst volgens het gezamen lijk reglement van de K.N.A.C. en K.N.M.V. wordt verreden. De minder geroutineerde rijders behoeven zich te laten afschrikken, want ook zij kunnen deze oriëntatierit, welke is uitgezet in de mooie landelijke omge ving van Kaatsheuvel, gemakkelijk tot een goed einde te brengen. Als leuke bijzonderheid kan nog worden opgemerkt, dat de eerste Kaatsheu- velse fotoclub ,,Filfodi" een film zal opnemen van deze „Schoen-rally", o.a. van de start, controles tijdens de rit, finish enz. Een prachtig voor beeld van samenwerking tussen twee verenigingen, wier aktiviteiten op een geheel verschillend terrein liggen. De start vindt plaats voor A- en B-klasse vanaf 12 uur en voor de C- klasse vanaf een uur 's middags op 't parkeerterrein achter de huishoud school „St. Angela" aan de Van Heeswijkstraat te Kaatsheuvel. Het startbureau is gevestigd in het nabij gelegen café-restaurant „De Steen bakker", waar men zich, voor zover dit in verband met de beperkte deel name nog mogelijk is, voor deelname ook nog kan melden. Om teleurstel ling te voorkomen zal men er goed zich schriftelijk dan wel telefonisch te wenden tot de volgende adressen: A- en B-klasse: C. van Gils, J. de Wittstr. 2, Kaatsheuvel, tel. 04167- 3250 (na 19. - uur), en voor de C- klasse; C. Stokkermans, Vaartsestr. 14b, Kaatsheuvel, telef. 04167-3608 (na 19. - uur). Opzichter J. v. Don gen bij zilveren jubi leum door bestuur van Waterschap gehuldigd Maandagavond, tijdens een buiten gewone bestuursvergadering van het Waterschap 't Zuider-Afwaterings- Kanaal werd de heer J. R. van Don gen, hoofd van de technische dienst van het Z.A.K., gehuldigd in verband met diens zilveren dienstverband. In een toespraak tot de zilveren jubila ris schetste de voorzitter van het Waterschap, de heer A. P. de Bont uit Waspik de carrière van de heer Van Dongen, die vanaf 1943 tot '53 zijn aandacht en krachten moest ver delen over twee instanties. De heer Van Dongen was in die periode n.l. zowel opzichter van het Waterschap als van de gemeente Waspik. ,,U was", aldus de heer De Bont tot de heer Van Dongen, „in middels goed ingewerkt en het vele werk waarvoor U na de watersnood en na de reorganisatie in het Water schap (dat tot 5000 ha. onder de ge meenten Waalwijk, Sprang-Capelle, Waspik en Raamsdonk uitgroeide) kwam te staan hebt U voorbeeldig doen verlopen". De heer De Bont prees in de jubilaris nog het tactvol optreden tegenover het personeel. „Het huidige bestuur", zo vervolgde spreker, „is bijzonder tevreden over u als opzichter, maar ook als ont werper en uitvoerder van het tech nisch werk". Ook mevrouw Van Dongen en de ouders van de jubilaris werden in de hulde betrokken. De heer J. van Don gen volgde destijds zijn vader, de heer M. van Dongen, in de functie bij het waterschap op. Zowel van het bestuur als van het personeel van 't Waterschap mocht de heer Van Don gen een cadeau in ontvangst nemen. In zijn dankwoord toonde de jubila ris zich bijzonder ingenomen met het geen het bestuur rondom dit jubileum heeft willen organiseren. - In Weesp heeft een ontzettende brand gewoed. De Gereformeerde kerk, de leeszaal met veel kunst schatten, een fabriek en een boer derij gingen verloren. Raadsvergadering Een uitvoerige toelichting op de agendapunten van de hedenavond (donderdag) te houden gemeente raadsvergadering konden we tot onze spijt wegens plaatsgebrek niet mee nemen. In onze editie van maandag schenken we de aandacht aan deze maandelijkse vergadering. BRAND Woensdag omstreeks 4 uur ont stond brand in een