NEO steekt in goede vorm: 5-1 zege op 's-Gravenzande S.V. SSC moest Huizen Waspik verspeelt titelkansen na verlies van Raamsdonk Th. de Leyer vierde 40-jarig dienstjubileum bij PTT de eer aan iaten WSC schiet illusies van kop loper Nevelo aan flarden: 9-2 w.s.c. DE SPORTT0T0 Gemeenteraad Waalwijk vergadert dinsdag V.V.K. 's-Gravenmoer ontving beker Waspikse biljartbond 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 27 APRIL 1970 7 Verlies voor Vlïjmense Boys bij UNA Wit-Zwart Toen scheidsrechter Schroots om 3 uur het beginsignal gaf zal nie mand van de spelers en toeschou wers verwacht hebben, dat de SV met een 51 nederlaag naar huis zou worden gestuurd. Voor de rust was het een gelijkopgaande strijd waarin beide ploegen zich volledig inzetten voor de overwinning: de Westlanders om hun mooie promo tiekans te behouden en NEO om re vanche te nemen voor de in 's-Gra venzande geleden nederlaag. Met de harde wind schuin tegen begon de SV direct de NEO-verde- diiging op de proef te stellen. Ech ter zonder resultaat. De achterhoe de verdedigde rustig en kon met ge mak de aanvallen onschadelijk ma ken. Toch was het juist dit gemak dat de oorzaak was van de achter stand die NEO kreeg. Het duurde door het zelfvertrouwen wat te lang eer de bal was weggewerkt. De SV- midvoor v. d. Horn zag een kansje en maakte daar gebruik van. 01. Waarschijnlijk dachten de gasten nu in veilige haven te zijn maar dat bleek een vergissing. NEO nam het initiatief en vooral Karei Paulides, de beste man van het veld stichtte herhaaldelijk verwarring in de SV- achterhoed. Met prima vanuit de verdediging opgebouwde aanvallen kwam 's-Gravenzande onder druk te staan en het was Karei Paulides die met een prachtig schot NEO naast de gasten bracht. 11. De SV zag nu de bui drijven en nam het initiatief. Het spel golfde op en neer en goede aanvallen van beide partijen wisselden elkaar af. Beide verdedigingen bleven de zaak meester en met de 1-1 stand brak de rust aan. Na de rust barstte het NEO-ge- weld los. Meer nog dan tevoren gin gen de halfspelers de Jong en Schie- don mee in de aanval en door mooie combinaties kwam er verwarring in de SV-defensie. Na 5 min. rondde Rijnders een aanval af met een fraai doelpunt en vijf minuten later was het Toon de Jong die met een su blieme kopstoot een prachtige voor zet van Karei Paulides in een doel punt omzette. Binnen 10 minuten had NEO een 31 voorsprong. Dit snelle succes gaf de tegenstan ders een morele klap die ze niet te boven kwamen. Ze trachtten met alle middelen de NEO-ploeg te stui ten maar gelukkig trapten de NEO- maninen daar niet in. Evenmin trou wens de scheidsrechter die het spel op de voet volgde en zich niet door prachtig opgevoerde valpartij en om de tuin liet leiden. Sprang kreeg nu door het weg-is-weg systeem van de SV gelegenheid de verdediging regelmatig te doorbreken. Met een prachtig schot bracht halfspeler Ad Vos NEO op 41 en twee minuten later zou hij weer hebben gescoord als hij niet was onderuit gehaald. NEO bleef komen en Arie Schiedon ontving de bal van Paulides, wist 2 tegenstanders te omspelen en zijn schot trof de roos: 51. De wedstrijd kreeg nu een rommelig karakter en herhaaldelijk moest het spel wor den onderbroken voor vrije trappen. NEO stond de tegenstanders echter geen puntje meer toe en toen voor de laatste maal gefloten was had NEO zijn reputatie op eigen terrein bijzonder gevaarlijk te zijn weer ge handhaafd. Het grote euvel bij SSC is nog al tijd het gemis van een goede schut ter in de voorhoede. In de wedstrijd tegen Huizen had SSC twee jeugd spelers, Bax en Spierings opgesteld. Zij kunnen terugzien op een goede wedstrijd. In de halflinie deed voor al Bax prima werk. Maar in de SSC voorhoede wilde het nog steeds niet lukken. De