wAAlwijkse en LanqstRMtse couRAnt KAATSHEUVEL Zaterdag start interkerkelijke recreatiecommissie K'heuvel Overgangsexamens Dr. Mollercollege Waalwijk nu een nieu\ye i regenjas j kopen Fa.J.de Cock&Znl TALLOZE VVV-AKTIVITEITEN VRIJDAG 28 JUNI 1968 89e JAARGANG No. 52 GOUDEN BRUILOFT Met een plechtige eucharistievie ring in de parochiekerk van de HH Martelaren van Gorcum en een re ceptie op het feestadres café-restau rant „De Steenbakker" heeft 't echt paar Toon Snoeren en Tonia Netten met dochter, drie zoons, vijftien klein kinderen en twee achterkleinkinderen dinsdag j.l. zijn gouden huwelijks- gevierd. Hoewel het de wens was van het gouden paar alles zo eenvoudig mogelijk te houden en dus geen buurt- cadeau, buurtfeest en alles wat dies meer zij, was o.a. de belangstelling voor de receptie overstelpend groot. Dit laatste is nu overigens ook weer niet zo verwonderlijk, want de brui degom, die met zijn vrouw in de pa rochie Berndijk geboren en getogen is heeft in het verenigingsleven van de ze gemeenschap tijdens zijn jongere jaren altijd een centrale plaats inge nomen. Het is dan ook volkomen be grijpelijk dat vooral uit deze hoek ve len present waren om het nog vitale echtpaar hun gelukwensen aan te bie den. JAARVERGADERING DESK Zondag a.s. houdt de v.v. DESK haar jaarvergadering, die zoals ge bruikelijk vooraf zal worden gegaan door een H. Mis in de St. Jozefkerk voor de levende en overleden leden van de vereniging, gevolgd door een Brabantse koffietafel in het clubhuis café „De Steenbakker", waar dan om goed 10 uur de vergadering begint met het traditionele openingswoord van de voorzitter en de jaarverslagen van secretaris en penningmeester, als mede benoeming van een kascontrole commissie. Verder zal de contributie opnieuw worden bekeken en zonodig nader worden vastgesteld, een elftal commissie worden gekozen, 't Agen dapunt „bestuursverkiezing" zal geen problemen opleveren, aangezien door de leden geen kandidaten zijn gesteld. De aftredende leden G. de Nijs en W. Peters hebben zich wederom herkies baar gesteld, terwijl de heer A. van Laarhoven wegens drukke werkzaam heden zijn bestuursfunctie heeft neer gelegd. Het bestuur heeft de heer H. de Nijs bereid gevonden in het be stuur zitting te nemen. DESK-NIEUWS A.s. zaterdagmiddag om 4 uur speelt DESK een wedstrijd op het veld van SSC te Sprang tegen een elftal, sa mengesteld uit spelers van de vier clubs uit Sprang-Capelle. De baten van deze ontmoeting zullen ten goe de komen van het Anjerfonds. De Dessers treden zaterdag in Sprang aan met zeer waarschijnlijk in hun ge lederen de nieuwelingen J. Boor en J. van Esch, die beiden enkele jaren ge leden nog in Willem II speelden. Aangezien de Dessers hun linksbui ten Frank van Riel naar NAC zagen vertrekken, zal er over de hele linie geëxperimenteerd moeten worden. We zijn benieuwd met welke formatie DESK in het veld zal verschijnen. Kortgeleden speelde het Sprangse elf tal in Waalwijk, zodat er zeer zeker een redelijk ploegverband zal zijn in de Sprangse gelederen. Het kan der halve een interessante wedstrijd wor den. DESK-JUNIOREN