De Echo van het Zuiden Uitgaan in het weekend Gemeenschapshuis Bejaarden van Waalwijk maakten gezellig uitstapje Jaarverslag Levensschool Kaatsheuvel f^usis Sacrum Apollo Romantica Taxandria-Bar Bar Hertog Jan Roestelberg Lido gouden eeuw» BELANGSTELLING NEEMT IEDER JAAR TOE 'S VRIJDAG 28 JUNI 1968 89e JAARGANG No. 52 Dokter Zjivago In het Rusland van het einde der 19e eeuw blijft Yuri Zjivago als 8- jarige wees achter, wanneer zijn moe der aan een ernstige ziekte sterft en zijn vader tezelfdertijd zelfmoord pleegt. De jonge Yuri wordt liefdevol opgenomen in het gezin van de rijke Alexander Gromeko, die hem, samen met zijn vrouw, als een eigen zoon groot brengt. Hun dochtertje, Tonya, dat bijna net zo oud is als Yuri, aan bidt hem vanaf het begin en tegen de tijd dat hij 20 jaar is, beseft Yuri dat het beeldschone meisje hem echt lief heeft. De Gromeko's hopen dan ook, dat de beide jonge mensen zullen trouwen. Yuri is echter nog te onze ker over zijn toekomst. Als jongeman heeft hij zich al naam verworven als dichter, maar hij studeert nu medi cijnen, Niet ver van de Gromeko's woont de arme naaister Amelia met haar knappe dochter Lara, die wordt bemind door de jonge student Pasha Antipov. Deze wijdt zijn meeste tijd aan de politieke partij, welke de re gering van de Tsaar omver wil wer pen. De moeder van Lara is de mai- tresse van de invloedrijke notaris Ko- marovsky, die toevallig ook 'n vriend van Yuri's vader was en diens execu teur testamentair. Wanneer Amelia op zekere dag onwel is en niet met Komarovsky kan gaan dineren, ver zoekt zij aan Lara om in haar plaats mee te gaan. Dit is het begin van een heimelijke affaire tussen Komarovsky en Lara, die eindigt in een poging tot zelfmoord van Amelia. Er wordt 'n arts bijgeroepen, die zijn assistent meebrengt... Yuri. Het leven van de vrouw wordt gered, maar de avond is van grote betekenis voor Yuri, want het is de eerste keer dat zijn pad dat van Lara kruist. Dit zal in deze meer dan 3 uur durende kleurenfilm nog vaak voorkomen. Zo gaat dat in Texas Het huwelijk van Phoebe Ann Nay- lor, een zuidelijke schoonheid uit Noord Amerika met de jonge Spaan se hertog Don Andres Baldasar zal in het grote huis der Naylors plaats vinden, maar vlak voor het begin van de huwelijksplechtigheid komt de ca- valerieluitenant Yancy met twee col lega's de stemming verstoren Yancy beweert dat Phoebe beloofd heeft met hem te zullen trouwen, hetgeen zij ontkent. De jonge Spaanse bruide gom bemoeit zich natuurlijk met de zaak. Het komt tot een gevecht en 'n moet. Hun filosofie is: hard werken, gauw klaar en dan maar veel plezier maken. Dit standpunt is zeker niet dat van hun hoogste baas, kolonel Binghamton wiens doel is om McHa- le's bemanning in de eerste plaats discipline volgens het boekje bij te brengen en daarna de Japanners te lijf te gaan. Maar eerlijk gezegd kan de kolonel er niet tegenop. De situa tie loopt hem steeds meer uit de hand. De nieuwste sport van de PT-3 be manning is: geld te verdienen door te laten wedden op de renbaanresulta ten uit Australië, die altijd pas een week later op hun post bekend zijn. Het is een even gekke als sensatione le geschiedenis. Kinderstoel 32.50 Box 28.95 BAMBINO In bar-dancing Romantica zijn za terdag The Sound Specials te vinden. Een van de weinige Tilburgse orkes ten die de malaise in de Tilburgse beatwereld goed hebben overleefd. The Sound Specials kunnen op een enorme populariteit bogen en dat be looft wat voor zaterdag. In de bar van de Sporthal Taxan dria verzorgen zowel zaterdag- als zondagavond de gebroeders Moonen de discotheek. Dit tweetal draagt zorg voor