Fa. Bakkers heropende zaak in de Grotestraat Tachos uit Waalwijk leider in district 2e klas WASPIK goedkeuring voor saneringsplan Waspik-Boven Snier één dak" =ïiP Raadsleden trokken van leer tegen gang van zaken bij woningbouwver. KAATSHEUVEL STRAKS INFORMATIE AAN BEVOLKING TIJDENS RAADSVERGADERING IN WASPIK DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 13 APRIL 1970 3 Aandacht ¥©@r de ingekomen stukken Oude Pil aasje Jongensschool Onderwijs Laag percentage Een avondje onderdak bij Artisten voor de maand april Trio Vere's Antonio del Madrid Duo Aspecos W THE BLUE NOTE Tilburg Om nieuw aktief bestuur gevraagd Getroffen Treurig Samenspel Waspik Vlijmense Boys WASPIK - Een verblijdend bericht bij de mededelingen in de raads vergadering van Waspik kwam van het ministerie van volkshuisves ting dat het saneringsplan van Waspik-Boven met uitbreiding was goed gekeurd. Een maximale subsidie van f 936.000 werd telefonisch toege kend. De krotten langs de Schotse Hooglanderstraat zijn in dit plan opgenomen. De straat zal beslist allure krijgen. Het geheel zal wel uit broeien tot een 5 jarenplan eer alles zal zijn verwezenlijkt. De betrok kenen zullen er geen enkele schade door lijden. Op een vraag van de heer Kools hoe het gemeentebestuur dit plan van enkele miljoenen dat voor de betrokkenen zeer ingrijpend zal zijn in Waspik-Boven zal gaan toelichten stelde de voorzitter dat ondermeer middels een openbare vergadering in het gemeenschapshuis in Waspik de nodige informatie zal worden verstrekt. We zullen open kaart spe len en ook met Uw raad volledig samenspelen. Enkele ingekomen stukken trokken de aandacht. G.S. heeft haar goedkeuring ont houden aan een raadsbesluit om een gift te storten aan Bdafra, omdat Waspik een armlastige gemeente is. Bij schrijven van 23 maart werd burgemeester Welling per 1 april voor een nieuwe periode van 6 jaar benoemd tot burgemeester. De heer J. van Hooren jeliciteerde de voor zitter daarmee en stelde: Wij hopen dat U zoals in het verleden Uw bes te krachten aan V/asp ik zult geven. Er is hier nog heel wat te doen. Ik zal graag, aldus de heer Wel ling, leiding geven en als coördinator optreden van de plannen die naar ik hoop veelvuldig uit Uw raad naar voren zullen komen. In verband met de afsluiting van 't Haringvliet verzocht Rijkswater staat dezer dagen de .gemeente Was pik een persleiding naar het Oude Maasje aan te leggen en stelde te vens dat na afsluiting geen onge zuiverd rioolwater in het Oude Maasje zal kunnen worden geloosd. Wij hebben aldus de voorzitter tij dig de instanties ingelicht over de situatie in Waspik. Een zuiverings installatie is voor ons te duur. Se dert 'de oprichting van he.t Water schap West Brabant is het echter niet meer onze taak. De zaak is ech ter zeer urgent. Provinciale Water staat zal nu bij G.S. er voor pleiten dat onze gemeente totdat de zuive ringsinstallatie er is toch mag lozen; onder garantie dat de te maken kos ten straks bij West Brabant kun nen worden gedeclareerd zullen wij een leiding aanleggen. Wij hebben G.S. tijdig op deze materie gewezen. De gevolgen van de vertraging ko men danook volledig voor rekening van andeiien, aldus de heer Welling. De voormalige jongensschool aan de Schoolstraat wil de stichting jeugdbelangen in eigendom overne men. Tevens verzoekt de