m Programma koninginnedag Kaatsheuvel en Loon op Zand Twee zilveren jubilarissen bij Léon Pare in Kaatsheuvel Soos L'Ecurie won ploegenrit van skelterkampioenschappen WAALWIJK W'wijkse hockeyers in kwart finale beker uitgeschakeld I HUW I K Algemene Bedrijfsgroepen Centrale (NVV) in Waalwijk huldigde zilveren jubilarissen Geslaagd uitwisselingsconcert bij Harmonie St. Jan Uitgebreid programma in Waspik op 30 april en 5 mei DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 27 APRIL 1970 Jaarvergadering Fraaie successen voor Waalwijkse turners Uitwisseling van postzegelverzame laars met Unna AX. Waalwijk organiseert op Koninginnedag Atletiekwedstrijden Drunen Drie korpsen excelleerden in Gemeenschapshuis Mej. A. Krol 25 jaar bij Hunter Sportkledingbedrijf afwezig geen spreekuur POLYVINYL chemie holland n.v. A. van de Anker Het Centraal Oranje Comité heeft voor de viering van Koninginnedag in Kaatsheuvel en Loon op Zand een programma samengesteld, dat er als volgt uitziet. Om 9.00 uur wordt op de sportter reinen in De Ef teling gestart met een voetbaltournooi. In verband met de slechte weersomstandigheden kon 't jaarlijks tournooi van de lagere scho len in de gemeente tijdens de paas vakantie geen doorgang vindenAls de weergoden meewerken, wordt dit dus nu afgewerkt. Het tournooi, waaraan 11 elftallen deelnemen, zal op vrijdag 1 mei worden vervolgd met omstreeks 16.00 uur de finale, waar na burgemeester L. van Erp de prij zen zal uitreiken. Om 10.00 uur wordt in Loon op Zand een kinderoptocht gehouden. Het vertrek vindt plaats bij de diverse scholen. De fanfare St. Joachim, de Moer, brengt om 10.30 uur voor het raadhuis te Kaatsheuvel een serenade die om 11 uur word gevolgd door 'n aubade en show door de drumband Beatrix uit Kaatsheuvel. Van 13.00 tot 17.00 uur wordt op het Pr. Mauri'tsplein te --Kaatsheuvel een wedsrijd gehouden voor pony's met deelname van de ponyverenigin gen uit Loon op Zand, de Moer en Kaatsheuvel, waarvoor burgemeester Van Erp eveneens de prijzen zal uit reiken. Om 12.45 uur verzamelen de jonge ruiters zich op het Ferdinand Bolplein, vanwaar zij door de jeugd drumband van de KGV worden be geleid. De jeugd van de 5e en 6e klas tot 16 jaar kan deelnemen aan een fiet- senrally, die om 14.00 uur bij de Kinkenpolder te Kaatsheuvel van start gaat en waarvoor men vanaf 1 uur kan inschrijven. Eveneens om 2 uur starten de deelnemers aan een autorally voor ,A- en B-kJassen bij het Wit Gele Kruis-gébouw aan de Vos- senhergselaan te Kaatsheuvel. Finish voor A-klasse bij café De Steenbak kers en voor de B-klasse bij Hotel De Kroon. Gestreden wordt om de zeer mooie raadhuiswissellbeker. Van 14.30 tot 15.30 uur wordt op het terrein, gelegen achter het bejaar dencentrum Huize de Vossenlberg te Kaatsheuvel een voetbalwedstrijd ge houden tussen damesteams van de KWJ en KPJ. Om 19.30 uur geeft de Kaatsheuvelse Harmonie op de kiosk nabij het raadhuis een concert, waarna show van de majorettes en drumband en tot slot taptoe. Tijdens deze Koninginnedag wordt vanaf 14.00 uur in het Cultureel Cen trum te Loon op Zand een 'Paint-in' gehouden en om 20.00 uur begint in deze gelegenheid het Oranjebal. Ook in andere zalen in de gemeente zal er gelegenheid tot dansen zijn voor de jeugd van 18 jaar en ouder. De toe gang is overal gratis. Verzocht wordt zowel op Koningin nedag als met Bevrijdingsdag, 5 mei, te vlaggen en zich met oranje 's sie ren. Op 4 mei zullen de gevallenen van de oorlog worden herdacht en dus wordt verzocht op deze dag van af 18.00 uur tot zonsondergang de vlaggen half stok te hangen en vanaf 20.00 