SPORTJAAROVERZICHT 1969 Wielersport bracht Nederland drie wereldkampioenen roei- riljant WSC neemt op 5 januari afscheid van voorzit. N.v.Loon jpe» Stijgende prijzen en belastingen studenten demonstreerden ft ft ft ft ft ft ft ft KAATSHEUVEL COMITÉ GAAT KLEEDACCOMMODATIE VERBETEREN V AN MIL WAALWIJK DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DINSDAG 30 DECEMBER 1969 WieKergoud voor Harm ©ttenfoos, Jaap Oudkerk en Bert Boom Voetballers niet naar Mexico Atletiek Schaatsen Zwemmen Judo Een JPC groei-briljantring... waardevol geschenk! Een ring met een prachtige, grote briljant-nu bereikbaar! Want u kunt beginnen met een kleine - maar daarom niet minder echte - briljant. Met JPC-Garantie voor kwaliteit, hoogwitte kleur en waardevastheid bij inruil. Beginprijsreeds vanaf 126,-. Onder overlegging van het JPC-Certificaat dat u bij uw eerste aankoop hebt ontvangen, kunt u deze ring later inruilen voor een ring met grotere briljant. U ontvangt voor uw ingeleverde ring het volle aankoopbedrag terug en hoeft u dus alleen het prijsverschil bij te betalen. Enzovoort... zo. groeit uw bezit I Wij tonen u graag onze kollektie en verstrekken u gaarne - vrijblijvend - alle inlichtingen. Wij wensen U een prettige jaarwisseling en een voorspoedig 1970 groci-briljant Wereldtitel Augustus September H. Witteveen kandi daat gesteld als voorzitter Accommodatie Oktober Fniale 11 11 Ook in het jaar 1969 is er op sportgebied veel gebeurd. De gemoede ren raakten weer vaak verhit, affaires vertroebelden de sportieve ge dachten en tal van belangrijke evenementen hielden mdjoencn men- sen in spanning. We zouden ons moeten beperken tot bepaalde hoogte punten in ons sportwereldje. Middelburg kampioen. Bij de zater dagvoetballers greep VVOC uit Har derwijk de nationale titel. In de strijd om het algehele amateurkam pioenschap van Nederland verraste VVOG de Zeeuwen. Nederland telde als wielernatie weer geducht mee. Harm Ottenbros werd wereldkampioen op de weg bij de profs door in Zolder (België) in een geweldige eindsprint de Belg Julien Stevens te verslaan. Onze landgenoot Harings werd zesde. Bij de profs bereikten Bongers en Pe ter Post de halve finales achtervol ging. Verder kwamen ze niet; ze za gen de Zwitser Kurmann wereld kampioen worden. Bij de prof-stayers een geweldige triomf van de 32-jarige Jaap Oud- kerk uit Naarden, die vriend en vijand verraste door wereldkam pioen te worden op de piste van het Antwerpse sportpaleis. Ook bij de amateur-stayers stond een Nederlander op de hoogste trede van het erepodium en wel Bert Boom, die Cees Stam naar de tweede plaats verwees te Brno, waar vele anti-Russische demon straties plaatshadden. Cees Stam, die normaal Boom op enkele ron den achterstand rijdt, werd gehan dicapt door motorpech. Voor Keetie Haage, het vrolijke Zeeuwse meisje, was er bij de damesachtervolgers een bronzen medaille weggelegd. Stappen we over naar de Tour de France, het grootste jaarlijkse wie lerspektakel bij de renners, dan zien we een oppermachtige Eddy Merkx naar de eerste plaats rijden. Een grandioos winnaar deze Belg, die zijn naaste concurrent, de Fransman Pingeon, op ruim 17 mi nuten achterstand reed. Poulidour werd derde, Gimondi vierde. De beste Nederlander was Rini Wagt- mans, die een eervolle zesde plaats behaalde met een achterstand van