PAARDENPRAAT Internationale springruiters dit weekeinde naar Indoor Brabant in Den Bosch WASPIK UW'MGNIflg Uitgaan in het weekend Lido RK EHBO organiseert in april districtswedstrijden Memphis Gold organiseert zondag groot bierfeest Apollo El Terreno Roestelberg Oe Ster BINNENKORT OOK VOETBALWEDSTRIJD Modeshow 11 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAGAVOND 5 MAART 1970 Topruiters uit heel d@ wereld naar irahanthal Nederlandse ruiters Shown umrners Ruiter van het jaar BARAKCONCOURS Warmbloedfokkerij Club '70 voor jonge ren in bar Hertog Jan Werkgroep De Pit organiseert groot P-70 festival op 10-11-12 maart N.V.V. informeert leden uit Waalwijk— Drunen op instuif- avond Waspik ZONDER ZEDEN EN MORAAL Oefenavond Districtswedstrij den 11 In het komend weekend, vrijdag:, zaterdag en zondag a.s., zal men in de Brabanthallen te 's-Hertogenbosch wederom kunnen genieten van een groots 3-daags paardenfestijn op internationaal niveau. Het is voor de vierde maal dat de Stichting Internationaal Concours- hippique bekendheid kan geven over de inschrijvingen en zij behoefde dit bij monde van de deskundige voorzitter D. Stibbe niet te verbloe men dat de inschrijvingen zodanig zijn dat er meer springkwaliteit in de ring zal komen dan voorgaande jaren het geval was. Niet alleen de beste ruiters uit Engeland en Duitsland zullen weer aanwezig zijn maar ditmaal komen ook Italie's beste springruiters o.a. Graciano Marcinelli. Hij bond met zijn paard Walter Surfer, in begin februari van dit jaar, een adembe nemende strijd aan met de Duitse Olympische ruiters Alwin Sschocke- niöhle op Donald Rex en Hartwig Steenken op Simona in de Grote Prijs van West-Berlijn, waarin hij na een barage als overwinnaar te voorschijn kwam. Drie dagen tevo ren had Steenken met Simona de Prijs van Duitsland gewonnen. Deze ruiters komen in Den Bosch en zui den de Duitse springruiters in hun nabuurland met name in Den Bosch revanche nemen? Het zal een harde strijd worden, waarin alles gevraagd zal worden van ruiter en paard. De Ierse rui ters zullen dit jaar verstek doen gaan daar hun beste springpaarden naar elders verkocht zijn en zo zal Nelly Pasotti, van de Italiaanse ploeg, Doneraille rijden waarmede de bekende Ierse springruiter S. Hayes in Den Bosch zoveel succes boekte. Het wordt te uitvoerig om alle deelnemers te noemen. We willen volstaan met de landen te noemen. Naast Duitsland, Engeland en Italië komen er nog ruiters uit Frankrijk (kampioen Chabrol), Bolivia en niet te vergeten de Braziliaanse rui ters. De buitenlandse ruiters zijn aller eerst genoemd en zo hoort het ook als gastheer maar dat wil niet zeg gen dat er van Neerlands bodem geen deelnemers zijn van wie Harry Wouters van den Oudenweijer, An. ton Ebben en Jan Maathuis in het afgelopen half jaar in binnen- en buitenland fraaie successen hebben geboekt. Zij krijgen tijdens „Indoor Brabant" een nieuwe gelegenheid zich te meten met 's werelds beste en bekendste springruiters. Wij zijn ervan overtuigd, dat zij voor eigen publiek zullen proberen tot toppres taties te komen. De Nederlandse vertegenwoordiges zijn voorts: Tjeerd Velstra, Maarten Bachus, Hans Horn en Mej. Droogenbroek, de jeugdige amazone uit Roosen daal, die in het indoor-concours in WesixBerlijn eveneens tot een op merkelijke verichting kwam. Na aanvankelijk door Wiel Hendrickx te zijn voorbereid, heeft zij zich de afgelopen maanden in