WAALWIJK Jeugd-avondvierdaagse in Waalwijk was groot succes Stichting Jeugdbelangen gaat tweede lustrum vieren Schoolhandbaltoernooi sport hal werd grandioos succes ENTHOUSIAST ONTHAAL VAN DEELNEMERS OP RAADHUISPLEIN IN PAROCHIES ST. JAN EN BERNADETTE DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 20 MEI 19G8 Succes A.C- Waal wijk-atleten Contactavond Invalidenbond afd. Waalwijk e.o. WSC nam afscheid van trainer Lourens H. van Oudheusden (W.S.C.) naar F-Cn Den Bosch? WSC-toernooi B-C junioren Jaarvergadering druk bezocht Zorgenkind 10-jarig bestaan Tennisclub „De Mattenkloppers" kampioen Dienstregeling van B.B.A. ZONDAGDIENST ARTSEN Hemelvaartsdag Arts. Dr. Hermans Apotheek: Nijman ZONDAGDIENST VOOR svit-gele- EN GROENE KRUIS Hemelvaartsdag Zr. A. Bos, Medisch Centrum, Vredesplein 6, tel 2104 ZONDAGDIENST PASTORIëN Hemelvaartsdag van 13.00 tot 24.ÜU uur Pastorie: O. L. Vrouw, Burg. Ver- wielstraat 2, tel. 2790 BENOEMINGEN Drs. W. J. J. Adriaanse heeft aan Mgr. J. Bluyssen, bisschop van Den Bosch, ontheffing gevraagd uit de priesterlijke bediening. In verband hiermee heeft de bisschop hem eer vol ontslag verleend als rector van het St. Agneshuis te 's-Hertogen- bosch en als diocesaan aalmoeze nier van het Bureau Jeugdzielzorg en Vormingswerk. Verder heeft Mgr. J. Bluyssen aan W. P. J. Lunter, pastoor te De Moer eervol ontslag verleend als moderator aan het Dr. Mollercol- lege te Waalwijk, terwijl hij als godsdienstleraar aan het Dr. Mol- lercollege verbonden blijft; tot mo derator aan genoemd college werd benoemd Drs. J. Hopstaken S.O. Cist. N.C.V.B., AFD. WAALWIJK E^ OMSTREKEN Op de vergadering van 15 mei werd gesproken door de heer Pons van de N.C.R.V. in Hilversum. Hij besprak in zijn lezing Massamedia en Gezag, de invloed, die van radio, televisie, dagbladen enz. op de on derlinge verhouding tussen de ge zagsdragers en hen over wie dit gezag wordt uitgeoefend. Het was een zeer interessante lezing, die ook heel wat vragen ontlokte. De eerstvolgende bijeenkomst en tevens de laatste voor de grote va kantie zal zijn op 12 juni. Dan zal mej. Den Boer uit Andel spreken over: Koningin of Slavin, de plaats van de huisvrouw in haar gezin. VERKEERS-ONGEV ALLEN De bromfietser J. v. R. uit Dru- nen kwam zondagavond in de Gro testraat te vallen, doordat een auto, afkomstig uit Bolnes, hem sneed. De bestuurder J. B. was doorgereden. De bromfietser werd met een her senschudding in het St. Nicolaas- ziekenhuis opgenomen. Op de hoek PutstraatVicto riestraat kwam een V.W.-busje in botsing met een personenauto. De materiële schade was groot. KWB-PUPILLEN NAAR TILBURG Het elftal van de B-pupillen van RWB, dat dit seizoen kampioen werd speelt a.s. donderdag in Til burg een voor wedstrijd tegen een pupillenteam van Willem II. Daarna wordt de wedstrijd Willem IIHol land Sport bezocht. A.C. Waalwijk was op zondag 19 mei te gast in Breda, om deel te nemen aan de landelijke competitie wedstrijden voor Meisjes A-B en Jongens A-B. A.V. Sprint organiseerde deze wedstrijden. Op de eerste competitiedag wer den twee Waalwijkse records scher per gesteld. Nelli Demmers bij het