een goede platenkeus, waarop het gezellig dansen is. De traditionele Brabantse avond op vrijdag in bar-dancing Hertog Jan wordt deze week opgevrolijkt met 'n "Brabants toetje". Wat dit inhoudt is ons ook niet duidelijk. Een reden temeer om te gaan kijken. Zaterdag avond discobal op de modernste pla ten. Vlijmen Tehuis voor gevallen meisjes De moderne jeugd heeft ook in de opvoeding van de jeugd met betrek king tot alle gestruikelden moderne methoden ontwikkeld. Toch is de mo gelijkheid deze gestruikelden op de rechte weg terug te brengen groter geworden. Vele misdrijven etc. schij nen heden ten dage als een sport uit gevoerd te worden. Lydia, die wegens voortdurende bloedschande met haar broer op de kostschool is onder ge bracht, zal na haar ontslag nauwelijks meer voor een burgerlijk leven in aanmerking komen. Dat is ook het geval met Martina, Monika en Uschi. De film probeert aan te tonen dat de ze meisjes ook nog een .eoede keus bezitten. Adios gringo Brent Landers is gedwongen om uit Johnson City te vluchten, nadat hij uit zelfverdediging de veefokker Cle- venger heeft gedood, die hem ver dacht van een in werkelijkheid door Brent's vriend gepleegde veediefstal. Dawson heeft dit vee aan Brent ver kocht en Brent besluit Dawson nu te gaan zoeken om hem te dwingen mee te gaan naar Johnson City om daar te getuigen dat hij - Brent - on schuldig is. Als hij aan het zoeken is, vindt Brent in de woestijn een half naakt gebonden meisje. Brent brengt haar naar 't nabije stadje Sage Cros sing. Het meisje Lucy Tilson, is de dochter van een dominee. Zij reisde in een postkoets die door drie gemas kerde mannen overvallen werd. Na de roof werd zij meegesleurd naar de woestijn en daar door de mannen aangerand. achtervolging, maar door een onge lukkige omstandigheid botst Don An dres ongewild tegen Yancy op, die over de balustrade valt en dood is. Aangezien niemand aan een ongeluk zal geloven, helpt Phoebe haar aan staande man te vluchten via de keu- kenlift en zij belooft inderhaast hem zo spoedig mogelijk te zullen volgen naar dat vreemde land over de grens, Texas. De marine voelt nattigheid De bemanning van de PT-boot 73, onder commando van kapt.-luitenant Quinton McHale, gedetacheerd er gens in de Zuidzee tijdens de Twee de Wereldoorlog, heeft de reputatie om alles het liefst op de speciale McHale-manier te doen en dan pas zoals het officieel van de Marine Gevangen van haar hartstocht Evelyne, een mooie jonge vrouw, afkomstig uit het nachtleven van Pa rijs, is getrouwd met een zeer rijke zakenman. Deze is nu voor 10 dagen op reis en hiervan maakt zij gebruik voor een ongestoord samenzijn met haar vriend Bob, een student, Hun intimiteit wordt echter verstoord, een man en een vrouw naar Evelyne's buitenhuis komen. De man is Mauri ce Ferry, een gangster uit Evelyne's vroegere milieu, die destijds op haar verliefd is geweest De vrouw is Clau- dine, een huidige vriendin van Mau rice, Maurice heeft een schuilplaats nodig en hij heeft hiervoor Evelyne uitgekozen, omdat hij dingen weet uit haar verleden, waarmee hij haar in zijn macht heeft en haar kan dwin gen tot alles wat hij wil, en hij laat niet na dit te doen. Ook zondagmiddag zijn The Blue Birds uit Kaatsheuvel weer de enor me trekpleister in de Roestelberg. Te midden van de natuur kan men hier heerlijk verpozen. The Inca's zijn terug in Waalwijk. Deze beatgroep is zondagavond in 't Gemeenschapshuis te vinden. Als de voortekenen niet bedriegen gaat het weer storm lopen. Het Lido doet het dit weekend met twee toporkesten. Zaterdagavond is er het Duke City Sextet, waarbij zan ger Bob Smit is te vinden. Zowel