Raad Drunen tevreden over gang van zaken inygemeente WAALWIJK Biljartvereniging KT0 uit Kaatsheuvel viert 30 jarig bestaan vraagt ASSISTENT INF0RMATRICE G.S. NIET AKKOORD MET VERBREDIN6 OOULTREMONTWEG DE ECHO VAN. HET ZUIDEN VAN MAANDAG 3 FEBRUARI 1969 2 Nieuwe uitweg voor de veiling Grondtransakties Schadevergoeding Drunen Burgemeester EVIr. H. Stieger opende zondag „Club Le Moulin" in Drunen Vlijmen Verdeling woning wetwoningen Spelregeltest voor scheidsrechters was een succes GEWIJZIGD TELEFOONNUMMER GEMEENTEPOLITIE WAALWIJK 4533 „Kunst en Kracht 1919" Waalwijk Net meisje gevraagd werkster boekenplank kroonlamp, 190 gebruikte tegels aquarium „BRABANT" géén theorieles Hypotheken P. H. Jansen ABONNEERT U OP DIT BLAD Accountantskantoor A. J. M. Hornman automonteur leerling automonteur V.V.V. - Waalwijk DRUNEN - De raad der gemeente Drunen was vrijdag voor de eerste maal in 1969 in openbare vergadering bijeen. Burgemeester mr H. Stieger hield bij het begin van deze vergadering zijn nieuwjaarsrede, welke wij elders in dit blad hebben afgedrukt. Het was de heer Fortuyn als langst zittend raadslid die namens de raad burgemeester Stieger voor 1969 zijn beste wensen aanbood. De heen Fortuyn had ook met veel belangstelling geluisterd naar de nieuwjaarsrede en stelde dat men in Drunen over de gang van zaken niet ontevreden mag zijn. Op vele plaatsen als men de kranten leest heerst een gevoel van onbehagen. Dit is in Drunen niet te beluisteren volgens de heer Fortuyn. Voor de behandeling van de andere punten had de raad nog geruime tijd nodig. De voorzitter werd mededeling ge daan dat G.S. niet akkoord zijn ge gaan met de voorgestelde verbreding van de d'Oultremontweg i.v.m. de veiling aldaar. G.S. zijn van mening dat de uitweg van het veilingterrein meer in noordelijke richting moet worden gezocht en derhalve heeft men alleen toestemming gegeven tot het uitvoeren van de hoogst nodige voorzieningen. Het voorgestelde kre diet werd hiermede van 100.000,- teruggebracht naar 60.000,-. De veiling werd deze week in gebruik genomen en het is te betreuren dat de voorgestelde werken nu niet voor de gestelde tijd gereed konden ko men. Met de werkzaamheden is nu begonnen en men hoopt met tien da gen dit werk gereed te hebben. De raadsleden waren van mening dat door het besluit van G.S. de zuinig heid de wijsheid wel eens zo kunnen bedriegen. De raad keurde ook het voorstel goed van B. en W. om over te gaan tot aankoop van een perceel grond ten westen van de Lipsstraat groot 5580 m2 tegen de prijs van 2,50 per m2. Er worden momenteel onder handelingen gevoerd om aldaar een benzineverkooppunt te vestigen. Mevr. Bosman vond het vreemd dat op dit punt een benzinestation zou moeten komen, gezien het feit dat kort in de buurt er twee benzine-ver- kooppunten waren. De voorzitter deelde mede dat hij hierover niet die per wilde ingaan, maar gaarne in een informele bespreking op wilde terug komen. In het Meerdijkpark werd grond verkocht aan de heer Duppen voor de bouw van een bungalow. Na bij de oude veiling werd grond aan gekocht van de veilingvereniging De Langstraat. Deze grond zal gebruikt kunnen worden voor ontsluiting van de Scheidingsstraat aldaar. Reeds lang hing een slepende kwes tie betreffende de herbouw van de villa 'De Steegerf'. De gemeente heeft in verschillende jaren begin nende in 1958 het afgeven van een bouwvergunning geweigerd. Op grond daarvan heeft de heer H. Verwiel uit Waalwijk een eis tot schadevergoeding ingediend op grond van de