De Echo van het Zuiden Kermismatinee „Oefening en Vermaak" te Waalwijk Van Haren voor de vijfde maal kampioen SPORTPRAAT M Loon op Zand nam afscheid van vier onderwijskrachten Doelman Jan van Beveren een groot talent een fiets TOON AARTS I Zo vlogen de duiven BEORIJFS- EN ZOMERAVONDVOETBAL VIERDE HET DERDE LDSTRÜM Succes voor het fanfarecorps „Sirena" te Sprang-Capelle MAANDAG 8 JULI 1968 89e JAARGANG No. 55 Hulde aan Frater Angelico Het laatste woord Populaire gebeurtenis Wilma Driessen 3-delig programma Plaatsbespreken Vlijmen Bijna gekozen tot voetballer van het jaar Blijf fit en jong Afscheid van bekende keeper Ontdekt - Vlijmen Capelle Vier onderwijskrachten hebben vorige week afscheid genomen van de Jongensschool St. Emilius van Loon op Zand. Om 10 uur verzamelden de schoolkinderen zich in de grote zaal van het Cultureel Centrum om af scheid te nemen van drie fraters en een onderwijzer. Het waren Frater Angelico, die 19 jaar lang zijn beste krachten aan de eerste en tweede klas van de school heeft gegeven. Hij verliet het onderwijs wegens ziekte, doch zal in het Loonse klooster blijven. Vervolgens Frater Hyacinthus, die 4 jaar lang hoofd van de school is geweest. Ook hij gaat Loon op Zand verlaten wegens ziekte. Hij zal een nieuwe functie krijgen aan een kleine school in Zwolle. Frater Placidus, die waarn. hoofd der school was gaat waarschijnlijk naar Nijmegen voor een andere opdracht. Mijnheer Jansen uit Kaatsheuvel verlaat de school i.v.m. een nieuwe functie in Boxtel. De Jeugdharmonie was reeds op het po dium en gaf een nummer ten beste. Na mens de school sprak de heer Hcucr het schoolbestuur, pastoor en kapelaan, het Oudercomité, de onderwijskrachten en de kinderen toe over dit afscheid van hun on derwijzers. In een potpourie met tekeningen kon de heer Jansen (uit Loon op Zand) zijn visie geven over de 4 scheidenden op een bijzonder humoristische wijze. Namens het Oudercomité voerde de heer Toorians het woord. Hij zei dat het bijzonder jammer was dat de vertrouwde onderwijzers te gaan verlie zen, daar het doel van het oudercomité op de jongensschool aan de verwachtingen heeft voldaan. Vooral de prettige samen werking met het hoofd der school was bij zonder. Aan de Fraters en mijnheer Jansen mocht hij een klein cadeau aanbieden. Het jeugdkoor, o.l.v. Frater Cunubert, zong enige liederen. Hierna sprak pastoor Simons zijn dank uit voor de onderwijs krachten, die hij zo bijzonder hoog achtte. Hij wenste allen nog vele jaren van gezond heid en vooruitgang in hun functies voor de toekomst. Namens het schoolbestuur sprak de heer Van Esch en ook hij deed zijn ge schenken vergezeld gaan met de allerbeste wensen. Nu de beide scholen gaan samen werken in het gemengd onderwijs zal er 'n hele verandering komen, doch de maatregel in de gemeenschap gunstig ontvangen. Tot slot dankte Frater Hyacinthus namens de vier „schoolverlaters". Hij zei, dat ziekte de reden van het vertrek is, doch de nieu we schoolregeling eist ook modernere aan pak en aanpassing. Het vertrek viel hem kennelijk zwaar. Bij deze gelegenheid was ook Frater Petrus uit Den Bosch aanwezig van het hoofdbestuur^ In een zeer intieme aanwezigheid van heel Loon op Zand is 's-avonds in het cul tureel centrum het afscheid van Frater An gelico, als onderwijzer van de jongensschool extra gevierd. Het was een huldiging van de grootste waarde. Hierbij was ook de familie van Frater Angelico aanwezig. De avond werd begonnen met een mars van harmonie Sophia. De voorzitter van het schoolbestuur open de de avond met