waalwijkse en LanqstRaatse couRAnt (J!i ampe\ IELTÖM Snip en Snap revue „Oost West, Thuis Best" Boterbrokken Musis Sacrum Apollo 0e Ster Romantica Roestelberg GOR VAN DE WIEL Taxandria-Bar El Terreno &Ct ampc OPEN OOG V V. •I. K. Verhulst Banketbakkerij van Mil Duivels van het geweld Liefdesdossier van een telefoniste Sexy carmen baby De scherpschutter van El Paso Dick Trom en het circus Shalako nodigt U uit haar assi stente te raadplegen Tilburg ftfn Bloemvaasje P212 Denkt u zich eens eventjes in: dit ranke vaasje van juweliers pleet met wat donkerrode rozen. Heel sfeervol! En u betaalt er slechts f 9,75 voor. Komt u gauw een kijkje nemen? Grotestraat 260 Waalwijk tel. 4681 Intiem rapport Zorro kruist de degens (ISi 82. SL d S&k ggKê Sr «sii van 1,85 voor 1,25 per 250 gram Charmante schakel A.C. Kaatsheuvel organiseert oriëntatie-rit A.C. Waalwijk organiseert atletiek wedstrijden Soos Memphis Gold krijgt bezoek van twee disc-jockeys DONDERDAGAVOND 24 APRIL 1969 92e JAARGANG No. 33 De tcho van het Zuióen Uitgever Waalwijksche Stoomdrukkerij HoofdredakteurJAN TIELEN Antoon Tielen Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2 x per week. Losse nummers 20 cent Brieven onder nummer 50 ct. extra Opgericht 1878 Bureaus Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621-2746 - KaatsheuvelDr. van Beurdenstraat 8. Tel. 04167- Abonnement p. week (0,33+ 2 ct. inc.k.) ƒ0,35 p. mnd. (1,45+10 ct. inc.k.) ƒ1,55 p. kwrt. (3,95+10 ct. inc.k.) ƒ4,05 p.kwrt. p.post 4,75 bij girobetaling (bij incasso p.postkwit. 75 ct. extra) Advertentieprijs: 15 cent per mm. Contractadvertenties: speciaal tarief Telegram-adres „ECHO" Tegen de dynamische achtergrond van het hooggebergte, reuzenwouden met snelstromende rivieren en meren, vangt een onheilspellende persoonlij ke strijd aan tussen Chino, de leider van de „Black Souls", een motorgang en Darryl, leider van de 'Glory Stom pers'. Een gevecht van leven op dood be gint, wanneer Chino en zijn gang, Darryl en zijn vriendin Chris opwach ten in een afgelegen bos en hen over vallen om ze daarna gevangen te houden. Als Magoo, een van de souls, een poging doet Chris aan te randen, wordt hij afgeranseld door Chino. Darryl wordt daarna te grazen geno men en voor dood achtergelaten. De film vertelt van een tedere lief de, hartstochtelijke conflicten en ero tische scènes. Na verscheidene lief desaffaires heeft de aantrekkelijke telefoniste Isabelle een verhouding met de aardige, serieuze Ahmed. Ook daar blijft het niet bij Carmen is een serveerster, wier groot ste interessen in het leven bestaan uit geld en mannen. Een politieman raakt bevriend met Carmen, en wordt ver liefd op haar. Zij staat de politieman toe haar minnaar te worden, alhoewel zij avontuurtjes met andere mannen niet uit de weg gaat. Dei politieman verrast haar met zijn superieur, en in een aanval van jaloezie schiet hij hem dood. De burgeroorlog in Amerika is ten einde. Clay Fletcher, een jong advo caat, keert naar zijn geboorteplaats terug, doch ontdekt dat Susan Jeffers op wie hij zeer gesteld is, met haar vader, rechter Jeffers, naar El Paso is vertrokken. Zodra 'hij daartoe in de gelegenheid is vertrekt ook hij naar El Paso. Samen met Pesky, een han delaar met wie hij tijdens de reis vriendsohap sluit, komt hij in El Pa so, waar Burt Donner de touwtjes en de Sherrif, La Farge, geheel in han den heeft. Via een door hem beheer de grondmaatsohappij zuigt hij de boeren uit. De zomervacantie is begonnen en Dik trekt er weer op uit om te hen gelen en te