Emotioneel debat in raad L.op-zand over verleende schadeloosstelling H, Maas en J. Kooien ontvingen bonds- speld Ned, Kath. Grafische bond Burgem. M. v. Prooijen opende bakkerij M. Vos in Sprang Brabants zaterdagvoetbal Tachos-dames waren tech nisch de meerdere van DVS Drukke receptie bij gouden paar J. Couwenberg-Kroot KORTE agenda leverde geen problemen op TIJDENS HULDIGING VAN AFDELING WAALWIJK Raadslid Huybregts vergaloppeerd® zich „Diana" Uitbreidingen ïHh S¥gaas 50 jaar lid en Hooien 40 jaar lid Weel aanrijdingen m Waalwijk M iddenstandsbe&irs tr@k v@©ral zondag veel bezoekers Heren BI wonnen verdiend van Boemerang Sprang-Capelle 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 10 NOVEMBER 1969 7 In de vergadering van de gemeenteraad van Loon op Zand donderdag avond j.l. is emotioneel gereageerd op een optreden van het lid J. Huij- bregts inzake de verleende schadeloo sstelling aan J. van Wezenbeek in verband met diens ontruiming van het pand Peperstraat 30, Kaatsheuvel. Deze laatste had over deze zaak een schrijven gericht aan b. 'en w. Enkele raadsleden vielen de heer Huijbregts aan over de wijze waarop hij zich in deze kwestie had gemengd. De heer Huijbregts pareerde deze aanval overi gens op bekwame wijze. Hij vond het merkwaardig dat de raad thans wel de gelegenheid kreeg zich te mengen in een aan b. en w. gericht schrijven, hetgeen in het verleden nooit was gebeurd. Hij had een sterk vermoeden dat hij in een val was getrapt, die door een bepaald raadslid was opgezet. De heer Huijbregts verklaarde dat hij wat al te impulsief in deze zaak was gedoken, maar dón in ieder geval met goede bedoelingen. Dat hij zich daar bij vergalloppeert had vond hij spijtig en hij bood daarvoor gaarne zijn ex cuus aan. De heer Huijbregts zei al tijd voor het algemeen belang, maar ook voor het persoonlijk belang te willen strijden. Burgemeester L. van Erp deed tenslotte wat olie op de gol ven en wees er in het algemeen be lang nog even op, dat het voor een raadslid niet verstandig is zich met privézaken in te laten, maar dat men heter met hem of een der wethouders contact kon opnemerDaarmee was dit incident achter de rug. De vrij korte agenda, die de raad kreeg voorgeschoteld, gaf geen aan leiding tot discussies. Het voorstel tot het garanderen van de betaling van rente en aflossing van een geld lening ad 1.700.000,-, aan te gaan door de woningstichting Loon op Zand ten behoeve van de bouw van 55 premiewoningen te Kaatsheuvel, vond geen enkele tegenkanting, om dat de woningsituatie in deze ge meente nog geen enkele tegenkanting omdat de woningsituatie in deze ge meente nog ronduit zorgelijk is. Een enkel lid was overigens wel wat be zorgd over de huurprijs van 44,25, die voor deze woningen betaald moet worden. Door de nieuwe rijkssubsi dieregeling zal dit bedrag echter be langrijk lager worden. Tevreden reacties kwamen er uit de raad nu b. en w. de eerder voorge stelde vergoeding pér leerling 101,-) hadden herzien als gevolg van de door de schoolbesturen inge diende begroting. Deze begroting, die afgestemd was op een school met 200 leerlingen, kwam uit op een bedrag van 135,- per leerling. Dit was voor b. en w. aanleiding geweest 'n nauw gezet onderzoek in te stellen naar de werkelijk redelijke behoeften van de openbare school in het kerkdorp De Moer, waarbij zij uitkwamen op een bedrag van 119,-. Bovendien was de begroting van b. en w. gebaseerd op 90 leerlingen per school, hetgeen impliceert dat de aldus verkregen ex ploitatievergoeding gunstig werkt ten aanzien van scholen met een hogere klassebezetting. Met het nu door b. enw. voorgestelde bedrag van 119 per leerling waren, zoals gezegd, di verse raadsleden gelukkig. De overeenkomst inzake verhuur van een gedeelte van het schoenfabrieks complex, gelegen ten