een hartelijk welkom. Frater Angelico, Theo v. Puijenbroek, 58 jaar, heeft 19 jaar lang de kleinste jongens geleid en gevormd. Iedereen in het dorp kent hem, vandaar deze mooie echte Loon se huldiging. Het was niet alleen het onder wijs, maar zeer speciaal de muziek die hem zo bemind heeft gemaakt. Zijn bijdrage aan het muzicalisme in Loon op Zand is zeer groot geweest. Hij leverde jongens voor koor en harmo nie, gaf muzieklessen, speelde orgel in de kérk en kapel, dirigeerde, arrangeerde en componeerde; kortom een muziekman van het beste gehalte. Dit kwam tot uitdrukking op deze avond toen mej. Van Noije namens alle zangers en zangeressen van Loon sprak. Zij zei dat de woorden van Goethe: „Boze mensen zingen niet" speciaal voor Frater Angelico van toepassing waren. Hij zong altijd! Het dameskoor (van de kerk) zong enige liederen ter ere van zijn leider, de frater. De heer L. v. Loosdrecht mocht de spreek buis zijn van allen en de frater het cadeau van het hele dorp aanbieden. De schutting om het gebouw - van de muzikale frater - werd even neergehaald. Iedereen kon hem nu zien zoals hij was, vandaar de pracht bandrecorder die hij kon aanbieden. Het was een apparaat met de meest moge lijke mogelijkheden. Dit cadeau was „De Edison" voor de „plaat" die Angelico in Loon op Zand heeft weten te bewerken. Namens de beide harmonieën sprak de heer E. van Hoorn en memoreerde het vele werk dat naast het onderwijs door frater Angelico werd gedaan, waarvan de harmo nieën mochten profiteren. De opluistering met het Jeugdkoor bij de successen van de harmonieën was op hoge prijs gesteld. Hij vroeg om steeds voor de toekomst adviezen te mogen blijven vragen op muzikaal gebied. Als klap op de vuurpijl zong het oude Loonse Jeugdkoor nog enige liederen, wel ke uit het repertoir van de frater zijn ge haald. Kennelijk deed dat hem zeer goed. Nog met het dameskoor en oude jeugdkoor werd een nummer ten beste gegeven. De heer Vera sprak in naam van de vroe gere tieners van de frater; als er een ver eniging was die de frater mocht huldigen dan was het dat koor van die jongens van toen! Dan was het pastoor Simons die de frater op een bijzondere wijze mocht danken. De bedoeling van pastoor Schoenmakers is bewaarheid geworden, want frater Angelico die voor de muziek en wel het vocale deel, naar Loon op Zand was gekomen is een succes geworden. De stem van de frater heeft met zijn ziekte veel geleden, doch de pastoor hoopte dat hij nu nog veel van mu ziek zou kunnen blijven genieten. Harmo nie Concordia sloot de huldiging met de verzoekmars van frater Angelico „Pubber on the string". Het was geweldig. Ja inderdaad, het laatste woord was aan de muzikale frater. Geestig gaf hij zijn 19 jaar in Loon op Zand weer. Hij kon dit doen omdat hij, zoals hij zei, alles spon taan voor hem op deze avond was bereid. Hartelijkheid, vriendelijkheid, liefde en openheid heeft hij steeds voor ogen gehou den en nu zelf ondervonden. Zijn dienst baarheid heeft invloed gehad bij de Loonse mensen, waaronder hij met veel plezier heeft mogen werken. Dank voor alles, ja dank ook voor net goede, was zijn besluit. Velen hebben hem persoonlijk nog de hand gedrukt. Al bij al een pracht viering die niet licht vergeten zal worden. Op kermiszondag 14 juli a.s. zal de Liedertafel „Oefening en Ver maak" weer het jaarlijkse kermis matinee verzorgen, traditiegetrouw om 12 uur in zaal „Musis Sacrum". Als gastsoliste zal daaraan mee werken de coloratuursopraan Wil- ma Driessen. Frans Wilmont zal het geheel, dat onder leiding staat