YVAAtwijkse en UnqstRaatse coupant 1 UITNODIGING I Lipsstraat in Drunen zaterdag officieel geopend Raad Sprang-Capelle akkoord met samenvoeging vleeskeuringskringen Zaterdag start 18e Radio Rallye in Den Bosch B. v. Cromvoirt Nederlands militair biljartkampioen Raad van Waalwijk vergadert^ woensdag LIPS-BEDRIJF NAUW VERBONDEN AAN GEMEENTE Stichting woning bouw Drunen bouwt 56 woningen voor Lips Bouwverordening aangenomen WAALWIJK Woningen Verbondenheid Fa. Schuurmans Theo Koomen reporter De „boodschappen" „De Amstel" ontving vrijdag gepensioneerden M idget-golfbaan bij café 't Snoekske in Waalwijk DINSDAG 4 JUNI 1968 89e JAARGANG No. 45 De ïcho YAn het Zuióen Uitgever Waal wij ksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredakteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Abonnement p week (0,30+ 2 ct. inc.k.) ƒ0,32 p. mnd. (1,30 10 ct. inc.k.) 1,40 p. kwrt. (3,65 10 ct. inc.k.) 3,75 I>. kwrt. p. post 4,25 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaus Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621-2746 Kaatsheuvel Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167-2002 Telegram-adres „ECHO' De raad van de gemeente Waal wijk komt woensdag a.s. in open bare vergadering bijeen. De agenda luidt: 1. Vaststelling van de notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Brief van de gezamenlijke le derindustrieën van Waalwijk inzake de rioolbelasting. 4. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet van 10.000 voor het slopen van een aantal ge meentepanden. 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet van 67.600,voor de bouw van een gemaal aan het Afwateringska naal 's-Hertogenbosch-Drongelen. 6. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet van 311.700 ten behoeve van de uitvoering van een aantal werken ter verbetering van de afwatering in het gebied, gelegen ten zuiden van de spoorlijn Waalwijk-'s-Hertogenbosch. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet van 6.200,- ten behoeve van de verbouwing van een 3-tal kamers van het nationaal museum voor de schoen- en leder industrie tot 2 tentoonstellingszaal tjes. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet van 700, voor het vervaardigen van een een voudige folder met plattegrond van Waalwijk. 9. Voorstel tot het beschikbaar- stellen van een krediet van 24.800 voor het verlenen van een bijdrage aan de r.k. Sportvereniging „RKC" in de kosten van uitbreiding van de was- en kleedaccomodatie in het sportpark „Olympia". 10. Voorstel tot hef beschikbaar stellen van een krediet van 79.400 voor de aanleg van een riolering en een noodbestrating ten behoeve van 120 woningwetwoningen in het plan „Bloemenoord". 11. Voorstel tot het beschikbaar stellen van voorbereidingskredieten ad 7.500,en 5.500,voor de uitbreiding van de Pastoor v. Haa- renschool en de bouw van een gym nastieklokaal bij deze school. 12. Voorstel tot het toekennen van een eenmalige extra subsidie ad 1.104,aan de StichtingStreek V.V.V.-Brabants Centrum te Til burg. 13. Voorstel tot het participeren in de kosten van een kunstwerk ten behoeve van het in aanbouw zijnde Provinciehuis te 's-Hertogenbosch, door toekenning van een bijdrage ad 2.200,—. 14. Voorstel tot toekenning van voorschotten op de exploitatiever goedingen over het jaar 1968 t.b.v. de r.k. kleuterschool Dr. Schaep- manlaan 29. 15. Voorstel to t het verlenen van medewerking voor de bouw van 'n gymnastieklokaal bij de Burgem- Moonenschool, Wijnruitstraat 162. 16. Voorstel tot het verlenen van medewerking voor de aanschaffing van leermiddelen voor de vakken scheikunde en natuurkunde en de inrichting van een natuur- en schei- kunde-practicum-lokaal ten behoe ve van de r.k. meisjes-ulo-sohool „Maria Koningin", Taxandriaweg 7. 