Watertarieven in met ongeveer Waalwijk worden 10% verhoogd GERO KAATSHEUVEL Smikkelbar ,,'t BRAADSPIT" Sprang-Capelle LUIFSLTJX RAAD AKKOORD MET BASIS-BEGROTING 1970 gouden eeuw» Gemeente verkoopt zout voor gladheid Uitbreiding MAVO NOBLE een geschenk voor uw leven Hooi steeg Watertarieven Nieuwe SlO-schoo! Burg. Stieger her opende café de Re mise in Drunen WAALWIJK Vogel lust had succes Oplossing kruiswoordpuzzel Vredesplein, Waalwijk - Tel. 5091 Heerlijk vers SOFT IJS Badminton Waalwijk Waterpolo 15 DE ECHO VAN HET. ZUIDEN VAN. DINSDAG 23 DECEMBER 1969 15 (Van onze verslaggever) WAALWIJK - De gemeenetraad van Waalwijk heeft tijdens de laatste vergadering in 1969 die maandagavond werd gehouden het college van b. en w. niet erg lastig gemaakt. In goed twee en een half uur werkte de raad de 34 punten tellende agenda af Na een uitleg van wethouder C. P. van den Hoven, waarin deze duidelijk maakte dat de verhoging van de watertarieven zeer minimaal is, werd het voorstel om de tarieven van het waterbedrijf te verhogen zonder meer aanvaard. Conform het voorstel ging de raad ook akkoord mei de basisbegroting voor 1970. Op 26 en 29 ja nuari zal men de begroting aan een uitvoerige beschouwing onderwerpen. In de tijd dat de wegen spiegelglad zijn, wordt er tijdens de winterse raadsvergaderingen in het algemeen ook gesproken over de gladheidbe strijding. Dat was ook maandagavond het geval. Wethouder M. van Eijl wees er, bij de behandeling van het voorstel om de algemene politiever ordening te wijzigen, op dat in Janu ari van gemeente-zijde de bevolking zout zal worden uitgereikt ter bestrij ding van de gladheid op de stoepen. De geluidshinder die omwonende nogal hadden van de werking van de machines in het pompstation van het gemeentelijk waterbedrijf is van de baan. Wethouder C. van den Hoven vertelde dat een Duits bedrijf hier na lange studie een oplossing voor had gevonden. Ten behoeve van het wa terbedrijf werden enkele kredieten be schikbaar gesteld. De Waalwijkse gemeente-politie zal voortaan radio-contact kunnen heb ben met de korpsen uit de omliggen de gemeenten. De nieuwe zend- en ontvangapparatuur (ƒ10.000,-) kreeg de goedkeuring van het colleige. Bur gemeester Teijssen zei dat de stads gewestelijk ziekenvervoerdienst een eigen mobilofooriinstallatie zal krij gen die echter ingespeeld kan worden op die van de politie. In 1968 had de raad besloten mede werking te verlenen aan een uitbrei ding van de Mavo Maria Koningin aan de Taxandriaweg. Maandag stel de het college de raad voor dit be sluit in te trekken. Het schoolbestuur wil de uitbreiding realiseren via me dewerking van het rijk. In het kader van de mammoetwet - waardoor de Mavo niet meer ressorteert onder het l.o. - is dat mogelijk geworden. Het gaat hier om een uitbreiding in de richting van de Hertog Janstraat. De uitbreiding impliceert dat het ge bouw van de Jongerencursus, dat naast de Mavo-school staat, moet ver dwijnen. Wethouder M. van Eijl ver telde dat er plannen bestaan voor nieuwbouw ten behoeve van dit vor mingscentrum. Hoogst waarschijnlijk moet het bestaande gebouw dan ver dwijnen. Met de aanleg van de Margrietstraat (verbindingsweg tussen Mr. v. Cooth- straat en Stationsstraat) zal spoedig kunnen worden begonnen. Nadat de raad maandag een perceel grond van de Lederfabriek v.h. Van Iersel- Zilvium Witlox aankocht is alleen nog 'n per ceel nodig, dat eigendom is van de LTS. Het gaat hier om de voormalige fabriek van Wagenberg-Festen, waar