gehele wedstrijd is men practisch de meerdere geweest van Huizen. SSC had een groot veld- Na het bericht dat leider Dongen zondag de volle winst aan UW liet, is bij de Waspik-aanhang de neder laag tegen Raamsdonk dubbel hard aangekomen. Bij een normaal spel- verloop en overeenkomstig de prog noses, zou Waspik na de ontmoeting tegen Raamsdonk de titel binnen z'n bereik hebben als nog aan één voor waarde zou worden voldaan. Don gen mocht de optater van 1.1. zon dag (de 41 nederlaag tegen Was pik) nog niet geheel te boven zijn, hetgeen UW op eigen terrein zou moeten uitbuiten. Welnu, het laat ste werd werkelijkheid, maar Was pik zelf faalde. Niet in die zin dat het tegen Raamsdonk slechter speel de dan tegen zijn tegenstander, be slist niet, maar Raamsdonk kreeg nu eenmaal de score in zijn voor deel. Zoals bij de derby Waspik-Raams- donk zoetjesaan traditie is geworden werd het duel letterlijk te lijfelijk. Daarbij kwam nog dat Raamsdonk vocht voor het behoud van het 4e klasserschap. Om aan 't soort voet bal van Raamsdonk partij te kun nen geven, miste Waspik voldoende body-building. De ploeg die vorige week tegen Dongen uitblonk, kreeg nu geen kans om in haar normale spel te komen. De inzet van Raams donk was daartoe te groot; vaak zelfs te onbesuisd. Dat het in deze ontmoeting bij „slechts" twee bles sures bleef, kan dan ook als het eni ge winstpunt worden beschouwd. Toch zag het er aanvankelijk voor Waspik nog niet zo slecht uit. Vlak voor de rust n.l. passeerde achter speler Kees de Groot van Raams donk zijn eigen doelman Jan Bou- wens, door de bal terug te spelen op een moment dat de goalie zijn doel al had verlaten; 10. In de 13e minuut na de hervatting was Frits Rekkers zijn directe tegenstander veel en veel te snel af en scoorde met deze uitval de gelijkmaker; 1-1. Amper 2 minuten' later deed Jan v. Beek van Raamsdonk een vrije trap van even buiten het strafschopge bied in het Waspik-doel belanden; 12. Het was te denken dat Waspik hierna weinig kansen op een be vredigender resultaat zou krijgen. Het was ook niet bepaald gelukkig met het nemen van enkele vrije trappen, die rakelings naast gingen. Vlak voor tijd kreeg het bijna wat het verdiende, maar de goed inge schoten bal van Tom Smits uit een voorzet van Cor Smits, werd door Bouwens even keurig gestopt. Het is Waspik niet kwalijk te nemen dat het tegen dit speltype niet 't juiste tegenwapen kon vinden. WAALWIJK In 't Vosje te Waal wijk werd zaterdagmiddag de heer Th. de Leyer gehuldigd in verband met het feit, dat hij gedurende 40 jaren werkzaam was bij de PTT. Tijdens de feestelijke bijeenkomst werd het woord allereerst gevoerd door de directeur van het postkan toor te Waalwijk de heer M. van Boxstael. Deze noemde het voor de C3-jarige heer de Leyer een hele ruk deze 40 jaar. Er zijn heel wat men sen, die het niet halen maar U heeft nog een blakende gezondheid. In het kort memoreerde hij de amb- overwicht maar men kon dit niet in doelpunten uitdrukken. Kansen zijn er voor SSC voldoende geweest. Huizen was ervan overtuigd dat men in SSC een gevaarlijke tegen stander zou krijgen. Maar op dit goede spel van SSC had men niet gerekend. De 10 uitslag was voor Huizen niet overtuigend. Tenslotte kreeg men beide punten uit een ge- luksgoal. Al spoedig na het beginsignaal nam SSC het initiatief en kwam het doel van Huizen onder druk. Maar wat een Faro, een Paulides ook probeer den men kon uit hun kundige voor zetten het doel niet vinden. Uit 'n voorzet van Faro schoot Spierings naast en Paulides kopte net over. Even wist Huizen terug te komen en dit leverde twee hoekschoppen op. Doch daarna was het initiatief weer voor SSC. Een voorzet van den Rooijen werd door Lagrouw over- voor Huizen. Uit een voorzet over gekopt. In de 