Waalwijkse middenstanders enthousiast over „Expo 1970" V M De Snelle Schaats organiseert bazar in Zidewinde ANWB-fietsroute door Loonse en Drunense duinen Het incident bij Venlo middenstand zorgt dit m ZELF VOOR FEESTVERLICHTING VEEL BEZIENSWAARDIGHEDEN Nieuwkuijk 3 DE ECHO VAN HET, ZUIDEN VAN MAANDAG 10 NOVEMBER 1969 3 N&OV vergaderde donderdagavond in i Hotel VerwieS 90% reageerde positief Sesiuiirsmutaiie Schoenfabriek isn BaarSe Nassau met 187 personeelsleden sluit VRAAG NAAR ARBEIDS KRACHTEN NAM IN OKTOBER IETS AF Artisten voor de maand november Trio de Giants Fran$aise Flaminia Andy en Micky Marie Thérèse THE BLUE NOTE Tilburg Burgemeester opende nieuwe bar-dancing Romantica Russisch Variété theater „Estrada" in Tilburg Er wordt in de wereld steeds meer gerookt Vlijmen Gefingeerde bekentenis VLIJMENSE RAAD NAM AFSCHEID VAN M. VREEKE WAALWIJK Volgend jaar zal op het Vredesplein te Waalwijk een streekbeurs worden gehouden, die plaats zal vinden van 2731 mei. De streekbeurs wordt gehouden voor middenstand, industrie, voorlich tingsorganen en ^andel. Alvorens de zaak helemaal rond is, zullen er nog verschillende' besprekingen dienen plaats te vinden. Door de na jaarsvergadering van het Nederlands Katholiek Ondernemers Verbond te Waalwijk, gehouden in Hotel Verwiel, werd in principe besloten om medewerking te verlenen, mits de Waalwijkse zakenmensen het eerste zullen worden benaderd. Hier zal in feite gaan gelden het recht van voorkeur. Voor het NKOV zal er een risico zijn, aangezien een en ander zal worden gerealiseerd: de organisatie EXPO uit Dubbeldam, waarover wij in een van de vorige edities al mei- ding maakten. Minimaal worden er 60 deelnemers verwacht. I De vergadering, die zeer matig was bezet, kon verder alles verne men met betrekking tot de feest verlichting. In samenwerking met de gemeente is er in 1965 een feest verlichting tot stand gekomen tij dens de St. Nicolaas. en Kerstda gen. Vanaf 1965 heeft de verlichting drie jaren achtereen dienst gedaan. Om allerlei redenen werd de feest verlichting vorig jaar niet aange bracht, zoals het gebrek aan finan ciële middelen bij de gemeente, die de eerste drie jaren 60% van de kosten voor haar rekening heeft ge nomen. Van de zijde van het NKOV zijn dit jaar 160 middenstanders bena derd voor het leveren van een fi nanciële bijdrage. Door 90% van de aangeschrevenen is positief gerea geerd, zodat door het bestuur be sloten werd zelf de verlichting aan te brengen. Van Ged. Staten in Den Bosch kreeg de gemeente Waalwijk geen goedkeuring om de post feest verlichting op de begroting op te voeren. Wel zal als tegemoetkoming een gereduceerde stroomprijs ge leverd worden. Door Drs De Haan werd gesteld, BAARLE-NASSAU De schoen fabriek Lugano uit Baarle-Nassau gaat sluiten. De direktie heeft bij 't GAB in Tilburg een ontslagvergun ning aangevraagd voor 187 perso neelsleden, waaronder ruim 60 vrou wen en meisjes. Ruim twee-derde van het totale personeelsbestand zijn Belgen. De slechte orderpositie is de oorzaak van deze sluiting. De schoenfabrieken uit de Lang straat die nog steeds op personeel zitten te springen met name vrouwelijke arbeidskrachten zul len ongetwijfeld belangstelling heb ben voor de werknemers van Luga no. Hoewel door sommigen de reis