uit hout opge trokken opslagruimte voor kartonnen verpakkingsmateriaal van de N.V. M. J. Mesters Schoenfabrieken op 't industrieterrein te Kaatsheuvel. Aan gewakkerd door de felle wind ver spreidde het vuur zich meteen over het gehele gebouw, waarin dezelfde iporgen nog 'n nieuwe voorraad was opgeslagen. Hoewel de plaatselijke vrijwillige brandweer reeds enkele minuten nu het alramsignaal ter plaatse arriveerde, was het magazijn niet meer te redden, terwijl ook de gehele voorraad vanwege het vele bluswater verloren ging. De spuitgas ten hadden nog 'n heel karwei om de stapels karton, waarin het vuur was doorgedrongen, uit elkaar te halen. Omtrent de oorzaak, alsmede de om vang van de schade, is nog niets be kend. KYNOLOGIE Op de nationale hondententoon stelling j.l. zondag te Brussel behaal de de zilvergrijze dwergpoedel Silver Kitty van de Molenschot, eigenaresse mevr. M. Beekmans- Lommers te Kaatsheuvel, 't kampioenschap CAC, waarvoor een zilveren beker beschik baar was gesteld. Deze succesvolle hond heeft binnen een tijdvak van 10 maanden 10 kampioenschappen en 3 reserve-kampioenschappen behaald in binnen- en buitenland. OPBRENGST RHEUMA-COLLECTE De kortgeleden gehouden collecte ten bate van het Nationaal Rheuma- fonds is in Kaatsheuvel qua op brengst bijzonder goed geslaagd. Er werd in Kaatsheuvel alleen een be drag van f. 1598,59 opgehaald. DOKTERSDIENST Komend weekeinde zal de praktijk van de doktoren R. Raaymaakers te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon op Zand worden waargenomen door dokter P. Wijtenburg, Hoofdstraat 4, Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. Zaterdag na 12 uur tot maandagmor gen 8 uur zal de praktijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel worden waargenomen door zijn collega H. Winkelman, Kerkstraat 99, Sprang, tel. 04167-2350. Verloskundige M. v. Vlerken, Ru- bensstr. 8, Kaatsheuvel, tel. 04167- 3666, heeft a.s. zaterdag en zondag dienst. PASTOR IEDIENST Voor geestelijke bijstand kan men zich a.s. zondag van 's middags 12 u. tot 's nachts 12 uur vervoegen op de pastorie van de parochie St. Jan, Hoofdstraat 34, tel. 04167-2515. B.V. Poedelvrees ontving zaterdag de zilveren bonds- medaille (Van onze biljartmedewerker De biljartvereniging Poedelvrees uit Kaatsheuvel hield zaterdag j.l. haar receptie ter gelegenheid van hun 25-jarig bestaan. De biljartvereniging mocht van de bondsbestuurder en ge westelijk voorzitter, de heer Smit uit Tilburg, de zilveren bondsmedaille in ontvangst nemen. Naast woorden van felicitatie ter gelegenheid van het ju bileum dankte de heer Smit de bil jartvereniging „Poedelvrees" ook nog voor de perfecte organisatie van het Nationaal Kampioenschap 4e klasse libre, waarbij hij de hoop uitsprak dat de wijze waarop dit toernooi georga niseerd werd door vele verenigingen zou worden opgevolgd en overhan digde de voorzitter van Poedelvrees de zilveren bondsmedaille. De heer Smits sprak ook nog een woord van dank aan hospes Snoeren en vond het een unicum zoals de heer Snoeren als hospes met raad en daad achter zijn vereniging staat. Vervolgens sprak districtsvoorzitter, de heer J. v. d. Kaa, hartelijke woor den van felicitatie. Namens het ge meentebestuur was wethouder J. Smulders aanwezig om de vereniging te complimenteren. Van de deelne mers aan het Nationaal Kampioen schap waren aanwezig de heer Sloot uit Halfweg, de heer Staal uit Zut- phen, de heer van Krugten uit Am- merzoden en van de overige deelne mers waren telegrammen of bloem stukken binnengekomen. Alle