stichting aan de gemeente te participeren in de te maken kosten. We kunnen, al dus de voorzitter echter nog geen voorstel doen omdat we met GS nog moeten onderhandelen over de fi nanciën. Bovendien zijn er van an dere zij dten plannen binnen gèko- men, die de nodige aandacht verdie nen m.b.t. en sportzaal en een in- doormanege. Mogelijk dient een en ander samen te worden bestudeerd. Een begrotingswijziging van f 700,. had betrekking op een toe te ken nen subsidie van 10,- per leerling van het lager onderwijs die de schooi .gaat verlaten om deze te (vervolg van pag. 1) der-geschïkten/rninder validen bleef gelijk (169) maar is ten opzichte van maart 1969 (301) behoorlijk afgenomen. Opvallend is de sterke stijging van de vraag naar personeel in de schoen- en lederindustrie. Zocht men vorige maand nog 226 werkne mers, nu zijn er dat 355. Ook 286 werknemers in de groep metaal is erg hoog. In de categorie „overige beroepen" daalde de vraag van 247 naar 116. Een totale vraag van 1011 (vorige maand 1035) overtreft noig ver het aanbod van 439. Als men van de geregistreerde arbeidsreserve de minder ge- schikten en minder validen af trekt en ook de jeugdigen (25) en seizoenwerklozen 65) bui ten beschouwing laat blijft er een reëel voor het bedrijfsleven beschikbaar aanbod van volwas senen van 180. Hiervan zijn er dan nog 85 ouder dan 50 jaar. De vraag na aftrek van jeugdi gen (3U5) blijft 665. De arbeids reserve in Nederland bedraagt nu 1,7% tegen 2,2 vorige maand. Voor Noord-Brabant is dat percentage 2%, voor bet ge west Waalwijk, 8% tegen 1,9% tn februari. doen testen op hun aanleg en be kwaamheden i.v.m. school- en be roepskeuze. De heer Kools zei te ho pen dat de schoolbesturen in staat zouden zijn ook die leerlingen waar voor een eigen bijdrage van f 7,50 bezwaren zouden opleveren aan de test te laten deelnemen. Hij stelde verder verheugd te zijn met het feit dat het jaarlijks geharrewar om tot en verantwoord „bedrag per leer ling" te komen tot. het verleden zal gaan behoren nu in de wet op het basisonderwijs deze zaken zullen worden geregeld. Het wordt nu zaak, aldus de heer Kools, dat de gemeentebesturen zich gaan beraden hoe stimulansen naar het onderwijs kunnen uitgaan om andere eigenschappen van de leerlingen tot onwikkeling te bren gen. Het gaat niet alleen om het ontwikkelen van intellectuele be gaafdheden maar ook om verken ningen op sociaal en godsdienstig gebied en op het terrein van zang, muziek, tekenen, handwerken, han denarbeid, beweging en gymnastiek. Voor een creatieve ontplooiing pleitte hij voor het inschakelen van vakleerkrachten. Dank voor uw sti mulans, zo antwoordde voorzitter. De test is overigens van ons uit ge gaan en niet van de schoolhoofden. Wij zullen ons beraden over dat gene wat os te doen staat en ook doen wat mogelijk is in het belang van onze kinderen. MUZIEK STRIP-TEASE SPAANS TRIO ATTRACTIE-NUMMER Geopend van 22.00 uur tot 04.00 uur. DOOR DE TONEELVERENIGING „O.O.G.'