Bij afscheid St. Willibrordus Jos v. Seters gehuldigd en benoemd tot|]ere-voorzittery Dames hockeyteam Waalwijk stelde zich veilig Raad keurde recreatieprojekt rond de roeivijver in Drunen goed D St. Nicolaasziekenhuis heeft bouwplan voor tweede vleugel KAATSHEUVEL VOORZITTER G. V. VUGT„SCHOENINDUSTRIE BEDRIJFSTAK MET MOGELIJKHEDEN" Vuilnisophaaldienst wordt gereorganiseerd VN 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 13 APRIL 1970 7 Wk Werkende jeugd Dankwoord Van Seters Het elftal moest iets worden omge zet en daarvan profiteerde Forward direct en scoorde een prima doelpunt 1-0. Waalwijk wist zioh goed te her stellen en kreeg weer iets meer vat op het spél, maar enkele minuten voor rust kreeg Waalwijk een 2-0 achterstand toen de Forward-midvoor uit een scrimmage scoorde. O—O draw tegen Tempo Veie jubilarissen Burgem. Stieger opende zaterdag soos Le Moulin SSC-junioren wonnen spelregel test Uitbreiding tot 260 bedden Uitbreiding Recreatiegebied rond de roeivijver Vuilnisophaaldienst Onderwijs NIEUWE DIREKTEUR VOOR MAVO PIUS X - KAATSHEUVEL Diversen Afgelopen vrijdagavond vond in café J. Passier de jaarvergade ring plaats van het N.K.V., afdeling St. Willibrordus. Een zeer groot aantal leden was aanwezig om niet alleen de jaarvergade ring bij te wonen, maar ook een groot aantal jubilarissen te huldigen en afscheid te nemen van de heer A. J. van Seters, be stuurslid, die niet meer herkiesbaar was vanwege het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Als gasten waren verder aanwezig afgevaardigden van St. Lambertus, vakvereniging voor de textiel- en kledingbranche; hoofdbestuurslid van St. Willi brordus de heer A. Geurts, hoofdbestuurslid van St. Lambertus de heer Oude Vrieiing en verder niet te vergeten de vele jubila rissen en dé heer A. van Seters met zijn vrouw. Ter vegadering werd allereerst het woord gevoerd door de voorzitter van de afdeling Waalwijk, de heer C. van Vugt. De heer v.'d. Broek feliciteert het scheidende bestuurslid van Seters. é~J(>£r itéFAs (i Het laatste jaar heeft St. Willi brordus nogal aan de weg getim merd, ondermeer realisatie van de fusie tussen St. Lambertus, de Mijn- werkersbond en St. Eloy met St. Willibrordus. Ons doel is om de or ganisatie zo sterk mogelijk te hou den. In de afdeling Waalwijk is er heel wat werk geweest, vooral met betrekking tot de liquidaties, die hebben plaatsgevonden. Het is on begrijpelijk dat een bedrijfstak met mogelijkheden zo blijft aanmodde ren. Werkgevers en werknemers gaan niet om de tafel zitten, hoewel de bereidheid bij de werknemers constant aanwezig is. Een ander aspect is het jeugdpro bleem in ai zijn facetten. Vooral heeft dit betrekking op de werken de jeugd. En zijn werkgevers die er groot op gaan een bedrijfsschool of iets dergelijks te hebben. Er is hier echter een adder onder het gras. In aanmerking voor de bedoelde op leidingen komen in feite de jeugdi gen, die moeilijkheden hebben ge had bij het doorlopen van de lage re school. Men krijgt er geen alge meen vormend onderwijs, iets dat men toch het hardste nodig heeft. De werkende jeugd heeft zich nog al van zioh doen spreken. Het ver wijt geldt niet de jeugd, maar ons allemaal. Deze jeugd heeft geen goede begeleiding. Bij het thuiswerk in de schoenindustrie werden nog veel kinderen ingeschakeld; daar door stompen deze kinderen af. Wat ze op zeer jeugdige leeftijd verdie nen, geven ze op latere leeftijd dub bel en dwars toe. Het zal er in feite op neerkomen dat meermalen tot omscholing zal moeten worden overgegaan; dan komen er ook meer kansen. Studie zal ook een belang rijke plaats dienen in te nemen. De heer Van Vugt spoorde de ouders aan om hun kinderen de mogelijk heid te geven tot het volgen van algemeen vormend