WAALWIJK M KAATSHEUVEL Waspik vierde 40-jarig priester feest van pastoor L. Rovers shhbBBbk Zo vlogen de duiven El Geslaagden van avondnijver heidsschool Waalwijk e.o. ontvingen diploma 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DINSDAG 4 JUNI 1968 3 EHBO-kennis kan redding voor velen betekenen E. Hoevenaars overleden SchoeGimuseum wordt uitgebreid met twee expositie- zaaltjes Uitbreiding van kleedaccomodatie sportterrein RKC 1 R.K.C. Parochianen boden geschenk aan Muzikale hulde Waspik Capelle Vlijmen GESLAAGD Onze stadgenote mej. Irene Teijs- sen slaagde te Nijmegen voor het examen Montessori-leidster. Willem van Oranje College HBS-B J. H. Bogers, M. van Campen, G. H. Hovinga, A. H. Jiskoot, W. K. de Haat uit Sprang-Capelle. T. S. v. d. Broek. C. J. Tuwanakotta uit Til burg. B. J. Dekkers uit Kaatsheuvel. J. W. F. van Mil, L. Y. Pawlikowski, J. F. van Wijk uit Waalwijk. J. F. Roth, Geertruidenberg. A. C. Rotte, P. Taihuttu, Vught. J. M. Ruijm- schoot, Heusden. C. J. Tuwancmf schoot, Heusden. J. J. Waltz, Vlij men. HERV. GEMEENTE BESOYEN Ds. J. Vink heeft het beroep naar de Herv. Gemeente te Valburg (Be tuwe) aangenomen. AGENDA Woensdag: repetitie Liedertafel Oefening en Vermaak. Dameskoor 7.45 uur, mannenkoor 9.30 uur. UITSLAG LAATSTE WEEK JEUGDTOTO JUKRATA Inzet f 289.00. Ie prijs geraden f 289,10 en f 288,90 T. v. d. Houdt, Sprangseweg 3, Waal wijk. C. Rombouts, Nieuwstraat 10, Waalwijk (2x). Zij ontvangen elk f 14,45. 2e prijs geraden f 288,88 A. de Louw. Westeinde 28, Waalwijk. Hij ontvangt f 28,90. 3e prijs geraden f 289,19. J. van Hoof, Cariadesestraat 13, Waalwijk. Zij ontvangt f 14,45. Reclames tot woensdag 5 juni a.s. bij M. Steenbergen, v. Iieijstlaan 3 en A. IJpelaar, v. Berckenrodelaan 55. Waalwijk. Jukrata dankt eenieder die ondanks de vele ups en downs toch de ver enigingen hebben gesteund. DISTRICT WAALWIJK KNBB Persoonl. kampioenschap driebanden (Overgangsklasse) In het afgelopen weekeinde wer den in het clublokaal van de BV Van den Brand, bij de heer Henny de Ruyter te Waalwijk finalewed- trijden gespeeld om het persoonlijk kampioenschap driebanden (over gangsklasse) van het district Waal wijk van de KNBB. Aanvankelijk meende het districtsbestuur, dat de ze finalewedstrijden zaterdag j.l. hun beslag zouden krijgen, doch doordat men zaterdag in tijdnood kwam, zullen vrijdag a.s. nog een drietal partijen moeten worden ge speeld n.l. om 18.30 uur tussen J. Passier en H. Kootkar, om 19.30 uur tussen H. Pelders en J. van Hoof en om 20.30 uur tussen H. Dijkstra en M. Teurlings. Van deze partijen is die tussen de laatste twee de voornaamste, want zowel H. Dijk stra van de BV Van den Brand, als M. Teurlings van BV 't Zwaantje, zijn nog gegadigden voor het per soonlijk kampioenschap. De overige spelers zijn kansloos. N'a deze laat ste partij zal de districtsvoorzitter de kampioen huldigen. Er bestaat voor deze wedstrijden flinke belang stelling. ZWEMBAD HET HOEFSVEN Het zwembad in Waalwijk heeft met de Pinksterweekeinde bijna 10.000 bezoekers getrokken. AUTO-ZEGENING Op zondag 9 juni is er van 12.00 tot 13.00 uur de jaarlijkse auto-, motor- en bromfietszegening op het Raadhuisplein. De organisatie be rust bij de R.K. Handelsreizigers vereniging „St. Christoffel", afd. De Langstraat. Naar aanleiding van het te water raken van een 3-jarig jongetje in Bloemenoord en de hulpverlening daarvan door een E.H.B.O.