. Vrijdag 17 en zaterdag 18 april a.s. komt de toneelvereniging „O.O.G." in de Gecroonde Leersse voor het voetlicht met het vlotte toneelspel „Onder één dak", van Jan Fabricius. Nederland telt niet zoveel schrij vers die in staat zijn of waren om een stuk te schrijven dat sterk ge noeg is om een publiek een hele avond in spanning te houden. Vanaf het begin van onze eeuw zijn er dat eigenlijk maar twee geweest. Herman Heijermans, van wie O.O.G. een paar jaar geleden een tref fende opvoering gaf van „Op hoop van zegen", en zijn evenknie Jan Fabricius. Kort na de 2de Wereldoorlog speelde O.O.G. zijn „Souna", een aan grijpende benadering van het kleurlingenprobleem en thans gaat „On der één dak", een reprise na 12 of 13 jaar. Het is waar, de levensomstandig heden zijn door de sociale wetge ving dermate ingrijpend veranderd, dat zo'n wrange vader-kinderenver- houding goddank niet meer voor kan komen, maar dat neemt niet weg dat de menselijke gevoelens van u en een halve eeuw geleden nog aardig parallel lopen en dat de botsing van twee generaties nog niets aan aktualiteit en hevigheid heeft ingeboet. Enkele maanden geleden bracht de N.O.S. dit geladen stuk volksto neel voor de televisie en Jan Le- maire gaf een aangrijpende vertol king van de vaderrol. Voor de ouderen onder het thea terpubliek betekent „Onder één dak" een herinnering aan een jeugd die, ondanks het spreekwoord van die „goeie ouwe tijd", geladen was met armoe en misère en voor de jeugd 'hoeft 't goddank geen spiegel te zijn, maar wel kan het zijn een ontmoeting met een tijd die hen vol komen vreemd is, al is hij dan ook korter dan een mensenleeftijd ge leden. Het is iedereen bekend dat de hele theaterwereld, beroeps zo goed als amateur, een crisis doormaakt. VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 Denk maar aan de aktie „Tomaat", de rookbommen in de Amsterdamse Schouwburg en het snel slinkende aantal bezoekers bij zelfs de best opgezette voorstellingen. Zo goed als elke andere vereni ging in ons land, probeert O.O.G. mee een dam op te werpen tegen de vervlakking van onze tijd. Het pu bliek moet weer „theater-minded" worden gemaakt en er wordt ge zocht naar wegen om dit te berei ken. Voor deze opvoering hoopt men hierin te slagen, door alle 65-jarigen en ouderen gratis toegang te geven, mits de aanvragen gaan via de plaatselijke „Bond van Ouden van Dagen". Voor de ouderen betekent „Onder één dak" een confrontatie met hun jeugd, zeiden we reeds. En wie wil niet eens graag terug- dwalen naar zijn prille kindsheid, toen alles zo mooi en zo vrolijk leek. Leek, want de wrange realiteit van „Onder één dak" roept wel 'n heel ander beeld op van de tijd vóór de eerste wereldoorlog. Voor verdere 'bijzonderheden ver wijzen we naar de affiches en de advertentie in dit blad. WASPIK - Een voorstel van B en W in de raad van Waspik om 174 woningen in eigendom aan de bouwvereniging Volksbelang over te dra gen bracht meer achtergrond informaties in de openbaarheid dan sommi ge partijen lief zal zijn geweest. Enkele maanden gelede" werd in Was pik, op initiatief van de heer Kools een commissie geformeerd om de bouwvereniging tot grotere activieteiten aan te zetten. Hierin kregen zitting de heren J. van Dongen en J. Rombouts, resp. voorzitter en sec retaris van Volksbelang, burgemeester Welling als afgevaardigde van het college van B en W en de heren A. Kools en A. v. d. Wassenberg als afgevaardigden uit de gemeenteraad. Er zouden nieuwe statuten moe ten komen, een actief bestuur, tech nische adviseurs, financieel deskun digen en een ledental uit de bevol king. Die herstructurering van de bouwvereniging- nu, wordt naar de mening van de heren