25e min. was het raak links wist Gotthelp met veel geluk de bal achter Treffers te werken en zo leidde Huizen met 10. Doelman Treffers werd enkele minuten later wegens een blessure vervangen door achterspeler Dekkers en van den Broek kwam in het veld. SSC bleef sterker maar tot scoren kwam men niet. Na rust zagen we eenzelfde spel- beeld. De geelzwarten bleven pen veildoverwicht behouden. Al spoe dig kreeg Paulides een goede kans van Faro doch zijn schot ging naast. Ook den Rooijen probeerde het en kele malen met schoten doch daar had de Huizen-doelman geen moeite mee. Huizen probeerde de kleine voorsprong te vergroten maar kee per Dekkers had geen moeite met de schoten van Huizen. SSC zette nog alles op alles maar niets wilde lukken. Toen de goed leidende ar biter v. d. Horst voor de laatste maal floot had Huizen een gelukki ge overwinning behaald op een technisch beter SSC. Op het terrein van SSC wordt a,s. dinsdagavond, 8 uur, een licht- wedstrijd gespeeld tussen SSC en 'n vertegenwoordigende ploeg van uit de Brabantse afdeling van de KNVB. De leiding berust bij de heer Leijtens. BASKETBAL WSC heeft zaterdag in Oudenbosch de laatste competitiewedstrijd ge speeld. Vossenberg 2 werd met 46 26 verslagen, na een van WSC-zijde slechte eerste helft, die eindigde in 1616. Na rust zagen we een veel sterker WSC dat regelmatig scorend een 4626 voorsprong nam. In deze competitie is WSC op een gedeelde 3e plaats geëindigd met 20 punten uit 16 wedstrijden. Zondag jl. speelden twee teams tegen IRC uit Boxtel. Het adspiran- tenteam won in een goede wedstrijd met 2928. Het 2e juniorenteam verloor met 502. Deze uitslag is niet onbegrijpelijk omdat dit team geheel uit nieuwe leden bestaat die pas enkele wek entrainen. Ook dames kunnen nu gaan basket ballen. Wanneer nog enkele dames zich aan melden zal het volgend seizoen ge start worden met een damesteam. Zij, die belangstelling hebben kun nen inlichtingen krijgen bij de heer J. v. Reenen, Prof. Krabbestraat 5, Waalwijk. telijke loopbaan van de heer de Leyer. De heer dp Leyer heeft tot 1943 moeten wachten alvorens hij een vaste aanstelling kreeg. In '57 werd de heer de Leyer benoemd tot be steller-voorman. Hij dankte de ju bilaris Voor al hetgeen hij gedaan heeft om' de post in 'goede banen te leiden. Namens de Directeur-Gene raal -dier PTT bood hij hem een oor konde aan. De erbij behorende gou den speld werd door Mevr. de Leyer opgepeld. Woorden van waardering werden er - Bij een autoibotsing in Vlaatdin- gen zijn 5 personen om het leven ge komen en 3 ernstig gewond. In Hee renveen zijn 2 kinderen overreden en gedood, hetzelfde geschiedde in Den Haag, waar de dader gegrepen werd. Na een 3-1 achterstand in de competitiewedstrijd tegen Feijenoord gelukte het Ajax nog om gelijk te spelen met 3 3 ook gesproken namens het perso neel. Als stoffelijk blijk van waar- dierinig werd er namens het attentie- fonds aan de heer de Leyer een draagbare radio aangeboden. Tot slot Van het officiële gedeelte sprak de jubilaris een kort dankwoord. GVAVADO 2 Go AheadTelstar 3 NEC—NAC 1 AZ '67—DOS 1 HaarlemTwente 2 Holland Sport—PSV 2 DFC—RCH 1 HeraclesVolendam 2 Willem nVitesse 1 Blauw Wit—HVC 3 Fortuna VI.Cambuur 3 VeloxLimburgia 3 Drente—PEC 2 Vlijmense Boys speelde zondag een uitwedstrijd tegen UNA en de Boys moesten met een nederlaag naar huis. Hierdoor zijn de Boys hun kans op de derde plaats weer kwijt. Het was voor de Boys wel een handi cap dat v. d. Wiel wegens ziekte niet mee kon spelen, waardoor de voor hoede werd verzwaikt. Het spel golf de goed op en neer en de Boys kregen al gauw e engoede kans, maar 'het schot ging juist over. UNA kwam nu en dan ook goed opzetten, maar de Boys-verdediging kan steeds op tijd ingrijpen. Toch moesten de 'Boys zwichten