Burg. Stieger opende in Drunen manege De Hoge Heide Gemeenteraad Waalwijk vergadert woensdag Waalwijk-Zuid heeft nu een bejaarden-sociëteit De Brabantse Statenleden voor de komende vier jaar Appeis Waalwijk nv opent dienst op Joegoslavië WAALWIJK Aktie „Help Malawi" 30_ PAST UITSTEKEND IN TOERISTISCH PATROON IN JEUGDHUIS GRISPIJNSTRAAT Complex omvat zowel binnen- als buitenmanege Zelf gebouwd Slipjachf Vlijmen Weinig leden Donderdag door pastoor Lam officieel geopend Onder-minister uit India bezocht drukkerij Tielen W. v. Oranje-college voerde met succes aktie voor Malawi Ook 3 maal per week naar Keulen ZANG EN TONEEL OP ANTONIUSHOF 34,12 231,42 1100,- 389,83 600,57 111,10 115,- 370,- 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 23 MAART 1970 7 (Van onze verslaggever) DRUNEN - Op de eerste dag van de lente 1970 is in Drunen de nieuwe Manege De Hoge Heide off icieel geopend. Dat gebeurde door burgemees ter mr. H. Stieger die samen met zijn echtgenote in een Open landauer de nieuwe manege binnenreed. Het complex, dat een binnenmanege van 1000 m2 omvat en verder stallingsruimte heeft voor 40 paarden, is eigen dom van de heer Mommersteeg uit Haarsteeg. In goed een half jaar slaag de de heer Mommersteeg er in de manege met een groep vrijwilligers te bouwen. Omgeven door leden van de ponyclub De Duinrakkertjes en de ruitervefeni- ging De Echo werd burgemeester* mr. H. Stieger van zijn woning naar de nieuwe manege gebracht. Hier werd hij opgewacht door de heer Mommer steeg, die mevrouw Stieger een boe ket bloemen aanbood. In zijn ope ningstoespraak zij mr. Stieger dat er geen betere dag dan de 21e maart uitgekozen kon worden voor de ope ning van de manege. "Vandaag immers heeft de lente zijn intrede gedaan. De lente betekent veel voor het buitenleven, voor de toeris ten, het natuurschoon en natuurlijk voor de ruitersport, waar voor De Hoge Heide nu het centrum is". De burgemeester ging even terug in de geschiedenis en belandde bij 1962 toen de heer Mommersteeg aan de duinenrand met zijn manege de Klin- kaert startte. Deze manege bleek al snel te klein te zijn en ook het gemis aan een binnenmanege zich sterk deed voelen. De manege van de heer Mommersteeg was het centrum voor beoefenaars van de ruitersport geworden. Dit noopte tot nieuwbouw plannen. Een terrein werd gevonden langs de landelijke binnenweg naar Helvoirt. Hier bouw de de heer Mommersteeg samen met een groep vrijwilligers binnen 'n half jaar de fraaie manege die de naam De Hoge Heide kreeg. De ruiters kunnen hier zowel binnen als buiten lijden. Burgemeester Stieger benadrukte dat he1 gemeentebestuur er altijd naar ge streefd heeft om de manege voor Drunen te behouden. Daarom ook werd medewerking verleend bij het zodken naar de bouwgrond, maar, zo zei de heer Stieger "we moeten zuinig zijn op dit natuurgebied. Het mag niet vol raken met gebouwen". De manege vond hij uitstekend in de toe ristische patroon van Drunen passen. Na de officiële opening konden de talrijke aanwezigen genieten van de hippische sport. Er werden demon straties gegeven door leden van rui- tervereniging De Hoge Heide. Ook mevr. Smarius uit Tilburg met haar paard Lord liet de bezoekers genieten van enkele staaltjes van hogeschool- werk. Na de drukbezochte receptie ging de slipjacht door de duinen van start. Tot besluit volgde er 's avonds in café De Remise een jachtmaal voor de ruiters. De 17-jarige Dana uit Ierland heeft zaterdag in Amsterdam het internationaal