Duitsland verder bekwaamd en naar het schijnt met succes. Jan Maathuis komt o.a ook uit met zijn paard The Saint, dat hij voor- bereid op de komende Olympiade te München in 1972, Harry Wouters van den Oudenweijer naast Rameau en Fabiola met de machtige Aba- dan, waarmede hij eind vorig jaar de Grote Prijs van Rotterdam won in concurrentie met de grootste in ternationale springruiers, welke hij op „Indoor Brabant" wederom zal ontmoeten. Ook ditmaal is weer alle zorg be steed voor variatie in het program ma. Zo zullen we tussen de spring concoursen door kunnen genieten van voortreffelijke dressuurdemon- straties te geven door de combina tie Kurt Cappelmann met zijn hengst Granit, werd 143 maal ge plaatst, '4/7 keer winnaar van offi ciële FEI-wedstrijden, kampioen schappen te Aken enz. Hij is thans voorzitter van het Duits Olympisch Comité voor de ruitersport. Een voltige zal worden gebracht door een groep van Capriole, Jeugd afdeling van de Vughtse Rij vereni ging Mascotte. Zij traden reeds eer der op tijdens internationale con- coursen-hippique o.a. te Rotterdam. Tijdens het concours „Indoor Bra bant" zal telkenjare de Nederlandse ruiter van het daaraan vooraf gaande, jaar worden gehuldigd. De ze huldiging is een initiatief van de Stichting „Internationaal Concours. hppique, Indoor Brabant". De com missie, bestaande uit W. Kloppen burg, C. C. Hasselman en J. Rijks jr., meent voor het seizoen 1969 als de Nederlandse ruiter van het jaar aan te moeten wijzen Harry Wou- VOLLEYBAL Het eerste team van de volleybal club Atak verloor in Eindhoven met 3—2 van PSV. De setstanden waren 15-7, 10—15, 15—13, 11—15, en 15 —12. De B-jeugd won met 21 van Niegovoc en verloor met 20 van Odulphus. Zaterdag 7 maart speelt Atak om 5 uur in Oss tegen Ovoco. CROSS Waspikse leden van de KPJ na men deel aan twee crossloopwed- strijden In Effen werd Elly Wou ters le, voor Els Adriaansen 2e, en Agnes Tax, 3e, resp. uit Rijsbergen en Terheijden. In deze volgorde klasseerde dit drietal zich ook in het eindklassement over 6 wedstrij den in het afgelopen seizoen. Hei- ma Biemans werd 8e en André de Bont 14e. In Veghel klasseerde Anita v. d. Elshout zich als 5e. Bij de jongens was de 5e plaats voor Huub van Et- ten, Gerard van Hooren werd 22e en Huub Boons 25e MALAWI De huis-aan-huis kollekte in Was pik voor het Afrikaanse Malawi bracht 1400,- op. AVOND MUZIEKSCHOOL Op vrijdag 6 maart a.s. zal er in het gemeenschapshuis in de Kerk straat een muziekavond worden ge geven door de afdeling Waspik van de Waalwijkse muziekschool Met (i internationale volksliederen zul len de 90 Waspikse AMV-leerlingen sis zangklas optreden. Daarnaast hin er blokfluitensembles samenge steld en zal er solo-zang, pianospel, viool en accordeon muziek te belui steren zijn. Aanvang half acht. Toe gang vrij. RAAMSDONKSVEER DONORAVOND Donderdagavond 5 maart organi seert de afdeling Raamsdonksveer van het 'Rode Kruis een donor avond in de zaal van hotel Huis ten Deijl. Medewerking aan deze ont spanningsavond voor donors en in troduces verlenen De Twee Tobo's en het Mixer Trio en een kinder koor uit Waspik o.l.v. Ad Berkel- mans. Aan daarvoor in aanmerking komende donors zal de Landstei- nerpenning worden uitgereikt. WASPIKSE BILJARTBOND Uitslagen van de laatst gespeelde wedstrijden in de competitie van de Waspikse biljartbond: Alt. R. 1—- NGD 2, 6-M; KOT 1-Fotsers 2, 8-2; Vr. Kr. 1-VVK 2, 0—10; Uitkijk 