bijna 34 minuten. Merkx, die dit jaar vele successen behaalde, nam met deze glanzende Tour-zege gran dioos revanche op de verdachtma kingen rond zijn persoon. Hij zou doping hebben geslikt. Later trok men de „aanklacht" in. De Ronde van de Toekomst voor amateurs werd een Nederlandse aangelegenheid. Joop Zoetemelk reed in schitterende stijl naar de eerste plaats, gevolgd door de Span. jaard Luis, die ruim 5 min. achter stand had in het algemeen klasse ment. Fedor den Hertog stelde wat teleur met zijn 10e plaats, Oosterhof werd 11e. En om het succes com pleet te maken: Nederland eindigde in het ploegenklassement op de hoogste plaats. Een geweldige triomf voor de sympathieke coach Joop Middelink. Nederland zal volgend jaar niet deelnemen aan de eindronden van het wereldkampioenschap voetbal I in Mexico. Ondanks de geweldige inspanningen, die bondscoach Geor ge Kessler zich getroostte, haalde Oranje het weer niet. Als Nederland thuis, had gewonnen van Bulgarije waren er beslissingswedstrij den noodzakelijk geworden tegen de Po len en de Bulgaren. Nederland-BuL garije werd echter een gelijk spel en dat terwijl er zoveel mogelijkhe den waren voor Oranje. Ook hier een affaire: die van Johan Cruyff, die niet kwam opdagen tijdens de training in Holten en daarom werd uitgesloten. Met Cruyff erbij had Nederland tegen de Bulgaren meer kans gehad. Tevoren had men in eigen land tweemaal gewonnen van Luxem burg, terwijl ook Polen werd versla gen. De uitwedstrijden tegen Bul garije en Polen brachten echter ne derlagen op. De oefenwedstrijd te gen Engeland ging na een leuk tref fen verloren: 01. In de competitie greep Feijenoord het kampioenschap en won het te vens de KNVB-beker. Daar PSV tweede werd in de bekercompetitie mochten de Eindhovenaren deelne men .aan het Europacuptournooi voor nationale bekerwinnaars. Feijenoord kwam als landskam pioen uit in het Europacup tournooi. De Rotterdammers drongen door in. de kwartfinale door een fraaie zege op AC Milan. Feijenoord speelt in de volgende ronde tegen Vorwarts Berlin. PSV werd uitgeschakeld door het lot. ROMA ging een ronde verder. Ajax maakte dit jaar furore in het Europacup bekertournooi, sei zoen 1968-'69. De Amsterdammers bereikten na enerverende evene menten de finale in Madrid. Hier werd verdiend verloren van het sterke AC Milan: 4—1. Dit seizoen hoopt Ajax echter terug te komen in het Europacuptournooi, maar dan moet het eerst landskampioen wor den. Of het zal lukken? Het Nederlands amateurelftal, on der leiding van eerst Siem Plooyer en nu Arie de Vroet, bereikte prach tige resultaten. En in de vaderland se zondagcompetitie amateurs werd De Limburgse atlete Maria Gom. mers, die volgend seizoen niet meer in de topsport uitkomt, daar ze gaat trouwen, heeft in het afgelopen aletiekseizoen vaak de aandacht op zich gevestigd. Ze verbeterde re cords en was vooral sterk op de 1500 m. Tijdens de Europese kam pioenschappen 1500 m in Athene werd Maria tweede, Ilja Keizer vijf de en Anneloes Bosman negende. Aad Steylen plaatste zich als 18e in de marathonloop. De doping-affaire rond Ed de Noorlander, de Neder landse tienkamper, die in Grieken land kansloos was, bracht vele ge moederen in beroering. Bij de Ne derlandse herenatleten gebeurden er overigens dit seizoen geen opval lende dingen. dl in de eerste