songfestival gewon nen met 33 punten. Nederland be haalde met „Waterman" door de Hearts of Soul met 7 punten een gedeelde 5e plaats. KRUISBOOGSPORT Interland BelgiëLimburg Brabant. Zondagmiddag werden op de banen van het kruisbooggezelschap Wil lem Teil, gevestigd in café H. Boom- v. d. Wiel kruisboogwedstrijden ge houden. On 1 uur werden de schut ters afgehaald op het Plein. Voor afgegaan door de Vlijmense drum band ging het naar de banen bij café H. Boom. Daar werden de schutters verwelkomd door de ere voorzitter van de Lamgstraatse kruisboogbond, de heer W. van En gelen. In het bijzonder de burge meester van Vlijmen, mr. Schweit zer, die het eerste schot loste en de blok ook raak schoot, het werd een 3. Hierna sprak de voorzitter van de Nederlandse Kruisboogbond de heer Jacobs, die het zeer op prijs stelde de opening door de burge meester en voor zijn medewerking. Tevens dankte hij de organiserende vereniging Willem Teil, alles was perfect geregeld. Hierna sprak de voorzitter van de Belgische Kruis boogbond, de heer Grossor voor de hartelijke ontvangst in Vlijmen. De uitslagen waren: Corps 1. Ne derlands Limburg 877, 2. Belgisch Limburg 796 pnt. 3. Noord-Brabant 791 pnt. Personeel: België: 1. Trinos, 2. F. Lemmens, 3. M. Gerrits. Brabant: 1. Vospers, 2. Betuviel, 3. Merkx. Ned. Limburg 1. Timmermans, 2. J. Heugenjans, 3. W. Heugenjans. Extra prijs geschonken door dekas- telijns v. d. Belgen werd behaald door de jongste schutter, 9 j. G. Baeken, België. De prijzen werden uitgereikt door de voorz. v. Willem Teil, de heer v. d. Meyden, die in het bijzonder dank bracht aan de schenkers van de prijzen voor deze interland. De heer H. Boom werd hartelijk dank gebracht voor zijn grote medewerking. WAALWlJK - De leden van de ge meenteraad van Waalwijk komen as. woensdag 25 maart om 19.30 ten stadhuize bijeen voor de maandelijk se raadsvergadering. De punten van behandeling zijn: 1. Onderzoek geloofsbrieven, toela ting en beëdiging van de heer A. de Rooij als lid van de gemeenteraad. 2. Vaststelling van de notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet van 59.500,- ten behoeve van de aanleg van gas-, wa ter- en elektriciteitsvoorzieningen als mede ten behoeve van het maken van een openbare verlichting nabij de Dr. Ringersstraat. 6. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet van 25.000,- voor de aankoop van 185 keukengeysers ten behoeve van de gemeente licht en waterbedrijven. 7. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet van 27.218,- voor de aanschaffing van 3 motormaaima- dhines ten (behoeve van de dienst ge meentewerken. 8. Voorstel tot beschikbaarstelling 1VAALWIJK - Ook het stadsdeel Waalwijk Zuid heeft nu een bejaar- densoos. Pastoor M. Lam van de St. Antoniusparochie opende donderdag middag deze bejaardensociëteit aan de Crispijnstraat. De soos is onder gebracht in het jeugdhuis wat vroeger ook dienst heeft gedaan als kleuter school. Pastoor Lam was verheugd dat op deze wijze nog meer inhoud gegeven kon worden aan het leven van de bejaarden. Vroege, zo zei hij, miste de jeugd tal van voorzieningen die er nu wel zijn. De jeugd van toen is de bejaarde van nu en die heeft nu recht op verschillende voorzieningen. Rector Vugts, de grote animator van het ibejaardenwerk in Waalwijk Zuid noemde deze soos de eerste stap in <le richting van het open bejaarden- werk. De bejaarden die niet in be jaardencentra verblijven kan op deze wijze hulp en begeleiding worden ge