dis- tricsverenigingen waren aanwezig om hun felicitaties uit te brengen, verge zeld van bloemstukken of geschenk onder couvert. Al met al kan biljart- fa BANKETBAKKERIJ Burgemeester v. Erp piantte eerste boom Wedstrijd Prijsuitreiking Drogisterij MIOCH Grotestraat 327, Waalwijk - tel. 3071 Enkele ingezetenen van Waspik hebben een met betrekking tot de sport beoefening in de plaats, zeer interessant plan aan de openbaarheid prijs gegeven. Zij hebben n.l. het initiatief genomen om in Waspik te komen tot oprichting van een tennisclub. Een voor de hand liggende conclusie is dus dat men wil gaan onderzoeken 0] het mogelijk is in Waspik een ten nisbaan aan te leggen. De eerste contacten met het gemeentebestuur lever den al direct concrete gegevens op. Het gemeentebestuur heeft n.l. des tijds al eens een ontwerpplan voor 'n tennisbaan laten opstellen en een plaats voor de beoefening van deze sport gereserveerd. De financiën ont breken echter om deze plannen te verwezenlijken. Elke particulier ini tiatief in deze kan echter rekenen op de volledige medewerking. Zo werd al een terrein in het uitbreidingsplan Noord voor dit doel aangewezen, ten westen van de De Roonlaan. De aanleg van een tennisbaan is be cijferd op f. 15.000,- Zaak is nu om dit bedrag billijk te kunnen aan trekken. Belangstelling is er voor 'n tennisvereniging in Waspik zeer ze ker maar men zal deze pas over meer concrete gegevens kunnen beschikken als over enkele dagen huis-aan-huis een circulaire zal zijn verspreid. Eerste opzet is om de nieuwe ver enigingen zo breed mogelijk op te zetten om zo de beoefening van deze voor Waspik nieuwe tak van sport voor iedereen mogelijk te maken. Men heeft daarom contact gezocht met de voetbalclub „Waspik" om de tennisclub daarin onder te brengen. Dit idee kreeg bij het bestuur van „Waspik" een goed onthaal. In be ginsel wil men graag de tennisclub onder de blauw-witte vlag laten mee varen mits het natuurlijk financieel vereniging Poedelvrees op een ge slaagde receptie terug zien. Het verdere feestprogramma van Poedelvrees is op zaterdag 20 april; een feestavond voor de leden met hunne dames en op 11 en 12 mei a.s. huldigingswedstrijden met als tegen stander de biljartvereniging K.O.T. uit Halfweg, district Amsterdam. geen blok aan het been wordt. Het bestuur van de voetbalclub zou zelfs nog veel verder willen gaan. 't Staat één centrale sportvereniging in Waspik voor. Bundeling van krachten om zo tevens een economi scher beleid te kunnen voeren. Het zou voor de leden ook meer mogelijk heden bieden om zo binnen het kader van één vereniging meerdere takken van sport te kunnen beoefenen en/of te schwitsen. Mogelijk kunnen in de naaste toekomst stappen in deze rich ting worden ondernomen. Voor de tennisbaan zou in dat geval ook een beroep kunnen worden gedaan op de sporttoto van de KNVB. Woningruil Woningruil een bromfiets Dinsdagavond heeft het er in het dorp Loon op Zand gespannen. Liefst 2 super markten zijn op één avond officieel ge opend. Het was een drukte van jewelste. Iedereen was op do been om de beide za ken te bezichtigen. Om 7 uur werd de zaak van de heer Kees van der Ven, Kerkstraat 54, feestelijk geopend. Deze heeft zijn zaak, welke hij tot vandaag heeft gevoerd, vooi- de Végé omgezet in een supermarkt van Centra. De naam is „Kees van der Ven Centra-markt". Uiterlijk is er niet veel veranderd, alleen de lichtreklame boven de winkelramen. Het grote voordeel voor de Loonse huis moeders is dat zij bij Van der Ven dus in Centra - kunnen kopen bij een vrijwil lig filiaalbedrijf dat in Nederland maar liefst 160 supermarkten heeft. De gecom bineerde inkoop maakt het dus mogelijk de merkartikelen - dus geen eigen naam ar tikelen - tegen de zgn. „naakte" prijs te kopen, dus zonder bijbetaling van zegels en korting. Toch geeft deze firma een prachtig spaarsysteem van 25 tot 55 procent in de vorm van coupons. De hele winkel is opge zet volgens het O.B.M.