van Louis Sars, aan de vleugel begeleiden. De onverminderd aanhoudende overweldigende belangstelling voor het Kermismatinee van *De Lieder tafel" bewijst wel dat het een van de meest populaire muzikale ge beurtenissen is in Waalwijk. Direk- teur Louis Sars slaagt er elk jaar weer in met zijn gemengd koor een programma te brengen, dat voor iedereen aantrekkelijk is. Dit jaar is dat ongetwijfeld zeker het geval: in het 3-delige programma - musi cal operette opera - treedt als gastsoliste op, de sopraan Wilma Driessen. De soliste van dit matinee, Wilma Driessen, zullen zeker velen ken nen, omdat zij regelmatig te zien en te horen is in televisie- en radio- Op het terrein van de v.v. Baard wijk vond vrijdagavond de finale plaats van het kampioenschap van het bedrijfs- en zomeravondvoetbal. Het team van Van Haren won ver diend van het team van Holland Heating met 30. Voor de wedstrijd bestond een grote belangstelling. In zaal De Lindeboom werd 's avonds door vice-voorzitter H. Dekkers de wisselbeker uitgereikt aan de aan voerder van het Van Harenteam. Zaterdagmiddag volgde bij café J. Fassier een receptie ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan. Tot de rust bleef de score gelijk in deze door scheidsrechter Treffers geleide wedstrijd. Uit een voorzet van Mayers wist van den Heuvel al direct na rust voor Van Haren te scoren. Twintig minuten later was het Brands, die de stopper van Hol land Heating passeerde en beheerst 20 aantekende. Even voor tijd zorgde Brands voor 30. Daar het team van Van Haren voor de vijfde maal zegevierde kreeg het de wis selbeker definitief in bezit. Behalve ae wisselbeker kreeg Van Haren ook nog de prijs als winnaar van poule A. De tweede prijs was hier voor Lips 1 en de derde voor Verolme. In poule B behaalde Holland Hea ting de eerste prijs, tweede was Noord-Braband en derde Blok van Heijst. De feestavond in De Lindeboom vormde het slot van het seizoen '68, waarin vele weken fel gestreden is voor de ere-plaatsen, terwijl ook ve len meededen uitsluitend voor hun genoegen. „Henry and his blue Stars" zorgden voor de muzikale begeleiding. Zaterdagmiddag hield het bestuur, bestaande uit H. Dekkers, vice-voor zitter, C. van de Gouw, secretaris, J. Dekkers, penningmeester en P. Stubbe, lid, een receptie in verband met het 3e lustrum. Als afgevaar digde van het gemeentebestuur was aanwezig de wethouder voor sport zaken, de heer J. van Heeswijh. De ze bracht dan voor het werk dat ge durende 15 jaren is verricht. Hij stelde, dat de commissie dient door te gaan in het belang van de werk nemers om hen de nodige sport- vreugde te geven. Er zijn wel eens meningsverschillen geweest over 't spelen op de sportvelden. De sport velden hebben nu eenmaal rust no dig en kunnen niet het gehele jaar door bespeeld worden. Het bedrijfs- en zomeravondvoetbal vindt juist in deze periode plaats. Er werd een compromis gevonden. Door weder zijds begrip werd alles steeds tot 'n oplossing gebracht. Naast de afgevaardigden van de bedrijven waren de vier Waalwijk- se voetbalverenigingen vertegen woordigd. Verder waren aanwezig de heren Smulders en Ir. H. Hop- ster van de KNVB. afd. Noord-Bra bant, de heer W. Snels, namens de Sportraad Waalwijk, een deputatie van de scheidsrechtersvereniging De Langstraat, en de heer Q. van Zon. De receptie vormde een waardig be sluit van de viering van het derde lustrum en tevens betekende het de afsluiting van het voetbalseizoen. programma's. Zij is verbonden aan de Nederlandse Opera en enkele opera's in het buitenland. Toen