Uitgaan Musis Sacrum in het weekend Roestelberg El Terreno Bar Hertog Jan UW M.ENJNG bouwman brillen Langspeelplaat Hervormde Kerk van Ned. te Waalwijk Apollo Lido De Ster Taxandria-Bar s.s.c. Soos Memphis Gold voert na zaterdag ledenstop in Baardwijk Hockey Verhoging B.T.W. wordt uitgesteld Nieuwkuijk It DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAGAVOND 16 OKTOBER 1969 11 hardst ikke R.W.B. N.E.O. 'sas? Wit-Zwart H.N.C. STRIJD OM SAN SEBASTIAAN In het jaar 1750 wordt Mexico nog overheerst door Spanje. De Spaanse koning wil de Mexicanen zijn geloof en wrede wetten opleg gen. Het volk komt in verzet Leon Alastray, door sommigen, een bandiet genoemd, doch in werke lijkheid een vurig patriot, wordt hardnekkig achtervolgd door sol daten des Konings. Hij vindt toe vlucht in een kerk bij de Francis caner pater Joseph. Omdat deze hem aan de soldaten weigert uit te leveren, wordt pa ter Joseph door zijn kerk-superieu- ren naar een afgelegen plaatsje, San Sebastian, gestuurd. Door een list weet hij Leon Alas tray ook de kerk uit te krijgen en samen gaan de beide mannen op weg naar Sebastian. Bij aankomst vinden ze het kleine dorpje totaal verlaten en bijna ge heel verwoest, na een aanval van de Yaguis-indianen, die aangevoerd worden door hun opperhoofd Gou den Speer. ELVIS A GO-GO De zanger Mike McCoy trekt door het land met zijn band, die bestaat uit Les, de vrouwelijke drummer, Curly en Larry. Hij leidt een vrij en vrolijk leven en is niet van plan zijn zwerversbestaan voor een huwelijk te verruilen. Er zijn echter drie meisjes, die willen dat hij van besluit verandert. Cynthia Foxhugh ziet Mike als hij in Santa Barbara zingt. Met het geld van haar vader, de eigenaar van een grote autofabriek, heeft zij altijd kunnen krijgen waf zij maar wilde hebben. En nu begeert zij Mike en denkt dat zij hem ge makkelijk zal kunnen krijgen. DR. ZJIVAGO I In het Rusland van het einde der 19e eeuw blijft Yuri Zjivago als 8- jarige wees achter. Hij wordt liefdevol opgenomen in het gezin van de rijke Alexander Gromeko, die hem, samen met zijn vrouw, als 'een eigen zoon groot- brengt. Hun dochter, Tonya, dat bijna net zo oud is als Yuri, aan bidt hem vanaf het begin en tegen de tijd dat hij 20 jaar is, beseft Yu ri dat het beeldschone meisje hem echt liefheeft. De Gromeko's ho pen dan ook, dat de beide jonge mensen zullen trouwen. Yuri is echter nog te onzeker over zijn toe komst. Als jonge man heeft hij "zich al naam verworven als dich ter, maar hij studeert nu medecij- nen. Niet ver van de Gromeko's woont de arme naaister Amelia met haar knappe dochter Lara, die wordt be mind door de jonge student Pasha Antipov. Deze wijdt zijn meeste tijd aan de politieke partij, welke de regering van de Tsaar omver wil werpen. De moeder van Lara is de mai- tresse van de invloedrijke notaris Komarovsky, die toevallig ook een vriend van Yuri's vader was en diens executeur testamentair. Wanneer Amelia op zekere dag on wel is en niet met Komarovsky kan gaan dineren, verzoekt zij aan Lara om in haar plaats mee te gaan. Dit is het begin van een heimelijke af faire tussen Komarovsky en Lara, die eindigt in een poging tot zelf moord van Amelia. Ejl wordt een arts bijgeroepen, die zijn assistent meebrengt.Yuri. IK EEN MARKIES De heer Rasmussen is boekhou der van een welvarende handels man, die zijn personeel en düs ook Rasmussen slecht betaalt. Als dan Rasmussens stiefvader sterft en uitsluitend schulden ach- terlaat, die men op Rasmussen ver haalt, moet hij noodgedwongen gaan uitzien naar een extra bron van inkomsten. Hij besluit voor markies te gaan spelen. REVOLVERS BESLISSEN De burgeroorlog in Amerika is afgelopen; het Zuiden is