schadevergoedingsverordening BARAKCONCOURS Vrijdag, zaterdag en zondag t, 8 en 9 febr. houdt Commissie Carna val haar laatste attractie voor de kas nog wat aan te vullen. Vanzelfspre kend zijn er weer prachtige prijzen te verdienen, waarhij ook speciale dag- en damesprijzen. JEUGDTOTO RKDVC De inzet van de jeugdtoto in de derde week was 870,25. Ie prijs 108,78; 2e prijs 65,27 en derde prijs 43,51. Ie prijswinnaars met een geraden be drag van 870,25: A. M. de Hart, Dr Akkermansstraat 31, Drunen; P. Smits, Kleinestraat 11, Drunen; W. Janssen, Norbertijnerstraat 11, Els- hout; Th. v. d. Wiel, Freesiastraat 14, Drunen; R. v. Splunder, Marijke- straat 1, Drunen; G. A. Brok-Dries- sen, Torenstraat 4, Drunen; J. A. Dollekens, Am. v. Solmstraat 16 te Drunen; J. v. Helden, Torenstr. 55, Drunen; J. Pulles, W. v. Oranjestr. 10, Drunen; Mevr. v. d. Hooven, Kleinestraat 40, Drunen. Ieder ont vangt 10,88. 2e prijs, met geraden bedrag van 870,21: G. Willemse, Burg. v. d. Heijdenstr. 112, Drunen. Deze prijs bedraagt 65,27. 3e prijs 43,51, met geraden bedrag van 870,30: C. Heesbeen, Hoog- einde 12, Waalwijk. Reclames kunnen tot 6 februari worden ingediend bij het toto-secre tariaat, Torenstraat 8a, Drunen. 1954. Hierover is tot slot, toen de gemeente ook deze schadevergoeding niet accepteerde, een abritagecommis- sie gevormd, die tenslotte uitspraak heeft gedaan. Een uitspraak waarbij beide partijen zich bij voorbaat had den verplicht zich neer te leggen. Deze uitspraak was dat de gemeente de heer Verwiel een schade moeten betalen van f 15.000, - B. en W. stelde nu voor hiervoor een krediet te voteren. De voorzitter deelde mede dat hij niet had gedacht dat men tot een der gelijke uitspraak zou kunnen komen. Nu dit toch was geschied had men zich daarbij neer te leggen. De heer Snoeren vond het een nare zaak, maar het ergste vond hij dat B. en W. de raad, die nu weer voor een voldongen feit gesteld wordt, zo laat Gisterenmiddag werd Club de Mou lin te Drunen met een receptie voor genodigden officieel geopend. Hier bij aanwezig was ook burgemeester H. Stieger, die een kort woord richt te tot de bestuursleden. Hij hoopte dat de molen een trefpunt zou wor den in Drunen voor de oudere jeugd en hij wenste de organisatoren heel veel succes toe. Club Le Moulin, die gevestigd is in de voormalige molen te Drunen, heeft een complete gedaantewisseling ondergaan. Het is een sfeervolle ge legenheid geworden waar de jeugd haar weg wel zal weten te vinden. De bedoeling van de soosbestuurs- leden, bestaande uit: H. Willemse, H. Lommers, J. van Gorp, M. van Delft en mej. van Herpt, is dat er overwegend soulmusic teil gehore zal worden gebracht. De 'Top-40' wil men verlaten. Dit alles heeft een en quête uitgewezen, die gehouden is tij dens de drie proefavonden. De bar, die gebouwd is rond de voormalige molensteen, is, evenals de rest in de molen, ontstaan door eigen initiatief; door de zelfwerk zaamheid van de leden heeft men kunnen bereiken hetgeen men nu be reikt heeft. Wat de platen betreft^ deze worden via een kennis uit Frankrijk geïmporteerd. Het gevolg hiervan is, dat men wat de platen be treft up to date is. Voorlopig draait men nog op zondag, maar na de car naval zal Club Le Moulin opengesteld zijn op zaterdag voor de jeugd vanaf 18 jaar. over deze zaak is ingelicht. De voor zitter was het daarmee eens, maar wees er op dat het een kwestie is ge weest welke langzaam naar een hoog tepunt is gegroeid en dat het nooit de bedoeling van B. en W. geweest is om deze zaak