1- Alt. R. 2, 4—6; NGD 1-TDO, 2—8; Fotsers 1-Vr. Kr. 2, 8—2; WK 1— Uitkijk 2, 6'4; KOT 2 was vrij. Huidige stand: 1 WK 1, 21-129; 2 WK 2, 20—128; 3 Uitkijk 2, 21-128; 4 Alt. R. 2, 21—123; 5 Fotsers 1, 21- 109; 6 KOT 1, 21—106; 7 Alt R. 1, 21 —100; 8 NGD 2, 20—98; 9, 10, 11 TDO, Vr. Kr. 2 en Fotsers 2, met 20 —92; 12 NGD 1, 21—91; 13 Vr. Kr. 1, 21—89; 14 Uitkijk 1, 20—84; 15 KOT 2, 21—81. Programma voor 9 maart: NGD 1- Al.t R. 1; Alt, R. 2-Vr. Kr. 2; Vr. Kr. 1-VVK 1; WK 2-Uitkijk 1; KOT 1- NGD 2; Fotsers 2-KOT 2; Uitkijk 2- TDO; Fotsers 1 is vrij. De reisvereniging gevestigd in ca fé Th. van den Broek in de Bene denkerkstraat gaat een barakeon- cours organiseren. A.s. zaterdag en zondag kan er in het stamcafé om een aantal goede prijzen worden gespeeld. EHBO Burgemeester H. C. Welling van Waspik zal a.s. donderdagavond in restaurant C. Montens op 't Vaartje aan 16 geslaagden van de EHBO- vereniging Waspik een diploma uit reiken. Ook de kring (Waalwijk, Raamsdonksveer, Drunen-Elshout) zal hierbij vertegenwoordigd zijn, alsmede docent R. F. Wijffels. CULTURELE WEDSTRIJDEN Een aantal leden van de Waspik se KPJ zal op 7 maart in Etten- Leur deelnemen aan de kringwed strijden van de KPJ-Breda op cul tureel gebied. Waspik is vertegen woordigd in de rubrieken toneel, spreken in het openbaar en decla matie. KERKDIENSTEN Ned. Herv. Kerk, 9.30 u. ds. Schrij ver, 14.30 u. ds. W. E. Heijboer, uit 's-Gravenmoer. MEDISCHE DIENST Zaterdag en zondag dokter R. F. Wijffels, tel. 250. ters van den Oudenweijer. De prestatie van de meeste allure in 1969 werd, naar de mening van de commissie, geleverd door de steeds in goede stijl rijdende Harry Wouters, die na een zeer spannende barrage op de machtige Abadan (eigendom van den Drijver) de zwaar bevochte Grote Prijs van de Stad Rotterdam* won tijdens het C.H.I.O. aldaar. Hierbij is mede in overweging genomen de wijze waarop deze ruiter, ook buiten de concoursring betrokken is geweest, bij „public relations" activiteiten waarmede de springsport in het al gemeen gediend is geweest. In dg loop van de middag, te be ginnen om 9 uur, van de eerste dag van Indoor Concours, dus vrijdag, zullen warmbloedhengsten van de afdeling Noord-Brabant/Zeeland en Limburg in de grote concoursring worden getoond. In totaal 40 heng sten, zowel aan de hand als onder den zadel. Het W.P.N. (Warmbloed Paardenstamboek Nederland) heeft de laatste jaren de fokkerij gestuwd in de richting van het rijpaard en zijn daarin op de zeer goede weg. Hover men hierin reeds is gevor derd kan men op deze keuring zien. Resultaten zal men tijdens het In- door kunnen zien. Alwin Schockemöhle heeft ingè- schreven met Golden Dream, vader Uppercut, in Nederland gefokt, zo Steenken met Cicero, vader Cornet, en de Italiaan Orlandi met Claus, het paard vorig jaar via Jan Maat huis voor een formidbele prijs naar Italië ging. Zo kocht op de jl. gehou den hengstenkeuring te Utrecht, de Franse springruiter Lefèbre, die met drie paarden heeft ingeschre ven voor het Indoor, een niet goed gekeurde 3-jarige hengst, een Bra bants fokproduct, van de volbloed Cobbler's Thread, voor de prijs van 560G',-. In aansluiting op de hengstenkeu ring zullen om half drie een 7-tal hengsten, ingeschreven in 't W.P.N., die" de Nederlandse warmbloedfok kers in het komende dekseizoen ter beschikking staan, aan een spring concours deelnemen. Het zijn de hengsten Fresco en Grandioso