-er, wil de afd. Waalwijk van de Kath. Nat. Bond voor E.H.B.O. het volgende opmerken. Direct na het bekend worden van het ongeluk heeft het bestuur zich schriftelijk tot het gemeentebestuur gewend om te komen tot een af doende beveiliging voor de water partijen hier in de gemeente. Het bestuur van de afdeling heeft zich bij monde van de voorzitter, de heer F. H. M. Nieuwenhuizen, terstond met haar lid, mevr. G. Pullens-Ap pels, in verbinding gesteld om zijn waardering en dank uit te spreken voor het bijzonder mooie resultaat wat zij behaald heeft door het on middellijk toepassen van de mond- op-mond beademing. Dit alles komt nog duidelijker naar voren indien men weet dat dit lid veertien da gen geleden pas geslaagd is voor 't eenheidsdiploma E.H.B.O. Haar eer ste reactie was, dat zij blij was het afgelopen seizoen een cursus EHBO gevolgd te hebben, aangezien zij daar ook speciaal op deze methode is geïnstrueerd. Aangezien er van de omstanders niemand met dit on geval de juiste weg wist te vinden, heeft men onmiddellijk mevr. Pul lens gewaarschuwd. Misschien is hieruit ook wel weer de les te leren, dat nog steeds veel te weinig mensen iets van de Eerste Hulp afweten. Eenieder die zich daartoe geroe pen voelt, kan in dit najaar weer deelnemen aan zo'n cursus, waar van nog tijdig nadere mededelingen zullen volgen. In het Groot Ziekengasthuis te Den Bosch is j.l. vrijdagmiddag op 64-jarige leeftijd overleden de heer E. Hoevenaars uit Baardwijk. Met de heer Hoevenaars is onze gemeenschap 'n zeer aktieve kracht ontvallen, die op sociaal- cultureel- en kerkelijk gebied grote verdien sten heeft gehad. Om de grote toe wijding waarmede hij zijn vele func ties heeft vervuld heeft hij nog on langs de Pauselijke onderscheiding „Pro Ecclesia et Partifice" ontvan gen. Jammer dat hem deze eervolle en welverdiende onderscheiding op zijn ziekbed moest worden uitge reikt, toen een ongeneeslijke kwaal praktisch geen uitzicht op beter schap meer bood. Bij zijn 35-jarig dienstjubileum als afdelingschef bij Timtur werd hij onderscheiden met de ere-medail- le in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Op de vele ac tiviteiten die de heer Hoevenaars in zijn welbesteed leven op diverse terreinen ontplooid heeft, hopen wij in ons volgend nummer nader uit voerig terug te komen. De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben woensdag 5 juni om half elf in de St. Clemenskerk te Baardwijk. In 1959 is door de "Stichting Na tionaal Museum voor de schoen- en lederindustrie" het pand Grotestraat 148 aangekocht en als museum in gebruik genomen. Om de aankoop van dit pand destijds mogelijk te maken is van gemeentewege aan de stichting een geldlening verstrekt onder hypothecair verband. Het genoemde stichtingsbestuur is voornemens om in het betreffende pand een verbouwing uit te voeren, waardoor de beschikking kan wor den verkregen over een tweetal ex positiezaaltjes. Een en ander kan worden verwezenlijkt door verbou wing van een 3-tal kamers. Het ligt in de bedoeling om in deze ruimten regelmatig exposities te houden, waardoor het bezoek aan het mu seum ongetwijfeld zal worden ge stimuleerd. Daarenboven zullen de