afstand als een bezwaar wordt ge zien, moet hier toch direct bij wor den aangetekend dat veel schoen fabrieken reeds jaren werken met Belgisch personeel. Er zal bij Lugano nog drie wéken worden gewerkt om de lopende or ders af te werken. De vakbonden vrezen dat het Baarlese bedrijf een verloren zaak is. Lugano maakte voornamelijk damesschoenen. De slechte orderpositie was mede ge volg van de buitenlandse concur rentie, met name uit Italië. (Vervolg van pag. 1) minder-validen. Opmerkelijk is de daling in de schoen- en lederindus trie van 52 naar 29. Ook de handel nam van 33 naar 35 af. Een kleine stijging in de metaalsector (van 9 naar 13) en in de groep overige be roepen (van 14 naar 25). In totaal bezien gleef het aanbod met 433 ge lijk tegen 432 in september. Anders is het gesteld met de vraag. Werden in september nog 1375 werknemers gevraagd, nu zijn er dan 1262. Daling vooral in de groep schoen-leder (van 439 naar 112), metaal (van 302 naar 299), handel (van 45 naar 35) en overige beroepen (van 196 naar 170). Als we van de totale vraag van 1260 de jeugdigen aftrekken, is de reële vraag 790 arbeidskrachten. Het re- eel voor het bedrijfsleven beschik baar aanbod bedraagt 120, waarvan er dan nog 45 ouder zijn dan 50 jaar. De arbeidsmarkt blijft dus °ok de komende tijd nog gespan nen. dat de gemeente Waalwijk best wat meer kon doen als centrumgemeen te. Via de gemeenteraad zal een en ander aan het gemeentebestuur die nen te worden voorgelegd. De heer H. van Mill complimenteerde de voorzitter, de heer Lardinois, dat de feestverlichting er is gekomen. De verlichting zal branden van 21 no vember tot en met 31 december v.a. 's middags 4 uur tot 's avonds 11 uur. In de plaats van de heer Israël, die is verhuisd, werd gekozen als penningmeester de heer S. v. Sta veren, de huidige directeur vande Middenstandsbank te Waalwijk. MUZIEK Zuid-Amerika STRIP-VEDETTE ACROBATISCH DUO SPAANSE STRIP-TEASE Geopend van 22.00 uur tot 04.00 uur. VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 Het bazarcomité van de supporters vereniging De Snelle Schaats is druk bezig met de eindvoorbereidingen van de op 14, 15 en 17 november a.s. te organiseren bazar in het Cultureel Centrum Zidewinde. Het bazarcomi té heeft bergen werk verzet om alles tijdig gereed te krijgen. De medewer king van vele zakenmensen is bijzon der groot. Velen hébben prijzen be schikbaar gesteld, terwijl men voorts medewerking heeft verkregen voor 't gereedkomen van diverse stands. Er zijn diverse attracties o.a. het beken de Rad van Avontuur; ballengooden, schiettent, ringen werpen en een en- véloppestand, alsmede 'n rozenlboom. Het bazarcomité heeft zidh ten op zichte van enkele prijzen zeer kritisch ingesteld. Zo zullen de te winnen flessen wijn niet in de zaal leegge dronken mogen worden, om te voor komen dat hier en daar flessen wor den weggegooid. Ook de medewer king van 't gemeentebestuur is voor treffelijk. Het comité heeft burge meester Van Prooijen bereid gevon den de bazar vrijdagavond om 7.30 uur officieel te openen. Een der hoogtepunten van deze bazar is na tuurlijk de komst van Kees Verkerk. Zaterdagavond zal Kees Verkerk aan liet Rad van Avontuur staan. Het co mité is zeer verheugd dat Kees Ver kerk bereid is gevonden om aan deze