zondagmiddag als zondagavond is het Enclave Combo uit Baarle-Nassau er te vinden. Voor een sfeervolle dans dus mogelijkheden genoeg. Het Waalwijks comité Ouden van Dagen heeft de bejaarden uit deze ge meente dinsdag j.l. wederom een heerlijke middag bereid, door een uit stapje te organiseren, ditmaal naar Berkel-Enschot. Aan dit uitstapje na men ca. 350 bejaarden deel, een bewijs hoezeer men dit jaarlijks reisje op prijs stelt. Nadat de deelnemers(sters) in verschillende delen van de stad per autobus waren opgehaald, kwam men op het Vredesplein bijeen, vanwaar het grote gezelschap om plm. 1 uur 's middags vertrok in een achttal autobussen van de fa. Mulders-Sars uit Waalwijk. De belangstel ling van familieleden en kennissen van de bejaarden was groot. Via Waal wijk ging de tocht via een gedeelte van de Langstraatweg naar Drunen om via Nieuwkuijk, Helvoirt en Udenhout door het fraaie Brabantse land schap om ca. 2 uur in Enschot te arriveren, waar in het Gemeenschapshuis „De Schalm" het eindpunt van de heenreis werd bereikt. Afschied van bestuurslid A. de Kort Gedurende de heenreis waren reeds de nodige consumptiebonnen ver strekt, zodat het personeel van dit Gemeenschapshuis weldra handen te kort kwam, om de Waalwijkse oudjes van een dronk te voorzien. Alles ver liep echter vlot, zodat men plaats kon nemen in de grote zaal van „De Schalm" waar 't bekende cabaret van de gebr. Van Engelen reeds gereed stond om de Waalwijkse bejaarden enige tijd aangenaam bezig te houden. Eerst voerde echter de voorzitter van het comité, de heer Th. Verwiel het woord. Het bestuur is verheugd over de grote deelname, die elk jaar steeds groter wordt, een bewijs dat er nog steeds een grote behoefte bij de bejaarden bestaat aan een dergelijk uitstapje deel te nemen. Traditiege trouw bracht de voorzitter dank aan de Waalwijkse bevolking die zo spon taan en royaal gaf. Verder dankte hij alle medewerkers Met bijzonder veel genoegen begroette de heer Verwiel, de ere-voorzitter van het comité, de heer A. Meijs, en zijn echtgenote. „Juist uw aanwezigheid hier", aldus de voorzitter, „onderstreept zo zon der meer uw belangstelling, uw liefde, uw sympathie voor dit werk. Optreden Cabaret gezelschap „Van Engelen" Hierna kondigde de voorzitter, zo als hij zei, Brabants beste Cabaret gezelschap, de gebr. Van Engelen uit Waalwijk aan. Met overweldigend succes bracht het cabaretgezelschap een programma voor het voetlicht, dat grote bewondering afdwong en het daverend applaus na elk nummer be wees dan ook wel, dat zij de naam van Brabants beste Cabaretgezelschap ook inderdaad op dit ensemble van toepassing is. Een groot deel van het succes werd opgeëist door hel Waal wijkse zangtrio, de gebr. Remie, dat met enkele mooi gezongen nummers in welkome variatie in het gehele pro gramma brachtten en hierin volko men pasten. Het geheel omlijst door een prima orkest, werd het een pro gramma dat klonk als een klok. De voorzitter van het comité bracht dan ook na afloop het gezelschap harte lijk dank voor het gebodene en het spontaan applaus uit de zaal onder streepte deze woorden. Aan mevrouw v. Engelen, het enige vrouwelijke lid van het gezelschap, werden fraaie bloemen aangeboden. Hierna werd 't zoetjesaan tijd de bussen weer op te zoeken voor de tereugreis. Via Udenhout en Loon op Zand ging het naar Lido in Waalwijk waar de eigenaar en exploitant, de heer M. van Hooff, gezorgd had voor een uit stekende Brabantse koffietafel. Hier aan voorafgaand konden allen nog gebruik maken van enkele consumtie- bonnen. Tijdens dit zgn. borreluurtje traden verschillende bejaarden voor 't voetlicht, de