betreffende zaaltjes voor andere doeleinden te gebruiken zijn. De kosten, welke verbonden zijn aan de ïealisering van de betreffende ex positieruimten, worden begroot op 1 11.200,-. De stichting zal uit eigen middelen tot een bedrag van f 5.000,- bijdragen in de aan de verbouwing verbonden kosten, zodat voor ver wezenlijking van de expositieruim ten nog een bedrag benodigd is van f 6.200,- Gezien de bijzondere functie, wel ke het museum in Waalwijk als centrum van dé schoen- en leder industrie vervult en het feit dat de expositiezaaltjes ook dienstbaar kunnen zijn voor doeleinden gele gen buiten het directe kader van het museum, achten b en w. een bedrag van f 6.200,- in de onderha vige verbouwingskosten redelijk en verantwoord. Zij stellen de raad daarom voor het terzake benodigde krediet ad f 6.200,- beschikbaar te stellen. De v.v. RKC kampt de laatste ja ren met een nijpend tekort aan was- en kleedaccomodaties. Sedert het le elftal van de v.v. RKC uitkomt in de le klas van de amateurafdeling van de KNVB is de belangstelling voor de voetbalsport sterk toegeno men. De vereniging telt momenteel méér dan 700 leden, waarvan 450 le den de voetbalsport actief beoefe- A//e benodigdheden van STATIONSTRAAT 51* ÏSI- WAALWSK ren. Het behoeft nauwelijks betoog, dat van een onhoudbare toestand sprake is, als men bedenkt, dat, vooral op de zaterdagen, op een ge geven moment 5 elftallen van één kleedkamer gebruik moeten maken. De vereniging ziet zich dan ook, in dien niet op korte termijn een op lossing voor dit probleem kan wor den gevonden, genoodzaakt de aan neming van jeugdleden, hoe zeer het haar ook spijt, stop te zetten. B. en w. heeft zich beraad, uiter aard in nauw overleg met de be treffende sportvereniging, over de wijze waarop de gemeente, binnen net kader van de beperkte financi ële mogelijkheden op dit moment, de vereniging tegemoet kan komen om uit de impasse te geraken. Een bevredigende oplossing kan o.i. worden verkregen, indien in de on derbouw van de onlangs gereedge komen zittribune op het hoofdter rein, 4 kleedlokalen, 2 waslokalen, een scheidsrechters- en een EHBO- kamer met de hierbij behorende toi- letaccomodatie worden aangebracht. De kosten van deze voorzieningen worden blijkens een door de dienst gemeentewerken opgestelde kos tenraming begroot op f 54.500,-. De meergenoemde vereniging is bereid indien de gemeente in de uitbrei- dingskosten een bijdrage verleend van f 24.800,- de uitbreiding verder geheel voor haar rekening, en dan in overleg en met goedkeuring van de dienst gemeentewerken, te reali seren. Zaterdag 8 en zondag 9 juni neemt het hoofdklasse-elftal van RKC deel aan de Nederlandse kampioenschap pen op het KNVB-sportcentrum te Zeist. RKC neemt voor deze kam pioenschappen de plaats in van PSV, dat wegens het zelf houden van een groot tournooi niet wenste deel te nemen. RKC kreeg de kans als tweede sterkste van Brabant. Zaterdagmorgen speelt RKc tegen Go Ahead en wel om half elf. Er volgen dan in de loop van de dag nog twee wedstrijden en wel tegen Blauw Wit en Leeuwarden. Zondag wordt dan gespeeld tegen de kam pioen van Limburg, die of Blerick of Sportclub Irent zal heten. De laatste wedstrijd van dit tournooi gaat tegen Feijenoord om 3 uur. Een sterk bezet tournooi dus met voor RKC de grote eer