maar stil te houden. Als bewijs hiervoor wilde de voorzit ter deze zaak dan ook in een open bare vergadering behandeld en be sproken zien. In de commissie voor onderzoek- rekeningen werd in de vacature van de heer Fortuyn benoemd de heer A. Brok. In deze commissie hebben nu zitting de heren Van Venrooy, Nass en Brok. Tot slot van de ver gadering werd nog de begroting voor 1969 aangeboden. Op deze aanbie ding komen wij nog uitvoerig terug. In üe volgende openbare vergadering zal deze begroting worden behandeld. Aan het einde van deze eerste ver gadering in 1969 werd door B. en W. nog een heildronk op het nieuwe jaar uitgebracht. JEUGTOTO VLIJMENSE BOYS Inzet tweede week f 810,30. le prijs A. Verschuuren, Vlijmense Dijk; A. Timmermans, Brederostraat; H. I. v. d. Wie], Wilhelminastraat; A. v. d. Heuvel, Heidijk; Brouwers, Voordijk; A. van Box tel, St. Michielsgestel; A. van Kennis, KWI, Den Bosch; L. van Garderen, Frans- weg 63, Eist (U); v. Zoggelen, 2e Lavan- delstraat 35, Eindhoven. Zij hebben ge raden f 810,30 en ontvangen f 13,50. 2e prijs A. van Overdijk, Konijnense- straat 6, Vlijmen en H. Baantjes, Abdij Mariënkroon, Nieuwkuyk. Zij- hevben ge raden f 810,31 en ontvangen f 40,50. 3e prijs A. Kivits, Heisteeg 1, Vlijmen. Geraden f 810,32. ONGEVAL Vrijdagmiddag, ter hoogte van het Plein, stak de heer v. B. uit Haarsteeg de weg over, toen juist een auto aan kwam rijden, v. B. werd aangereden en raakte bekneld tussen twee wagens. Hij werd zwaar ge wond aan zijn been en moest naar het ziekenhuis in Den Bosch worden overge bracht. Vermoedelijk zal hij zijn been moe ten missen. BILJARTEN DISTR. DEN BOSCH Uitslagen van de Vlijmense Biljartvereni gingen, district Den Bosch: Klasse Cl poule A: ONA-OBK 5-4 't Zwaantje - Poedelvrees 3-6 EBBC-NAO 5-4 Klasse C2 poule A: OBK-AItijd Raak 2-7 Klasse C3 poule A: Poedelvrees-DVS 7-2 Klasse C3 poule B: Hart van Brabant - NAO 7-2. Uitslagen en wedstrijden van de Vlijmense Biljartverenigingen van Groot-Vlijmen. Zesde ronde: Klasse A: DVS't Centrum 82; DSSBW 28; Avanti't Hoekje 010; De KnoeiersDe Muntel 82; OPLOnzenoort 82; ONA— De Missers 46 Klasse B: DPL3—Avanti 2 8—4; De Missers 2De Muntel 3 93; 't Centrum 2—DVS 2 12—0; BW 2 DSS 2 84; De Muntel 2De Knoeiers 2 102; Onzenoort 2 DPL 2 6—6. Programma voor de komende week: Klasse A: DSS't Centrum; Avan tiBW; De Knoeiers't Hoekje; DPLDe Muntel; ON AOnzen oort; DVSDe Missers. Klasse B: DPL 3De Knoeiers 2; Onzenoort 2De Muntel 3; 't Cen trum 2DSS; BW 2Avanti 2; De Muntel 2DPL 2; De Missers 2— DVS 2. ZORGENKIND In café De Witte werd een vlooien markt gehouden, waar de opbrengst bestemd was voor het zorgenkind, Groot-Vlijmen. Er was grote be langstelling. De opbrengst was f 110. De biljartvereniging K.T.O., ge vestigd in café A. Netten, die zelf vanaf de oprichting lid is, gaat haar 30-jarig bestaan vieren. In februari 1939 werd deze vereniging opgericht onder voorzitterschap van de heer Ant. Snoeren. Enkele maanden later, in de maand mei, sloot men zich aan bij de KNBB en werd de jonge ver eniging ingedeeld onder het district Waalwijk, waar men uitkwam met 6- en 5-tallen. Toen elf jaren later het district Kaatsheuvel tot stand kwam, sloot men zich daar bij aan. Nadat men hierin enkele jaren had ge speeld, werd overgeschakeld op de inmiddels opgerichte Kaatsheuvelse biljartbond, dit vanwege bepaalde voordelen. Vijf jaren heeft deze pret geduurd en toen keerde men weer te rug naar het district Kaatsheuvel van de KNBB. waar men nu nog steeds onder resorteert. De