Zilveren priesterjubileum van pastoor M. Vos in Clemensparochie Internationaallhengelconcours „Vfsscherslust" b Buitenlandse concurrentie Lederwarenindustrie is groot Tentoonstelling in Schoenen museum van grafische kunst Gemeenteraad vergadert Loon op Zand donderdag Sprang-Capelle UW MENING JAARVERSLAG VAN BEDRIJFSCHAP 2 DE ECHO VAN HPT ZUlDEN VAN DONDERDAGAVOND 4 JUNI '70 2 «Jubileumboek over kampioenschap voor b.v. 't Zwaantje Artisten voor de maand juni Trio Bruno Gaccela Charlotte Opal IViarconic THE BLUE NOTE Tilburg Produktie nog met ca. 2% opgevoerd Export Vigmen wedvlucht de zwaluw WAALWIJK - Zaterdag en zondag werd de feestweek ingezet ter gele genheid van het zilveren priesterju bileum van pastoor W. Vos van de St. Clemensparochie. Hoogtepunt was ongetwijfeld de plechtige Eucha ristieviering van zondagmorgen. In de versierde Clemenskerk ivoonden vele parochianen de plechtigheid bij. Zij werden verwelkomd door de heer A. Kemps, lid van 't kerkbestuurwaar na de jubilerende pastoor samen met zijn vriend, mgr. J. van den Burgt, aartsbisschop van Pontianak op Bor neo, in concelebratie die H. Mis op droeg. Onder de aanwezigen bevonden zich ook oud-pastoor J. van den Brekel en wethouder M. van Eijl, die het ge meentebestuur van Waalwijk verte genwoordigde. Tijdens de H. Mis hield mgr. Van den Burgt een toepas selijke toespraak, waarin hij o.m. de betékenis van het priesterschap, ook in onze tijd, belichtte. Door het gemengd parochieel koor werd opr zeer verdienstelijke wijze on der leiding van dirigent J. van Box tel de mis van de Nederlandse com ponist Vermulst uitgevoerd. De orgel begeleiding was in handen van de heer H. Groeneweg. Na de H. Mis zong het gemgngd koor Excelsior uit Raamsdonksveer Te Deum in hono- rem Sancti Clementis met soli van J. Schoondermark, tenor en A. Kemps, bas. Deze Te Deum werd speciaal voor dit priesterjubileum van pastoor Vos gecomponeerd door de Waalwijk- se toonkunstenaar H. Groeneweg, die na de plechtigheid de compositie bij gelegenheid van deze eerste uitvoe ring opdroeg aan de jubilaris. Het werk werd uitgevoerd onder leiding van de componist met orgelbegelei ding van Joop van Erk uit Raams donksveer. Tijdens de plechtige Eucharistievie ring brachten de vendeliers van het Gilde St. Amibrosius uit Baardwijk de vendelgroet, terwijl ook medewerking werd verleend door het Majoretten- korps van Kunst en Kracht. Op het kerkplein braoht het Gilde St. Am- brosius nog een speciale vendelgroet voor pastoor Vos, die daarna 'n gilde- schild kreeg opgespeld. Later bracht de harmonie St. Jan een klinkende serenade. De receptie, die op het middaguur in de pastorie werd gehouden, was voor vele parochianen en andere belang stellenden een welkome gelegenheid oitt pastoor Vos te complimenteren, waarbij hem veel cadeaus aangeboden werden. Namens de parochie werd hem als jubileumgeschenk een stijl volle kast voor zijn woonkamer aan geboden, nu nog symbolisch omdat de kast pas over enige tijd klaar kan zijn. Namens het gemeentebestuur van Waalwijk waren de wethouders M.v. Eijl en C. van den Hoven op de re ceptie aanwezig. Voor de vele blijken van erkentelijkheid en genegenheid had pastoor Vos aan het einde van de plechtige H. Mis reeds woorden van dank gesproken. Zaterdagavond werd pasteur Vos door de jeugd uit St. Clemensparochie gehuldigd. Tijdens de speciale jeugdmis om zeven uur werden de liederen verzorgd door leerlingen van de Mariaschool en de St. Clemensschool. Na de zegen werd luidkeels en niet minder dan driemaal een "Lang zal hij leven" gezongen. Na de mis stonden op het kerkplein Jaohthoornkorps Gornu Copiae