om er aan deel te kunnen nemen. De wedstrij den duren ieder een uur. Vele sup porters zullen ongetwijfeld het elf tal vehgezellen om de jeugd tot steun te zijn in de zeker zware wed strijden. Degenen, die de reis mee willen maken op zondag kunnen zich opgeven bij H. v. d. Geld, Cris- pijnstraat 71. In Parijs is het met de Pink sterdagen zeer rustig geweest. In verschillende bedrijfstakken is over eenstemming bereikt over de ar beidsvoorwaarden, in andere nog niet. Men schat dat er vandaag één miljoen stakers aan het werk zul len gaan. De Sorbonne is nog steeds door de studenten bezet. Pompidou schat de schade van de stakingen en vernielingen in Frank rijk tot dusverre op 10 miljard francs. BROMFIETSERS ERNSTIG GEWOND Eerste Pinksterdag 's morgens om 11 uur stak de 16-jarige bromfietser D. B., komende van de Europaweg, zonder op het verkeer te letten de provinciale weg over, en werd door een naderende personenwagen gegre pen en tegen het wegdek gesmakt. Zijn duo-passagier, de 15-jarige P. S., belandde met een boog in de berm. De bromfietser bleek er ernstig aan toe te zijn. Beide jongelui, uit Den Haag afkomstig en verblijvende in de camping 't Hoekske, werden naar het Maria-ziekenhuis te Tilburg overgebracht. SCHOOL- HANDBALTOERNOOL Het schoolhandbaltoernooi gaat z'n eerste lustrum beleven. Op zaterdag 8 juni zal dit jaarlijkse sportevene ment plaats vinden op het Pr. Mau- ritsplein te Kaatsheuvel. Gemeente bestuur en rijkspolitie verlenen weer hun medewerking en verwacht mag worden dat het ook dit jaar weer 'n fijne sportmiddag voor de school gaande jeugd van de gemeente Loon op Zand zal gaan worden. Er zullen 37 teams van 13 scholen deelnemen, De parochianen van de H. Bartliolomeus te Waspik vierden eerste pink sterdag het 40-jarig priesterfeest van hun herder, pastoor L. Rovers, in 1947 als zodanig in Waspik geïnstalleerd. Een waardiger dagopening zo als die om 10 uur in de parochiekerk plaats vond was nauwelijks denk baar. De jubilaris droeg de H. Mis op, geassisteerd door pater Marcelinus van de ongeschoeide carmelieten als presbiter assistens, Pius J. van Loon O.Praem als diaken en de heer P. de Kleyn, conventueel, als sub diaken. Het parochieële kerkkoor voerde hierbij met het kinderkoor en versterkt met enkele dames de missa f estiva van Chretchaninoff uit met daarnaast nog enkele vierstemmige psalmen van Jan Vermulst en Heinrich Schütz. De feestpredicatie van Pius van Loon stond in het teken van het pink stergebeuren. De heer van Loon stel de hierbij de zwakheid van de mens ond het gebeuren van Goede Vrijdag (ik ken die man niet) tegenover de mens als verkondiger van Gods Woord als na pinksteren de geest over hem vaardig is geworden. Wij parochianen, aldus speker, zijn dank baar voor wat deze man met zijn ta lenten voor onze parochie heeft ge daan. Na de eucharistieviering bood bur gemeester H. C. Welling als voorzit ter van het feestcomité het geschenk van de parochie aan, een bijzonder g&ed gevuld couvert, inhoudende de spontane bijdrage van de Bartholo- meusparochie. Tastbare bewijzen van uw arbeid voor onze parochie, aldus de heer Welling, zijn de scholen, het bejaarde-centrum, het gemeenschaps huis en het jeugdverblijf en niet te vergeten onze kerk, die door uw res tauratie een der mooiste kerken