17. Voorstel tot het verlenen van medewerking voor het uitbreiden van het ten behoeve van de school voor individueel onderwijs te stich ten schoolgebouw aan de Woerin- genlaan met 3 lokalen, alsmede tot het beschikbaar stellen van 'n kre diet voor het bijbouwen van enige tijdelijke lokalen t.b.v. deze school. 18. Voorstel tot wijziging van de verordening schoolgeld kleuteron derwijs. 19. Voorstel tot huur van de wo ning Burgemeester van Grotenhuis- straat 10 en tot het beschikbaarstel len van een krediet van 11.500, voor de overname van enkele voor zieningen aan deze woning. 20. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen ten zuiden van de 2e Zeine, van de N.V. Noord-Bra- band, Maatschappij van Verzekering op het Leven, ten behoeve van de realisering van het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan „Woonge bied Zanddonk". 21. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen ten zuiden van het pand Grotestraat 32, van M. P. Kuysten, ten behoeve van de reali sering van het bestemmingsplan Besoyen-Centrum. ..MOEDERS VOOR MOEDERS" van Organon Oss. Het contactadres voor Waalwijk: Mevr. M. ten Haaff- van Helvoirt, le Zeine 22, tel. 4026 HULPDIENST WAALWIJK Voor hulp aanbieden en hulp vra gen: tel. 2778, b.g.g. 2604 of 2726. GEWESTELIJK ARBEIDSBUREAU Grotestraat 405, Waalwijk Dagelijks geopend: van 8.30 uur tot 12.30 uur. Uitsluitend voor werkenden boven dien: vrijdagavond van 7.00 tot 8.00 uur. 22. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen ten zuiden van het pand Grotestraat 30, van P. A. M. van Rooy, ten behoeve van de rea lisering van het bestemmingsplan Besoyen-Centrum. 23. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, plaatselijk ge merkt Kloosterweg 62, van W. A. van Beek, ten behoeve van de rea lisering van het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan „Woonge bied Zanddonk". 24. Voorstel tot aankoop van grond, gelegen op de hoek Besoyen- sestraat-Tolstraat, van J. M. Zwart. 25. Voorstel tot verkoop van.in dustrieterrein, gelegen aan de Zo- merdijkweg, aan Stahl Chemical In dustries N.V. en aan Polyvinyl Che mie Holland N.V. en tot onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Zomerdijkweg. 26. Voorstel tot verkoop van grond, gelegen in het plan Meerdijk, aan Aannemersbedrijf Fa. Wed. A. Aarts en Zn. 27. Voorstel tot verkoop van grond, gelegen ten zuiden van het Laageinde, aan A. M. L. Kleyberg. 28. Voorstel tot verkoop van bouwterrein, gelegen aan de Grote straat, aan G. H. Krielaart. 29. Voorstel tot onbewoonbaar verklaring van de woning Loeff- straat 71. 30. Behandeling beroepschrift van J. van Daelen tegen het besluit van B. en W. tot weigering van een bouwvergunning. 31. Voorstel tot vaststelling van de gemeenschappelijke regeling „Regionale Brandweer Midden-Bra bant". 32. Voorstel tot vaststelling van de gemeenschappelijke regeling in zake de vleeskeuringsdienst kring „De Langstraat en het Land van Heusden en Altena". 33. Voorstel tot definitieve voor ziening in de vacature van leidster aan de openbare kleuterschool. 34. Voorstel tot wijziging van de begroting 1968 in verband met uit keringen ingevolge de Financiële Verhoudingswet 1960. 35. Wijziging begroting. Het Comité Ouden vap Dagen Waalwijk nodigt bij deze alle ingezetenen van Waalwijk van 65 jaar en ouder uit, deel te nemen aan het jaar lijks uitstapje op dinsdag 25 juni a.s. Gelieve zich op te geven van maandag 10 juni tot en met vrijdag 14 juni 12 uur, Grotestraat 205, Waaiwijksche Stoomdrukkerij Ant. Tielen. Namens het Comité Ouden van Dagen, A A. Tielen, secr. Met enige ceremonie werd zater dagmorgen de Lipsstraat in Drunen officieel opengesteld. Het was burge meester mr. Stieger die 't oude naam bord Badhuisstraat verwijderde en de