De junioren van DESK, dat wil zeggen, degenen die zich opgegeven hebben, worden zaterdagmiddag om 1 uur op het sportcomplex in de Efte- ling verwacht voor het houden van een sportmiddag. De wedstrijden wor den onder andere gehouden op de volgende onderdelen: verschillende afstanden hardlopen, springen, doel- schieten met verschillende vakken etc. DOKTERSDIENST Komend weekeinde zal de praktijk van de doktoren P. Wijtenburg te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon op Zand worden waargenomen door dokter R. Raaymaakers, Hoofdstraat 68a, Kaatsheuvel, tel. 04167-2050. Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur zal de prak tijk van dr H. Winkelman te Sprang worden waargenomen door zijn colle ga K. van Tuijn, Vossenbergselaan 21 Kaatsheuvel, tel. 04167-2006. Verloskundige M. v. Vlerken, Ru benstraat 8, Kaatsheuvel, tel. 04167- 3666, heeft a.s. zaterdag en zondag dienst. PASTOR IEDIENST Voor geestelijke bijstand kan men zich a.s. zondag van 's middags 12 uur tot 's nachts 12 uur wenden tot de pastorie van de parochie St. Jan, Hoofdstraat 34, Kaatsheuvel, tele foon 2515. Hooit Volleerd - kaatsheuvel naar nationale titelstrijd De interkerkelijke recreatie-com missie heeft nabij de campings Het Hoekske en Duinlust aan de Duin laan een recreatietent geplaatst ten behoeve van de toeristen, die op de campings in Kaatsheuvel vertoeven. Op zaterdag 29 juni a.s. te 15.00 uur zal de officiële opening van deze tent Loon op Zand geschieden. Elke zon dagmorgen zullen hierin kampdien sten worden gehouden, t.w. om 8.30 uur RK kerkdienst en om 9.30 uur Protestantse kerkdienst. De VVV-Kaatsheuvel heeft gedu rende het lopende vakantieseizoen voor de toeristen de volgende attrac ties op stapel staan. Op donderdag 4, 11, 18, 25 juli en 1 en 8 augustus worden onder leiding van een van de boswachters van de Vereniging tot be houd van natuurmonumenten wandel tochten gehouden in de Loonse- en Drunense Duinen. Tijdens deze ex cursies zal natuurlijk de nodige uit leg over dit fraaie natuurgebied wor den gegeven. De deelname aan deze leerzame tochten is beperkt tot maxi maal vijftig personen. Kaarten voor deelname zijn verkrijgbaar aan de ki osk bij de recreatietent aan de Duin laan en het VVV-bureau aan de Gast huisstraat 24 te Kaatsheuvel. De kos ten bedragen 0,75 per deelnemer. De baten zijn bestemd voor de vereni ging tot behoud van natuurmonumen ten. De deelnemers verzamelen zich bij de tent aan de Duinlaan, vanwaar 's morgens om half tien wordt ver trokken. De liefhebbers van een dansje zul len eveneens aan hun trekken kunnen komen. Op donderdag 4, 11, 18 juli en 8 augustus worden namelijk dans avonden georganiseerd in de recrea tietent van 20.00 tot 22.00 uur. Het dansorkest The Blue Birds uit Kaats heuvel zal hieraan zijn medewerking verlenen. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kiosk aan de Duinlaan. Op maandag 8, woensdag 10, maan dag 22 en woensdag 24 juli komt Piet van Brakel met zijn creatief the ater in de recreatietent. Belangstellen den hiervoor kunnen zich eveneens opgeven bij de kiosk. Voorts ligt het in het voornemen van de plaatselijke VVV om een spe cifieke Brabantse avond voor de campingbezoekers te organiseren. De ze zal op een nader te bepalen tijd stip worden gehouden in de recreatie tent, terwijl de recreatie-commissie in deze gelegenheid verder voor jong en oud de nodige ontspanningsmogelijk heden zal bieden. Drunen Schoolbestuur in Sprang-Capelle liet vergadering in de steek In de Prinses Wilhelminaschool aan de Zuid Hollandse Dijk werd gisterenavond een ledenvergadering gehouden waarvoor zeer veel belang stelling was. Door een aantal leden was n.l. aan het bestuur om deze bij zondere ledenvergadering verzocht. Na de opening stelde voorzitter H. Mesch aan de orde de verkiezing van een bestuurslid. Namens de leden die deze vergadering echter hadden aan gevraagd vroeg de heer A. Zonne veld, gemeentesecretaris van Sprang- Capelle, het woord, hetgeen hij van de voorzitter niet verkreeg. Meerdere leden maakten er toen de voorzitter opmerkzaam op dat dit niet juist was, en dat ze zich niet accoord verklaarden met de agenda zoals die door het bestuur op de convocaties ivas vermeld. De voorzitter bleef echter halsstar rig weigeren, nadat reeds diverse ma len gevraagd was om het woord te verkrijgen, om de heer Zonneveld 't woord te geven. Gesteund door het applaus van de overgrote meerderheid der vergadering richtte zich toen de heer Zonneveld tot de leden, waarna voorafgegaan door enkele leden het bestuur de vergadering verliet, t.w. de heren H. Mesch, H. Mayers, J. Bo- gers en G. Kerst, terwijl zich bij dit groepje ook nog enkele andere leden voegden. Nadat in de gang van de school nog even was gediscussieerd, kwam de voorzitter vertellen dat hij de ver gadering schorste. De overgrote meer derheid der leden kon zich niet met deze schorsing verenigen, daar deze bijeenkomst door de houding van het bestuur zinloos is geworden en bij de overgrote meerderheid van de leden groot onbehagen en ontevredenheid heeft gewekt. 't Kan gemakkelijk, want in onze kollektie vindt u alle stijlen en heel veel modéllen. Ook een bijzonder voordelige: J in Terlenka v.a. 48.- Sprang-Capelle WAALWIJK IHarcdwerkwinkeBtje fraai verbouwd De tcho vad het Zuióen Uitgever Waal wij ksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredakteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2x per week Losse nummers 20 cent Opgericht 1878 Abonnement p week (0,30+ 2ct. inc.k.) ƒ0,32 p mnd. (1,30 10 ct. inc.k.) 1,40 p kwrt. (3,65+10 ct. inc.k.) 3,75 p kwrt. p. post 4,25 bij girobetaling (bij incasso p. postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 14 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Bureaus Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621-2746 Kaatsheuvel Dr. van Beurdenstraat 8, tel. 04167-2002 Telegram-adres „ECHO" Op zaterdag 29 en zondag 30 juni moet het 2e viertal van Nooit Volleerd naar Haar lem om de strijd aan te binden om het kampioenschap van Nederland van teams. Het viertal, bestaande uit P. v. d. Velden, J. Kleijssen, H. van Riel en A. Bekke, moet met de volgende verenigingen uitmaken wie er kampioen