Jeugdcentrum De Ketting in Waalwiik-Zuid zondag geopend b W. van Cromvoirt winnaar van Jac. Passier Wisselbokaal Herenteam had geen moeite met zwak Gilze 32-10 Boerenleenbank heeft nu ook in Besoijen een bij-kantoor Overzicht ontwikkelingen in telefoondistrict Den Bosch KAATSHEUVEL RECREATIECENTRUM VOOR JEUGD VAN 15-18 JAAR Postduivenver. KPV-Kaatsheuvel besprak plannen voor 1970 3 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 5 JANUARI 1970 3 Artisten voor de maand Pastoor M* Lam bood bestuur filmprojektor aan Leiders Vee 3 aktiviteiten Oplossing van Oubs jaarspuzzel januari Trio Italian® Paris-Show Prinses Fania THE BLUE NOTE Tiihurg Dames Yachos moeiteloos over Taxandria12—0 Vrijdag ksntoor aan Tolstraat in gebruik genomen Hoofdkantoor De eindstand Duiven-expositie Economische ontwikkelingen Technische entwikkelingen WAALWIJK - In tegen digheid van een groot aantal genodigden is gisteravond in Waalwijk-Zuid het jeugdcentrum De Ketting officieel ge opend. Het woerd werd er tndermeer gevoerd door pastoor M. Lam van de St. Antoniusparochie, die zijn waardering uitsprak voor hetgeen hier tot stand is gebracht. Hij bood aan de voorzitter van de Stichting Jeugd- belangen Waalwijk-Zuid, de heer P. Laghuwitz, een filmprojektor aan voor de aktiviteiten met betrekking tot de jeugd. Na nog een woord van de heer Laghuwitz konden de aanwezigen genieten van een optreden van de cabaretier Henk Wittenberg uit Oss, die veel applaus oogstte. Pastoor M. Lam zei in zijn toespraak, dat het een eigenaardige gewaarwor ding is om weer terug te keren in het gebouw - wat vroeger pastorie was - waar hij 10 jaar gewoond had en het nu op deze wijze gemetamorfoosd te zien in een centrum voor jeugdak- tiviteiteru Het gebouw heeft al ver schillende bestemmingen gehad. Eerst werd er de zgn. Pasjalbar in ge organiseerd, een feest, dat bij velen nog altijd ir het geheugen ligt en daarna als tehuis voor gerepatrieer- dei:. Het kj: kbestuur was derhalve zeer ingenomen toen de laatste obsta kels ovei een eventuele bestemming verdwenen doordat het jeugdwerk be langstelling toond: voor het gebouw. Het kerkbestuur zeg-2 daarom alle medewerking toe, mede gezien het feit, dat er in Waalwijk-Zuid toch wel iets in beweging is. Er is in de parochie veel jeugd en vooral wat oudere jeugd en iiet is vooral van belang dat dc jeugd het .jeugdwerk heeft geaccepteerd. Het is de parochiële jeugdraad geweest, die ae geste van het gebouw dankbaar geaccepteerd heeft en doorgespeeld aan degenen, die de leiding van het jeugdwerk hebben in dit gebouw. Ook het initiatief om tijdens de mor genuren in het gebouw een kinder crèche te organiseren is goed aange slagen en voldoet prima. Pastoor H. Lam stelde verder, dat een en ander een nieuwe kans was voor de voor zitter van de jeugdraad, de heer P. Laghuwitz. Ten behoeve van de jeugdactiviteiten bood hij de heer P. Laghuwitz een filmprojektor aan om allerlei mogelijke informatieve en in structieve films te draaien in het be lang van de jeugd. De heer P. Laghuwitz toonde zich zeer dankbaar voor het cadeau van pastoor Lam. Het is een half jaar ge leden, zo ging hij verder, dat wij dit gebouw gehuurd hebben, maar toen wisten we echt nog niet hoe een en ander ontwikkeld zou moeten worden. Besloten werd om de weg van de ge leidelijkheid te volgen. Gezocht werd allereerst naar geschikte leiders en naar een niet al te grote groep jeug digen. De gedachten gingen daarbij uit naar Jong Nederland. Om de zaak te kunnen organiseren is er veel ge sproken en niet in het minst met de