van Nederland is geworden. LI staat een wei-overwogen vernieuwing voor, daarvan is de nieuwe altaartafel wel ke u onze parochie vandaag schonk weer een kunstzinnig bewijs van. Een heel hartelijk dankwoord richtte de jubilaris vervolgens tot allen die hem tot priester hebben gevormd en hem als priester hebben gesteund. Heel hartelijk, aldus pastoor Rovers, dank ik u allen voor de omlijsting welke u aan mijn priseterfeest hebt willen ge ven. Heel bijzonder spoorde de heer Rovers zijn gehoor aan nu meer dan ooit tot de H. Geest te bidden opdat Hij de kerk met strakke hand wil lei den en dat ook de geestelijkheid zich hetgeen meer is dan ooit tevoren. Naast de vele prijzen van de organi serende handbalvereniging Desk vor men vooral de wisselbekers van het gemeentebestuur voor de lagere scho len en die van het NHV, afd. West brabant voor de andere scholen de hoogste inzet. Het toernooi begint om 13 uur. WEDSTRIJD NOORD-BRABANT- 's-GRAVENHAGE OP HET DESK-VELD \Zondag a.s. wordt om half drie 'n wedstrijd gespeeld tussen de beste spelers van het zondagvoetbal van de afd. Den Haag tegen de afd. Noord- Brabant. Deze wedstrijd wordt ge speeld op het Desk-veld in De Efte- ling. Het betreft een wedstrijd die geldt als voorronde van het landelijk toernooi om de Moorman-beker. Wij komen hierop nog terug. DESK 3 KAMPIOEN AFD. 318 3e KLAS KNVB Door de beslissingswedstrijd op 't terrein van RWB te Waalwijk con current Baardwijk 3 met 4 - 0 te win nen behaalden de derde elftallers van Desk het kampioenschap. Proficiat mannen en veel succes bij de komen de promotiewedstrijden. duidelijk geleid mogen voelen. Een spontaan applaus met een lang zal hij leven klonk hierop door de kerkruim te. Onder de vlaggemast van St. Jan deed de harmonie haar muzikale hul de klinken op het kerkplein. De pre sident de heer P. Brokx sprak hierbij over de waarde van het priesterschap. Het aantal priesterroepingen loopt sterk terug, maar onze plaats vormt nog een gelukkige uitzondering want in 21 jaar hebben we 7 maal een feest van een neomist mogen opluisteren. Ongetwijfeld hebt u veel bijgedragen tot de vorming van deze roepingen en daarvoor zijn wij u zeer dankbaar, al dus de heer Brokx. Moge u nog vele jaren in liefde, eenvoud en volhar ding onze pastoor blijven. Vergezeld van de schooljeugd en de harmonie trok de jubilaris vervolgens naar het gemeenschapshuis waar hij een zeer druk bezochte receptie afnam. DONGEN - WASPIK 1 - 3 Het eerste team van Waspik mag dank zij een verdiende 1-3 overwinning op Dongen verder bekeren. Waspik kwam op gelukkige wijze aan een 0 1 voorsprong toen een verdediger van Dongen in eigen doel kopte. Van bijzonder goed gehalte wa ren de treffers die Kees en Paul Smits la ter in de wedstrijd lieten aantekenen. Kees Smits joeg de bal keihard in de rechter bo venhoek en Paul Smits nam voor de derde treffer een duik om vallend de doelman met een kopbal te passeren. Toen Willy Ver voort tegen het einde op zijn doelman te rugspeelde kreeg Dongen baar enige tegen- punt. Volgende weck speelt Waspik in Chaam voor de volgende ronde. ATAK WON TOERNOOI In Heusden verscheen het Waspikse Atak met een combinatie-team in het volleybal toernooi voor ovcrgangsklassers en eerste klassers. Met groot machtsvertoon greep dit sterk verjongde Atak naar