zij met collega's sprak over haar op treden met „Oefening en Vermaak", lieten dezen zich - uit eigen erva ring - zeer gunstig uit over de ver eniging en de prettige wijze van samenwerken. Een toch wel vermel denswaardige bijkomstigheid. In het eerste deel brengt het koor enkele melodieën uit bekende mu sicals en zingt Wilma Driessen „I could have danced" uit „My Fair Lady" en „Summertime" uit „Porgy and Bess". In het operettegedeelte zingt het koor een grote selectie uit „Maske in Blau", met een sopraansolo van Jo Wellens en vertolkt Wilma Dries sen het bekende „Mein Herr Mar quis" uit „Die Fledermaus". Aan het operagedeelte tenslotte levert de gastsoliste nogmaals een bijdrage met een aria uit Rossini's „II Barbiere di Siviglia". Het gem. koor voert, met een baritonsolo van Jo Siegenthaler enkele bekende operakoren uit, o.a. het zeer mooie „Kerkkoor" uit „Cavalleria Rusti- cana" van P. Mascagni, waarin Nel Dupont de sopraansolo vertolkt. Al met al dus een met zorg sa mengesteld rijkgevarieerd program ma, dat opnieuw de verwachting van een uitverkocht huis wettigt. Zaterdagmiddag 13 junli is er van 16.00 tot 17.00 uur aan de zaal ge legenheid tot plaatsbespreken. De eventueel nog resterende plaatsen worden zondag vóór de voorstelling verkocht. Telefonisch reserveren is mogelijk via 04160 -3853. Deze plaatsen dienen dan tijdig te worden afgehaald. JEUGDVISCONCOURS Zondagmiddag werd in de wateren van de visclub De Hut het eerste visconcours gehouden van de jeugdvissers uit Groot Vlijmen. Er was een flinke belangstelling. De uitslag werd als volgt. Persoonlijk: 1. J. v. d. Berk, 89 cm.; 2. F. Profitlicht, 79 cm.; 3. J. van de Wijst, 67 cm.; 4. P. Kieviets, 62 cm.; 5. André Verschuuren, 48 cm. De grootste vis ving E. de Vaan, Vlijmen, 37 cm. Uitslag corps 1: Vlijmen, 165 cm.; Corps 2: Nieuwkuijk, 151 cm.; corps 3: Haar steeg, 140 cm. VLIJMENS MANNENKOOR BESTAAT 45 JAAR Vakantieseizoen en zeer slecht weer zijn er zaterdag ongetwijfeld oorzaak van ge weest, dat het bestuur van het Vlijmens Mannenkoor bij gelegenheid van het 45- jarig bestaan zeer veel schriftelijke geluk wensen en felicitaties in de vorm van bloemstukken in ontvangst kon nemen. Toch was café ,,'t Centrum" zaterdagmid dag tijdens de receptie van het bestuur nog behoorlijk met gasten gevuld. Zo maar een greep uit de vele mensen, die persoonlijke gelukwensen of namens een vereniging aan kwamen bieden: voetbalclub 'Vlijm. Boys', EHBO. Wielerclub 'De Zwaluw', gemengd koor Haarsteeg, Boerenleenbank, Liederen- tafel 'Oefening en Vermaak' uit Waalwijk, andere koren uit de omgeving, zeer veel oud-leden. Middels een telegram, brief en bloemstuk hadden o.a. het gemeentebestuur. Kon. Zangers Verbond, beschermheer Giel Mommersteeg, harmonie 'Concordia' uit Vlijmen en vele anderen van vreugde rond dit bestaansfeest blijk gegeven. De receptie Weinig heeft het gescheeld of Jan van Beveren, de keeper van Sparta en het Nederlands elftal, was gekozen tot voetballer van het jaar. Dit maal gaf men Revu stelde een select gezelschap sportredacteuren sa men de voorkeur aan Johan Cruyff, die met slechts 8 stemmen meer de eindstreep haalde. Jan van Beveren behaalde de eervolle tweede plaats en zal, mits hij in goede vorm blijft en voor de Oranjeploeg de „nul" echter handhaaft, volgend jaar een goede kans maKen als zodanig te worden gekozen. Van Beveren is 20 jaar oud en heeft vijfmaal meegespeeld met het Neder lands elftal. Hij is een waardige opvolger van Eddy Pieters Graafland, die in de najaren van zijn voetbalcarrière is