noorden van de Markt, aan de schoenfabriek Diana N.V. te Kaatsheuvel, werd conform het voorstel slechts voor 'n half jaar verlengd tot 1 maart 1970. Het colle ge had er op gewezen, dat de gemeen te ingevolge een desbetreffend be sluit een rijksbijdrage zal ontvangen in de kosten van verwerving van de grond en bouwwerken van dit fa briekscomplex, mits op korte termijn daadwerkelijk tot sanering wordt overgegaan. De raad was intussen wel bezorgd wanneer Diana met z'n cir ca 120 werknemers niet tijdig andere buisvesting ter plaatse zal vinden, doch burgemeester Van Erp hoopte dat het spoedig zou gelukken een nieuw bedrijfspand te bouwen. Diana beeft altijd geweten dat het hier een tijdelijke oplossing betrof. Conform het voorstel ging de raad niet in op het verzoek van mevr. L. Bienert-van Boxtel om vergunning te verlenen voor de bouw van een open veldsöhuur bij haar woning aan de Baden Powellweg. In 1968 beslisten b. en w. daarop reeds afwijzend om dat de schuur niet werd gebouwd ten behoeve van een agrarisch bedrijf in de zin van het geldende bestemmings plan in hoofdzaak. Ook nu was er volgens het advies van b. en w. geen reden om het tweede verzoek in te willigen. Bij onderzoek is namelijk gebleken dat het een aanvraag betreft voor eenzelfde bouwwerk en dat de omstandigheden als waarop in 1968 afwijzend werd beschikt dezelfde ge bleven waren. Het in 1968 genomen besluit van het college was bovendien onherroepelijk geworden, omdat hier tegen geen beroep was ingesteld. Op grond van het algemeen rechtsbegin sel, dat niet telkens opnieuw met een zelfde aanvrage zonder dat de om standigheden gewijzigd zijn op een dergelijke afwijzende beschikking kan worden teruggekomen, hadden b. en w adressante reeds in haar verzoek niet ontvankelijk verklaard. De raad ging verder accoord met het voorstel tot het verdagen van een be slissing op een schrijven van J. H. Jessen te Loon pp Zand inzake het intrekken van een bouwvergunning. Goedgekeurd werden de begrotings wijzigingen met betrekking tot 't ver plaatsen van een houten opslagplaats, uitbreiding van 'n woningwetwoning aan de v. Oldenibarneveltstraat en het inrichten van een noodlokaal van de WilhelminasChool. Er werd 'n com missie ingesteld tot onderzodk van de gemeenterekening 1967, die een na delig saldo vertoont van 75.533,39. Tot de ingekomen stukken behoorden enkele door Ged. Staten goedgekeur de raadsbesluiten met betrekking tot grondverkopen aan de schoenfabrie ken Celly en Mariam te Kaatsheuvel, alsmede de schorsing van een raads besluit, waarbij in beroep alsnog ver gunning werd verleend aan A. Pij nenburg te Loon op Zand voor de bouw van een woning met beddjfs- ru..T,te. WAALWIJK - De gouden bondsspeld van de Nederlandse Katholieke Grafische Bond is vrijdagavond uitgereikt aan de heren H. Maas en Kooien, die onlangs resp. 50 en 40 jaar lid vctn. deze organisatie waren. De beide feestelingen werden op gepaste wijze in de bloemetjes gezet tij dens een huldigingsavond in café De Korenbeurs. Veel leden van de af deling Waalwijk e.o. van het NKGB woonden de bijeenkomst bij. Het was de heer J. A. Haesebos, hoofdbestuurslid van de NKGB die de heren Maas en Kooien toespraak. Hij wees er op dat in 1929, tóen de heer Kooien lid werd, het pensioen fonds van de grafische bond tot stand kwam. "Nu in 1969 wordt gestreefd naar de invoering van het spaarloon op basis van één procent van 't jaar inkomen. Het is een goede stap in de richting van het eigen bezit", aldus de heer Haesebos, die hoopt dat het spaarloon een soortgelijke groei zal meemaken als het pensioenfonds. Namens het hoofdbestuur reikte hij aan de beide jubilarissen de NKGB- speld uit. Voor ieder had hij nog een presentje _Ook de afd. Waalwijk ver gat de jubilarissen niet. Secretaris C. de Ronde verraste de heren