ronde, heel verras send, door een Belg uitgeschakeld. In de strijd aller categorieën her stelde Ruska zich weliswaar,, maar hij moest toch uiteindelijk zijn meerdere erkennen in de oersterke Japanner Matoshi Shinomaki, die wereldkampioen werd. Voor Wim Ruska was er een zilveren medail le. Toch niet zo slecht, hoewel, ve len er anders over dachten Voorts waren er bronzen plakken voor de Nederlandse judoka's Mar tin Poglajen en Ernst Eugster. Na het vertrek van vedetten zo- As Ada Kok, Toos Beumer enz. kwam er een leegte in de Neder landse zwemmerij. Gelukkig dien den zich enkele jeugdige talenten aan, hoewel momenteel toch niet al te optimistisch mag zijn. De resulta ten van vooral de senioren bleven dit jaar beneden peil. Bij de jeugd trad Roger van Hamburg sterk op de voorgrond. In de nationale kam pioenschappen veroverde hij vele medailles en brak heel wat records. Tijdens de Europese kampioen schappen voor de jeugd „pakt" Van Hamburg twee gouden medailles en een bronzen plak. Een nieuw talent op dit terrein is de 13-jarige Anke Reijnders, die dit jaar van zich deed spreken. De wereldkampioenschappen ju do in Mexico liggen nog tamelijk vers in het geheugen. Daar herover de Japan de hegemonie en dat be tekende geen (verwacht) goud voor de grote, sterke blonde Wim Ruska. Ruska werd bij het zwaargewicht Nog voordat Deventer het we reldkampioenschap schaatsen bij de heren te zien kreeg, hield men eerst nog in het trieste Grenoble de we reldkampioenschappen voor demes. Algemeen rekende men op Stien Kaiser, die echter niet verder reik te dan een tweede plaats. De titel kwam in handen van de Russin Lasla Kauniste, die op de 1000 m. hijzonder goed voor de dag kwam. De Nederlandse dames reden heel sterk op de 3000 m. en Ans Schut verbeterde zelfs het wereldrecord met een tijd van 4.52.0. In het eind klassement werd de Russin wereld kampioene, 2 Stien Kaiser, 3 Ans Schut. Daarna had het met grote belang stelling tegemoetgeziene tournooi om de wereldtitel bij de heren in Deventer plaats. Ard Schenk startte uitsetkend met een schitterende tijd van 41.1 sec. op de 500 m. Dag Fornaess werd tweede achter de Amerikaan Biatchford. Peter Nottet verraste iedereen door nog sneller te rijden dan Ard Schenk, n.l. 40.8 sec. Cees Verkerk raakte achterop met zijn tijd van 42,6. Op de 5000 m. kwam Verkerk goed terug. Met zijn tijd van 7.24.1 werd hij royaal winnaar. Fornaess noteerde 7.38,- maar door zijn goe de 5G'0 m. leidde hij na de eerste dag. De 1500 m. bezorgden Ard Schenk een gevoelige deceptie door een val. Hij was uitgeschakeldCees Verkerk reed geweldig door, on danks barre weersomstandigheden, de 1500 m. te winnen. Als Verkerk de 10.000 won, was hij automatisch Wereldkampioen. Redenen dus om met optimisme de komende strijd tegemoet te zien. Niemand twijfelde meer aan de titel van Verkerk, toen in de eerste rit Jan Bols de Noor Fornaess met 16.02,9 de baas bleef. Verkerk wist dus waaraan hij toe BANKETBAKKERIJ l J. K. VERHULST Uw juwelier met het klokkenspel Grotestraat 260, Waalwijk Tel. 04160-4681 wasDe eerste 4 ronden ging hij geweldig goed, bleef ver onder het schema van Jan Bols. Verkerk wilde meer. In de stormachtige kou de wenste hij zeer snel te gaan. Hij forceerde zich, en viel terug. Kees moest genoegen nemen met de tweede plaats achter Dag Fornaes. Tot