Luxaflex jaloezieën kijken graag middag-I.Y ErkendeJIËirdealer 90 VESTIGINGEN DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 2 MEI 1969 Resultaat van een kwart eeuw ervaring: goede voorlichting, uitgebreide adviezen en een verantwoorde keus in betrouwbare merkartikelen. In 't bijzonder wijzen wij u op onze: hand- en motorgazonmaaiers (Wolf, Qualcast, Webb en Ransomes) gereedschappen voor tuinen en gazons (Wolf en Hendrik-Jan) beregeningspompen en -installaties 9 onkruid- en plantenziektebestrijdingsmiddelen 9 meststoffen, kompost en turfmolm 9 rietmatten, en alles wat er verder komt kijken. Een vlotte service is onze garantie! Resultaat: een tuin met een goede produktie, die een lust voor het oog is. Bel gerust om inlichtingen of folders. H |,eact01' relax fauteuil Topcomfort: als u de rug verstelt, gaat de voetsteun automatisch mee -10 standen! Aluminium frame dus licht en roestvrij, voorpoten vierkant. Met 5 cm dikke matras en dubbeldik hoofdkussen, 2 dessins beter 10 standen! VOS beter v^S aluminium U frame Hypotheken alléén in de Hema beter vierkante, ibuis /a P. H. Jansen Hema-merk dus Hema-garantie omdat wij graag willen dat u voor de volle 100% tevreden bent met elk artikel dat u in de Hema koopt. GORDIJNEN TAPIJTEN Jan heeft, met z'n zeventien jaren, al heel wat van de wereld gezien. Dat is nu eenmaal een van de voordelen van een vak waarbij de wereld je werkplaats is. Jan heeft zo'n vak. Bij de marine. Anderhalf jaar geleden begon hij ermee. Hij koos uit de 42 vakkanten die de marine hem aanbood het we'rk dat hem het best lag en kreeg daarin, regelrecht in de praktijk, een gedegen opleiding. Tegelijker tijd verdiende hij. Vanaf de eerste de beste dag al 406 gulden per maand. Inmiddels is Jan op weg een goede vakman te worden met een salaris dat alweer omhoog is gegaan. Een vakman die weet dat hij, als-ie dat wil, overal aan wal beginnen kan. Daarom bevalt 't Jan zo goed bij de marine. En zijn broertje is er ook best tevreden mee dat Jan zo'n varend vak man werd. Als hij maar post zegels stuurt. Wat denk je? Is zo'n boeiend, beweeglijk leven, zo'n hoog salaris, zo'n waarde vol vak iets voor jou? Vul dan de bon in en stuur hem op. Per kerende post krijg je dan een pocketboek waarin alles uitge breid omschreven staat. Gratis. 0932-4 zit u beter reactor (X parasol voordeliger! Rond of ovaal, 180 cm doorsnee, door handige „knik" en verstelbare hoogte altijd de juiste schaduw. Moderne dessins, met franje en wit frame, iS TZ OO van 40.— nti M Bijpassend extra stabiele voet 11.75 H re'clor p- met voetsteun Verstelbaar in 6 standen, de moderne loper op schuimplastic gestoffeerd, 2 dessins in 4 kleuren, J& met hoofdkussen Land-bloemisterij en tuinbouwbenodigdheden Hoofdstraat 37 Sprang-Capelle tel. 04168-326 reactor^. om mee (e nemen Voor huis, tuin, camping, strand Geheek plat opvouwbaar, lichtgewicht aluminium, hoogglans gepolijst.Loper in 2 dessins, 4 kleuren, met jafe schuimplastic gevoerd Op nieuwbouw en be staande panden 80 a 90 procent. Ook 2e hypo theken beschikbaar. Financiering van auto's e.d. Persoonlijke lenin gen enz. Verzekeringen op elk gebied. Makelaar in assurantiën Dr. Ariënsstr. 5, Tilburg Telefoon 04250-20036 b.g.g. 73917 Waalwijk: fa Musters, Loeffstraat 29 Sprang-Capelle: fa Nieuwenhuizen," textiel i v. d. Duinstraat 82 J CHEMISCHE REINIGING 's Middags om 3 uur: gevarieerd programma op de T.V. Gelukkig, geen last van hinderlijke weerschijn op de beeldbuis. Want 'Luxaflex' jaloezieën houden het felle licht buiten en maken de kamer T.V.-geschikt. Terwijl u zich toch niet afgesloten voelt. Opzenden in gesloten enveloppe zonder postzegel, aan de Koninklijke marine, Antwoordnummer 801, Den Haag. Stuur mij de gratis pocket „Wat je kunt worden bij de Koninlijke marine". I Naam: Straat: Plaats: Leeftijd: Complete Woninginrichting Grotestraat 183 Waalwijk Telefoon 2334

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 7