ouders. De leiders hebben blijk gege ven pionierswerk te kunnen verrich ten en wij zijn hen daar dan ook zeer erkentelijk voor e heer Ton Bak kers, Martin ;...i Leeuwen en Gerard van Eeuwijk verdienen 'n pluim voor de wijze waarop zij de jeugd weten bezig te houden en verder net gebouw functioneel weten te benutten. Voor de toekomst wenste hij hen veel :- ces. Hierna volgde het optreden van de Osse cabaretier Henk Wittenberg, wiens optreden bij de aanwezigen veelvuldig applaus ontlokte. Van te vore^j hadden de genodigden in groe pen het gebouw bekeken. Zij werden daarbij begeleid door jongeren, die overal tekst en uitleg bij gaven. Het gebouw is bestemd voor de jon geren in de leeftijdscategorie van 15- 18 jaar. Het voornaamste bij al hun bezigheden is de zelfwerkzaamheid. Het gebouw is voor een groot ge deelte in gebruik genomen door De Ketting. Op de eerste verdieping vindt men vooral de recreatieve akti viteiten, zoals tafeltennis, tafelvoet bal, biljart en bowling. Op de begane grond heeft men een ruimte ingericht als experimenteerdrukkerijtje; naast deze ruimte bevindt zich het fotolabo ratorium. Verder heeft men er dan nog de in tieme zaal met een efficiënt podium, geschikt voor allerlei activiteiten, aan de overzijde van de gang bevindt zich een ruimte die met "huiskamer" wordt aai,geduid. Hier probeert men dc huiselijke sfeer zo goed mogelijk i.a te bootsen en houdt men met de jongeren ook vele gesprekken over allerhande onderwerpen. In dc kelder tenslotte bevindt zich een sf eervol gerichte bar, bedoeld als een ontn.oe tingspunt. De oplossing van de Dierenkruis- woordraadsel die wij in ons Oude- j aarsnummer publiceerden ig als volgt: Horizontaal: 1 Oorworm; 7 Mijt; lo Ros; 11 Ree; 12 Mus; 13 Bij; 14 Ei; 15 Aasgier; 16 E'.; 17 Mol; 18 Witte; 19 Egel; 21 Ia; 22 Tentakel; 24 Ekster 26 Lintworm 29 Rob; 30 Kaketoe; 32 Ree; 34 Pad; 35 Reiger; 38 Cheeta; 40 Ara; 41 Ork; 42 Ai; 44 Be; 45 Lik; 47 Ango ra; 48 Lori; 51 Kat; 52 Geep; 53 Karper; 56 Voorn.; 57 Kip; 58 Haan; 59 Taai; 61 Neb; 62 Sijs; 64 Raaf; 65 Made; ct Bok. Verticaal: 1 Ooi; 2 Os; 3 Wratten; 4 Oeser; 5 Regen; 6 Karekiet; 7 Muil; 8 IJs; 9 Pijl; 10 Reiger; 12 Meeltor; 13 Boa; 15 Ai; 17 Mier; 18 Wasbeer; 20 Gent; 23 Alk; 25 Korhoen; 27 Week 28 Moer; 30 Ka; 31 Adda; 33 Eek hoorn; 34 Panda; 36 Gaai; 37 Ram; 39 Geelgors; 43 Inktvis; 44 Bag; 45 Lip; 46 Kaaiman; 49 Oer; 50 Ren; 51 Krab; 53 Ka; 54 Aard; 55 Egel; 58 Hom; 60 Ark; 63 IJs. MUZIEK STRIP-TEASE STRIP-VEDETTE Geopend van 22.00 uur tot 04.00 uur. VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 Bij uitzondering hebben de da mes er een gemakkelijke wedstrijd van gemaakt. Er was, op een kleine uitzondering een veel te laag tempo, er werd c..cLit geplaatst en ook het vangen ging vrij moeilijk. Alles bij elkaar was er weinig ani mo om er een pittige wedstrijd v„n te maken, terwijl ze dat als voor naamste kampioenspretendent toch wel aan bun eer verplicht zijn. Het begin was erg stroef en Tax- xandria uit Oisterwijk profiteerde dapper. Het speelde vrij veel door het centrum, terwijl Tachos het toch echt wel in de breedte zocht. Diny van de Water opende de score met het bekende keiharde schot, maar Taxandria zag kansen. Een „Break-Out" (solo-aktie) werd nog slecht afgewerkt, maar voor Tachos schoot Marijke Vermeulen ook naast, wel hard. Taxandria kwam gelijk door een scrimmage op de cirkel en doordat de keepster uit liep kon de bal over de doelverde- digster heen in de goal gelepeld worden. Heel knap gezien. 