van v. Tuyl te Gameren, die 2 en 3 stonden te Utrecht, Exact, van Flo- rij te Rheden, Goudsmid en Forma teur, deze laatste van het Gelders type, beide van Rouwenhorst uit Voorst. Ecrasiet van Rakhorst en Ferrain van Pompen uit Wamel. Hieruit volgt de conclusie dat het W.P.N. een prestatiepaard wil fok ken en niet alleen een mooi plaatje. Spring- en dressuurpaarden worden gevraagd en ook duur betaald. Degene die vorige malen het paar denfestijn in Den Bosch bezocht hebben, zijn tot de conclusie geko men dat Indoor Brabant niet be hoeft onder te doen voor welk an der internationaal concours-hippi- que. Het programma luidt: Vrijdag 6 maart: 9 uur hengsten keuring; 2 uur nationaal springcon cours L; nationaal springconcours M.A. met 1.40 m. op tijd; om 8 uur: Internationaal springconcours 1.50 m. met barrage; Internationaal pro gressief springconcours 1.60 m. met barage. Zaterdagmiddag: 13.30 u. nationaal springconcours met progressieve hoogten en moeilijkheden, met bar rage en internationaal springcon cours. Meervoudige sprongen 1.50 m met barrage, 's Avonds om half 8 nationaal jachtspringconcours en 'n internationaal Puissance springcon cours met opeenvolgende barrage. Beginhoogte 1.60 m. Zondagmiddag om 1 uur: nationaal jeugdsprinconcours, een groot in ternationaal jachtspringconcours en een nationaal springconcours hoog te 1.40 m., Ie manche, 's Avonds om half 8 een nationaal springconcours hoogte 1.40, 2e manche en barrage en tot slot om de Grote prijs van de stad 's-Hertogenbosch een interna tionaal springconcours in twee manches hoogte 1.50 m barrage. J. C. VERHOEVEN Geachte Redactie, Ten gerieve van 't wandelend pu bliek zou ik gaarne aandacht wil len hebben voor het hier volgende: Het gebeurt niet zelden en vooral bij avond, dat men als het ware struikelt over wegwerpselen van loslopende honden. Deze liggen ver spreid op grasvelden en voetpaden. Zou de burgemeester hiertegen geen verordening kunnen uitvaar digen? De argeloze voetganer zou veel er gernis worden bespaard met be smeurde schoenen te lopen. Ook voor de ravottende jeugd zal het menige huismoeder een verlichting wezen hun kroost niet met bevuild schoeisel het huis binnen te treden. U dankend voor de verleendé plaatsruimte teken ik, Hoogachtend, C. J. v. B. te Waalwijk Club '70 is de naam die een vijf tal jongeren gegeven hebben aan hun idee om in bar Hertog Jan spe ciaal, en voorlopig op vrijdagavond, met nog een aantal anderen aanwe zig te zijn. De openingsavond zal a.s. vrijdagavond zijn, waarbij niet alleen leden zijn uitgenodigd maar ook hun ouders. Club 70 telt op het ogenblik al 83 leden en het zoals organisatoren het zelf zeggen het is niet de idee van een soos, want zo vinden zij, die zijn er al twee in Waalwijk. Vanfa 16 jaar heeft men er toegang als men de- eerste keer 1,- betaalt en de vier daaropvolgende keren nog een 0,50. Een en ander moet groeien, vindt men en men heeft er ook wel goede hoop op. Men wil het voor wat de toekomst betreft niet alleen houden bij het dansen op platen, maar ook wil men komen ot het aantrekken van artiesten. De initiatiefnemers zijn de disc- jockey's A. en W. Moonen, R. van Nooy, J. Pelders en G. van de Ven. Platen zijn er in allerlei genres en wel singles tot een totaal van 400 en ÏC'O L.P.'s. Verzoekplaten die worden aangevraagd zullen f 0,25 kosten en de opbrengst zal geheel ten goede komen aan de Ned. Kunstnierstichting. Het