in gymnastieklokalen van de LTS zijn ondergebracht. Het voorstel om het pand Grotestraat 269 te verkopen aan de eigenaresse van apotheek Nijman werd door het college teruggenomen. De raad deed bij monde van de heer Meys de sug gestie om in de verkoop-transactie de bepaling op te nemen dat een strook grond van dit perceel gelegen langs de Hooisteeg beschikbaar gesteld moet worden ten behoeve van de ver breding van deze weg. Het college wil nu eerst inzicht verkrijgen in de bouwplannen. Wordt tot nieuwbouw overgegaan dan wil men de mogelijk heid bezien deze bepaling in de trans actie op te nemen. Het voorstel zal in een navolgende vergadering op nieuw aan de orde worden gesteld. Gezien het te verwachten verlies van het gemeentelijk waterbedrijf in 1970 hadden b. en w. de raad voorgesteld de tarieven te verhogen. Wethouder van den Hoven wees er op dat de be hoefte aan water in Nederland steeds meer toeneemt. Om verspilling tegen te gaan, zo zei hij, bestaan er in Ne derland al plannen om het water per liter te gaan verkopen. Gelukkig be schikt men in Waalwijk over goede bronnen. De nieuwe installatie in het pompstation maakt het mogelijk de produktie op te voeren. De verhoging waarmee de raad akkoord ging, bete kent dat men per kwartaal in plaats van 43,80, 48,18 gaat betalen. Omgerekend is dit 1,2 cent per 20 liter tegen 1 cent per 20 liter op dit moment. Nadat de raad zonder op of aanmer kingen de basisbegroting 1970 had aanvaard kwam nog het nagekomen voorstel aan de orde om een krediet van bijna 2 miljoen gulden beschik baar te stellen voor de bouw van een definitief gebouw voor de School voor Individueel Onderwijs op een terrein aan de Woeringenlaan. Het gaat hier om een zeer riante 10-klas- sige school, die wellicht ook een klein instruktiebad gaat omvatten. De heer van den Boogaard maakte enkele op merkingen over het architektenhono- rarium en de advieskosteri die te sa men bijna een kwart miljoen gulden bedragen. Hij gaf het college in over weging deze pesten nog eens nader i oezien. Me: een dankwoord aan de laad en de plaatselijke pers voor de medewerking het afg ,'opei. jaar, -loot bur.it-u^tster J. Tei.sseit deze vergadering. PERSONEEL en DIRECTIE van Speclalltelten-HZeótaurant Siotel cüerwiel - HOaalwijk wensen U een „PRETTIG KERSTFEEST" Burg. v. d. Klokkenlaan Waalwijk Telefoon 4818 61 GESLAAGD Op het onlangs te Rotterdam gehou den examen voor het Staats Praktijk diploma voor Bedrijfsadministratie, slaagde onze plaatsgenoot P. v. Laar hoven. OPDRACHTEN EN GUNNINGEN Onder architectuur van de heer Hub. Prins, architect BNA te Kaatsheuvel, zijn de volgende werken opgedragen. Het bouwen van kantoren en de ver bouw van de schoenfabriek van de firma Oosterwaal te Kaatsheuvel aan aannemer J. de Kort te Kaatsheuvel. Het bouwen van vijf bejaardenwonin gen te Loon op Zand voor de Stich ting Bejaardenzorg te Loon op Zand aan het bouwbedrijf Pepping N.V. te Kaatsheuvel. Deze vijf bejaarden wo ningen vormen een uitbreiding, van een totaal van 19 bejaardenwonin gen met een verzorgingstehuis, welk project gerealiseerd wordt aan de Van Rijckevorselstraat en waarvan de totale bouwkosten ruim 3.000.000 bedragen. Men verwacht omstreeks september 1970 met de totale bouw gereed te zijn. Onder architectuur van de heer Prins is het bouwen van een 4-klassige kleuterschool annex speelhal en de daarbij behorende werken voor de stiohting St. Jozef te Cuyk gegund aan de laagste inschrijver, de aanne mersfirma