ravotten. Op een van zijn tochten met zijn boezemvriend Piet je van Dril, zien ze hoe Bruin Boon oude Kee plaagt. Oude Kee is de heks van het dorp. Niemand wil iets met haar te maken hebben, maar toch is het mensje de goedheid zelf. Dik straft Bruin af en brengt Kee naar haar huisje. Daar zit Mulder, de vrek, al op haar te wachtenze heeft al 3 maanden de huur niet betaald. Hij geeft haar nog drie dagen of anders vliegt ze de straat op. Dik is hevig verontwaardigd en besluit samen met zijn vriend Piet Oude Kee te helpen. Bij zonsopgang vallen de Indianen n safari-kamp aan, waarbij de mees te gidsen sneuvelen. Dank zij een list van Shalako trekken de Apachen te rug. Onmiddellijk na de aanval grijpt Bosky Fulton, een bandiet die zich voor gids uitgaf, zijn kans en berooft samen met de nog in leven zijnde gidsen - de aristocraten van al hun bezittingen. Hij laat het gezelschap zonder water en wapenen achter en neemt Lady Daggett met zich mee. Shalako weet, dat de Apachen op nieuw zullen aanvallen en adviseert het gezelschap te zoet de vlucht te nemen. Intussen werd Bosky Fulton met zijn mannen reeds door de Apa chen verrast, waarbij Lady Daggett de dood vond. Fulton wist je ontko men. In de hoofdrollen o.a. Brigitte Bar dot en Sean Connery. Zoals we op zaterdagavond gewend zijn, speelt ook deze week weer het Duke City Sextet in het Lido. De tie ners die zich zondagmiddag willen „uitleven" kunnen dat doen op de to nen van The Mental Bats. Zondag avond tot slot The All Stars met zang van Frank Scott. a m wa wm De populaire Flying Rockers zijn zaterdagavond in dancing De Ster in Nieuwkuij'k te vinden. Zondagmid dag een speciale attractie uit Zweden, Raini Day Women, 5 beat makende meisjes. Ongetwijfeld een trekpleis ter. Zondagavond spelen The Sound Specials in De Ster. Het uitstekende soul-orkest Gra duate is zaterdagavond weer te vin den in dancing Romantica. Ook nu wordt de zang verzorgd door Iwan Rak. Wie in een natuurlijke omgeving de zondagmiddag aangenaam wil doorbrengen kan dat doen in De Roestelberg. Deze week spelen daar aan de voet van de duinen, het Kaats- heuvelse orkest The Blue Birds. 'j op donderdag 1 mei en vrijdag 2 mei a.s. over de verzorging van Uw huid en de nieuw ste toepassingen van een „harmoniërende make-up" Haute Coiffure - Salon de Beauté Grotestraat 174 Waalwijk Tel. 04160-2623 In de bar van sporthal Taxandria kan men zondagavond genieten van 't optreden van The Fire Flash, een van Radio Veronica bekend orkest. De avonden van El Terreno zijn in verband met de Raadhuisfeesten in de feesttent. Welke orkesten er zo al optreden vindt men onder het pro gramma van de raadhuisfeesten el ders in dit blad. HEEFT HET blouses, rokken, shawls, vesten, jumpers, pantalons, zakdoeken, kraagjes, nylons enz. enz. DOET HET: plisseren, ajouren, stoppen, borduren, repareren, vermaken, inkorten enz. enz. Ook voor stofknopen, ceintuurs, gespen enz. in naar: Heuvelstraat 14 Uw juwelier met het klokkenspel Dinsdags hele dag geopend De jonge mensen van nu beleven hun geslachtelijke rijpwording in 'n tijd van grote seksuele prikkels. In tussen houdt de geestelijke rijpwor ding absoluut geen gelijke tred met de lichamelijke ontwikkeling. Deze film werd gemaakt naar ervaringen en gegevens van artsen en professo ren, Kinsey, Freud en Fromme en ontstond in samenwerking met bin nen- en buitenlandse instellingen en medische adviseurs. Alle voorvallen zijn waar gebeurd, alleen zijn de na men en de plaats der handeling ge wijzigd. Omstreeks het midden