DRUNEN Bouwfonds WOENSDAGNURNBERG-AJAX KAATSHEUVEL Zo vlogen de duiven WIJNFEESTEN in Altenahr WIJNFEESTEN in Altenahr een klasse-assistente Ongunstige loting DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 16 SEPTEMBER 1968 8 Gegadigden voor kwart-finales Gefiijkwaardigen Aanval Opstelling Jonge reserves Zeer veeleisend Sprang-Capelle Capelle Loon op Zand Waspik Sprang-Capelle Vlijmen Nieuwkuijk Waspik WAALWIJK Reisbureau Musa - Waalwijk Gelderse rookworst 59 ct. Margarine, 3 pakjes 59 ct. Johan van Engelen REISBUREAU MUSA I Waalwijk Volkswagen 1200 wandelwagen De Echo van het Zuiden NOG ENKELE WONINGEN BESCHIKBAAR IN Enige duel tussen! sterken in eerste runde van, Europa-Cup De strijd waar met de meeste belangstelling naar wordt uitgezien in de eerste ronde om de Europacup, is die tussen Ajax en F.C. Nürnberg. Evenals vorig seizoen toen Real Madrid de tegenstander was, heeft Ajax in de eerste ronde een topclub te bestrijden. Een club met een „wonder- trainer" aan het roer: Max Merkel. Zelden zal men een zo ongemakkelijk mens kunnen tegenkomen als Mer kel, dat wil men bij 1860 München, maar al te graag beamen. In Neuren berg weet men het ook wel, maar daar is men nog wat verblind door het plotselinge succes dat deze geweldige trainer en coach met het eerste elftal heeft bereikt. Het worden interessante duels tussen de Westduitse en Nederlandse kampioenen, die elk een volkomen verschillend speltype hanteren: Nürnberg keihard zwoegend en recht op het doel af, Ajax ar tistiek en fraai spelend, dat bij de Amsterdammers zover is geperfectio neerd, dat het ook nog grote resultaten afwerpt. Alle wedstrijden voor de eerste ronde om de Europacup voor landskam pioenen en bekerwinnaars worden op 18 september en 2 oktober gespeeld. Een zeer goede maatregel van de Europese voetbalunie, die daarmee het gerommel tussen de clubs over de datum en plaats, van de eerste wed strijd vooral, uit de weg heeft geruimd. Enkele erkende Europese topclubs krijgen bepaald zwake tegenstan ders in de eerste ronde. Real Ma drid ontmoet Olympiakos Nicosia, de kampioen van Cyprus, Benfica zal aantreden tegen Valur Reykja vik uit IJsland, Manchester City te gen het Turkse Fehnerbahce, Man chester United (de bekerhouder) tegen het Ierse Waterford en A.C. Milan tegen Levski Sofia. Zo te zien gaan Real Madrid, Benfica en Man chester United een walk-over tege moet met een reële kans op dubbe le cijfers. De A.C. Milan zal er nog wel wat te stellen krijgen met het Bulgaarse Levski. Een andere gegadigde voor zeker de kwart-finales, het Schotse Cel tic, moet het opnemen tegen het Hongaarse Ferencvaros met de prachtige middenvoor Florian Al- bert. Voorts krijgt de Joegoslavi sche kampioen Rode Ster Belgrado het niet gemakkelijk tegen het har de en defensieve voetbal van de Oostduitse kampioen Carl Zeiss Je na het wat versterkte bedrijfsvoet balteam van de beroemde optische industrie Carl Zeiss. Een mach waar ook weinig van te zeggen zal zijn is die tussen de kampioenen van Frankrijk en Po len, respectievelijk St. Etienne en Ruch. Zo groot als de voorsprong van St. Etienne in de Franse com petitie was, zo klein was die van Ruch in Polen. Wij zijn benieuwd hoever de Russische kampioen Dy namo Kiew het zal brengen tegen F.C. Zürich uit Zwitserland. Vorig jaar schakelden de Russen verras send het Schotse Celtic uit, maar even verrassend verloren zij de vol gende ronde van de Poolse club Gornik, dat