bazar luister bij te zetten. Op de laatste bazaravond, maandag, zal de trekking plaatsvinden van de giote verloting die aan dit evenement is verbonden. Zoals men weet wordt deze bazar géhouden voor een uit zending van de plaatselijke schaats- favoriet Hans van Beek naar 'n trai ningsoord in Noorwegen. Hierdoor zal hij dan in staat worden gesteld j om meer ervaring op te doen in het wedstrijdwezen. Via de trainer van de 1 KNSB, de heer Nederveen uit Rot- -. terdam, heeft men weten te bereiken, dat Hans in Noorwegen alle mede werking zal verkrijgen van de grote Noorse rijders. Zo zullen zij er o.a. voor zorgen dat Hans aldaar aan en kele wedstrijden zal kunnen deelne men. Zowel het bestuur van de sup portersvereniging alsmede het ijveri ge bazarcomité wensen we alle suc ces toe gedurende deze drie dagen. Tot slot zij vermeld, dat op zaterdag middag een speciale kindermiddag J wordt gehouden. (van onze verslaggever) WAALWIJK - Donderdagmiddag heeft burgemeester J. Teijssen de verbouwde bar-dancing Romantica aan de Olympiaweg in Waalwijk of ficieel geopend. De burgemeester noemde „Romantica" een begrip in Waalwijk en omstreken. De bar- dancing kan ongetwijfeld als een welkome aanvulling in het „uit- gaanspatroon" van de streek gezien worden. „Deze zaak is al veel jaren van betekenis voor het gezelligheids leven. Door de nu gerealiseerde uit breiding zijn er nieuwe mogelijk heden voor het gezelschaps- en het gezelligheidsleven, dat zo ook meer inhoud krijgt. Velen zullen hier een gezellig vertier vinden. Het is dan ook niet alleen een succes voor u, maar een winstpunt voor de ge meenschap Waalwijk. Men is im mers ook ingesteld op de recreatie", aldus (burgemeester Teijssen. Waalwijks Eerste burger vond dat Romantica alle gelegenheid biedt om het gezelschapsleven te beoefe nen. Hij uitte waardering voor de energie en het initiatief van 't echt paar Platvoet-v. Hilst. „Romantica heeft meer inhoud gekregen. Het uitgaansleven heeft hierdoor nieu we implusen gekregen. U heeft de zaak niet afgestemd op de meest jeugdigen, maar op de leeftijdscate gorie die daarop aansluit. Dat maakt uw zaak in zekere zin exclusief', aldus de heer Teijssen. Met het doorknippen van 'n lint, verbrak burgemeester Teijssen de laatste barrière tussen het café-ge deelte en de bar-dancing. Hij ver bond aan de opening de wens, dat velen in Romantica mogen toeven. Al wat in ons land gebracht wordt door artiesten van de Russische bo dem, heeft iets magisch, iets ver hevens. Deze stemming, deze indruk is gewekt door hetgeen tot nog toe in ons land is vertoond. Perfectie in uitvoering en presentatie is 'n stem pel, dat wij gauw geneigd zijn te plaatsen op de prestaties van deze artiesten. De bewondering voor de behaalde artistieke prestatie komt op 't tweede plan. Toch moeten deze artiesten evenzeer risico's nemen en hun beste beentje voorzetten. Het programma van de Moskouse „Estrada", dat op zondag 16 novem ber a.s. in de Tilburgse Stads schouwburg zal worden gegeven, vertoont een grote verscheidenheid aan evenementen. Muziek en dans, een parodie met poppen, volkslied jes, ilussionisme, jongleren, exentri- citeiten door acrobaten, het zijn al lemaal facetten van een daverend en spectaculair variété-programma, dat nog nimmer hier is