uur twee minuten stilte in acht te nemen. WAALWIJK - Tijdens de jaarver gadering van de ABC, afd. Waalwijk welke werd gehouden op dinsdag 21 april, werden door districtsbestuurder P. Scheele 3 zilveren jubilarissen ge huldigd. J. de Roon, M. Roomer en C. Bouwman ontvingen de zilveren ABC-speld. Van het hoofdbestuur mochten zij een prachtige kristallen vaas in ontvangst nemen. Namens de afdeling feliciteerde voor zitter Vermeer de jubilarissen en bood hun een kist sigaren aan. Ook hun vrouwen werden in de huldiging be trokken en verrast met een boeket an jers. In zijn openingwoord kon voorzitter A. Vermeer een groot aantal leden welkom heten. Hij belichtte de akti- viteiten van de afdeling in het afge lopen jaar, oök die waren gevoerd in bestuurdersbond-verband. Tevens be steedde hij aandacht aan de werkgele genheid ter plaatse en verwees in dit verband naar artikelen die waren ver schenen in De Echo van het Zuiden en het Brabants Dagblad naar aan leiding van het verschijnen van het jaarverslag van de NVV Bestuurders- bond Waalwijk-Drunen. De jaarver slagen van secretaris en penningmees ter werden goedgekeurd, met dank zegging voor het vele werk in het af gelopen jaar gedaan. De samenstel ling van het bestuur na de gehouden jaarvergadering is als volgt: voorzit ter, A. Vermeer, Madeliefstraat 2, secretaris, J. Verheijden, Noordstr. 111, penningmeester, A. Pol, St. Crispijnstraat 1, leden: G. Meyer, v. Berckenrodelaan 108, secr. ATCL- groep en N. Pol jr. Westeinde 6. (Van onze verslaggever) KAATSHEUVEL - Bij Schoenfa briek Léon Pare in Kaatsheuvel zijn vrijdag twee "zilveren" jubilarissen gehuldigd. Het waren de heren L. Beerens, chef voorbereiding en mon tage en J. van de Broek, overleder- stanzer, die beiden het heugelijke feit herdachten dat ze een kwart eeuw aan het bedrijf verbonden waren. De béide jubilarisisen werden door de direktie op het kantoor ontvangen. Dirékteur C. Vesters roemde in zijn felicitatie-toespraak de werklust en de ijver van de heren Beerens en van de Broek. Hij stelde hen als voor beeld voor de overige werknemers. De heer Vesters vond het een ver heugend feit, dat 'het aantal jubilaris sen toeneemt. Daaruit blijkt, dat men zich op het bedrijf thuis voelt. Direkteur Vesters bood de jubilaris sen een geschenk onder couvert aan, terwijl er voor de dames bloemen wa ren. Ook namens de collega's en na mens de ondernemingsraad, waarvan de heer van de Broek deel uit maakt, werden cadeaus overhandigd. Na af loop van de officiële huldiging vond er een receptie plaats in de kantine. WAALWIJK Zaterdag en zon dag werden op de speelplaats van de St. Petrusschool in de Grote- slraat te Waalwijk de Waalwijkse skelterkampioenschappen gehouden Door de slechte weersomstandighe den viel de belangstelling voor de wedstrijden, die meetelden voor het landskampioenschap van de Skelter Brigade Nederland, wat tegen. Niet temin was de opbrengst, die ten goede komt aan de organiserende Andreas Zijlmans Groep, redelijk. De uitslagen waren als volgt: Ploegen: 1 l'Ecurie 2, 1023 p.; 2 Fa. J. Mortier, 1048 p.; 3 Ivo van Haren, IG'51 p.; 4 Fa. de Vocht, 1054 p Jeugd: 1 Hains Baars, Oosterhout; 2 H. v. d. Sande, Waalwijk; 3 Kees de Leeuw; 4 K. van Heesbeen. Dames: 1 J. den T'euling, Kaatsheu vel; 2 N. van der Ven, Waalwijk; 3 R Marti; 4 M. Broik. Heren: 1 L. Vos, Waalwijk; 2 Jef v. d. Zande, Waalwijk; 3 M. de Broek; 4 Plet v'an Drunen. Buiten: 1 Cor v. d. Ven, Eindhoven; 2 Hesels, Dongen; 3 Bert Kartel- berg, Eiindhoven; 4 Leendert Struik, Eindhoven. Ploegen buiten: l Porky Bar 1, Eindhoven, 975 p.; 2 Forkey Bar 2, Einhoven, 