a.s. jubilerende vereniging is gedurende al die jaren kerngezond geweest en een van haar grootste kenmerken was de gezonde clublief de. De in het clublokaal aanwezige prijzenkast getuigt ook van de suc cessen op het groene laken. Diverse leden behaalden daarnaast kampioen schappen, ook gewestelijk en natio naal. Vanaf de oprichting heeft de vereniging zes voorzitters gehad, t.w. Ant. Snoeren, P. Netten, N. Netten, Andr. Snoeren, St. v. d. Ven en J. van Wanrooij. Zij telt thans 20 le den, terwijl het bestuur bestaat uit de heren A. P. Snoeren, voorzitter, A. Pooters, secretaris, D. Gadellaa, pen ningmeester, Th. Netten en M. van der Linden, commissarissen. Om dit 30-jarig bestaan een fees telijk tintje te geven, zal er op zater dag 8 februari in clublokaal A. Net ten aan de Dreefseweg van 3 tot 4 uur een receptie worden gehouden. Op zaterdag 15 februari volgt dan de onderlinge feestviering. Deze dag zal worden ingezet met een Eucharis tieviering in de parochiekerk van de H.H. Martelaren van Gorcum, ge volgd door een koffietafel voor leden cn genodigden, 's Middags om drie uur volgt dan de feestvergadering met huldiging van de kampioenen. Om 6 uur wordt dan opnieuw aan geschoven voor de feestmaaltijd waarbij ook de dames van de leden present zullen zijn en tenslotte zal dan deze feestdag worden besloten met een gezellig samenzijn en diverse attrakties, terwijl het Johnny Trio uit Tilburg voor de muzikale noot zal zorgen. WAALWIJK 5 februari 1969 Zaal: De Lindeboom St. Antoniusstraat 136 FILMS V akantiebestemmingen 1969 en cruise Midd. Zee. Aanvang: 20.00 uur GRATIS TOEGANG DEN BOSCH Het contingent wo ningwetwoningen voor de provincie Noord-Brabant bedraagt voor dit jaar 4001, waarvan er 114 bestemd zijn voor ontwikkelingskernen en 210 voor militaire kernen. Brabant heeft dit jaar 750 wonin gen minder toegewezen gekregen dan vorig jaar. GS hebben bij de verdeling onderscheid gemaakt'tus sen op zich zelf staande gemeenten en gemeenten die deel uitmaken van een stadsgewest, agglomeratie of streekgewest. De toewijzigingen voor de ge meenten in de Langstraat zijn: Dru nen 26 ww; Loon op Zand 26 ww en lo cw; Sprang-Capelle 13 ww; Waalwijk 18 ww en 20 cw; Waspik 6 ww. Onder cw wordt verstaan corporatiewoningen door woning bouwcorporaties met gemeentelijke garantie te bouwen gesubsidieerde woningen. Door de scheidsrechtersvereniging De Langstraat werden zaterdagmid- dag in de zaal van café J. Passier voorwedstrijden spelregelkennis ge organiseerd voor scheidsrechters. De wedstrijd had een vlot verloop en een groot aantal personen fun geerde als publiek. De scheidsrech tersvereniging De Langstraat, in dit district de kleinste afdeling, heeft deze wedstrijden voortreffelijk ge organiseerd. De uitslag was als volgt: 1. Den Bosch 370 pnt.; 2. De Langstraat 358 pnt.; 3. Eindhoven 352 pnt.; 4. Tilburg 311 pnt.; Val- kenswaard 289 pnt.; 6. Helmond 282 pnt. In het persoonlijk klassement wist de heer Drop, lid van De Lang straat, de eerste plaats te bereiken met 145 punten. Te beginnen op 6 februari zul len een aantal spelregeltests gehou den worden voor junioren. In de kantine van de v.v. Baardwijk start de eerste. Deelnemer naast de vier Waalwijkse voetbalverenigin gen is RKDVC. Op 10 februari zijn in de kantine van SSC de volgende deelnemers aan de beurt: DESK, Sprang, HNC en Wit-Zwart. In Raamsdonk tenslotte vinden de laatste wedstrijden plaats op 13 fe bruari. Deelnemers zijn: Raams donk, Waspik, White Boys en Good Luck. De wisselbeker, die in