verglagen. Met een klein groepje noordelijke soldaten trekt Larry door de woes tijn naar Nieuw Mexico, waar zij als boeren een nieuw bestaan wil len opbouwen. De groep houdt halt bij fort Grant om water en pro viand te vragen, maar zij worden door Majoor Adam kil ontvangen. Hij verzoekt de trekkende ex-sol daten zo gauw mogelijk verder te reizen. Dit leidt tot handgemeen, waarbij Fred, een jonge korperaal, die zich in Larry's groep bevindt, een tegenstander doodt. In soos El Terreno, zaal Smit te Kaatsheuvel, dit weekend twee grote groepen welke tot de top van de beat behoren. Zaterdagavond „Soul Sound'' en zondagavond „Af ter Tea". De laatste is speciaal een bluesgroupe. De teeners en twens komen dus hier best aan hun trek ken. Ook hier een topprógramma voor de jeugd. Niet minder dan de zeer hoogstaande groep „The Shuffles" zal hier haar klanken uitstrooien zondagmiddag. Zij is bekend van het singeltje „Cha-la-la, I need you.", dat doorgedrongen tot op de 19e plaats met „stip" van de Top-4o van Radio Veronica. Hier is dus volop hitwork. I goeie broeken, truitjes, hem den, dassen, riemen, sokken, spijkerbroeken, jacks in cor duroy en vistram, jassen, alles aan leuke prijzen voor TIENERS en TWENS heuvelstraat 118, tilburg In Lido hoort men zaterdag en zondag de bekende klanken, waar mede de jeugd vertrouwd is. Za terdagavond „Duke City Sextet" met de zanger Bob Smit. Zondag middag „The Graduate" met zang van Iwan Rack; zondagavond zul len „De Wavo's" er de zaak verma ken. De beat zal hoogtij vieren in De Ster te N'ieuwkuyk. Zaterdagavond „The Tramp Association" en zon dagavond „The Tumble Bees". Zij die het buiten Waalwijk gaan zoe ken moeten eens gaan luisteren en meedoen in de Zaal van Van der Sterren. Zaterdag- en zondagavond in de zaal van Bar Taxandria weer de bekende Disco-dancing. Hier wor den de nieuwste plaatjes gedraaid door „praatzuchtige" 1 discjockey's. Het Cognacvat in soos Hertog Jan staat vrijdag- en zaterdagavond, alsook op zondagmiddag en zondag avond voor iedereen open. Op ver zoeknummers zullen de discjockey's plaatjes draaien. Men heeft het daar voor het zeggen! PROGNOSES VAN DE CLUBS speciaalzaak 's Maandags voormiddag gesloten Voor a.s. zondag zijn er bekerwed strijden vastgesteld voor de KNVB en Toon Schröderwisselbeker. Hoewel de publieke belangstelling voor dergelijke wedstrijden niet.zo groot is, is het voor vele clubs toch nog wel interessant. Voor RWB is vastgesteld een uit wedstrijd naar het Goirlese VOAB, dat momenteel de derde klas aan voert. Voor RWB misschien nog interessant genoeg om andere spe lers op te stellen, tegen deze goed spelende Goirlese formatie. Het tweede speelt om 12.00 in Don gen tegen de club van die naam n.l. Dongen 3 om de Toon Schroder wisselbeker. Verder speelt nog RWB 4 in Nieuw- kuyk tegen Nieuwkuyk3 om 12.00 uur. De overige elftallen zijn a.s. zondag allemaal vrij. Tegen de verwachting in heeft Baardwijk het zondag j.l. gepre- steedr een overwinning te behalen op VOAB uit Tilburg. Een voor treffelijk resultaat, waarbij een compliment voor het gehele elftal wel op zijn plaats is. A.s. zondag krijgen wij een onder breking in de competitie en speelt Baardwijk 1 om 14.30' uur een uit wedstrijd om de Toon Schröderbe- ker tegen Waspik. Voorheen werd aan het bekerpro gramma (zowel door profs als ama teurs) bitter weinig notitie geno men, doch het is verheugend dat het momenteel steeds meer de aandacht krijgt die het verdient. Daarom rekenen wij ook nu op een maximale inspanning van het Baardwijk-team. Rest nog te vermelden dat ver der nog gespeeld wordt: Baardwijk 3—Nieuwkuyk 2, 12.00 uur. Zaterdag het klapstuk van de competitie. Dan komt namelijk kop