van de vo rige eeuw heerst er in Californië, dat in die tijd aan Mexico behoorde, een ware terreur. Gouverneur Don Ma nuel is hij iedereen gehaat door zijn wreedheid en onrechtvaardigheid. Slechts één man heeft het gewaagd tegen hem in opstand te komen, na melijk Juan Ortis, alias 'Zorro', maar hij moet zijn vermetelheid duur be talen. Zijn vrouw wordt gedood tij dens een grote brand in hun dorp, gesticht op last van de gouverneur als represailemaatregel. Zij laat 'n zoon tje achter, dat gered wordt door een vrouw, die het kind bij zich in huis neemt. Deze vrouw, Clara, heeft reeds een dochtertje, Maria. Zij geeft de kleine wees de naam Diego. Don Juan, onbekend met het lot van zijn zoontje, zwerft door het land, dan hier dan daar de vijanden van zijn land brandmerkend. SERIE VOORSTELLINGEN IN STADSSCHOUWBURG - TILBURG Bericht: BLOED Kaatsheuvel, donderdag j.l. De Gildenhond. Een groot aantal bloeddonors meldden zich bij de plaatse lijke afdeling van Het Rode Kruis, dat het broodnodige bloed in dank aanvaardde. Temidden van al die bloedbrengende mensen, waartussen rang-, stands- en kapitaalver schillen genivelleerd waren, te vertoeven was een goede belevenis. Een belevenis die eenieder in een kinderlijke vreugde plaatste, want vreugdevol was iedereen die avond. Zelden zie je zoveel blije mensen uit je dorpsgemeenschap verzameld. Ze kwamen hun bloed brengen, en neerliggend op een brancards, liep een halve liter levenskracht in een kleine fles, die voortdurend geschud werd om het kostbare vocht niet aan levenskracht te laten inboeten. Sommigen kwamen bleek in de koffiekamer en prefereer den een brancard om weer op krachten te komen. Daar in die koffie kamer heerste een kinderlijke blijheid, waaruit de volgende gedachte vanzelfsprekend voortvloeit: Het geloof in de oprechtheid van men sen is niet teloorgegaan; zij verzamelden zich en offerden. Mensen die misschien in geen jaren een biechtstoel gezien hebben, mensen die misschien het kerkgebouw alleen aan de buitenkant kennen, liepen over voor de ander. Een heerlijke hartverwarmende gebeurte nis. Zo ontzettend belangrijk dat ik eenieder kan aanraden dit litur gisch samenzijn bij te wonen. Ik geloof dat de Heer er die avond geweest is, en dat het Hem goed gedaan heeft, toen Hij zag, dat vele van zijn kinderen een halve liter offerden ter wille van hun in nood verkerende medemens. Zoals Hijzelf dl zijn bloed gaf aan de ander. Vandaar dat De Gildenbonddie donderdagavond een litur- gische plaats was, waar glimlachend naar ons spelende mensen werd gezien door de grootste Donor Aller Tijden. Albert Megens. Vanaf vriida8 2 mei a-s- wordt in de Stadsschouwburg van I ilburg een serie voorstellingen gegeven door René Sleeswijks Snip en Snap-revue: „Oost-West, Thuis Best". Sterren stralen overal in deze die revue die producer René Sleeswijk nog meer dan in voorgaande sei zoenen als totaal-theater presenteert. Muziek, ballet, humor en variëté werden door zijn medewerkers onder een noemer gebracht. Een snelle, spitse montage zorgde er daarna voor, dat de revue bruisende vaart kreeg. Willy Walden en Piet Muyselaar sinds hun Snip en Snap-creatie in 1937 onafscheidelijk en onver vangbaar vormen ook nu het lo gisch middelpunt van deze Slees- wijk-show. Eén en dertig seizoenen staan zij nu onbedreigd aan de top van dit Nederlands amusement, één en dertig jaar achtereen hebben zij miljoenen spelenderwijs in de ban van hun humor gebracht. Ook nu staan zij weer klaar om hun hon derdduizenden fans uit oost en west