Maas en Kooien op een leuk cadeautje, terwijl mevrouw Koölen een bloemstuk aan geboden kreeg. Mevrouw Maas, die wegens ziekte verhinderd was, kreeg thuis een bloemenhulde. De heer J. J.l. vrijdagavond half acht had de opening plaats van de hernieuwde bakkerij, welke thans beheerd wordt door een zoon van de vorige eigenaar Maurits Vos, welke 8 jaar geleden is overleden waarna sinsdien de bakke rij heeft stilgelegen. Het is Hans Vos die de zaak op moderne wijze heeft ingericht en de nieuwste machines op dit gebied heeft geïnstalleerd, zodat Sprang er een nieuwe warme bakker heeft bijgekregen. Het was een oom van de nieuwe eigenaar, de heer D. Vos uit Aalst, die de vele genodigden welkom heette, en 't verheugde spre ker ten zeerste dat hij namens de fa milie Vos burgemeester M. v. Prooij en, de wethouders Jac. Vos 'en F. Minnaard en de gemeentesecretaris A. Zonneveld, wel in het bijzonder mocht verwelkomen. Dat het gehele gemeentebestuur acte de presence geeft bij deze opening is zeker tot grote voldoening bij ons al len. Het is voor ons een plezierige dag, vooral voor moeder Vos dat het bedrijf, dat 8 jaar heeft stilgelegen, nu door Hans zal worden voortgezet. In onderling overleg en goede samen werking is deze moderne warme bak kerij tot stand gekomen. Spreker geeft daarbij ernstig in overweging Kooien vierde de afgelopen maand ook zijn 40-jarig dienstjulbileum bij de Waalwijksche Stoomdrukkerij An- toon Tielen. Hij werd toen onder scheiden met de ere-medaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Op de bijeenkomst, vrijdagavond, sprak ook aalmoezenier Van Berke', adviseur van de plaatselijke NKV- afdeling. Het was voor hem de ken nismaking met de grafische sector. Bijzonder prettig vond aalmoezenier v. Berkel het, veel jongeren aan te treffen. Hij vroeg zidh af of de voorvechters niet te veel worden vergeten. "Zij vormen immers de band met het ver leden, evengoed als de toekomst rust op het heden. In het verleden werd terecht veel aandacht besteed aan so ciale verbeteringen, terwijl nu meer naar voren komt dat men als mens ge respecteerd wil worden. Bij mede zeggenschap wordt vaak op de eerste plaats gedacht aan het opeisen van rechten en te wemig gedacht aan de plichten", zei de aalmoezenier. om vooral goede kwaliteit te leveren, dit is veel belangrijker dan de prijzen. Een goede verstandhouding met de collega's in de gemeente is eveneens van belangrijke betekenis. Spreker wil hiermede namens allen de ondernemer alls succes toewensen en de aanwezigen danken voor hun bereidwilligheid bij deze opening aan wezig te zijn en verklaard dan deze zaak voor geopend. Het was hierna burgemeester Van Prooijen, die namens het gemeente bestuur zijn gelukwensen aanbood, "wij zijn graag gekomen om bij deze opening aanwezig te zijn, want als er nieuwe zaken bijkomen en het de middenstand goed gaat, is dit een re den voor het gemeentebestuur zich daarover te verheugen, want hoe meer service aan de inwoners wordt geboden, des te meer belangstelling is er voor de middenstand. De ope ning van deze nieuwe warme bakkerij is een aanwinst voor Sprang. Brood is een artikel dat voorziet in de dagelijkse behoeften. Het is voor de dorpsgemeenschap van groot belang en wij zijn als gemeentebestuur ver rast over de moderne inrichting naar de eisen des tijds en de mooie prach tige winkel waarin de waren te koop worden aangeboden. Moge deze jon- In dit weekend vonden diverse aanrijdingen plaats in Waalwijk. Een aanrijding vond er plaats op de hoek Grotestraat-Mr. van Cooth- straat, waarbij betrokken waren een personenauto en een bromfiet ser. De bromfietser kreeg een aan tal verwondingen en moest behan deld worden in het ziekenhuis. Op de Langstraatweg was een wagen met oplegger aan het draai en. Een achter de oplegger rijdende