zal worden: Op de Klos uit Mesch-Eijsden. De Toekomst uit Rotterdam. Princesse V. uit Nijkerk. Nooit Gedacht 2 uit Wormer Zaterdag 13.30 uur: N. V. 2-Op de Klos 16.30 uur: Nooit Gedacht 2-Nooit Voll 2 22 uur: Nooit Volleerd 2 - Op de Klos Zondag 13 u. Nooit Voll. 2 - De Toekomst Dc wedstrijden worden gespeeld in café- iestaurant Gebr. Brinkmann, Grote Markt ZONDAGDIENST Vanaf zaterdagmorgen 11 uur tot maan dagmorgen 8 uur uitsluitend voor spoed gevallen: dienst Dr. v. d. Wouw. NIEUWE VOORZITTER HARMONIE DRUNEN Op een algemene ledenvergadering van de harmonie Drunen is tot voorzitter van deze vereniging benoemd de heer J. M. Kop. De heer Kop volgt in deze functie de heer J. .Werner op, die 8 jaar lang voorzitter was van deze harmonie. Onder het voorzitterschap van de heer Werner be leefde de harmonie Drunen een bloeitijd. Het korps werd onder zijn leiding uitge breid met een jeugdharmonie en een drum band, terwijl het tevens werd geünifor meerd. Tevens bereikte het in deze periode op de concoursen de hoogste afdeling welke bereikbaar is. ZOMERFESTIVAL Onder deze naam gaat zaterdag op het Plataanplein weer een reeks van evenemen ten van start, welke evenals vorig jaar zeer zeker veel belangstelling zullen trekken. Zaterdagavond om 8 uur zal optreden de jeugdharmonie uit Drunen en het Jeugd koor Dc Zonnepitten uit Schijndej. Het ver dere programma van het Zomerfestival, dat zal duren tot 10 augustus, vermeldt nog het optreden van een goochelaar, een draaior gelconcert, een openluchtfilm, een taptoe door vijf Boerenkapcls en een taptoe door verschillende drumbands. Dit festival, dat georganiseerd wordt door de 9 winkeliers van het Plataanplein, speelt zich geheel op dit plein af. DRUNENS CONTACT Maandelijks verschijnt in Drunen 'n con tactblad, waarin diverse aangelegenheden over Drunen en Elshout worden beschreven. Een groep van zes mensen heeft vijf jaar geleden op zich genomen om dit blad maan delijks te laten verschijnen. Dit weekeinde houdt Drunens Contact als bijdrage in de kosten een huis-aan-huis-enveloppen-aktie. Men hoopt dat de opbrengst zodanig is dat men weer twee jaar kan verschijnen. Dru nens Contact gaat nu haar zesde jaargang in. GEMEENTERAAD Vanavond zal de raad der gemeente Dru nen een voorstel van b. en w. te behandelen krijgen ten aanzien van de sporthal. De bouw van een sporthal werd reeds eerder in de raad op een informatieve vergadering besproken. Vanavond zal de raad moeten beslissen over het beschikbaar stellen van een krediet groot 855.000. -Tevens zal de raad worden gevraagd een krediet be schikbaar te stellen voor het voor gebruik gereed maken van de roeivijver. Het gaat hier speciaal om een vijsel-installatie, wel ke het water op het juiste peil kan houden. Afdeling HBS: Van klas 1 naar 2: Ko. Verhoeven uit Bern (Gld.); Frangoise Barten (met lof), Eric Dortmans, Peter v. d. Hoven, James Austermann, Regien de Groot, Adri v. d. Hoven, Kees Jansen, José Klerx, Marcel van Loo, Arthur Meister, Laura Popma, Lambert Elshout, Clemi v. Hultcn, Jos van Sambeek, Peter van Son, Ans Spee, Albert v. d. Wiel, Bert