later door Manchester United werd uitgeschakeld. Het zit er dik in dat 't Brusselse Anderlecht de kampioen van Noord- Ierland Glentoran uit Belfast zal overwinnen. Enkele zwakkere deel nemers aan het Europacup-toernooi komen ook tegen elkaar uit. Flo- riana uit Malta, dat het afgelopen seizoen door NAC bij de bekerwin naars twee keer werd verslagen, moet het opnemen tegen Reipas Lahti uit Finland. De Griekse kam pioen A.E.K. uit Athene heeft een redelijke kans om de tweede ronde te bereiken tegen Jeunesse d'Esch uit Luxemburg. Nu willen we nog even terugko men op de komende strijd tussen Ajax en Nürnberg. Direct na de lo ting verklaarde Max Merkel al, dat hij zich een heel wat gunstiger lo ting voor de eerste ronde had kun nen voorstellen. Bij Ajax heerste overigens dezelfde mening. Onge twijfeld zijn beide ploegen aan el kaar gewaagd. En dat maakt de strijd des te interessanter. Bij Ajax is men dankbaar voor 't besluit van de K.N.V.B.-competitie- leider Thijs Janssen, die onze lands kampioen heeft toegestaan de wed strijden, die op de zondag vóór de Europese duels voor de competitfe moeten worden gespeeld, later af te werken. Daardoor hebben onze Am sterdammers de gelegenheid zich tijdig op de belangrijke wedstrijden te gaan concentreren. Zo weinig als de coach van de Amsterdammers, Rinus Michels, zegt, zoveel laat Max Merkel van zich horen. Ondanks dat hij een ge makkelijker tegenstander voor de eerste ronde prettiger had gevon den, is hij vol vertrouwen. Eén van zijn steunpilaren voor de aanval is de oud-P.S.V.-er Zvezdan Cebinac, die in het afgelopen seizoen vele openingen in de vijandelijke defen sies wist te maken, waar de aan- valsspitsen Strehl en Brungs (die inmiddels naai- het Berlijnse Hertha B.S.C. is verkocht) doelpunten uit maakten. Maar ook international Volkert is een voortdurend gevaar in de Neurenbergse aanval. Naast Volkert beschikt Nürnberg nog over de internationals Ludwig Müller (verdediger in het centrum) en de van Bayern München gekoch te Hennes Küppers voor het mid denveld. Overigens heeft Strehl ook vier interlands achter zijn naam staan, evenals verdediger Wenauer. Cebinac speelde 21 keer in het Joe goslavische nationale team. Evenals Ajax pleegt Nürnberg 't 4-2-4 systeem te spelen, maar dat geldt vooral als de ploeg aanval lend wil spelen. Toen de Duitsers in het midden van het seizoen met een inzinking hadden te kampen, liet Merkel ze met succes opereren in een soort 1-3-3-3 opstelling, waar mee zeer veel gelijke spelen wer den geboekt. In het doel van Neurenberg staat de bijna 33-jarige Roland Wabra. De verdediging wordt gevormd door Horst Leopold (26), Fritz Popp (28) Ferdinand Wenauer (29) en Lud wig Müller (27). De bezetting van het middenveld wordt toevertrouwd aan Heinz Müller (25) en Hennes Küppers (29). Voor de voorhoede zijn Zvezdan Cebinac (28) en Georg Volkert (23) de vleugelspelers en in het centrum opereert Heinz Strehl (30) naast één van de nieu welingen, die dit seizoen zijn aan gekocht, Beer, Nüssing, Homann of Lehr, die allen van een amateur club afkomstig zijn. Met het vertrek van Brungs lijkt de voorhoede wat verzwakt, maar deze 32-jarige speler wordt vervan gen door een veel jongere in de ge middeld toch vrij oude ploeg. Mer kel beschikt ruimschoots over jonge spelers, die eventueel een minder goed in vorm zijnde man uit de ba- sisploeg kunnen vervangen. Voor het middenveld zijn dat Ri- gotti (van Bayern