De Echo van het Zuiden WAALWIJK AGENDA F. Beernink nieuwe direkteur Lagere Technische School Waalwijk e.o. Sociëteit „De Gezelligheid" vierde het 50-jarig bestaan BERINGS Banketbakkerij m i Koop tijdig uw VUURWERK 1868 1968 &eebö 100 jaar ?tjn totj geöpectaltöeerö ttt luxe brooöjeó APPELBEIGNETS tandartsendienst AVOND EN NACHTDIENST VOOR WIT-GELE- EN GROENE KRUIS Kerstboomverbran ding op 7 januari in Waalwijk Carnavaflscomité start met akties Bewoners van St. Clemenshof vierden een mooi kerstfeest Handbalsport Nieuw centrum jeugdbiljart SLAGROOMTAART van 5— nu voor 460 cent van 6.— nu voor 560 cent Oudjaar BANKETBAKKERIJ VAN MIL Brillen-specialist Bouwman heropende verbouwde zaak aan Grotestraat Jan Brok MAANDAG 30 DECEMBER 1968 89e JAARGANG No. 104 ZONDAGDIENST artsen Woensdag 1 januari Arts: Dr. van Lennep, tel. 295o Apotheek: Nijman, tel. 2084 Woensdag 1 januari Tandarts. A. v. d. Wiel, Waalwijk Woensdag 1 januari Zr. A. Fuikschot, Mr. van Cooth- straat 52, tel. 3185. ZONDAGDIENST PASTORIËN van 13.00 tot 24.00 uur Pastorie: St. Bernadette, Dr. Schaepmanlaan 126, tel. 2021 N.H. KERK, WAALWIJK Dinsdag 31 december 19.30 uur: Ds. Kroes, Oudejaars- dienst. Woensdag 1 januari 10.30 uur: Ds. Kroes. Interkerkelijke Nieuwjaarsdienst in de Geref. Kerk N.H. KERK, BESOYEN Dinsdag 31 december 7.30 u.: Cand. T. de Jong, Genderen Oudejaarskollekte Woensdag 1 januari 10 uur Cand. T. de Jong, Genderen N.H. KERK, BAARDWIJK Dinsdag 31 december 20.15 uur: Ds. J. J. Kooman Oudejaarskollekte Woensdag 1 januari 10.30 uur. gez. kerkdiensten in de Geref. Kerk te Waalwijk GEREFORMEERDE KERK WAALWIJK Dinsdag 31 december 8 uur: Ds I. de Jong, Den Bosch i LUXE BAKKERIJ Grotestraat 309 Waalwijk, tel. 2617 VIJFDE TOTO ANDREAS ZIJLMANS GROEP Voor het vijfde jaar gaat de Stich ting Andreas Zijlmans Groep een toto uitspelen. De eerste jaren maakte deze aktie zich bekend on der de naam de Weermantoto, doch sinds het vorig jaar brengt de groep een zilvervloot-toto uit, die vorige keer met goed succes heeft gespeeld De verkenners, kabouters, watergid- sen en welpen van de AZG zijn met de verkoop van de toto's reeds ge start en het is de wens van de groep dat velen in deze 5 weken van actie zullen meespelen. Helaas is de bron van inkomsten van de groep nog steeds van dien aard, dat men niet buiten bijzondere geldakties kan. De steeds groter wordende Andreas Zijlmans Groep ziet ondanks haar enorme groei geen evenredige voor uitgang van inkomsten. Dit is zeer te betreuren, want voor dit goed opgezet jeugdwerk is ongetwijfeld niet weinig geld nodig. Moge deze noodkreet van de groep voor veel Waalwijkers en omgeving een sti mulans zijn om in hun zilvervloot- toto 1969 mee te spelen. Het geld is slechts alleen voor de hard nodige onkosten, welke de aktiviteiten van de groep vragen. De data van trek. king zullen zijn zaterdag 4, 11, 18, 25 januari en 1 februari 1969. (Van onze verslaggever) WAALWIJK Voor de eerste keer in de "kerstgeschiedenis" zal er in Waalwijk dit jaar een kerstboom verbranding plaatsvinden. Dat ge- beurt op