voor een goede aanval van UNA. De bal werd goed voor doel geplaatst en een goed schot van de midvoor trof doel: 1 0. De Boys zetten toen alles op alles, maar de UNA-verdediging hield stand en zo kwam 'het einde met een 1-0 neder laag voor Vlijmense Boys. MARGRIET-NEVER DOWN 3-0 De uitslag van de gespeelde wed strijd Margriet-Never Down is ge ëindigd in een 3-0 nederlaag voor Never Down. Het was een leuke en sportieve wedstrijd maar Never Down had toch wel een tegenpunt verdiend. Zondag 26 april 1970 is een da tum die de koploper Nevelo uit Ois- terwijk niet gemakkelijk meer zal vergeten, niet alleen dat haar har de spel, nuchter en doelbewust door WSC werd afgestraft, doch de rood- witten zullen in hun resterende wedstrijden twee eerste elftalspe lers moeten missen, die wegens wan. gedrag vroegtijdig het veld moes ten verlaten en zo hun vereniging een zeer slechte dienst bewezen. Daarbij presteerden zij het drie pe nalty's te missen, (2 gekeerd door doelman Pijnenborg, 1 naast gescho ten). En als WSC de laatste 15 mi nuten niet zo eerzuchtig was ge weest om zelf te willen doelpunten dan zou de man aan het scorebord voor grote moeilijkheden zijn ge plaatst. Om half drie trapt Nevelo af. Het was in het begin een wederzijds verkennen, maar direct was te zien dat Nevelo, ten koste van alles de ze lastige uitwedstrijd wilde win nen, om haar leiderschap te behou den. Fel, soms te fel werd er ge speeld, met als gevolg dat er al snel enige waarschuwingen moesten wor den uitgedeeld voor wat Nevelo- spelers .betreft. Toch zag het er niet naar uit, dat deze wedstrijd met 'n incident en zeer veel doelpunten zou verlopen. In de 9e minuut be gon het schuttersfeest, dat door Ne velo werd geopend. Na een hoge voorzet van rechts kopte de rood witte linksbinnen onhoudbaar langs Pijnenborg. 01. Het te enthousias te spel van de Oisterwijkers was het resultaat dat onzuiver werd gescho ten en Pijnenborg slechts eenmaal in moeilijkheden kwam. Aan de overzijde werd een hard schot van Alewijn door een back van de doel lijn gehaald en direct hierop schoot dezelfde speler tegen een achterspe ler op, die op de doellijn stond. In de 27e minuut plaatste Alëwijn de bal naar H. v. d. Nieuwengiessen en diens harde en zuivere schot bete kende 11. WSC ging nu beter spe len en 3 minuten later lanceert R. Kleevens, Sjef v. d. Steen en zijn uithaal betekende 21. Dit scheen de Oisterwijkers te prikkelen want hun spel werd harder niet als resul taat dat een van hen naar de kleed kamer werd gestuurd, wat niet zon- WAALWIJK De leden van de raad van de gemeente Waalwijk ko men voor een openbare vergade ring, op dinsdag 28 april te 19.30 uur, ten stadhuize bijeen. De agenda luidt: 1. Vaststelling van de notulen. 2. Ingekomen stukken, 3. Voorstel tot 'beschikbaarstelling van een krediet van 213.250, voor het 'houwrijpmaken van een gedeelte van het bestemmingsplan B loemenoorü" 4. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet van f 61.500,— voor de aanleg van een groenfoeplanting en de inrichting van een speelveld in het bestemmingsplan „Bloemen. oord" 5. Voorstel tot beschikbaarstelling Van een krediet van f 203.100, t.'b.v. het houwrijpmaken van een terrein in het bestemmingsplan Laageinde, 6. Voorstel tot beschikbaarstelling Van een krediet van 845.300, voor het leggen van een grondwa tertransportleiding van het woonge bied „Zanddonk" naar de Akker laan. 7. Voorstel tot beschikbaarstelling van e'en aanvullende subsidie en, het verlenen van een aanvullende ga rantie aan de Stichting Sociaal Cul tureel Centrum. 8. Voorstel tot opheffing Van de onibewoonbaarverklaring van de woning Laageinde 80, alhier. 9. Voorstel met 'betrekking tot de bouw van 68 premiewoningen aan de TaLmastraat en Groen, van Prin- stererlaan door, de Woningbouwver eniging Baardwijk. 