Eerste verlies voor RKC in duel tegen Sparta WSC - Hieronymus werd duel van de gemiste kansen nn mmmi nffTM Waspik en Advendo delen de punten: 2-2 ,Van den Brandt' speelt dinsdag Rembrandt-Amsterdam tegen Andr. Zijlmansgroep vierde jubileum met druk bezochte receptie Vlijmense Boys moet OJC één punt toestaan: 1-1 Tachos-Heren speelden EVV naar de laatste plaats oumscmim ONDERSCHEIDINGEN VOOR TH. VERWIEL EN M. HOOYMAYERS DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 13 OKTOBER 1969 Waalwijkers komen dit seizoen met twee teams uit De teams Dinsdag Telegram van Prins Bernhard Gouden Jacobsstaf Hulde aan M. Hooymayer Volle winst voor Uno Animo bij Bavel Burgemeester White Boys- Dussense Boys 2-3 :t?: RKC heeft voor 3000 toeschou wers zijn eerste nederlaag geleden, al zijn de cijfers 13 wel iets ge flatteerd. Na het beginsignaal van scheids rechter v. Beveren, zagen we met een een fel aanvallend Sparta, dat vooral op het middenveld zeer sterk veldspel liet zien door v. Hoof en Kuypers. Toch duurde het ruim 20 minuten alvorens de RKC-doelman het eerste schot op doel kreeg, wat ook meteen een 01 achterstand betekende. Maker van dit doelpunt was de Sparta-spitsspeler H. Kuy pers. Vijftien minuten later was 't voor de tweede maal raak, toen R. v. d. Leur twijfelde met wegwerken en J. v. Schijndel met een vrij geluk kig rollertje De Veer het nakijken gaf. Deze 02 achterstand was voor RKC het teken om over te schake len op de aanval, maar snel bleek dat er deze middag weinig geluk voor de aanvallers was weggelegd. Uit een hoekschop van J. Verharen kopte P. Paulides juist over. Enke le minuten voor rust werd een goed schot van de hardwerkende J. Ver haren keurig door de Sparta-doel man gestopt. Na rust werd de geblesseerde v. Daalen vervangen door H. Passier. Deze speler had na enkele minuten weinig geluk, toen hij na een afge slagen kopbal van P. Paulides liet leder hard inknalde, maar de stevi ge doelman Krul op zijn weg vond Ook de kopbal van J. Verharen kreeg niet de juiste beloning. Na 15 minuten schoot H. Passier uit 'n vrije trap van C. Beerens keurig in; 12. De RKC-aanhang dacht in deze periode al aan de gelijkmaker, maar werd met de neus op de fei ten gedrukt toen J. v. Schijndel van grote afstand 13 liet aantekenen; aan dit doelpunt ging doelman De Veer overigens niet vrijuit. Bijna werd het nog 14, toen na slecht wegwegwerken van v. Pruysen, v. Schijndel tegen de goed uitgelopen doelman De Veer aanknalde. M. van de Leur liet zich in deze periode nog vervangen door T. van Delft, die na een foutje, verder keurig verdedigde. Het laatste kwartier kwartier was voor RKC en 't schot van Paulides tegen de lat, had beter lot verdiend. Enkele fouten van de Sparta-doelman wérden niet afge straft, zodat Sparta verdiend, maar wel geflatteerd, de kleedkamer kon opzoeken. Het in grote getale aan wezige publiek heeft kunnen genie ten van een goede wedstrijd, die door scheidsrechter v. Beveren goed werd geleid. Over de RKC-ploeg mogen we opmerken dat er te veel verdedi gend werd gespeeld, waarbij de achterhoede vaak te nonchalant wegwerkte. De WSC-ers kunnen terugzien op een goed gespeelde wedstrijd, of schoon enkele spelers hun plaats nog steeds niet „waar" kunnen ma ken, en uiteindelijk worden er wei nig zoden aan de dijk gezet met een goede wedstrijd spelen, grote veld- meerderheid enz., als de aanval een zeer groot aantal open kansen krijgt en er niet één weet te benutten te gen de sportief, doch niet bijster goed spelende Tilburgers, die vooral aanvallend uiterst zwak waren. De wedstrijd had met een beetje voet bal-intelligentie in de voorhoede 'n ruime (zeker met vier doelpunten) WSC-overwinning kunnen zijn, doch nu is het weer een schamele pun tenverdeling