vertoond. Wanneer deze artiesten dan ook met hun specifieke nummers en een enthousiaste inzet de bewondering van het publiek Weten af te dwin gen, dan mag hun optreden alles zins geslaagd genoemd worden. In weerwil van het feit dat er de laatste jaren een hevige en indrin gende campagne wordt gevoèrd te gen het roken, in verband met de eventuele schadelijke invloed van 't roken op de gezondheid en het ont staan van longkanker, hartinfarct e.d., blijkt er in de wereld steeds meer gerookt te worden. Volgens (berichten van de FAO, de voedsel- en landbouworganisatie van de Verenigde Naties, stijigt de wereldconsumptie van sigaretten met niet minder dan 70 miljard stuks per jaar. Zoals bekend, neemt men aan, dat het roken van pijp of sigaren minder schadelijk is, maar dit aantal rokers wordt jammer ge noeg steeds kleiner. Het ziet er naar uit, dat de sigarettenindustrie kans heeft gezien om de voor haar scha delijke gevolgen van de gevoerde anti-rook-campagnes op te vangen door het produceren van sigaretten met een laag nicotine- en teergehal te en sigaretten met filter. Volgens de fabrikanten zouden deze filters een groot deel van de schadelijke Stoffen tegenhouden. Grote aantallen sigarettenrokers zijn dan ook overgegaan op de nico tine- en teerarme sigaretten of op de filtersigaretten. Sinds 1955 is de totale wereldconsumptie van tdbak met ruim 45% gestegen. Voor een belangrijk deel werd deze geweldige toename veroorzaakt door een enor me stijging van het roken van siga retten in de ontwikkelingslanden. Zij zijn voor het leeuwendeel van de stijging verantwoordelijk. LOON OP ZAND - Deze zomer is door de ANWB een route uitgezet voor fietsers langs en door het natuurgebied van de LoOnse- en Drunense Duinen. In Loon op Zand staat n.l. aan de Weteringstraat een wegwijzer van de ANWB, waarop de pijl staat van de route. Het is een blauw bord met witte zeshoek en witte fiets.! Zo staan er dus diverse in deze bosrijke streek. Het randgebied is grotendeels met bossen bedekt, terwijl het mid dendeel uit stuifduinen bestaat. De ANWB heeft een route-beschrijving van dit fietspadensysteem uitge geven, waarin vele bijzonderheden zijn vermeld, doch zij beveelt de fietser aan, deze streek eens nader te gaan verkennen en te leren kennen. De route is pl.m. 43 km. als men ze geheel uitfietst, doch men kan deze 'ook be korten door bij de Rustende Jager naar Giersbergen te rijden, midden door de duinen. Een grote tegenstelling in de route is het bos- en duinengebied met dat van het Poldergebied ten noorden van de duinen. Het is de zuidrand van de Langstraat. Voor elke plaats die gepasseerd wordt, is een aanduiding op de folder opgenomen met de belangrijkste bezienswaardigheden. Wijkt men van de route af, dan kan het kaartje dat de ANWB uitgeeft, hierbij goede diensten verlenen, om weer op het goede spoor te komen. Vanuit Den Bosch wordt de route gevolgd langs en door de volgende plaatsen: Vught, Helvoirt, Loon op Zand, Kaatsheuvel, Waalwijk, Dritnen, Nieuwkuijk, Vlijmen, om vervolgens weer Den Bosch te bereiken. de; 10. Kort daarna scoorde Drea v. Bijnen 20. Na de rust was het „Torenhar" dat het spel in. 