een drietal nlaatsen in de gemeente. Het initiatief daartoe is uitgegaan van het gemeentebestuur dat de verbranding laat leiden door de politie en de brandweer. De grootscheepse verbranding zal plaatsvinden op dinsdag 7 januari (de dag na Driekoningen) en begint om 19.00 uur. De verbranding ge beurt op drie plaatsen: het Europa plein; grasveld tussen Burg. Moo- nenlaan en Hertog Janpark en gras veld ten westen van de Vondel straat (Waalwijk-zuid). Vanaf 4 uur 's middags kunnen de kerstbomen op die plaatsen worden ingeleverd. De brandweer zal dan een stapel opbouwen. Alle kinderen die een boom komen brengen ont vangen een rolletje snoep, 's Avonds om 7 uur zullen de brandstapels, onder toezicht van de politie en de brandweer worden ontstoken. Het gemeentebestuur hoopt door de grote aanbieding van kerstbo men heel wat rolletjes snoep te kunnen uitdelen en zo ook drie grootse „vuurwerken" te kunnen maken. JUBILEUMTOTO K K Ondanks dat er momenteel drie toto's in Waalwijk gaan, bracht on ze toto deze week weer f 538,70 op. Deze keer waren er weer veel prij zen te verdelen. De prijzen vielen op M14, eerste prijs; U6, tweede prijs; G10, derde prijs. Er waren 14 eerste prijswinnaars die ieder f 5,75 ontvangen, zij zijn: M. Pijnenborg, Laageinde 23; A. T. Hamers, v. Ves- semstraat 57; Timmermans, Prof. Buysstraat 4; J Duquesnoy, Bea- trixstraat 36; M. van Engelen, Laag einde 52; Mevr. c. Schoemans, Wil- helminastraat 14; G. Schoemans, Wilhelminastraat 14; Strijk, Sta tionsstraat 42; H. Ley tens, Pierson- straat 10; B. Hensen, Teisterbant- laan 9 allen te Waalwijk; P. Schel- lekens, Stadhoudersdijk 8, Waspik; J. Doornen, Tilburgseweg 6, Sprang en C. Tielemans, Hortensiastraat 14, Drunen. Er waren 11 tweede prijswinnaars die ieder f 4,90 ontvangen, zij zijn: Mej. Wagemakers, Julianastraat; W. Rombouts, Stationsstraat 85; G. Brok, Alb. Thymstraat 11; Wed. M. van Engelen, le Zeine 114; W. Ver- hoofstad, Putstraat 48; Connie de Ruyter, Mgr. Zwijsenstraat 17, al len te Waalwijk; J. Doornen, Til burgseweg 6, Sprang; C. Tielemans, Hortensiastraat 14, Drunen; L. Pol, Gasthuisstraat 75; H. Smits, Ver- schurenstraat, Waspik; T. Timmer mans, Norbertijnerstr. 66, Elshout. Er waren 10 derde prijswinnaars die ieder f 2,70 ontvangen, zij zijn: H. Brok, Kloosterweg; H. Slaats, Loeffstraat 72; J. de Kort, Noord straat 114; J. v. d. Pennen, 2e Zei ne 46; J. v. d. Steen, Baardwijkse- straat 131; C. van Herpt-Klerkx, Laageinde 71; Steenbergen, v. Mer- wedelaan 2; C. de Haan, Talma- straat 101; P. Verhoofstad, Baard- wijksestraat 147 allen te Waalwijk, en M van Breugel, Zeshoevenstraat 28, Udenhout. De prijzen kunnen afgehaald wor den bii W. Barendregt, v. Overschie. straat 10, Waalwijk, iedere avond tussen 7 en 8 uur. Het Carnavalscomité in Waalwijk heeft verschillende acties op touw gezet. Zo is men op het ogenblik bezig met het vragen van financiële steun aan de Waalwijkse midden stand. In Waalwijk-zuid heeft men reeds overal een zeer spontane me dewerking gehad en men rekent op een gelijke steun in het overige ge deelte