10. Voorstel tot verlening van me dewerking en beschikbaarstelling van een krediet van 1.490,voor de aanschaffing van eeni luxaflex- zonwering voor 2 lokalen van de R.K. kleuterschool aan de Heer- manslaan 2, alhier. 11. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de stichting van een 2-klassige r.'k. kleuterschool nabij het Mr. Troelstrapark, alhier. 12. Voorstel tot verlening/ van me dewerking en bechifcbaarstelling van een krediet van f 3.48G-,— voor de aanschaffing van leer- en hulp middelen en meubilair voor het on derwijs in het vak handenarbeid aan de St. Petrusschool, Grotestraat 198, alhier. 13. Voorstel tot beschikbaarstelling van een (krediet van f 7.508,voor de Voorlopige inrichting Van de speelleerklas van de school voor in dividueel onderwijs. 14. Voorstel tot beschikbaarstelling van een, krediet voor de uitbreiding van de openbare lagere school, De Coufbertinlaan 6, alhier. 15. Voorstel tot beschikbaarstelling van een aanvullend krediet voor de uitbreiding Van de Irenescthool, Mo lenstraat 1, alhier. 16. Voorstel tot het verlenen van medewerking en itot beschikbaar stelling van een krediet van 1.280,- gulden voor de aanschaffing van gordijnen t.b.v. de Pastoor Kuypers- school. 17. Voorstel tot het geven van straatnamen. 18. Voorstel tot verkoop van een woningwetwoning aan de 'bewoner. 19. Voorstel tot verkoop van grond, gelegen aan de Van de Werkenstr., aan F. van Tuyl. 20. Voorstel tot vastelling van de 3e wijziging van het Algemeen Ambten narenreglement gemeente Waal wijk. 21. Voorstel tot vatstelling van de 4e wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement gemeente Waalwijk. 22. Voorstel tot vaststelling van de 2e wijziging van de Verplaatsings kostenregeling getneente Waalwijk. 23. Voorstel tot benoeming van me vrouw M. A. L. Speekenibrink-Coe- nen in vaste dienst aan de openbare kleuterschool, De Ooubertinlaan 6, alhier. 24. Voorstel tot benoeming van Mej. E. C-C. M. Meuwese in vaste dienst aan de openbare lagere school, De Coubertinlaan 6, alhier. 25. Wijziging begroting. der incident verliep. De scheids rechter zag zich genoodzaakt de wedstrijd te staken, maar na enige tijd kon hij toch op zijn besluit te rugkomen en met 25 minuten ver traging werden de 10 minuten voor de rust volgespeeld. De scheidsrech ter vond dat er voldoende gerust was en meteen werd aan de twee de helft begonnen. De numerieke minderheid was voor Nevelo geen bezwaar een fel offensief te openen met als bekroning na 7 minuten 't tweede doelpunt via de midvoor. 22. Dit bleek later van Nevelo 't enige wapenfeit te zijn geweest na de rust. WSC nam het spel volle dig in handen en toen Alewijn 14 min. na rust de stand op 32 bracht en 3 min. later H. v.d. Nieuwengies. sen op 42. Toen was het gedaan met Nevelo. Voor het gehele spel- beeld was het jammer dat 20 mi nuten voor tijd wederom een Neve- lo-speler vroegtijdig werd wegge stuurd wegens natrappen. In de 26e min. 'kreeg Nevelo de gelegenheid via een strafschop wegens hands de achterstand te verkleinen maar 't harde doch onzuivere schot werd door doelman Pijnenborg gestopt. Toen kwam de doelpunten machine van WSC pas goed op toeren. In de 30e min. kopte Sj. v. d. Steen uit een voorzet van Kleevens raak 52, 3 min. later plaatste Kleevens een corner op het hoofd van T, v. d. Steen, 62 en toen aanvoerder Hens na een mooie combinatie met Jac. de Ronde voor het Nevelo- doel kwam was het 72. Kleevens knalde van -grote afstand via de lat in het rood witte doel: 82 en om het Nevelo-debacle volledig te ma ken'kogelde H. v. d. Nieuwengies sen no. 9 in de Nevelo-touwen. WIT ZWART—VVN 0—2 Wit Zwart speelde met te weinig animo en te weinig geconcentreerd om „de hardwerkende VVN-ers