slot nog enkele data: Op 10/ U januari hebben de Nederlandse kampioenschappen dames en heren plaats in Deventer; 24 en 25 janua ri en 1 februari de Europese kam pioenschappen heren. Op 21 en 22 februari in West Allis de ISU-sprin- kampioenschappen dames en heren. (vervolg van pag. 1) Nederland is voor een groot deel opgewekt met vakantie. De zon laat Nederland niet in de steek. Toch trekken zo'n 2 miljoen Nederlan ders naar het zuiden. Verwacht wordt, dat buitenlandse toeristen in Nederland voor zo'n 1,3 miljard gul den zullen uitgeven. In België ver ongelukt een Nederlandse bus in de Maas bij Dinant. Slechts enige in zittenden worden gered. De bus zou in een verkeerde versnelling een helling zijn afgedaald. Nederland windt zich op over de gang van zaaken op Nieuw Guinea. De Volksraadpleging daar wordt hier nauwelijks serieus genomen. Papoea's in Nederland protesteren. Maar minister Luns (Buitenlandse zaken) zegt, dat alles goed is. Ne derlandse journalisten, daartoe of ficieel uitgenodigd, weigeren als „waarnemer'' dienst te doen. Una niem stemmen de kiesmannen vóór aansluiting bij Indonesië. Geheel volgens de verwachtingen. In no vember zou minister Luns bij de Verenigde Naties zeggen, dat dit toch eigenlijk wel de beste oplos sing is voor Nieuw Guinea. De secretaris van de Socialistische Jeugd Amsterdam) wordt toch niet uit het kiesrecht ontzet. Het Am sterdams Gerechtshof veroordeelt de jonge man in hoger beroep tot vijf maanden gevangenisstraf^ waar van 3 maanden voorwaardelijk. Ook de ontzetting uit het recht om bij de krijgsmacht te dienen wordt ongedaan gemaakt. De procureur- generaal meent, dat zo'n veroorde ling anders voor veel jongeren aan leiding kan zijn soortgelijke delic ten (belediging van het Koninklijk Huis) te begaan. Minister De Block stelt op 4 sep tember de prijsstop gedeeltelijk bui ten werking. De regeling is vanaf 8 april van kracht geweest. Sommige kosten mogen weer worden doorbe rekend: inkoopprijs van produkten, grondstoffen en halffabrikaten; ad vertentietarieven, vrachtprijzen, omzetbelasting, enz. De minister deelt mee, dat de prijzen in 1969 ongeveer 7,5 procent boven het ge middelde prijspeil van 1968 zullen stijgen. De vakbonden vinden, dat de bewindsman overhaast met zijn besluit komt. Zij vrezen, dat de prijzen opnieuw gaan stijgen. De Nederlandse regering doet wat onvriendelijk tegen België omdat onze zuiderburen de invoering van hun eigen BTW uitstellen tot 1971. Met enig ongenoegen wordt gecon stateerd, dat niet alleen de grens controle gehandhaafd blijft maar ook de horecaprijzen in België la ger blijven. Koningin Juliana houdt op 16 sep tember (Prinsjesdag) de traditione le troonrede. Naast haar in de Rid derzaal zit alleen prins Bernhard. De overige leden van het Konink lijk Huis zitten bij de andere geno- r digden. Bij de plechtigheden doen zich nauwelijks incidenten voor. De politie heeft een tip gekregen, dat tijdens de rit naar de Ridderzaal een aanslag zal worden gepleegd. Een verhaal, dat ook in buitenlandse kranten verschijnt. De Haagse bin nenstad wordt nauwkeurig be waakt. Het enige incident, dat zich voordoet, betreft enige protesteren de kunstenaars op het Voorhout. Op de N'ederlandse Antillen wor den verkiezingen gehouden. De re gerende Democratische Partij lijdt een forse nederlaag. Alle