Kools en van de Wassenberg onnodig lang ver traagd. Daarom adviseerden zij hun mederaadsleden de 174 woningen niet eerder aan de bouwvereniging over te dragen dan dat duidelijk naar buiten zou zijn gebleken dat de nieuwe opzet is gerealiseerd en daadwerkelijk functioneert. We willen immers van de woning- ONTVANGST vereniging een wo- ningBOUWvereniging maken, aldus de heer Kools. Weliswaar, zo zei de heer Kools ondermeer, is na 6 maan den het ontwerp van de nieuwe sta tuten gereed maar dit geeft nog geen enkele zekerheid dat deze ook zullen worden uitgevoerd. Wij heb ben deze negatieve indruk gekre gen tijdens een bijeenkomst op 17 maart door de niet loyale houding van deze gesprekspartners, burge meester Welling en de voorzitter van de bouwvereniging de heer J. van Dongen. Er werd. toen een dui delijke poging gedaan om de depu tatie uit de raad buitenspel te zet ten door te suggereren dat onze taak op 17 maart j.l. was beëindigd. Wij meenden aan d'e wens van die raad te voldoen door dit niet te nemen en hebben door dezelfde juridische dreigementen van 6 maanden ge leden te gebruiken, bereikt dat de deputatie van de raad niet uitgeran geerd is. Wij dachten dat daarmee de zaak weer aan de kant was, rede waarom wij daaraan verder geen ruchtbaarheid hebben gegeven en ook de wethouders niet hebben in gelicht. Nu echter onmiddellijk dóar- na dit voostel ter tafel komt, kunnen wij dit niet anders ervaren dan dat wat op 17 maart 'de deputatie van de raad boven het hoofd heeft ge hangen, nu de gehele raad bedreigt Ingaan op dit voorstel 'betekent dat de raad zich voor lange tijd buiten spel zeit. Afwijzing heeft t.o.v. de regering ook financieel geen konsekwenties want -de minister moest al 17 jaar wachten. Ook op juridische gronden is het voor de raad niet verantwoord nu de 174 woningen (boekwaarde ruim 2,5 miljoen) over te dagen. Ik kan er inkomen, aldus de bur gemeester in zijn antwoord tot de heer Kools, dat U niet bepaald ge lukkig bent met het verloop van de zaak maar als U mij beticht van een niet loyale houding dan moet U dat voor eigen rekening nemen. Het heeft mij echter wel getroffen. Wat U meent is onjuist. Jammer dat de voorzitter van de bouwvereniging, raadslid J. van Dongen, afwezig is want hij zou het tegendeel kunnen aantonen. Ik hoop dat U te zijner tijd uit eigen beweging op Uw uit spraak zult terugkomen. Ik persoonlijk betreur de gang van zaken ook wel degelijk, en ik heb dé wethouders dan ook wel in gelicht. Op 17 maart hebben wij de ontwerpstatuten in handen van de voorzitter van de bouwvereniging gesteld om ze juridisch te doen on derzoeken door het KIV, het over koepelend orgaan van de woning bouwcorporaties. Dit zou binnen 8 dagen zijn beslag krijgen. Op 19 maart zijn ze doorgegeven aan de secretaris van de bouwvereniging met het verzoek deze door te sturen aan de leden. Gisteren 'heb ik ge merkt dat pas op 7 april hieraan was voldaan. Ik heb direct mijn ontstemming daarover uitgesproken. Ik vind het diep treurig dat men de euvele moied heeft om een werk van 10 mi nuten bijna drie weken te laten wachten. Dat wij toch met dit voor stel op tafel komen is een gevolg van een toezegging aan de minister dat wij het nog dit voorjaar in de raad zouden brengen. Ons college, aldus nog steeds de heer Welling, heeft niets anders gedaan dan