loper DOTO, onbetwist leider in 2A met 14 punten uit 7 wedstrij den op bezoek. Hoe gevaarlijk de ze ploeg is, Sjaak de Ronde is de topscorer in 2a, ondervond plaats genoot SSC'55 dat met 5—0 ten onderging tegen de Rotterdam mers. Sprang, kampend met diver se blessures na de wedstrijd van j.l. zaterdag tegen Kozakken Boys, zal het dan ook bijzonder zwaar te verduren krijgen. Tot nog toe bleek overduidelijk de grote handicap na. melijk een doelpuntenmaker maar indien weer met dezelfde inzet als afgelopen wedstrijd tegen Kozak ken Boys zo tragisch verloren werd met 1—0 dan hebben wij goede hoop dat het ongelagen thuisre- cord gehandhaafd blijft. Taak van de supporters is hun favorieten van begin tot het eind hartstochtelijk aan te moedigen, dhr. Schroots uit Dordrecht. Aanvang der wedstrijd 3 uur o.l.v. Verder programma: Kogelvangers —Sprang 2, 15.30 uur; Sprang 3— TSC, 1 uur; Dussense BoysSprang 4, 15.30 uur. WAALWIJK 1—HDS 2 A.s. zondag ligt de hockeycompe- titie stil. Dan wordt de 2e beker ronde gespeeld. KMHC treedt op eigen veld aan tegen de reserves van H.D.S. uit Den Haag. Waalwijk is voor zover bekend nog nooit te gen deze tegenstander aangetreden. Het enige wat we van de Hagenaars weten is, dat zij uitkomen in de reserve 3e klasse west en in die af deling tot de betere ploegen beho ren. In ieder geval een interessante partij hockey, die gespeeld wordt op het sportpark van de KMHC Waalwijk en aanvangt om: 14.15 uur. Ook de Waal wij kse dames gaan bekeren. Zij reizen naar Arnhem Upward 1, dat uitkomt in de le om de strijd aan te binden tegen le klasse Oost. Een klasse hoger dus dan KMHC. Overige bekerprogramma: dames: Waalwijk 2—MOP 1; heren: Zwart wit 3Waalwijk 2; Zwart-Wit 4— Waalwijk 3. RIJNBURGSE BOYS—SSC '55 Voor de geel-zwarten staat a.s. zaterdag wederom een zware wed strijd te wachten. Men gaat dan nl. naar Rijsburg om aldaar de strijd aan te binden tegen Rijnsburgse Boys. Ook deze ploeg doet een ster ke gooi naar het zo begeerde le klasserschap. Momenteel behoren zij ook inderdaad tot een der gega digden. En natuurlijk zullen de Boys alles doen om ook t.z.t. te be horen tot die verenigingen die overgaan naar de le kl. Doch daar staat tegenover, dat ook SSC zich volledig in opmars bevindt. De re sultaten van de laatste wedstrijden spreken boekdelen. De SSC'ers heb ben het ritme weer te pakken. Zo wel technisch als conditie draaien zij volop mee. En ook a.s. zaterdag zullen zij zich volledig inzetten om dat doel te bereiken wat zij voorstaan. Men heeft momenteel een eenheid opgebouwd, waartegen het moeilijk vechten is. Mitsdien mag worden aangenomen, dat ook tegen Rijnsburgse Boys alle inzet zal gegeven worden, dat zal leiden tot de uiteindelijke overwinning. Omtrent de vertrektijd, die plaats vindt vanaf het clublokaal aan het sportpark, wordt verwezen naar het vertrek op de reischeques. Zowel de leden als de supporters vereniging nemen aan, dat een grote schare de spelers zal verge zellen naar Rijnsburg. WIT-ZWART—BEATRIX Voor Wit-Zwart staat zaterdag de belangrijke wedstrijd tegen Bea trix uit Den Bosch op het program ma. Een oude rivaal die zonder twijfel alles °P alles zal zetten om Wit-Zwart op eigen veld te ver slaan of tenminste een gelijkspel af te dwingen. Maar als Wit-Zwart De invoering van de BTW in ja nuari dit jaar heeft in het economi sche vlak nog al wat problemen veroorzaakt, problemen die mede aanleiding werden tot de prijzen- stop van het begin van dit jaar. Bij de aanvaarding van de BTW was gesteld, dat deze BTW tarie ven per 1 juli 1970 wederom zou den worden verhoogd. Tegen deze verhoging is bezwaar gerezen. De verhoging zal echter toch een feit moeten worden, maar men