partijen willen een ronde-tafel-conferentie over onafhankelijkheid, maar vast houden aan een zekere band met Nederland In Limburg zal een petro-chemi- sche raffinaderij worden gebouwd. Staatsmijnen en Shell werken daar bij samen. De regering zal tot 75 miljoen rente en aflossing betalen van leningen, die voor de bouw no dig zijn. De raffinaderij moet 3,7 miljoen ton olie verwerken. De olie zal worden aangevoerd via pijplei dingen. In Amsterdam hebben toeristen er een nieuwe attractie bij: slaper- tjes kijken op de Dam. De politie houdt regelmatig controles onder de jongeren rond het vrijheidsmonu ment, maar kan tegen het slapen op zich niets doen. Onder de regel matige bezoekers van het monu ment worden twee jongemannen aangehouden omdat zij ervan wor den verdacht in Amsterdam in diens flat een homofiel te hebben vermoord. WAALWIJK - Op maandag 5 ja nuari zal op de Algemene Leden vergadering van WSC bij De Twee Kolommen haar nieuwe voorzitter kiezen. De heer N. v. Loon, die deze functie sedert 10 jaar bekleedde, heeft zijn aftreden reeds op de Jaarvergade ring in juil jl. medegedeeld, doch zou tot januari 1970 aanblijven om bestuur en leden in staat te stellen en de tijd te geven naar de juiste opvolger uit te zien. De heer v. Loon heeft WSC geleid in een moeilijke tijd van tegenslag, degradatie en daarmede samenhan gende perikelen, o.a. achteruitgang van de recettes. De heer van Loon was bijzonder actief op het gebied van representatie van WSc in meerderlei vorm doch was ook vaak woordvoerder van de Waalwijkse verenigingen, waar deze gezamen lijk naar buiten traden. Door het bestuur is als kandidaat voor het voorzitterschap gesteld de heer H. Witteveen, verkoopleider van een vooraanstaand Nederlands levensmiddelenconcern. De heer Witteveen, die sedert enige jaren in Waalwijk woont heeft in zijn vroe gere woonplaats Enschede diverse functies in het verenigingsleven uit geoefend (o.a. jeugdi^-enigingen) en heeft zelf actief voetbal gespeeld van zijn 7e tot zijn 42e jaar. Hij is aan voetbal verknocht en is lid geworden van WSC toen zijn zoon zich als actief lid bij WSC aan meldde. Zijn zoon heeft een groot aantal wedstrijden in het eerste elf tal gespeeld. De heer Witteveen heeft een leidinggevende functie in zijn positie en WSC hoopt dat zijn leiderscapaciteiten WSC als voor zitter ten goede zullen komen, en he besuur is dan ook van mening in de persoon van de heer Witte veen een zeer geschikte candidaat gevonden te hebben. Op deze Algemene Ledenvergade ring zal WSC eveneens een nieuwe 2e secretaris kiezen. Door het ver anderen van werkkring en het ver laten van zijn woonplaats moest voor de in juli op de Jaarvergade ring gekozen le secretaris, de heer Th. Verhoofstad een nieuwe 2e se cretaris gevonden worden, aan gezien de toenmalige 2e secretaris, de heer W. v. d. Lee le secretaris werd. Als 2e secretaris werd door het Be stuur tijdelijk aangezocht de heer J. Dumoulin, die als zodanig voor de Algemene Ledenvergadering van 5 januari 1970 candidaat gesteld is. Verder is in de boezem van de ver eniging een comité gevormd, dat op eigen initiatief en met krachten uit de eigen vereniging de hoognodige voorziening in de behoefte aan kleedvertrekken wil treffen. De aanwezige kleedaccomodatie is be slist zeer onvoldoende en na her haalde verzoeken bij