gebr. Kerstens te Boxmeer De totale stidhtingskosten bedragen 450.000, - TREKKING WERFT-LOTERIJ Op maandag 29 december des avonds om acht uur, zal in de recreatiezaal van Huize Bethlehem te Kaatsheuvel de trekking plaatshebben van de gro te Werft-loterij ten overstaan van no taris J. C. A. M. van Ham te Kaats heuvel. Alle belangstellenden zullen de gelegenheid hebben bij deze trek king aanwezig te zijn. Zio mogelijk zullen de winnaars nog die avond, persoonlijk of telefonisch, worden benaderd. AKTIE VOOR BIAFRA e.a. "Kerstmis mag niet alleen een winke- liers-aktie zijn, het moet een diepere inhoud hebben". Onder dit motto zijn een groep mensen met een aktie ge start te Kaatsheuvel en verscheidene plaatsen in de omgeving. Het doel van deze aktie is iedereen, maar dan ook iedereen, informatie te verschaf fen over de wantoestanden in Biafra, Vietnam, het Midden-Oosten, enz., zodat men zich naast de gezelligheid van Kerstmis thuis ook bewust blijft van de harde realiteit in de rest van de wereld. Iedereen wordt dan ook aangeraden om tijdens eerste en twee de kerstdag eens naar het oude ge meentehuis aan de Hoofdstraat in Kaatsheuvel te gaan, dat tijdens die dagen geopend is van 12 uur 's mid dags tot 9 uur 's avonds, om daar kennis te nemen van de informatie die er in overvloed aanwezig is. De initiatiefnemers wensen u een zinvol kerstfeest toe. DESK-JEUGDTOTO In de 13e week van de DESK-jeugd foto werd een bedrag van 1102,20 ingelegd, dat door 3 deelnemers pre cies geraden werd. Dat zijn A. Krij- nen, Graaf Engelbredhtstraat 28 uit Oosterhout, A. v. Gompel, Pr. Mau- ritsplein 26, Kaatsheuvel en N. Gor- n endaal, Berndijksestraat 131, Kaats heuvel, die de eerste prijs 220,44 verdelen en elk 73,48 ontvangen. Voor de tweede prijs 110,22, kwa men in aanmerking M. van Boxtel-v. Dongen, Huygensstraat 93, mevrouw Raaymaakers, Hoofdstraat 110, Ma ria de Nijs, Gasthuisstraat 66, A. Bergmans, Berndijksestraat 82, M. v. Woensel, v. Heeswijkstraat 8, allen uit Kaatsheuvel en H. Leemans, Bos straat 76, Oosteihout, die elk een be drag van 18,37 ontvangen. Prijzen afhalen op maandag 29 december bij Th. Soeterboek, Parkstraat 11, tussen 19.30 en 20.00 uur. Conrtolestrook meebrengen. DOKTERSDIENST Tijdens de kerstdagen en het komen de weekeinde zijn de doktersdiensten als volgt geregeld. Op eerste kerstdag neemt Dr. A. de Vries, v. Rijckevorselstraat 6, Loon op Zand, tel. 04166-250, de dienst waar voor de doktoren P. Wijten- burg en R. Raaymaakers te Kaatsheu vel. Op tweede kerstdag neemt Dr. P. Wijtenburg, Hoofdstraat 4, Kaats- Burgemeester mr. H. Stieger her opende donderdagmiddag café Remi se. Hij zei deze symbolische herope ning zeer graag te verrichten om ver schillende redenen. Vooral omdat de ze ruim 40 jaar bestaande zaak, door zijn goed beleid uitgegroeid is tot 'n belangrijke zaak in de Drunense ge meente. Vele gerenommeerde zaken in de ho- recasector verdwijnen. Wat kan daar de oorzaak van zijn? aldus burge meester Stieger. Daarom is het zo be langrijk als een zaak in een gemeente zioh aanpast aan de eisen des tijds, en een sfeer weet te scheppen waar de mensen graag vertoeven. Café Re mise ligt op een markant punt, op 'n kruising naar de grote weg en naar 't natuurgebied van de Drunense Dui nen en het kampeercentrum. "Ik geloof", zei burgemeester Stie ger, "dat ik namens het gemeentebe stuur u van hart mag feliciteren. We zijn bijzonder trots op de historische naam Remise". Door het doorknip pen van een