boden. Rector Vugts dankte de direc tie van Ivo van Haren's Schoenfa brieken, kledingbedrijf Verhulst en enkele Waalwijkse middenstanders hie de inrichting van de soos hadden gemaakt. Rector Vugts neemt binnen kort afscheid in Waalwijk. Hij is be noemd tot pastoor in Deest. Hij hoopt hat zijn werk voortgezet zal worden. De heer Klijn, voorzitter van de Bond van Bejaarden en Gepensioneerden in Waalwijk was van mening dat er in Waalwijk nog .veel 65 'ers zijn, die niet op de hoogte zijn van het be staan van de hond. De heer Klijn: "Ik ben verheugd, dat er hier zoveel bejaarden aanwezig zijn, maar één ding spijt me zeer, het is bijzonder jammer, dat in Waalwijk nog geen 400 van de 1600 bejaarden lid zijn van onze organisatie. In omliggende plaatsen is die situatie aanmerkelijk gunstiger. Het is begrijpelijk, dat We hier niet aan de 1000 leden kunnen komen. Men is nog niet doordrongen van het belang van de bejaardenlbond en de faciliteiten, waarop onze leden recht hebben. We staan met meer le den niet alleen sterker, maar boven dien komen we dan beter bij kas te zitten". De voorzitter van de Waal wijkse Bejaardenhond hoopte verder dat er nog meer parochiële sociëteiten van de grond zullen komen en dat er onderling goed samengewerkt zal worden. De nieuwe sociëteit voor de Waal wijkse bejaarden is iedere donderdag middag van 2 tot 5 uur geopend. Bo vendien houdt op die middagen in 't jeugdhuis de heer Van der Stoop, maatschappelijk werker in Waalwijk "spreekuur" voor de bejaarden. van een krediet van 1.882,- voor de aankoop van een IBM-elektrische sohrijfmachine ten behoeve van de se cretarie. 9. Voorstel tot vaststelling van een regeling inzake geldelijke steun krot stroming en tot vaststelling van een regeling inzake geldelijke seun krot ontruiming. 10. Voorstel tot verlening van mede werking ex art. 50 van de Kleuter onderwijswet en beschikbaarstelling van een krediet voor de aanschaffing van werkwanden en leidstersborden voor R.K. Kleuterschool Maria's Kleuterhof, Heermanslaan 2. 11. Voorstel tot verlening van mede werking ex art. 72 van de lager-on- derwijswet 1920 en beschikbaarstel ling van een krediet voor de aan schaffing van overgordijnen voor de eerste en zesde klas van de St. Cle- mensschool, Baardwijksestraat 44. 12. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de verbetering van het gymnastieklokaal bij de St. Antoniusschool, St. Crispijnstraat 83. 13. Voorstel tot verlening van mede werking voor de stichting van een 6- klassige prot. chr. school voor g.I.o. in het plan Meerdijk. 14. Voorstel tot aankoop van 't pand Tweede Zeine 12 van mevr. A. J. M. de Rooy-van Gogh. 15. Voorstel tot aankoop van de pan den Grotestraat nrs. 111b en 111c van P. Treffers. 16. Voorstel tot verkoop van woning wetwoningen aan de bewoners. 17. Voorstel tot verkoop van grond, gelegen aan de zuidzijde van de Gro testraat aan G. H. Krielaart. 18. Voorstel tot verkoop van grond, gelegen aan de Gelrelaan aan W. C. Pijnenburg. 19. Voorstel tot verkoop van grond, gelegen aan de westzijde van 't pand Grotestraat 260 aan J. K. Verhulst. 20. Benoeming leden raadscommissies in vacatures C. A. van Mosselveld en J. J. M. Smits. 