DESK kreeg te weinig tegen Vlissingen: 1-1 WAALWIJK Waalwijkse in de heren derde aan klas kop SSC blijft in eigen huis baas over Geinoord: 1-0 Waspik blijft koploper door 2-1 zege op SVG HOCKEY 6 1 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 7 OKT. 1968 7 Urao Animo verslaat Rood Wit Opnieuw verlies voor Baardwijk tegen WVO: 2-0 Burgemeester open de service-station C. «I. Demmers Dames-team verrast IKioco: 0—4 HNC wint van 3-1 DVO Zualichem klopt Wit-Zwart2-1 Bond Bouwnijver heid Waalwijk nam afscheid van voor zitter J. Sperber Drogisterij Mioch opent 9 oktober nieuwe zaak aan Wilhelminastraat H. van Rijckevorsel nieuwe voorzitter KMHC- Waalwijk Een vooral in de tweede helft sterker DESK heeft zich in de voor laatste minuut de verdiende overwin- ning zien ontgaan. Terwijl de Kaats- heuvelse formatie regelmatig het ini tiatief had, kreeg de Vlissingse rechtsbuiten Lilipally de bal op de middenlijn te pakken, rukte langs de lijn op, waarbij hij niet voldoende werd aangevallen door linksachter Blume en loste vervolgens een schot, waarbij doelman Lugters de bal even los Het. De toeschietende Stwabessy had toen geen moeite om zijn ploeg toch nog de halve winst te bezorgen. Oat was meer dan de gastheren toe kwam. Vanaf de start ging DESK meteen in de aanval, maar zoals ook in de voorgaande wedstrijden kwam er vrij wel geen schot uit de voorhoede. Het waren de beide halfs Damen en Van Esch, alsmede de teruggetrokken Voogd, die zich met dit onderdeel gingen bezig houden, maar de scho ten werden van te grate afstand ge lost en vormden voor de excellente Vlissingen-doelman Bos geen proble men. In de 15e minuut moest hij ech ter 'n kogel ten koste van 'n corner uit z'n doel houden, 'n Minuut later bracht z'n collega Lugters aan de an dere kant eveneens op lezelfde wijze redding en in de 25e minuut moest deze nogmaals een corner toestaan om 'n schot uit z'n doel te houden. Over het algemeen behield DESK in de eerste helft, vooral door het uit stekende spel van de half linie, het initiatief, maar het laboreerde in de voorhoede aan een afwerker, zodat met blanke stand de rust inging. Ook in de tweede helft eenzelfde spelbeeld. DESK nam meteen het heft weer in handen en Vlissingen moest alle zeilen bijzetten om onheil te voorkomen, waarbij doelman Bos eenmaal op fraaie wijze 'n ingescho ten bal uit z'n doel hield. Over het algemeen hadden de Kaatsheuvelse Jongens 't vizier echter minder goed afgesteld, terwijl 'n fraai schot van J. van Esch net over de lat beter lot verdiend had. Na ruim 'n half uur had deze linkshalf eindelijk succes toen hij e encorner van C. Soeter- boek op links met 'n steenharde kop bal onhoudbaar voor Bos afrondde, 0-1. Hoewel er nog maar 'n klein kwartier was te spelen, voelde DESK er niets voor deze kostbare voor sprong te gaan verdedigen en bleef 't accent op de aanval leggen. Ruim 5 minuten voor het einde moest de DESK-rechtsbuiten Netten zich wegens 'n blessure door Moolen- schot laten vervangen. Ook stopper Muskens raakte nog geblesseerd, maar speelde de wedstrijd toch uit. Het waren beide ongelukjes, want 't ging er uiterst sportief naar toe in van uitstekend voetbal kon genieten. Twee minuten voor het einde kon Vlissingen, zoals boven omschreven, toch nog op gelijke hoogte komen. De cornerverhouding was 4-2 voor DESK. In een zeer sportieve wedstrijd tegen Rood Wit W heeft Uno Animo zich weer naar boven weten te wer ken en zich zo bij de topclubs van de tweede klas geplaatst. In het be gin ging de strijd tegen elkaar