,De Werft' wil komen tot gemeen schapshuis, sporthal en bibliotheek Burgemeester mr H, Stieger opende leeszaal-bibliotheek in Drunen Sprang-Capelle School-handbaltoernooi DESK geslaagd sportevenement VADERDAG GESCHENKEN? 0PVAN6STCENTRUM IN KAATSHEUVEL VOORLOPIG IN OUDE RAADHUIS OPEN-DAG VOOR PUBLIEK EEN SUCCES Vestiging, Quick-service en Smikkelbar op het] Vredesplein - Waalwijk M „'t LUfFELTJE" 3 DE ECHO VAN HET, ZUIDEN VAN MAANDAG 9 JUNI 1969 3 Vorige plannen zi]n nu van de baan Den Dam" Nieuw projekt Sporthal Ariisten voor die maand juni THE BLUE NOTE Tilburg Capelle Af en aan Woensdag in Lido diploma-uitreiking leerlingen V.A.S. Nieuwkuijk FA. TH. J. v. LAMMEREN KAATSHEUVEL Sinds geruime tijd worden in Kaatsheuvel pogin- g enin het werk gesteld om te komen tot de opzet van een „gemeen schapshuis". Er is een stichting geformeerd „De Werft", die in samen werking met de verschillende instanties probeert tot realisering te ko men. Benodigde goedkeuringen zijn al binnen. Van de eerder gemaakte oozet is men teruggekomen. Realisering zal in een ander verband en ook op een andere plaats in de gemeente Kaatsheuvel moeten gebeu ren. De stichting zelf spreekt van een „drieluik", te weten een ge meenschapshuis, een sporthal en een bibliotheek annex leeszaal. Deze plannen waren eerst gesitueerd in de Hoofdstraat, alwaar dan het pa tronaatsgebouw verbouwd zou worden. Dit ging echter een investering vergen van ruim een half miljoen. Op deze eerste plannen rust een min of meer besmet verleden, om dat de mening overheerste dat een en ander in parochieverband zou gaan verlopen. Dit is echter niet de doeling en men tracht nu gezamen lijk tot een oplossing te komen voor wat betreft het oude patronaatsge bouw. Aan het nu bestaande plan is heel wat studie en overleg besteed met betrekking tot het architekto- nisch en stedebouwkundig aspect. De situering van het te realiseren bouwwerk komt als volgt: Berndijk- sestraat, Juliana v. Stolbergstraat, Oranje Nassaustraat en Huygens- straat. Dit is een momenteel nage noeg braakliggend terrein. In ver band met de realisering van het Cityplan zal er ook een ruime par keergelegenheid, die overdag ten dienste kan worden gemaakt aan 't winkelende publiek en 's avonds aangewend worden voor het publiek en gebruikers van het complex. P Vele instanties, zoals onder ande re het Gemeentebestuur, Gemeente raad, Regionaal Opbouworgaan en de regionale vertegenwoordiger van het Ministerie van CuReMa, zijn in geschakeld. Enkele punten waarom men tot deze opzet is gekomen zijn: een betere situering, goedkoper bouwen, een betere exploitatie en bezetting, een samengaan van het sociale en culturele element, hier door een snelle realisering van de sporthal, hetgeen anders langer, veel langer zou duren. Er is onder tussen ook een programmaraad sa mengesteld door het bestuur van de stichting De Werft. Deze blijft op de achtergrond, maar heeft toch een coördinerende taak. Er is op het ogenblik ook een actiecomité aan 't werk, dat bemoeienissen heeft met het gemeenschapsleven, dat tot de realisering van het nieuwe gebouw gevestigd zal zijn in het oude ge meentehuis. Het heeft de toepasse lijke naam meegekregen van „Den Dam". In de programmaraad heb ben voorts een aantal vertegenwoor digers zitting van de stichting Jeugdbelangen, die coördinerend optreedt ten aanzien van de paro chies St. Jozef, St. Jan en Berndijk. Er lopen op het ogenblik een aan tal acties en er zijn een aantal ac ties in voorbereiding. De reeds lang lopende actie Oud Papier heeft reeds een bedrag opgeleverd van zo'n 8000,Er wordt een grote loterij op touw gezet, waardoor men 3500 