een natuurlijk met meer, de ander met minder succes, doch al len met het doel van deze middag een echte feestmiddag te maken. Jammer dat de voorzitter van het comité met een minder prettige boodschap voor het voetlicht moest komen, n.I. het afscheid van het comitélid de heer Antoon de Kort. Afscheid „Verschillende zaken", aldus de heer Verwiel, „stelt men liefst zo lang mogelijk uit, doch nu moeten we juist op deze middag afscheid nemen van een van onze - in dienst jaren oudere - maar jong van harte bestuurslid, de heer Antoon de Kort, die hij verzocht op het podium te ko men. Ik behoef u als echte Waalwij- ker niet te vertellen wat het voor ons als bestuur én dus direkt ook voor u, betekent als een comitélid onze gele deren - door vestiging in het bui tenland - noodgedwongen moet gaan verlaten. „Toon, namens ons bestuur, maar wat veel belangrijker is, namens al de ze aanwezigen, zo heel veel dank voor jouw werk. En dan raak ik hier de kern aan van de kwestie, want jouw deelname in het bestuur betekende zonder meer: jouw bewogenheid. So ciale instelling, collegiale, sympathie ke en vooral directe positieve inzet op vergaderingen en verdere activiteiten. Toon, heel hartelijk dank voor alles v/at je deed. Ons bestuur besloot una- niem om dit hele kleine pakje als blijk van dank te geven. Zonder meer rekenen wij erop, dat hierin volgend jaar juni jouw reisbiljet Brussel - Waalwijk (halte Vredesplein) toeven zal om aanwezig te kunnen zijn bij deze - jouw zo dierbare - reis. Heel veel succes, maar nog veel meer dank namens juist deze zaal, die jouw als echte Wolkse zo dierbaar was", aldus de heer Verwiel. Hierna sprak de heer De Kort een dankwoord, waarna werd aangezeten aan een door de heer van Hooff en zijn staf keurig bereide koffietafel. Dat de eigenaar van Lido het bezoek van de Waalwijkse bejaarden op ho ge prijs stelde, bewees wel het feit, dat hij spontaan aan het gehele ge zelschap een rondje aanbood. Door verschillende sprekers werd hierna nog het woord gevoerd, om dank te brengen aan het comité voor hun be langrijk werk, in het belang van de Waalwijkse bejaarden. Tijdens hun verblijf in Lido bracht Jachthoomkorps Cornu Copiae een serenade, die op hoge prijs werd ge steld. Dit korps stond bij aankomst op het Raadhuisplein wederom opgesteld om het gezelschap te begroeten. Met grote voldoening en dankbaarheid kunnen de Waalwijkse bejaarden we derom op dit uitstapje terugzien, waarvan zij moe maar overvoldaan om ca. 21.00 uur terugkeerden. Drunen WANDELTOCHT EN SPORTPARADE Aan het zo juist verschenen jaar verslag van de katholieke Levens school voor jongens te Kaatsheuvel ontleenden we het volgende. In het bestuur ontstonden de volgende mu taties. De heer A. Wennekes, nam 't vorig jaar om gezondheidsredenen ontslag als voorzitter. In zijn plaats werd de heer J. C. Beerens bereid gevonden deze functie tijdelijk waar te nemen, terwijl het bestuur verder werd aangevuld met de heer A. J. v. Riel. Per 1 maart 1967 bezochten 74 jongens de school, waarvan 47 eerste- jaar en 27 tweede-jaars, die op één na allen afkomstig waren uit de ge meente Loon op Zand. Het overgrote deel van hen (61) was werkzaam in de schoenindustrie. Alle jongens kwamen gedurende 'n hele dag per week naar de school. Het programma van acht uur bevat sport (2 uur), algemene vorming met o.a. introductie in de nieuwe levenssitua tie, actualiteiten en culturele vorming (3 uur) en handenarbeid (3 uur). Zeer bewust is in het programma van zo'n dag ook viermaal een kwartier pauze opgenomen, waarin een vrijblij vende mogelijkheid tot contact aan wezig is. Verder werden een aantal