op en toonden beide ploegen tegen elkaar opgewassen te zijn. Het bleef dan ook 0—0, tot aan de rust. Daarna ging Uno Animo wat harder aan pakken. Na een kwartier liet Harry Meijer vanuit een corner door mid del van een kopbal het eerste doel punt voor Uno aantekenen: 10. Opnieuw na 15 minuten deed v. d. Lee het eventjes over en door een afstandschot op goal liet hij de twee de goal scoren; de bal ging door de benedenhoek. Uno Animo heeft weer moed geput. De overige uitslagen: Longa 2Uno Animo 2 31 Uno Animo 3Nevelo 2 20 Uno Animo 4—VCB 1 3—3 Uno Animo 5Broekhoven 00 Baardwijk heeft zondag weer geen punten kunnen behalen bij het Oos- tarhoutse WVO. Wel waren er goe de kansen die helaas niet werden benut. Vanaf het begin van deze wedstrijd was het een op en neer gaande strijd_ De eerste 15 tot 20 minuten waren voor WVO. In deze minuten moest C. Leijtens wegens een opgelopen blessure het veld verlaten, ook het gemis van B. van Cromvoirt was duidelijk zichtbaar. Er werd bij Baardwijk teveel door het midden gespeeld. In de 36e mi nuut kwam Mosselveld alleen voor de keeper, maar kon deze niet om spelen. Tot de rust bleef het 00. Na de thee een aanvallend Baard wijk, die echter geen vuist konden maken. In de 67e minuut kwam Ad Mulders alleen voor doel, doch on begrijpelijk schoot hij de bal naast het lege doel, dat bad voor Baard wijk de overwinning kunnen zijn. In de 75e minuut moest ook nog Verdonk vervangen worden. 13 mi nuten voor tijd kwam uit een cor ner het eerste WVO-doelpunt. Na d't doelpunt was het WVO wat de klok slaat. 6 minuten voor het eindsignaal was het de WVO-rechts. buiten die na een een-twee-combi natie 20 liet aantekenen. De studentenraad in Mexico be. weerd dat er minstens 200 doden ge vallen zijn bij de oproer van woens dag j.l. Verschillende Jongerenorganisa ties in ons land hebben terugtrek king van de Nederlandse ploeg in de Olympische Spelen gevraagd. Zaterdagmorgen werd door burg. J. Teijssen het lint doorgeknipt, het welk de toegang tot het bedrijfcom- plex van de heer C. J. Demmers nog scheidde. Van tevoren werden door burg. Teijssen woorden van gelukwens gericht tot de heer Dem mers. Hij prees de moed en de durf van deze om van een ambtelijke functie over te stappen naar een zelfstandige functie in het bedrijfs leven. U heeft zich getoond een man van initiatief te zijn. Hij complimen teerde de heer Demmers met de tot standkoming van dit bedrijfscom- plex en hij hoopte verder, dat de exploitatie de nodige vruchten zal 'afwerpen. Namens de BP werd het woord gevoerd door de heer Kwist, die in soortgelijke bewoordingen de heer Demmers prees voor zijn onderne mingsgeest. Niet alleen de heer Demmers. maar de gehele familie zal zich weten in te spannen om alles tot een succes te maken. Hij dankte tevens de gemeente voor wat zij gedaan heeft. Na het doorknippen van het lint volgde nog een bezichtiging van het tank- en doorsmeerstation, dat ge legen is op de hoek van de Past. Kuyperstraat en de Dr. Ringerstraat in Waalwijk-Zuid. OUD-P APIER-AKTIE HERVORMDE GEMEENTE BESOIJEN Reeds sedert jaren heeft boven staande gemeente dringend behoef te aan een nieuw of vernieuwd cen trum voor allerlei activiteiten, die In Oosterhout hebben de Waal wijkse heren geen fout gemaakt en beide punten mee naar huis geno men. Het was een verdiende zege. omdat de thuisclub minder techniek had en slechts een kwart van de strijd domineerde. Nadat beide teams enkele omzich tige manoeuvres hadden gemaakt, nam Waalwijk het initiatief en stond dat de