11. In de 10 min. kwamen de Oisterwijk- se dames zelf vóór, door een af standsschot 12, maar Ivonne Schoenmakers gunde de tegenpartij maar korte vreugde, door ook een afstandsschop te lanceren en Hetty Couwenberg zette Oisterwijk op een WAALWIJK Vrijdag 2 januari heeft de plaatselijke Boerenleen bank te Waalwijk een vierde ves tiging in gebruik genomen. Voor dit doel heeft men het pand Tol straat 3 voormalige koffiebar Van Mei ingericht als kantoor. Met het openstellen van deze vier de vestiging, heeft ieder Waalwijks stadsdeel de beschikking over de vestiging van een Boerenleenbank. Besoijen vormde in deze keten de laatste schakel. Het nieuwe kantoor in Besoijen is iedere werkdag geopend geduren de de morgenuren en eveneens op de vrijdagavond. Alle bankzaken kunnen er worden afgewerkt. De reisbureau-aangelegenheden, hypo theken en diverse andere grote fa cetten van het bankwezen zullen echter steeds op de hoofdvestiging in het voormalige oude ziekenhuis afgehandeld worden. In de nieuwe vestiging bevindt zich een wachthui, vier loketten en een kantoorruimte. Een van de em- ployé's van het hoofdkantoor heeft de leiding over het bij kantoor. Met de nieuwbouw aan de Markt gaat het uitstekend. De omvangrij ke kelder bevindt zich reeds in de grond, terwijl men al bezig is ge weest met het storten van de ge lijkvloerse verdieping. Als de win terse omstandigheden niet al te veel roet in het eten strooien, hoopt men zeer spoedig met de eerste verdie ping klaar te zijn. Gepland is, dat de nieuwe vestiging aan de Markt rond augustus van dit jaar gereed zal komen, zodat Waalwijk er tegen die tijd weer. een fraai pand rijker op geworden zal zijn. 32 achterstand en verder kwam er Taxandria niet meer aan te pas. Er werd genoeg geprobeerd en Jeanne Broumels toonde 2x achter een haar kunnen door vrije schoten vanaf de cirkel (6rr.tr.) te stoppen. Pas in de 19e min. kwam er iets meer ruimte door een afstandsschot 42 en weer moet Jeanne redden bij een „break-out". Tachos geeft te veel kansen weg, maar Taxandria kan ze niet benutten en een toch i:Og veilige ruststand van 52 door een geweldig schot van Marijke Vermeulen. Na rust start Taxandria snel met een doelpunt 53 en Ta chos trekt er zich iets a&n op. Het wordt 73 en 'Taxanoria iaat te veel kansen liggen of heeft dor weg pech. Dan ineens in de 10e min. is Tcchos snel, speelt veel beter en de doelpunten moeten vallen. We zien weer even hoe Tachos kam pioen gaat worden en vanaf de cir kel, met afstandsschoten, mooie aanvallen, waarin Taxandria over klast wordt is de stand al vlug 11-5, Oisterwijk heeft 2 penalties nodig om lx te scoren, de eerste wordt op een formidabele manier door de keepster gestopt, maar ze liep met '■e hal uit de cirkel zodat de penal- ;.v ergonomen moest worden en daarra scoort Tachos nog eenmaal en met nog vele schoten tegen paal en lat blijft de eindstand 126. Bij de heren was er de return te gen Gilze, waartegen Tachos de vo rige week zo'n slechte wedstrijd had gespeeld. Dat de tegenstanden mede het spelpeil bepaalt zagen we in de ze ontmoeting. Gilze hanteerde het wapen van „balbezit" deze keer niet en de wedstrijd werd van beide kanten» een klasse beter dan de vo rige, maar nu konden we zien dat na 10 min. Gilze op alle fronten te kort kwam. Een zeer goede keeper van Gilze redde nog zeer veel al doet de uitslag anders vermoeden. Uit taktisch oogpunt bekeken had Gilze misschien beter hetzelfde sy steem kunnen spelen als de week tevoren, want nu werd het klasse- verschil duidelijk merkbaar. De Ta chos heren waren gebrand op deze revanche en misschien juist daar door