1022 p. In de prachtige Roda sporthal in Kerkrade traden zaterdagavond de 12 finalisten aan voor het nationale kampioenschap turnen jongens van de Ned. Kath. Gymn. Bond. Cor Moon en - Humphrey Key de niers en Leo van Gelder, leden van Kunst en Kracht 1919 hebben zich in dit selecte gezelschap kranig ge- geweerd, waardoor zij bijzonder fraaie plaatsen in de uitslag bezet ten. Helaas liep H. Keydeniers door een mislukking in zijn grondoefe- ning enige achterstand op, waar door hij in de klassering enkele plaatsen terugviel. C. Moonen turn de vrij zeker en klasseerde zich op de 5e plaats, Keydeniers behaalde de 7e plaats en Leo v. Gelder werd nummer 8. Voor de trainer van Kunst en Kracht, de heer J. v. d. Wiel, een fraai sukses, die met zijn jonge veel belovende turners een belofte voor de toekomst inhoud. Een delegatie uit Unna heeft een bezoek gebracht aan Waalwijk en speciaal aan de leden van de ver eniging van postzegelverzamelaars De Langstraat e.o. Reeds zaterdag middag arriveerden de gasten uit Unna, die de avond doorbrachten hij de verschillende leden van de vereniging. De vereniging uit Waalwijk is reeds vorig jaar mei in Unna ge weest. De ruilbij eenkomst van post zegels kon als zeer geslaagd worden beschouwd. Tevreden keerden de gasten uit Unna, die hier waren in het kader van de jumelage tussen Unna en Waalwijk, naar huis terug. Over enige tijd zal de vereniging uit Waalwijk weer een bezoek bren gen aan Unna om tot ruil van post zegels. Voor de derde maal worden er op Koninginnedag in Waalwijk athle- tiekwedstrijden georganiseerd door de A.C. Waalwijk. Deelnemers zul len zijn scholieren van de verschil lende scholen voor voortgezet on derwijs te Waalwijk. De wedstrij den zullen worden gehouden op het terrein van de v.v. WSC. De vorige keren is een en ander een groot suc ces geworden; reden voor de A.C. Waalwijk om zich ook nu weer met de organisatie te belasten. Verleden jaar werd de fraaie beker gewon nen door 't team van de Huishoud school. Ook dit jaar zijn er weer een aan tal deelnemende teams en wel van de volgende scholen: LTS, Dr. Mol- lercollege, Willem van Oranjecol lege, Michael-Mavo, Maria Konin gin-Mavo en de Huishoudschool. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur en omvatten de volgende onderde len: 60 m. hardlopen, 80 m. hard lopen, ver-springen, hoogspringen. De A.C. Waalwijk is een bloeien de vereniging die niet alleen veel leden telt, maar ook nog goede ath- leten heeft. Door de verschillende leden van de A.C. Waalwijk worden zeer go'ede resultaten behaald. SHOWROOM RUITERSPORT Drunen is weer een exclusieve zaak rijker geworden, n.l. een showroom van ruitersportartikelen aan de Gro testraat 243. De firma Ruibroek, die svele artikelen zelf vervaardigt, neemt woensdagmiddag deze zaak ingebruik De opening zal geschieden door bur gemeester Stieger. Daar er in Drunten veel aan ruitersport wordt gedaan, is dit zeker een mooie aanwinst. PV DE VREDESDUIF Zondag werd er een wedvlucht ge houden vanuit St. Ghislain. De uit slag was als volgt: M. van Drunen 1; A. Pelders 3 11; Gebr. van Kuik 2 8 14; G. v. d. San- den 4; H. de Wit 5 7; H. van Dru nen 6; C. Smits 9; Chr. Klerks 10; N. Dekkers 12; M. van Ravenstein 13; A. van Sluisveld 15. WAALWIJK In het Gemeen schaphuis te Baardwijk gaven drie korpsen zaterdagavond een uitwis selingsconcert, dat geheel aan de verwachtingen beantwoordde. De nieuwe voorzitter van de organise rende vereniging „St. Jan", de heer Kortum noemde in zijn openings woord deze concerten vooral nuttig, cmdat men op deze manier van el- kaars kunnen op de