eerste helft niet meer af. Na 20 min. kwam het eerste suc ces. P. van Daal, vandaag weer uit stekend. bracht de bal bij midvoor v. Helvoirt, die de Waranda-defensie liet voor wat ze was en met een diagonaal schot de stand op 01 bracht. Daarna brak de rust aan. In de tweede helft kreeg Waranda veldoverwicht. maar kon het niet in doelpunten uitdrukken. De laatste 15 minuten waren weer voor Waal wijk. De linkervleugel C. Aarts en R Lommerse, stichtte voortdurend gevaar. Het tweede doelpunt kwam echer van P. van Helvoirt, die een strafbal goed benutte: 02. Op de mooie, maar door de mist gladde velden van Hoco. moesten de Waalwijkse dames de strijd aan- deze ontmoeting, waarin men soms binden tegen Hoco. Vanaf het be- Een overwinning van SSC die toch niet helemaal bevredigde. Zo kan men de zeker verdiende victo rie wel kenmerken, want het was bijzonder jammer dat de toch wel goed leidende arbiter Van Nee een SSC-speler het veld moest uitzen den. En zulks op een moment dat SSC met 10 leidde. Niettemin was de uitwijzing van Maton volkomen terecht, want zijn natrappen, nadat nota bene SSC een vrije trap mocht nemen, kwam niet van pas. Maton was al reeds enkele malen zelf ge nomen door achterspeler Klein van Geinoord en even liet hij zich gaan en dit kostte hem het verder mee spelen van deze toch voor beide partijen zeer goed gespeelde wed strijd. Ondanks dit incident bewees SSC toch over de nodige mentali teit te beschikken, dat men met 10 man spelend, geenszins de mindere was in dit duel. SSC heeft het in de eerste 45 mi nuten zeer intelligent gedaan. Men liet Geinoord rustig komen en was daarbij zeker van zijn zaak. Daar naast kregen zij zelf ook diverse kansen om ook in opbouw en opzet van de aanvallen een deel te heb ben. Dat kon reeds geschieden in de 3e minuut van de wedstrijd. Nadat doelman Treffers een aanval van Geinoord onschadelijk had gemaakt, gaf hij een vere uittrap, die de bal bij de goed spelende Faro deed be landen. Snel zwenkte hij naar links en Maton die het zeer goed door bad, liep snel naar binnen om de voorzet van Faro meteen achter doelman v. Zinderen te plaatsen. Dit doelpunt zo snel reeds na de af trap, gaf de SSC-ers de nodige steun. Natuurlijk zat ook Geinoord "iet stil. Hun aanvallen waren ook liet van gevaar ontbloot. Maar door zeer kundig ingrijpen van de SSC- defensie en in laatste instantie het doortastend optreden van doelman Treffers, sloegen elke Geinoord-aan val feilloos af. De gevaarlijke man bij Geinoord, Groenendijk, die in deze competitie toch al veel doel punten voor Geinoord heeft ge maakt, kreeg deze middag geen en kele kans om het doelman Treffers lastig te maken. Voor de rust aan brak, moest Verhagen nog eenmaal fel ingrijpen om Groenendijk het scoren te beletten, maar hij slaagde daar zeer goed in en met de 10 stand brak de rust aan. In de tweede helft en vooral in het begin probeerde Geinoord de bakens te verzetten en dit ging ge paard met enkele zeer geraffineer de aanvallen. Maar ook nu weer was de SSC-defensie op haar plaats. On dertussen zaten de SSC-ers ook niet stil. Zowel over links als rechts werden goede aanvallen opgebouwd maar ook zij kwamen niet verder dan het defensieblok van Geinoord. Kundig werden de SSC-aanvallen afgeslagen. In de 19e min. kwam dan het bovengenoemde incident met Maton. Wie nu gedacht zou hebben dat Geinoord het gemakke lijker zou hebben kwam bedrogen uit. De strijd werd wel feller maar SSC liet zich bepaald niet intimide- den. Het speelde zijn eigen spel en dat betekende