koestert nu het voornemen, om deze verhoging met drie maan den uit te stellen, opdat onze eco nomie wat meer tijd zal hebben om van de ergste schokken te beko men. In AR-kringen speelt men zelfs met de wens de BTW-verho- ging op te, schorten tot 1 januari 1971. Maar hiertegen bestaan be zwaren van anderen, die bang zijn, dat hierdoor andere belangrijke zaken, zoals verlaging van de be lasting in gevaar komen. speel zoals het speelde bij N'ivo Sparta en Zwaluwse Boys zal Bea trix weinig te vertellen hebben. Bij winst is de ploeg van Le Sage kop loper Altena tot op twee punten genaderd. De wedstrijd begint om half vier. Wit-Zwart 2 treedt om kwaart over één aan tegen J.P.S. 2 uit Tilburg. Eveneens een belangrijke ontmoe ting. J.P.S. heeft een totaal ander en veel sterker reserve-team dan vorig seizoen in de derde klas. De Tilburgers zetelen nu in de kop groep van de tweede klas en heb ben één punt voorsprong op Wit- Zwart 2, dat tot nu toe uitstekend werk leverde. Wit-Zwart 3 is vrij. Wit-Zwart 4 gaat op bezoek bij Beatrix 5 en Wit- Zwart 4 bij Rust Roest 3. H.N.C.—B.W.R. H.N.C. komt zaterdagmiddag in het veld tegen B.W.R. uit Roosen daal. Misschien gaat het nu beter dan in voorgaande wedstrijden en kunnen de eerste punten worden binnengehaald. De ontmoeting be gint om halfvier. H.N.C. 2 speelt in Oosterhout te gen S.C.O.; H.N.C. 3 ontvangt S.C.O. 2 (kwart over één); en H.N.C. 4 gaat op bezoek bij Good-Luck4. Tweede klas A Good-Luck 2P.T.T. Chrislandia 2O.N'.I. F.S.V.—S.P.S. FC.H.Dinteloord 2 D.E.B.Seolto 2 VrederustSmerdiek 2 DE LOONWET EN DE WERKGELEGENHEID Geachte redacteur, Als vakbondsleider met 40 jaar ervaring van de afdeling tot in de top van de vakbeweging, met meer dan 50 jaren als productiemens in de onderneming, wilde ik graag 't volgende naar voren brengen. Vanaf de tweede oorlog hebben de vakcentrales een zeer grote ver antwoording gedragen, het zijn de vakbonden geweest die na de oor log met grote moeite, door steeds hun leden voor te lichten dat de werkgelegenheid en de economie van ons land weer in goede banen moest worden geleid en de werk gelegenheid niet in gevaar moest komen; ons land moest weer wor den opgebouwd. Met deze zorg van de vakbonden, met de pijnlijke ervaring achter de rug waarin de arbeiders hebben verkeerd voor 1940 en in de jaren 30, de sociale toestanden in de ja ren 30 en ook de jaren voor 1940, lieten veel te wensen over. Ik wil hier benadrukken dat ik respect heb voor de goede werkgever, maar er waren er zeer velen onder de werkgevers, die van moeders borst de sociale melk niet gedronken hadden. Met deze toestand achter ons, die nog diep in ons geheugen leeft en de vele beloften ons gegeven als arbeiders/werknemers kunnen wij niet genoemd worden, want die status hebben wij nog met bereikt; er is nog veel tekort in onze gezin nen, noem alleen maar de woning nood" en de zeer hoge huren van de nieuwbouw, die door vele gezinnen niet betaald kunnen worden. De vakbeweging heeft al vele ja ren, vooral de laatste jaren, ge streefd naar een vrije of meer vrijer loonbeleid, maar de vakbon den zijn door de regeringen, in 'n vrij democratisch land behandeld als kinderen in een weeshuis; wij hebben wel een mooier pakje aan gekregen, want de kinderen van vroeger waren de arbeiderskinde ren die behandeld werden als kin deren in een weeshuis. De medenzeggingsschap was nog ver te vinden; wij kennen nog de stopzetting van bedrijven, zonder meer op straat, men moest maar zien waar het inkomen vandaan kwam. Dit aHes geen medezeggingsschap, ook niet op gebied van het loonbe leid; er is, en nog steeds niet, een rechtvaardige verdeling van de in komsten. Wij hebben en kennen nog het