21. Wijziging begroting. WAALWIJK Momenteel be zoekt de onder-minister van Jeugd zaken uit India ons land, om hier een inzicht te krijgen in de oplei ding van jeugdige grafici. Een dezer dagen bracht hij, vergezeld van de heer Van de Gaag, Consulent van de Leerlingen-opleiding bij de gra fische bedrijven, ook de Waalwijk- sche Stoomdrukkerij Antoon Tielen, waar De Echo van het Zuiden ge drukt wordt. De W.S.A.T. was een van de twee drukkerijen in Zuid-Nederland die door de onder-minister werden be zocht. Behalve in Nederland oriën teerde hij zich ook in Engeland en Duitsland. Vanmorgen bereikte de direktie van de W.S.A.T. het bericht dat zowel de onderminister als de consulent bijzonder tevreden waren over dit onverwachte bezoek. Het bedrijf werd, vooral ook voor wat de opleidingen betreft, als voor beeld gesteld voor andere grafische ondernemingen. KATHOLIEKE VOLKSPARTIJ L. A. M. de Bekker, Empel Mej. G. H, P. Cornelissen, Boxmeer. A. J. C. Wagemakers, Den Bosch. B. J. van Buel, Oss. J. J. F. M. v. d. Heijden, Den Bosch. L. J. J. van Hezewij'k, Uden. F. H. J. M. van den Eerenbeemt, Den Bosch, H. J. M. van Duijnhoven, Ledeacker. J. L. Th. Siepman, Vught. P. G. J. Zelissen, Oss. P. H. Coppes, Tilburg. J. L. P. M. Teijssen, Waalwijk Mej. M. F. van Puijenbroek, Tilburg. H. A. van Haaren, Tilburg. G. H. Martijn, Cuyk. J. J. M. S. Leijten geb. Wijlkerslooth de Weerdesteyn, Tilburg. W. G. A. Smits, Waalwijk. F. I. M. Mannaerts, Tilburg. J. A. Abrahams, Hilvarenbeek. J. D. van der Harten, Eindhoven. L. M. van de Laar, Veldhoven. M. C. M. Aerts, Geldrop. Pr. M. Weijeniborg geb. Pot, Deurne. J. M. van der Hart, Eersel. J. M. Th. C. Raymakers, Helmond. J. F. L. Zeelen, Eindhoven. W. van Hooff, Helmond. F. W. M. Smeltzer, Eindhoven. IT. Broeders, Breda. G. Ph. Brokx, Oosterhout. F. C. de Jong, Roosendaal. H. A. Maeijer, Breda. C.Th. J. de Wit, Standdaarbuiten. P. G. M. van Heijst, Bergen op Zoom J. G. Gooden, Breda. C. Klasen, Zevenbergen. M. C. G. Herhers, Steenbergen. C. J. M. Roeien, Prinsenbeek. P. Wagtmans, St. Willebrord. H. M. van Kuik, Mierlo. Om de resterende 6 zetels moet tus sen 12 kandidaten worden geloot. PROGRESSIEF AKKORD H. H. Einmahl, Rosmalen. M. Willems, Oisterwijk. J. M. Kwakkenbos, Breda L. J. Giebels, Geldrop. D. J. Boot, Willemstad. A. Stemerdink, Den Bosch. J. M. Oome, Raamsdonksveer. A. Buys, Tilburg. M. A. Muller geb. van Ast, Oss. Om de tiende zetel moet tussen een groot aantal kandidaten worden ge loot. PROT. CHR. GROEP Mr. J. N. Scholten, Andel. C. P. van den Hoven, Waalwijk. K. de Geus, 's-Gravenmoer. A. Korteweg, Zevenbergen. VOLKSPARTIJ VOOR VRIJHEID EN DEMOCRATIE Y. P. W. van der Werff, Breda. K. Musch, Waalre. H. J. Schlemper geb. van Gijn Vught C. S. Knottnerus, Steenbergen. Th. Oostendorp, Roosendaal. J. Combée, Geldrop. COMMUNISTISCHE PARTIJ NEDERLAND W. Kastelijn, Helmond. KOEKOEK Drs. J. F. M. de Kok, Eindhoven. DEMOCRATEN '66 A. Kloezen, Rosmalen. J. Witting, Nuenen. A. A. B. L. Meyer geb. Huisman, Waalre. G. M. M. van Dam, Beek en Donk L. J. van Neerven, Deurne. H. J. J. M. Smeets, Oss. Zoals op vele scholen is gebeurd of nog aan de gang is, heeft ook 't Willem van Oranje College een ak tie gehouden in het kader van de grote aktie, die gevoerd wordt voor Malawi in Waalwijk en omgeving. Na overleg tussen de leerlingen en docenten, besloot men een loterij te houden. Om de kosten zo laag mo gelijk te houden, deed men een be roep op de Middenstand en het be drijfsleven om hun medewerking te verlenen. Dit beroep was niet te vergeefs, want spontaan werden bij na honderd prijzen beschikbaar ge steld; zelfs de kosten voor 't druk ken van de loten werd niet in re kening gebracht. Vooral de leerlingen uit de brug klassen hebben zich geweldig inge zet, want zij hebben