en 'n Majorettenkorps reeds klaar om pas toor Vos te huldigen. Het werd een fijne muzikale show, die door een groot aantal belangstellenden met 'n hartelijk applaus werd ontvangen. MUZIEK STRIPTEASE en JONGLEUR Geopend van 22.00 uur tot 04.00 uur. (Van onze verslaggever) WAALWIJK Het afgelopen weekeinde heeft de biljartvereni ging 't Zwaantje op feestelijke wij ze het 30-jarig bestaan gevierd. In café De Galgenwiel, het clubhuis van de biljartvereniging, werd za terdag een diner gebruikt. Tijdens deze feestelijke bijeenkomst kreeg het bestuur een gedenkboek aange boden met een overzicht van het door het Zwaantje georganiseerde Mljartkampioenschap neo-anker ka der 47-2. In dit boek, dat is verlucht met een groot aantal foto's, wordt een duidelijk overzicht gegeven van de voortbereidingen en het verloop van het toernooi Met de organisatie van deze nationale titelstrijd heeft 't Zwaantje bijzonder veel eer inge legd. Met recht maakt men in dit „jubileum-boek" dan' ook melding van de opmerking van Tiny Wijnen: „Dit was een feilloos verlopen toer nooi. Alle spelers komen nog eens graag in het Lido spelen." WAALWIJK - Zaterdag organi seerde de Waalwijkse Hengelsport vereniging Visscherslust een groot in ternationaal Hengelconcours in de nieuwe binnenhaven van Waalwijk. Hoewel 't deelnemersaantal beneden de verwachting bleef, is er toch op sportieve manier gestreden om de waardevolle prijzen, die er voor de vissers te verdienen vielen. Boven dien kwam vast te staanr dat het op deze binnenhaven goed vissen is, want er werden niet minder dan 1458 stuks gevangen door de ruim 350 deelnemers, voorwaar een prachtige vangstdag. De spanning was dan ook te snijden toen om ongeveer half zes de voor zitter van Visscherslust, de heer J. v. Loon, de uitslag bekend kon maken. De eerste korpsprijs was voor de hen gelsportvereniging Teder zijn Recht' uit Leopoldsburg, België, de tweede was voor Visscherslust uit Waalwijk en de derde prijs ging naar de hen gelsportvereniging 'Dobbertje Onder' uit St. Michielsgestel. Bij de indivi duele wedstrijd werd de heer Schoe- Iitsz van Visscherslust eerste, met maar liefst 126 vangstpunten, waar voor hem een ware ovatie werd ge bracht door de aanwezige deelnemers. De verdere uitslag luidde: 2. A. Vol ders, Leopoldsburg; 3. W. Dekker, Geldrop; 4. Jac, Damen, Kaatsheu vel; 5. J. van Gooi, Dongen; 6. A. Knoors, Berg aan de Maas; 7. K. v. Berk, Rotterdam; 8. Fr. Roossens, Leopoldsburg; 9. A. Olieslagers, St. Michielsgestel; 10. J. Sestig, Tilburg. Er waren nog 90 prijswinnaars, on der wie zich alle cracks, die voor dit tournooi hadden ingeschreven, bevon den. Ook veel leden van de organi serende vereniging konden nog een prijsje in de wacht slepen. Het feit, dat zich bij de eerste tien prijswin naars niet minder dan drie leden van Visscherslust bevonden, bewijst wel, dat de Waalwijkse vissers zich met Nederlands besten kunnen meten. Het bestuur van Visscherslust maakt VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 WAALWIJK De lederwarenbranche is in geen enkel opzicht be schermd, zodat vanuit alle delen van de wereld vrijelijk koffers, tassen en handschoenen kunnen worden ingevoerd. Deze situatie plaatst de binnenlandse bedrijven in een toenemend aantal sectoren voor een zware prijsconcurrentie, zo lez enwe in het jaarverslag van Het Be drijfschap Lederwarenindustrie. Van de totale invoer, ter waarden van 65 miljoen gulden in 1969, was 24% afkomstig uit landen die sterk in prijs concurreren, waarbij de invoer uit Oost-Europa een waarde van 9,5 miljoen gulden vertegenwoordigde, die uit Z.O. Azië een waarde van 5 