van Waalwijk. Tevens is men begonnen met de verkoop van emblemen. Deze ver koop loopt goed en men hoopt met carnaval al deze emblemen ver kocht te hebben. Toestemming voor het houden van een loterij is er ook al. Er zijn mooie prijzen te verdie nen en tevens steunt men daarmee de carnavalsviering in Waalwijk in 1969. Ook heeft het carnavalscomité een toezegging gehad van f 600,- van het gemeentebestuur. De gemeente raad heeft dit krediet in de laatste vergadering goedgekeurd. Deze 600 gulden zullen besteed worden voor prijzen, die te verdienen zijn in de verschillende categorieën tijdens de carnavalsoptocht. Al met al is er veel actie en er hoeft dan niet aan getwüfeld te worden aan het succes van carnaval 1969 in Waalwijk. Zeer dankbaar en voldaan heb ben de bewoners van St. Clemens hof Kerstfeest gevierd. Op le Kerst dag 's morgens om 7 uur werd er een H. Mis (in de daarvoor inge richte conversatiezaal) opgedragen door Pastoor Vos, die met een toe passelijk woord en door zang van de bejaarden een stichtende Kerst sfeer bracht. Daarna had het Kerstontbijt plaats, waar ook Pastoor Vos mee aanzat, die daarbij ervoer in een opge wekt en dankbaar gezelschap te zijn. Vóór Kerstmis had men al be zoek gehad van de hobbyclub, onder leiding van Mevr. Terlouw. De kin deren brachten toepasselijke lied jes en declamaties en bovendien voor iedere bewoner en bewoonster een fraai Kerstmandje als geschenk. Verder waren nog van verschillen de scholen (Mariaschool, Clemens- school en LTS) gelukwensen en verrassingen binnengekomen en was door Mej. Rombouts en keu kenprinses mej. Westende geweldig veel werk gemaakt van de Kerst maaltijden. Met behulp van perso neel waren recreatie- en eetzaal smaakvol versierd, zodat het ge heel een zeer mooi Kerstfeest was, waarvoor de bewoners dan ook zeer dankbaar zijn, aan allen die daar aan hebben bijgedragen, niet te ver geten, parochie geestelijken en hoofden der scholen. Maandag 8 uur: repetitie dames- en herenkoor der Liedertafel in de Mu ziekschool. Donderdag 8 uur: repetitie dames- en herenkoor der Liedertafel in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur: repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. JUNIOREN LEIDER IN le KLAS Het was deze competitie de eerste keer dat Tachos-Waalwijk tegen Ra pid uit Breda uitkwam en dit zou een beslissingswedstrijd zijn. Beide teams hadden tot nu toe alle wed strijden gewonnen en de eerste plaats stond op het spel. Hadden de junioren in eerdere wedstrijden een langzame start, deze keer was het al 3o voordat Rapid goed en wel wist waarvoor ze naar Waalwijk gekomen waren. De heren-junioren gingen rustig door en een ruststand van 11i liet een duidelijk ver schil zien en ook in de tweede helft bleef Tachos veruit de meerdere. Toch hebben de junioren niet door gedrukt, er is niet uitgehaald wat er in zat. De eindstand was 207 en het is jammer dat de tegenstand te weinig was, zodat de voorberei- dings voor 'n eventuele beslissings wedstrijd tegen Zeeland te gering is Verdere uitslagen: Meisjes aspiranten: Uno Animo Blauw Wit, Den Bosch 112; Meis jes aspiranten: TachosRiel 50; Meisjes aspiranten: Blauw Wit Avanti 39; Heren junioren: 2e klas AvantiDongen 2 50; Dames 2e klas: DongenWere Di 610; Heren junioren le klas: Tachos Rapid, Breda 207; Dames junioren 3e klas: DESKAvanti 2 1510 In Tilburg: Dames junioren 2e klas: GHV, GoirleTachos 716; Dames junioren 3e klas: Uno Animo, Loon op ZandTachos 137. Omdat de resultaten van Tachos in stijgende lijn gaan komt de ver eniging in 1969 voor steeds grotere financiële uitgaven te staan. De prestaties moeten omhoog en door het steeds groter wordende ledental wordt het huren van de sporthal en de trainingsruimten een probleem. Voeg daarbij de reisgelden, dan loopt het geheel in de duizenden guldens. Hierom gaat Tachos op 1 februari a.s. een bliksemaktie voor donateurs houden. Op die zaterdag zullen de leden van Tachos heel Waalwijk huis aan huis vragen of er belangstelling is om de jeugd van Waalwijk een mogelijkheid van een zaalsport te geven. Het kost geld maar een jeugd, die zijn vrije tijd niet goed kan besteden kost meer geld. Er moet voor hen een keuze zijn uit de vele mogelijkhe den en daar hoort handballen ook bij. Daarom dus de aktie 12 voor veel donateurs voor Tachos. Programma voor zondag a.s.: Heren junioren le klas Blauw Wit, Den BoschRapid, Breda; Heren junioren le klas DESKDongen; Heren junioren 2e klas: Avanti SOA, Breda; Dames 3e klas: Blauw Wit, Den BoschBeatrix, Ooster hout; Pupillen B: Blauw Wit 3 Riel; Dames 3e klas: TachosAvan ti 2, Drunen. Vrijdagavond 3 januari om 19.00 uur zal de officiële opening plaats hebben van het jeugdbiljartcentrum De jeugdcommissie van de KNBB heeft beslag weten te leggen op 'n ruimte boven het voormalige kloos ter naast het oude ziekenhuiscom plex. De laatste tijd is er bijzonder hard gewerkt om de ruimte tot een biljartarena om te toveren. Men is daarin ten volle geslaagd De offici ële opening zal geschieden door burg. J. Teijssen. Men verwacht een groot aantal genodigden. Gezien de financiële situatie, waarin te com missie te kampen heeft, zullen gel delijk bijdragen zeer op prijs wor den gesteld, omdat dan de inrich ting gecompleteerd kan worden, zo dat de jeugd optimaal kan genieten van het biljartspel. SOOS MEMPHIS GOLD Soos Memphis Gold zet het nieuwe jaar in met een broekenbal op nieuwjaarsdag. Oliebollen zullen op dit bal niet ontbreken. GEVONDEN EN VERLOREN Verloren: een nylon jas; zwarte leren portefeuille, inhoud f 300.bankbiljet; zwart leren he ren portemonnaie f 35.-; bruine da- mesportemonnaie m. inh.; gouden ketting met munt; bruin leren por temonnaie; zwarte portemonnaie; bril goudkleurig montuur. Gevonden: donkerblauwe over jas; bruine jachthond; ziekenfonds boekje; kunstgebit; jong bruin hondje (teef). INBRAAK In de le Kerstnacht is er in Waal wijk op 4 plaatsen ingebroken door middel van het boren van gaatjes in de spanjoletten, in het stadsdeel Besoijen. De woningen werden he lemaal doorzocht. Enkele dingen werden vermist. De politie onder zoekt deze zaken. Ere-divisie NECFeijenoord 01 