De Echo van het Zuiden Mit 6)0 GROTESTRAAT WAALWIJK Kaatsheuvel Zo vlogen de duiven w.s.c. Kamerbreed Heuga Tapijt in Tegels is gemaakt voor mensen met bezwaren tegen kamerbreed Q£Ö s.s.c. R.K.C. R.W.B. Baardwijk D.E.S.K. Vlijmense Boys Nieuwkuijk tferf Vaa s/eltewinkel Fa. W. Hens Zn Wit Zwart H.N.C. Hockey Maatschappelijk Werk in Kaatsheuvel Loon op Zand en De Moer „Concordia" uit Loon op Zand naar Frankrijk Biljarten bejaarden uit vtaaïsiieuvei gaan cmisaag op reis Sprang-Capelie „Ons Belang" in Sprang-Capelle wordt wellicht opgeheven Capelle Nieuwkuijk Korte berichten DONDERDAGAVOND 12 SEPTEMBER 1968 89e JAARGANG No. 74 "prognoses van de clubs Zondag speelt RKC de derde wed strijd van de competitie en niet om half drie zoals gewoonlijk, maar nu 0m 2 uur vanwege de Ronde van 't Lido, die om 3 uur van start zal gaan met een wedstrijd voor de amateurs. Gespeeld gaat worden te gen het weer gepromoveerde Bra- bantia uit Eindhoven. Beide teams zijn de competitie nu niet direct sterk begonnen RKc heeft tot nu toe 1 punt verzameld. Het zal dus zaak zijn, wil men deze compe titie niet in de hoek der verdruk king doorbrengen om een goed re sultaat te bereiken. Tegen Desk is al een stap gezet op de goede weg, maar ook daar bleek weer de kwets baarheid van de voorhoede, hetgeen zich ook bij Desk manifesteerde. Hopelijk lukt het zondag beter Het 2e elftal speelt eveneens op eigen terrein en wel tegen de reser ves van Brabantia. Een redelijk re sultaat behoeft hier zeker niet tot de onmogelijkheden te behoren. De jeugd speelt tegen RKTVV. een van de zwakke broeders van*'t vorig seizoen, hetgeen niet impli ceert, dat dit ook nu het geval is. Voor a.s. zondag is de reis naar St. Willibrord vastgesteld, om de v.v. Rood Wit partij te geven. Normaal gezien een moeilijke klip omdat de Rood Witten nog geen wedstrijd verloren hebben. In de eerste thuiswedstrijd hielden de Willibrorders Terneuzen in be dwang en uit veegde het Zeeland Sport met 30 van het terrein. En aangezien deze club voor eigen dorpsgenoten heel wat mans is moet men op geduchte tegenstand reke nen. Dit is niet gezegd om angst in te boezemen, maar wel om goed voorbereid en met de nodige men tale instelling en durf deze wed strijd te gaan spelen. Wij zouden graag eens zien een elftal dat als één man vecht voor de overwin ning tot het laatste toe, zoals wij dat voorheen gewend waren en waar veel oude RWB-ers nog meer malen aan terugdenken. Deze wens van vele clubgenoten zouden de elf voetballers a.s. zondag in Willibrord de gehele wedstrijd eens in gedach ten moeten houden. Vertrek om 12.30 uur. OPENING BESTUURSKAMER VAN v.v. R.W.B. Op zondag 15 september a.s. is het bestuur van RWB voornemens om aan de ingebruikneming van de nieuwe bestuurskamer min of meer een officieel tintje te geven. Hier voor zullen die personen die aan 't welslagen van dit bouwprojekt heb ben meegewerkt schriftelijk worden uitgenodigd om aanwezig te zijn in het clubpaviljoen om 11.30 uur. Vanzelfspreken worden middels de. ze aankondiging ook alle andere le ien ep belangstellenden uitgeno digd. Zondag a.s. komt bij WSC het tot op heden zonder verliespunten zijn de SVG op bezoek, dat twee mooie overwinningen boekte (20 uit Hil- varia, 4l thuis tegen