lint werd de nieuwe zaal op symbolische wijze heropend. Mevrouw Klerks bood de burgemees ter en zijn echtgenote een cadeau aan. Vele gasten waren intussen al in de met bloemen versierde zaal aanwezig. Later dankte de heer Klerks de bur gemeester en hij hoopte als binnen enkele jaren zijn zoon de zaak zou overnemen, nog op aller medewerking te kunnen rékenen. Verder werd de avond nog gezellig doorgebracht en bracht ook de boerenkapel nog een serenade. Waalwijkse Vogelvereniging „Vo- gellust boekte grandioos succes op Nationale Vogeltentoonstelling te Drunen. De Waalwijkse vogelvereniging „Vogellust", die het afgelopen weekend met 50 vogels deelnam aan de Nationale Vogeltentoonstel ling, georganiseer^ door de vogel vereniging „De Edelzanger" te Dru nen, wist daar vijf kampioenen en zes ere prijzen te behalen t.w.: Kamp. kan. E.K.: A. Span; Kamp. kan. O.K.: J Treffers; Kamp. wildz. E.K.: C. Thijssen; Kamp. bast.: J. Treffers; Kamp. tropen O.K.: A. Span. Ie prijs grote parkiet: A. Eekels; le prijs E.K. le prijs O.K. wildz.: A. Burmanje; 2e prijs E.K. wildz.: C. Thijssen; 8e prijs E.K. kan.: A. Fitters. Door deze successen hoopt „Vogel- lust" op de komende Bondskam- pioenschappen van 12-18 jan. 1976 te Rotterdam roge ogen te gooien. De oplossing van de kruiswoordpuz zel van vorige week (donderdag 18 december) luidt: Horizontaal: I. hand; 4. aas; 6. aai; 8. eg; 10 om; II. est; 12. til; 13. emma; 15. bal; 17. oke; 19. mlode; 21. stier; 23. een; 24. peter; 26. drevel; 28. kar; 29. spa; 31. tel; 32. ina; 33. nok; 35. ver; 37. olst; 38. mos; 40. zonde; 41. sip; 43. trio; 45. iet; 47. pïa; 49. rem; 50. sen; 51. tot; 53. lek; 54. minder; 56. trein; 58. tor; 59. emelt; 61. stem; 63. tee; 65. mee; 66. lepe; 70. n.l.; 72. po; 73. rok; 74. ook; 75. rose. Verticaal: 1. ho; 2. ambt; 3. deler; 4. a.t.o.5. steel; 6. alm; 7. ieder; 8. em; 9. gaar; 14. met; 16. aida; 18. keel; 20. opaal; 21. sas; 22. rete; 25. ego; 27. verzoek; 28. knoeien; 30. pro; 33. n.t.s.; 34. kip; 36. enk; 38. mop; 39. sta; 42. ido; 44. irene; 46. ende; 48. ier; 50. sire; 51. tree; 52. t.a.t.; 53. liter; 54. motto; 55. emmer; 56. tulp; 57. esp; 60. lens; 62. mak; 64. elk; 67. e.o.; 71. ne. i Onze Chef-kok ontlast Uw keuken-zorgen tijdens de KERSTDAGEN en OUD- en NIEUWJAAR. Half jong haantje, het blanke vlees ingewreven met fijne kruiderij en daarna langzaam goudbruin en knapperig gedraaid onder de gloed van de grill, speciaal verpakt om mede te nemen. Verder: Salades, Hamburgers, Kalfskroketten, Saté, Loempia en Super Frites. ook in bekers mede te nemen. Wij verzorgen op bestelling: Hors d'Oeuvre en Russische eieren. heuvel, tel. 04167-2550, de pratijk waar voor beide genoemde collega's en tijdens het weekeinde wordt de praktijk waargenomen door dokter Raaymaakers, Hoofdstraat 68 Kaats heuvel, tel. 2050. Verloskundige mej. M. van Vlefken, Rubensstraat 8, Kaatsheuvel, tel. 3666, heeft zowel tijdens de kerst dagen als tijdens het a.s. weekeinde dienst. Zowel tijdens de bedde kerstdagen als tijdens het komende weekeinde zal de praktijk van dokter H. Winkelman te Sprang worden waargenomen door collega K. van Tuijn, Vossenbergse- laan 21, tel. 2006. PASTORIEDIENST Voor geestelijke bijstand kan men ziidh tijdens de beide kerstdagen ver voegen aan de pastorie van de paro chie H. H. Martelaren van Gorcum, Erasstraat 6, tel. 2517 en tijdens a.s. zondag van 's middag 12 uur tot 's nachts ,12 uur aan de pastorie van de parochie St. Jan, Hoofdstraat 34, tel. 