'handen nam, wat resulteerde in een doel- ,punt; 2.1. Kort daarna werd 't ou de ritme bij „J. v. Oijen" terugge vonden. José v. Liempde strafte een slechte uittrap van de Nieuwkuijkse doelvrouw zonder pardon af; 31. Toen er een fout werd begaan in de verdediging van „Torenbar", mocht Aly Dulles een strafschop nemen; 4—1. NIEUWKUIJKRKO SC In een sportieve en door scheids rechter Stoops (goed geleide wed strijd, heeft Nieuwkuijk het hoog geplaatste RKOSC een volkomen verdiend gelijk spel afgedwongen. Voor de rust speelde Nieuwkuijk met de wind in de rug en vuurde stevig aanvallend de eerste schoten op het OSC-doel af. Na een kwar tier werd het een meer gelijkop- gaande strijd. Midvoor Dekkers bracht een minuut voor de rust de stand op 1—O voor RKOSC. Na rust zagen we een herboren Nieuwkuijk in het veld dat RKOSC volkomen in de verdediging drong. A. Fitters rondde een van de vele aanvallen met een doelpunt af. In de stand kwam verder geen veran dering meer. TONEELAVOND Op 12 november a.s. zal in de au la van Abdij „Mariënkroon" Nieuw kuijk door de toneelgroep Proloog, „Jeugdproces" van Manuel v. Log- gem worden opgevoerd. (Vervolg van pag. 1) luitenant Klop. De Nederlandse offi cier is lopend ter plaatse aangeko men, trekt direct zijn revolver en sdhiet op de overvalwagen. De Duit sers schieten onmiddellijk terug...... Zowel de Engelsen als de Neder landers, ook de zwaargewonde Klop, worden in de overvalwagen geduwd en over de Duitse grens gesleept. Die zelfde avond overlijdt luitenant Klop in een ziekenhuis te DüsséMorf. Zijn lidhaam wordt verastDe Duit sers doen echter alsof Klop nog leeft. Zij stellen een bekentenis op, waarin de Nederlandse officier meedeelt dat er reeds regelmatig overleg plaats heeft tussen de generale staven van België, Nederland en Engeland. Aan de nota van de Duitse gezant op 10 mei 1940 - wanneer Duitse troepen ons land al zijn binnengevallen - wordt de gefingeerde bekentenis van luitenant Klop als bijlage toegevoegd. Wantneer, na de oorlog, Schellen berg door de geallieerden wordt ge vangen genomen, vindt men onder z'n persoonlijke papieren blanco velletjes waarop is gepoogd de handtekening van Klop na te maken Zowel Payne als Stevens overleven de oorlog. Ook de chauffeur Lem- mens komt er goed door. Deze drie getuigen bevestigen een van de vele staaltjes van complotteren, die be hoorden bij de misdadigersregering van het Derde Rijk. SINTERKLAASRALLY Nieuwkuijk gaat wederom een Sinterklaasrally organiseren. Deze rit zal wederom door de Hunenrij- ders en Hunenrakkers uit Drunen in elkaar worden gezet. Een rally, speciaal bedoeld voor de kinderen; dat wil zeggen, dat de kinderen tij dens deze rally moeten lezen, spel- letj es doen, platen zoeken en lied jes zingen. Alleen het besturen van 1 de auto's wordt aan de ouders over- I gelaten. I Het gebeuren zal dit jaar plaats hebben op zondag 23 november. De j rit begint om 1 uur en wordt ver- reden over Drunen en Elshout; de lengte is ongeveer 30 a 35 km. Sin terklaas zal zelf de hele dag bij de i rit aanwezig zijn, vergezeld door 'n groot aantal knechten. Hij zal ook de prijzen uitreiken. Uiteraard vindt de rally plaats in de sfeer van het Sinterklaasfeest. „DE VOGELVRIEND" De 40 leden tellende vogelvereni- ging, die is gehuisvest in zaal W. v. i Baardwijk te Nieuwkuijk, organi seert op 22 en 23 november a.s. haar 2de onderlinge