verreweg de meeste loten aan de man gebracht. Bovendien werd op school een col lecte gehouden onder de leerlingen en docenten. Het resultaat van bei de akties was enorm: bijna ƒ2400,-! Dit komt neer op een gemiddelde van bijna 5,per leerling. De bestemming voor het'geld is ook bekend; het zal gaan naar het ziekenhuis van Dr. Briër in Ghik- wawa. Deze arts komt in april weer naar Nederland en hij zal dan per soonlijk komen kennis maken met ae school, die zijn ziekenhuis op zo'n hartverwarmende manier heeft ge- steund en die van plan is dit in de toekomst ook te blijven doen. Op 1 april zal tussen Appels Waal wijk en Keulen een 3 x wekelijkse dienst in beide richtingen worden geopend voor stukgoederen. In deze dienst is een belangrijk deel van het Roergebied opgenomen o.a. Wuppertal en Siegburg e.o. Het bedrijf, waarmede wordt sa mengewerkt is West-Friesland Eurotransport in Keulen, welke over een distributie-apparaat en diensten beschikt voor een snelle behandeling der goederen. De goederen worden vervoerd met wagens van beide bedrijven. De bedrijven van Appels N.V. zul len vanuit Waalwijk distributie, in- klaring en overslag verzorgen Op 1 april zal tussen Nederland, resp. West-Europa en Joego-Slavië een eenmaal wekelijkse dienst wor den geopend voor stukgoederen. In deze dienst zal de nadruk op snelheid worden gelegd en met vrachtauto's worden uitgevoerd. Vertrek zondagavond uit Joego-Sla vië. Aankomst en weer vertrek uit Waalwijk woensdag, aankomst Joe go-Slavië vrijdagavond. De partner, NIEUWE RECTOR ST. ANTONIUSHOF Waalwijk Tot rector van het bejaardencentrum St. Antoniushof is benoemd de heer J. M. P. L. van Gorp, assistent te Deurne (Wals- berg). De nieuwe rector kreeg ook opdracht tot het verrichten van pastoraal werk in de parochie H. Antonius van Padua te Waalwijk. De heer v. Gorp volgt rector J. Vugts op, die onlangs benoemd werd tot pastoor te Deest. L'ECURIE VERWACHT 600ste LID Waalwijk Soos L'Ecurie hoopt in het Paasweekeinde zijn 600ste lid in te schrijven. Zaterdagavond wa ren er reeds 594 leden. Op Tweede Paasdag draait L'Ecurie, zoals ge bruikelijk, weer in de bovenzaal van De Gecroonde Leersse. Dinsdag 17 maart verzorgde het Nederlands Hervormd zangkoor van Waalwijk-centrum een zangavond. Vanwege de vastentijd werden lie deren gekozen die betrekking had den op het lijden, sterven en verrij zen van Christus en de blijdschap en dank, die de echt gelovige men sen daarover vervult. De heer Nieuwkoop bespeelde 't harmonium en was tevens degene die als dirigent de stukken met zijn koor had ingestudeerd. Enige weken geleden bracht het ziekenhuistoneelgezelschap een blij spel: PATRICIA. Ze bezorgden de bejaarden en het personeel een heel gezellige avond. Hartelijke dank aan allen die onze mensen op Antonius hof niet vergeten en er graag iets voor willen doen. Een voorbeeld dat navolging verdient. Het geeft ook een grote voldoening, omdat bejaar den zo prettig en dankbaar rea geren. BROMFIETSER AANGEREDEN Waalwijk Nabij café v. Crom- voirt werd vrijdagavond te Baard wijk de bromfietser J. S. uit Waal wijk door een auto, bestuurd door L. uit Waalwijk, aangereden, juist op het moment dat hij voor café v. Cromvoirt stopte, om daar een vergadering bij te wonen. De be stuurder van de auto was verblind door een tegenligger en had de bromfietser niet opgemerkt. Deze liep bij de aanrijding een beenbreuk en vermoedelijk een hersenschud ding op. GEMEENTERAADSVERKIE ZINGEN. LIJST VAN NOOY Om elk