München ge kocht) en Zaczyk (van Karlsruher S.C.) en voor de verdediging Czer- notzki (van Borussia Neunkirchen) en Theis (van T.U.S. Hellenhahn). Doelman Wabre heeft concurrentie gekregen van de goede keeper Ry- nio (van Karlsruher S.C.) en Pradt (van Germania Wiesbaden). Max Merkel is nu twee jaar trai ner bij Nürnberg en in die twee jaar heeft hij er de zweep over ge legd. Hij eist alles van zijn spelers. Een speler, die naar zijn inzicht zich niet volkomen geeft in een wed strijd, komt niet in aanmerking voor een premie. Hij redeneert, dat op den duur alleen succes wordt be taald en dat de spelers daar kei hard voor moeten werken. Van show houdt hij niet. Met zijn enorme veeleisendheid heeft Merkel grote successen en te leurstellingen beleefd. Bij zijn vo rige clubs is het enkele keren voor gekomen dat na enkele seizoenen van grote successen een terugslag kwam, omdat door het opjagen van Merkel de spelers geestelijk en li chamelijk te zwaar belast waren ge weest. En dat is nu juist het grote verschil in aanpak tussen Merkel en Michels. De Amsterdammer laat de Ajax- spelers meer vrijheid en ontspan ning, omdat hij hetzelfde doel na streeft als Merkel. Michels rede neert, naar onze mening terecht, dat de spelers hun rust nodig heb ben, ook als er veel van hen wordt verlangd. Dat zijn methode succes heeft, bewijst wel het drievoudige landskampioenschap van Ajax inde afgelopen drie seizoenen. Juist het artistieke voetbal van Ajax wordt door de Duitsers zo ge vreesd. Op eigen terrein zijn Ajax en Nürnberg in de Europacupwed strijden nog nooit verslagen, hoe wel de Duitsers daarin heel wat minder ervaring hebben dan de Am sterdammers. Maar zij zijn er zich van bewust dat de plotselinge glan zende combinaties van Ajax voor elke verdediging dodelijk gevaar lijk zijn. Een systeem met konse- kwente mandekking lijkt daarente gen het enige wapen, maar winnen doe je daarmee niet gauw. Al met al geven we Ajax een zeer reële kans om de eerste zware hindernis in de nieuwe Europese bekercompe titie met goed gevolg te nemen. GESLAAGD ZWEMPROEF Zaterdag 13 september werd voor de laatste maal in dit zwemseizoen in het zwembad 'Zidewinde' te Sprang-Capelle af gezwommen. Voor de zwemproef slaagden 28 candidaten en voor het diploma geoefend zwemmer 10 candidaten. Zwemproef: Jean Kamp; Francien Kamp; Ellie Ver schuren; Popie Donks; Marjo Konings; Pe tra Breedveld; Jantje v. d. Galiën; Corrie Rottiné; Anneriet Tactor; Gea Oerlemans; Jennie Mac Gillavry; Dinie de Roon; Dian Leeuwenburg; W. Pruijssers; M. Merkx; Jana Braspenning; G. G. Klootwijk-v. Dron- gelen; Hans Wagcmakers; Adriaan voor de Poorte; Peter van Dongen; Chris Mac Gil lavry; Corrie de Bie; Hannie Pols; Carine van der Schans; Jacqueline Rijken; Corrie Savelkouls; Els v. d. Ven; Nicky van Gorp. Diploma geoefend zwemmer: Ria van Os; Ineke v. Suijlekom; Marlien v. Dam; Christina Schoondermark; Hennie Groen; Willie Hoefnagel; Ria Hoefnagel; Wim Gecnen; Rinus Faasse; John Kuijsten. SLUITING ZWEMBAD Het ligt in het voornemen van het ge meentebestuur om het zwembad, dat ge woonlijk half september wordt gesloten, bij gunstige weersomstandigheden voorlopig geopend te houden tot volgende week zater dag 21 september. BILJARTEN In café „De Witte Brug" heeft de aldaar gevestigde biljartclub HMS een biljarttoer- nooi gehouden om de coupe „De Witte Brug", die beschikbaar was gesteld door de eigenaar, de heer De Ruiter. Het is een