-systeem, d.i. een uitgebalanceerd systeem van produkten, ver koop, inrichting en voordeel. Hierbij komt nog dat iedereen de Centra kent van de TV-reclame, dus al geen onbekende meer is in Loon op Zand. De heer Hendriks heette allen hartelijk welkom en de heer Dijk, directeur van de Centra-organisatie sprak de heer en mevr. v. d. Ven hartelijke woorden toe. De tijd, zo zei hij, van gezapig zaken doen is voor bij, daarom verheugde hij zich dat de heer v. d. Ven tot deze organisatie was toege treden. In de stroomversnelling moet men bijsturen en hard werken om „bij" te blij ven en het veranderen heeft nog geen einde gevonden. Het voortdurend streven naar rendement in detailzaken is de boodschap. De heer v. d. Ven dankte de heer Dijk en hoopte met hem het gestelde doel te be reiken. De wijziging is niet ineens geko men, doch zoals in de uitnodiging staat: Na rijp beraad. Hij hoopte dat het besluit goed geweest was en de toekomst zal het doen blijken. Met de heren Hendriks en Hermans en zijn staf van medewerkers zou het samenspel bereikt kunnen worden. Zijn 'elftal' zal hij naar de ere-divisie doen pro moveren als allen goed samenspelen. Dit was de inhoud van de opening van Centra. Hierna kregen allen de gelegenheid de zaakvoerder te feliciteren en hiervan werd een groot gebruik gemaakt. Later op de avond kwam burgemeester Van Erp per soonlijk deze opening in ogenschouw nemen en zijn gelukwensen aanbieden. Ook har monie 'Sophia' liet feestklanken horen bij dit feest. Bij de Végé, Kerkstraat 7, was de be langstelling zeer groot. Hier was de ope ning om 8 uur en velen hadden zich tegen die tijd al een plaatsje verschaft in de over volle nieuwe supermarkt van de heer en mevr. Jos Dankers. Hier opende de direc teur van de Végé, de heer Albaba Jelger- sma sr., de zaak met een feestelijke toe spraak, waarin hij de familie Dankers har telijk dankte voor haar medewerking bij de plaatsing van deze supermbarkt. Als Keur slager was het niet moeilijk en de verkoop van kruidenierswaren en groenten zou met de staf van personeel vertrouwvol aange vangen kunnen worden. Hij dankte ook de uitvoerders van de bouw welke in zes dagen dit werk hebben gerealiseerd. Ook de on deraannemers en de gemeente van Loon op Zand werden niet vergeten. Kortom hier is groot werk verricht, dat van uur tot uur gepland is en juist op tijd gereed is geko men. Onder zijn redevoering kwam „Opa" - de bekende TV-ster - in de persoon van Leen Jongewaard de winkel binnen, welke op zijn manier ging winkelen. Hij verza melde in zijn mandje diverse boodschappen, doch de politie had hem in de gaten. Hij moest, nadat de heer Albada Jelgersma was uitgesproken, alles inleveren en zich aan de politie verontschuldigen. Het publiek dat de winkel geheel vulde had bijzonder veel plezier in 'Opa'. De inhoud van zijn mandje werd verloot onder de aanwezigen die bij de entree een kaart kregen. Opnieuw ging Gerrit rond en de volgende inhoud werd door de directie vertienvoudigd voor de .ouden van dagen in Loon op Zand. De geste van Gerrit (Opa) en de Végé viel in goede aarde door een groot applaus. De heer Jos Dankers richtte zich