dat- Afgelopen donderdag heropende de Fa. Bakkers aan de Grotestraat 273 de zaak. Men houdt zich bezig met de verkoop van vogelsf kleine dieren, vissen, aquaria, hengelsportartikelen, enz. Door de verbouwing heeft het pand een grote verandering onder gaan. Vooral de gevel is er op voor uitgegaan nu er een nieuwe pui in ge komen is. Sinds de Fa. Bakkers zich in 1966 in het pand vestigde is de verkoopruim te verdubbeld en de oppervlakte be draagt nu 120 m2. Verder heeft men ook nog de beschikking over 140 m2 magazijnruimte. Iedere afdeling in de zaak heeft nu zijn eigen hoek en er kan gesteld worden dat alles zeer efficiënt en smaakvol is ingericht. Voor het publiek is het zeer overzich telijk en het kan dan oók op een rus- stige wijze zijn keuze maken. In het magazijn verblijven de tropi sche vogels, maar in een sierkooi in de verkoopruimte is een kleine selec tie ondergebracht. Naast cavia's en muizen kan men er ook hamsters ko pen. De hoek hengelsportartikélen valt ook op. In Waalwijk heeft de Fa. Bakkers de alleenverkoop van de artikelen van de Duitse firma Man. Door de heropening van het pand is de Grotestraat er weer fraaier op ge worden en gezien de activiteiten, die elders in de Grotestraat plaatsvinden gaat de Grotestraat nog meer dan tot nu toe het geval is geweest fungeren als een edhte winkelstraat, aantrekke lijk in al zijn facetten voor het win kelende publiek. Een nog optimaler functie zou de straat kunnen krijgen na realisering van het vanavond in de gemeenteraad te bespreken verkeers plan. gene waartoe het zich moreel ver plicht achtte. Wij hebben de omvor. mng van de bouwvereniging beslist niet willen vertragen. Dat ik U op die bewuste 17e maart er op heb moeten wijzen dat de taak voor ons is afgelopen mag U niet zo betitelen. De reactie van de heer van de Was senberg op dit gezegde van de voor zitter was er een „van dik hout zaagt men planken". U stelde toch, aldus v. d. Wassenberg, „nu is Uw taak volbracht". En ook nu zeg ik daarop, net als op 17 maart, NEE. Met een fikse vuistslag bekrachtig de spreker zijn woorden. „Zo blijft de zaa'k maar hangen. We kunnen 'hét een niet los van het andere zien. Een verspreking van de voorzit ter ontwapende hierop het fel de bat "U verwijfd" (lees verweefd) de zaken, aldus de heer Welling, waar op de heer Kools stelde: natuurlijk moet er een samenspel zijn met het gemeentebestuur maar ik wil deze zaak beslist niet in Uw privé han den leggen. Dan zijn alle sancties weg. Hierop nam de voorzitter na rugge spraak met zijn wethouders het voorstel weg. Voor de wedstrijd standen Were Di en Tachos gelijk aan kop 'en deze tweede ontmoeting (de eerste had Ta chos gewonnen) moest duidelijk ma ken wie de koploper zou worden. Vo- rige week had Tachos van Boeme rang en Were Di had van Taxandria gewonnen, dus belde teams hadden nog evenveel punten en een spannen de wedstrijd werd verwacht. Dit is het geworden en na een zeer knappe, spannende eerste helft kwam er een tweede helft waarin heftige emotio nele voorvallen plaatsvonden en de scheidsrechter ingrijpende maatrege len moest nemen. Een speler van We re Di werd uit het veld gestuurd en mocht verder niet meer meespelen. Dit feit beheerste het verdere ver loop van de wedstrijd. Aan beide zij den werd er daarna zeer rommelig gespeeld en laaiden de