de grootste be ker van het toernooi. Atak bleef ongeslagen. - De Pinksterdrukte bracht in ons land 425.000 buitenlanders (vorig jaar 450.000). Er werd door een half miljoen Nederlan ders en buitenlanders gekampeerd. - Er zijn weer veel slachtoffers gevallen, deze dagen. In Groesbeek 1 dode en 5 gewonden. In Drenrpt 2 jongens van 21 jaar, in Jutphaas 1 dode en 7 gewonden en voorts in Breu- kelen, Rilland Bath, Ovcrveen, Amsterdam, Hoogeveen, Groningen, Alkmaar, in totaal nog 15 doden en 13 gewonden. - In de nacht van zaterdag op zondag zijn op het kerkhof van St. Willibrord 76 gra ven geschonden. DE LUCHTVAART De P.V. De Luchtvaart hield afgelopen zondag een wedvlucht vanuit Pont St. Ma- xence, afstand 320 km. De uitslag was als volgt: H. de Jong 1 34, B. Pols 2 9, G. Treffers 3 20, L. ten Berge 4 5 10 16 18, H. van Campen Sr. 6 23 31, C. Blok 7 12 14 22, H. Dalmayer 8, A. Ramsteyn 11, H. Vos 13 15 17 21 28 30, H. Brok 19, H. Verduyn jr. 24 35, B. van Pelt 25 36, M. Bax 26. P. Rutters 27, W. de Rooy 29, J. Nieuwenhuizen 32 33. WEDVLUCHT DE REISDUIF De postduivenvereniging De Reisduif hield een wedvlucht vanuit Arlon. België, waarvan de uitslag was: Koolen-Kuijs 1, 2, Tli. van Overdijk 3, 9, J. Koks 4, B. van Esdonk 5 10 29, W. van Ravensteijn 6, 20, W. v. d. Heuvel 7, 21, 22, 23, C. IJpelaar 8, P. Diepstraten 11, 24, P. van Dal 12, J. Kuijs v B 13, J. Boom 14, 16, 28, M. Klomp 15, 17, H. Boom 18, 25, 26, J. Wil- hart 19, H. v. d. Ven 27. WEDVLUCHT DE ZWALUW Zaterdag hield de postduivenvereniging De Zwaluw een wedvlucht vanuit Moulins, Frankrijk, afstand 582 km, los 7.30 uur, eerste duif 17.15.18, laatste prijsduif 18.45. Uitslag als volgt: L. Klerkx 1, M. de Laat 2, 4, 5, P. van Bers 3, M. Nicols 6, H. Oosterwaal 7, H. de Vaan 8, M. Libregts 9, van Lieshout-Parijs 10. Op vrijdagavond 31 mei werden in de kantine van de Nijverheidsschool te Waalwijk de diploma's uitgereikt van de geslaagden van de Avond school. Deze diploma-uitreiking ge schiedde door de heer De Kort, voorzitter van het schoolbestuur. Alvorens tot de uitreiking van de diploma's over te gaan, bedankte de voorzitter de directeur en de le raren die de jongelui opgeleid heb ben. De heer De Kort prees de ijver en het doorzettingsvermogen van de leerlingen die de energie hadden om na het verrichten van hun dagtaak nog 2 of 3 jaar 3 avonden per week naar school te gaan om zich zodoen de meer toekomstmogelijkheden te scheppen. Bijzonder verheugd was de voorzitter over het resultaat van de cursus Booglassen voor beginners waar dit jaar mee gestart werd. Dat deze cursus in een grote behoefte voorziet, blijkt wel uit de grote be langstelling die hiervoor bestaat. Het bestuur heeft dan ook beslo ten om voor het komende school jaar een cursus Booglassen voor Ge vorderden in het leven te roepen en daarna bij voldoende belangstelling, een cursus Autogeen-lassen. De voorzitter complimenteerde de lera ren die deze eerste cursus gegeven hebben met het behaalde resultaat. Tenslotte wenste de voorzitter alle geslaagden veel succes voor de toe komst. Hierna werd overgegaan tot hét uitreiken van de diploma's aan de geslaagden. Aan 5 cursisten werd een prijs uitgereikt als beloning voor betoonde ijver. Na het uitrei ken van de diploma's sprak de di recteur, de heer