Lom- mors, Paul Vinkenvlcugel (met lof), Chris- tiaan van Wijck allen uit Drunen. Johny Muskens uit Elshout. Ingrid Berende, Mag gy Bongertman, Jaap Poederbach, Carla Stallen uit Geertruidenberg. Peter Ver boord uit Haarsteeg. José Verhoeven uit Heusden. Henny Balvers, Hermine Borg huis (met lof), Dirk Hoftijzer, Peter van Oorschqt, Berrie Hamers, Peter Klijn, Jan- Bern. Kooien, Jan v. d. Boom, Piet v. d. Hoven, Alfons Schrauwcrs, Tiny Spran- gers, Josef Sterck, Michel Dingemans, Ri- nie Molenschot, Mathieu Musters, Lock Vis allen uit Kaatsheuvel. Jan van Wezel uit Loon op Zand. Jo van de Boogaard uit Nieuwkuijk. Pius van Oort uit Raamsdonk. Leo v. d. Heijden uit Vlijmen. Harrie Boot, René Boot, Hans v. d. Bossche, Stef van Breugel, Clemens van Brunschot, Theo van Drunen, Frank Hardesmeets, Ton Heinen, Tommy Holtgrefe, Paul'v. d. Hout, René v. d. Hoven, Piet dc Jongh, Marlies Kees, Peter Kelder, René Klerx, José v. d. Leeuw, Paul Rouwmaat, Jan van Heesbeen, Dick van Helden, Marileen Levenbach, Paul van Loon, Henk v. d. Mee, Frans Mekel. Ge rard van Mierlo, Rob Mioch .Frans-Jozef Moerlands, Peter Möring, Adri Mosselveld, Marja Mulders, Jos van Nuencn, Wim Nijs, Christiane Pulles, Jan Richters, Tilly van Rooij, Kees Rijken, Marthy van Woerden, Guido Bayens, Karei Schretlen, Saskia Sorg, Felix Steemers, Ad de Vaan (met lof), Lie- ke Verhelst, Ton Verkerk, Yvonne Goo- mans, Gerard van Corstanje, Bruno Harde smeets, Jan Trimbacht, Dorothé Vcrhoof- stad, Jeroen Verschuren (met lof), Steven de Waal, Marijke van Wel. Harry de Werd, Peter v. d. Wiel allen uit Waalwijk. Agatha Berkelmans (met lof), Ineke van Dongen, Coccy Kamp, Hennie de Wit allen uit Was pik. Afgewezen: 27 Herexamen: 2. Van klas 2 naar 3: Adri Aerts, Pedro van Loo, Harm Rijpert, Don Vemooy, Jan Vissers, Gonny v. Delft, Kees Brok, Kees Musters. Willy Pullens, Joop v. d. Wiel allen uit Drunen. J. Mus kens uit Elshout. Jan Eekels en Roelof v. d. Hurk uit Haarsteeg. Theo van Korven uit Herpt. Ad van Noort uit Heusden. Sjaak Kooien, Ad v. d. Hoven, Angelique Kleysen, Tonny Snoeren. Cor van Wanrooy, Kees Zwaans allen uit Kaatsheuvel. Frans van Delft uit Nieuwkuijk. Rini dc Laat en Edmond Logger uit Vlijmen. Max Dekkers, Paul v. d. Heuvel, Agatho van Hilst, Kees van Huiten, Hennie v. d. Nieuwegiessen, Hubert Steemers, Lodewijk Vos, Annema- rie Dekkers (met lof), Tineke van Gessel, Henk de Haan, Harry Hens, Berry v. Laar hoven, Maria Verharen (met lof), Rudi Brok, Hans Heijne, Ton Korthout, André Schuwer, Jcffry Stoffers, Ari Verhelst. Paul Verwiel, Niek v. d. Water, Jozef v. Wezen beek, Frans Zegers allen uit Waalwijk. Ma- ri Smits uit Waspik. Afgewezen: 12 Herexamen: 4. Van klas 3 naar 4: Lianne v. d. Broek, Elly van Delft, Dineke de Jager, Ans Verdiesen, Ellen Vesters, Tonny de Vrieze allen uit Drunen. Jan de Gouw uit Elshout. Pieter Stallen uit Geer truidenberg. Jan Bastiaanssen uit Helvoirt. Sjef van Dijk, Karei van Gulik, William Kuypers, led je Dirksen, Frans van Loon, Kees van Loon, Kees van Luxemburg allen uit Kaatsheuvel. Teun Heesters en Mari van Eeten uit Nieuwkuijk. Truus