namens de familie tot de directie van de Végé en had alle lof over de totstandkoming van deze supermarkt. Onder de aanwezigen waren: de directie van de uitvoerders der fa. Van Hengel en De Pater uit Dordrecht; de heer Bleker, fractievoorzitter van de PvdA als relatie van de fa. Van Hengel en De Pater; de onderaannemers, zoals de fa. Verweij uit Waalwijk, die het schilderwerk uitvoerde en de fa. Jansen-Vannes uit Dor drecht, welke voor de elektriciteit zorgde, en zeer veel anderen. Ook hier heeft burgemeester Van Erp 'n bezoek gebracht en zijn gelukwensen uitge sproken. Hij verwachtte een mooie aanpas sing van de Kerkstraat als straks het kom- plan is goedgekeurd. Het was een massale opening, waarbij ca. 1500 personen aanwe zig waren. Nu is Loon op Zand 4 super markten rijk. De Spar aan de Gerlachus- straat in 't nieuwe plan van Loon op Zand- oost staat ver uit de richting. Gelukkig is de Chem. Wasserij Sirius erbij gekomen, doch er blijven nog 4 zakenpanden over, welke nog niet bevolkt zijn. Het is te hopen, dat ook hier spoedig gegadigden te vinden zullen zijn om de galerij tot een waardig winkelcentrum te maken. Juwelier - Horloger Grotestraat 231a, Waalwijk Telefoon 2625 Dinsdagavond werd in de Gildenbond te Kaatsheuvel de 56e algemene vergadering van de Boerenleenbank gehouden. Blijkens het jaarverslag werd het jaar 1967 geken merkt door een ruime toestroming van spaargelden. Ingelegd werd een bedrag van 6.520.000, - De terugbetalingen bedroe gen 5.474.000, - Op 31 december 1967 beliep het totale tegoed op de spaarreke ningen 10.707.000, - Aan rente werd 404.000, - bijgeschreven. De tegoeden van rekening-couranthouders bedroegen ul timo 1967 404.000, - Het totale der toe vertrouwde middelen was op 31 december 1967 gestegen tot 11.700.000,-. In het verslagjaar verstrekte de Boeren leenbank Kaatsheuvel nieuwe voorschotten tot een bedrag van 1.645.000,-. Op be staande leningen werd 752.000, - afge lost. Aan het einde van 1967 was totaal 7.100.000,- uitgeleend tegen hypothe caire en andere zekerheden. Van dit bedrag was 2.500.000, - bestemd voor de finan ciering van het eigen woningbezit. De uit eindelijke netto-winst na afschrijving en re servering wijkt niet belangrijk af van het resultaat in het voorgaande boekjaar. De netto-winst ad 15.900, - zal worden aan gewend voor de verdere versterking van de reserve. In 1967 werd het dienstenpakket verder uitgebreid. Voor de relaties van de Boeren leenbank bestaat thans ook de mogelijkheid een persoonlijke lening te sluiten. Van de in november 1967 door de Nederlandse Ban ken ingevoerde betaalcheques wordt door de Boerenleenbankrelaties een druk gebruik gemaakt. Voor de reeds eerder ingevoerde gezinsrekening, waarop een rente van 3Vè procent wordt vergoed, bestaat een toene mende belangstelling. Nu steeds meer be drijven en instellingen de salarissen via de bank betalen, blijkt deze rekening voor de betreffende werknemers veel voordelen ,e bieden. Door deze groeiende aktiviteiten wordt de behuizing van het huidige bank gebouw, dat in 1958 gebouwd werd, te klein. De plannen voor een nieuw en mo dern bankgebouw in het centrum van Kaatsheuvel zijn reeds in een vergevorderd stadium. De Boerenleenbank is met nog 600 Boerenleenbanken aangesloten bij de Coöperatieve Centrale Boerenleenbank te Eindhoven. Tezamen beschikken deze ban ken over bijna 1000 vestigingen in Neder land. Op 31 december 1967 beliep het to taal van de aan de Boerenleenbanken toe vertrouwde gelden 4,6 miljard gulden, waarvan 4 miljard gulden spaargeld