misverstand ten aanzien van de komende raadsverkiezing weg te nemen, de heer v. Nooy (uit de Boerenpartij getreden) komt uit met een eigen lijst, waarop een aan tal vertegenwoordigers van de NCB afdeling Waalwijk. Te Breda heeft een 20-jarige stu dent zijn 14-jarig zusje neergescho ten. Haar toestand is zeer kritiek. De dader is gevlucht. Minister Luns is naar het Mid den-Oosten vertrokken, Egypte, Li banon en Jordanië. Nixon heeft aan Israël de leve ring van straaljagers, die eerst wa ren toegezegd, geweigerd te leveren ondanks de levering van wapens door Rusland aan Egypte. is waarmede wordt samengewerkt Intereuropa in Koper. Dit bedrijf behoort tot een der grootste in Joe go-Slavië en heeft een groot aantal depots in Joego-Slavië. De dienst zal lopen tussen Waalwijk en Cel je, ca 70 km in Joego-Slavië, waar onze partner een eigen depot heeft met douane aanwezig. Van hieruit worden de goederen gedis tribueerd en verzameld in Joego- Slavië. Onze bedrijven verzorgen vanuit Waalwijk de distributie, groepage, inklaring enz. Deze dienst is een belangrijke aan vulling op de reeds bestaande" lijn diensten, speciaal omdat dit als 'n sneldienst kan worden aangemërkt vanwege de rechtstreekse verbin dingen met een minium aan over ladingen UITSLAG JEUGD-TOTO R.K.C. Inzet: 1326,60 le prijs: A. v. Delft, Andreas Zijl- mansstr. 12 A, Waalwijk; Mevr. v. Thuyl, Poolsestr. 20, Waalwijk; P. v. Vugt, Jan de Rooystr. 17, Sprang- Capelle; P. Groenendaal, Burg. van Harenlaan 1277, Schiedam; Broek- bollen, Putstraat 23, Waalwijk; Wed. Lammers-Leytens, Prof. Nolenslaan 49, Waalwijk; M. Brouwers, Oude straat 7, Sprang-Capelle; P. W. van Rooy, Winterdijk 3, Sprang-Capelle; F. A. Onnen, Boekelaarstraat 30, Waalwijk. Geraden: 1326,60; ieder ontvangt 22,11 2e prijs: A. Leytems, Prof. Treub- strata 2, Waalwijk; A. de Rooy, v. Lovenlaan 47, Waalwijk; Th. v. Rijs wijk, Merwedelaan 4, Waalwijk. Geraden: 1326,55; ieder ontvangt 44,22 3e prijs: Suoss, St. Antoniusstr. 43, Waalwijk. Geraden: 1326,54; ontvangt 66,33 Reclames tegen deze uitslag kun nen tot woensdag 25 maart worden ingediend bij: C. IJpelaar, Boeke laarstraat 20, Waalwijk. De prijzen kunnen op bovenvermeld adres af gehaald worden vanaf donderdag 26 maart. De jeugdcommissie dankt u voor uw medewerking en hoopt ook de volgende week op uw deelname te kunnen rekenen. AGENDA Woensdagavond 8 uur repetitie dames en heren van Liedertafel „Oefening en Vermaak" in de bo venzaal van De Twee Kolommen. Vorige stand: 11.296,64. Platenaktie Aktie L.T.S. (van 5e week) Kerkkollekte Par. H. Joachim, De Moer Kerkkollekte Par. St. Jan, Waalwijk Aktie Mollercollege, Waalwijk AktieKerkkolle'kte van Herv. Kerk Waalwijk Centrum Kerkkollekte Antoniushof, Waalwijk Aktie Herman Broerenschool Waalwijk Kerkkollekte St. Nicolaasziekenhuis Waalwijk Kerkkollekte Par. H. Theresia Waspik-Boven ^ÏC1I 617,05 Kollekte bij eucharistieviering r.k. Onderwijzersbond De Moer 58,85 750,- 120,- 910,- 1100,- Opbrengst van de postzegelverkoop op tentoonstelling Gift uit Loon op Zand Giften via Boerenleenbank Waalwijk Kerkkollekte Par. Maria Onbevl. Onv. Waalwijk (Besoyen) Kerkkollekte Par. H. Bernadette Waalwijk Totaal (op 23 maart) 17.834,58 U hebt de afgelopen week een zakje thuis gekregen, dat u mee kunt bren gen naar school en/of kerk. U kunt uw bijdrage ook storten op de spaar rekening bij de Boerenleenbank Waalwijk, giro 1075202, t.n.v. Aktie Help Malawi.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 7