geheel ziet er erg leuk uit en de discotheek is daarbij centraal geplaatst. Vele jon geren zullen hun weg er heen wel weten te vinden. WAALWIJK Een werkgroep be staande uit Loek en Mari Schapen donk, Rob Zeegers en Paul Peters is bezig met de voorbereidingen van een groots festijn in het jeugdcen trum „De Pit" dat gehouden zal worden op vrijdag, zaterdag, zon dag, 10, 11 en 12 april, voor de wer kende jeugd van Waalwijk en om streken. Paul Peters, de uitdenker van P-70 ziet zijn wens, een festijn te organi seren dat alle kanten uitgaat, nu werkelijkheid worden door de ge weldige steun van het Waalwijkse bedrijfsleven die veel van de tot stand koming voor zijn rekening heeft genomen. Vanaf precies 1 januari is de werk groep bezig met de voorbereidingen Veel personen zijn reeds benaderd en de werkgroep verheugt zich reeds op de dag dat P-70 geopend zal gaan worden. Wat er precies gaat gebeuren met het festival P-70 wil de werkgroep nog niet bekend maken maar het zal niet lang op zich laten wachten. Een ding is zeker, iedereen kan aan zijn trekken komen tijdens P-70. Voor P-70 worden nog enkele groe pen en/of personen gevraagd die 'n instrument bespelen en tijdens P-70 tegen een zeer geringe vergoeding op willen treden. Als u interesse hebt kunt u zich opgeven bij Paul Peters, tel. 2075 te Waalwijk. In de maand februari hield de NW Bestuurdersbond haar eerste instuif avond. Deze mag als zeer ge slaagd worden beschouwd. De op komst was bijzonder goed. Op 10 maart a.s. wordt de tweede instuif- avond gehouden. Dan zal er voor de leden gratis adviezen worden gegeven betreffen, de het invullen van het formulier van de loon- en inkomstenbelasting. De adviezen zullen worden gegeven door deskundige mensen van uw eigen bond. Voor hen die het for mulier geheel willen faten invullen, raden wij aan de daar voor beno digde gegevens op die avond mee te brengen. Vanzelfsprekend kan men op die avond ook terecht voor het inwin nen van informaties en het aan hangig maken van diverse klachten. Deze avond wordt gehouden bij: Café J. PASSIER, Antoniusstraat 5, te Waalwijk, van 20.00 tot 23.00. v.v. WASPIK Het eerste kwartier van de wed strijd SCO-Waspik was van de kant van Waspik niet erg overtuigend. De verdediging van Waspik stond onder zware druk. SCO viel krach tig aan en wist zich gesteund door een straffe wind in de rug.' Een an der ruggesteuntje voor de thuis club was een treffer, luttele secon den na de aftrap. Doelman A. van Wezenbeek dook over een van 20 meter afstand door Nic van Vught ingeschoten bal heen en het was 10. Een afstandsschot van Kees stuitte af op de paal maar Han Smits reageerde heel attent en scoorde de gelijkmaker, 11. Vijf minuten later verraste Hans Both vanaf de rechtervleugel de doel man van SCO met een sublieme in swinger, 12. WHITE BOYS White Boys was in de thuiswed strijd tegen Be Ready niet bepaald gelukkig met haar acties welke tot doelpunten moest leiden. Gerad Fa ro kwam in de 2e helft nog oog in oog met de goalie van Hank maar een doelpunt kwam 5 minuten voor tijd aan de andere kant uit een on houdbare vrije trap. Voogd schoot daarna nog in eigen doel, 02. Doelman Luyten knapte heel wat moeilijk werk op. White Boys 2 ver. loor met 32 van WSC 3. Het 3e team won van Drunen 2 met 10. BUIGEN OF BARSTEN Frankie en zijn vrienden richten een nachtclub op. Morelli, een gang ster, tevens eigenaar van eeh nabu rige nachtclub, bevalt