opereren met een versterkte defensie om alle risico's uit te sluiten. Wel viel Geinoord telkens fel aan maar het zeer kun dig ingrijpen van van Peer c.s. was bepaald ontmoedigend voor de Gei noord-voorwaartsen. Onder hoog spanning kwam het einde en had SSC een verdiende 10 zege beT haald. Verdere uitslagen: SCO—SSC 4 2—0 SSC 3—Beatrix 1—1 SSC 5—HNC 4 10—0 gin ontwikkelde zich een op en neer gaande strijd waarbij beide doelen beurtelings in gevaar kwamen. Doelpunten bleven echter uit tot dat na ongeveer een half uur spelen bij een Waalwijkse aanval Blanca Hoffmans de bal keurig vrij speel de en met een hard schot 01 liet aantekenen. Zo bleef het tot aan de rust. Na de hervatting kwam Waalwijk enorm opzetten en met snel spel via beide vleugels kwam de achterhoede van Hoco in grote zorgen, wat na ongeveer 10 minuten leidde tot een strafbully, die door Ellis Bergmans beheerst in 'n doel- ount werd omgezet: 02. Waalwijk bleef fanatiek aanvallen en de Ho- co-keepster had met haar goed spe lende backs de grootste moeite om haar doel schoon te houden. Bij 'n Hoco-aanval stopte Conny Snels kundig een keihard schot van de Hoco-midvoor. Waalwijk ging door en binnen lo minuten moest de doelpaal 3 keer en de back nog 2 keer redding brengen. Ongeveer 10 minuten voor tijd scoorde Dimphy v. d. Lee met een listig balletje C"3 on even later knalde Ellis Berg mans een goede voorzet van Henny de Kort keihard in: 04. Voor de Waalwijkse dames en mooie en ver diende zege. Uitslagen: Waranda 1Heren 1 02 Heren 2Waranda 2 31 Pelikaan 6Heren 3 18 Heren 4Zwart Wit 5 23 Hoco 1Dames 1 04 Dames 2Push 3 20 Oirschot 2Dames 3 15 Jongens AEtten-Leur A afg. Meisjes PLiberty P afg. Meisjes RDES 2 afg. Breda SMeisjes S 11 HNC deed zaterdag uitstekend werk cioor met 31 te winnen van DVO uit Roosendaal. In het begin van de wedstrijd gaven de goed spelende Roosendalers de toon aan. Reeds na 3 minuten stonden zij met 10 voor door een doelpunt van de linksbui ten. Maar HNC had na ca. 25 minu- jen spelen het antwoord klaar. Bij een schermutseling voor het Roosen. Öaalse doel scoorde André Snijders 11. DVO kon het tempo niet meer Lij houden en kort voor de rust i.^rgdè Frans Severs met een mooi schot voor 21 De DVO-ers kre gen in de tweede helft geen kans zich te herstellen. HNC was duide- li'k sterker. Tien minuten voor het èinde resulteerde een knappe solo actie van Piet Treffers in het derde doelpunt van de CaPellenaren. Een royale en verdiende zege voor de HNC-ers. Voor de rust vielen er. geen doel punten in deze enerverende wed strijd. Wit-Zwart was lange tijd de betere ploeg. Vooral de eerste twin tig minuten van de tweede helft drukte Wit-Zwart de hardwerkende Zuilichemmers in de verdediging. Dankzij voortreffelijk werk van keeper Bax hield de thuisclub goed stand. Bij een ogenschijnlijk onge vaarlijke aanval kon Den Tek plot seling profiteren van een dekkings- fout bij Wit-Zwart en dat beteken de 10. Aangemoedigd door het talrijke publiek kwam Zuilichem onstuimig opzetten en ca 5 minuten later stond het 20 door een tref fer van Van Hees. Keeper Van der Heijden moest zich daarna nog en kele malen op de bal werpen omr een grotere achterstand te voorko. men. In de laatste faze herstelde Wit-Zwart zich goed. Met een straf schop bracht Johan Rosenbrand de achterstand terug tot 21. Zuili chem kreeg het nog even zwaar, maar het bleef 21. Wit-Zwart 2—PTT 2 7—4 variëren tussen jeugd- en bejaar- denwerk. Gelden zijn noodzakelijk voor de totstandkoming daarvan en zullen noodzakelijk blijven