Oisterwij) en volgens insiders moeten de Til- burgers oover een zeer goed elftal beschikken. Nu is een advies aan de WSC-ploeg niet overbodig, want als men zo speelt als zondag j.l. is succes bijvoorbaat uitgesloten. Drie spelers zouden slechts een voldoen de kunnen krijgen, de andere wa ren allen onder hun kunnen. Het is te hopen dat bedoelde spelers zon dag a.s. tegen SVG hun kans krij gen te laten zien dat het een off- dag was en zich kunnen rehabilite ren en tonen hun plaats in het eer ste elftal waard te zijn. want om het spelletje in de top mee te wil len spelen, mag men od eigen ter rein geen punten prijsgeven, wat absoluut ook niet nodig is, mits men niet te veel individueel speelt. Voetbal is teamsport, de ballen sneller afspelen en zeker tegen ro- buste tegenstanders. WSC, neem de leiding over van SVG en laat zien dat de wedstrijd van j.l. zondag voor u allen een misgreep is ge weest. De leiding is in handen van de heer J. van Kuylaars. Aanvang half drie Zondag a-s. speelt Baardwijk haar oerde wedstrijd nu tegen SET in Tilburg. Deze wedstrijd zal voor Baardwijk weer bijzonder moeilijk worden. SET verloor haar eerste wedstijd met de kleinst mogelijke cijfers van het sterke Zundert, ter. wijl het jh zondag met 30 won van Gudok. Baardwijk dat in twee wedstrijden 13 doelpunten tegen kreeg heeft bijzonder veel goed te maken. Hopelijk komt er zondag 'n frisse Baardwijk-ploeg te voorschijn die de twee monsternederlagen ach ter zich laat liggen en met man en macht zal proberen die nul van de standenlijst weg te werken om hier door weer een woordje te gaan mee spreken. Supporters die de reis willen mee maken kunnen zich tot donderdag avond opgeven in het clubpaviljoen. Vertrek om 1.15 uur. Het 2e elftal dat nog ongeslagen is, speelt zondag thuis tegen Sarto. Zondag kan in Oosterhout 'n zeer spannende strijd verwacht worden, omdat TSC op eigen terrein beslist wil winnen om hiermede revanche te nemen voor het gelijke spel in Kaatsheuvel op Koninginnedag van uit jaar. De Dessers op hun beurt zullen a.lles in het werk stellen om met enige winst terug te keren. Spe ciaal de voorhoede van de Dessers zal meer stootkracht moeten tonen, omdat dit de laatste wedstrijden no de gemist werd. De opstelling is niet bekend, maar we rekenen er wel op dat alle Dessers zich ten volle zullen geven in een snelle en vooral sportieve wedstrijd. DESK- supporters, zorgt er voor in grote getale in Oosterhout te zijn om uw favorieten een flinke morele steun te geven. De leiding is in handen van de heer C. M. Massar te Delft. Zondag gaat Vlijmense Boys naar Loon op Zand om Uno Animo te bekampen, wat voor de Boys een ware strijd zal worden, want Uno Animo is thuis niet makkelijk te kloppen. Het is een hardwerkende ploeg, die tot de laatste minuut vol houdt. De Boys zijn in de competitie goed gestart, uit twee wedstrijden drie punten. Als de Boys hetzelfde spelbeeld vertonen als zondag na de rust tegen Axel ,dan kunnen zij winst behalen. Supporters allen pre sent. Aanvang half drie. Zondag a.s. komt DSC uit Kerk- driel in Nieuwkuyk op bezoek. Ook dit is weer een ploeg die vorig jaar de 3e klasse vaarwel heeft moeten zeggen, maar over het algemeen een stevige ploeg is, die van de eerste tot de laatste