verspringen 4.83 meter en Maria Mahieu 600 meter in 1.49.6 sec. De meisjes behaalden 6531 punten in de 2e klas, de jongens 4734 in de 3e klas. De gedetailleerde uitslagen zijn: 80 m. horden meisjes 4e D. Verhoeven 15.3 sec. 100 m. meisjes A 3e N. Dfemmers 13.5 sec. 100 m. meisjes B 6e A. Demmers 14.5 sec. hoog meisjes A-B 5e W. Demmers 1.25 m. ver meisjes A-B 2e N. Demmers 4.83 m. 800 m. meisjes A-B 4e D. Verhoeven 2.53.6 sec. 600 m. meisjes B 3e M. Mahieu 1.49.6 sec. discus meisjes A-B 4e L. Schagen 18.98 m. speer meisjes AB 5e L. Schagen 15.58 m. kogel meisjes A 5e W. Demmers 7.27 m. 3e. 4 maal 100 m. estafette N. Demmers, W. Demmers, M. Ma hieu, D. Verhoeven 55.2 sec. 100 m. jongens A 4e E. Rookus 12.4 sec. 100 m. jongens B 5e G. v. Esch 13.2 sec. 1500 m. jongens A 2e F. v. Dijk 4.53.6 sec. 400 m. jongens A 5e F. Vloemans 61.7 sec. 800 m. jongens B le J. Mahieu 2.11.7 sec. verspr. jongens A-B 9e H. Stein 4.87 m. hoog jongens A-B 8e F. Vloemans 1.50 m. discus jongens A-B C. Broumels 22.08 m. speer jongens A-B 10e F. v. Dijk. 25.79 m. kogel jongens A-B 7e E. Rookus 9.75 m. 4e. 4 maal 100 meter estafette F. v. Dijk, J. Mahieu, E. Rookus, H. Stein 52 sec. De senior-atleten gingen voor open wedstrijden naar Oisterwijk, waar Taxandria wedstrijden hield. Een nieuw Waal wij ks rekord op de 400 meter door An toon Verhoeven in 52.8 sec. en goede tijden op de 100 meter was het resultaat. De uitslagen zijn: 100 meter heren: 2e R. v. Oijen 11.5 sec. 3e A. Verhoeven 11.6 sec. 4e L. Gouda 11.7 sec. finale 400 m. heren 2e A. Verhoeven 54.6 sec. 5000 m. heren 9e P. v. d. Geld 17.29 sec. JUKRATA IN DE LIFT Dankzij de steun van vele inwo ners van Waalwijk is Jukrata weer enigszins de goede richting opge gaan. Toch zullen we de komende twee weken nog alles op alles moe ten zetten om die netto-opbrengst t.e verkrijgen die nodig is om het volgende seizoen te kunnen halen. We vragen daarom ieders medewer king, vooral de komende week, waarin we een extra zondag krij gen ,dus extra moeilijk. Mogen we caarom a.s. maandag reeds bij u aankloppen? Probeer uw toto-for mulier zo snel mogelijk in te vul len, zodat onze medewerkers deze nag kunnen inhalen. Bijvoorbaat dank. Inzet deze week f 470,40. le prijs, precies geraden, D. Pul les, Canadesestraat 4, Waalwijk. Hij krijgt f 70.56. 2e prijs met f 470,39, L. Pullens p/a J. Passier, Antoniusstraat 5, en C. Rombouts, Nieuwstraat 10, beiden te Waalwijk Zij ontvangen f 23,52. 3e prijs met f 470,37, mevr. Van Loon, Kloosterweg 12, Waalwijk. Zij ontvangt f 23,52. Reclames tot woensdag 22 mei a.s. bij A. IJpelaar, v. Berckenrodelaan 55, Waalwijk. "HUMMELOORD" WORDT OFFICIEEL GEOPEND De RK Kleuterschool Hummeloord aan de Sprenger van Eijckstraat 2a, wordt donderdag 30 mei a.s. om 4.30 uur officieel geopend door burge meester J. Teijssen. Daarna zal pas toor Oomens van de H. Bernadette. parochie de school inzegenen. AGENDA Woensdag,7.45 uur: repetitie voor bet dameskoor. Om half tien: repe titie mannenkoor. Musis Sacrum: Donderdag 3 uur: De wraak van El Tigro. Donderdag 6 en 8.3o uur, vrijdag 8.30 uur en zondag 6 en 8.30 uur: Goed Geschoten. Als