onderwijs. Door de secretaris, klachtenman en penningmeester werden de jaar overzichten uitgebracht. Bij geen tegencandidaten werden de heren M. Vervloet en W. Dingemans her kozen als bestuurslid. Een afscheid van de heer v. Seters is bijna niet in te denken, zo sprak de heer v. Vugt. Om de heer v. Seters een waardig afscheid te bereiden, was er een comité geformeerd. Namens deze commissie trad de heer J. Ver hoeven naar voren, die de heer v. Seters dankte voor het vele werk dat hij verricht heeft voor de vak beweging. Als afscheidsgeschenk kreeg de heer v. Seters een graS- maaimachine en een bedrag onder couvert aangeboden, terwijl mevr. Van Seters verrast wérd met bloe men. Ook de heer J. vd i Heeswijk, b.ï dank voor de steedsondervonden vriendschap. Bij acclamatie werdde heer v. Seters daarna benoemd tot ere-bestuurslid. In zijn dankwoord stelde de heer v. Seters dat er een tijd is van ko men en gaan. Het afscheid nemen valt altijd zwaar. In de achter mij liggende tijd heb Ik vele ervaringen opgedaan en ook vele prettige her inneringen overgehouden. Vak bondswerk is niet alleen zwaar, maar brengt ook een grote verant woordelijkheid met zich mee. Ik ver laat nu de afdeling als bestuurder, maar ik weet dat een bestuur ach terblijft dat berekend is op haar taak. Als vakbeweging zijn we er nog niet en er ligt in de toekomst nog een enorme taak. Het kapitaal wordt nog steeds hoger aangeslagen als de werknemers. Als gevolg daarvan zullen de kleine vakbonden zich aaneen dienen te sluiten om 'n hechte basis te kunnen vormen ten opzichte van de werkgevers. Steeds zal er en aanspreekbaar actiepro gramma moeten zijn. Wij mogen niet tevreden zijn met hetgeen we tot nu toe bereikt hebben. Wat de democratie betreft: de heer v. Se ters vond, dat de jeugd de democra tie weer op gang heeft gebracht. De vakbeweging zal door de over- In een zeer onfortuinlijke wedstrijd heeft Dames 1 verloren van het sterk spelende Forward. Reeds na 5 min. spelen moest Lizet Hendriks uitvallen vanwege een enkelblessure en moes ten de Waalwijkse dames verder spe ten met 10 speelsters, hetgeen den on mogelijke opgave was. Na de rust kwam Waalwijk goed te rug en wist zidh goede kansen te scheppen. De keepster van Forward moest handelend optreden en maakte geen fout. Steeds bleef Waalwijk aan vallen, maar kon geen tegengoal ma ken. Een minuut voor tijd brak de binnenspeelster van Forward goed door, passeerde de backs en scoorde een juweel van een doelpunt: 3-0. De tweede wedstrijd in dit weekeinde speelde Waalwijk tegen het sterke Tempo uit Bergen op Zoom. De trai ner van Dames 1 had een beroep ge daan op Lenie van Mierlo-van Hel- voirt en deze speelde als spil een uit stekende wedstrijd. Zij wist de Ned. Elftal-speelster Ma ria Fikkens in bedwang te houden, waardoor Waalwijk op het midden veld zeer sterk speelde. Aan beide kanten werd hard en sportief ge speeld. De aanvallen gingen steeds op en neer en beide doelen kwamen in gevaar. Vooral de Waalwijkse dames speelden met enorme inzet en voch ten voor het behoud van het 2e klas- sersohap. De strijd was volkomen ge lijk, hoewel Waalwijk iets betere kan sen kreeg. Deze werden niet benut en de eindstand bleef 0 - ƒ0. Een mooi resultaat en een bewijs van een heel goede conditie van Dames 1 na een rulbbél zwaar programma in dit week einde. heid volledig erkend dienen te wor den. Er zal een gericht subsidiebe leid dienen te komen. De jeugd zal ook meer vertrouwd gemaakt die nen te worden met de vakbeweging. Een doelmatig jeugdactieprogram is daarom van het grootste belang. Tot slot dankte de heer v. Seters mede namens zijn vrouw alle aanwezigen voor de geschenken. Hij hoopte nog lang als belangstellend toehoorder bij vele gelegenheden van zijn aanwezigheid te