tentoonstelling. De hierop aansluitende zaterdag (29 no vember) wordt eveneens in zaal W. v. Baardwijk een groot opgezette „koop- en ruilbeurs" gehouden. De vereniging is nu reeds verzekerd van deelname van enkele Brabantse I vogelverenigineen, terwijl van foui- j ten onze provincie nog een aantal clubs meedoen. Zoals de zaken er nu momenteel voor staan, verwacht men een zeer grote aanvoer van kleur- en postuurkanaries, grote en kleine parkieten, alsmede een uit gebreid assortiment tropische vo gels. De toegang is vrij. JEUGDVERENIGINGEN Vanaf heden kunnen alle jongens van 6 tot en met 16 jaar iedere zon dag van 13.45 tot 16.30 uur weer te recht in 't patronaat te Nieuwkuijk, alwaar gelegenheid is tot biljarten, tafeltennis, voetbalspel, kegelen, kaarten, sjoelen, dammen, schaken enz. De contributie bedraagt f 1.50 per persoon per maand. De contri butie voor 3 personen uit één gezin bedraagt f 4.voor 4 personen 5 gulden en voor 5 personen 6 gulden. HAARSTEEGSE DAMES WONNEN IN NIEUWKUIJK Ook de „Torenbar" uit Nieuw kuijk is het slachtoffer geworden van de Haarsteegse dames-voetbal vereniging „J. v. Oijen". De Haar steegse dames versloegen hun tegen standers met 51. Het was 'n span nende wedstrijd, waarin Lia v. Oijen de score met een mooi schot open- WIELERCLUB DE ZWALUW Buitengewone ledenvergadering op 7 november 1969 van de wieler club De Zwaluw in café 't Centrum, Ant. Peijnenburg. De vergadering werd geopend door de waarnemende voorzitter de heer v. d. Wakker. De voornaamste punten waren onder andere het kiezen van een voorzitter uit het bestuur. Hieraan ging een .bestuursverkie zing vooraf. Hierin werden de vol gende nersonen gekozen: Rien v. d. Berg, Vlijmen; M. v. .d Berg, Berli- cum; H. v. Vught, Vlijmen: v. d. Wakker, Drunen; van Melis, Th. v. Zon en M. Nicols allen Vlijmen. Als voorzitter werd met volle meer derheid Th. v. Zon uit Vlijmen ge kozen. Door het bestuur werd het penningmeesterschap opgedragen en aanvaard door de heer van Melis, Vlijmen en als secretaris de heer M. Nicols, Vlijmen. Verders Indoortraining. Alle leden werden aangespoord hieraan deel te nemen. De rondvraag bracht niet veel nieuws. Waarna de voorzitter de vergadering sloot. Die een zeer goed verloop had en alle leden keerden zeer voldaan huiswaarts. Rest nog te vermelden dat de feest- vergadering werd vastgesteld. KNOTWILGEND AM ELF-ELF AVOND Verkiezing Carnavalsschlager 1970. De verkiezing van de Carnavals schlager 1970 zal plaats vinden op zaterdag 15 november 1969 in de zaal van café 't Centrum, aanvang 20.00 uur. Voorwaarden waaronder kan worden deelgenomen: 1 Per deelnemende Carnavalsgroep of persoon mogen aximaal 2 schlagers ten gehore worden gebracht. 2 De schlager mag ten hoogste bestaan uit twee coupletten met refein. 3 De De deelnemrs dienen zelf voor be geleiding te zorgen. 4 De jury wordt gevormd door de deelnemers zelf, met dien verstande dat bijv. bij 10 deelnemers de jury bestaat uit 9 leden. 