minuut met een vol ledige inzet speelt. Hoewel Nieuw kuyk afgelopen zondag een wat on gelukkige nederlaag leed, speelt de ploeg veel beter voetbal dan voor heen en men hoopt dat deze lijn zich ook in de toekomst voort zal zetten. Men rekent er in Nieuw kuyk dan ook op, dat a.s. zondag tegen Kerkdriel een goede en een sportieve wedstrijd te zien zal zijn en dat indien mogelijk de puntjes in eigen huis blijven. SSC gaat zaterdag a.s. de reis on dernemen naar Huizen om aldaar de club van die gelijknamige naam te bekampen. Het zal voor de SSC- ers een lastige uitwedstrijd worden. Dit wil geenszins zeggen dat men niet tot een overwinning zou kun nen komen. Huizen staat bekend als een uitstekende ploeg met even eens uitstekend soelersmateriaal Maar ook SSC kan bogen op spelers die de kunst van voetballen ver staan. Ontplooien zij zaterdag het spel goed over de vleugels dan moe ten de. SSC-voorwaartsen in staat zijn tot doelpunten te maken. Voor lopig houden we het od een gelijk spel. Scheidsrechter is de heer H. Reebergen uit Veenendaal. Aan vang 3 uur Vertrek vanaf club huis op het sportpark om 11.30 uur. TALENS' PLAKKAATVERF OLIEVERF WATERVERF het adres voor het inlijsten van: schilderstukken reproducties diploma's foto's enz. enz. Grotestraat 163 Waalwijk Zaterdagmiddag om 4 uur speelt Wit Zwart tegen Rust Roest uit Eindhoven, de club die na 2 wed strijden lo doelpunten scoorde, waarvan er niet minder dan negen kwamen van de voet van de ex- prof linksbinnen Verhoeven. Rust Roest is geducht versterkt, dat is na de royale overwinningen van de Eindhovenaren op Brakel en Zwa- luwse Boys wel duidelijk. Onnodig te zeggen dat Wit Zwart zaterdag alles op alles zal moeten zetten en vooral verdedigend sterk zal dienen te zijn om niet door Rust Roest te worden verslagen. De toeschouwers wacht zonder twijfel een interessan te en spannende wedstrijd. Wit Zwart 2 gaat op bezoek bij Sprang 3, Wit Zwart 3 ontvangt SSc 4 en Wit Zwart 4 speelt in Til burg tegen JPS 4. HNC ontvangt zaterdag Sprang 2. De HNC-ers hebben 3 punten uit 2 wedstrijden. Geen slecht resultaat. Om mee bovenin te kunnen blij ven draaien zullen de Capellenaren deze wedstrijd moeten winnen of in elk geval gelijk spelen. Eenvoudig is dat niet, maar als er van de eer ste tot de laatste minuut gewerkt wordt is er een goede kans op suc ces voor de thuisclub. HNC 3 begint de competitie met een thuiswedstrijd tegen JPS 3 en HNC 4 treedt in Oosterhout aan te gen SCO 2. Waalwijk 1Olympia 1 Zondag a.s. kunnen de Waalwijkse heren zich voor eigen publiek re vancheren voor de slechte „gene rale" tegen Epe in de eerste com petitiewedstrijd tegen Olympia uit Terneuzen. De Zeeuwen, pas gepro moveerd uit de 4e klasse, zijn vol komen onbekende tegenstanders. Alleen het machtsvertoon waarmee Terneuzen kampioen werd. bewijst, dat KMHC op zijn tellen moet pas sen. Hopelijk zijn de Waalwijkers a.s. zondag voldoende op elkaar in gespeeld en zullen zij de Zeeuwen niet onderschatten. In dat geval zal de Waalwijkse ploeg de beide punten thuis houden. De wedstrijd begint om 14.00 uur en zal worden geleid door de bondsscheidsrechters Scheffers en Smeets uit Tilburg. De Waalwijkse dames spelen voor het eerst in hun bestaan in de der de klasse. Ook