gemoederen soms hoog op. Daarbij kwam nog dat de soheidsrechter 3 V2 minuut te vroeg affloot, zodat na een korte 'rustperiode" deze tijd nog uitge speeld moest worden. Dit veroorzaak te ook weer de nodige paniek, waar bij de keeper van Tachos "meehielp" aan het tijdtrekken door de bal op zettelijk achter zijn doel te gooien. Daardoor werd hij voor 2min. uit het veld gestuurd, maar de stand veran derde er niet door en bleef 7-10 in het voordeel van Tachos, zodat de Waahvijkers nu 2 punten voorsprong hebben op bun naaste konkurrent, al is de kompetitie nog niet uitgespeeld en er ,nog vele mogelijkheden zijn. De wedstrijd zelf stond vooral in de eerste helft op hoog niveau, waarin beide teams het accent op de verde diging legden en de aanvallers 'n be hoorlijk incasseringsvermogen moes ten hebben om door die verdedigin gen heen te komen. Were Di had bal uit en Tachos wind mee en de aanval len volgden elkaar in een snel tempo op en dit gebeurde aan beide zijden. Pas in de 8e min. kwam Tachos door de muur heen, maar in de 11e min. was het weer gelijk. Het werd 1-3 voor Tachos en met de rust hadden zij een voorsprong van 2-5. In de tweede helft bleef de strijd bij zonder spannend en in de 7e min. kwam het hierboven geschreven inci dent. Tachos liep nu uit naar 2-8, maar toen werd het spel te fanatiek, te paniekerig en de scheidsreohter floot af bij een stand van 5-9 in 'het voordeel van Tachos. De doelrechter van Were Di protesteerde voor te vroeg affluiten en er werd nog 3Vè min. nagespeeld. In die paar minuten kwamen nog 3 doelpunten (1 voor Tachos en 2 voor Were Di) en wer- JONGERENKOOR IN WASPIK In de Bartholomeuskerk te Was pik 'trad op initiatief van de onlangs opgerichte liturgiecommissie het jongerenkoor uit Geertruidenberg op. Het was voor het eerst in de ge schiedenis dat er in deze kerk een soortgelijke jongerenviering plaats vond. De belangstelling was enorm groot en het koor dat onder leiding stond van de heer P. Rompa liet een uitstekende indruk achter. De vie. ring sloeg merkbaar aan, enthou siast al's 'het Bergse koor zich hier presenteerde Voor het in Waspik op te richten jongerenkoor meldden zich tot nu toe een kleine dertig personen. Zon dag 19 april a.s. wordt de eerste re petitie gehouden en wel om half 12 in het gemeenschapshuis. Men kan zich dan alsnog bij het koor aanslui ten, mits men 15 jaar of ouder is. VOLLEYBAL In Tilburg verloor het le team van Atak met 32 van Sarto. De A- jeugd van Atak won met 21 van Odulp'hus maar verloor met 2—0 van Sarto. De B-jeugd zegevierde tweemaal met 21 resp. over Odul- phus en Sarto. DUIVENSPORT De Reisduif Waspik, uitslag Vilvoor de, 92 km; 8.30 uur los. Deelname 162 duiven: Dr. 'Smits 1 5 18 22 29; Kuyten-Go- vaerts 2 13 15 31 37; G. Kemmeren 3 27 28 32 38; C. Fitters 4 14; M Bax 6 7 9 17 23 36; A. J. de Wit 8 12 41; A. Kuyten 10; Th. Gijsman 11 26; H Langermans 16; Th. v. d. Broek 19; P. Kuyten 20; J. Pagie 21 30 40; J. JongenSlen 24 34; Gebr. Selders 25; A. Kuyten 33; H Nerings 35; P. v. d. Els'hout 39. GESLAAGD Mej. H. Vermeeren uit Waspik slaagde voor het examen B.O. een onderwijsbevoegheid voor bijzonde re scholen van het L.O. Voor het examen apothekerassistente slaagde te Utredht mej. J. van Dongen uit Waspik. De heer J. Both slaagde te Nijmegen voor candidaat sociologie. den er nog open