en straks wellicht zijn plaats in Feijenoord kwijt raakt aan doelman Eddy Treytel, ex-Xerxes/DHC. Van Beveren, die uit Emmen af komstig is, staat tot en met het sei zoen 1969/'70 onder contract bij Sparta. Het bevalt de Noorderling goed bij de Rotterdamse club, die hem met veel zorg omringt. Toen hij 15 jaar was, maakte hij zijn de buut in Emmen I. die kampioen van zijn amateur-klasse in Nederland werd. Zijn talenten bleven niet on opgemerkt en Sparta zocht contact met hem. Ook broer Willy v. Beve ren, die momenteel in SVV voet balde, vertrok na enkele besprekin gen naar Rotterdam. Emmen kreeg voor de Gebr. Van Beveren twee maal 3000,de vereiste transfer som. Voorlopig had Jan v. Beveren nog de concurrentie te dulden van Pim Doesburg. Toen deze bekwame doelman echter vorig jaar naar PSV vertrok, kreeg Van Beveren, die in de B-ploeg reeds uitblonk, zijn gro te kans. Deze greep hij met beide handen aan en thans is Sparta bij zonder gelukkig met hem. Jan kan terugzien op een goed seizoen in Sparta, dat in de strijd om 't lands kampioenschap voetbalgrootmach ten als Feijenoord en Ajax niet kon stuiten. Komend seizoen hopen de Spartanen met een sterkere ploeg toch een greep naar de landstitel te doen Thans is Jan van Beveren in mi litaire dienst. „Geen zware dienst", zegt hij zelf. Hierdoor is hij in de gelegenheid verscheidene keren te trainen. Voor trainer Zwartkruis van' het Nederlands militaire elftal was de verschijning van Jan v. Be veren als militair een goede gele genheid hem in zijn ploeg op te ne men. In het toernooi te Bagdad heeft Van Beveren zijn kwaliteiten intussen al getoond. Hij heeft thans nog één grote wens: dat het Neder lands elftal in 1970 zal doordringen tot de eindronden van de wereld kampioenschap voetbal in Mexico. Eerst zullen Luxemburg, Bulgarije Koop bij Grotestraat 322, Waalwijk Telefoon 3613 en Polen moeten worden overwon nen om zover te komen. Jein van Beveren is vol optimisme. „Het moet kunnen. Er zijn hier goede spelers om een sterk Nederlands elftal samen te stellen", zegt hij met klem. Laten we hopen dat hij gelijk krijgt. Bondscoach George Kessler zal dan ook een bijzonder tevreden man zijn. Een andere bekende keeper in de Nederlandse voetbalwereld is Jan Plekker uit Hoorn, die 16 seizoenen lang het doel van ZFC I heeft ver dedigd. De Hoornse Lyceum-leraar nam zondag j.l. af scheid van ZFC en werd toen gehuldigd vanwege zijn 375e competitiewedstrijd. „Ik heb er nu genoeg van", zei Plekker (32) ons, toen we hem dezer dagen spraken. Slechts eenmaal maakte Jan Plek ker een kampioenschap mee met ZFC en wel in de tweede divisie. De Zaandammers promoveerden toen naar de le divisie. Een der hoogtepunten dus uit zijn voetbal carrière. „De laatste 8 jaren heb ik geen succes gehad met ZFC. We zaten steeds in de middenmoot of er onder. Op de duur werd dit ont moedigend en raakte de aardigheid er af. Bovendien moet je vaak verre reizen maken met ZFC, bijvoorbeeld naar Limburg of Brabant. Als je verloor, kreeg je geen cent. Op de duur werd het toch te bezwaarlijk voor me en ik besloot $r mee te stoppen", aldus de leraar. Toch zal Jan Plekker ZFC niet in de steek laten. Hij blijft n.l. lid en zal zo nu en dan trainen. „Voor het geval de nieuwe doelman er te veel ballen doorlaat, kom ik terug onder de lat. Dat heb ik ZFC be loofd, al zal dit tijdelijk zijn". Jan hoopt echter dat ZFC een nieuwe keeper met vele kwaliteiten zal aantrekken. „Dan kan ik met een gerust hart de thuiswedstrijden vol gen". In zijn langdurige voetbal carrière is hij