om een sluitende exploitatie in de toekomst mogelijk te maken. Een der midde len die worden aangewend om de financiën bij elkaar te krijgen, is een oud-papier-aktie. Om te beginnen op 12 oktober a.s. zal voortaan elke tweede zaterdag morgen van de maand een wagen door Besoijen gaan. Deze wordt voorafgegaan door een bel. In de loop van de morgen komen ze ook door Uw straat. Indien U Uw pa pier beschikbaar wilt stellen, zou den ze het op prijs stellen indien U het papier gebundeld aan de kant van de weg zou willen plaatsen. U vergemakkelijks het werk der vrij willigers daarmee aanzienlijk. Grotere hoeveelheden worden ui teraard graag bij U afgehaald. Na 10 jaar de functie van voorzit ter te hebben bekleed moest de heer J. Sperber thans deze functie neer leggen. daar hij per 1 mei j.l. de Bouwnijverheid heeft verlaten. De scheidende voorzitter onder streepte nog eens duidelijk hoe be langrijk een sterke vakorganisatie nog steeds voor de werknemers is. Hij stelde uitdrukkelijk dat het daarbij niet alleen gaat om 'n groot ledental, hoe belangrijk dif. ook is, maar stelde duidelijk dat de leden ook actief moeten zijn, als het gaat om scholing en vorming. De kwan titeit moet samengaan met kwali teit. Tot slot danke hij voor het ge noten vertrouwen en voor de pret tige doos chocolade. Districtbestuur- deling werd hem een luxe kist si garen aangeboden, terwijl zijn echt genote werd verrast met. een prach tige door chocolade. Districtbestuur der Hummel meende dat het heen gaan van de heer Sperber voor de afdeling een groot verlies beteken de, al gunde hij hem de promotie graag. Onder zijn leiding was de afdeling Waalwijk gegroeid tot een behoorlijke en bij het district in hoog aanzien staande afdeling en hij ^prak de hoop uit dat dit zo zou blijven. Hij bood de heer Sperber een prach tige vulpenset met inscriptie aan, terwijl ook hij de echtgenote in zijn dank betrok. Namens het hoofdbe stuur deelde hij mede dat deze de komende week persoonlijk afscheid komen nemen, daar deze thans in Zweden vertoeven. De heer Sperber dankte allen voor de cadeaus en de gesproken woor den. Hierna werd tot nieuwe voor zatter gekozen L Rentingh. welke van harte alle kracht werd toege wenst. Na een gratis verloting werd hierna deze avond door de nieuwe voorzitter besloten. BENOEMING Door Mgr. Bluysen is benoemd tot kapelaan van de St. Antonius- parochie te Waalwijk de weleerw. heer J. L. G. Smits. Vrijdagavond vond in het hockey- paviljoen de jaarlijkse algemene vergadering plaats. Het voornaamste punt op de agenda was wel de ver kiezing van een voorzitter. Na 13 jaar vond de heer Th. van Dongen de tijd gekomen om afscheid te ne men als voorzitter van KMIIC-Waal- wijk. Door de vergadering werd ge kozen als nieuwe voorzitter de heer II van Rijckevorsel, tot op dat mo ment secretaris van de vereniging. Door de heer van Dongen werden hem een eigen-gemaakte voorzit tershamer aangeboden. In zijn af scheidswoord betrok de heer van Dengen de heren Pulles. Marks, Hoffmans, Salm en van Mierlo, die met hem al die jaren geprobeerd hebben om KMHC de plaats te ge ven die het verdient. Namens de ieden werd het woord gevoerd door de heren Steevens. Knepflé en Hoff mans, die allen op hun manier de kwaliteiten van de scheidende voor zitter belichtten. Namens de leden van KMHq werd de heer Th. van Dongen een delfts-blauw bord aan geboden. De verdere punten van de vergadering vergden niet veel tijd en kregen instemming van de leden. AANRIJDINGEN Zaterdagmiddag vond op het kruis punt