geworden, zelfs na een 20 voorsprong. Om half 3 trapte Brands voor Hieronymus af en WSC nam direct het vijandelijk doel onder vuur, waarbij de bal naast ging. In de 7e minuut knalde Leo Pulles tegen de lat. Dit was de inleiding na een se rie aanvallen op het heiligdom van doelman Pijnenburg Hieronymus, (want ook de WSC-goalie voert de naam Pijnenburg). Diverse mooie safes waren nodig om WSC al di rect in de eerste fase op winst te zetten, maar diverse open kansen worden onbenut gelaten en zelfs op enkele meters voor open doel, met wat meer overleg en bezinning, wa ren er zeker doelpunten gescoord, maar alles moest keihard gebeuren en mislukte. In de 15e minuut kwam de WSC-doelman voor het eerst voor het voetlicht door e enpracht safe van een onverwachte Hiero- nymus-schutter. We mogen dit wel het voornaamste feit noemen voor wat de Tilburgers betreft voor rust, want alle aanvallen op het WSC- doel waren zo doorzichtig en stun telig dat de WSC-verdedigers daar wel raad mee wisten. Eerst in de 34e minuut wordt de Hieronymus- doelman geslagen, als hij een kei hard schot van Berkelmans onder de lat slaat en deze in het net ver dwijnt. 10. Diverse malen probe ren de WSC-ers hun voorsprong te vergroten, maar zoals gezegd, te haastig schieten zelfs van zeer korte afstand brengt geen succes en met een te lage score van 1 doelpunt voor WSC wordt gerust. Na de thee hetzelfde spelbeeld, een taai verdedigend Hieronymus en 'n steeds meer aanvallend WSC doch een vrije trap was nodig om WSC denkbeeldig op fluweel te zetten. Als de Ronde uit een duel even buiten het strafschopgebied 'n BAL/. Uw speciaal adres met de MOOISTE ÈN GROOTSTE SORTERING in diverse merken en prijzen. Stationsstraat 51A WAALWIJK vrije trap overhoudt belast Sjef v. d. Steen zich daar mee en het pro jectiel belandt in het Hieronymus- doel. Weer maakten velen de grote fout te veronderstellen dat WSC nu rustig naar een grote zege zou gaan maar zeker Hieronymus niet. Maar tussen het tweede WSC-doelpunt en het Hieronymus tegenpunt lagen zeker een zestal scoringskansen voor WSC, maar het ging anders. Na 15 min. krijgt Hieronymus een corner die wordt ingekopt door de Tilburger Brands. 21. Weer neemt WSC het initiatief maar schoten van Nieuwengiessen, eBrkelmans en v. d. Steen vinden geen genade bij de goede Hieronymus-doelman. Nieuwegiessen valt uit en Schapen donk komt er in. Bij een vrij on gevaarlijke aanval van Hieronymus 4 min. voor tijd treuzelt een WSC- verdediger en raakt op 30 meter van het doel de bal kwijt. De Til- WSC-doel, waarbij de WSC-doel- burger schiet hoog en lukraak op 't die te ver voor zijn doel staat ver rast wordt en over zijn armen ver dwijnt de bal in het doel. 22. Deze stand was voor Hieronymus wel wat te hoog, maar de laatste 4 mi nuten moest de WSC-doelman nog een paar maal optreden om de zaak voor WSC niet erger te maken. Wederom een wedstrijd waarin WSC zijn tegenstander gedurende de gehele wedstrijd zijn wil oplegt, doch net als jl. zondag kwam men niet verder dan een gelijk spel. Bij de wedstrijd WaspikAdven do heeft scheidsrechter Hamers on tegenzeggelijk de ïioofdrol gespeeld zo zelfs dat niet de spelers maar de leidsman zelf het score-verloop be paalde. Het feit dat hij in zijn be slissingen het elftal van Waspik ze ker niet ongenegen was heeft de blauwwitten van een zekere neder- (Van onze verslaggever) WAALWIJK - De strijd om een plaats in de finale van de Europa Cup voor biljartteams ontbrandt deze week. De Waalwijkse biljartvereniging Van den Brandt neemt dit jaar met twee teams aan de Nederlandse com petitie deel. De reden hiervan is dat in het eerste team slechts één inter nationale speler mag uitkomen. Zowel Henny de Ruijter als Rini van Bracht staan op