sluiting van het winterseizoen, werd donderdag 11. de laatste contact avond gehouden met het bestuur, le den en invite s van de Invalidenbond St. Liduina afdeling Waalwijk en om streken in café Passier St. Antonius straat 4 te Waalwijk. Er ivas een bij zonder goede opkomst en er heerste een gezellige sfeer. De einduitslag van de rikwedstrijden, sjoelbakken en jokeren iverd door de voorzitter, de heer E. van Duin, bekengemaakt. Er waren prachtige prijzen door goede gevers en geefsters geheel be langeloos beschikbaar gesteld, en gin gen alle leden met een mooie prijs naar huis. De voorzitter dankte aan het slot van de avond iedereen voor de goede opkomst en stelde voor de leden een gezellige middag in 'l voor uitzicht, die gehouden zal worden op zaterdag 13 juli a.s. Hierover zullen de leden nog nadere gegevens ont vangen. Nieuwe leden kunnen zich eventueel opgeven aan onderstaande adressen; De heer E. van Duin, Burg. Groten huisstraat 2; de heer J. Timmermans, Mgr Prinsenstr. 16; mevr. v. Wijck, Burg. Moonenlaan 3; en voor Kaats heuvel: De heer J. Timmermans, Frederik Hendrikpark 4, Kaatsheuvel. Donderdag 16 mei j.l. was de laatste trainingsavond, welke geleid werd door de heer Lourens, tot op dat ogenblik trainer van WSC. Dat de verstandhouding tussen de schei dende trainer en de vereniging al tijd bijzonder prettig is geweest, bleek wel uit de grote opkomst voor de afscheidsbijeenkomst, welke belegd was na deze laatste trainings avond. Behalve het voltallig bestuur van WSC waren aanwezig o.m. le elftal-spelers, elftalcommissie, jeugd commissie, bestuur veteranenafde- hng en vele anderen, welke het werk van de heer Lourens van na bij hebben gevolgd. Voorzitter de heer N. van'Loon jr. sprak als eerste de scheidende trai ner toe, waarna de leider van het eerste elftal, de heer J. Mahieu, na mens het bestuur het werk van de heer Lourens memoreerde. Ook de aanvoerder van het eerste elftal, de heer R. de Mare dankte de trai ner voor de prettige wijze van trai nen. Er werden diverse cadeaus aangeboden en terecht .kon de heer Lourens in zijn slotwoord gewagen voor een verworven vriendschap ook voor de toekomst, kortom WSC heeft op waardige wijze afscheid genomen van haar trainer. De mogelijkheid is aanwezig dat Waalwijk weer een van zijn voet ballers zal gaan opofferen aan het betaalde voetbal. F.C. Den Bosch is namelijk in contact getreden met de midvoor van het Waalwijkse W.S.C., Huub v. Oudheusden. Afgelopen zaterdag speelde Van Oudheusden reeds een oefenwed strijd en verdere contacten kunnen hieruit voortvloeien. H. v. Oudheus den staat in ziin club niet bekend als mooie voetballer, maar is als topscorer een gevreesde midvoor voor elke tegenstander. Mocht een eventuele overgang van v. Oudheus den naar F.C. Den Bosch doorgaan, dan betekent dit in elk geval een geduchte aderlating van de W.S.C.