heer Max Lips die het nieuwe bord vrijmaakte. Mevr. Lips haalde ten slotte met het doorknippen van het lint de laatste obstakels weg. Bij deze gelegenheid waren een groot aantal personen tegemvoordig. We merkten o.a. op de burgemeesters van de om liggende gemeenten. De fa. Lips had aan deze opening tevens een excursie verbonden naar het nieuwe thans vol ledig in gebruik zijnde aluminiumbe- drijf. Het ivas op deze excursie dal men een indruk kreeg van de enorme omvang van dit machtige bedrijf. Burgemeester Stieger zag in deze opening en naamsverandering een De gemeenteraad van Sprang-Ca pelle werkte in zijn openbare ver gadering van jl. vrijdagavond de agenda in 45 minuten af. Bij enkele punten werden enige vragen ge steld, terwijl het merendeel van de agendapunten hamerstukken waren. De voorzitter, burgemeester M. v. Prooijen, gaf bij de behandeling van het voorstel tot samenvoeging van de Vleeskeuringskringen „Waal wijk" en „Land van Heusden en Al tena en de Biesbosch" nog enige toe lichting. Aan het voorstel waren veelvuldige besprekingen voorafge gaan. In ons vorig nummer gaven wij reeds een en ander hieromtrent uit het prae-advies van B. en W. De heer De Bie vroeg of de kring Heusden ook een slachthuis had. Hij zei dat de boeren met nood- slachtingen in Waalwijk „genept" werden en hoopte dat het nu voor de boeren met noodslachtingen beter zou worden. De heer De Vos vroeg of de ta rieven nu hoger of lager zouden worden, waarop de voorzitter ant woordde, dat gestreefd zal worden naar een gemiddelde, daar op het ogenblik de tarieven in het Land van Heusden en Altena wat hoger zijn. Het kostenvraagstuk voor de slagers uit Sprang-Capelle was, vol gens de voorzitter, minder van be tekenis, omdat Waalwijk voor hen dichtbij is. In het Land van Heus den en Altena zijn de afstanden veel groter. Het voorstel, dat vol gens de burgemeester toch wel be paalde voordelen inhoudt, werd zon der hoofdelijke stemming aangeno men. Ook het voorstel tot vaststelling van de Bouwverordening werd, na ampele bespreking, aangenomen. De heer Winkelman vroeg nadere in-, lichtingen omtrent art. 14 en art 3, wat de bedoeling was van 't open draaien van ramen en de te verle nen vergunning door B. en W. voor het plaatsen van antennè-masten. De voorzitter zei dat het college deze wijziging noodzakelijk achtte, omdat ook voor horizontaal naar buiten draaiende ramen van goede uitzetconstructie behoren te worden voorzien. Voor antennes beneden 6 meter is geen vergunning nodig. De heer Kuijsten vroeg inlichtin gen omtrent het minimum van 3- kamerwoningen. Komt men hier niet in moeilijkheden met de bejaarden woningen, vroeg hij, maar de voor zitter meende dat dit geen moeilijk heden zou brengen, omdat hiervan nu vrijstelling mogelijk is, wat tot nu toe niet het geval was. Boven dien heeft ook een bestemmingsplan voorrang voor de bouwverordening. Het voorstel tot vaststelling van een drank- en horeca-verordening werd zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. Bij het voorstel tot onttrekken aan het openbaar verkeer van een gedeelte van het voetpad „Achter de Hoven" in Zuid, dat, naar de voorzitter zei, ter inzage had gele gen en waartoe geen bezwaren wa ren ingekomen, vroeg de heer De Bie of bedoeld pad niet geheel aan het openbaar verkeer onttrokken zou kunnen worden, omdat het nu volgens hem vastloopt. De voorzit ter kon hem echter geruststellen, want het pad loopt nu uit op daar aangelegde straten. De voorstellen inzake verpachting van landerijen en tot herziening van het raadsbesluit van 29 sept. 1967 inzake verpachting van een perceel grond aan de plaatselijke commissie voor de Ruilverkaveling „Zuideraf wateringskanaal Beneden Donge, alsmede dat tot beëindiging van de pachtovereenkomst met