zij ontvangen Olym pia. Deze wedstrijd vangt aan om 12.30 uur. Verder programma: res. 4e klas: Breda 6Waalwijk 2 afd. N. Br. Waalwijk 3Warande 4 Waalwijk 4Warande 6 dames res. 2e klas Were Di 2 Waalwijk 2 res. 4e klas: Waalwijk 3Push DOKTERSDIENST Komend weekeinde zal de praktijk van de doktoren P. Wijtenburg te Loon op Zand worden waargenomen Kaatsheuvel en A. de Vries te door dokter R. Raaymaakers, Hoofd straat 68a, Kaatsheuvel, tel. 04167- 2050. Van zaterdagmorgen 12 u. tot maan dagmorgen 8 uur zal de praktijk van dokter H. Winkelman te Sprang wor den waargenomen door collega K. v. Tuijn, Vossenbergselaan 21, Kaats heuvel, tel. 04167-2006, die tevens de dienst zal waarnemen voor verlos kundige M. van Vlerken te Kaatsheu vel. PASTORIEDIENST Voor geestelijke bijstand kan men zich a.s. zondag van 's middags 12 uur tot 's nachts 12 uur wenden tot de pastorie van de parochie H.H. Martelaren van Gorcum, Erasstraat 6, Kaatsheuvel, tel. 2517. Het bestuur van het Katholiek In stituut deelt hierbij mede, dat met jngang van 16 september a.s. twee maatschappelijk werksters bij het instituut in dienst treden. Het zijn de dames C- F. Larsen en B. Drie- donkx. Het bureau blijft gevestigd op het adres Hoofdstraat 32 te Kaatsheu vel. Tot half oktober zijn de nieuw benoemde maatschappelijk werk sters daar nog niet op vaste tijden bereikbaar. Zij zullen deze eerste maand namelijk nodig hebben voor het brengen van kennismakingsbe zoeken aan personen en instanties, waarmede zij zullen gaan samen werken Bovendien zullen zij hun tijd gebruiken om de plaatselijke samenleving zoveel mogelijk te le ren kennen. Wij hopen en vertrouwen dat de nieuwe maatschappelijk werksters alle medewerking zullen ondervin den, die zij bij hun veelzijdig werk nodig hebben. In de komende we ken zullen in dit blad nog enkele publicaties over het maatschappelijk werk verschijnen, terwijl eveneens tijdig zal worden bekend gemaakt wanneer en waar de spreekuren zullen worden gehouden. Nu Concordia in zijn geheel een vernieuwing heeft doorgemaakt gaat deze harmonie met drumband en ma- jorettencorps zondag 15 septem ber optreden in de noord-Franse stad Lille (Rijssel) om daar op diverse plaatsen de 'Loonse' muzikale klan ken te laten horen en om daar shows weg te geven. In het kader van de stadsfeesten aldaar is Concordia daar uitgenodigd via een impressario. Zondag heel vroeg wordt afgereisd en op dezelfde dag nog zullen ze weer in Loon op Zand aankomen. Al meerdere keren is Concordia buiten de grenzen geweest en wellicht ook nu weer zal de muzikaliteit van Loon op Zand naar buiten worden gewaar deerd. Concordia succes met de goe de voronemens Middelerwijl heeft de heer van Hoorn sr. afscheid genomen als voor zitter van de harmonie. Hij is tot ere voorzitter benoemd. Wij komen hier op maandag terug. Komend weekeinde vervolgd het district Kaatsheuvel haar wedstrijd programma met de voorwedstrijden Persoonlijke Kampioenschappen 4e klasse libre. Niet minder dan 29 deel nemers hebben hiervoor ingeschre ven. Deze zijn verdeeld in 5 poules, Maandag is de aanvangstijd om 7.30 uur n.m. Het zal ongetwijfeld een zware strijd worden om één van de acht finale-plaatsen. Poule A speelt in café Netten waar de bil jartvereniging K.T.O. voor de leiding zorgt. De deelnemers die daar spelen zijn: J. Rombouts en L. v. d. Wouw van H.K.S.; L. Snoeren van Poedel vrees en J. Hendriks van De Efte- ling; J. van Gompel en J. v. Nieu- wenhuizen van Brandaris. In café Snoeren organiseert B.V. Poedelvrees groep B., met als deel nemers de heren H. v. Riel van N.