verscheidene keren benaderd, maar ging niet in op de aanbiedingen. „Ik ben tenslotte een ZFC'er in hart en nieren, al ver huisde ik dan na mijn huwelijk naar Hoorn". Het klinkt ietwat ver ontschuldigend. Een feit is, dat Jan Plekker bij overgang naar een ere divisieclub grote kans zou hebben gemaakt te worden gekozen in een vertegenwoordigend Nederlands elf tal. Nu hij in ZFC bleef, werd hij niet „ontdekt". Eenmaal trainde Elek Schwartz, de voormalige bonds coach, hem, maar toen hij later ver nam dat Jan in ZFC 2 speelde, ging het „feest" niet door. Dat zit Jan Plekker toch wel dwars. „Ik was juist hersteld van een blessure en probeerde het toen in ZFC 2. Een week later stond ik echter weer on der de lat van de topploeg. Jammer dat het zo gelopen is, want ik was heus geen reservespeler". Enfin, Jan Plekker mag dan wel geen „cup" hebben veroverd, voor ZFC was hij jarenlang een onmisbare speler. Het zal vreemd zijn hem straks niet meer onder de ZFC-lat te zien staan. Plekker stal vaak de show en menigmaal klaterde 't ap plaus op, als hij een prachtige red ding had verricht. Voor ZFC is het te hopen dat zijn opvolger even goed wordt als de Hoornse leraar. Op het te Eiber gen gehouden na tionaal federatief muziekconcours ge organiseerd door de harmonie „Ex celsior" aldaar in verband met haar 60-jarig bestaan, behaalde het fan farekorps 'Sirena' te Sprang-Capelle een eerste prijs in de tweede afdeling met 103 V2 punt. Voor het verplichte nummer kreeg men 52V2 punt en voor het vrije nummer 51 punten. 's-Morgens werd om ruim 8 uur met een gezelschap van een 60-tal perso nen onder grote spanning de reis aanvaard en omstreeks 12 uur kwam men aan in Eibergen. Na een offi ciële ontvangst op het gemeentehuis werd om 2 uur een aanvang gemaakt met het concours. „Sirena" moest het eerst optreden op de mooie kiosk in het prachtige park achter het gemeentehuis, waar na om 3 uur de uitslag werd bekend gemaakt. Bij het vernemen dat „Si rena" een eerste prijs had verdiend steeg een daverend gejuich op, de spanning was gebroken en in een vro lijke stemming kon de thuisreis aan vaard worden. Om half negen arri veerde het gezelschap aan de Bern- hardstraat, vanwaar het in optocht bij gelegenheid van het 45-jarig bestaan zaterdagmiddag vormt een onderdeel van een serie evenementen, die het koor dit jaar organiseert. Na deze receptie staan nog te wachten een reisje naar het Duitse Niedcr- ploiss, een optreden daar en later in het jaar nog een jubileumconcert met huldiging van de leden met een langdurig dienstver band. door de Raadhuisstraat naar het club lokaal van café Kuis ging. Hier sprak de voorzitter van het korps, de heer Jac. Vos, een hartelijk dankwoord tot de heer A. v. d. Heijden uit Vlijmen, die nu 8 jaren als directeur aan „Si rena" is verbonden. Spreker bracht hem dank voor het vele werk in do laatste weken ver richt. In zijn dankwoord betrok de voorzitter ook de leden, die de laatste weken 3 a 4 avonden per week moes ten repeteren en trouw opkwamen. Hiervoor dankte hij hen namens het bestuur hartelijk, terwijl ook aan vrouwen en verloofden dank werd gebracht voor de spontane medewer king. Daar de burgemeester met vakan tie was, was het voor de voorzitter een genoegen, om in zijn functie als loco-burgemeester het korps te feli citeren en geluk te wensen met dit behaalde succes. Spreker sprak hier bij de hoop uit namens het gemeente bestuur dat „Sirena" op de muzikale ladder nog hoger zou mogen klim men. Hierna kwamen velen het be stuur en directeur complimenteren met het behaalde