- voorhoede. Overigens zal niemand de promotie van deze speler in de weg staan en alle mogelijke succes wordt hem toegewenst. Op het WSC-terrein hebben zater dag en zondag 16 juniorenploegen meegedaan aan de B- en C-tour- nooien. welke door de juniorenafde ling van WSC waren georganiseerd. Aan het C-tournooi dat zaterdag voor een behoorlijke belang stelling werd gespeeld, namen deel: RWB. Baardwijk en WSC uit Waal wijk. Vlijmense Boys, Waspik. RK DVC uit Drunen. Blauw Geel uit Veghel en NEO uit Sprang-Capelle. De wedstrijden werden geleid door de heren Noye, Schapendonk en Voogd. De einduitslag was als volgt: I. RWB. Waalwijk; 2. Baardwijk; 3. Blauw Geel, Vegheï; 4. Waspik. Aan het B-tournooi werd zondag deelgenomen door RWB, Baardwijk en WSc uit Waalwijk, RKOSC. Ör- then, Sarto.Tilburg, Blauw Geel, Veghel. Vlijmense Boys en Waspik. Voor deze groep van 12-17 jaar was de einduitslag als volgt: 1. Blauw Geel. Veghel; 2. RKOSC. Orthen; 3. Waspik; 4. Baardwijk. Hier was de leiding in handen van de heren N'o- ye, Scnapendonk, Blom en Zee- bregts. Het ïuniorentournooi wordt zater dag 25 en zondag 26 mei a.s. voort gezet roet pupillentournooi en de afdeling junioren A. (Van onze verslaggever) WAALWIJK - De lustrum Avondvierdaagse die vorige week in Waal wijk werd gehouden is een groot succes geworden. Maar liefst 2000 deel nemers hebben de tochten door de fraaie omgeving van Waalwijk vol bracht. Hen wachtte zaterdagavond een groots onthaal in het centrum. Alle groepen en individuele wandelaars kwamen samen op het Vredes plein waar zij werden overladen met bloemen. In een kilometers lange stoet, vergezeld van Waalwijkse harmonieën St. Jan, St. Crispiin, het jachthoornkorps Cornu Copiae, de jeugddrumband uit Elshout, de Vlij mense harmonie en de Drunense jeugddrumbandtrokken de wandelaars naar het Raadhuisplein waar zij werden opgewacht door het gemeente bestuur. Wethouder C. P. van den Hoven reikte hier de prijzen uit. Een beeld van de enorme drukte op het Raadhuisplein bij de aankomst van de jeugdavondvierdaagse. Langs de route hadden zich hon derden belangstellenden, voorname lijk ouders van de deelnemende kin deren, geschaard. Men defileerde langs het bordes van het gemeente huis ivaar wethouder Van den Hoven, gemeentesecretaris Mr. Kuypers, VVV-voorzitter J. de Kort en enkele leden van de organisatie het défilé afnamen. Het Raadhuisplein was een bloemenzee, het decor van het toneel waarop 2000 jongeren en hun leid sters en leiders finale maakten van 'n groots wand el festijn. Zelfs de zon liet haar gezicht even zien. Een zon die het gedurende de vier dagen dat de tocht werd gelopen, nog al eens af had laten weten. De zon past hierbij want deze Jeugd avondvierdaagse is een stralend suc ces geworden Een kroon op het werk dat het organiserend comité vijf jaar heeft verricht", zo sprak wethouder Van den Hoven, die namens het ge meentebestuur de felicitaties aan de wandelaars overbracht. Dank bracht hij ook aan het comité. De 2000 deel nemers waren er volgens de wethou der het beste bewijs van dat deze vier daagse is aangeslagen. Dat het wan delen de jeugd geen kwaad heeft ge daan bewezen de deelnemers door tij dens de toespraak van de heer Van den Hoven enthousiast met de bloe men te zwaaien. Ook de leidsters en WAALWIJK Donderdagavond werd door de Stichting Jeugdbelan gen van de parochies St. Jan en Bernadette in het Terpgebouw aan de Irenestraat te Waalwijk de jaarlijkse Algemene Vergadering gehou den. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter van het Stich tingsbestuur allereerst het feit, dat de Stichting Jeugdbelangen dit jaar aan haar tweede lustrum toe is. Men zou kunnen denken, aldus de voorzitter, dat een Stichting die 10 jaar bestaat, een beetje gezapig zal verder werken. Niets is minder waar. Zelfs gaan we nu de vruchten plukken van een tienjarige arbeid. Van de 31 leiders en leidsters van „De Terp", zijn er al vijf die daarvoor zelf al jeugdlid zijn geweest van een of meer hobbyclubs. Het goede contact met het comité „Werkende Jeugd" zal er dit jaar toe gaan leiden, dat gezamenlijk ge zelligheidsavonden georganiseerd zullen gaan worden voor de jeugd van 14 tot 20 jaar. Deze activiteiten zullen niet beperkt blijven tot de parochies St. Jan en Bernadette. Door het kerkbestuur van St. Jan zijn twee houten gebouwen geschon ken. Een doet dienst op de Winter dijk voor het Loodsenteam en de Kabouters van de Andreas Zijlm.- groep en de andere is achter het Terpgebouw geplaatst, zodat de be schikking werd verkregen over 2 nieuwe hobbylokalen. f» Er zal, zoals reeds gezegd, iets ge daan gaan worden voor de werken de jeugd van geheel Waalwijk. Niet alleen voor hen, maar speciaal ook iets voor een bepaalde jeugd. Aan de Oudervereniging „Het Zorgen kind", afdeling Langstraat, is na melijk door de Stichting Jeugdbe langen onze organisatie, onze mede werking en huisvesting aangeboden voor de vrijetijdsbesteding van Geestelijk Gehandicapte Kinderen. Vele problemen zullen daaromtrent nog opgelost dienen te worden, maar we willen al vast beginnen met de 16- tot 20-jarigen. Tot slot bedankte de heer De Waal allen, die er aan hebben mee gewerkt, om deze afgelopen 10 jaar tot een groot succes te maken. Na de notulen volgde het verslag over 1967 van de secretaris, de heer J. van Nuenen. Hij gaf een over zicht van de stand van zaken bij de diverse clubs. Speciaal benadrukte hij het ballet, dat naar buiten trad met een uitvoering in het Dr. Mol- lercollege en op Koninginnedag op het podium van de kiosk op 't Raad huisplein. In het najaar wil men komen tot een naar buiten treden door de clubs in de vorm van bijv. een jeugdweekend. De Terpstaf blijft zich tevens aan bevolen houden voor nieuwe ideeën wat betreft de clubactiviteiten. Voor Mevr. Hoffmans was er een extra woord van hulde. Ter ontlasting van haar secretariaatswerkzaamheden, zal de Terpstaf overwegen met in gang van het nieuwe seizoen tot een andere contributieregeling te ko men en met name de gezinscontri butie af te schaffen. De Terp be schikt momenteel over 31 clubs met 31 leiders en leidsters, welke aan 357 kinderen wekelijks een gezelli ge en nuttige ontspanning bieden. Het 10-jarig bestaan zal in sep tember worden gevierd. Door de aangesloten jeugd zal dan o.m. voor de ouders worden opgetreden, ter wijl tevens via nog niet geheel uit gewerkte, maar wel originele plan nen, naar buiten uit feest zal wor den gevierd. Men hoopt door deze actie 3000 extra te verdienen, mede om de startsubsidie van 5000 voor het comité „Werkende Jeugd" te kunnen realiseren. Er is op de ge meente een beroep gedaan om dit jaar door een extra-subsidie de bij zondere op stapel staande activi teiten voor de jeugd mogelijk te maken. Door de voorzitter van de advies raad, de heer Th. Noorman van der Dussen, werden de vitaliteit, de ini tiatieven en de goede samenwerking geprezen van allen, die bij 't werk van de Stichting Jeugdbelangen zijn betrokken. Hij dankte dan ook al len nog eens, die belangeloos hun taak verrichten. leiders, die zo bereid waren de hel pende hand te bieden, werden niet vergeten. Vier groepen (18 - 21 - 25 en 28) werden extra op de voorgrond ge plaatst. Zij hadden vrijdagavond ma&r liefst 15 kilometer extra gelo pen, doordat men een verkeerde weg was ingeslagen. Het comité beloon de deze prestatie met een traktatie. Overigens hebben alle deelnemers nog de kans op een extra prijs. Er is een tekenwedstrijd uitgeschreven waarvan de inzendingen betrekking moeten hebben op deze Vierdaagse. De prijsuitreiking vindt plaats op zondag 9 juni in het Gemeenschaps huis van Baardwijk, waar de be kroonde inzendingen worden geëxpo seerd. Voor iedere deelnemer die de toch ten volbracht was er een medaille. In totaal namen 77 groepen aan de vier daagse deel. Hieronder waren prac- tisch alle Waalwijkse scholen en jeugdbewegingen. Er werd gelopen in 3 afstanden, 5, 10 en 15 kilometer. Een jury beoordeelde de deelnemers. Er waren prijzen voor geüniformeer de- en ongeuniformeerde groepen en voor individuele inschrijvers. In de afdeling geüniformeerde groe pen (10 kilometer) was de eerste prijs voor de Aloysiusschool. Kunst en Kracht won de tweede prijs. De ere prijs, een wisselbeker beschikbaar ge steld door het comité Avondvierdaag se werd in de wacht gesleept door de WSV Hertog Jan. Kunst en Kracht is goed voor de dag gekomen. Op d 5 kilometer waren zowel de eerste als de tweede prijs voor groepen van de ze sportvereniging. Bij de niet-geuniformeerden (10 km) was de eerste prijs voor de Oran- jeschool, terwijl de Petrusschool dc 2e prijs kreeg toegewezen. Zowel de eerste als de tweede prijs over de 5 km was voor een groep van de Past. Kuypersschool. De ere-prijs, beschik baar gesteld door het gemeentebe stuur van Waalwijk werd toegewezen aan de Aloysiusschool. De Sportraad Waalwijk had drie prijzen geschon ken voor de individuele groepen. De ze gingen naar groep 23 (5 km), groep 61 (10 km) en groep 76 (15 km). Na afloop van de prijsuitreiking op 't Raadhuisplein trokken de wan delaars vergezeld van de muziekge zelschappen naar de Akkerlaan waar de medailles werden uitgereikt, waar mee deze lustrum vierdaagse weer tot het verleden behoort. Duizenden belangstellenden zijn 't afgelopen weekend getuige geweest van de wedstrijden die op de plant soenen bij de Taxandria-hal gespeeld zijn. Twee dagen zijn er op 9 velden constant wedstrijden gespeeld, on danks de diverse regenbuien die za terdagmiddag het toernooi dreigde te verstoren. Dat dit niet het geval was kwam door het geweldig enthousias me van de ploegen, die zich door niets of niemand van de wijs lieten brengen. Het was voor de organiserende