móest Gilze wel spelen. Na 10e min. hadden ze hun meeste krach ten wel verspeeld al waren het wel spannende momenten geweest en de stand toen gelijk. Toon van Venrooy opende de score met een „break-out" in de eerste minuut 10, maar Gilze kwam door een afstandsschot gelijk. Een mooie snelle aanval van Tachos 21 en Hans van Mierlo duikt in de cirkel naar 31. Een schuiver is te moei lijk voor de Tachos keeper 32 en een gat in het centrum van de ver- dedigding maakt 3—3. Een open kans door „break-out" wordt gemist en Gerard de Haan loeit naar 43, maar weer is een afstandsschot te moeilijk voor de Waalwijkse delver dediger en de stand is 44. Het is voor Tachos prettig dat Gil ze doorgaat met snel handbalspel en nei vervalt in het spelen van balbe zit. De Tachos heren lopen nu vrij gemakkelijk van Gilze weg en Ta chos is absoluut de meerdere. In de 18e min. is het 74 en in de 20e Uitslag kampioenschappen 1969: Oude duiven: aangewezen: 1. M, van Boxtel, Kaatsheuvel; 2. W. de Bont, Dongen; 3. A. Trommelen, Dongen; 4. Th. Groeneveld, Waal wijk; 5. Fr. van Hoppe, Dongen. Onaangewezen: 1. H. van Boxtel, Kaatsheuvel; 2. A. Trommelen, Don gen; 3. W, de Bont, Dongen; 4. A. Verharen, Dongen; 5. Jac. Koenen, Dongen. Beste oude duif: Jac. Kemmeren uit Kaatsheuvel met ringnr. 86-1413266 Jonge duiven: aangewezen: 1. Th. Groeneveld, Waalwijk; 2. F. IJpelaar, Dongen; 3. Jan Vesters, Kaatsheuvel; 4. Jac. Bergmans, Don gen; 5. A. Pijnenburg, Kaatsheuvel. Onaangewezen: 1. Th. Groeneveld, Waalwijk; 2. F. IJpelaar, Dongen; 3. A. Kuyten, Waspik; 4. comb. Vebre, Dongen; 5. L. Suiker, Dongen. Beste jonge duif: A. Kuyten met ringnr. 69-403075. Generaal kampi oen Th. Groeneveld met 12 punten. DESK-JEUGDTOTO In de 15e week van de DESK-jeugd- toto werd een bedrag ingelegd van 1176,80. Voor de eerste prijs was slechts één gegadigde, A. Pooters, Hoofdstraat 70, Kaatsheuvel, die ge raden heeft 1176,75 en daarvoor 235,36 mag incasseren. De tweede prijs 117,68 gaat naar C. Ophorst, v. d. Duinstraat 120, Sprang en L. van de Wouw, Marktstraat 10, Kaats- heuvel, die elk f 58,84 ontvangen voor hun schatting 1176,70. De prijzen moeten op maandag 13 ja nuari tussen 19.30 en 20.00 uur af gehaald worden onder overlegging van de controlestrook bij Th. Soeter- hoek, Parkstraat 11. RAADSVERGADERING De raad van de gemeente Loon op Zand vergadert donderdagavond in 't raadhuis te Kaatsheuvel. Bij de aan vang van deze vergadering zal burge meester L. van Erp zijn nieuwjaars rede uitspreken. 85. In de 25e min. scoort Jan Boom 2 keer zwaar gehinderd van af de cirkel 106. Toon van Ven rooy heeft steeds sukses met zijn la ge schuivers waar de doelverdedi- ger van Gilze geen zicht op heeft en in de laatst min. van de le helft nog een bekroonde solo en de stand is 146. Na rust gaat Gilze volledig door de knieen. In de 6e min, Rudi Franken 2x achtereen met sprong- schoten en de stand is dan al 208. Dan een rustpauze van 8 min. wat betreft de doelpunten en in de 14e min. gaat de scoringsmachine weer draaien. In de 18e min. wordt de keeper van Gilze „groggy" gegooid door een schot vol op de maag, maar na enkele minuten is hij weer present. In de allerlaatste sec. is het toch nog Gilze dat de 10 vol kan maken al heeft Tachos dan maar liefst 32x de keeper het nakijken gegeven. Een mooie revanche voor de vorige week, waarbij Gilze een sportieve tegenstander was. Het tweede team van de Dames speelde gelijk tegen Made 88 en ook het 2e team van de Heren ver loor in Tilburg een kostbaar punt tegen Stokhasselt. Wel veel doel punten 1919, maar