buitengewoon besluit ar beidsverhouding met het college van rijksbemiddelaars, er was geen vrijheid van onderhandelen, er was een sterke bevoogding door de overheid op de vakbonden. Résumerend, dit alles heeft mij diepgetroffen toen de loonwet van minister Roolvink in behandeling werd genomen in de Kamer; het was een treurige, ja, een belache lijk schouwspel de houding die de Tweede Kamer fractie heeft aan genomen. Meer dan diep treurig. De klap op de vuurpijl kwam toen minister Roolvink minister-presi dent de Jong met de hand op de schouder er bijhaalde en dat de president het woord sprak: de re gering zal weg gaan als jullie Ka merleden niet doen wat wij beve len. Het was de regering duidelijk be kend dat er bij de vakcentrales on- overkomenlijke bezwaren waren Van het gemengd koor van de Ned. Hevr. Kerk uit Waalwijk-C. zal aan het eind van deze maand een lang speelplaat uitkomen. Door de Firma B.M-T. (Band Met God) zullen hier van 600 exemplaren worden geperst. De opbrengsten van de platen, die 6,- per stuk gaan kosten, zij nbe- stemd voor de uitbreiding van het or gel van de Ned. Herv. Kerk aan de Grotestraat. Reeds in juni zijn de opnamen voor deze plaat gemaakt in de kerk. Op de plaat staan o.m. vier zangnummers terwijl aan het begin en aan het ein de van de zwarte schijf kerkklokmu- ziek te beluisteren is, begeleid door bet fraaie orgel. Het uit 35 man be staande kerkkoor van de Nederlands Herv. Kerk wordt gedirigeerd door organist Henk Nieuwkoop. In enke le solonummers trad op als sopraan Ellen, de Wind. In november zal de eerste plaat wor den aangeboden aan burgemeester J. Teijssen. Aan de overdracht zal een officieel tintje worden gegeven. Voor de uitbreiding van het kerkorgel is een bedrag benodigd van rond de 3.000,-. De vernieuwingen zijn al gerealiseerd, maar er is nog een be drag nodig van zo'n 2.000,-. Naast de platenaktie hoopt men bovendien op de opbrengst van de traditionele oliebollenaktie, die op 1 november zal gaan starten. De uitbreiding van het kerkorgel be staat uit een solo-register, waarmede het oude orgel is gecompleteerd. Het orgel zal meer volume kunnen produ ceren, terwijl tevens met een geheel nieuwe klankkleur kan gewerkt wor den. Van diverse zijden is er voor dit uniekgebeuren al belangstelling ge toond. Vele relaties hebben al een plaat besteld. Belangstellenden van buiten de Ned. Herv. Gemeente kun nen zich ten aanzien van een plaat vervoegen bij Ds. Kroes. tegen deze wet, al was de wet dan wat afgezwakt maar art. 8 van de Wet was onaanvaardbaar voor de vakbonden. De nacht van Schmel- zer kwam niet. De regering en de Kamerleden die voor de loonwet hebben gestemd, moeten wel be denken dat zij het vertrouwen van de vakbonden en de vakbondsleden totaal zijn verloren. Ik ben het vol komen met Kloos van het NVV eens dat Kloos de regering heeft gewaarschuwd als de in wet art. 8 wordt aangenomen, de medewer king in de SER zal opzeggen. Een betreurenswaardige toestand toen de drie vakcentrales voor de TV kwamen, het NKV voor een deel met Kloos is meegegaan; de hou ding van de voorzitter van het CNV vind ik betreurenswaardig. Waar blijft de samenwerking rond de 3 vakcentrales? De strijd is nog niet gestreden, de arbeidersleden van de vakbond hebben alles op de voet gevolgd, er hoeft niet veel te gebeuren, zie de wilde Staking in de stro-karton industrie. Ik hoop dat de werkgevers hun nuchter verstand zullen gebruiken en met de vakbonden zullen sa menspannen om deze loonwet van de baan te vegen. Ik durf te zeggen dat in de jaren na de oorlog de vakbonden hun nuchter verstand hebben gebruikt, dat de werkgelegenheid ook een van de voornaamste zorgen was ook voor de vakbonden. Ook