wagen kon nog remmen, maar de daar achter rijdende auto kon een botsing niet meer vermijden. In de Loeffstraat reed een brom fietser tegen een stilstaande wagen. De bromfietser liep een 'hersen schudding op. Op de hoek Putstraat-Victorie straat vond eveneens een aanrijding plaats, waarbij een tweetal wagens waren betrokken. Het was een kwestie van geen voorrang verle nen, waarbij de wagens materiële schade opliepen. In de Grotestraat botsten in de nar-ht van zaterdag on zondag twee auto's op elkaar; het bleef bij ma teriële schade. Dot een aantal middenstanders uit Waalwijk is in het afgelopen weekend een huishoudbeurs geor ganiseerd in de Gecroonde Leersse. Een tiental middenstanders hadden stands ingericht, die de bezoekers een goed overzicht gaven van het geen zij te hinden hadden. Het is niet de eerste keer, dat een dergelijke beurs gehouden wordt in Waalwijk en er blijkt toch wel een behoefte aan te bestaan. De eerste twee dagen kwam dit wel niet tot uitdrukking in de bezoekersaantal len, maar daar was het zeer slechte weer debet apn. Zondagmiddag daarentegen konden de standhou ders een groot aantal bezoekers no teren. die zich lieten, voorlichten over hetgeen men te bieden had. De stands waren zeer overzichte lijk opgesteld en de gehele beneden ruimte van de Gecroonde Leersse was dan ook efficiënt benut door de standhouders. De Waalwijkse mid denstanders, die een stand hadden afgelopen weekend kunnen dan ook zeer tevreden zijn over de bereikte resultaten. Een en ander is volgend jaar zeer voor herhaling vatbaar, gezien de behoefte die er in Waal wijk toch wel voor dergelijke eve nementen bestaat. Olympia (le klas afd. Brabant) heeft zaterdag in Sprang-Capelle veel moeite gehad met het op de laatste plaats staande HNC. Eerst tegen het einde besliste Vreijsen dit matige duel met een mooi doel punt in het voordeel van de Don- genaren. (23). Tot twee keer toe slaagde het fel tegenstand biedend HNC er in door Snijders en G. Tref fers de achterstand in te lopen. Olympia behoudt door dit resultaat een kansje op een van de bovenste plaatsen. Voor DVO was het opnieuw een slechte dag. De Roosendalers ver lor enop eigen veld met 20 van Kogelvangers, dat nu vierde staat. Haverkamp en Dam zorgden voor de doelpunten. Gelukkig voor de Roosendalers was dat ook de ande re staartclubs een nederlaag leden. BWR met vier invallers bleek in Tholen kansloos tegen Tholense Boys (50) en Sprang 2 moest in Tilburg met 10 het hoofd buigen voor koploper JPS. Sprang (het was in de rust nog 00) gaf de witzwarten overigens uitstekend partij. Prachtig werk deed Post B. door het op eigen veld sterke SSC 2 met 20 te verslaan. De Bredanaars staan nu op de tweede plaats met slechts twee punten ach terstand op Rust Roest. Zeer onfortuinlijk was The Gun ners in het duel tegen Rust Roest (36). Door goals van Harrnsen, Wirken en Bogers leidde The Gun ners na de rust met 31. Toen lie ten de witblauwen zich volkomen verrassen en binnen zeven minuten veranderde de 31 voorsprong in een 43 achterstand. Tot overmaat van ramp moest keeper Wekking van The Gunners met een gebro ken pols naar het ziekenhuis en kreeg clubgenoot Nijenbuur een ernstige hoofdwond. TSC moest in de 2e klas B met 20 de eer laten aan koploper Bea trix 2. De Oosterhouters waren wel sterker, maar konden hun overwicht niet in doelpunten uitdrukken. BVC 2 verloor met 21 van The Gunners 2 en heeft nu al zes pun ten achterstand op de leider. In de ze ontmoeting had A. Dekkers van The Gunners het ongeluk 'n been te breken. WVO met stopper P. Lonen aan het hoofd bleek te sterk voor BVC 3 (31). Wit Zwart 2, enigszins verzwakt, verloor na spannende strijd met 31 (rust 11) van Rust Roest 2. Uitslagen: 1g klas DVOKogelvangers 02 In de eerste wedstrijd van de zaalhandbalcompetitie hebben de