han den is van DVVC uit Dongen, zal dit jaar door deze vereniging niet verdedigd worden. Met ingang van heden is het telefoonnummer gewijzigd in met doorverbinding naar alle afdelingen. Het alarmnummer 2222, uitsluitend voor ongevallen, zieken- vervoer en brand blijft gehandhaafd; (geen doorverbinding mogelijk). TOTO VISSCHERSLUST De inzet van deze week f 1103,30. le prijs H Valentein, Hintha merstraat 102, Den Bosch; H. Bak ker, Haarlemsestraat 100, Leiden en C. van Oyen, Kerkstraat 3, Nieuw kuyk. Zij ontvangen ieder f 55,16. 2e prijs J- Joosen, Grotekerkstr. 79, Raamsdonksveer; A. van Raven- stein, Berckenrodelaan 24, Waalwijk en B. Bakker, Haarlemsestraat 100, Leiden. Zij hebben geraden f 1103,31 en ontvangen ieder f 36,77. 3e prijs A. van Wanrooy, A. Brou werstraat 22, Kaatsheuvel, geraden f 1103,25 en A. de Kloe, Crispijn- str. 91, Waalwijk, geraden f 1103,35. Zij ontvangen ieder f 27,58. Eventuele reclames kunnen wor den ingediend tot en met woensdag 5 februari a.s. op het secretariaat van Visscherslust te Waalwijk, zijn de Bremstraat 23. Prijzen kunnen afgehaald worden op donderdag 6 februari a.s. evens op het secretari aat van Visscherslust. ZILVERVLOOT-TOTO Laatste trekking Totale inzet f 534,25. De eerste prijs D5 wordt verdeeld onder: Dingemans, van Overschie- straat 4; A. Bertels, Burg. Smeele- laan 104; W. van Zon, Andreas Zijl- mansstraat 10; G. Slaats, Putstraat 34; H. van Mil, Hertog Janstraat 4; L. van der Wiel, Stationsstraat 83; Teijssen, Julianastraat 6; J. Ver- duijn, Crispijnstraat; M. Kuijsters, Noordstraat 184; C. van Bladel, Kloosterweg 47 allen te Waalwijk en A. van Oijen, Guido van Heren laan 397, Tilburg. De tweede prijs N23 groot f 60,- gaat naar mevr. Kleijngeld, Hoog- einde 66; Baijens-Snels, Burg. Smeelelaan 28; L. Herman, Noord straat 74; mevr. van der Mierden, Domela Nieuwenhuisstraat 9; Meur- ter?, Past. Kuijpersstraat 40 allen te Waalwijk. De derde prijs S18 groot f 40,- is voor de volende spelers: mevr. Mul ders, Burg. Smeelelaan 100; G. Ver hagen, Burg. Smeelelaan 116; An- nemiek v. d. Oever, Putstraat 19; Thea v. d. Oever, Putstraat 19; J. Kleijngeld, Bernhardstraat 11; Th. Verhoofstad, Adr. Poirterstraat 31; H. Betaille, Kerkstraat 116 allen te Waalwijk en H. Smits, Veerstraat 4, Waspik. Deze prijzen kunnen worden af gehaald op vrijdag 7 februari a.s. aan het hoofdkwartier van de Stich ting Andreas Zijlmans Groep, Win terdijk 30a (naast telefoonkantoor) tussen half acht en half negen. N'a deze datum worden geen prijzen meer uitbetaald en komen deze te vervallen aan de groep. In de ko mende week zal er een slotartikel te lezen zijn met een overzicht van de Zilvervloot-toto ten bate van de Stichting Andreas Zijlmans Groep JUBILEUMTOTO K. K. 1919 De laatste toto heeft opgebracht f 765,60. Een verrassend slot. Van deze gelegenheid wil men tevens gebruik maken om allen te danken, die meegedaan hebben aan onze to to. Door uw hulp zijn wij in staat om het vijftig jarig bestaan op een waardige wijze te vieren. Er waren 16 eerste prijswinnaars die het vakje T5 hadden aange kruist, zij ontvangen ieder f 7,15. de Broek, Talmastraat 21; v. Loon, Vooreinde 15; H van Overdijk, Oranjeplein 6; J. Kouwelaar, Mer- wedelaan 30; mevr. Bakhuys, St. Antoniusstraat 40; M. van Daelen, le Zeine 8; M. van Daelen, le Zeine 114; J. de Grouw, Prof. Nolenslaan 58; L. Trommelen, Laageinde 25; G. v, d. Lee, Reigerbesstraat 4; A. Seegers-Brok, Dr. Donker Cortius- straat 15; Wed. Sleenhoff-Castelijns, M. Jacobs, Stationsstraat 