doen blijk geven. Na de pauze werden door de heer A. Geurts de vele jubilarissen gehuldigd. Jubilarissen met een lidmaatschap van 25 jaar: H- J. Kuijsters, M. J. de Gouw, A. J. Verhoofstad, G. H. de Graaf, H. v. Baardwijk, M. v. Iersel, C. de Kloe, A. M. Mulders, J. J. v. d. Wes ten, C. A. Herman, L. C. Demmers, A. v. Dijk, L. C. v. d. Heijden, J. P. Rombouts, J. v. Loon, A. J. Robben, A. H. v. Gelder, H. v. d. Hoek, A. H. v. Gelder, A. v. d. Lee, J. van Tuijl, A. C. v. Wezel, L. F. Samuels, J. P. ten Haaff, P. J. Sprangers, A. J. Donders, C. J. v. d. Broek, C. A. v. Gelder, A. C. M. de Vries. Jubilarissen met een lidmaatschap van 40 jaar: B. Bésters, C. P. v. Brunschot, L. A. v. Gelder, J. v. d. Griendt, J. Krol, F. Leijtens, P. Maas, J. G. Schapendonk, M. J. v. d. Griendt, A. Vervoort, L. v. Gelder, H. A. de Graaf, A. J. M. Boons. Jubilaris met een lidmaatschap van 50 jaar: A. Robben. Jubilaris met ëen lidmaatschap van 60 jaar: o L. van Veldhoven. Verdere jubilarissen: J. Nordmeijer en A. J. M. Boons, beiden 12% jaar wijkbode; C. A. V. Vugt, I2V2 jaar bestuurslid. Jubilarissen vakbond St. Larnber- DRUNEN - Burgemeester mr. H. Stieger heeft zaterdagavond de jon- gerensoos Le Moulin geopend. Hij vertelde de aanwezigen een beetje schoorvoetend naar binnen te zijn ge gaan, omdat men als oudere 'n beetje moet wennen aan de soossfeer. De burgemeester benadrukte dat de ge meente de soos graag de helpende hand had toegestoken toen Le Moulin de vroegere soosruimte moest verla ten. De eerste officiële soosavond werd door een groot aantal genodigden bij gewoond. Zo waren er burgemeester Stieger met echtgenote, de wethou ders, veel raadsleden, adjudant Ver meulen, direkteur - gemeentewerken Horsten, alsmede bestuursleden van de Waalwijkse soosen l'Ecurie en Memphis Gold. Tussen deze Drunen- se en Waalwijkse soosen is een goe de samenwerking. Zondagavond kon den de leden van Le Moulin in de nieuwe ruimte terecht. Door de scheidsrechtersvereniging De Langstraat is er een spelregelwed strijd georganiseerd voor junioren en pupillen. De jongeren bleken al veel kennis van de spelregels te hebben en het best hierbij uit de bus kwam SSC uit Sprctng-Capelle, dat naast de meeste punten ook een fraaie wissel beker voor een jaar kreeg uitgereikt. De uitslag was als volgt: 1. SSC; 2. Baardwijk; 3. Waspik; 4. RKDVC; 5. WSC; 6. Raamsdonk; 7. RWB; 8. SDO (waren slechts aan wezig met de C-jeugd. tus, afdeling Waalwijk: 25 jaar lid: P. Romibouts, H. M. v. Rijswijk, J. R. v. d. Velden, H. Schapendonk. 60 jaar lid: J. Swinkels en A. J. de Vaan. (Van onze verslaggever) WAALWIJK Uit het jaarver slag van het St. Nicolaas Ziekenhuis te Waalwijk blijkt dat dit zieken huis een grote streekfunktie heeft. Het aantal opnamen uit Waalwijk bedroeg 2104 (in 1968: 1872) uit Kaatsheuvel 740 (747) Drunen 579 (538) Sprang-Capelle 348 (275) Heusden, Waspik, Eethen 262 (117). Het totaal aantal verpleegdagen bedroeg 55.208 tegen 53.228 in 1968. Dat is een bezettingspercentage van 90,6% wat neerkomt op een gemid deld bezet aantal bedden van 151,3. Vorig jaar vestigde de heer J. van der Schee zich als keel-, neus- en oorarts. Hij nam de praktijk over van de heer Simon uit Den Bosch, die sinids 1938 spreekuur heeft ge houden in Waalwijk. De heer Th. van de Meerendonk, onthopaed as socieerde zich met de heer K. van Sambeek. De heer A. Polderman, anaesthesist verliet het ziekenhuis in verband met een benoeming el ders. Zr. N. Evers en drs. K. Schret- •len werden vorig jaar benoemd tot respectievelijke direktrice en eco noom Alirekteur Uitgaande van de algemene norm van 4,25 bed per l.OG'O inwoners zou voor dit rayon een ziekenhuis van 26o bedden gewenst zijn. Het be. stuur heeft, teneinde aan deze reëe- le behoefte in