ver eniging prettig om te zien dat de wer kelijk spannende wedstrijden op zo'n sportieve wijze gespeeld zijn. Om 18.00 uur zondagavond begonnen de finale-wedstrijden en in een overvolle sporthal konden de honderden toe schouwers genieten hoe er als het ware gevochten werd om de ere-prij- zen. Met de verlengingen werd het later dan verwacht en ongeveer half 9 reikte de heer J. v. Heeswijk de vele prijzen uit. Onderstaande de scholen die in het bezit kwamen van de bekers en medailles. Prijswinnaars meisjes: Poule B, meisjes 17 jaar en ouder: 1. Vesta J. P. v. Rooy-ULO, Dru nen; 2. Athene - Huishoudschool, Waalwijk; 3. Volt - Jongerencursus, Waalwijk. Poule C-F, meisjes 15-16 jaar: 1. Blauw/Wit - Jongerencursus, Waalwijk; 2. Amstel - ULO Maria Koningin, Waalwijk; 3. Udi - ULO Maria Koningin, Waalwijk. Poule H-K, meisjes 14 jaar: 1. WLC - Huishoudschool, Waal wijk; 2. ADO - Huishoudschool, Kaatsheuvel; 3. Neptunis - ULO Maria Koningin, Waalwijk. Poule L-M, meisjes 12-13 jaar: 1. Aristo Huishoudschool, Drunen; 2. Sagitta - Huishoudschool, Waal wijk; 3. Nautilus - Dr Mollercollege, Waalwijk. Prijswinnaars Jongens: Poule A, jongens 17 jaar en ouder: 1. Aalsmeer - Nuts-ULO, Waalwijk; 2. Forgets-LTS, Waalwijk; 3. Atil- la - Michaël-ULO( Waalwijk. Poule D-E, jongens 15 en 16 jaar: 1. Rapid - Michaël-ULO, Waalwijk; 2. Sparta-LTS Waalwijk; 3. Fortu- na - Michaël-ULO, Waalwijk. Poule G, jongens 14 jaar: 1. Micro - LTS Waalwijk; 2. Unitas - Michaël-ULO V/aalwijk; 3. Olympia- Nuts-ULO Waalwijk. Poule P, jongens 12-13 jaar: 1. Eendracht Michaël-ULO, Waal wijk; 2. Hurry-up-Dr Mollercollege Waalwijk; 3. Eska - LTS Waalwijk. Sportiviteitsbeker: Niloc ULO Ma ria Koningin. Wedstrijdbal is gevallen op lot nr. 1287. Het eerste team van tennisclub De Mattenkloppers is gisteren kam pioen geworden in de 4e klasse zuid Ingedeeld met nog 3 tennisclubs uit de omgeving waren de uitslagen op de afgelopen vijf zondagen als volgt: tegen De IJzeren Man thuis 71 en uit 62. Tegen Zaltbommel thuis 53 en uit 44. Tegen Bas tion Bazelaar 3. Den Bosch uit 71. Afgelopen zondag werd gespeeld tegen Zaltbommel 2, welke club nog volop kansen had op het kampioen schap, doch na spannende wedstrij den mot 53 werd verslagen. Het Waalwijkse team is als volgt samen gesteld: Dames: Mej. Henny de Kort, mej. Ted de Kort, mevr. C. Kruyssen en mevr. S. Wind. Heren: G. Heimig, A. van Heijst, E. Knep- flé. Gelijktijdig met de nieuwe dienst regeling van de N.S., gaat per in gang van 29 mei de nieuwe dienst regeling van de B.B.A. in. Grote veranderingen zijn er niet. Lijn 22/23 Lage Zwaluwe/Breda- Den Bosch v.v. De helft van de ritten wordt via Waalwijk-Zuid geleid. Waalwijk- Zuid krijgt daarmee ongeveer een half uurdienst naar en van Den Bosch. Voorts nagenoeg geen wijzi gingen. Lijn 35 Breda-Kaatsheuvel v.v. In verband met de verliesgevende exploitatie van deze lijn, is een ver sobering in de dienstuitvoering aan gebracht. Lijn 36 Tilburg-Den Bosch v.v. Geen grote veranderingen op dit trajekt. Slechts enkele vertrektij den zullen een kleine wijziging on dergaan.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 7