loten a raison van 10,zal pro beren te verkopen. Het sporthalplan is ontworpen door de Heidemij. en de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Het totale plan, omvattende de drie ge bouwen, gaat een investering ver gen van IV2 a 3 miljoen gulden. De stichtingskosten van De Werft ko men op zo'n 600.000,Tien pro cent van de stichtingskosten van De Werft, zijnde 60.000,zal moeten bijeengebracht dienen te worden uit het particulier initiatief, waarvoor reeds acties zijn gevoerd en nog ge voerd gaan worden. Het stichtings bestuur is er van overtuigd dat de 60.000,er komen, zodat in 1970 met de bouw zal kunnen worden be gonnen. Het complex zal gaan bestaan uit een grote sporthal met een tribune 5jj de groei van een gemeente moe ten om het leefklimaat te verbeteren of aan te passen steeds weer nieuwe voorzieningen worden getroffen. De opening van de openbare leeszaal en bibliotheek in Drunen mag daarom gezien worden als aanpassing in deze tijd. De opening van deze leeszaal bibliotheek kreeg zaterdag veel be langstelling, maar nog meer zondag middag, toen er voor het publiek kijk dag was. Deze belangstelling getuigt van de behoefte, welke er in Drunen op dit gebied bestond. Drunen be schikte wel over een parochie biblio theek, maar daarvan kon niet gezegd worden dat zij voldeed aan de eisen van deze tijd. Zaterdagmorgen nam Drunen de nieuwe leeszaal in gebruik en deed dit met veel genoegen en ple zier. n 1 De realisering van deze leeszaal bi bliotheek is een lange weg geweest. De heer v. Aken voorzitter van de stichting, vertelde in zijn openings woord van deze lange weg, welke nu daiikzij de medewerking van vele in stanties, kon worden afgesloten. De ze instanties mochten op deze mor gen van de heer v. Aken een hartelijk dankwoord in ontvangst nemen. Hier was op de eerste plaats het ge meentebestuur, welke een subsidie beschikbaar stelde, teneinde de ex ploitatie rond te kunnen maken en die tevens zorgde voor de lokaliteit. Op de tweede plaats het kerkbestuur van H. Lambertus, welke zich garant stelde voor de door de stichting aan gegane geldlening op, de derde, maar zeker niet op de laatste plaats, bracht de heer v. Aken dank aan de provin ciale stichting leeszaal en bibliotheek te Tilburg, die bij deze opzet en voor bereiding een werkzaam aandeel ge had heeft. De heer v. Aken deed zijn woorden vergezeld gaan van bloemen voor mej. Kessels van de genoemde stichting om hiermede de dank en de waardering te betuigen voor de ver richte arbeid. Waardering was er ook voor de heer v. Dijk die, hoewel hij 't bestuur bij zijn vertrek naar elders moest verlaten, in alle voorbereidin gen een werkzaam aandeel heeft ge had. Burgemeester Stieger had, alvo rens hij de leeszaal officieel voor ge opend verklaarde, nog een en ander te vertellen. Hij was van mening dat deze leeszaal bibliotheek in Drunen in een behoef te zou gaan voorzien. Gaarne had dan ook het gemeentebestuur mede werking willen geven bij de totstand koming van deze leeszaal. Het is een kostbare voorziening geweest, maar een leeszaal bibliotheek zoals wij de ze nu thans hebben, is in een plaats als Drunen niet meer weg te denken en is derhalve een noodzakelijke voorziening. Met vreugde constateer de burgemeester Stieger dat ook hier het particulier initiatief de boventoon heeft gevoerd en dat de gemeente al leen maar de helpende hand heeft behoeven te geven. Sprekende over de betekenis van een bibliotheek in deze tijd wees spreker op de toenemende vrije tijd, welke overal komt en die het maatschappe lijke leven gaat beïnvloeden. Wij zul len moeten leren deze vrije tijd goed en nuttig te besteden