FC Twente—MVV 3—0 Telstar—DWS afg. Holland SportPSV 00 VolandamAZ '67 21 DOS—ADO afg. Ajax—GVAV afg. Fortuna SCGo Ahead 11 SpartaNC afg. Eerste divisie Willem II—RBC afg. WageningenHVC 12 VeendamVolewijckers 02 SC CambuurEl ink wijk afg. Helmond SportHaarlem 01 EindhovenSVV afg. Blauw WitFC Den Bosch 21 RCHHeracles afg. DFCVitesse afg. Tweede divisie BaronieDe Graafschap afg. Zwolse BoysVVV 41 AGOVV—Limburgia 2—0 Hermes DVS—Velox 1—2 EDOGooiland afg. ZFCHeerenveen afg. Roda JCSC Drente afg. Fortuna VI.—PEC 1—1 ExcelsiorNOAD afg. Oranjeplein, Waalwiik tel. 3276 Speciale Nieuwjaarsreclame Deze prijzen gelden alleen voor afgehaald. Wij wensen U een voorspoedig 1969. De bakker met alles uit eigen bakkerij. (Van onze verslaggever) WAALWIJK Tot direkteur van de Nijverheidsschool, LTS Waalwijk en omstreken is met ingang van 1 april a.s. benoemd de heer F. J. M. Beernink (43) uit Arnhem. De heer Beernink is de opvolger van de heer Van Steenderen, die sinds 1945 di rekteur van de school is en op 1 maart, wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd de LTS verlaat. De heer Beernink afkomstig uit Groenlo volgde de HTS-op- leiding werktuigbouw in Enschede, waarvoor hij in 1949 slaagde. Daar na is hij werkzaam geweest in di verse bedrijven, waaronder de Kon. Machinefabriek Gebr. Stork Co. in Hengelo en de N.V. Waterleiding Mij. Gelderland in Doetinchem. Zijn loopbaan als leraar begon de heer Beernink bij de Nijverheids school in Eibergen. Bijna 14 jaar is hij thans verbonden aan de R.K. Technische School in Arnhem, waarvan de laatste twee jaren als stafleraar. Daarnaast is de heer Beernink verbonden aan de Oplei ding voor Leraren bij het Technisch Beroepsonderwijs in Nijmegen, als docent aan de afsluitende opleiding. Hij begon daarmee tegelijk met de start van de school in 1961. Acht jaar heeft de heer Beernink de voorzittershamer gehanteerd van St. Bernardus afdeling Arnhem, 'n Kath. Vereniging van direkteuren en leraren bij het Nijverheidsonder wijs. Tijdens deze jaren is de eer ste gemeenschappelijke NO-dag ont staan voor omringende afdelingen. Ook op sociaal- en maatschappe lijk terrein was de heer Beernink werkzaam in zijn woonwijk Arn hem, waarbij contacten tussen ge zinnen en maatschappij werden verstevigd, via diverse instanties. Ook had hij 12 jaar'lang zitting in het bestuur van de Stichting Jeugd- Wij wensen U een voorspoedig 1969 GROTESTRAAT 234 WAALWIJK TELEFOON 2312 A i De Sociëteit „De Gezelligheid", die haar home heeft bij de heer M. Leenheers in Besoijen, vierde 18 december j.l. haar gouden bestaans- feest. Reeds 50 jaar heeft deze vereniging haar zetel in Besoijen, al waar vijftig jaar geleden door een groep mensen werd besloten tot oprichting van een sociëteit. F. Beernink centrale Arnhem. Deze centrale is een overkoepelend orgaan ter be hartiging van de belangen van di verse jeugdverenigingen. Zijn echtgenote is in Arnhem ak- tief in het sociaal-, charitatief- en maatschappelijk werk, in het bij zonder bij het opvangen en begelei den van Nederlandse Indonesiërs en hun