5 Bij de beoordeling wordt gelet op: a) wat de schlager betreft op ritme (mars tempo), melodie (vlot) tekst (het carnavaleske), Vlijmense mentaliteit en taal. b) presentatie, wijze van brengen, vlot costumering enz. Naast de Piet van Oyen trofee zijn er nog twee geld prijzen. De Raad van de gemeente Vlij men heeft afgelopen week afscheid genomen van de heer M. Vreeke. Deze moest wegens verhuizing naar elders voor het lidmaatschap van dit bestuurscollege bedanken. In zijn plaats zal de heer A. v. d. Pol gaan optreden. De geloofsbrieven wer den in orde bevonden. Voorzitter mr. L. Schweitzer noemde de schei dende heer Vreeke een prettig en actief raadslid. Waarom hij het spij tig vond dat hij vertrok. Hij was van 6 september '66 raadslid; ruim drie jaar. Hij had verschillende functies als zitting in de financiële en de sportcommissie. Hij was ver der voorzitter van de Vlijmense Boys. De heer Vreeke dankte de voorzitter voor de mooie woorden. Ook dankte hij het secretarieperso- neel voor de prettige samenwerking Aan het slot van de vergadering na men alle raadsleden afscheid van de heer Vreeke. BUURTVERENIGING ONZE DRIEKLEUR De Vlijmense Buurtvereniging Onze Driekleur hield in café t Centrum Ant. Peijnenburg haar jaarlijkse feestavond. De voorzitter de heer van Overdijk opende deze bijeenkomst met een welkomst woord. Het werd wederom een gezellige avond. „Als ik goed ben ingelicht bestaat Onze Driekleur nu 24 jaar het is de enigste buurvereniging die nog actief bestaat in Vlijmen en zal het volgende jaar haar 25 jarig be. staansfeest kunnen vieren." HARMONIE CONCORDIA De Vlijmense Harmonie Concor dia zal op dinsdag 11 november in café 't Centrum, Ant. Peijnenborg haar algemene ledenvergadering houden. Er zijn belangrijke mede delingen. Aanvang 20.00 uur. BILJARTBOND GOORT VLIJMEN De uitslagen van de Biljartver enigingen Groot Vlijmen van de zesde ronde zijn als volgt: Klasse A: BW—DOS, 8—2; De KnoeiersDSS, 64; DPLLuk Raak, 64; De MuntelOnsenoort, 8—2; OWADVS, 4—6; 't Hoekje— Avanti, 73; De Missers't Cen trum, 28. Klasse B: DVS 2—BW 2, 12—0; DSS 2De Knoeiers 2, 66; Onsen oort 2De Muntel 2, 66; DVS 2 De Muntel 3, 6Avanti 2DPL 3, 48; 't Centrum 2De Missers 2, 4—8. Programma deze week: Klasse A: De KnoeiersBW; DPL —DOS; De Muntel—DSS; OWA— Luk Raak; 't HoekjeOnsenoort; 't CentrumDVS; De Missers- Avanti. i Klasse B: BW 2De Knoeiers; DOS 2DPL 2; DSS 2De Munte] I 3; Onsenoort 2DPL 3; DVS 2't centrum 2. UITSLAGEN BILJARTEN DISTRICT DEN BOSCH Waar de Vlijmense Biljartvereni gingen aandeel nemen. Klasse C 1, Poule A: St. Joris 2-Rijnpoort, 5 4; EBBCNAO, 5—4; Poedelvrees W. v. Liempde, 27; OBKL. Schippers, 54; VOGLuk Raak, 2—7. KlasseC 2, Poule ALimburgia Altijd Cadre, 7—2; Poedelvrees 2 DOS, 9—0; H. v. Brabant—Waal- zicht, 18; Kleine HutAltijd Raak, 27; OVK 2Pas Buiten 3, 4—5. Klasse C 3, Poule A: Schuttershof 3 Paternoster, 72; TivoliH. v. Brabant, 45; WaalzichtL. Schip pers, 45; De Unie't Arendje, 5 4; Luk RaakSt. Joris 5; 90; NAO 2VOG, 09; De ParadeRijn poort, 7—2. Klasse C 2, Poule B: 't Zwaantje 2 Pas Buiten, 72; OBKDVK 1, 0 9; BellevueDVS, 72; 't Arendje H. v. Brabant 2, 2—7; DES 2—Luk Raak, 72. TENTOONSTELLING MIDEBO Zondag werd er in Den Dungen een tentoonstelling gehouden van de Midebo waar enkele leden van de Postduivenvereniging De Zwa luw aandeel namen. Het was weer een hoktentoonstelling. Het was H. Zeeuwen, de énigste Vlijmennaar, die weer een prijs in de wacht sleepte maar moest de Wisselbeker van 1968 toch afstaan toen hij de eerste prijs behaalde.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 3