de ongeorganiseerden gaan nu beter begrijpen wat de vakbond betekent. Wij moeten een vrije vak bond worden samen als vakbonden van werkgevers en werkgevers zul len moeten uitmaken hoe de socia le verbeteringen en inkomstenver deling tot stand moet komen. Als de regering en politieke partijen de vakbonden blijven behandelen als weeskinderen is de kans groot dat er grote MOEILIJKHEDEN zullen aanbreken. Nog even wilde ik ingaan op uw blad van 9 oktober 1969 „bege leiding van gastarbeiders". Neder land is altijd roomser geweest dan de Paus, zegt het spreekwoord. Ik heb niets op de gastarbeiders tegen en een menselijke behandeling is nodig. Ik heb wel eens horen ver klaren dat de gastarbeiders betere werkers wafen dan de Nederlan ders; zijn de Nederlandse arbeiders altijd wel goed behandeld, er is volgens mij onder de Nederlandse arbeiders en hun gezinnen nog ze ker dringend begeleiding nodig. Kapitalen worden er uitgegeven voor de gastarbeiders maar de Ne derlandse werker zijn er nog velen die niet kunnen rondkomen met hun inkomen, die geen, of een slechte of te duren bewoning heb ben. Was er een beter loonbeleid een betere politiek gevoerd door de regeringen, was er een betere me dezeggingsschap geweest, hadden ze de Nederlandse arbeiders niet in alles onkundig gelaten, dan zou den de hoge kosten die nu betaald worden aan de gastarbeiders niet nodig geweest. Hoeveel Nederland se arbeiders zijn naar het buiten land gaan werken, hoeveel zijn er geëmigreerd naar andere landen omdat er in Nederland geen werk was, het zijn allemaal vragen die te denken geven. Ter eigen verantwoording Hoogachtend, Vakbondsleider Jos v. Seters KINDERBOEKENFEEST In de bibliotheek op de Vliedberg alhier werd een kinderboeken- feest gehouden. De kinderen moch ten verkleed komen en een gedicht, je opzeggen of een verhaaltje ver tellen. WONINGBOUW Er worden in Nieuwkuyk in snel tempo een aantal nieuwe stra ten aangelegd waar ook weer wo ningen gebouwd worden. In het plan Vijfhoeven o.m. een 400 wo ningen en 104 garages. Aan de noordezijde van de Nassaulaan 16 woningen en in Nieuwkuyk wordt 10 ha industrieterein bouwrijk ge maakt. Hiervoor zullen enkele hui zen moeten verdwijnen. Het zal het gemeentebestuur veel moeite kosten voor deze en nog veel andere voorzieningen het be nodigde kapitaal bijeen te brengen. Sociëteit „Memphis Gold" in Waalwijk heeft de eerste 3 week ends van het 3e seizoen niet over belangstelling te klagen gehad. De vroedschap heeft vooral wat de vrijdagavond betreft hoopvolle ver wachtingen. Vanweg de beperkte ruimte van de soos heeft de vroedschap „noodge dwongen" het besluit moeten ne men vanaf de volgende week een ledenstop in te voeren. Uiterlijk vrijdagavond is men nog in de gelegenheid zich als lid in te schrijven. Daarna heeft men alleen nog maar toegang op ver toon van het „Memphis Gold"-pas- je. Tot nu toe schreven zich ruim 250 personen in als „Member". De loterij verloopt ook uitstekend. Reeds nu zijn zo'n 2500 loten ver kocht. Zoals bekend zijn als hoofd prijzen beschikbaar gesteld: Een opvouwbare t.v., een draagbare fiets, een polaroid camera en als extra prijs een geheel verzorgde 2- persoons voettocht naar Lourdes. Verder 10-tallen troostprijzen met een totaalwaarde van 1000, De loten zijn verkrijgbaar bij de vroedschap en verder op iedere soosavond aan de discobar. Het komende weekend staat „het" cognacvat" van „Goldinos di Mem mos" open: vrijdagavond vanaf 9 uur, Zaterdagavond vanaf half 9. De vroedschap heeft sinds deze week ook de beschikking over een gouden ideeënbus te), waarin de leden hun kritiek, suggesties, idee ën e.d. kwijt kunnen.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 11