de internationale lijst. In het eerste team speelt nu Rini van Bracht, terwijl De Ruyter het tweede aanvoert. Het is dit jaar de twaalfde keer dat de wedstrijden om de Europa Cup worden gehouden. Het team van Van den Brandt is precies tien maal kam pioen van Nederland geweest. Een maal wonnen de Waalwijkers de Cup en wel in het Duitse Kiel. Toen de wedstrijden in Waalwijk werden ge organiseerd eindigde Van den Brandt op de tweede plaats. Aan de finale wedstrijden die in juni in Barcelona worden gehouden mogen 5 teams deelnemen. De nationale kampioenen moeten dus ook nog een selectiewedstrijd spelen. Vorig jaar verloor Van den Brandt deze wedstrijd van het sterke team van Raymond Ceulemans. Van den Brandt gaat dus nu trachten de na tionale titel te veroveren. In het eer ste team komen uit: Rini v. Bracht, Wim Soeterboek, Cor Soeterboek en Cees Teurlings, reserve is Marie Knuist. De spelers van het tweede team zijn: Henny de Ruijter, H. Dijk stra, K. de Nijs en H. Snoeren. Het eerste tam vindt in poule II de sterkste teams van Nederland tegen over zich, n.'I. DCB met Brosens en Popeyus, Tilburg met Harry de Beer, Rembrandt met Cees van Oosterhout, Jaap Sweering, Cov van Braam en Benny van Leeuwen. In Poule I waar in het tweede team van Van den Brandt uitkomt is ERDC met Jan Doggen, een van de gevaarlijkste te genstanders. De strijd ontbrand morgen (dinsdag) in Waalwijk. Van den Brandt komt dan uit tegen Rembrandt uit Amster dam. De wedstrijden beginnen om half zeven met de partij Teurlings- van Leeuwen. De andere partijen zijn C. Soeteiboek-W. van Braam, Wim Soeterboek-Jan Sweering en R. van Bracht-Cees van Oosterhout. De vol gende week speelt Van den" Brandt 1 tegen DCB Breda met Brosens en Po peyus. Het tweede team treedt vol gende week aan tegen de club van Jan Doggen. laag gered. Toen geen der Waspik aanvallers in deze wedstrijd bij machte bleek te scoren stak de heer Hamers de thuisclub de helpende hand toe door niet minder dan drie strafschoppen te presenteren. Drie penalty's waarvan de eerste op z'n zachtst uitgedrukt, zeer aanvecht baar was en de tweede absoluut ten onrechte werd toegekend. Alleen over de derde konden spelers en pu bliek het eens zijn maar juist deze werd door Willy Vervoort onbenut gelaten. Nee, het wes voor de Ad- vendo-aanhang een moeilijk ver teerbare hap op deze wijze met de halve winst genoegen te moeten ne men. Want zo beslist en overtuigd als de heer Hamers hier zijn besluiten nam, even zo sterk maar dan gemo tiveerd trok iedereen op Elzenhage deze in twijfel. Maar goed, Waspik kon door deze gang van zaken twee maal naast Advendo komen. J. Snij ders opende na een half uur spelen de score. Een vrije trap van rechts, op grote afstand van het doel kwam vanaf zijn voet hoog in de doelmond waar doelman van Wezenbeek ver keerd stond opgesteld en finaal on der de bal doorliep. 01. Tien mi nuten later eindigde een charge van Willy eVrvoort in het vijandelijk doelgebied waaruit hij tot ieders verbazing een starfschop overhield. André Smits benutte dit presentje voorbeeldig 11. Het waren de eni ge wapenfeiten uit de eerste helft. De aanval van Waspik kon moeilijk een vuist maken omdat de spelers zich ophoopten in het centrum en waarmee zij zelf de fuik breiden om er vervolgens gretig in vast te lo pen. Na rust trok Waspik aanvan- kelijk veelvuldig ten aanval maar succes kwam aan de andere kant. Een uitval van Advendo werd door P. van Ree afgerond waarbij de doelman van Waspik weer niet ge heel vrijuit ging. Ook nu weer was hij te ver voor zijn doel. Later gaf hij zijn supporters echter weer alle vertrouwen toen hij op grandiose wijze 'n derde doelpunt voorkwam. Een geweldige schuiver van Ver voort die overigens door de aan