de Gemeente om met haar financiële steun hier in verbeteringen te treffen bleef het resultaat negatief. Niet alleen het tekort aan kleedvertrekken voor spelers en scheidsrechters is nij pend, ook het sanitaire probleem blijft WSC zorgen baren. De wasbakken verkeren in ondeug delijke staat, en zijn veel te be krompen, er zijn geen douches en de toiletten zijn slechts derde-rangs noodgelegenheden. Het reeds in actie geweest zijnde comité zal het bestuur binnenkort vastomlijnde plannen voor leggen en het zal van de financiële konse- kwenties afhangen of WSC deze hoognodige verbeteringen met eigen middelen kan verwezenlijken. In het Academisch Ziekenhuis in Utrecht wordt (op 11 oktober) prins Constantijn geboren. De zoon van prinses Beatrix moet in een couveu se worden opgenomen. De baby lijdt aan wat de doktoren „Hyaliene membranenpneumonie" noemen, 'n aandoening van de luchtwegen, die niet ongevaarlijk is. Tien dagen la ter is het kleintje weer zover her steld, dat het uit de couveuse kan worden genomen. De prins woog bij de geboorte 3240 gram. Een definitief plan wordt ge maakt voor de sluiting van de Lim burgse mijnen: vóór eind 1975 zul len alle mijnen dicht zijn. Daardoor komen 17.000 arbeidsplaatsen te vervallen. Een aantal van de plaat sen zal worden opgevuld door de chemisch bedrijven van Staatsmij nen. Over Verolme ontstaat ongerust heid. De scheepsbouwer heeft finan ciële problemen. De regering wil wel bijspringen, maar eist een zeke re controle. Nadat Verolme steun krijgt, maakt hij bekend, dat hij in Australië nieuwe werven wil bou wen. Bij Oirschot en het Kuinderbos wordt geprotesteerd tegen de plan nen voor nieuwe militaire oefen terreinen. Voorlopig zonder resul taat. Nederland lacht wat om minister Beernink (Binnenlandse zaken), die bij de Belgische grens wordt betrapt op smokkel van twee sloffen siga retten. De minister toont zijn diplo matieke pas, maar moet later toch betalen. Hij heeft tenslotte zelf de harde lijn gepredikt. Ook Amsterdam gaat hard optre den tegen de „damslapers". De ge meenteraad verbiedt het „zich be vinden op of tegen een gedenkte ken" en het gebruik van openbare wegen als slaapplaats. Expoge, het Veteranenlegioen en de Nationale Federatieve Raad van het voorma lig verzet zijn blij. Zij hadden al in juli bij premier- De Jong op maatre gelen aangedrongen, i Oktober brengt een nieuw goud mijntje. Wij blijken rijker te zijn aan grondstoffen dan wij ooit had den gedacht. In Groningen zijn gro te reserves Kalium- en magnesium- zouten gevonden. Minster De Block zegt, dat de winning nog wel de no dige problemen oproept. Ook in Suriname worden verkie zingen gehouden. De Nationale Par tij van premier Pengel verliest ze ven van haar achttien zetels. Het is wel zeker, dat premier Pengel niet meer als zodanig terug zal keren. In het betwiste gebied tussen Suri name en Guyana doen zich wat in cidenten voor. De secretaris-gene raal -an het minsterie van Defensie, de heer Peijnenburg, gaat zijn boek je te buiten en laat alvast man schappen van de marechaussee in enten, voor het geval dat Suriname Nederland om militaire bijstand vraagt. Het slot van het jaar brengt wat politieke spanning (rond de belas tingen), maar verder weinig ver rassingen. Wel sombere gezichten bij Werkspoort, onderdeel van het grote VMF-concern, dat