op de knieën te krijgen. Voor de rust ontkwamen de Westhoekers overi gens een paar keer aan een doel punt. In de tweede helft drukte Wit Zwart VVN in de verdediging. Joop le Sage kopte op fraaie wijze de bal uit éen voorzet langs keeper Nijhof, maar de .scheidsrechter Van Dron- gelen uit Axel keurde het doelpunt af omdat volgens de grensrechter van VVN de bal achter de lijn zou zijn voorgezet. Circa 10 minuten voor het einde nam VVN bij een uitval door Blommers de leiding: 01. Vlak voor het einde kwamen de roodwitten zelfs op 02 met 'n strafschop van Den Bakker. - D'AF 'heeft een prachtig jaar ge maakt. Het personeel is uitgebreid tot hoven de 10.000 -man. Er werden 64.300 personenauto's van de band gerold en 6769 bedrijfsauto's. De winst was 33,7 miljoen tegen 27 mil joen in '68. - Rijn-Schelde heeft -opdrachten tot een bedrag van ,1,3 miljard en de om zet nam toe tot 453 miljoen en een totaal axtbeiders van 16.900 man. - Jhr. van Riemsdijk zal jaar Ir. Frits Philips opvolgen als president van de raad van bestunr van het Philips-concern. - In Tilburg heeft een felle brand gewoed in de deken- en wollenstoi- fenfabriek van Elias-Eras. Schade: 1,2 miljoen. In de competitie van de Waspikse biljartbond bleek de enige „vreem de eend in de bijt" WK uit 's-Gra venmoer alle Waspikse vijftallen te sterk af. Het slaagde er zelfs in zo wel de eerste als de tweede plaats in de eindrangschikking te bezetten. In café De Statie reikte burgemeester Welling de door het gemeentebe stuur van Waspik beschikbaar ge stelde wisselbeker aan WK uit en zei ondermeer: „Ik ben jaloers op jullie die met zo'n forse stoot het te bespelen materiaal in de gewenste positie kunnen dirigeren. Ik wenste dat ik die kunst op het bestuurlijke vlak even machtig was". De heer Welling prees' het kring- bestuur om de organisatie van de competitie en om -de sdhat van prij zen welke er te verdelen, was. Cap tain J. Lensveld van WK bood de burgemeester een -presentje aan. K r i n;g-voorzitte r A. van den Broek zei in zijn dankwoord tot de heer Welling: ik weet dat u het vereni gingsleven een warm hart toedraagt en dat u binnen het raam van de verantwoordë mogelijkheden doet wat u kunt. Daarom was ik ook niet benauwd dat wij, na 18 jaar öm de vorige wisselbeker te hebben ge- Streden^ geen nieurwe zouden krij gen. De bestuursleden G. van Don gen en Chr. Geerling reikten ver volgens de diverse trofeeën uit, waarbij laatst genoemde dank bracht aan de besturen, de leden en hun dames en aan de café-houders voor het goed verloop van de com petitie. C. Mouthaan, voorzitter vaj kampioen, WK, overhandigde blos- men aan het kring-bestuur en aan wedstrijdleider W. Langermans. In ©en finalepartij tegen de heer Mouthaan won G. van Dongen persoonlijke prijs van een, toernooi, waaraan elke vereniging met een speler deelnam. De hoogste serie in de competitie werden gescoord door reSp. M. Feijneman, 35 en A. Ver- duyn, 26, bo-ven en onder een be paald' gemiddelde, in de kamende weken zal kampioen WK een ai- valtoernooi gaan organiseren. Eindstand: 1 WK 2, 180 P- uit wedstrijden,; 2 WK 1, 176; 3 Fo- sers 1, 159; 4 Alt R. 2, 155; 5 UiW 2, 153 p.; 6 TD'O, 138; 7 NGD 2,131 8 Fotsers2, 135; 9 KOT 1, 132; KOT 2, 129; 11 Vr. Kr. 1, 127; I2j*. R.l, 124; 13 Vr. Kr. 2, 121; 14 NGD 1, 120; 15 Uitkijk 1, 118. Uitslagen laatste ronde: Vr. Kr. l-UitkokZ, 2—8; Uitkijk 1-KOT 1, 10—0; KOT' -Fotsersl, 6—4; Fotsers 2-Alt. K-- 6—4; Alt. R. 2-WK 1, 3—7; NGD2, 6—4; TD'O-Vr. Kr. 2, «-z NGD 1 was vrij. - De kosten van het bouwen van woningen is in 1969 met 12 procent opgelopen. - In een dorpje in West-Duitsland heeft een man in een vlaag van waan zin zijn vrouw en 7 kinderen doodge schoten en daarna zichzelf.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 6