mevr. Bou- man-v. d. Kolk te Meeuwen en tot verpachting van de vrijkomende grond aan de plaatselijke commissie voor de Ruilverkaveling „Het Land van Heusden en Altena", werden allen goedgekeurd, nadat, wat het laatste betreft, door wethouder Min- naard was toegelicht dat, wanneer de gemeente meewerkte, mevr. Bou- man vergoeding zal krijgen voor be drijfsbeëindiging. Met de heer Gerssen werd voorts grond geruild, terwijl van de heer Kommers enkele perceeltjes grond werden gekocht. Aan de bijzondere scholen van Capelle en Sprang werd de grond voor schoolbouw in eigen dom overgedragen en aan Notaris W. Knoop werd bouwgrond ver kocht voor het bouwen van 'n wo ning met kantoorruimte, aan de hoek NieuwevaartPres. Kennedy straat, ter grootte van 897 m2 voor 30. per m2 en aan dhr H. T. Michael een perceel aan de Hendr. Chabot- straat, groot 631 m2 voor 17.50 per vierkante meter. Het voorstel tot wijziging van de gemeentebegrotingen 1967 en 1968 werd eveneens goedgekeurd, nadat de voorzitter had meegedeeld dat noodzakelijk enig meubilair ter ge meentesecretarie nodig was en ook de verlichting van de raadzaal ver. betering behoeft. nauwe verbondenheid van het Lips- bedrijf met de gemeente Drunen. De oude Badhuisstraat stamde uit de tijd dat Drunen hoofdzakelijk agrarisch was ingesteld, de nieuwe Lipsstraat geeft de enorme groei van Drunen v/eer dat zich heeft aangepast aan de ontwikkeling welke het door de ex pansie van dit Lips-bedrijf meemaak te. Het is zonder meer voor een groot gedeelte dit bedrijf dat de groei en ontwikkeling van Drunen heeft mee- bepaald. Voor de gemeente is het daarom taak een gunstig woonklimaat te scheppen voor de medewerkers van dit grote bedrijf. Veel lof had burge meester Stieger voor de wijze waarop de directie van het Lipsbedrijf steeds welwillende medewerking heeft ge toond. Met vreugde stelde hij vast dat de integratie van de vele nieuw komers in Drunen steeds vlot en on gemerkt is gegaan. Het was tevens met vreugde dat mr. Stieger mededeling kon doen van 't feit dat de Stichting Woningbouw Drunen juiste deze week de goedkeu ring had ontvangen voor de bouw van 56 woningen bestemd voor Lips-me- dewerkers. De verbondenheid van Lips N.V. met Drunen, het bedrijf dat zich in 1939 in Drunen vestigde en sindsdien zich uitbreidde tot een bedrijf met internationale bekendheid heeft zich thans, aldus de burgemees ter, gemanifesteerd in de naamsver andering van Badhuisstraat in Lips straat. Met deze naamsverandering heeft het gemeentebestuur alle Lips- medewerkers willen eren die door hun inspanning en enthousiasme het Lipsbedrijf gemaakt hebben tot wat het nu is. De heer Max Lips die hierna het woord voerde was zeer blij met het gebaar van het gemeentebestuur om de verbeterde Badhuisstraat de naam Lipsstraat te geven om hiermede de verbondenheid van bedrijf met de ge meente en de goede samenwerking tot uitdrukking te brengen. Bijzon der ingenomen was spreker ook met de verbetering van deze weg. De oude Badhuisstraat voldeed niet meer aan de eisen welke men aan een verbin dingsweg voor het bedrijf mocht stel len. De heer Lips hoopte dat ook spoedig de nieuwe weg met fiets- en wandelpad zou worden uitgebreid. Veel lof had de heer Lips voor de wij ze waarop het gemeentebestuur alles in het werk stelt om het leefklimaat aan te passen aan de eisen welke door de groei en uitbouw van het Lips bedrijf worden gesteld. In 1939 start te Lips N.V. in Drunen met 50 werk nemers en een grondoppervlak van 1200 m2. In 1968 telt het bedrijf 1400 medewerkers in Drunen en 250 in het buitenland. De grondopper- vlakte bedraagt thans 86.500 m2. De plechtigheid werd opgeluisterd door de Harmonie Drunen. Verhuur en verkoop van TENTEN, LUCHTBEDDEN, GASSTELLEN en alle soor ten KAMPEER-ARTIKELEN