zal moeten sluiten. De werknemers gaan in sta king. Zoals eerder ook is gestaakt hij de strokartonfabrieken in Gro ningen. Nederland blijkt zowaar de grootste raffinaderij ter wereld te hebben. Op Pernis wordt een nieuw onderdeel toegevoegd aan de be staande Shell-raffinaderij. De tota le capaciteit komt daarmee op 25 miljoen ton ruwe olie per jaar. Het mag aardig zijn voor de economie, er zijn ook risico's aan verbonden. Kort achter elkaar breekt brand uit in olie-opslagplaatsen, zowel op Per nis als in het Amsterdamse haven gebied. De branden worden geluk kig snel bedwongen. Zoals ook de politieke brand niet meer dan een los floddertje blijkt te zijn. Wij kun nen 1970 in alle rust tegemoet zien, waarbij Uw Nieuwsblad U al het goede wenst. DOKTERSDIENST A.s. donderdag (Nieuwjaarsdag)' zal de praktijk van de doktoren R. Raay- maakers en P. Wijtenburg te Kaats heuvel worden waargenomen door dr. A. de Vries, van Rijckevorselstraat 6 Loon op Zand, tel. 04166-250. De praktijk van dr. K. van Tuijn te Kaatsheuvel zal op deze dag worden waargenomen door collega H. Win kelman, Kerkstraat 99, Sprang, tel. 04167-2350. Verloskundige mej. M. van Vlerken, tel. 04167-3666, heeft dienst. TENTOONSTELLING PV KAATSHEUVEL-WEST De PV Kaatsheuvel West hield afge lopen zaterdag en zondag in haar clublokaal café Kerkzicht, haar jaar lijkse onderlinge tentoonstelling. 330 duiven waren ingezonden. Voor deze tentoonstelling toonden de plaatselij ke duivenwereld een grote belangstel ling. Oök diverse leden van de Zuid Ned. Bond toonden hun interesse. Voorzitter P. Stoope van de Brabant se Bond was vol lof voor het werk van de organiserende vereniging. Hij onthulde de gunstige ontwikkeling van de bond, die gestart was met een schuld van 370.000,- welke in vijf jaar was teruggebracht tot een bedrag van 50.000,-. Als keurmeester bij de tentoonstelling fungeerde de heer Verhoeven uit Tilburg, wiens beoor deling de volgende uitslag opleverde: Doffers 1969: 1. Fr. van Woensel jr; 2. H. van Son; 3. C. van Ree. Duivinnen: 1969: 1. A. Ververs; 2. J. Kemmeren; 3. J. Snoeren. Oude doffers: 1. P. Hendriks; 2. A. Couwenberg; 3. J. Monsieurs. Oude duivinnen: 1. H. Klis; 2. Jac. Kemmeren; 3. H. Snoeren. Doffers '67-'68: 1. J. van Boxtel; 2. A. Counwenberg; 3. J. van Boxtel. Duivinnen '67-'68: 1. J. Kemmeren; 2. A. Ververs; 3. J. van Boxtel. Late doffers: 1. C. van Ree; 2. J. Kemmeren; 3. A. Couwenberg. Late duivinnen: 1. M. van Corstanje; 2. M. C. Damen; 3. G. v. d. Linden. Mooiste doffer: Fr. van Woensel jr. Mooiste duivin: J. Kemmeren. D1STR. KAATSHEUVEL KNBB Afgelopen weekeinde zijn de gewes telijke kampioenschappen 4e klasse groep 2 Brabant-Zeeland gespeeld in Tilburg, waaraan N. Schellekes van het district Kaatsheuvel deelnam. Het is hem geluk na 7 wedstrijden onge slagen 't kampioenschap in de wacht te slepen met een gem. van 2.21. Aan hem nu de taak ons district straks hoog te houden bij het landskampi oenschap in het district 'Noorden'. Eindstand: 1. N. Schellekes, Kaats heuvel 14 pnt.; 2. A. van Enkhuizen Waalwijk 10 pnt.; 3. A. Klessens, Winstelre 9 pnt.; 4. J. de Pundert, Kwadendamme 8 pnt.; 5. M. Pijnen burg, Tilburg 4 pnt.; 6. K. van de Vijfrijken, Helmond 4 pnt.; 7. W. de Jong, St. Willibrord 4 pnt.; 8. B. van Houtert, Cuijk 3 pnt.

Echo van het Zuiden | 1969 | | pagina 11