de nabije toekomst te kunnen beantwoorden - een plan opgemaakt voor uitbreiding van het z; ekenhuis met een tweede Vleugel. Deze uitbreiding zal - in vergelij king met uitbreidingen van andere ziekenhuizen - met geringere mid delen kunnen plaats hebben, daar bij de bouw van verschillende afde lingen en dienstgebouwen reeds re kening werd gehouden met een uit. breidiing in de toekomst. Het diploma ziekenverpleging A werd behaald door 13 leerling-ver pleegsters. Vijf verpleegsters ver kregen de aantekening kraamver- pleging, en drie verpleegsters de kinderaantekening. Op 31 december 1969 waren werk zaam in het ziekenhuis in totaal 186 personen, n.l.: 100 verplegend per soneel (in 1968 93); 86 niet-verple- A tool- ui:../ k.<!r. ukim ;i DRUNEN - De raad der gemeente Drunen, vrijdag in openbare verga dering bijeen, had een lijvige agenda af te werken, waarbij enkele zeer belangrijke en verstrekende besluiten worden genomen. Tevens was deze vergadering een weerspiegeling van de enorme groei die zich in Drunen op alle gebied voltrekt. Zo besloot de raad tot het laten aanleggen en in exploitatie geven door de N.V. Bierbrouwerij De Drie Hoefijzers van een recreatiegebied rond de roeimjver. Men besloot tot de bouw van scholen tot verkoop van gronden en aankoop van gronden. Tot reorganisatie van de vuilnisophaaldienst en het verstrekken van credieten voor het uitvoeren van diverse werken, kortom bij de bespreking van al deze punten hoort men als ondertoon de enorme activiteit die er op alle gebied heerst in deze snel groeiende gemeente van de Langstraat. Op voorstel van b. en w. besloot de raad de grond rond de roeivijver in erfpacht te geven aan de N.V. Bier brouwerij De Drie Hoefijzers voor de aanleg van een groots recreatiepro ject. Door de heer Horsten werd het project aan de hand van tekeningen nog eens extra toegelicht. De heer Brok en ook andere leden van de raad juichten het plan toe omdat hier mede weer de noodzakelijke recreatie belangrijk werd uitgebreid. De heer Brok vroeg zich echter wel af waar om de gemeente niet had besloten om het project geheel in eigen beheer te houden. Nu dit in vreemde handen kwam was het volgens hem zaak dat richten en plichten duidelijk omschreven moes ten zijn, terwijl het gemeentebestuur er in het bijzonder voor moest waken dat de belangen van de bewoners om dit gebied vrij te mogen betreden zeer beslist gewaarborgt moest zijn. In de ze geest sprak ook de heer Nass ter wijl de heer v. Helvoirt bovendien meende dat de gemeente met de aan leg van een verharde weg naar dit ge bied alsmede het onderhoud daarvan wel iets te ver was gegaan. De heer v. Helvoirt meende dat dit eerder 'n taak was van de exploitant. Burgemeester Stieger dacht dat het in eigen beheer uitvoeren (mogelijk via een stichting) van een dergelijk pro ject voor de gemeente wel in som mige gevallen aantrekkelijk kan zijn, maar juist in de huidige situatie nu men nauwelijks de noodzakelijke din gen kan bijhouden en in vele geval len ook de financieringsmiddelen ont breken, niet gewénst is. De raad was hiermede accoord. Burgemeester Stie ger beklemtoonde speciaal dat bij de onderhandelingen wélke zijn gevoerd bij het gemeentebestuur steeds voor-: pp heeft gestaan dat dit gebied als recreatiegebied voor de gehele be volking open moest blijven en men zal er steeds voor blijven waken dat dit gebeurd. Voor wat betreft de heer v. Helvoirt meende de voorzitter dat men niet te ver was gegaan met 'het treffen van de nodige voorzieningen, zoals het laten aanleggen van een weg. Later werd hier voor in de ver gadering een krediet gevraagd van 3100,-. Met de realisering van dit project zal spoed worden betracht. De reorganisatie van de vuilnisop haaldienst werd bij de behandeling van