hoogte blijft. Hij wenste de muzikanten en de be langstellenden een leerzame en prettige avond toe. De harmonie „St. Jan" peelde on der leiding van directeur Hans Merkx een drietal nuimjmers, ril. de pittige mars „Arosa" van Oscar en Schuor, d'e ouverture „La Cote aux Fées" van Albert Thiry en „Flying Enterprise" van Laurent Delbecq. Deze nummers werden behoorlijk uitgevoerd, al kan er natuurlijk op enkele onderdelen nog wel wat wor den bijgeschaafd. Muziekvereniging „Excelsior" uit Genderen is al een vaste gaste bij d'e Baardwij'kse harmonie. Dit ge zelschap opende haar aandeel met de bekende mars „Glück Auf" van Joh Wichers, waarna de zeer har- nionieus uitgevoerde „Symphonie in C" van Fr. J. Cossec werd gespeeld. Met intense belangstelling werd de verklanking van de suite „Contras ten" van G. Boedijn gevolgd. Het eerste deel van het concert werd dan afgesloten met de mars „Les Montagnards" van Th. Jetteg. De harmonie „O.B.K." uit Erp, geleid door de oudklirgent Van de Baabdwijkse harmonie, die heer Jacq. Merkx heeft de laatste tijd weer goede vorderingen gemaakt. Dat bleek bij haar optreden na de pauze, waarvoor op het programma stonden: „Sur Selva", mars van Joh. Wichers; „La Cöte aux Fées", ouverture van Albert Thiry; „Fly ing Enterprise", ouverture van Laurent Delbecq; samen met de drumband: „Coba Cabana", samba van Harold Walters; „Longstreet Dixie", Dixie-mars van Lex Abel en „De Toeteraar", mars van Kees Pruise. De voorzitter van O.B.K. nodigde de harmonie St. Jan uit bij de vie ring van het gouden jubileum van O.B.K. op 14 juni a.s. Aangezien St. Jan op deze datum meedoet aan een concours te Loon op Zand, zlal mo gelijk toch nog een deputatie van St. Jan naar Erp gaan, De geslaagde concertavond werd besloten met een gezellig samenzijn, waarbij de muziek werd verzorgd door de „Dur Douwers" uit Erp. Vrijdag 17 april was het 25 jaar geleden dat mejuffrouw A. Krol bij Hunter in dienst trad. De huldiging welke zij deze dag in ontvangst mocht nemen werd ge opend door de president-directeur de heer A. J. Verhulst. Deze bena drukte in een gloedvolle toespraak de ijver en de persoonlijke inzet van de jubilaris, welke er mede toe heeft bijgedragen, dat „Hunter" een begrip is geworden in den lande en ver daarbuiten. De heer Verhulst liet zijn waar derende woorden vergezeld gaan gaan van een zilveren cassette. Hierna werden namens de mede werksters en medewerkers van de diverse afdelingen de gelukwensen en geschenken aangeboden. In haar d ankwoord memoreerde mejuf frouw Krol 'het wel en wee van het verleden en legde vooral de nadruk op de prettige samenwerking. De huldiging werd besloten met een genoeglijk samen zijn. F. J. C. M. SMITS Tandarts woensdag 29 april Vrijdag 1 mei Voor spoedgevallen nemen kollegae waar op hun spreek uur. D OKTERSDIEN ST 30 APRIL (Koninginniedag) uitsluitend voor spoedgevallen Arts: Dr. Bonnier, tel. 2780 GESLAAGD Aan de landbouwhogeschool in Wageningen slaagde onze plaatsige- noot de heer B. J Marcelis voor het candidaatsexamen B voor land bouwkundig ingenieuur. MIDDENSTANDERS OVER VERKEERSPLAN Donderdagavond werd in Hotel Verwiel een informele bijeenkomst belegd, waarop van gedachten ge wisseld werd over het verkeersplan zoals dit mogelijk door Gemeente Waalwijk uitgevoerd zal gaan wor den. Aanwezig waren speciaal de middenstanders en de belangheb benden uit de Stationsstraat en Grotestraat waar het hart gelegen is van het nog te realiseren City-plan. De toekomstige verkeerssituaties werden onder de loep genomen. Ieder pleitte voor zijn eigen belan gen, maar tot een feitelijke conclu sie kwam men niet omdat men, ook aanwezig wilde zijn op de vanavond te houden hearing in het Lido>, waar iedier de gelegenheid krijgt om de nodige opmerkingen te maken. VERKEERSPROEF VOOR KINDEREN Donderdag en vrijdag j.l. werden m Waalwijk van een groot aantal kinderen verkeersexamens afgeno men. Aan de praktische verkeers- proef namen 479 kinderen deel. Het examen, werd een groot succes, slechts aan drie kinderen kon het diploma niet uitgereikt worden. 