- Volleerd; L. Snoeren van H.K.S.; A. Pooters van K.T.O.C. Bergmans van Poedelvrees; Fr. Laros van Ons Genoegen en Th. van Wanrooij van K.T.O. Onder leiding van de B.V. H.K.S. speelt in café Chr. v. Wanrooij Groep C. met de heren W. Boons en J. Leer- makers van Brandaris; L. v. d. Vel den van Euphonia, A. Biemans van K.O.T. en Chr. v. Wanrooij van H.K.S. Groep D. zal aantreden in café-rest. 't Hoventje onder leiding van B.V. Nooit Volleerd. De deelne mers hier zijn: Fr. Vugts, M. Kern- meren en G. Dingemans van Ons Ge noegen; J. de Brouwer van Eupho nia; Th. Lugters van N.A.S. en C. Pooters van Poedelvrees in café van Berkel. Onder leiding van de B.V. N.A.S. Dinsdag iseptember a.s. maken onze bejaarden weer hun jaarlijkse uitstapje. Was oorspronkelijk 't plan naar Uverloon te gaan om hel oor logsmuseum te bezichtigen, het co mité is daar van afgezien, daar naar hun oordeel voor velen het zien van het vele weerzinwekkende, dat daar getoond wordt uit de concentratie kampen, niet ae gezelligheid van een uitstapje kan bevorderen. In plaats van Uverloon wordt nu naar Knenen gereisd om daar het prachtige aan gelegde Uuwenhands Dierenpark te oezichtigen. Om halt 1 arriveren 5 grote Musa- bussen bij de vijtsprong in t ttoek- ske. iedere bus neeit een eigen route om de deelnemers op te halen, die weten waar hun bushalte is. Um een uur verzamelen de bussen op de Markt, om na controle de reis te aan vaarden, die langs de nieuwe Waal wijkse haven, over de twee bruggen van Heusden naar Zaltbommei voert. Dan wordt de Gelderse vallei gevolgd over 1 iel en Ochten naar Khenen. Na een kleine pauze in het restaurant krijgen de bejaarden gelegenheid het dierenpark te bezichtigen. Um halt vijt is het weer verzamelen in het grote restaurant, waar een uitgebrei de koffietafel de inwendige mens zal versterken om de rest van de dag te kunnen trotseren. Over den Bosch gaat het verder naar De Ster in Nieuwkuijk waar nog een paar ge zellige uurtjes volgen. Natuurlijk te kenen de oudjes op mooi september weer. DOKTERSDIENS 1" Zaterdagmiddag en zondag zal de dok- tersdienst worden waargenomen door dok ter K. van mijn, Vossenbergseiaan 21, Kaatsheuvel, tel. 04167-2006. rn rHÉT KERKDIENS1 EIS Zondag 15 september: Herv. Kerk Sprang, 9.30 en 2.30 uur: Ds G. Wursten. Geref. Kerk Capelle, 9.30 en 3 uur: Ds. 0. van Noort van Nieuwendijk. Geref. Kerk Sprang, 9.30 en 4.30 uur: Ds. Kakes van Zwijndrecht. Geref. Gemeente Julianalaan, 9.30 en 3 u.: Leesdienst. AANBESTEDING Bij ten gemeentehuize gehouden aanbe steding van het pand Nieuwevaart l - 3, hetwelk een verbouwing zal ondergaan, om ingericht te worden als kraamcentrum van het Provinciale Groene Kruis, waren er een drietal inschrijvingen. Namelijk A. Hoef nagel 101.888,-; Gebr. v. Broekhoven, Oosterhout 95.580, - en M. Verhagen, Sprang-Capelle 95.375, - Het werk zal aan de laagste inschrijver worden opgedragen. KERKDIENST Op uitnodiging van