dit niet. Hij wenst niet gestoord te worden en probeert met geweld Frankie en zijn vrienden te verdrijven. Frankie verzet zich tegen Morelli en het zou slecht met hem zijn afgelopen, als Ric, een Amerikaanse avonturier, hem niet zou hebben geholpen. Morelli is Ric 50.000 dollar schuldig. Bovendien heeft hij hem zijn vrien din Eva afgenomen. Ric heeft dus alle reden om een verbond te slui ten met Frankie tegen Morelli. Ook wil hij de jongens gebruiken om Morelli's plannen te doen misluk ken. Deze is namelijk van plan een kostbare tiara te stelen. STOOTTROEPEN IN DE AANVAL Majoor Darby's Stoottroepen wor den het eerst in Noord-Afrika inge zet. Als Rommel's front daar is op gerold steken zij over naar Sicilië, waar zij de spits afbijten voor de grote invasiemacht, die achter hen aankomt. Na 38 dagen wordt de sprong naar het Italiaanse vaste land gewaagd. Na een verbitterde strijd weten Darby's mannen een bruggehoofd te vestigen. In okto ber '43 trekken de stoottroepen Na pels binnen. In Napels maakt de jonge luitenant Dittman kennis met Angelina, op wie hij verliefd wórdt. Als zij hem enige tijd later onthult, dat zij een baby verwacht, ver breekt hij alle connecties. Angelina wordt erg ziek en door tussenkomst van de inmiddels tot kolonel bevor derde Darby worden zij weer tot el. kander gebracht. In en rond het Duitse dorpje Soh- nen groeit een brokje Goudkust voor de paar honderd mensen die er wonen en werken. De 6000 man USA-troepen grotendeels nog vrije jongens - hebben weinig uitlaatmo- gelijkheden in deze verlaten streek De dichtstbijzijnde stad is nog ver weg. En dus is er een soort Ham- burge Reeperbahn uit de grond ge- Stampt. In de bars en nachtclubs spelen de tophits uit de juke-boxes de hele nacht door. In deze wereld speelt zich heel wat af. De Kaatsheuvelse dancing El Ter reno brengt zaterdagavond top- band Earth and Fire. De groep staat met de plaat Seasons nummer drie op de top veertig. De vier jongens - die allemaal studeren - kregen en kele maanden geleden versterking van de zangeres Jerny Kaagman. Zondagavond draait El Terreno met disco. Wie zondagmiddag De Roestel berg tot doel kiest vindt daar de bekende Langstraat groep The In terval. Voor de jongeren ongetwij feld een trekpleister. Het Lido staat zowel zaterdag als zondag in het teken van halfvasten Het gecostumeerde bal van zaterdag wordt opgeluisterd door het Duke City Sextet met Bob Smit terwijl er zondag The All Stars met John Da- vis spelen. Het gehele weekeind kan men tot 's nachts twee uur in het Lido terecht. Zondagmiddag presenteren De Wollukers een tie nerbal dat opgeluisterd wordt door The Sound Specials. Het wat oudere publiek, dat een avondje uit wil vindt zaterdag in De Ster te N'ieuwkuyk The All Stars met John Davis. Zondag speelt hier het Amsterdamse ensemble The Flinttones. WAALWIJK - Dinsdagavond werd in zaal J. Passier de jaarvergadering gehouden van de R.K. EHBO Afde ling Waalwijk. Voorziter F. Nieuwen- huizen kon de vergadering medede len, dat de vereniging op het ogenblik 55 gediplomeerde leden telt. Veel aandacht werd er besteed aan de Sta tutenwijziging. De leden zullen niet meer individueel lid zijnmaar zullen voortaan plaatselijk gegroepeerd deel uitmaken van de landelijke bond. Het concept werd door de leden grondig doorgenomen. In het jaar 1969 is ,er veel verricht en het hoogte punt was wel het in ge bruik nemen van een gedeelte