81 Kinderen maakten zelfs noch bij het schriftelijke noch bij het praktische gedeelte een fout. Het suouces was naast de goede voorbereiding door de onderwijzers en onderwijzeres sen van de Waalwijkse lagere scho- Voor de komende herdenkingsda gen en feestdagen heeft de vereni ging Nederl. en Oranje van Waspik een omvangrijk programma opge steld waaraan jong enoud niet al leen hun bijdragen zullen leveren maar ook van zullen kunnen profi teren en genieten. In grote lijnen ziet het er als volgt uit. 30 april, koninginnedag: 7.30 uur re veille door De Kleine Hoefjes. 10.00 uur aubade schoolgaande jeugd. 11.3o uur concert plaatselijke mu ziek- en zangverenigingen, in De Sta tie. 13.00 uur toernooi wijkvoetfoal op Elzenhage en terrein White Boys. Waalwijks' bekerdroom is voorbij. Daarvoor zorgde het Venlose Blerick, dat op eigen veld met 2-0 zegevier de. Lange tijd heeft het daar niet naar uitgezien, want Waalwijk was in tech nisch opzicht duidelijk de meerdere van de Limburgers, maar hetzelfde euvel, waaraan de Waalwijkse ploeg ook al in de laatste competitiewed strijden leed kwam nu ook weer dui delijk aan het licht: de veldmeerder- heid kan niet in doelpunten worden omgezet. Toegegeven, KMHC moest met twee invallers aantreden voor de gebles seerde Petit en Aarts en ook was het veld bepaald niet voor hockey ge schikt, feit was, dat verlies niet no dig was geweest. Tot 10 min. voor 't einde bleef het 0 0, toen scoorde Blerick een magnlifiek doelpunt. Twee minuten later maakte Blerick aan de Waalwijkse bekerillusies definitief 'n einde door uit een strafcorner via een Waalwijkse stick hoog en onhoud baar te scoren. Nog 2 toumooien op 7 mei in Best en op 25 mei in Val- kens waard, dan behoort het hockey- seizoen '69-'70 weer tot het verleden. Dames 2 deelde de smart met het eer ste herenelftal door de eerste promo tiewedstrijd tegen HTOC met 0-4 te verliezen. 15.00 uur kinderspelen 5 t.m. 7 jaar bij gymlokaal. Speurtocht 7 t.m 9 jaar, start bij blokhut. Oriëntatie- tocht per fiets vanaf 10 jaar, start gemeenschapshuis Waspik-Boven 19.30 uur fakkel- en lampion-op tocht m.m.v. drumband. 20.00 uur foeatbal met The Same in gemeen schapshuis Kerkstraat en Oranje bal in De Statie met De Tiroler Schnitzel 4 mei dodenhedenking. Gezamenlij ke bijeenkomst in de Ned. Herv. Kerk met burggemeester Welling, Pastoor Roovers, Dominee Schrijver, Rector Servatius en alle plaatselij ke muziek en zangverenigingen, ze ven in totaal. 5 mei, bevijdingsdag: 7.30 uur re veille middels luiden der klokken. 9 rur aankomst bevrijdingsvuur van uit Wageningen dat in een, estafette loop door leden van de KPJ door Waspik zal gaan. 11.00 uur kinder, optocht, start Kerkvaartsestraat en ontbinldang Theresiakerk Waspik- Boven; 13 uur: auto-rally vanaf Kerkvaartsestraat en bromfietsral ly vanaf café van Etten Waspik-Bö_ ven; 14.30 uur poppenspel, en, goo chelen in De Statie voor kinderen yan 5 t.m. 8 jaar. 18.30 uur spel „Wie wint de pot" op Kerkvaartse straat. 