zeer geslaagd toernooi geworden, waarbij de fraaie trofee werd gewonnen door de heer Vink uit Waalwijk. Het woord werd aan het einde van dit toernooi gevoerd door de voorzitter van HMS, alsmede door de dis trictsvoorzitter. Beiden brachten dank aan alle spelers voor hun medewerking aan dit toernooi, dat door de biljartvereniging HMS op keurige wijze was georganiseerd. Alle spelers kregen nog enkele fraaie geschenken aangeboden, terwijl door de spelers aan me vrouw De Ruiter bloemen werden aange boden voor de keurige wijze waarop zij de koffietafel voor spelers en genodigden had verzorgd. De eindstand was als volgt: W. Vink 8 pnt., moyenne 10,67, hoogste serie 140. A. Munster 8 9,34 79 M. Fijneman 6 5,35 40 P. Dekker 4 4,14 32 A. Voogd 2 4,95 31 C. v. d. Sanden 2 4,78 34 RIJKSPOLITIE- TENTOONSTELLING „RAAD EN DAAD" Maandagavond 23 september a.s. wordt om 8 uur in de Gildenbond te Kaatsheuvel de Rijkspolitie-tentoon- stelling „Raad en Daad" geopend. Deze tentoonstelling, die reeds alom in den lande bekendheid verwierf, is voer 't publiek opengesteld van dins dag 24 september tot en met donder dag 26 september, voor de school jeugd van 8.30 uur tot 17. - uur en voor ouderen van 19.- tot 21.- u. De toegang is uiteraard gratis. Naast een moderne verkeersmaquette, wordt hier het werk van de rijkspolitie in al zijn geledingen op bevattelijke wij ze aan het publiek getoond. Een goe de gelegenheid voor iedereen eens wat meer te weten te komen over het weik van onze rijkspolitie. P.V. „DE LUCHTBODE" De postduivenvereniging 'De Luchtbode' heeft zondag 15 september haar vlucht ge houden vanuit Noyon, Frankrijk; afstand 271 km. Deelname 43 duiven. Gelost om 10 uur met zuid-westelijke wind. Aankomst eerste duif 13.12.39 uur; laatste prijsduif 14.28.1 uur. De uitslag was als volgt: M. Vera 1 6 8 9; J. v. Broekhoven 2 3 4; K. Aarts 5; G. Schoemakers 7; S. Hooij- maaijers 10. De leden die nog poule-geld te vorderen hebben worden verzocht dit vrijdag a.s. in het clublokaal af te halen. DUIVENSPORT De postduivenvereniging „Waspik", uit slag Neufvilles, jonge duiven: F. v. Onzenoort 1 17 18; J. Vleuten 2 11; A. Verduyn 3 30 34; P. v. d. Mosselaar 4 5 22 29; Ant. Smits 6 24 31; F. v. d. Mosselaar 8; Jac. Oerlemans 9 10; P. de Graauw jun. 13 14; G. Kuyten 7 12 19 23; P. de Graauw 15 16 20 21 26 33; Th. Smits 25; C. de Rooy 27 28; M. Bax 32. Oude duiven, Neufvilles: Jac. Oerlemans 1 7; D. Langermans 2 6 8; J. v. d. Hoven 3; P. v. d. Mosselaar 5; P. de Graauw jr. 4; Ant. Smits 9; F. v. d. Mosselaar 10. Uitslag Parkestone: P. de Graauw 1 9 11 14; M. Timmers 2 8; F. v. Onzenoort 3 7; Ant. Smits 4 12; J. Timmers 5; J. van den Hoven 6 10; D. Langermans 13. P.V. „De Reisduif", uitslag Noyon: A. Broekmans 1; G. Kemmeren 2 3 4. P.V. „NOOIT GEDACHT" De postduivenvereniging 'Nooit Gedacht' hield een wedvlucht vanuit Quvrain. De uitslag was als volgt: A. M. de Jong 1; J. v. Zeist 2 9 19 50 55 59; C. Verhagen 3 21; W. Nieuwen- huizen 4 6 31; J. IJpelaar 5 13 56; A. Vos 7 20; A. v. Tiggelen 8; G. Rozenbrand 10 16 34 43; M. Mesch 11 12 42 51 68; J Kramer 14 28 29 30; Snaphaan 15 62; J Brok 17 24 57; P. Blom 18 44 48; H Spuibroek 22 52; Leeggangers 23 35 37 F. Tactor 25 54 61; D. Smits 26 32; M de Jong 27 33; J. de Meter 36 64; D. v d. Schans 38 67; A. Treffers 39 40; M Netten 41 58; A. Nieuwenhuizen 45; C Pullens 46 49; A. Florijn 47; A. Heyblom 51a; H. de Jong 53 65; D. v. Os 60; A Lagrauw 