Tachos-dames al iets laten zien tot welke klasse ze behoren. De Til- burgse dames van D.V.S. wisten de eerste helft helemaal niet waar ze aan toe waren, oen ruststand van 6O gaf duidelijk het krachtsver schil aan. D.V.S. speelde aardig, gooide vaak en veel op Jeanne Eroumels. maar deze kon, soms met moeite allen ballen keren. Tachos daarentegen was niet alleen snel- ler.maar speelde veel intelligenter, taktischer en was zonder meer de (veel) betere ploeg. Lisette Brok opende na enkele minuten de score met een onhoud baar sprongschot vanuit de hoek. Enige minuten later een mooie aan val van Tachos door Lisette, Rachel Tuhumury en Marianne Schilders, <-'ie eveneens met een sprongschot 20 liet aantekenen. D.V.S. ging er iets aan doen. Eerst een doelpunt, maar omdat die vanuit de cirkel was, werd die afgekeurd. Vele scho ten od doel en in de 6e minuut te gen de paal. Het lakonieke ant woord van Tachos was een onhoud baar schot van Yvonne Schoenma kers. D.V.S probeerde het met scho ten laag over de grond, terwijl Ta chos het met levensgevaarlijke sproneschoten deed. De break-outs van Tachos liepen niet goed af en D.V.S. had teveel tijd en ruimte nodig om hierop af doende te reageren. Jeanne redt echter een zeker doelpunt door de bal uit de uiterste hoek te trappen en D.V.S. is aangeslagen, 'n Break-out (nu wel) van Rachel, die de bal overgeeft aan Lisette. Goal van klasse. Het is inmiddels 60 geworden en wel een speelster van Tachos wordt voor 2 minuten van het veld gestuurd, maar ook nu kan D.V.S. niet tot scoren komen en de rust gaat in met 60. Na rust doet Tachos het wat rustiger aan en D.V.S. kan 2x scoren, terwijl Ta chos nog 3x de keepster verbluft deed kijken. 92 voor Tachos en de eerste punten zijn overtuigend ver diend. Bijl de heren 2 was het een span- ge mensen deze nieuwe zaak zien groeien en bloeien, moge, het arbeids vreugde geven en moge u met genoe gen hierin werkzaam zijn om deze zaak uit te bouwen. Namens het ge meentebestuur hopen wij dat 't goed mag gaan en wij wensen u alle suc ces toe". nend verloop van de wedstrijd en een onzeker scoreverloop. Boeme rang kwam tot een 40 voorsprong. Hierop veranderde Tachos de ver dediging, die de gevaarlijke schut ters moeten beletten om te scoren. Het had direkt resultaat en de rust stand was dan ook 99. Bij Boeme rang ontstond er een tekort aan konditie. Met langzaam spel tracht ten ze Tachos uit hun snelheid te halen, maar het werkte averrechts. Tachos bouwde aan een voorsprong en gaf deze niet meer prijs. De wedstrijd Avanti-Drunen te gen Boemerang uit Tilburg werd zonder meer een keihard gevecht, waarbij Drunen de prognose van een overwinning niet kon waar ma ken. Ook hier weer het klienst mo gelijke verschil 14—15, maar 2 vol le nunten naar Tilburg. Het tweede dames junioren team van Tachos moet nog veel leren en kwam niet verder dan een 0—10 stand, terwijl ook de jongens adspi- ranten de 2 punten naar Kaatsheu vel lieten gaan door met 911 te verliezen. De meisjes adspiranten echter konden de 2 winstpunten in Waalwijk houden door een overwin ning van 20. Uitslagen: Meisjes adspiranten: Ta chosDesk, 20; Jongens adspiran ten: TachosDesk, 911; Dames junioren: TachosDesk. 010; Da mes senioren: TachosD.V.S., 92; Heren senioren: Tachos 2Boeme rang 3, 1610; Heren senioren: AvantiBoemerang 2, 1415. JPSSprang 2 10 HNC—Olympia 23 SSC 2—Post Boys 0—2 Thol. Boys—BWR 5—0 The GunnersRust Roest 36 2e klas A Chrislandia 2Good Luck 2 21 FSV—PTT 0—1 PCH—ONI 1—1 DEB—SPS 2—2 Smerdiek 2Dinteloord 2 21 Seolto 2Vrederust 33 2e klas B BVC 2—The Gunners 2 1—2 Wit Zwart 2Rust Roest 2 13 ONI 2—SSC 3 1—3 Sprang 3JPS' 2 30 WVO—BVC 3 3—1 TSC—Beatrix 2 0—2 3e klas E SCODuss. Boys 22 TEC—HNC 2 1—1 JPS 3Wit Zwart 3 50 SSC 4—Good Luck 3 4—1 j Beatrix 3Sinjo Maluku 12 3e klas F 1 Good