Thorbeckelaan 23, Waalwijk tel. 04160 - 2929 (van onze verslaggever) DEN BOSCII - Zaterdag 8 juni gaat de 18e Radio Rallye van start. Ook dit jaar is het Jan Houtman die, sa men met medewerkers van de KRO en de A.C. De Hertogrijders, de ral lye heeft samengesteld. De laatste jaren is er veel vernieuwd. De uit eenlopende interessen en prestaties van de deelnemers leidden tot een nieuwe klasse-indeling. Voor de deelnemers waarvoor de sport pre valeert, werden sportvreemde ele menten geëlimineerd; voor de deel nemers die op de eerste plaats ont spanning en genoegen zoeken, werd de sportieve kracht verlicht. Ook in de Radio Rallye is de klant koning. Zo wordt de KRO medewerking- nieuwe-stijl een van de meest spec taculaire vernieuwingen in de RR 1968. De Rallye is geen verstekeling meer in 't KRO-programma Djinn, maar wordt ere-gast in deze afleve ring op zaterdag 8 juni. Ook de stem van de RR is vernieuwd. Dit jaar geeft reporter Theo Koomen de deelnemers de aanwijzingen. Ook de rit zelf staat in het teken van ver nieuwingen en verbeteringen. Er is een nieuwe topografische kaart, aan de hand waarvan de kaartlees-op- drachten zullen worden verstrekt. Ook de toeristenrit wordt op deze kaart uitgezet. Voor alle klassen is de rit ver deeld in 3 trajecten. De deelnemers kunnen dus tweemaal opnieuw, met een schone lei, beginnen. De trajec ten zijn onderling verbonden door een geneutraliseerde route, waarin de navigators even kunnen uitbla zen. - Voor de kampioensklassen (Seni oren en Junioren) en voor de Sport- klasse zal een opdracht worden ver strekt op basis van grensbenadering. De Toeristenklasse krijgt als op dracht: het „aandoen" van op de kaart aan te .geven punten, in ge nummerde volgorde en over 'n vrije route. De deelnemers in de Toeris tenklasse rijden een route van ca. 180 km., met een gemiddelde snel heid van 27 km. per uur. De beken de vaardigheidsproeven zijn weer over de gehel route verspreid en zijn zodanig ingericht, dat men hier op niet al te veel strafpunten kan oplopen. Na het tweede traject wordt ge pauzeerd in het restaurant van de Brabanthallen en wordt een rijproef afgelegd op het Veermarktterrein. De opdracht voor de Sportklasse bestaat uit een enkelvoudige grens benadering over 200 km., waarvoor een gemiddelde van eveneens 27 km. per uur wordt gevraagd. De route van de Kampioensklasse Junioren is 215 km. lang, te rijden met een gemiddelde van 30 km. per uur; wat hoger dus dan voor de Sportklasse, terwijl de grensbenade ring wat verzwaard wordt door de „witclausule". Een vrij ingrijpende wijziging ook voor de Kampioensklasse Senioren: de bekende „Speciale Etappe" is niet meer, zoals de laatste jaren, een rit apart, omdat gebleken is dat dit traject een (te) sterk stempel druk te op de vorming van het eindklas sement. Het „extraatje" voor de Senioren is nu over de gehele route verweven door het aanbrengen van een variant op de grensbenadering en een zwaardere „witclausule" dan voor de Junioren. De afstand voor de Senioren bedraagt 265 km. en 't gemiddelde is variabel tussen 30 en 33 km. per uur. De bekende R.R.-handicap in de vorm van de hooggeprezen en diep verguisde boodschappen geldt uiter aard weer voor alle klassen. Het inschrijfgeld is, voor alle klas sen, gehandhaafd op 40.in welk bedrag het kaartenmateriaal is be grepen. Het administratie-adres is: Maria v. Bourgondiësingel 10, Den Bosch, tel. 04100-33804. it-**» De inschrijving sluit op dinsdag 4 juni om 24.00 uur. Enkele weken geleden behaalde de Waalwijkse biljarter Berry van Cromvoirt in de zaal van de heer Piet v. d. Pol te Rotterdam het per soonlijk biljartkampioenschap van de Kon. Ned. Marine, bij welk on derdeel Berry momenteel zijn mili taire dienstplicht vervuld. Vorige week moest hij in