voerder-doelman vakkundig werd gestopt, luidde een nieuwe serie aanvallen van Waspik in. Succes bleef echter uit totdat de scheids rechter hands constateerde bij een Advendo-verdediger. Deze overtre ding was echter minstens twee me ter buiten het strafschopgebied. Het wekte daarom ieders verbazing toen de bal naar de witte stip werd verwezen. Willy Vervoort aanvaard de deze uiting van bijzondere gene genheid en beschaamde de goed geefse weldoener niet, 22. Een WAALWIJK - Ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van de Andreas Zijlmansgroep te Waalwijk werd in het Hoofdkwartier aan de Winterdijk 30a zaterdagmiddag een receptie gehouden. Over belangstelling viel voor de AZG niet te klagen en velen hebben dan ook van de gelegenheid ge bruik gemaakt om de leiding vctn de AZG tefelic iteren. Namens de Stich ting eugdbelangen werd het woord gevoerd door de heer De Waal, die het stelde, dat het feest was voor de gehele groep. De groepsstaf is zeer belangrijk. Sinds het 30-jarig bestaan is er veel ontstaan en is er veel veranderd. Voor een jeugdbeweging als de AZG is subsidie zeer belangrijk. De leiding bestaat uit idealistische mensen, die alle mogelijkheden benutten om de jeugd een zo goed mogelijke beste ding van de vrije tijd te geven. Voor al hetgene dat in het belang van de jeugd gedaan wordt, is het nodig dat ik de leiding van de 'AZG bedank. We moeten ons goed realiseren, dat alles wat we doen voor de jeugd is. Na de gesproken woorden kon de heer De Waal aan de groepsleider, de heer M. Hooymayers, een cheque overhandigen ter voorziening in het meubilair voor de Taboe. Door de heer Hooymayers werd een dankwoord gesproken. Hij zei de "meubelcheque" zeer op prijs te stel len. Tevens maakte hij van de gele genheid gebruik om dank te brengen aan de leiders en leidsters. Het geeft wel zorgen, leiding te geven en de verantwoording te dragen, maar aan de andere kant geeft het toöh ook weer véél plezier. Alles gaat in een goede verstandhouding en sfeer. Het is noodzakelijk, dat we eigentijds blij ven en we zijn dan ook blij met de jonge staf die we hebben. In zijn dankwoord tot allen werd door de heer Hooymayers een uitzondering gemaakt en wel voor de heer Tr. Ver- wiel. In de afgelopen 10 jaren heeft hij veel werk verzet voor de groep. Gekomen als groepsleider, is hij door de jaren heen opgeklommen tot groepsleider, na ook nog 6 jaar lang hopman geweest te zijn. Ik heb de eer, zo ging hij verder, om aan de heer Verwiel mede te delen, dat de Hoofdcommissaris van de Nationale Staf, besloten heeft om hem met het ere-teken van de gouden jacobsstaf te onderscheiden. Tegelijkertijd over handigde hij hem de door de Hoofd commissaris geschreven brief, daar deze zelf niet aanwezig kon zijn door omstandigheden. Door de heer Hooymayers werden verder nog 'n tweetal dankbaarheids insignes uitgereikt aan Deken P. Maessen voor zijn indirecte hulp aan de AZG. Tevens was er een telegram van de Koninklijke Commissaris, Prins Bernhard, die Deken Maessen eveneens complimenteerde. Het twee de dankbaarheidsinsigne was voor de heer H. Tausch, die al jaren lang de AZG naar alle windstreken in Ne derland vervoerd heeft als er kamp- weken zijn. Namens de districtsraad was aanwe zig de heer Th. Verwiel, die zei met Weer heeft Uno Animo twee pun tjes mee naar huis gebracht. In Ba- vel speelde het in de eerste helft veel sterker dan de thuisclub. Uit een penalty die werd gegeven toen de doelman uitliep en gehinderd werd kon Bavel niet scoren. De hal ging naast het doel. Tot aan de rust bleef de stand blanco. Na de thee ging Uno Animo op nieuw heftig van start. Het was Wim van Dongen die uit een vrije trap de bal in het Bavel-doel plaat ste nadat de tweede helft 15 min. oud was. Weer na 15 min. kon de Leijer uit een doorbraak door zijn zeer snelle manoeuvres de tweede goal voor Uno laten aantekenen. 