dit kon wel eens he kampioensschap kosten. De uitslagen in Waalwijk: Meisjes adsp. Tachos-WaalwijkUno Ani mo, 5—6; Meisjes adsp. Desk-Blauw Wit, 0—13; Meisjes adsp. Avanti- Blauw-Wit, 1—5; Dames senioren TachosTaxandria, 12-6; Dames se nioren Tachos 2S.V.M. Made 88; Heren senioren TachosGilze, 32 10. WAALWIJK - Vrijdag, zaterdag en zondag zijn in café J. Passier te Waalwijk de wedstrijden verspeeld om de Jac. Passier Wisselbokaal. Het tournooi werd georganiseerd door de bij de heer Passier thuis zijnde bil jartvereniging Ons Genoegen. Het is een zeer geslaagd tournooi geworden niet alleen wat betreft de wedstrijden maar de publieke belangstelling was ook zeer goed te noemen. De wed strijden hadden bovendien het karak ter van een derbygezien het feit dat er 4 Waalwijkse en 4 KaatsheuVelse deelnemers waren. Afgelopen vrijdagavond werd het tournooi geopend door de bescherm heer van de vereniging Ons Genoe gen, de heer F. Smolders, die de deel nemers alle succes toewenste. De wedstrijden bestonden voor iedere deelnemer uit drie gedeelten 250 car. libre, 50 car. bandstoten en 15 car. djiebanden. Na afloop van het tournooi werden dé deelnemers toegesproken door de heer Th. Verdonk, die reveleerde aan bijzonder fijne dagen en wedstrijden en die de deelnemers complimenteer de met hun getoonde strijdlust en voor elk van de deelnemers een per soonlijk woordje had bij de uitreiking van de vele prijzen. Na hem werd het woord gevoerd door de districtsvoor zitter van de KNBB Waalwijk, de heer A. Verhoeven. Ook hij felici teerde de deelnemers met de door hen behaalde plaatsen en hij prees verder het prima materiaal, beschikbaar ge steld door de heer J. Passier. Mevrouw C. Passier reikte daarna de naar haar echtgenoot genoemde wis selbokaal uit aan de heer W. van Cromvoirt, die de bokaal voor 'n jaar de zijne mag noemen. Zeer eervol vond zij het, dat haar overleden echt genoot door de instelling van deze bokaal, de Jac. Passier Wisselbokaal, altijd in herinnering zal blijven. Er waren voor de deelnemers en de genen, die ingespannen hebben om dit tournooi te kunnen laten slagen, nog vele prijzen en attentties, waarbij niet onvermeld mag blijven de beste indi viduele klassering in iedere spelsoort. In het libre was deze eer voor de kampioen W. van Cromvoirt en in de beide andere spelsoorten behaalde de heer C. Teurlings de hoogste klasse ring. Hier volgt de eindstand van dit zeer geslaagde tournooi 1. W. van Cromivoirt; 2, C. Teur lings; 3. C. Netten; 4. J. Damen; 5. J. Kemmeren; 6. J. Passier; 7. A. v. Munster; 8, M. Fijneman. De PV KPV Rayon B, gevestigd in café De Sportwereld te Kaatsheuvel, heeft zaterdag haar maandelijkse ver gadering gehouden. Over enkele zeer belangrijke punten werd vlot overeen stemming verkregen. De heer W. Pij nenburg opende de vergadering met de nodige gelukwensen over het nieu we jaar. Daarna zette de heer G. v. d. Linden uitvoerig het kasverslag over het afgelopen jaar uiteen, dat prima verzorgd was. De heer W. Pijnenburg nam daarna een niet minder omstreden vraag n.l. het verzendnummer, onder de loep, dat evenals hij zei, aan de meerder heid was toegezegd. Na nader over leg met het Midden Brabant-bestuur is besloten dit bij Midden Brabant te laten tot de hele zaak onder de beide rayons is opgelost. Dë stemming van najaar 1969 blijft hiervoor wel als maatstaf, zodat door de beide rayons in eigen lokaal kan worden ingemand en de duiven worden opgehaald. Dit is door het overkoepelend bestuur zo aangenomen om de kloof zeker niet groter te maken, zodat door