2515. KERKDIENSTEN Donderdag 25 december le kerstdag: Ned. Herv. Kerk Sprang 9.30 en 2.30: Ds. G. Wursten; Ger. Kerk Sprang 9.30 en 4.30: Dr. R. de Vries uit Katwijk aan Zee; Ned. Herv. Kerk Capelle 9.30 en 2.30 uur: Dhr. Beekman uit EIburg; Ger. Kerk Ca pelle 9.30 en 3.00: Ds. A. Vreugden- hil; Ned. Herv. Kerk Zuidholl.dijk 9.30 en 2.30: Ds. W. van Henneke- ler; Ger. Gemeente Julianalaan 9.30 en 3.00: leesdienst. Vrijdag 26 december, 2e kerstdag: Ned. Herv. Kerk Sprang 9.30 Ds. G. Wursten; Ned. Herv. Kerk Capelle: 9.30 Ds. Hovius uit Dordrecht; Ned. Herv. Kerk Zuidholl.dijk 9.30 Ds. W. van Hennekeler. Zondag 28 december: Ned. Herv. Kerk Sprang 9.30 en 2.30 Ds. G. Wursten; Ger. Kerk Sprang 9J30 en 4.30: Ds. F. Spoel- stra; Ger. Kerk Capelle 9.30 en 3.00 Ds. A. Vreugdenhil; Ned. Herv. Kerk Zuidholl.dijk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. van Hennekeler; Ger. Ge meente Julianalaan 9.30 en 3.00 uur: leesdienst. HERVERKIEZINGEN In de Ned. Herv. Kerk aan de Zuid holl.dijk zijn de kerkeTaadsleden Th. Haverhals, ouderling en A. Bogers en G. Kerst, diakenen herkozen. Het ligt in de bedoeling om tijdens de kerkdienst van Nieuwjaarsdag deze heren in hun ambt te bevestigen. Te vens werden de kerkvoogden, de he ren W. Mandemakers en Joh. van Os herkozen, welke heren inmiddels hun benoemingen hebben aangenomen. PLATTELANDSVROUWEN De afd. Sprang-Capelle van de Plat telandsvrouwen hield op donderdag 18 december j.l. in het cultureel cen trum Zidewinde haar jaarlijkse kerst avond. Hiervoor was de zaal geheel door eigen ledien naar smaak en sfeer van versieringen voorzien. De samen komst werd geoptend met samenzang waarne de presidente een openings woord sprak, waarin zij tevens uitleg gaf van de afbeelding op het pro grammablad. De programma-omslag was deze keer ontworpen door de heer Kees de Raat, hetgeen bij de dames zeer goed in de smaak viel. Het gehele programma op deze avond werd verzorgd door eigen leden. Een koortje zong o.l.v. mevr. NieuWen- huizen, die tevens de samenzang be geleidde. Mevr. Groot las een kerst verhaal, terwijl door mevr. v. Dron- gelen werd gedeclameerd. Mejuffr. Marja Heij was de enige gaste op deze avond en zij luisterde de avond op met prachtige zang, waarbij zij zichzelf op de gitaar bege leidde. In de pauzes werden diverse traktaties aangeboden. Nadat nog di verse liederen waren gezongen werd het programma besloten met een ge zamenlijk zingen van Ere zij God, waarna de presidente deze sfeervolle samenkomst besloot met het toewen sen van goede feestdagen. BESTUURSVERKIEZING In het culturele centrum Zidewinde werd j.l. donderdagavond door het bestuur van Stichting Dorpshuis te Sprang-Capelle een vergadering ge- B.C. HIGH SPEED Het eerste team van B.C. High Speed bleef donderdagavond op het goede spoor door in Tilburg met7-l van Pendragon 1 te winnen. Speciale vermelding verdient het feit, dat A. Elshout na 6 wedstrijden nog steeds ongeslagen is, zowel in zijn enkelspelen als in beide dub belspelen: De gedetailleerde uitsla gen zijn: Herenenkel: P. Leijtens- A. Weissoher: 12-15, 2-15; A. Els- hout-J. Wellen: 15-6, 15-13. Dames enkel: A. Dircksen-R. de Jong: 11-1, 11-0; J. Barendregt-M. Clocquet: 11 -7, 8-11, 11-4. Gemengd dubbel: A. Dircksen/P. Leijtens-M. Clocquet/ A. Weisscher: 13-15, 15-9, 15-11; J. Barendregt/A. Elshout-R. de Jong/ J. Wellen: 15-0, 15-0. Herendubbel: P. Leijtens/A. Elshout-A. Weisscher /J. Wellen: 15-12, 15-12. Damesdub- bel: A. Dircksen/J. Barendregt-R. de