02. Dit was het sein voor Bavel om alle zeilen bij te zetten om toch nog de eer te redden. Inderdaad zette Bavel alles op alles en kreeg nog beduidend goede kansen maar paal en lat stonden gelukkig in de weg. moment van aarzeling in de Ad- vendo-verdediging zou de Breda- naars fataal zijn geworden. Hieruit ontstond een duidelijk handsgeval binnen de beruchte lijnen. Nu knip oogde Vrouwe Fortuna toch einde lijk ook naar de tegenpartij: eVr voort prikte de strafschop naast. Het zou ook een te grote beloning zijn geweest voor het spel van Was pik. zeer veel genoegen aanwezig te zijn. Hij complimenteerde alle voorgaande staven van de AZG tot nu toe. Er varing heb is steeds in de districts raad, dat de AZGhelangen goed be hartigd worden. Hij bood ook een geschenk aan, te besteden aan de meubelen. De heer Verwiel richtte verder nog enkele woorden persoon lijk tot de heer Hooymayers, die hij stelde als een voorbeeld voor allen. Reeds 35 jaar is de heer Hooymayers lid van de AZG en vanaf 1946 is hij werkzaam in de leiding van de AZG. Steeds heeft hij zich ingezet voor de volle 100 pet. en heeft de problemen, die wel eens speelden, opgelost. De erkenning van alle door u voor de AZG verrichte werkzaamheden j3 eerder al eens uitgedrukt geworden door de gouden jacobsstaf. Ter meer dere erkenning voor al het werk krees de heer Hooymayers de zilveren ja cobsstaf aangeboden. Ook aanwezig was burgemeester Teijssen, die stelde dat het gemeente bestuur veel waardering heeft voor't werk van de AZG voor de jeugd. Materieel is de AZG steeds begeleid door het gemeentebestuur en we zul len zeker voortgaan op deze weg. Hij complimenteerde verder de groeps leiding met het 35-jarig bestaan. De heer Hooymayers zei blij te zijn dut de deur blijft openstaan. Onge- schroomd zijn we steeds bij het ge meentebestuur aangekomen en we ho pen dat in de toekomst een en ander voortgang zal mogen blijven vinden. Velen maakten na het officiële ge deelte nog vain de gelegenheid ge bruik om de groepsleiding te felici teren. 's Avonds werd een reünie ge houden voor alle oud-stafleden. Het spannende duel tussen Vlij mense Boys en OJC is in een gelijk spel geëindigd. Een paar duizend toeschouwers bleven tot de laatste minuut. Voor de rust was Vlijmen de beste ploeg, na rust was OJC sterker en dankzij doelman v. En gelen bleef de stand gelijk. Precies op tijd begon men. De Boys startte met de wind in de rug en kwam meteen voor het OJC- doel, maar de hechte verdediging van OJC ruimde goed. OJC kwam nu en dan wel in de aanval maar gevaarlijk was men nog niet. Bij 'n Boys-aanval kreeg v. d. Wiel een kans maar zijn schot ging naast. Ook OJC deed het aan de andere kant niet beter, de midvoor kwam vrij voor doel maar schoot even eens naast. Met de Boys in de aan val kwam de rust met een 00 stand. Na de rust war ende Boys meteen voor het OJC-doel, de linksachter ze werd goed voor doel geplaatst en van OJC werkte de bal corner, de- v. d. Wiel schoot prachtig in. 1—0, OJC zag het gevaar en forceerde 't spel en de Boys werden in de ver dediging gedrongen, maar men kon met moeite stand houden. De Boys kwamen goed voor het OJC-doel, maar daar was de keeper op zijn post. OJC wist het spel te ver plaatsen en de Boys moesten terug enhet duurde niet lang of de ge lijkmaker kwam. De linksbuiten ging door de Boys-verdediging en gaf een goede pass aam de midvoor die geen fout maakte. 