63; Joh. v. Campen 66; J. Ster renburg 69. Vrijdagavond 20 setpember ledenverga dering bij de heer C. v. Tilborgh. Tevens opgeven voor feestavond. WEDVLUCHT „DE ZWALUW" De postduivenvereniging „De Zwaluw" hield een wedvlucht vanuit Parkestone. De duiven werden gelost om 10.15 uur. De eerste duif werd geklokt om 16.03.18 uur; laatste prijsduif 18.01.16 uur. De uitslag was als volgt: W. v. Osch 1 4; Jo Merkx 2 7; M. Nicols 3; A. de Vaan 5; Th. Stupers 6 11; L. Meesters 8 9; v. Lieshout Parijs 10. Wedvlucht Geldenaken van de Zwaluw. Los zondag 12.50 uur. Eerste duif 14.55.15 uur; laatste prijsduif 16.30 uur. De uitslag was als volgt: J. de Vaan 1 2; M. Libregts 3; M. de Laat 4 5 6; J. v. d. Dungen 7; Hanny v. d. Dungen 8. WEDVLUCHT „DE REISDUIF" Zondag hield de postduivenvereniging De Reisduif een wedvlucht vanuit Neufvilles; afstand 153 km. Los 9 uur. Eerste duif 12.15.18 uur. De uitslag was als volgt: Jo v. d. Heuvel 1 3; P. v. Dal 2; M. Stren- gers 4 13; J. Koks 5; H. Boom 6; J. v. d. Zanden 7 11; A. v. Heivoort 8; H. v. d. Ven 9; W. v. d. Heuvel 10; J. Elschot 15. De postduivenvereniging „De Reisduif" hield zondag eveneens een wedvlucht vanui; Parkestone Engeland. De duiven kwamen vlot afzetten. BEZINNINGSAVOND In de abdij „Mariënkroon" te Nieuw kuijk zal het bestuur van de katholieke Middenstandsbond is het bisdom Den Bosch in samenwerking met het kringbestuur Waalwijk op 18 september a.s. een bezin- ningsavond houden voor de leden van de kring Waalwijk en hun echtgenoten. Doel van deze avond is 'n oriëntering over eigen tijdse problemen en de verandering, die zich snel en grondig voltrekken in de samenle ving. De avond pretendeert geen oplossing te bieden voor deze vragen, maar van dienst te zijn bij het verwerken van deze veran deringen. De bijeenkomst begint met een inleiding door de geestelijke adviseur van de middenstandsbond, gevolgd door een ge zamenlijke gedachtenwisseling. VROUWENORGANISATIE Voor de Nieuwkuijkse katholieke vrou wenorganisatie is het winterseizoen begon nen. Tijdens een bijeenkomst werd meege deeld dat het ledental tot 60 is gestegen. De avond werd besloten met een voordracht door Mej. v. d. Hurk over gezonde voeding. Als vertegenwoordigster van de NCB woon de Mej. Beljaars van de afdeling Economi- sche en Huishoudelijke Voorlichting de bij eenkomst bij. TER AARDE BESTELD Zaterdag had in Nieuwkuijk de teraarde bestelling plaats van de heer M. van Loon die afgelopen week in de Maas bij Heus- den bij het vissen verdronk. Er was bij deze plechtigheid een enorme belangstel ling. De lijkstoet werd vergezeld door de harmonie „De Eendracht", waarvan de overledene 40 jaar een trouw lid was, en de drumband. Door de voetbalvereniging waar van hij bestuurslid was, collega's bestellers enz. De heer van Loon was 58 jaar oud en 40 jaar postbesteller. EHBO-KRINGWEDSTRIJD In Drunen vonden de wedstrijden plaats op het gebied van eerste hulp verlening. De deelnemende ploegen kwamen uit Was pik, Drunen, Elshout, Waalwijk en Raams- donksveer, samen een kring vormend. In deze combinatiewedstrijden toonde de ploeg uit Waspik, onder leiding van mej. R. v. d. Hoof, zich superieur. Met overtuiging kende de jury aan deze formatie de eerste prijs toe. Op 15 oktober zullen bovengenoemde ploegen elkaar weer ontmoeten, deze keer in Raamsdonksveer. De Waspikse vereni ging gaat eind deze maand weer een nieu we cursus organiseren. De lessen zullen worden gegeven door dokter R. F. Wijffels in de zaal van restaurant C. Montens. 