excursies gemaakt, ook tijdens de vormingsweken vanuit de kampen te Valkenswaard en Groesbeek. Bijzon dere activiteiten waren er tijdens het Sinterklaasfeest en vooral met Kerst mis, toen in samenwerking met Jeugd Roode Kruis en Mater Amabilisschool de ouden van dagen en zieken ter plaatse thuis met een leuk Kerstge schenk werden verrast. In de loop van het jaar was er schriftelijk contact met de ouders middels een aantal circulaires en het maandblad naast enkele ouderavon den. Ook de werkgevers werden op deze wijze geïnformeerd over het vor mingswerk. Ondanks de teruglopende conjunctuur bleef de medewerking van het bedrijfsleven over het alge meen zeer positief. Het contact met oud-deelnemers bleef gehandhaafd middels een drietal bijeenkomsten ter wijl velen hunner nog eens graag op school komen voor een „praatje". Ook dit jaar bleef de bijdrage van werkgevers en deelnemer gehand haafd op 40. - per jaar. Naast de normale overheidssubsidie verleende de gemeente een extra subsidie van 10 pet. De huidige accomodatie blijft vragen oproepen ten aanzien van ruimte voor handvaardigheid en een goede gelegenheid voor het overblij ven en het doorbrengen van creatieve pauzes. Ook de ruimte voor het per soneel vraagt dringend om uitbrei ding. Inmiddels zijn de plannen voor het bouwen van een nieuw schoolge bouw in een verder stadium gekomen. BABY-SPECIAALZAKEN Wilhelm in astraat 19 Waalwijk Grotestraat 142- 144 tel. 4147 A//e benodigdheden van STATIONSTRAAT 51* WAALWSK iSpeclalltelten-<~J2eótaurant otyotel cöerwlel - clOaalioyk WIELRENNEN De Vlijmense wielrenners namen zondag op verschillende plaatsen deel aan wedstrij den voor nieuwelingen. Zo werd B. Alosery in Oss 4e en van Beijnen 6e. In Luijkgestel werd v. Heivoort 16e. PROGRAMMA JEUGDVAKANTIE De Stichting Jeugdbelangen heeft voor de komende vakantie weer een uitgebreid programma samengesteld. Zoals uit het programma blijkt zal het vakantiecomité in de periode van 6 tot en met 27 juli 10 dagen zeer aktief zijn om alle kinderen zeer fijne dagen te bezorgen en de ouders ervan te ontlasten. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 6 juli Opcningsspel. Per kerkdorp worden groepen gevormd, die de meeste punten behaald is winnaar. Dinsdag 9 juli: Duinentocht. Deze tocht is bestemd voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar. Op de fiets, de kleinste met de bus. Donderdag 11 juli: Dobbelspel voor alle kinderen van 8 tot en met 13 jaar. Zaterdag 13 juli: Muziek- en zangconcours in de hal van de meisjesschool. Dit is nog nooit gedaan. Misschien ontdekt men jong talent. Van 's morgens 10 uur tot 's middags 5 uur. Dinsdag 16 juli: Poppenbureau voor Vlij mense moedertjes in de leeftijd van 4 tot en met 9 jaar. Dinsdag 16 juli: Olympisch dag achter de Vijfhoeven voor jongens en meisjes van 8 tot en met 13 jaar. Donderdag 18 juli: Poppenkast in de hal van de meisjesschool voor jongens en meis jes van 4 tot en met 9 jaar. Zaterdag 20 juli: Veemarkt bij de Vijfhoe- Ie t.m. 6e klas. Vertrek per bus om 10.15 uur. Terug 15.00 uur. Woensdag 24 juli: ULO-proeven op Vlied berg voor jongens en meisjes van 4 tot en met 9 jaar. Zaterdag 27 juli: Vlaamse kermis op het oude voetbalveld achter café 't Centrum. Alle leeftijden van 4.00 tot 8.30 uur. WEDVLUCHT DE REISDUIF De uitslag van de wedvlucht Corbeil van PV De Reisduif is als volgt: N. van Dal 1 9; M. Klomp 2 17; W. van Ravensteijn 3 22; J. Kuijs 4; W. v. d. Heu vel 5 7 15; H. van de Ven 6 11; R. Ber- keimans 8 20; P. van Dal 10 14 25; M. Strengers 12 16; P. Diepstraten 13; J. v. d. Heuvel 18; J. Boom 19; B. van Esdonk 21; J. Koks 23. De uitslag