Luck 4—SSC 5 4—1 Beatrix 5JPS 4 22 HNC 3—HNC 4 3—3 Rust Roest 3Wit Zwart 4 40 Wit Zwart 5Beatrixx 4 12 AANRIJDING I Op de hoek Raadhuisstraat-Trampad had j.l. vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen een tweetal auto's. Een auto bestuurd door een personeels- lid van de fa. A. L. van Wijlen kwam I uit de Trampad en wilde rechtsaf de Raadhuisstraat inslaan. In de Raad- huisstraat kwam toen juist een auto- j mobilist uit Den Haag van de rich- I ting Sprang af, die plotseling uitwij ken moest voor kinderen en daardoor op de linker weghelft reed. Zijn auto j kwam toen in aanrijding met de auto van de firma Van Wijlen, waarbij de beide wagens materiële schade oplie pen. De politie heeft de zaak in on derzoek voor de schuldvraag. JAARVERGADERING "GEZELLIGHEID" In het gebouw van de Chr. Volks bond in Sprang kwam de toneelver eniging Gezelligheid onder leiding van haar voorzitter de heer J. Haver- hals in jaarvergadering bijeen, welke d'oor 80 pet. der leden werd bezocht. Door de secretaris de heer G. Meijer en de penningmeesteresse mevr. C. Versteeg-Herman werden de jaarver slagen uitgebracht. Bij de bestuurs verkiezing werden de aftredende be stuursleden mevr. Doomen-v. Zwie- tering en de heren M. de Cloe en G. Meijer herkozen. Tijdens deze verga dering werd ook nog van gedachten gewisseld over de organisatie van een avond voor de bejaarden uit de ge meente. OLIEBOLLENAKTIE Door de toneelvereniging Gezellig heid wordt a.s. zaterdag een oliebol- lenaktie gehouden waarvan de op brengst bestemd is voor een 'avondje uit' voor de bejaarden uit de gemeen te. Het is n.l. de bedoeling van de vereniging om voor de inwoners van 65 jaar en ouder een ontspannings avond te organiseren. De daaraan verbonden kosten zoals vervoer, trak tatie, zaalhuur, etc. willen de leden van Geztlligheid bestrijden uit de op brengst van de oliefcollenaktie, daar de ontspanninpavond aan de bejaar- i den wordt g"8r.lonken. Bestuur en le 1 den van de torn elverenigïng hopen dat velen a.s. za'ndag oliebollen zul len kopen om deze organisatie rond tc krijgen. COLLECTE KERSTFEEST Door de besturen van de Ned. Herv. Zondagscholen te Capelle en te Sprang zal een huis-aan-huis collecte gehouden worden om de kinderen n waardige Kerstfeestviering te kunnen geven. De viering' van de gouden brui- oft van het echtpaar J. Couwenberg- Kroot uit de Groenewoudlaan te Waalwijk heeft aangetoond, dat de gemeenschapszin in die buurt zeer groot is. Het zeer actieve buurtcomi- té was danderdag in de gelegenheid het gouden paar een paar aangena me verrassingen te bezorgen, zodat de feestelijke dag tevens een onver getelijke dag werd. Het buurtcomi- té kon namelijk het gouden echt paar namens de gehele buurt van de Groenewoudlaan een televisietoe stel aanbieden in café-restaurant Olympia aan de Olympiaweg te Waalwijk. Het cadeau werd donderdag aan het gouden paar overhandigd door het bestuur van het buurtcomité, waaruit naar voren trad de heer van Heumen. Een gezongen H. Mis in de kerk van de St. Antoniusparochie voor het gouden paar vormde het begin van de feestelijke dag, die later werd voortgezet in café restaurant Olympia. Daar bood het echtpaar Couwenberg, dat nog een uitsteken, de gezondheid geniet het buurtco mité een enveloppe onder couvert aan. Tijdens de receptie kwamduide- lijk naar voren, hoe de buurt de heer (80) en mevrouw (79) Cou wenberg waardeert. Steeds waren zij bereid tot helpen, als dit nodig was in de buurt. Aan belangstelling op de receptie ontbrak het dan ook niet. Voor de kinderen was er vrij dagmiddag in de Lindeboom een feestmiddag, die onder leiding stond van Broeder Gabinus. Voor de vol wassenen is er nog een avond, eve- eens in de Lindeboom en wel a.s. vrijdagavond om 8 uur.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 7