kansen gemist. Eén minuut voor het einde werd de kee per van Tachos bestraft met 2 min. niet meespelen. Er kwamen geen ver andering meer in de stand van 7-10. Tachos werd hierdoor leider in de 2e klas. Het is mogelijk dat zondag a.s. op het sportpark Elzenhoven de ber slissing zal vallen. Tachos speelt dan om 13.00 uur tegen Internos uit Et- ten, die de derde .gegadigde is voor de eerste plaats. Van deze spelers uit Etten heeft Tachos altijd de grootste moeite gehad en in de meeste keren werd het een overwinning voor de te genpartij. V/ie zal a.s. zondag men taal de sterkste zijn? Ook de dames hebben van Heerle ge wonnen met 6-3, maar voor hen moe ten er nog vele moeilijke wedstrijden bomen en hier zal pas tegen het ein de van de veldhandbalkompetitie de 'beslissing vallen. K.P.V. KAATSHEUVEL De K.P.V. Kaatsheuvel Rayon B De Sportwereld vloog met 420 dui ven vanuit Vilvoorde, afstand 92 km. wind z.o. De prijzen werden als volgt verdiend: L. v. Geel 1 13 19 65 68 71 74 83; J. v Beers 2 15 20 47 93; J. Damen 2 17 81 102; Fr. v. d. Assem 4 32 36 87 91; A. de Bie 5 25 28 43 66' 72 104; Gebr. Pijnenburg 6 44; J. Voogd 7; Fr. Krol 8 52 60 75; W. Snaphaan 9 88; H. Severijs 10 14 16 22 51 59 63 96; Chr. v Heeswijk 11 12 50 69 73; J. v. Heesiwijk 21 29 35 46 84; A. v. d. Hoven 23 42 55 95; Fr. Dingenman 24 38; H. Robben 26 33; M. de Vries 27 31 54; J. Molenschot 30 40 82 86; M. v. Boxtel 34 78 97 99; C. de Bondt 37; H. Helvoirt 39 45 58 100; W. Jan sen 41 57; G. Schrauwers 48 101; B. d. See 49 53; P. Brouwers 56 76; Chr. v. Wanrooy 61 70; H. v Es 62 90 105; Fr. v. d. Linden 63; J. Pij nenburg 77 80; Linco 79 103; A. Voermans 85; J. v. Bavel 89 98; A. Fijnlenburg 92; 'H. Brok 94. Gouden horloge gewonnen dioor L. v. Geel met le prijs. Troostprijzen a 10.J. v. Beers en J. Damen en A de Bie. Rest f 2,—. Volgende week Chislain. Hoofdprijs weer een gou'den horlo ge. Sportvrienden succes. Tevens zaterdagmorgen inmandien voor oefenvluoht vanuit Gilze van 9.30 10.00 uur. HANDBAL De velidihanid'balcompetitie voor White Girls is weer vam start ge gaan. De junioren wonnen in Wa genberg met 4-3 van VWC. De ad- spiranten kwamen gemakkelijk tot winst omdat Dongen niet kwam op dagen. REUSEL SPORT-VLIJMENSE B. 0—3 Zondag 12 april speelde de Vlij mense Boys een uitwedstrijd tegen Reusel Sport. Om in de running te blijven moesten de Boys deze wed strijd winnen. Hierin zijn de Boys volkomen geslaagd. Vanaf het begin waren -de Boys steeds in de aanval en spoedig hadden zij succes 01. Reusel Sport probeerde enkele aan vallen op te bouwen maar de Boys verdediging was op haar post. Toch kreeg de midvoor van Reusel Sport een kans maar doelman van Enge len redde fraai. Nu waren de Boys weer weg en een goed schot werd dioor de doelman fraai gestopt, maar het was slechts uitstel, want num mer twee vloog in het net, 0-2. Wat R'eusel Sport ook probeerde, de Boys verdediging met de Vaan als uit blinker greep steeds goed in. De tijd verstreek en eenieder dacht dat de 02 het einde betekende. Maar de Boys kwamen goed opzetten en wisten de stand op 03 te brengen. Reusel Sport probeerde alls om de eer te redden maar de verdediging van 'de Boys i>n grote vorm stond geen punt toe, zodat de eindstand 03 in het voordeel van de Boys was.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 3