de Herv. vrouwen vereniging van de Ned. Herv. Kerk aan de Zuidhollandsedijk zal a.s. dinsdagavond om half 8 in een kerkdienst voorgaan Ds. Hovius uit Katwijk aan Zee. BURGERLIJKE STAND Geboorten: Marie Louise Cornelia Maria d.v. R. J. J. Schoenmakers en E. A. C. de Bever; Pieter z.v. P. A. Pruijsen en J. A. van Andel; Marinus Gerrit z.v. J. G. de Peuter en J. Bouman. Huwelijks-aangifen: C. J. Colijn en A. P. Versteeg. Huwelijken: P. H. Boer en J. M. van Tilborgh; P. H. Stam en D. A. Oostdyck. Ingekomen: 1. de Wilde e.v. Sterrenburg van De Lier; R. Buitenhuis van Hazerswoude; J. A. Cre- zee van Almkerk; R. Gocdee van Waalwijk. Vertrokken: J. R. Verhoeff naar Hilversum; G. J. M. Fabritius naar Rijswijk; G. H. Hovinga naar Rotterdam; P. A. Emmers naar Wa- geningen; M. A. J. van Gorp naar Rijs- bergen; J. M. van Tilborgh e.v. Boer naar 's-Gravenmoer; C. Raamstijn naar Nieuw- veen; A. Haverhals naar Waspik. BRABANTSE PLATTELANDS JONGEREN AFD. SPRANG-CAPELLE Op de gehouden wedstrijden van 7 sep tember j.l. werden de volgende prijzen be haald: Dames: Textielkennis le prijs: E. van Heijst, Waal wijk; Taartopmaken le prijs: A. Kuijsten; Bloemschikken le prijs: M. Ophorst; Zelf gemaakte kleding le prijs: M. van Heijst, Waalwijk. Heren: Gewicht schatten koeien le prijs: J. de Bic; Vee beoordelen le prijs: J. Pruijsen, Was pik; Kalkoen-opfokken le prijs: G. Rijken; Toileteren van kalveren le prijs: W. Kuijs ten, Waalwijk; Paren kruien le prijs: J. H. van der Schans en echtg.; Trekker behan- digheid le prijs»; P. van Beek; 2e prijs: J. Zwart; 3e prijs: W. Kuijsten, Waalwijk. De heren L. ,Sneijders en J. Pruij6sen van deze afdeling, zullen de provincie ver tegenwoordigen m et vee-beoordelen op de landelijke wedstrijd, die op 27 september a.s. in Drente gehiouden wordt. BEROEP ONTVANGEN Ds Ri T. Huizinga, Ned. Herv. Predi kant, alhier, heeft ee.n beroep ontvangen van de Ned. Herv. Kerk te Liende. AANVANG DANSCURSUS Maandagavond a.s. zal de eerste samen komst gehouden worden voor de nieuwe danscursus die weer gegeven zal worden in 'Zidewinde'. Voor deze cursus kunnen eventuele liefhe'bbers zich nog steeds opge- speelt tenslo tte Groep E met de deel nemers T. v. Wanrooij en B. Hoeve- naars van H.K.S.; H. Stubbe van Poedelvrees; H. Kemmeren van DJS; J. Vera van de; Efteling en R. Netten van K.T.O. Partijlengte is 75 caram- bols. J.l. maandagavond kwam de coö peratieve vereniging 'Ons Belang in het cultureel centrum 'Zidewinde' in een bijzondere ledenvergadering bij een, in verband met het feit dat een voorstel van bestuur en commissaris sen in bespreking kwam over te gaan tot opheffing der vereniging. De voorzitter de heer A. van Cam- pen opende de samenkomst met een welkomstwoord tot de 67 aanwezigen er op wijzend dat deze avond zeer be langrijke voorstellen aan de vergade ring zouden worden voorgelegd. Hierna gaf de secretaris-penning meester, de heer Jac. Vos, in een ge documenteerd betoog een overzicht van de financiële positie der vereni ging, waarbij hij uitvoerig cijferma teriaal naar voren bracht over de in komsten en uitgaven der laatste ja ren, en speciaal de laatste maanden. Na het stellen van verschillende vragen door de aanwezigen, welke door de heer Vos breedvoerig werden