geen van beide rayons enige pr.ssie uitge oefend kan worden in verband met het verzendnummer en zodoende een derde hiervan geen profijt kan trek ken. Op zaterdag :r* ondag 10 en 11 ja nuari worJ m café De Sportwe reld aan de Marktstraat in Kaatsheu vel een grote duivententoonstelling gehouden De meeste kampioenen van de KPV Kaatsheuvel zijn hier present Buiten cïe duiven zorgt ook zeker het Rad Avontuur voor de nodige sensatie. Ook worden een aantal pri ma duiven en jonge duiven, die ge schonken zijn door de 'beste liefheb bers van Midden Brabant, verkocht. Het inzetten van de duiven is zater dagmorgen van 8 tot 9.30 uur. Tijdens de traditionele perso neelsbijeenkomst ter gelegenheid van de jaarwisseling gaf Ir. J. Wols- ky, directeur van het telefoondis trict 's-Hertogenbosch, een overzicht van de ontwikkeling van het dis trict in de afgelopen tien jaar en in het bijzonder in het jaar 1969. Hij ontwikkelde daarbij tevens enkele gedachten over de toekomst. De bruto-vraag naar telefoonaan sluitingen steeg in 1969 met 15%. Het aantal aansluitingen steeg met 13.600 (v.j. 12.900) tot 162.480. Ten gevolge van het toenemende aantal verhuizingen moesten hier voor 25.000 (23.270) nieuwe aanslui tingen worden aangelegd, hetgeen l.o.v. 1959 een verdrievoudiging is. De telefoondichtheid steeg van 1959 tot 1969 van 31% ot 55% (hieronder verstaat PTT het aantal aansluitin gen: het aantal woningen). Het aantal telefoongesprekken nam eveneens toe en wel interlokaal met 11% en internationaal (mede ten gevolge van de voortschreden auto matisering) met maar liefst 21%. De kwaliteit werd verder verbe terd, zodat het aantal storingsmel dingen daalde van 0,45 ot 0,41 mel dingen per aansluiting per jaar. Omtrent de overige diensten van het telefoondistrict vermeldde Ir. Wolsky: De 'groei van het aantal te lexaansluitingen 19%, het aantal mobilofoons 47%, semafoon 31%, telefooncellen 20%. Op technisch gebied heeft zich in de periode 1960-1970 bijzonder veel afgespeeld. Geleidelijk aan werd 'n straalverbindingsnet opgebouwd, dat momenteel door een drietal straaltorens n.l. in Megen, Mierlo en Loon op Zand wordt onder steund. De voortgaande automatisering bij het bedrijfsleven zal voor PTT ook op het gebied van overbrenging van computersgegevens een belangrijk werkterrein openleggen. Vele cen trales werden vervangen door mo derner apparatuur en semi-elektro- nische centrales zijn in bestelling. Het streven naar volledige automa tisering van het internationale tele foonverkeer werd in 1969 groten deels afgerond met de indienststel- ling van de Itaro's van de N.S.E.M./ Bell Telephone voor de sectoren 's-Hertogenbosch, Tilburg, WaaL wijk, Oss en Veghel. Grote nummeruitbreiding vonden in 1969 plaats in Helmond, Tilburg (de Reit), Geldrop, Waalwijk, 's-Hertogenbosch, Eindhoven en Veldhoven. In 1970 is de aandacht extra gericht op de indienststelling van de wijk- centrales Eindhoven (Strijp), Veld hoven en de UV-districscentrale te Eindhoven. Grote nummeruitbreidingen te Eindhoven (Woensel), Weert, Til burg (Centrum) en Tilburg (de Reit.) Het 5-cijferig maken van abonnee nummers te Oss, Waalwijk en Weert. Het inrichten van nieuwe centrales in Best en Kaatsheuvel en begin van inrichten centrale te Vught. Het aantal interlokale gesprekken zal in 1970 voor de eerste maal de 100 miljoen overschrijden. De in komsten zullen naar raming in 1970 meer dan 100 miljoen gulden bedra gen. Landelijk wordt in 1970 de twee miljoenste telefoonaansluiting ver wacht.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 3