plastic zakken i.p.v. vuilnisem mers De voordelen van de invoering van plastic zakken zijn. 1. er blijft geen vuil in de emmer achter; 2. er kan naar behoefte vuil worden aangeboden en men is niet meer ge bonden aan de capaciteit van één of twee emmers die men tot dusver had; 3. men behoeft de lege emmers niet meer binnen te halen. Dit kan oük niet meer vergeten worden; 4. het straatbeeld wordt niet meer ontsierd door emmers, die te lang op de trottoirs blijven staan; 5. er kan volkomen stofvrij worden gewerkt; 6. in plaats van twee, kan worden volstaan met één ophaalbeurt per week; 7. het aantal beladers achter de vuil niswagen kan van drie tot twee wor den verminderd. Voorgesteld werd de reinigingsrech ten te laten vervallen en de met de kentekenen van de gemeente bedrukte zakken via winkeliers in de handel te brengen voor 0,30 per stuk. Voor bedrijven kunnen containers ge huurd worden, terwijl ook op voorstel van de heer de Kruijf verhuur van containers voor korte tijd wordt over wogen. De heer Snoeren had zich eerder bij de dienst gemeenteweiken laten overtuigen van de werking van dit systeem. Later nadat de heer Hor sten dit systeem nog eens had toege licht kon de heer Snoeren, zij het met enige reserve zijn goedkeuring geven. Ook andere leden hadden nog wel enige bedenkingen die echter nadat de heer Horsten het systeem nog eens had toegelicht lieten varen. T.a.v. de kosten voor de gemeente was men van mening dat de begroting wat te globaal was opgezet en in de praktijk het wel eens wat nadeliger kon uit komen. Ook t.a.v. de kosten voor het publiek was men van mening dat de opzet niet helemaal klopte. De heer Horsten wees er in dit verband op dat in gemeenten waar men met dit sys teem werkte het voor het publiek voordeliger uitkwam als in de bere kening werd voorgesteld. Door b. en w. werd in principe me dewerking gevraagd voor de bouw van een definitieve kleuterschool in Vennen Oost. De heer Nass had geen bezwaren tegen deze school, maar hij vond de plaats waar deze school zou worden gebouwd niet gelukkig geko zen. Spreker zag deze liever in de on middellijke nabijheid van de lagere scholen in Vennen Oost. De heer v. Lammeren merkte op dat ook bij de lagere school in Vennen Oost nog 'n kleuterschool zal moeten komen maar dan in een later stadium. De ontwikkeling in Vennen Oost gaat zo snel dat hij adviseerde aan dit plan zijn goedkeuring te geven om niet verder in de impasse te geraken. In het najaar zullen zélfs enkele huizen welke beschikbaar komen tijdelijk als kleuterschool moeten gaan dienst doen. De heer Nass vroeg ook aan dacht voor de bouw van een kleuter school in Braken West. De heer van Lammeren wees er op dat de raad hiertoe reeds eerder had besloten, maar dat het wachten was op de fi- nanciëringsmiddelen. In dit verband wees de voorzitter er op dat het am- biseuse scholenbouwplan dat nog al leen maar in het noodzakelijkste zou gaan voorzien jammer genoeg door gebrek aan financieringsmiddelen in gevaar kwam en dat 't niet denkbeel dig was dat de stichting schoolbelan- gen straks voor realisering uit de ver schillende plannen alleen maar keuze kan maken. De kosten van de kleu terschool in Vennen Oost zijn ge raamd op 293.500,-. Verder gaf de raad ook een krediet gend personeel (in 1968 85). In 1969 werd in totaal geïnvesteerd 255.750,—, 11.1.: f 8.000,— in ge bouwen; 82.000,in installaties; 134.150,in medische inventaris sen; 31.6G'0,in overige inventa rissen. Per 1 april 197o werd Dr. A. L. de Vetten, chirurg, opgevolgd door de heer A. van der Vliet, chirurg. Per 1 oktober 1970 zal de heer H. M. van Woerden, internist, zich asso ciëren met de heer W. A. J. L. Bo- gers, internist. Na het overlijden van de heer Th. Veldkamp heeft de heer A. de Be