van de wedvlucht St. Chislian is als volgt: J. Koks 1 2 7; P. Diepstraten 3; J. v. d. Heuvel 4 13 23 33; H. Boom 5 24 27 31; R. Berkelmans 6 25 28; J. Kuys 8 15 17; J. Elschot 9; M. Klomp 10; Koolen-Kuijs 11 14 26; J. v. d. Sanden 12 16 20; W. van Ravensteijn 18; N. van Dal 19 34; P. van Dal 21 22; Th. van Overdijk 29 32; J. Boom 30. WEDVLUCHT DE ZWALUW Zondag hield de PV De Zwaluw een wedvlucht vanuit St. Denis, Frankrijk. Af stand 369 km. Gelost 12 uur. Eerste duif 15.57.29, laatste prijsduif 16.24.18. De uit slag was als volgt: M. Herman 1 15 41; v. Lieshout-Parijs 2 24 25; M. de Laat 3 7 18 23; J. v. d. Dun- gen 4; M. Liebregts 5 10 14 19 28 37; J. Merkx 6 9 12 29 31; G. v. d. Hout 8; Fr. van Bokhoven en zn. 11 44; K. Kivit 13 20 36; A. L. van Heivoort 16 32 33 34 45; H. Parijs 17 27; J. v. d. Hout 21 39 43; H. v. d. Wiel en zn. 22 35 42; P. van Bers 26; G. v. d. Hout 30; H. de Vaan 38; L. Parijs 40. Zaterdag wedvlucht van De Zwaluw van uit Limoges, Frankrijk. Afstand 720 km. De duiven zijn woensdag reeds ingekorfd. Zon dag wedvlucht van De Zwaluw vanuit Me- lim. Frankrijk. Afstand 404 km. Inkorven vrijdagavond van 6 tot 7.30 uur. Zondag wedvlucht van De Zwaluw met jonge dui ven vanuit Dicst, België. Afstand 79 km. Inkorven zaterdagmorgen van 9.30 tot 12 uur. Komt allen op tijd en denkt aan poe derdoos (luis). Inkorven in café Klerks. Zaterdag 20 juli: Straattekenen op de speel plaats van de jongensschool voor jongens en meisjes van 4 tot en met 9 jaar. Dinsdag 23 juli: Bezoek aan het Jeugd- circus te Haaren voor de kinderen van de OPENDAG OP DE KLINKEART Op het kampeercentrum De Klinkeart zal a.s. zondagmiddag een zgn. opendag wor den gehouden. Van deze gelegenheid zullen zeer zeker vele gebruiken maken te meer omdat er zeer veel nieuwe dingen te zien zullen zijn. In het laatste jaar werden ver schillende voorzieningen getroffen, terwijl 'n geheel nieuw caravankamp werd ingericht. Zondagmiddag om drie uur geeft de har monie Drunen op het kampeercentrum een concert. Afgelopen weekeinde werd in Drunen 'n avonddriedaagse gehouden, welke zaterdag middag werd besloten met een intocht met harmonie en drumbands. Deze avonddrie daagse was georganiseerd door de Sport raad Drunen. Hoewel er een behoorlijke be langstelling was, was deze toch niet zo groot als men had verwacht. In het voorjaar kwam men medailles te kort, nu waren er nog verschillende over. De keuze van de datum zal hieraan wel debet zijn geweest. Ver- schillendé jongens zitten of zaten voor of in hun examens, terwijl deze wandeltocht pre cies samenviel met de hernieuwing van de doopbeloften en toedienen van het vormsel aan velen die de school verlieten. Niet ver ondersteld mag worden het gebrek aan be langstelling voor de wandelsport gezien de deelname in het voorjaar. De jaarlijkse sportparade welke zondag werd gehouden in het gemeentelijk sportpark, had veel te lijden van het slechte weer. Hoewel de clubs allemaal in het veld traden, was de belang stelling van de zijde van het publiek zeer gering. De uitslagen waren als volgt: Handbal: Avanti-Havoss (Oss) 12-10; Vol leybal: Quos Ego-Sarto (Tilburg) 3-1; Voet bal: RKDVC 1-RKSVA 1 (Schijndel) 1-1. Bij de atletiek waren de voornaamste uit slagen: dames hardlopen 80 m: 1. D. Musters 12.4. 200 m: 1 en 2 M. Molenbrugge en N. van Heeswijk 32.2. Hoogspringen dames: 1. E. van Drunen 1.15 m. Verspringen dames: 1. M. Kouwenberg 3.81 m. Hardlopen he ren: 1. W. de Kruijf 12.4. Heren 400 m: 1. W. de Kruijf 57.8. Verspringen: 1. P. Jonkers 5.82 m. Hoogspringen: 1. A. van Huiten 5.70 m.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 17