beantwoord, waarbij hij op enige punten nog dieper kon ingaan, werd met 65 stemmen voor en 2 tegen be sloten om tot opheffing der vereni ging over te gaan. Daar de statuten echter vermelden dat bij een derge lijk besluit tweederde van het leden tal aanwezig moet zijn, (hetgeen niet was op deze vergadering) zal op maandag 23 september a.s. wederom een vergadering worden gehouden. Op deze vergadering is het aantal aanwezigen niet bindend voor een of ficiële opheffing der coöperatie. P.V. „DE LUCHTVAART" De postduivenvereniging 'De Luchtvaart' houdt a.s. zondag een wedvlucht vanuit Parkestone; afstand 261 km. Voorts wordt een wedvlucht gehouden vanuit Noyon, af stand 270 km. TUINBOUW De tuinbouw heeft ook in de Oostelijke Langstraat een goede toekomst. Ook hier heeft een overschakeling van de landbouw naar de tuinbouw plaats gevonden. In feite betekent dit een belangrijke structuurveran dering waartoe ook de ruilverkaveling de grote stimulans heeft gegeven, vooral in Nieuwkuijk. De voornaamste teelten in de kassen zijn de tomaten en komkommers, bestemd voor de export. Uit Kwalitatief oogpunt gezien nemen de tuinbouwbedrij ven een zeer gunstige positie in, welke in beginsel moeilijkheden en uitzichten biedt voor verdere ontwikkeling. Er zijn de laat ste jaren ook veel nieuwe bedrijven opge richt vanwege de ruilverkaveling die zeer zeker ook welvaart in de streek brengt. GESLAAGD Op het in Hilversum, gehouden examen behaalde de heer M. C. de Hart zijn hoofd- acte Lager Technisch Onderwijs. DE POSTDUIF WAALWIJK Zaterdag 7 sept, was er een wed vlucht met jonge duiven vanuit Chateroux, in samenwerking met de fond Union Midden Brabant. De aankomsten waren: J. Timmer mans 1, 4, W. Snels 2, 10. L. v. d. Keuvel 3, 8. P. van Huiten 5, A. Vermeer 6, 7. Groeneveld 9, P. Tim. inermans 11, 12. Zondag 8 sept. SJ. Quetin met oude en jonge duiven. Uitslag oude: A. Leijtens 1, L. v. Son 2 27. J. Merkx 3 6 14 18 22, van Riel de Louw 4, H Braat 5, J. Mul der 6, Bakkere 8. Avontuur 9 21, J. Didden IC', G. de Man 11, Adriaanse 12, Kemmeren 13, C. v. Gelder 15, Groeneveld 16. P. Pullens 17, Knip- pels 19, Fr. Schoemans 20 24, A. Rekkers 23, V. Smid 25, G. v. Hel- voirt 26. Uitslag jonge: A. Biekens 1 4 22, van Bladel 2 5 6 9 10 20 21 23 24 31 37 43 44 45 51. Schaefer 3 17. W. Snels 7 16 26, Reuser 8 14 46, Knip- pels 11 34. Bakkere 12, Groeneveld 13 35 36 39 48, J. Hamers 15 28. Joh. Veihagen sr. 18 41, Braat 19, Avon tuur 25 33, Merkx 27. L. van Son 29. V. Smid 30 32. P. v. Huiten 38 40 P. v. Weideren 47, Fr. Verhoe ven 49, A. Verhoeven 50. - Bij 's-Heerarenskerken zijn bij 'n autobotsing 3 personen om 't le ven gekomen, 2 verpleegsters en 1 verpleger uit Breda, en vier ern stig gewond. - In de Maas bij Heusden is een vissersbootje omgeslagen en is de visser verdronken. - De door het bedrijfsleven ver langde volledig vrije loonpolitiek wordt vastgelegd in het wetsont werp, maar de regering wenst 3 mogelijkheden te hebben om in te grijpen: afkeuring van 1 of enkele CAO's; bevriezing van de lonen van alle werknemers gedurende een aantal maanden; volledige geleide loonpolitiek, waarbij de regering voor alle werknemers de loonontwikkeling dicteert.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 9