Putstraat-Victoriestraat-Mgr. Zwijsensraat een aanrijding plaats ussen A. L. B. die in noordelijke riching over de Putstraat reed en M J. H. v. d. Z. uit Amsterdam, óie de Putstraat naderde vanaf de Victoriestraat en geen voorrang verleende aan B. met volle snel heid reden beide wagens op elkaar in. waarbij zeer zware materiële schade ontstond. Zaterdagavond reed B. de H. over de Groen van Prinstererlaan en raakte daarbij in botsing met de aldaar geparkeerd staande auto van J. S. De H. alsmede de medepas- sagiere M. H. moesten per ambulan ce overgebracht worden naar het ziekenhuis. Er ontstond zware ma teriële schade. JUBILEUMTOTO BAARDWIJK Inzet f 1046, Ie prijs M. Slaats, Jasmijnhof, Waalwijk Geraden f 1046,03. Hij ontvangt f 156,99. 2e prijs L. Kivits, Laageinde 95, Waalwijk. Geraden f 1046,07. Hij ontvangt f 104.60. 3e prijs R. de Leur, Acaciasstraat 17. J. Bruurmijn. Geraden f 1046,10. Zij ontvangen ieder f 26,15. Reclames tot donderdagavond bij ae heer J. Boele, Jasmijnhof 5, te Waalwijk. AGENDA Woensdag 7.45 u.: repetitie dames koor. Half tien: repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. GEZINSZORG Het eerste team van Waspik is er zondag weer in geslaagd zich aan de kop van de ranglijst te handhaven. Op eigen terrein dwongen de blauw- witten het Tilburgse SVG een 2 - 1 overwinning af. De eerste fase van de strijd was voor de thuisclub echter bijzonder benauwend. SVG had n.l. een bijzonder goede start en drukte Waspik gedurende de eerste 20 mi nuten heel duidelijk in de verdedi ging. Het duurde lang eer de Was pik-defensie enige vat kreeg op de snel uitgevoerde acties van de Til- burgers. Al in de derde minuut was het de schietgrage aanvalsspits van SVG, F. van Doorenmale die de bal van Vervoort afpikte en inschoot. Voordat de bal iets van richting werd veranderd was doelman Theo Gijs man kansloos, 0-1. Het zag er naar uit dat SVG nu al de wedstrijd in haar voordeel ging beslissen: in de 7e minuut een keihard schot tegen de paal van het Waspik-doel; in de 10e minuut een actie waarbij Jan Akker man achter een geslagen doelman op de doellijn redding kon brengen, hiermee de fout corrigerend waar door hij deze gevaarlijke situatie had veroorzaakt. Beslist tegen de verhouding in kwam Waspik aan de gelijkmaker in de 20e minuut. Een pass van Kees Smits bereikte Jan Broeders die van grote afstand met 'n venijnige schui ver de doelman van SVG verraste, 1 - 1. Tot aan de rust bleef SVG ge vaarlijk. Het speelde directer dan Waspik en schoot gevaarlijker dan de vleugellamme aanvalslinie van Waspik. In de tweede helft konden de-bezoekers de indruk van voor de rust echter niet bestendigen. De thuisclub ging steeds meer de boven toon voeren en drong SVG het laat ste half uur constant in de verdruk king. In dit stadium was het over winnende doelpunt van Paul Smits, 10 minuten voor tijd, danook dik verdiend. Cor Smits stelde hem uit een goed genomen vrije trap hiertoe in de gelegenheid, 2-1. Woensdag 9 oktober a.s. is het feest in de wilhelminastraat, dan gaat n.l. om 9 uur de deur open van Drogisterij Mioch. De Drogisterij werd verplaatst van de Grotestraat naar meer centaal gelegen deel in de Wilhelminastaat. Hierdoor word de 40 jaar geleden door Dina Dumoulin begonnen dro gisterij, weer een fris modern jasje aangegeven, zowel het pand als de inventaris zijn modern. Tien jaar zijn voorbij gegaan sinds de fam. Mioch in Waalwijk kwam wonenen zij hebben er op geen enkel gebied spijt van dat zij zoals wij zeggen van boven de rivieren" zijn