Vermuë uit Oud-Heusden. Peter ter Berg, Harrij Bijnen, Hans de Cock, Jac. Didden, Henk van Eijk, Martien v. d. Hoven, Peter de Man, Raymond Verkerk, Wiro Verschuren, Jos Vloemans, Leon Zijlmans, Reggy En tjes, Nico Hoeben, Wim Kolsteren, Ine Sa- N.S. PLEIN 45 TILBURG Ruime parkeergelegenheid bel (met lof) allen uit Waalwijk. Mart Coesmans en Jan v. d. Bcrgh uit Waspik. Afgewezen: 20 Herexamen 2. Van klas 4a naar 5a: Peter van Huiten uit Drunen. Joop Broek uit Elshout. Sjaak van Boxtel, Hennie van Nieuwstadt, Leo van Vught allen uit Kaats heuvel. Kees Hornman, Willy Verhelst uit Nieuwkuijk. Frank de Ruytcr uit Tilburg. Sjaak Claassen, Peter van Dongen, Cees Eibers, Albert van Esch, Frank Knepflé, Nico Lcijtcns, Theo Leijtens, Willy Leijtens, Henk Mulders, Leo de Vetten, Henk v. d. Wiel allen uit Waalwijk. Gerard de Bont uit Waspik. Afgewezen: 3 Herexamen: 2. Van 4b naar 5b: Hein Pennings, Bert Spierings, Jan Vinken vlcugel, Wim v. d. Wiel, allen uit Drunen. Willy Gabriëls en Lia Valk uit Kaatsheu vel. Mart Pullen, Angela Rouwmaat, John van Sambeek, Gerric Vargha, Peter van Zandvoort, Frank Zeegers allen uit Waal wijk. Hans Both uit Waspik. Afgewezen: 4 Herexamen: 2. Van klas 2g naar 3 gymnasium: Laurette Janssen, Paul Verhaak, Peter van Drunen allen uit Drunen. Elly Stallen uit Geertruidenberg. Guus Vreeburg en Jan v. Gils uit Heusden. Ton van Ham, Marian van Heesch (met lof), Rudi van Hcijst al len uit Kaatsheuvel. Kees v. d. Wiel uit Nieuwkuijk. Pieter van Dijck en Corrie Henselmans uit Raamsdonk. Annemarie Brandts en Ans dc Jong uit Vlijmen. Edu- ard Claassen, Jacqueline van Gent, Pamela Hobbelman, Paul Koopman, Matijs Kou ters (met lof), Peter van Laarhoven (met lof), Wim van Loon, Annekce Schapen donk, Carla van Schie, Marjan Smits, Sietske Smits, Hélène Somers, Huub van Woerden, Jan IJpelaar, René de Gouw, Jo- han Kees, Peter Ketelaars, Rini van de Leur, Jac. Leijtens, Marijke Weykamp, Gu- dule v. d. Wiel, Peter Zijlmans allen uit Waalwijk. Afgewezen: 4. Van klas 3 Gymn. naar 4 Gymn.: Vera Leijsen, Joost Lombarts, Tineke Je- hoel allen uit Drunen. Mily Kaptein uit Geertruidenberg. Sjaak van Heijst, Gerard Kuys, Ricky de Genzer, Jan van Ham, Jan Paul v. d. Velde allen uit Kaatsheuvel. Wal- ther van Dongen (met lof) uit Loon op Zand. Marijke de Koning uit Vlijmen. Hans Heyhuurs, Frans Marcelis, Astrid de Rui ter, Coos de Ruiter, Peter Bul, Bcrtic Hob belman, Ad Rijken, Bart-Jan Stuurop, Louis Swinkels allen uit Waalwijk. Frank de Glas en Jos van Dongen uit Waspik. Afgewezen: 8. Van klas 4 Gymn. naar 5 Gymn.: Rick Creemcrs, Robert Groot, Marianne v. Sambeek, Margriet Vinkenvleugcl allen uit Drunen. Rini de Hart uit Heusden. Oot van Erp, Ton v. d. Hoven, Bert v. d. Linden, Peter van Wezenbeek allen uit Kaatsheuvel. Kee6 Merkx, Henk Paantjes uit Nieuwkuijk. Antoon van Gorp uit Raamsdonksveer. Pe ter de Laat uit Vlijmen. Sjef van Baal, Gem ma Barendregt, Joop van Gemert, Wim Ha- gemans, Annemieke Hol, Kees Koens, Jan Sebregts, Christianne Langemeijer, Peter Streef, Jan Marcelis, Peter v. d. Wiel allen uit Waalwijk. Theo van