ver, als adjunct-direkteur, de lei ding van de Mavo-Pius X te Kaats heuvel op zich genomen. De heer \eldkamp overleed op 8 november vorig jaar. Hij was sedert 1 septem ber 1956 aan de school verbonden als leraar en is in 1961, bij het ver scheiden van dhr. Veeken, als di rekteur benomd. Met ingang van 1 augustus a.s. is als nieuwe direkteur benoemd dhr. W. Tilanus uit Schijndel. De heer Tilanus is 43 jaar oud en was tot nu toe adjunct-direkteur van de gecombinerde MAVO-sohoal te Schijndel. In Schijndel aanvaard de hij in 1955 zijn functie aan de Jongens ULO-school, waarna hij in 1965 leraar werd aan de genoemde gecombineerde school (Jongens- en meisjesmavo). Dit was een school welke door het ministerie is aange wezen als experimenteerschool in verband met de doorvoering van de Mammoetwet. Eerder was de heer Tilanus onder wijzer in Vaassen. In Schijndel heeft de direkteur zich verdienste lijk gemaakt in de sport. Hij was o.m. lid van de contactraad voor de port in Schijndel en afgevaardigde in Schijndels sportstichting. De verbouwing van de Mavo te Kaatsheuvel vord'ert gestadig; nu 't weer beter wordt is het te hopen, dat de bouw sneller gaat om zodoen de voor het nieuwe schooljaar het gehele gebouw - met de nieuwe lo kalen en gymnastiekeaal - gereed te hebben. In de ha zal een concierge- loge wórden gebouwd waardoor het gemakkelijker wordt inlichtingen te verkrijgen. De concierge staat de hele dag voor de bezoekenden en kinderen open. In de nieuwbouw aan de oostzijde zullen een ruime spreekkamer, een directeurs- en le- rarenkamer en de bibliotheek wor den ondergebracht. Kortom de heer W. Tilanus komt met het nieuwe schooljaar in een bijna géheel nieuwe school waar veel doelmatige aanpassingen zijn aangebracht. Zo ook is er dan een nieuw lokaal voor handenarbeid en natuurkunde. De leerkrachten doen alles om de school zo goed mogelijk aan de beantwoording van een streekschool te laten beantwoorden - De 46-jarige kantoorbediende H. L. uit Nieuwkuyk, hoofd van de loon administratie bij Verkade in 's-Her- togenbosch, heeft bekend zijn firma in tien jaar tijd voor 2 miljoen gul den te hebben opgelicht. Hij had het gestolen geld, o.m. belegd in hotel de Postzegel, de Karrebar, Cosmopolite en ander zaken in Den Bosch. - 4 Griekse geleerden stonden voor de krijgsraad terecht als verdachten van samenzwering tegen de staat. Pro fessor Kreongoros kreeg levenslang, de rest van 5 tot 14 jaar. 7 werden er vrijgesproken. - Dr. Fadihonc treedt 1 juni op als bondscoach in dienst van de KNVB. Hij is nu trainer van Go Ahead en volgt George Kessler op. van 901.892,- voor de bouw van een zevenklasige lagere sdhool in Els- hout. Deze school zal gebouwd wor den aan de Th. Rijkenstraat. De wijzigingen van de politieverorde ning werden goedgekeurd, waarbij speciaal door de leden naar voren ge bracht werd het verplicht stellen van sneeuwruimen. De meeste leden acht ten 't niet nodig dat dit in één poli tieverordening moest worden opgeno men, men was van mening dat men zoveel burgerzin moest hebben dat dit zondermeer geschiedde. Met deze re geling week Drunen ook af van de algemene regeling. De voorzitter adhtte het wel noodzakelijk en de raad ging akkoord. Grond werd gekodht voor bouwter rein sporthal en grond werd verkocht in de uitbreidingsplannen voor bouw terrein. De woningwetwoning Pr. Ma- rij'kestraat werd verkocht aan de heer C. Merkx, alsmede het pand Eind- straat 12a aan A. Maas. Kredieten werden beschikbaargesteld70.500 voor de aanleg straatverlichting Pr. Hendrikstraat, Sportlaan en Duin weg. 31.400 voor aanleg weg naar de roeivijver, 2500 voor aanleg ge luidsinstallatie Hoge Braken 1.450 voor nieuwe matten in de gymnastiek zaal

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 7