inge legd door meer dan twee miljoen spaarders. Maak Pasen eens exira feestelijk Smaakvol en weelderig versierd f» Ook leuke sortering chocolade kindereieren GROTESTRAAT 234 WAALWIJK TELEFOON 2312 (Van onze verslaggever) KAATSHEUVEL In het kader van het nationale Boomfeestdag '68 hebben 120 jongens en meisjes van de hoogste klassen van de lagere school in de parochie Berndijk 60 boompjes gepland langs de Efteling- sestraat in Kaatsheuvel. Burgemees ter L. van Erp plantte de eerste boom. Hij wees in een korte toe spraak dé jeugd op het belang van een ruime groenvoorziening. Door de Boomfeestdag tracht men de jeugd wat meer liefde bij te bren gen voor alles wat er in de natuur groeit. Zo kon men woensdagmiddag de jongens en meisjes ijverig bezig zien boompjes te planten aan één zijde van de Eftelingsestraat. Deze ver bindingsweg tussen Kaatsheuvel en De Moer kwam vorig jaar in GSW- verband gereed. Het was voor de tweede maal dat in Kaatsheuvel 'n boomfeestdag werd gehouden. Vo rig jaar kwamen jongens en meis jes van de school in De Moer in ak- tie. De leerlingen van de vijfde en zesde klas waren behoorlijk voor bereid op -deze dag. Er was voor gced dokumentatiemateriaal gezorgd Het wedstrijd-element werd er inge bracht door de jeugd veertien da gen geleden een kleurplaat te ge- ven, die geknipt en gekleurd moest worden om zo tot een diarama te komen. Voor de beste inzenders waren er fraaie prijzen, die loco-bur gemeester, wethouder Smulders 's middags uitreikte. De afdeling Openbare Werken van de gemeente Loon op Zand, met name de heer J. Elshout had de boomplantdag samen met de hoof den van de betrokken scholen ge organiseerd. Nadat alle bomen inlandse eiken van flinke maat geplant waren kregen de jongens en meisjes in café Snoeren een trak tatie aangeboden. Hierbij was on dermeer een sleutelhanger met het symbool van de boomfeestdag. Ook werden er films vertoond. De boom planting viel bij de jeugd dan ook bijzonder in de smaak. Wethouder Smulders verge zeld van wethouder Van Noye en gemeentesecretaris Van Nieuwstadt reikte aan de volgende jongens en meisjes een prijs uit: Meisjes: 6e klas: 1. Marie-José Dirk- sen; 2. Adrie Smulders; 3. Ansje v. Dongen; 4. Ansje Huybregts. 5e klas! 1. Ellie Ververs; 2. Marian Pullens; 3. Marianneke Hooymayer; 4. Tineke van Amersfoort. Jongens 6e klas: 1. Antoon Wagen makers; 2. Jos van Wanrooy; 3. Ge rard van Kuyk; 4. Frans Herman. 5e klas: 1. René van Beijnen; 2. Re- né van Boxtel; 3. Piet Meijs; 4. Leen Koenen. WORDT U GRIJS Drie minuten borstelen met Crème Marchal en wèg zijn Uw grijze haren! Voor 15 cent per week behoudt U de natuurlijke haarkleur. Ook ver krijgbaar in diepzwart. HET TOVERMIDDEL VAN DE COSMETIEK Dat is onze Marchal Rimpel-correc tor in de nieuwe, verbeterde samen stelling, waardoor dit preparaat veel langer houdbaar is. Doet alle lijnen, rimpels en kraaiepootjes als bij to verslag verdwijnen. Een flacon a 8,75 bezorgt U maanden van on bezorgd genoegen. Gratis folder bij: Heb 2 grote kamers, grote keuken, gang, w.c. bad kamer, 3 slaapkamers en grote zolder. Huurprijs f 15.50 per week. Wil ruilen tegen nieuwbouw, liefst met C.V. Prijs mag tot 35.gaan. Eventueel flat, maar dan in Baardwijk. Brieven onder nr. 6425 aan het bureau van dit blad. Heb benedenwoning. Wil ruilen tegen grotere woning. Brieven onder nr. 6427 aan het bureau van dit blad. TE KOOP merk: Batavus Comforte; bouwjaar 1967. Te bevragen: A. van Baardwijk Heistraat 176 Sprang-Capelle

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 18