Willigenburg uit Waspik. Afgewezen: 3 Herexamen: 3. Van 5 Gymn. naar 6 Gvmn.: Anneke Vugts uit Drunen. Jan van Halder uit Haarsteeg. Bert van Boxtel en Ben Kna pen uit Kaatsheuvel. Hans Brok, Hans Cra mer, Ben van Gemert, Annelies Hellings, Mari Hoevenaars, Kees v. d. Leur, Jan Maas, Harry Pijpers, Ad van Riel, Carla Roorda, Jan Verharen, Tom v. d. Vliet, Willemien v. d. Wiel, Cia van Zon allen uit Waalwijk. Raymond de Glas, Kees Lan- gerwerf, Tonny Rombouts allen uit Waspik. Afgewezen: 5 Herexamen: 3. Van klas 1 naar 2 MMS: Wilma Kuypers, Hedie Pontororing, Stella Ramakers van Praag, Marian Aerts, Lies- beth v. d. Hout, Marjan Pijnenborg, Gerrie Steenhuis, Els Verhagen, Nollie Vugts, Pe tra Werner, Maria van Noort, Cootje v. d. Broek allen uit Drunen. Anne-Marie van Sluisveld uit Elshout. Marja Brekelmans, Els v. d. Linden, Annemieke Friederichs, Marij Snels, Bernadette Pepping, Marion den Teuling, Marga Timmers, Mirjam Trommelen, Myriam van Vugt allen uit Kaatsheuvel. Philinc van Esch, Saskia van Veldhoven uit Loon op Zand. Judith Hop man uit Nieuwkuijk. Laura Breedveld uit Oud-Heusden. Bepke van Loon, Marian v. Oort, Ank Broeders allen uit Raamsdonk. Marion Smit uit Raamsdonksveer. José Bruurmijn (met lof), Grace van Haver, Jo sé Verheul, Ria Verheul allen uit Vlijmen. Riny Adams, Lily Beerens, Elma Bink, Mar griet Boelhouwer (met lof), Marjo v. Brun schot, Gerla Burmanje, Lia Couwenberg (met lof) Marjan Dekkers, Jacqueline Fij neman (met lof), Lia Hamers, Mariël Heij ne, Ton Hogenhout, Mirjam de Jongh, Els van Laarhoven (met lof). Elsbeth Vugts (met lof), Maria Burmanje, Janny Kelder. Anne ke van Laarhoven, Elly v. d. Leur, Ilse v. d. Meijdenberg, Resy Oerlemans, Doreth Om- loo, Conny Pullens, Annemarie Pijnenburg, Annemieke de Ruyter, Ingrid Schapendonk, Karin Spapens, Riet van Geffen, Elly tie Poorter, Femke de Vetten, Hettv van de Vliet, Josien Wijnman allen uit Waalwijk. Petri Jansen, Margret van Iersel uit Waspik. Afgewezen: 7. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag a.s. zal de doktersdienst worden waargenomen door Dr. H. Winkelman, Kerkstraat, Sprang, tel. 04167-2350. KERKDIENSTEN Ned. Herv. Kerk, Sprang: 9.30-2.30 uur: Ds. Wursten. Geref. Kerk, Sprang: 9.30-4.30 uur: Ds. Gabe van Duinen. De praktijk van tandarts J. C. Hovinga wordt per 1 augustus a.s. voortgezet door tandarts A. G. F. VAN DE WIEL Julianastraat 10, Waalwijk, op hetzelfde adres te Sprang-Ca pelle. Spreekuren: maandag, dins dag, donderdag en vrijdag 17.00 tot 18.00 uur en kinderen woensdag 16.00 tot 17.00 uur. Spreekuren te Waalwijk: maandag t/m vrijdag 's morgens 9.00 tot 10.00 uur; woensdag 13.30 tot 14.30 uur. Van 2 naar 3 MMS: Jacqueline van Huiten, Ine Pulles (met lof), Ineke Crcemers, Margot Elshout, Annemie ke Handgraaf allen uit Drunen. Bieke Hoff- mans uit Elshout. Anja v. d. Heuvel uit Heusden. Helna van Heeswijk, Annette Kuys, Marian Vreencgoor, Sefi Vesters, Els van Beers, Yvette Brekelmans, Iet Lee- naarts, Henriëtte van Opstal, Hanneke Steenbergen (met lof), allen uit Kaatsheu vel. Jeanette dc Bont uit Raamsdonk. Cor- nolien Maris