geko men, immers 4 jaar geleden werd nog een babyspeciaalzaak geopend, zodat men zowel voor het een en ander in de speciaalzaken terecht kan. Babyspeciaalzaak BAMBINO Woensdag wordt gelijk met de drogisterij een nieuwe opzet van Bambino geopend Deze Babyspeci aalzaak, nu gevestigd Wilhelmina straat 17a is maar even 150 m2 ge worden en laat u een ruime keuze zien in Babykleding alsmede bene den in de zaak 60 ™2 speciaal ledi kanten en commodes alsmede kas ten voor de baby en kleuter. Een bijzondere verrassing ontvangt iede re a.s. moeder alsmede nog kans bij bepaalde bestedingen op gratis ar tikelen. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: herenpolshorloge; plas tic bal; rode step; grijs poesje; blau we jack met capuchon; blauwe fiets tas met regenkleding; regenbroek, katje; een zwarte skai handschoen; een nylon jack en diverse gereed schappen. Verloren: acht sleutels en ring; pas serdoos; koperen brede armband; diploma bankwerken van de Kon. Marine; nieuwe grijze tas; grijze poncho met capuchon; zwart tasje met bandplakmaterialen; een zwart grijze gymschoen; verzekeringsbe wijs bromfiets NMB 532; rieten mand en damestasje; geschiedenis boek; pyama; rode step en een ro zenkrans met etui. AANTAL LEERLINGEN OP SCHOLEN IN WAALWIJK Dr. Mollercollege 840; Willem van Oranje College 448; LTS (avond- en dagopleiding) 983; MVLS 23; Mulo (jongens) 248; Mulo (meisjes) 255; Nuts Ulo 124; Handelsavondschool 243; Huishoudschool (avond- en dagopleiding) 475. Inlichtingen te vragen bij: Mevr. G. E. van de Veen-Kroon, Westeinde 5. tel. 2449. b.g.g. 2331. ..MOEDERS VOOR MOEDERS" van Organon Oss. Het contactadres voor Waalwijk: Mevr. M. ten Haaff- van Helvoirt, le Zeine 22, tel. 4026 REGIONALE STICHTING KATII GEZINSZORG LANGSTRAAT e-°. Maatschappelijk werkster: R. M. Adriaansens, Hertog Janpark 9 tel. 2963. STICHTING WAALWIJKSE MUZIEKSCHOOL Spreekuur directeur: 's woensdags van 2 - 3 en van 7-8 uur. Wilhelminastraat 4, tel. 3890. KATHOLIEK MAATSCHAPPELIJK CENTRUM Parochie St. Clemens en H. Berna- dette, Maatschappelijk Werkster A. C. M. Hoffmans, Bureau: Grotestraat 244a tel. 04160 - 2882. Spreekuur St. Cle- mensparochie, Loeffstraat 54: woensdag 9-10 uur. Spreekuur H. Bernadette in de kleuterschool Hummeloord, maan dag van 6.30 - 7.30 uur, tel. 4588. Parochie St. Jan en O.L. Vrouw, Maatschappelijk Werkster M. A. M. Hoffmans, Bureau: Grotestraat 244a tel. 04160 - 2882. Spreekuur in Be soijen in de Bernadetteschool, Burg. Verwielstraat 2a, woensdag van 2-3 uur. Parochie St. Antonius, Maatschappelijk Werker F. J. v. d. Stoop, Bureau: Grotestraat 244a, tel. 04160- 2882. Spreekuur Mulo- school, Hadewychstraat, dinsdag van 2-3 uur, tel. 3412. BIBLIOTHEEK GEREF. KERK Ambrosiusw., hoek Mgr. Prinsenstr. Uitleningen: vrijdagavond 8-9 uur ingang: Mgr. Prinsenstraat STICHTING PROTESTANTSE CHR. LEESBIBLIOTHEEK Gevestigd in gebouw Chr. Belan- "on. Besoyensestraat 3. geopend or donderdag van 7.15-8 uur. SINt CLEMENS BIBLIOTHEEK BAARDWIJK Geopend: vrijdagavond van 7-8 uur. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Grotestraat 196a - tel. 3787 Jeugdbibliotheek: Maandag 16.00-17.30 uur Dinsdag 16.00-17.30 uur Woensdag 15.00-17.30 uur Vrijdag 14.00-17.30 uur Iedere woensdag wordt er voorge lezen van 14.30 tot 15.00 uur. Volwassenen: Maandag 14.00-16.00 19.00-20.30 u. Dinsdag 14.00-16.00 Woensdag 19.00-20.30 u. Vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 u. Zaterdag 10.00-12.30 13.00-15.00 u.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 7