21.00 uur: Show door harmo nie len in samenwerking met de politie mede te danken aan het nieuwe multiple choise-systeem, waarbij over een bepaald verkeersprobleem 3 of 4 antwoorden worden gegeven, waarvan de kinderen er een als het juiste moeten aangeven. Hetzelfde systeem dus als bij het schriftelijk rij-examen. CONTACTAVOND INVAL IDENBOND Donderdagavond vond in de grote zaal van café Passier de laatste con- tactavorid van dit seizoen voor de le den van de Invalidenbond plaats. De opkomst was zeer groot en tijdens 't gezellig samenzijn werden de namen van de prijswinnaars van alle avon den bekend gemaakt. Ieder moCht zelf zijn prijs uitzoeken, uit de vele mooie geschenken, bereidwillig beschikbaar gesteld door verschillende zaken ter plaatse. Het was dus niet te verwon deren dat de keuze soms zeer moeilijk was en men niet tot de juiste keuze kon komen. Men dankte alle gevers, alsook aan de dames die de prijzen opgehaald en gesorteerd hébben. Als iedereen de Lente-toto, welke slechts vier weken trekt ook nog steunt, dan kan de Invalidenbond het komende seizoen vol vertrouwen tegemoet zien. SCHILDERSCLUB WAALWIJK-ZUID Zaterdag 30 en zondag 31 mei a.s. zal er door de leden groot en klein - van de Schildersclub in de St. Antoniusparochie een expositie worden gehouden. De leden zullen er hun werken tentoonstellen, terwijl 'n aantal werkstukken ook te koop zul len zijn. Uit de opbrengst van de schilderijen worden de onkosten van de materialen bekostigd. Men rekent op vele kijkers en kopers. De schil dersclub, die onder leiding staat van Br. Marius is gevestigd in een van de bovenzalen van de voormalige kleuterschool aan de St. Crispijn straat. De expositie zal worden ge houden in de benedenzaal van het zelfde gebouw. BALDADIGHEID In het weekend is er weer sprake ge weest van baldadigheid. Een zevental wagens in de omgeving van het Her tog Janpafk moesten het ontgelden. De linker ruitenwissers van de wa gens werden verbogen of afgerukt, terwijl hetzelfde gebeurde met de an tennes van de auto's. Van baldadigheid was er ook weer eens sprake in de directe omgeving van het Lido. Een aantal personen schijnen er een speciaal genoegen in te scheppen wagens van een of meer dere wielen te ontdoen. Van de zijde van de politie werd ons medegedeeld dat men in het weekend regelmatig patrouilleert. Een afgesloten verlicht parkeerterrein zou hier een oplossing kunnen bieden. AGENDA Woensdag 8 uur: repetitie dameskoor in De Twee Kolommen. Donderdag 8 uur: repetitie mannen koor in De Twee Kolommen. De gehele koninklijke familie zal op 4 mei aanwezig zijn bij de natio nale dodenherdenking in de Ridder zaal in Den Haag. Prins Bernhard zal de herdenkingsrede uitspreken. Ook 50 Canadezen zullen tegenwoordig zijn. WIJKVERWARING Nog steeds vreten de bewoners van de premie- en woningwetwonin gen, aangesloten op de wijkverwar- rning Laageinde 1 en 2, voor wat de kosten van deze verwarming be treft, waaraan zij toe zijn. Zou het niet verstandig zijn, wan neer uit de bestaande oomité's een overkoepelend orgaan werd samen gesteld, om eventueel gezamenlijk iets te ondernemen. Het einde van deze onverkwikkelijke zaak is nog niet in het zicht. Of zouden er toch nog raadsleden zijn, die - met de gemeenteraadsverkiezing in ret vooruitzicht - zich voor de belangen yan déze bewoners volledig willen inzetten. Er bestaat toch ook nog 't recht van interpellatie. B. van Hest. GEBOREN: PATRICIA M. van Helvoirt N. van Helvoirt-Schellekens Drunen, 23 april 1970 Ghopinstraat 29 Direktie en personeel van geven hierbij met leedwezen kennis van het over lijden van hun medewerker, de heer Wij verliezen in hem een zeer toegewijde en karaktervolle medewerker.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 7