een geslaagd avondje "uit" te bezorgen. Aan de revuehemel, waar hun sterren de stralende bakens zijn, schittert ook het talent van Aase Rasmussen, sinds jaren de onbe twiste leading lady van de revue en charmante schakel tussen echtge noot Walden en vriend Muyselaar. Voorts verlenen Donald Jones, Cin dy Peters, Diana Floodgate, Louis Dusée, Loly Kok en Jessica van Ol den hun onmisbare medewerking. Vaart en fantasie krijgt de revue tevens door de aanwezigheid van 6 Nederlandse zangers, die als solis ten ook hun beste beentje voor (en opzij en omhoog) zetten in de wer velende showbeelden. Het zijn Per ry Cavello, Bert Buitenhuis, Ro bert Eek, Theo van Kraalingen, Dick Laan en Hans de Jong. De Australische choreograaf George Carden verzorgde wederom de dan sen en ensembles. De muzikale lei ding is in handen van Co van der Heide Wijma, revueorkest o.l.v. Wim de Vries. Wim Bijmoer tekende de decors en de Engelsman Anthony Holland maakte de costuumontwer- pen. In het kader van de Raadhuisfees ten te Loon op Zand vindt woensdag 30 april een oriëntatierit plaats geor ganiseerd door de Automobielclub Kaatsheuvel. Er zal worden gestart in 2 klassen A en B en de lengte van de rit zal ongeveer 50 km. zijn en de gemiddel de snelheid 30 km. per uur. Er wordt gereden op een eenvoudig reglement, terwijl de kosten 4, per equipe •bedragen. Inschrijving is mogelijk bij café Pvan Dun op de Markt vanaf 13.00 uur 's middags. De start zelf is bij het Wit-Gele Kruis-gebouw aan de Vossenbergselaan om 14.30 uur. De finish is bij café-rest. „De Steen bakker waar ook na afloop de prijs uitreiking zal plaats hebben. Atletiekclub Waalwijk '66 is voor nemens op Koninginndeag atletiek wedstrijden te organiseren voor de middelbare scholieren van Waal wijk. Evenals vorig jaar hebben de sportleraren van de Waalwijkse scholen hun medewerking toege zegd. Het bestuur van de v.v. WSC heeft spontaan hun sportpark hier voor beschikbaar gesteld. Het belooft opnieuw 'n mooi sport evenement te worden. Ook al, om- dat diverse Waalwijkse scholieren lid zijn van AC Waalwijk, welke club momenteel in de atletiekwe- reld behoorlijk meetelt. Het pu bliek, dat vrije toegang heeft, kan zeker genieten van een fijn sport gebeuren. De scholieren die mee willen dingen aan deze wedstrijden kunnen zich opgeven bij hun sport leraar en sportlerares. Tijdige opga ve is zeer zeker gewenst voor de organisatoren. De prijzen bestaan uit medailles en een fraaie wissel beker, die door de redaktie van het clubblad van AC Waalwijk beschik baar is gesteld voor die school wel ke de beste prestaties levert. Aan vang der wedstrijden is 1 uur. Komende zondagavond 27 april krijgt Memphis Gold 2 disc-jockeys op bezoek n.l. Ans van Aarle en Piet van Zanden. Beide treden re gelmatig op in Sociëteit De Schuur in Eindhoven. Ans, 23 lentes en bedrijfsleidster bij Dankers Disco te Tilburg, heeft reeds een bewogen tijd achter de rug. Buiten disc-jockey is zij verder foto model en t.v .-mannequin. Verder speelde zij een hoofdrol in een Ne derlandse speelfilm. Piet, 25 jaar, wordt bedrijfsleider in een nieuw te openen zaak van Dankers Disco m de Heuvelstraat te Tilburg. Hij zit al jaren in de bussines, vandaar dat hij a la minute op de hoogte blijft van de nieuwste stromingen in de muziekwereld. Ans en Piet hebben voor zondag een eigen pro gramma in elkaar gezet. Het 'vat' is geopend vanaf half negen. De twee populaire disc-jockeys Ans en Piet die zondag in de soos zijn

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 11