en ieder op zijn eigen plaats en in eigen millieu zal zich moeten ontwikkelen en trachten meer kennis te verkrijgen. De leeszaal bibliotheek is daarvoor 'n uitstekende hulp. Burgemeester Stie ger wilde deze opening niet verrich ten na eerst ook dank te hebben ge bracht aan de pioniers van vroeger, die in Drunen reeds vele jaren de pa rochie bibliotheek hebben verzorgd en in stand gehouden. De hoop uit sprekende dat de nu gevestigde lees zaal bibliotheek zou gaan beantwoor den aan haar doel, verklaarde de bur gemeester deze voor geopend. Als eerste lid van de leeszaal werd daar na burgemeester Stieger ingeschre ven. Hierna bleven de genodigde bij deze opening nog even bijeen, van welke gelegenheid gebruik werd ge maakt om dit nieuwe gebouw en de inrichting te bezichtigen. en een ruime kleedgelegenheid. Verder komt er een grote zaal voor de gemeenschaps-activiteiten, waar zo'n 450 personen een plaats zullen kunnen vinden. Verder zijn er dan nog een aantal kleinere ruimten ge- projekteerd ten behoeve van verga deringen en andere aktiviteiten ten aanzien van 't gemeenschapsleven. Eveneens behoort tot het complex een grote foyer, die uitsluitend zal dienst doen met betrekking tot de aktiviteiten die in het totale com plex gehouden zullen worden. Het is dus per sé niet de bedoeling brui loften en partijen te gaan organi seren. Het oude gemeentehuis wordt ge deeltelijk afgebroken. Het gebouw zal voorlopig worden aangepast, hetgeen door de gemeente Loon op Zand gebeurt. De exploitatiekos ten komen dan wel voor rekening van de Stichting. Er komt ook een bredere entree en achter het oude gemeentehuis komt een ruime par keergelegenheid, Muziek: Pools kwartet DE POMO'S Slangen-revue ROSITA RAIJAS Spaans STRIPTEASE VEDETTEN Duo Ishofan oriëntal DANSERESSEN Geopend van 20.00 uur tot 3.30 uur VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 KERKDIENST A.s. dinsdagavond zal om half 8 in het kerkgebouw van de Ger. Ge meente op de Julianalaan een kerk dienst worden gehouden, waarin hoopt voor te gaan Ds. H. Rijksen uit Gouda. KONINGIN WILHELMINA- FONDS Bij de onlangs gehouden leden- werf-aktie ten bate van het Konin gin Wilhelminafonds ter bestrijding van kanker, werden 382 nieuwe le den ingeschreven. De aktie bracht tevens een bedrag van 3563,65 op. Een woord van dank aan allen die aan deze aktie hebben meegewerkt, is hier zeker op zijn plaats. VERGADERING ANJERCOMITÊ Onder voorzitterschap van burge meester M. v. Prooijen kwam het plaatselijk Anjercomité op het ge meentehuis in vergadering bijeen ter bespreking van de dit jaar te voeren akties. Besloten werd om op woensdag 25 juni een voetbalwed strijd te organiseren tussen een elf tal van de voetbalverenigingen uit Sprang-Capelle en een elftal van de verenigingen uit Waalwijk. De voor zitter van harmonie „Marijke" gaf de toezegging dat deze haar mede werking zal verlenen. Tevens zal aan de muziek- en zangverenigin gen in Sprang-Capelle verzocht wor, den de komende weken een collecte te organiseren voor het fonds. Met een woord van dank voor de geanimeerde bespreking, sloot de burgemeester deze bijeenkomst. ZWEMBAD „ZIDEWINDE" De nieuwe badmeester, de heer E. ter Schiphorst uit Den Haag, die door het gemeentebestuur is be noemd in de vacature J. Meeren- donk, die op zijn beurt benoemd is te Dinteloord, is thans in funktie ge treden. Door het gemeentebestuur zijn tevens benoemd tot hulpkrach ten voor het zwembad de heer W. Timmermans en zijn echtgenote, te vens reeds beheerders van de sport hal. Deze hebben hun benoemingen aangenomen. EERSTE PRIJS VOOR TAMBOERKORPS „SIRENA" J.l. zaterdag nam het tamboer korps van „Sirena" deel aan een concours, dat werd georganiseerd door de harmonie „St. Caecilia" te Gendt. „Sirena" kwam uit in de 2e afdeling en behaalde met 67 punten de eerste prijs. In ons volgend num mer komen we hierop nog nader te rug. P.V. NOOIT GEDACHT J.l. zaterdag hield de postduiven vereniging Nooit Gedacht een wed vlucht vanaf Orleans, waarbij de prijzen als volgt werden behaald: J. IJpelaar 1, 8; G. van Leent 2; D. van Os 3, 15; A. Nieuwenhuizen 4; P. Blom 5, 9, 16, 38; A. Spierings 7, 39, 47; H. Spuybroek 6, 34, 44, 46; A. Leeggangers 10, 31; A. Tactor 11, 28; W. Nieuwenhuizen 12, 18, 45; J. Sterrenburg 13; G. Rozenbrand 14, 17, 21, 27, 29, 33; A. Heiblom 19, 26, 50; P. Meter 20, 40; C. Broeks 22, 51; J. Spuybroek 23, 25, 43; Mart. Mesch 26a, 41; A. v. Gooi 24, 36; J. Kramer 30, 37; A. v. d. Schans 32, 42, 48, 49; P. Gerritsen 35. DE LUCHTVAART De PV De Luchtvaart hield afgelo pen zondag een wedvlucht vanuit St. (Advertentie) Dagelijks rijden nu de zware vracht wagens van Jac. Hermans Prijsslag JN.V. op en neer, om vanuit het mo derne Centrale Magazijn in Tholen de nieuwe verkoophal in Kaatsheu vel te vullen met enorme stapels artikelen. Volgende week woensdag om 10.00 uur gaan de deuren van dit enorme verkooppand, dat aan de Hoofdstr. m Kaatsheuvel ligt, open. De verkoopverwachtingen van het bedrijf, zo vertelde men ons, zijn hoog gespannen. Hoewel Cash Carry voor Waal wijk en Tilburg aï geen vreemde begrippen meer zijn, is men er toch bij Jac. Hermans van overtuigd, dat haar manier van werken bij vele consumenten, ook in Kaatsheuvel, goed zal aanslaan. De ervaring heeft haar geleerd dat naast uiterst scherpe prijzen en eenvoudige aan kleding van de verkoopruimte, or delijkheid en netheid een eerste vereiste zijn. De moderne soepel functionerende organisatie van de Prijsslag staat hier borg voor. Dit laatste konden wij zelf consta teren aan het gemak, waarmee de enorme stroom goederen in de win kel wordt verwerkt. Denis, afstand 361 km. De uitslag was als volgt: A. van Oosteihout 1 3 5 7; C. Blok 2 6; Jac. Verduyn 4 29; G. Treffers 8 14 23; B. Pols 9 17 22; L. ten Berge 1 011 12 28; H. Vos 13 15 20; A. van Iersel 16; B. van Pelt 18 19 24 25; P. Rutters 21 27A. Tactor 26. SCHOOLREISJE Onder leiding van het onderwijzend personeel maakten de leerlingen van de klassen 1, 2 en 3 afgelopen vrij dag een schoolreisje naar Rhenen, al waar Ouwehands Dierenpark werd bezocht, terwijl men op de terugreis een bezoek bracht aan het natuurpark De Efteling. Het is voor de leerlin gen een zeer prettige reis geworden, waaraan zij met veel genoegen kun nen terugdenken. SSC - HEUSDEN 7-0 De eerste wedstrijd om de burg. van Prooijen bokaal is door SSC royaal gewonnen. De Heusdenaren hadden tegen het goed spelend SSC weinig in te brengen. SSC dat met enkele invallers aantrad, was desondanks de betere ploeg. Vooral in technisch op zicht waren zij hun tegenstander ver re de baas. De wedstrijd was amper drie minuten oud toen Viergever voor SSC de score opende. Heusden kon slechts sporadisch tot een tegenaan val komen, maar de SSC-defensie wist met het tamme spel van Heus den wel raad. In de 22e minuut kon Viergever de stand op 2-0 brengen en enkele minuten later wandelde A. v. d. Broek laconiek door de Heus- den-defensie en met een goed schot bracht hij de stand op 3 0, waar mede ook de rust aanbrak. Na de rust was het weer SSC, dat meteen ten aanval trok. Slechts met inzet van al hun krachten kon Heusden het ge vaar keren. Het was Willy Maton die na goed voorbereidend werk van Viergever in de 29e minuut de stand op 4 - 0 bracht. Deze score werd bin nen enkele minuten op 