succes. Naar we vernemen is „Sirena" de eerste vereniging die een eerste prijs behaalde van alle federatieve con coursen die dit jaar gehouden zijn in ons land in de tweede afdeling fan fare. Dat het feest in vrolijke stem ming in het clublokaal nog een paar uurtjes werd voortgezet laat zich be grijpen. A/fe benodigdheden van STATIONSTRAAT 51* S WAALWSK WEDVLUCHT „DE REISDUIF" Dc postduivenvereniging „De Reisduif" hield een wedvlucht vanuit Angouleme, af stand 780 km. Gelost zaterdag 6.15 uur. Eerste duif 7.05.18 uur; laatste prijsduif 9.03.20 uur. Dc uitslag is als volgt: 1. ljpclaar; 2. H. Boom; 3. M. Klomp. WEDVLUCHT „DE ZWALUW" De postduivenvereniging „De Zwaluw" hield een wedvlucht vanuit Diest, België; afstand 79 km. Los 8 uur. Eerste duif 8.59.00 uur; laatste prijsduif 9.21.22 uur. De uitslag is als volgt: Gerry v. d. Hout 1; H. Zeeuwen 2 47 111 142 147; M. v. Lieshout 3 11 59 76 107 132 133; Jo v. d. Hout 4 25 84 94 112 153; L. Klerks 5 18 119 144; A. de Vaan 6 23 42 51 78; J. Oosterwaal 7 14 20 80 93 118; Am. Dekkers 8 19 49 146 155 156; M. de Laat 9 67 70 148 149 152; C. Heesbeen 10 24 38 68 98 99 138 145 158; M. v. Dal 12 65 110 121; A. L. van Hei voort 13 27 43 60 154; H. de Vaan 15 16; K. Kivit 17 36 113 114 122 135; Jos Kuijs 21 71 86 88 104 124; L. v. Cromvoirt 22 56 96; M. Liebregts 26 34 55 140 151; W. v. Osch 28 29 45 62 128; B. Herman 30 50 53 58; J. v. d. Dungen 31 46 66 74 125 130; P. Vervenne 32 41; Hanny v. d. Dungen 33 75 87 108 126 157; P. Wijk- mans 35 52 69 97 137; L. Meesters 37 77; G. A. v. d. Hout 39 40 54 72 73 82 83 123; P. v. Bers 44; W. Franken 48 105 117 159; Th. Stupers 57; Fr. v. Bokhoven en zn. 61 64 101; H. Oosterwaal 63 103; R. v. Esdonk 79 95; J. Zeeuwen 85; Sj. v. d. Wiel 89; H. v. Ovcrdijk 90 100 106 141; J. v. Engelen 91 92 131; Th. Stupers 102 129; C. de Ronde 109; A. v. Engelen 115; H. Maas 116 143; H. v. d. Wiel en Zn. 120 127 150; Hans Parijs 134; Fr. Li- bregts 160. Junioren: Gerry v. d. Hout 1 3; Hanny v. d. Dungen 2 4 5 6; Hans Parijs 7. WEDVLUCHT „DE ZWALUW" Zondag hield de postduivenvereniging De Zwaluw een wedvlucht vanuit Geldenaken, België; afstand 111 km. Los 10.30 uur. Eerste duif 11.51.01. De eerste 15 waren als volgt: Heesbeen - Meesters 14 7 11 12; J. Oos terwaal 2; L. Klerks 3; H. de Vaan 5; Fr. Liebregts 6; L. Meesters 8; Jo v. d. Hout 9; P. Wijkmans 10; Sj. v. d. Wiel 12; A. de Vaan 14; J. L. v. d. Dungen 15. Junioren: Hanny v. d. Dungen 1 2 4 7; Gerry v. d. Hout 3 5; T. v. Engelen 6. WEDVLUCHT „DE ZWALUW" Zondag hield de postduivenvereniging „De Zwaluw" een wedvlucht vanuit Pont St. Max., afstand 324 km. Los 12 uur. Eerste duif 16.28.12 uur; laatste prijsduif 16.45.28 uur. De uitslag is als volgt: Fr. v. Bokhoven en Zn. 1 8; H. de Vaan 2; M. Liebregts 3 13; K. Kivit 4 12; M. dc Laat 5 11; M. Nicols 6 10; G. A. v. d. Hout 7; P. Vervenne 9; Am. Dekkers 14 15. WEDVLUCHT De postduivenvereniging 'De Luchtvaart', alhier, hield j.l. zondag zondag een wed vlucht met jonge duiven vanuit Duffel, af stand 72 km. De uitslag was als volgt: C. de Cloe 1 3 8 11 13 44; P. Rutters 2; A. v. Oosterhout 4 5 7 9 16 17 18 20 21 25 42; H. Verduyn sr. 6; L. Vos 10 40; H. Verduyn jr. 12 28 29; P. Nieuwenhui- zen 14 15; H. v. Campen Jz. 19 24; L. ten Berge 22 49; A. Klootwijk 23 37 46; A. Stam 26; B. v. Pelt 27 30 34 45; W. de Rooij 31 47; H. Dalmayer 32 36; C. Blok 33 41; A. Ramstein 35; A. Tactor 38; H. Brok 39; Jac. Verduyn 43; M. v. d. Ga- liën 48; E. Haverhals 50.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 5