de legerplaats Oirschot aantreden tegen de kam pioenen van de Land- en Lucht macht. Ook hier toonde de jonge Waal- wijker zijn grote klasse door als nummer één te eindigen, met een algemeen gemiddelde van 58 en een hoogste serie van 458 car. Uit han den van het hoofdbestuurslid van de KNBB, de heer Donders uit Til burg, mocht de BSV-er de hiervoor beschikbaar gestelde fraaie beker in ontvangst nemen. Door deze unieke prestatie, zal de jonge Waalwijkse crack over enkele weken gaan deel nemen aan de biljartwedstrijden van de NAVO, die in Parijs zullen De directie van de Kon. Chroom- lederfabriek De Amstel v/h L. S. Gompen ontving vrijdagmiddag de gepensioneerde oud-werknemers. Daar er zich steeds grote verande ringen voordoen, zo vertelde de heer Puister, personeelschef, leek liet de directie eens een goed idee de men sen deze veranderingen te laten zien. Er zijn zo'n 70 oud-werkne mers, die gepensioneerd zijn en daar waren er een 30-tal van aanwezig. Deze werden ontvangen in de show ruimte. Hierna werd de fabriek bezichtigd en konden ze zich over alles nog eens op de hoogte laten stellen. Ver der was het leuk voor hen om weer eens met die personen in contact te komen, waar ze jarenlang mee heb ben samengewerkt. Dit contact werd voortgezet na de rondleiding in de showruimte, waar onder het genot van een glaasje nog menige herinnering werd opgehaald. Het is wel zo goed als zeker, dat dit initiatief in de komende jaren herhaald zal worden. De heer Puis ter kon verder nog mededelen dat De Amstel het gebouwencomplex van G. van Loon's Import had aan gekocht. Voor uitbreiding van eigen gebouwen beschikt men dan reeds over de benodigde grond. worden gehouden en waar Berry dan de Nederlandse strijdkrachten zal vertegenwoordigen. In de wed strijden te Oirschot werd de kapi tein Verhoeven uit Eindhoven, af gevaardigde van de Landmacht 2e en de Sergeant Vincent uit Helmond afgevaardigde van de Luchtmacht derde. We wensen de jonge Waalwijkse biljarter ook in de zware wedstrij den te Parijs het meest denkbare succes, doch wij zijn er van over tuigd dat hij al het mogelijke zal ooen om in de Franse hoofdstad op het gebied van de biljartsport, de raam van Waalwijk en van geheel Nederland hoog te houden. Berry van Cromvoirt heeft er in ieder ge val capaciteiten voor. In de biljart kringen is hij een bijzonder sym pathieke figuur. Donderdag a.s. zal hij één der te genstanders zijn van Henk Schol te in een partij libre. Zoals bekend komt deze laatste in café-restaurant Molenvliet bij de heer Ad v. crom voirt een demonstratie geven, waar van vele biljarters uit Waalwijk en omstreken getuige zullen willen zijn Al geruime tijd geleden verscheen in de „Echo" een reportage over het kasteel "Valkenhof", dat gesi tueerd zou zijn geweest nabij de hui dige elektriciteitscentrale van de PNEM in de polder. Deze naam is voor de heer Klerks van café ,,'t Snoekske", het bekende visserscafé, aanleiding geworden om de nieuw aan te leggen midget-golfbaan te vernoemen naar het voormalige kas teel. Op een oppervlakte van zo'n 2500 m2 komen 18 banen. Midget-golf is een populaire sport aan het worden, die steeds meer beoefenaars gaat tellen. Dit bracht de heer Klerks dan ook op het idee een dergelijke baan in de directe omgeving te krij gen. Gezien velen de hengelsport beoefenen en deze velen het hele gezin meenemen bij goed weer en na afloop even willen uitrusten, kunnen degenen die dit wensen zich ook dan nog vermaken. Buiten de midget-golf is er geruimte tijd een speeltuin voor de kleintjes. Binnen kort zal ook het boomschieten be oefend kunnen worden; toestem ming van de gemeente is er al. Be gin juli zal de midget-golfbaan voor het publiek geopend worden.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 5