7 0 gebracht door doelpunten van v. Dongen (2x) en v. Peer. De spanning was er ge heel uit. Heusden probeerde nog wel om de eer te redden, maar zij krgen daartoe niet de gelegenheid. A.s. dinsdagavond om 8 uur speelt SSC een lichtwedstrijd op haar sport park tegen Waspik. De voltooiing van het Horeca-pa- viljoen op het Vredesplein is in een vergevorderd stadium en gaat op en in de omgeving van het Vredesplein in een behoefte voorzien. Het initiatief van de heer v. d. Lee om op het Vredesplein een Ho- reca-bedrijf te vestigen, is gerezen naar aanleiding van het verplaatsen van de wekelijkse marktdag, de ker mis en de wijziging in de lijndien sten van de B.B.A. en dateert van 1967. Na besprekingen met diverse instanties is het nu zover gevorderd, zo deelde de heer v. d. Lee ons mee, dat, indien er geen stagnatie in de afwerking voordoet, de openstelling is gepland op dinsdag 17 juni a.s. Aan de zuid- en westgevel bevin den zich de entreé; hier is een rui me hal. Van hieruit komt men in de Quick-service, welke plaats biedt aan 70 bezoekers; tevens is er een bar, waar alle dranken geserveerd worden, met aansluitend een gekoel de vitrine voor het poseren en in voorraad houden van salades, div. belegde broodjes en een uitgebreid assortiment snacks. Tevens staat hier een softijs-machine die de ge hele dag vers ijs produceert van su perkwaliteit. Achter de Quick-service bevindt zich de bedrijfskeuken, die met di verse bereidingsapparatuur is uitge rust en aan de eisen van deze tijd geheel is aangepast. Vanuit de keuken wordt de smik kelbar van produkten voorzien; deze heeft aan de oostgevel zijn en treé; hier bevindt zich een verkoop hal, waar o.a. Kip van het spit (op een speciale wijze bereid) verkrijg baar is en verder frites, kroketten, hamburgers, salades enz. Ook staat er hier een automatische softijs-ver koop-apparaat; tegen inworp van 'n kwartje kan men een softijs tappen. In deze hal zijn ook een zestal automaten, die voorzien in de ver koop als de smikkelbar gesloten zou zijn en kan men hier voor diverse snacks terecht. Door de bouw van dit Horeca-be- drijf is tevens een oplossing geko men voor de bus-passagiers, die nu niet meer buiten behoeven te staan, daar de entreé-hal door de heer v. d. Lee aan de bus-reizigers wordt be schikbaar gesteld, zonder enige ver plichting. WAALWIJK - Burgemeester J. Tcijssen van Waalwijk reikt woens dag 11 juni a.s. 's-avonds om 8 uur in het Lido de diploma's uit aan de leerlingen van de VAS die dit jaar zijn gelaagd voor het examen van het leerlingtelsel voor de Schoen industrie en de Lederwarenindu- strie. De jongens en meisjes komen uit Dongen, Kaatsheuvel, Loon op Zand, Rijen, Waalwijk en Waspik. De leerlingen aan wie het diplo ma zal worden uitgereikt hebben hun opleiding ontvangen bij de na volgende ondernemingen: A. van Bladel te Waalwijk, N.V. Ned. Schoenenunie Bloch Stibbe- Hollandia te Waalwijk, Castelijn Beerens te Waalwijk, Embrechts v.d. Geijn te Dongen, Ivo van Ha- ren's Schoenfabrieken te Waalwijk en Den Bosch, Gebr. Jacobs te Don gen, Schoenfabriek Kerst Oerle- mans te Sprang-Capelle, Schoenfa briek A. J. de Kort te Waalwijk, Schoenfabriek G. van Lier te Loon op Zand, Schoenfabriek J A. Ligten- berg te Dongen, N.V. Schoenfabriek v/h W. Lourijsen Zn. te Dongen, Schoenfabriek Martino te Kaatsheu vel, Stoomschoenfabriek Neerlan- dia te Loon op Zand, Fa. van Nieuw- stadt te Kaatsheuvel, Schoenfabriek Pelikaan te Rijen, Schoenmakers Schoenfabrieken te Kaatsheuvel, Fa. Snoeren te Dongen, M. J. Ves- ters Schoenfabrieken te Kaatsheu vel, Lederwarenfabriek Het Zuiden te Waspik. Kunt U beslist in bedenken