425,60 IN ATAK-TOTO De inleg van de Atak-toto was deze week 425,60. Er waren niet minder dan zeven eerste prijswinnaars die derhalve van het bedrag van 63,84 slechts iets meer dan 9, - zullen opstrijken. N. van Noije, J. Smits, J. op de Weeg-van Dongen, J. Kem meren, Th. Gijsman-de Both, A. v. d. Plas en T. van Gorp. De 2e prijswinnaar, B. v. d. Lee uit Waalwijk trof het beter, met zijn 42,56. De 3e prijs van 21,28 werd ge deeld door W. Vervoort, J. Schapers en de heer Korthout. STICHTING WELZIJN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN OOSTERHOUT, WAALWUK Sociaal Pedagogische dienst. Rayon: Drunen Heusden, Kaatsheu vel, Loon op Zand. Sprang-Capelle, Waalwijk, Waspik, Soc. Pedagoog J. Leeuwenberg, Grotestraat 244a (voormalig Zusterklooster J. M. J.) Waalwijk, tel. 04160-2283. Spreek uren: maandag tot en met vrijdag 9-10 uur, maandagavond van 19.00 tot 20.30 uur. STICHTING „ST. ANTONIUSHOF" Bejaardencentrum St. Clemenshof Loeffstraat 72. tel. 3445. Bejaardencentrum St. Antoniushof Burg. Smeelelaan 116, tel. 4432 of 4433. Secretariaat: W. Cox, Weth. Smol- dersstraat 22, tel. 4238, Waalwijk. 2-Daagse reis naar de Vertrek zaterdag 12 oktober a.s. Prijs 59.50 p.p. Hierbij inbegrepen 2 x lunch - 2 x diner - 1 x logies en ontbijt. Inlichtingen - Folders: Stationsstraat 97, Waalwijk tel. 04160 - 4630 bij aankoop van 5 gulden netto, contant. bij aankoop van 5 gulden netto, contant. nabij Oranjeplein, Waalwijk. 3-Daagse extra reis naar de Vertrek zaterdag 5 oktober a.s. Prijs 88.90 p.p. Hierbij inbegrepen bezoek aan de Wijnfeesten in MAYSCHOSZ - „DE BONTE KOE" ADENAU- en KöNIGSWINTER. 3 x lunch - 3 x diner - 2 x logies en ontbijt GEVRAAGD voor zo spoedig mogelijk: (diploma kinderverzorgster of dergel.) aan de Herman Broerenschool voor bui tengewoon onderwijs, Taxandriaweg 5 te Waalwijk. Sollicitaties aan het Secretariaat der Stichting, Burg. Verwielstraat 10, Waalwijk. Inlichtingen bij het hoofd van de school. Wegens omstandigheden te koop aangeboden: Bouwjaar 1965. Te bezichtigen: H. van Oers Ranonkelstraat 19 Waalwijk TE KOOP: Zo goed als nieuwe met boodschappenrek en zak N'icolaas Beetsstraat 4, Waalwijk HUWELIJK Bemiddelingskantoor „Metropa" Mathenesserlaan 458 B tel. 250613 - Rotterdam. Eenzaam zijn is een ondraag lijke last en Uw leven gaat leeg en doelloos voorbij. In ons bijna 25-jarig bestaan zijn reeds duizenden in een gelukkig huwelijk geslaagd. Wendt U dus voor goede be trouwbare bemiddeling tot een sinds lang gevestigd en serieus kantoor. Inlichtingen in blanco couvert. Huisbe zoek door het gehele land. De plaatselij ke en streekbelangen, het meest gelezen in Van het plan fraaie eigen woningen in Drunen, zijn nog enkele woningen vrij. De indeling is onder meer: ruime keuken, een woonkamer van 6.80 x 3.56 meter, 3 slaapkamers en grote betegelde doucheruimte. Met de bouw wordt direkt gestart. Totale prijzen inclusief financieringskosten vanaf 35.420,Maandelijkse lasten na uitkering jaarlijkse rijksbijdrage vanaf 90, U kunt alle inlich tingen vrijblijvend verkrijgen op onze zittingsavond op donderdag 19 en 26 sept. a.s. vanaf 20.00 uur in Hotel Royal, Raadhuisplein 13 te Drunen Op te sturen aan Bouwfonds Informatie- centrum. I Stratumsedijk 31 ~b j Eindhoven. of een w v l telefoontje: I 040-16075 s<p BOUWFONDS ZUID-NEDERLAND NV

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 8