van het oude ziekenhuis als home voor de te geven avonden. Dit ging toen met 'n aantal festiviteiten gepaard. In 1969 ging ook een geheel nieuwe opleiding van stareen wel de Lotus-opleiding. Op 20 maart zullen hiervoor de eer ste examens worden afgenomen. De jeugdcursus leverde een aantal ge slaagden op van 16. De heer Nieu- wenhuizen hoopte verder, dat EHBO in het leerplan zou worden opgeno men; hij achtte dit een noodzakelijk heid. In het afgelopen jaar is meer dan 100 maal een beroep gedaan op de EHBO waaronder een negental ernstige ge wonden. Dit houdt onder meer in dat het aantal verbandposten zal worden uitgebreid om in de reëel aanwezig zijnde behoefte te kunnen voorzien. Voor dit jaar en wel 16 maart staat een gecombineerde oefenavond op 't programma en wel tezamen met Dru nen, Raamsdonksveer en Waspik. Ge werkt zal er dan zeker worden met Lotus. De jaaroverzichten van mevr. de Ronde-v. d. Wiel en M. Hulsen boom bevatten een aantal positieve geluiden waaronder het ledental, dat momenteel 78 bedraagt. De penning- meesteresse daarentegen had niet zul ke gunstige geluiden. Het nadelig saldo bedroeg namelijk 307,40. De uitgaven beliepen een bedrag van meer dan 3.000,-, als gevolg van het in gebruik nemen van het nieuwe home. Tijdens de bestuursverkiezing werden bij acclamatie herkozen: mevr. de Ronde-v. d. Wiel, mevr. Zwart-Kes ter, M. Bocxstael en F. Nieuwenhui- zen. Gewag werd ook gemaakt van het feit, dat men in 1971 het 20-jarig bestaan hoopte te vieren. Er zullen dan enige festiviteiten plaatsvinden. In april van dat jaar zullen in Waal wijk de districtswedstrijden van Noord Brabant worden gehouden. Ter voorbereiding van de festivitei ten werd een feestcommissie benoemd bestaande uit mevr. de Gouw, C. Maas en H. Sleenhoff. De vroedschap van „Memphis Gold" heeft voor de maand maart een veelzijdig programma weten sa men te stellen. Het afgelopen sei zoen '69-'70 bleek n-1- dat het initia tief van het soosbestuur om diver se aktiviteiten te organiseren, bij zonder in de smaak te vallen. Vandaar dat zij ook voor de komen de maanden dergelijke evenemen ten wil realiseren. Voor de maand maart zijn de vrij dag- en zondagavonden aan de beurt. Allereerst zal komende zondag een groot Bierfeest georganiseerd wor den, waarbij alleen leden toeganke lijk zijn. Tijdens de eerste soosavond van dit seizoen staken een 16-tal leden van M.G. de hoofden bij elkaar en besloten over te 'gaan tot de oprich ting van een zg. M.G.-sportteam. Een uit deze groep geselecteerd elf tal zal nu op zondagmiddag 15 mrt. een voetbalwedstrijd spelen tegen een team „rasechte" paardevrienden van gezonde rivaal „l'Ecurie". Dit alles zal zich afspelen op een der bijvelden van het K.M.H.C.- complex. 's Avonds is er een groot voetbal in het M.G.-home. Voor zondagavond 22 maart staat er een speciaal evenement op het program ma. Dan n.l. zal er een grote voor jaarsmode gehouden worden. Hier aan werken mee: De modehuizen van Dijk en van Mierlo, met resp. dames- en herenkleding. De zomer- collektie schoenen zal geshowd worden i.s.m. fa. Bergmans te Waalwijk. Tevens zullen pruiken gepresenteerd worden uit de haar- boetiek van Jolanda van Engelen. Het geheel saat onder leiding van het M.G.-kwintet. Al met al een gevarieerd maartprogramma, waar mee de M.G.-vroedschap haar le den een welkome afwisseling hoopt te bezorgen.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 11