uit Sprang-Capelle. Ans van Esdonk en Ingrid van Oerle uit Vlijmen. Ansje Aarts (met lof), Tineke Bertels, Mar leen Copal, Riet Hornman, Annelies Hor sten,. Ellen Hovers, Yvonne Kuys, Janny Mombers, Monique van Os, Ingrid Over boek, Elly Pulles, Ineke Schomaker, Corrie van Zon, Nelly van Zon, Maric-Louisc v. d. Bogaart, Lia Bijnen, Wilna Hoffmans, Corrie Klerx, Mieke dc Kort, Reg Kuys, Yvonne van Oudheusden, Henriëtte dc Pef- fer, Maria Pijnenborg, Anjo Rombouts, Ma rianne van Sambeek, Anneke Stevens, Mar jo de Wit, Ria de Wit, Ria de Broek allen uit Waalwijk. Maria van Irsel uit Waspik. Afgewezen: 9. Van 3 naar 4 MMS: Nellie Beaard, Annette van Delft, Toos Spec, Willy Brok, Rikie dc Vrieze, Doortje van Son allen uit Drunen. Marian Prinsc uit Geertruidenberg. Dimphy v. d. Heij den uit Heesbecn. Marjo Smitsers en Mar- greth Scheurder uit Heusden. Gemmie Pepping, Marian Laros, Marja Schraau- wers uit Kaatsheuvel. Nannie dc Bonth uit Nieuwkuijk. Magda van Oudheusden, Els Tielen, Gemma Verhoofstad, Annette Vrce- ling, Ank v. d. Water, Rietje Aussems, Ir ma Beerens, Hennie v. Cromvoirt, Mieke van Huiten, Christa Labordus, Elly de Man, Henriëtte van Nuenen (met lof) Dimphy Pullens, Rieki Pullens, Jetje Pulles, Adrien- ne Pijnenburg allen uit Waalwijk. Ria Zijl mans uit Waspik. Afgewezen: 5 Herexamen: 3. Van klas 4 naar 5 MMS: Cobi van Logten, Micky Romson, Thea Beaard, Dorothé Jehoel, Ali v. d. Voort al len uit Drunen. Ariane Hagen uit Elshout. Annie Prinse Antonet Michielse uit Geer- truidenberg.Birgitte Noordhuizen, Marian de Nijs, Ineke Vis, Ineke van Boxtel, Wies Hesselmans, Karien van Nieuwstadt, Nelly Socterbock, Paula van Spaandonk, Wieke Ververs, Hanny Vesters allen uit Kaatsheu vel. Maria Hornman uit Nieuwkuijk. Thiel van Oerle uit Vlijmen. Marijke Bertels, Fi- nie van Breugel, Ria van Heesbeen, Mia Hens (met lof), Annelies Hezemans, Else- Marijke van Os, Monique Petit, Els Slaats, Marjolein Steemers, Tineke Cramer, Niekc van Delft, Guy Hoek, Greetjc v. Liempt, Jeanne Roksnoer, Ria Vugts, Noortje van Well, Franci v. d. Westen allen uit Waal wijk. Agatha van Irsel uit Waspik. Afgewezen: 2 Herexamen: 2. Het bekende handwerkwinkeltje aan de Stationsstraat te Waalwijk heeft deze week haar nieuwe ver bouwde pand geopend. Het oude was veel te klein geworden en uit breiding was dus noodzakelijk. De oppervlakte van de winkel bedraagt nu zo'n 45 m'. Men kan er terecht voor alle liandenarbeidartikelen. Alles is gericht op zelfwerkzaam heid. Men kan er kussens, tapijten en lopers krijgen, die dan door de persoon die ze koopt, zelf opgesierd kunnen worden. Alles is verkrijg baar in de kleuren die men wenst. De winkel is modern en praktisch ingericht, zodat iedere cliënt al snel iets van zijn gading kan vinden. De verbouw geschiedde door de firma Coppens, het timmerwerk door de firma Van Hulten-Krol, het schil derwerk door de firma Van de Pas, terwijl de verlichting werd aange legd door de firma Van Dongen. De winkelbetimmering geschiedde door de firma Van Wanrooy uit Kaats heuvel.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 13