Jong/M. Clocquet: 15-2, 15-3. houden met afgevaardigden van de aangesloten verenigingen die werk zaam zijn op cultureel gebied. Aftre dend was mevr. Winkelman, doch zij was herkiesbaar, terwijl voorzien moest worden in de vacature van me vrouw Oerlemans-Aalfs. Er werden een tweetal voordrachten opgesteld, n.l. mevr. Winkelman, mevr. Heij- mans en Dr. Gerlach en de heer G. Sterrenburg. De beide eerste perso nen t.w. mevr. Winkelman en Dr. Gerlach werden door het bestuur be noemd. KERSTFEESTVIERINGEN ZONDAGSCHOLEN Op de avond van le kerstdag zal in de Ned. Herv. Kerk in Sprang om 7.30 uur met de kinderen van de zondagschool het kerstfeest worden gehouden. Voor deze dienst worden niet alleen de kinderen maar ook de ouders en alle overige belangstellen den verwacht. Door de kinderen zul len er teksten worden opgezegd, het Kerst-evangelie wordt verteld, er is een kerstverhaal, en voorts kinder- en gemeentezang. Tevens zal afscheid genomen worden van een 26-tal kinderen die de zon dagschool verlaten. In de Ned. Herv. Kerk te Capelle zal op Tweede Kerst dag des namiddags om half drie met de kinderen van de zondagschool het kerstfeest worden gevierd. Ook hier worden natuurlijk de ouders en overi ge belangstellenden verwacht. VERKIEZING NOTABELEN In de consistorie der Ned. Herv. Kerk te Capelle zal op zaterdagmid dag 27 december van 2 tot 4 uur no tabelenverkiezing worden gehlouden, waartoe stemgerechtigd zijn de man nelijke lidmaten der gemeente. KERSTVOLKSZANG Woensdagavond zal in het culturele centrum Zidewinde om half acht weer de kerstvolkszang worden ge houden, waaraan o.m. medewerking verlenen, burgemeester Van Prooijen, Ds. Schrijver, Ned. Herv. predikant uit Waspik, de heer Drop, organist en het kinderkoor van de zangvereni ging Hallelujah. Het tweede treffen in deze win- terpolocompetitie tegen ZYV uit 's-Hertogenbosch was 'n waar doel punten festijn (5—5) in tegenstel ling tot de eerste ontmoeting die in een 00 stand eindigde. Meteen na het beginsignaal trokken de Waalwijkers met goed opgezette aanvallen op het doel van de tegen stander af en namen door Peter van Bracht en Albert Moeling met twee doelpunten afstand van de tegen- parij. Dit bleek echter niet afdoende. ZYV kwam via enkele mooie boog- ballen terug en stond bij de rust zelfs voor met 32. Als antwoord van WZV werden door Frans van Loon twee ballen in het net gede poneerd 43. Deze zelfde speler werd meteen daarop het water uit gestuurd wegens te hard spel. De nummerieke meerderheid van ZYV mondde toen spoedig uit in 'n doelpunt 44. De laatste minuten gaven een ver beten strijd te zien om de twee kostbare winstpunten, doch met van beide zijden nog een doelpunt ein digde deze wedstrijd evenals de eerste in een puntenverdeling. N.C.V.B. VOOR WAALWIJK e.o. Op woensdag 17 december vierde onze afdeling Kerstfeest. Er waren ongeveer 100 leden en gasten aan wezig. Er werd begonnen met de liturgie, waaraan medewerking werd verleend door mej. Ellen de Wind en dhr. Nieuwkoop, respectie velijk zang en begeleiding. Mevr. Overweel en mevr. Van Herwijnen verzorgden de declamatie. Na de pauze las Mevr. Koster-v. d. Starre een verhaal voor. Het geheel was een sfeervolle afsluiting van het jaar 1969. De N.C.V.B. wenst haar leden geze gende Kerstdagen en een voorspoe dig 1970'. De volgende vergadering is 29 jan. Het is de Jaarvergadering; waar mevr. J. Wesselink-Lengkeek zal declameren.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 15