inpassing in de Nederlandse sa menleving. Daarnaast wordt door haar en de oudste zoon (het echt paar Beernink heeft twee zonen) op woensdagmiddagen de jeugd op gevangen in een trefcentrum, waar dan ontspanningsfilms worden ge draaid. Op de herdenkingsdag zelf, vorige week, vierde men in de kerk van Maria Onbevlekte Ontvangenis te Besoijen dit jubileum met een H. Mis, opgedragen door pastoor J. Ver- biesen, voor de levende en overle den leden van de sociëteit. Daarna begaf men zich naar 't verenigings lokaal bij de heer M. Leenheers, waar men verder tot de avond ver toefde. Tijdens het diner, ter gelegenheid van dit jubileum, sprak de heer G. Couwenbergh, voorzitter van de ver eniging, een feestrede uit. In zijn beschouwing gaf hij o.m. een over zicht van het ledental, dat maxi maal op 25 was gesteld. Dit maxi mum aantal leden was reeds in 1921 bereikt. Gedurende de oorlogsjaren liep het ledental terug tot 9, maar na de oorlog kende de Sociëteit weer een grote bloei en steeg ook het le dental weer. De Sociëteit „De Gezelligheid" kan als een waardevol element in de Waalwijkse samenleving worden gezien en velen beleven er eenmaal per week een leuke ontspannings avond. Dat de vereniging bestaans recht heeft, wordt zonder meer wel bewezen door het feit, dat men het gouden jubileum heeft kunnen vie ren. 's Avonds bracht men een bezoek aan de Stadsschouwburg te Tilburg, waar een opvoering van „Romeo en Julia" werd bijgewoond. Na de te rugkeer uit Tilburg, kwamen de le den in het verenigingslokaal weer bijeen om het jubileum op 'n waar dige manier te besluiten. „De Gezel ligheid" kan terugizen op een zeer geslaagde viering van liet jubileum. Onder grote belangstelling her opende de heer B. Bouwman zijn nieuwe zaak aan de Grotestraat. De oppervlakte van de zaak is zo'n 25 m2. De heer Bouwman, die opticiën is, heeft vooral zijn collectie bril len uitgebreid. Langs de wanden is het gehele assortiment te zien. Zeer overzichtelijk is dit voor de cliënt uitgestald. Naast de brillen kan men er ook terecht voor verrekij kers, barometers etc. Het is nu al weer 3 jaar geleden, dat de zaak voor de eerste maal verbouwd werd. Thans is dit zeer smaakvol gebeurd. Er is een fraaie houten lambrizering aangebracht, waarbij vooral de groene vloerbe dekking goed tot haar recht komt. Verder staat een pastafel de cliën ten ten dienste. Het winkelinterieur werd ver zorgd door fa. Pepping uit Kaats heuvel. Architect was de heer van Huiten. Het timmerwerk gebeurde door fa. van Hulten-Krol. De zeer fraaie aluminum pui werd geleverd door de fa. Hoefnagels, Jansen en Wayers. De aanleg van de verlich ting was in handen van fa. Zeegers uit Waalwijk en de verbouwing ge schiedde door fa. Coppens uit Waal wijk. AANRIJDINGEN Vrijdag had een botsing plaats op de kruising Groenewoudlaan-Blijde Incomstelaan, als gevolg van geen voorrang verlenen. Er was grote materiële schade. Op de Langstraatweg had ook 'n botsing plaats tussen twee achter elkaar rijdende auto's. Er ontstond grote materiële schade. Stationsstraat 17, Waalwijk Geboren: Yvonne M., dv. C. Sprangers-Mo- legraaf; Martina M., dv. A. v. Box tel-de Kok te Drunen; Jeroen A. C., zv. C. A. C. Brok-v. Baardwijk; Ka rin H., dv. C. P. IJpelaar-Alias; Adrianus A., zv. M. A. Spierings- Grootswagers te Loon op Zand; Hu. bertus H. J., zv. W. H. Jansen-v. d. Linden te Loon op Zand; Amoenia J. M., dv. H. H. Geerts-Schrijver; Annas H., zv. S. Umarella-Rohopoe- ty; Anna M. W. C., dv. A. G. Hooij- maijers-v. Hooren; Johannes A. G., zv. A. F. P. Baijens-v. d. Meijden; Robin J. L. P., zv. A. J. Poppelaars- Sterken; Alexander P. J., zv. A. C. van de Ven-Trossel. Overleden: Maria A. Both 80 j., wed. van H. Smit; Wilhelmina Buijs 76 j., echtg. van W. A. Baijens; Johannes G. Rouwmaat 44 j., echtg. van A. H. Hoog Antink. Gehuwd: J. de Rooij 23 j. te Sprang-Capel- le en H. A. v. Seist 23 j. te Waal wijk; H. A. van de Giessen 26 j. te Maastricht en H. P. M. v. Heeswijk 23 j. te Waalwijk; F. Norg 22 j. te Ermelo en T. de Vries 21 j. te Waal wijk; A. C. J. Klaassen 31 j. te Gil- ze ca. en A. M. Verhoeven 30 j. te Waalwijk; C. Groeneveld 29 j. te Sprang-Capelle en M. C. Moonen 25 j. te Waalwijk; M. R. v. Drunen 29 j. te Drunen en W. C. M. v. d. Heuvel 23 j. te Waalwijk; H. C. M. Klerks 20 j. te Tilburg en M. C. E. de Peffer 19 j. te Waalwijk; H. C. M. Merkelbach 26 j. t-e Oisterwijk en W. M. E. Duquesnoy 22 j. te Waalwijk; A. M. v. Hilst 22 j. en C. M. Claasen 22 j., beiden te Waal wijk; W. L. J. Dam en 24 j. te Loon op Zand en J. L. M. de Veer 22 j. te Waalwijk; M. C. J. van den As sem 26 j. te Loon op Zand en E. C. P. Berkelmans 25 j. te Waalwijk; H. G. M. P. v. Daal 22 j. en C. G. H. M. Lombarts 22 j., beiden te Waalwijk; J. G. v. Muilekom 33 j. te Eindhoven en W. B. C. Mahieu 22 j. te Waalwijk; C. Colsen 29 j. te Venray en H. J. M. Muijser 25 j. te Waalwijk; A. T. de Groot 27 j. te Rotterdam en C. J. Overbeek 25 j. te Waalwijk; W. J. Jansen 23 j. te Tilburg en J. M. Verhoeven 19 j. te Waalwijk; C. W. Mulders 23 j. en M. J. Bouman 21 j., beiden te Waal wijk. Huwelijks-aangiften: Geen. Ingekomen: M. J. P. Bertrums van 's-Bosch; H. Heim en gezin van Drunen; P. A. v. Berkel en echtg. van Vlijmen; M. J. Wagener en echtg. van Til burg; C. G. Treffers en echtg. van Eethen; M. C. Wagemakers van Sprang-Capelle; M. A. H. J. Boeren van Heusden; A. de Rooij van Spr.- Capelle; E. A. F. Hüsken van Den Bosch; M. A. Dumoulin van Loon op Zand; A. M. Boer van Sliedrecht; C. B. J. de Mooij van Venlo; P. M. G. v. Riel en echtg. van Loon op Zand; C. A. Couzijn en gezin van Haarlem; G. A. M. Roksnoer van Tilburg; H. M. H. A. G. Swanen- berg van St. Mich. Gestel; C. S. M. Reijs van 's-Bosch; M. M. Mombers van Breda. Vertrokken: H. M. v. Rooij naar Drunen; C. C. M. Ebben naar Mook ca.; P. C. W. Ketelaars en echtg. naar Sprang- Capelle; W. C. M. van den Heuvel naar Drunen; A. C. L. Konings naar Sprang-Capelle; H. P. M. v. Hees- wijk naar Heer; H. A. v. Seist naar Sprang-Capelle; W. G. H. Verhagen naar Tilburg; S. Yildiz en gezin naar Drunen; I. Küdür naar Am sterdam.

Echo van het Zuiden | 1968 | | pagina 13