82; L. van Dongen, Spoorstraat 25, Best; A. Artz, Celebestraat 5, Den Bosch; J. v. d. Hoven, Grotestraat 148, Dru nen. Er waren 4 tweede prijswinnaars, die het vakje J26 hadden aange kruist, zij ontvangen ieder f 19,15. L. v. d. Leur, Mr. van Coothstraat 75; M. Peters-Tulp, Mr. Luyben- straat 84; Mevr. Groenendaal, Hoek- einde 11; A. Maas, Spoorbrugweg 9 allen te Waalwijk Er waren 6 derde prijswinnaars die het vakje Y10 hadden aange kruist, zij ontvangen ieder met de overgebleven prijs van vorige week f 11,50. L. v. d. Leur, Mr. v. Cooth straat 75; A. van Leyden, Loeff- straat 85; E. Klijn-Bergmans, Jas- mijnhof; L. de Vries, Antoniusstraat 28; G Schoemans, Wilhelminastraat 14 allen te Waalwijk. A. van Os, Heidijk, Nieuwkuyk. De prijzen kunnen deze week af gehaald worden bij W. Barendregt, v. Overschiestraat 10, Waalwijk. Re clames kunnen worden ingediend tot 8 febr. a.s. Eveneens bestaat er deze week nog gelegenheid alle nog niet opgehaalde prijzen af te halen. Niet afgehaalde prijzen ver vallen na 8 februari aan de vereni ging. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: zwarte poedel; bruine portemonnee, herenbril, dameshor loge; blauw jongensfietsje; bruine knipbeurs; drie huissleutels en een autosleuteltje. Verloren: damespolshorloge met zwart leren bandje; gouden scha kelarmbandje met slotjes; dames polshorloge; doublébandje; wollen groene das met spreken; Ned. Taal boek met werkschrift; rode step; gele kinderpyama en een bruine portemonnee met inhoud. Ter gelegenheid van de herdenking van het 50-jarig bestaan van de R.K. Gymnastiekvereniging „Kunst en Kracht 1919" Waalwijk en het gouden jubileum van haar voorzitter-medeoprichter, de heer J. C. VAN MIERLO, zal op zaterdag 8 februari van 15.00 tot 17.00 uur een receptie worden gehouden in café ,,'t Vosje", Laageinde 52 te Waalwijk. De Jubileumcommissie. voor halve dagen. Zelfstandig kunnende wer ken. Mevr. de Rooy-de Ruyter v. Berckenrodelaan 33 Waalwijk - tel. 3347 GEVRAAGD voor 2 of 3 ochtenden per week. Mr. van Coothstraat 50 Waalwijk TE KOOP palissander, Mgr. Pinsenstraat 6 Waalwijk TE KOOP: met tropische vissen. De Coubertinlaan 13 Waalwijk telefoon 04160 - 4524 „VAMOR'-RIJSCHOOL A. J. T. Janssen Daalen dinsdag 4-2-'69 Liefrinckstraat 12 (Besoijen) Waalwijk - tel. 04160 - 4179 Op nieuwbouw en be staande panden 80 90 procent. Ook 2e hypo theken beschikbaar. Financiering van auto's e.d. Persoonlijke lenin gen enz. Verzekeringen op elk gebied. Makelaar in assurantiën Dr. Ariënsstr. 5, Tilburg Telefoon 04250-20036 b.g.g. 73917 Voor zetfouten in telefonisch op gegeven advertenties wordt géén reductie of herplaatsing gegeven. De Administratie van „De Echo van het Zuiden" Nieuwkuijksestraat 7, Nieuwkuijk Brieven met inlichtingen aan bovenstaand adres. VOOR DIRECT GEVRAAGD AUTOBEDRIJF TIMMERMANS v. d. Duinstraat 39, Sprang-Capelle telefoon 04167 - 2336 vraagt voor haar informatiebureau een Tot haar werkzaamheden behoren voornamelijk het verzamelen en verstrekken van toeristische gegevens over Waalwijk en omgeving. Naast een passende op leiding is een goede contactuele vaardigheid vereist. De werktijden zijn van'maandag tot en met zater dag van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede vrijdags van 18.30 tot 21.00 uur. Belangstellenden worden verzocht him schriftelijke sollicitatie voor 10 februari a.s. te richten aan de Secretaris der V.V.V., de heer Drs. Th. B. de Haan, Prof. Buijsstraat 28, Waalwijk.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 4