v. Berkum, een woord van dank en waardering uit aan het schoolbestuur en speciaal aan het adres van de heren De Kort en van Nijnatten, resp. voorzitter en secretaris. Beide heren hebben hun drukke dagelijkse werkzaam heden, maar zijn daarnaast steeds bereid om waar en wanneer nodig de belangen van de school te behar tigen. De directeur feliciteerde daarna alle geslaagden met het behaalde resultaat. Ook hij toonde zich bij zonder verheugd over de resultaten van de cursus Booglassen en spoorde de geslaagden aan om het volgend schooljaar de cursus voor gevorder den te volgen. De niet-geslaagden adviseerde hij om te proberen het volgend jaar alsnog hun diploma te behalen. De geslaagden zijn: Getuigschrift A (3-jarige cursus) Metaalbewerken: J. Boelen. Nieuwkuyk; A. v. d. Broek, Waalwijk; L. van Helden, Wijk Aalburg; R. v. d. Heijden, Kaatsheuvel; J. Timmers, Waspik. Afgewezen: 4. Timmeren: G. Brands, Loon op Zand; L. Ecker, Waalwijk; A. Roomer, Sprang-Ca pelle. Afgewezen:3. Getuigschrift B (2-jarige cursus) Metaalbewerken H. van Beek, Sprang-Capelle; P. Elias, Waalwijk; M. Moonen. Vlij men; J. Ophorst, Sprang-Capelle; M. Pullens, Waalwijk; A. Quirijns, Sprang-Capelle; A. Reynaars, Dru- nen; G. Rozenbrond, Kaatsheuvel; D. Spuybroek, Sprang-Capelle; L. Tolboom. Kaatsheuvel; A. Tuharea, Waalwijk; Th. de Wilde, Kaatsheu vel. Afgewezen: 4 Getuigschrift B (2-jarig vervolgcur sus) Schilderen: H. Damen, Kaatsheuvel; L. van Don gen, Waalwijk; M. Duister, Heusden; M. Musters, Djrunen; M. Nieuw koop, Sprang-Capelle; Th. Snoeren, Drunen; A. Snijders, Sprang-Capel le, M. de Wind, Drongelen. Afgewe zen: geen. Ëlectrotechniek: M. Fitters, Waspik; W. Kooien, Waalwijk; J. Smits, Waspik. Afge wezen: een. Timmeren: E. Bouman, Wijk Aalburg; N. Buys, Herpt; J. Dekkers, Waalwijk; A. Duquesnoy, Waalwijk; J. Haver- hals, Sprang-Capelle; J. v. d. Hoek, Kaatsheuvel; C. Klop, Sprang-Capel le; H. Leijtens, Waalwijk; A. Mus ters, Waalwijk; A. Ophorst, Sprang; Fr Smits, Kaatsheuvel; H. Smits, Drunen; T. Smokers, Wijk Aal burg; A. van Weert, Waalwijk; A. van Wezel, Waalwijk. Afgewezen: 8. Metselen: C. Braspenning, Waalwijk; L. Rom bouts, Drunen; C. Timmermans, Waalwijk. Afgewezen: zes. Booglassen voor beginners A: J. van Alphen, Sprang-Capelle; L. Bayens. Waalwijk; A. Caro, Waal wijk; C. van Delft, Waalwijk; W. van Delft, Elshout; P. Dekkers, Sprang-Capelle; P. van Dijk, Sprang- Capelle; A. Halters. Waspik; J. Hee- ren, Waalwijk; A. Hendriks, Waal wijk; L. Herman, Waalwijk; J. v. d. Hoven, Waalwijk; J. Konings, Spr.- Capelle; A. Limmertse, Waalwijk; L. de Lange. Drunen; W. van Lier, Udenhout; A. Mimpen, Elshout; J. Oome. Drunen; M. Ossenblok, Dru nen; J. Rietveld, Sprang-Capelle; J. van 't Zand, Drunen; A. Schalken, Waalwijk; A. Sluisveld. Elshout; P. Smits, Drunen; L Tabbers, Elshout; A. Tausch. Elshout; A. v. d. Werken, Sprang-Capelle. Afgewezen: negen. PRIJZENLIJST VAN DE AVOND-NIJVERHEIDSSCHOOL Getuigschrift A (3-jarige cursus) Metaalbewerken: le prijs: A. v. d- Broek, Waalwijk; le prijs: L. v. Helden, Wijk Aal burg. Getuigschrift B (2-jarige vervolgcur sus) Metaalbewerken: le prijs: D. Spuybroek, Sprang-Ca pelle. Schilderen: 2e prijs: L. van Dongen, Waalwijk; 2e prijs A. Snijders, Sprang-Capelle.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 3