11. Bij de Boys werd Eekels vervangen. OJC pakte overrompelend aan maar tot genoegen van de vele Boys-sup porters kwam er in de stand geen verandering meer. Bij de heren werd een spannende wedstrijd verwacht. Tachos hea verloren van Internos had 2 maal van E.V.V. gewonnen. Het leek dat 2 gelijkwaardige ploegen in het veld zouden komen. Maar na even spannend snel spel in het begin werd Tachos sneller, ging beter combineren en de verdediging zat dicht. Na 10 minuten was het 51 door doelpunten van Joop Nijsen, 2 van Toon van Venrooy, Martijn Verhagen en Hans van Mierlo. De spanning was verdwenen, maar de scoringsmachine van Tachos liep gesmeerd. Het werd nog 52 in de 10 min. en verder kwamen de E.V.V.-ers niet. Hans Winkel, de doelverdediger, werd onverslaan baar en zo kon Tachos op volle toe ren gaan draaien. Een ruststand van 122 Het eerste doelpunt na de rust had voor E.V.V. kunnen zijn, indien zij de toegekende penalty benut hadden, maar dat stond Hans Win kel niet toe en hij stopte de bal die van 7 meter afstand op hem afgevuurd werd. Daarna deed Joop Nijsen het beter bij een penalty voor Tachos en na alle aanvallen van Tachos met de vele doelpunten, kwam de scheids rechter na even tellen tot een 222 eindstand voor Tachos, dat nu op de derde plaats staat in de distrikt- klasse met 6 punten, maar met een wedstrijd minder gespeeld dan Were-Di uit Tilburg dat 8 punten uit 4 wedstrijden. Maar er kan nog veel gebeuren! Doelpunten van: Martijn Verhagen (7), Toon van Venrooy en Joop Nijsen (ieder 4), Hans van Mierlo (3), terwijl Gerard de Haan, Hen ny Schuwer, Rudi Franken en Jan Kuypers goed waren voor 1 doel punt. De dames moeten hun sterkere tegenstander nog vinden, want de met veel spanning tegemoet gezie ne wedstrijd tegen Riel heeft voor Tachos alle winst gebracht. Riel is steeds een gevaarlijke te genstander geweest en dat ver klaarde de nerveuse spanning in het begin. Maar met 2 goede doell- punten van Lisette Brok en Diny van de Water was de nervositeit verdwenen. In de daarop volgen de spelperiode werd de stand nog voor de rust op 50 gebracht en na rust was er een doelpunt van Riel nodig om de Tachos-dames even wakker te schudden. Het nog 2 doelpunten voor Tachos en nog een voor Riel kwam de eindstand op 7—2. De heren-2 brachten voor de eer ste maal 2 punten mee vanuit Ze venbergen (4 bergen voorbij Drie bergen). Dat was een nieuwe er varing en er was er nog een, want Tachos heeft de rode lantaarn van de slechtste kleedakkomodatie aan Groene Ster kunnen overdragen, In Zevenbergen was geen water (bij Tachos wel!), maar wel licht en verwarming. De heren kregen een voorsprong van 40, werden iets ingelopen en 95 was de ruststand. Op het eind werd het nog spannend. Groene Ster had iets meer conditie, maar met 1513 eindstand waren de pun ten binnen. Overige uitslagen: Heren Senioren 1: Tachos—E.V.V. 22—2; Dames Se nioren 1: TachosRiel 72; Heren Senioren 2: Groene SterTachos 1315; Dames Senioren 2: Tachos 2E.V.V. 2 25; Dames Junioren 1; TachosS.O.A. 413; Heren Ju nioren: TachosS.O.A 6—10; Meis. jes Adspiranten: TachosDesk 7—1. Standenlijst Heren: Internos 4—8 Were-Di 5—8 Tachos 46 Boemerang 55 Taxandria 43 DESK 3—0 E.V.V. 5-0 Standenlijst Dames: Tachos 510 DESK 4—7 Dongen 5—7 Gilze 54 B.V.C. 5-4 Riel 5—4 Heerle 4—2 E.B.H.V. 5—0 Het is White Boys zondag weer niet gelukt een winstpuntje binnen te halen. Met 23 verloren zij de ontmoeting op eigen terrein tegen Dussense Boys. Dussen nam aan vankelijk een veilig lijkende 0—2 voorsprong, maar een doelpunt van de rechtsachter van Dussen in eigen doel en een treffer van Hans van Etten, die deze middag debuteerde, bracht White Boys toch nog op ge lijke hoogte. Twee minuten voor tijd werd een slechte uittrap van de stopper van White Boys de thuis club noodlottig. Hieruit kon Dussen alsnog op het nippertje de volle winst binnenhalen; 2—3. Het was een alleszins sportief duel.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 8