Burg. v. d. Klokkenlaan 61 Waalwijk UITSLAG WEDVLUCHTEN De uitslag van de wedvlucht uit Clermont van de P.V. „Nooit Ge dacht" uit het kerkdorp Haarsteeg luidt: Fr. van Bladel 1, G Smits 2, F van Uden 3, Jac. van Oosterhout 4, G Ketels 5, J BruiSsens 6, 10' 14, G Treuren 7, R v Dal 8 15, H van Bladel 9, H v d Wiel 11, Gebr v d Wiel 12, P van Gestel 13. EMMERACTIE Ook onze gemeente heeft met gul le hand gegeven tijdens de emmer actie. De officiële opbrengst blijkt naar nu bekend is geworden f6695,50 te zijn. WEDVLUCHT De postduivenvereniging „De ge vleugelde Vrienden" uit Nieuwkuyk hield een wedvlucht vanuit Cler mont. De uitslag luidt: G v d Wa ter 1, L Klerkx 2 10, J de Bont 3, P Rekveld 4, A v d Aa 5 13, A Sam- mels 6 14, N' v d Ven 7, J v d Wiel 8, J v d Heijden 11, A van Son 12, P Beckmans 15. DODELIJK ONGELUK De 40-jarige L. Jansen uit Dru nen - gehuwd en vader van twee kinderen - is woensdag om het le ven gekomen bij een verkeersonge luk op de kruising Tuinbouwweg- Abdijlaan, alhier. De man bestuurde een bestelwagen, die op het kruis punt in botsing kwam met een uit de richting Nieuwkuyk komende vrachtwagen. De chauffeur van deze laatste auto kwam met de schrik /vrij. Beide wagens werden ernstig beschadigd. AUTOZEGENING Zondag j.l. had alhier van 12.00 tot 12.30 uur de jaarlijkse autoze gening plaats. De opbrengst hiervan komt ten bate van de bejaarden. Begunstigd door ideaal weer organi seerde de handbalvereniging DESK zaterdag op het Prins Mauritsplein te Kaatsheuvel voor de zesde maal haar jaarlijkse schoolhandbaltournooi voor de schoolgaande jeugd van de gehele gemeente Loon op Zand. Gemeente bestuur en rijkspolitie verleenden ook nu weer hun medewerking aan dit in alle opzichten geslaagde sporteve nement, waarvoor de belangstelling groter was dan ooit. Ook het aantal ingeschreven teams (38) overtrof dat van alle vorige jaren. De deelnemende scholen warende Herman Jozefschool (2 teams), Huis houdschool St. Angela (4); St. Jans- school (4), St. Leonardusschool (2); Mariaschcol (6); Theresiaschool (2); Uloschool (2, Levensschool (3); Wil- helminasdhool Zuidhollandsedijk (2), Openbare school, Lage Zandsdhel (2); Bijzondere school, Loon op Zand (6) en Openbare school te De Moer (3 teams). Het gemeentebestuur had twee nieu we wisselprijzen beschikbaar gesteld, omdat deze het vorig jaar definitief in het bezit kwamen van de Openbare school, De Moer en de St. Jansschool te Kaatsheuvel. St. Jan presenteerde ook nu weer haar visitekaartje als ge gadigde voor de nieuwe trofee door bij de afdeling jongens der lagere scholen op de imposante beker beslag te legen, terwijl bij de meisjes de Ma- riasohool te Kaatsheuvel deze voor zich opeiste. Het meisjesteam van de Uloschool Pius X kwam tot het beste eindresultaat van de beide poules, waartoe ook Levensschool en Huis- houdsdhool behoorden, waardoor het voor een jaar in het bezit kwam van de wisselprijs, beschikbaar gesteld door het Ned. Handbal Verbond, af- deling West Noord-Brabant. Burgemeester L. van Erp van Loon op Zand reikte na een begeesterende toespraak en een dankwoord van de DESK-voorzitter A. Vlak, de prijzen aan de gelukkige winnaars uit. De eindstand was: Meisjes lagere scho len: 1. Mariaschool A; 2. Openbare school, De Moer; 3. Wilhelmina- school; 4. Herman JozefschoolA. Jongens lagere scholen: 1. St. Jans school A; 2. Leonafdusschool A; 3. Leonardusschool B; 4. St. Janssdhool B. Meisjes Uloschool en Huishoud school: 1. Uloschool; 2. Huishoud school C; 3. Huishoudschool A. Jongens Ulosohool, Levensschool: 1. Levensschool A; 2. Levensschool C.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 3