miljoen gulden. nog het volgende bekend: door on voorziene omstandigheden konden de leden niet tijdig inschrijven voor het onderling concours van 20 juni, even eens in de binnenhaven, omdat de desbetreffende formulieren te laat (bij de leden arriveerden. Tot en met maandag 15 juni kunnen de formu lieren nog ingeleverd worden en de leden kunnen zich tot die datum ook nog opgeven ibij het bestuur of op het secretariaat van Visscherslust, Brem straat 23 in Waalwijk. Na deze da tum kunnen geen inschrijvingen meer worden geaccepteerd, aangezien an ders de tijd om een en ander goed te organiseren te kort wordt. Tot 28 juni a.s. exposeren in de ga lerie van het Schoenenmuseum, Gro testraat 148 te Waalwijk een vijftal grafici met kleuretsen 'en tekeningen in een tentoonstelling, die tot stand kwam in samenwerking met de Bra bantse Kunststichting Tilburg. Het werk dat hier geëxposeerd wordt is van zeer goede kwaliteit en afkomstig van kunstenaars die ten dele ook reeds in het buitenland erkenning ge vonden hebben. Wij geven hier enkele biografische bijzonderheden waaruit dit moge blijken. Antony van Lieshout is Tilburger van geboorte en woont sinds enige tijd in Born L. Hij volgde een opleiding aan de Academie te Tilburg en aan de Jan van Eyck-academie te Maastricht. Hij nam deel aan verschillende groepstentoonstellingen, terwijl één- mansexposities van zijn werk werden gehouden o.a. te Maatstrioht, Sittard, Sdheveningen, Stein, Venlo en Til burg. Wemer Moonen werd in Gent B. ge boren en volgde zijn opleiding even eens aan de Academie te Tilburg. Hij nam deel aan de le en 2e Biennale voor Grafiek te Krakau ('66 en '68). Tentoonstellingen van zijn werk wer den o.a. gehouden in Roermond, Os lo, Leeuwarden, Haaren en Tilburg, in welke laatste stad hij al jaren woont. Ru van Rossem, Amsterdammers van géboorte, maar eveneens al jaren in Tilburg woonachtig, alwaar hij le raar is aan de plaatselijke Academie. Is erelid van de Academie van Beel dende Kunsten in Florence (I.) en be haalde een prijs voor grafiek op de Biennale dei Giovanni (Gorizia I.) en op de Biennale te Malbork (Polen). Hij exposeerde zijn werk in o.a. Ita lië, Engeland, Japan, Duitsland, Is raël en Nigeria en op diverse plaat sen in Nederland. Zijn werk bevindt zich in de kollekties van diverse mu sea en particulieren. Hij werd twee maal uitgenodigd door de Nigeriaan- se regering om grafiek te introduce ren aan een groep Nigeriaanse kun stenaars in Ibadan en Oshogbo, en maakte een studiereis naar Israël. Rob Vermeer, momenteel woonachtig in Son, exposeerde op verschillende plaatsen in Nederland, zowel in één- manstentoonstellingen als in groeps verband. Zijn werk bevindt zich in verschillende grafiekkollekties. Ad Willemen, Tilburger van géboor te, na een verblijf van een paar jaar in Antwerpen, thans woonachtig in Schijndel. Zijn opleiding volgde hij aan de Academie te Tilburg en Bre da. Exposities van zijn werk werden gehouden o.a. in Den Haag, Tilburg, Breda, Eindhoven, Krakow (Polen), Haaren en Den Bosch. Werk van hem bevindt zidh o.a. in de rijkskollektie. In vitrines bevindt zich bovendien nog werk van enkele beeldhouwers en keramisten t.w. Hans Claesen, Mieke Fréhe, Marijke van Vlaardingen en Louis Vissers. De tentoonstelling is geopend van maandag t.m. zaterdag van 10-12 en van 2-5 uur. Voor be zoekers van de grafiektentoonstel ling is de entree gratis. Donderdag 11 juni a.s. komt de raad van Loon op Zand in openbare ver gadering bijeen. De agenda luidt: 1. Ingekomen stukken; 2. Voorstel tot wijziging van art. 47 en 49, lid 1 van de Algemene Politie verordening voor de gemeente Loon op Zand 1952; 3. Voorstel tot het verstrekken van een kapitaalsübsidie aan de Stichting De Werft te Kaatsheuvel; 4. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor de vervan ging van een tweetal pompen van het rioolgemaal te Loon op Zand; 5. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de aanleg van riolering, bestratingen en openbaar groen in de omgeving van de sport zaal te Loon op Zand; 6. Voorstel tot onbewoonbaar-verkla ring van woningen; 7. Voorstel tot verkoop van grond aan de Stichting Cultureel Centrum te Loon op Zand; 8. Voorstel tot het verstrekken van 'n algemene machtiging aan ons colle ge tot het aangaan van kasgelden, re keningcourant-overeenkomsten en an dere kortgeldleningen gedurende het derde kwartaal 1970; 9. Aanbieding van de rekeningen van de takken van dienst en de gemeente- rekening over het jaar 1968 en voor stel tot instelling van een commissie van onderzoek van die jaarstukken; 10. Voorstel tot het verlenen van ga rantie als bedoeld in artikel 63, 3e lid, onder b van de Woningwet; 11. Voorstel tot vaststelling van de 37e wijziging van de begroting van de Algemene Dienst over het dienst jaar 1969; 12. Voorstel tot het doen van een ver zoek aan Gedeputeerde Staten om de termijn, bedoeld in art. 80, 6e lid van de Onteigeningwet te verlengen (Onteingeningsplan "Oude Omdraai- er III); 13. Voorstel tot aankoop van onroe rend goed; 14. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de verbouwing en vernieuwing van de onderwijzers woning aan de Lage Zandschel; 15. Voorstel tot het verdagen van de beslissing omtrent het beroepssChrift inzake het weigeren van een bouw vergunning; 16. Rondvraag. Hoe groot deze prijsconcurrentie is, valt o.m. af te leiden uit de me dedeling van de Minister van De fensie aan de Tweede Kamer, dat de import van lederen handschoe nen voor de Koninklijke Landmacht uit Tsjecho-Slowakije gemotiveerd was op grond van een prijsverschil van 30% met het binnenlandse aan bod. Ondanks de sterke concurrentie uit het buitenland, heeft de leder warenindustrie haar produktie nog met ca. 2% kunnen opvoeren, ver geleken bij het voorafgaande jaar. Weliswaar bleef de binnenlandse afzet vrijwel gelijk aan die van het voorafgaande jaar, maar de recht streekse afzet in het buitenland steeg van 16 miljoen gulden in 1968 tot 20 miljoen gulden in 1969, ter wijl daarnaast nog voor een waar de van 10 miljoen gulden aan tas sen, koffers, handschoenen en rietn- werk werd uitgevoerd via de han del. De lederwarenindustrie telt nog ca. 400 overwegend kleinere bedrij ven, waarin de thuiswerkers in begrepen ca. 6700 man werken. Van het produktiepersoneel bestaat ca. 40% uit meest jeugdige vrouwe lijke werknemers, waarop sinds be gin 1970 het beginsel van de gelijke beloning („equal pay") volledig van toepassing is verklaard. De aanpassing van de vestigings wetgeving in de jaren 1966 en 1967 aan de verschuivingen binnen de detailhandel, die meestal als bran chevervaging wordt aangeduid, heeft het aantal potentiële verkooppunten merkbaar vergroot, wat in het ver slagjaar hier en daar tot enige wrij ving leidde met de traditionele af zetkanalen, in casu de speciaalzaken in koffers en lederwaren. In het overleg op bestuursniveau tussen de organisaties van belanghebbenden over de soms strijdige belangen, kon met aanvaarding van de feitelijke situatie, een ontwikkeling in onge wenste richting worden voorkomen. In de nabije toekomst zullen de bedrijven zich nog meer moeten toeleggen op de export. De kosten, verbonden aan de exploratie van nieuwe markten, kunnen, gezien de kleine omvang van het gemiddelde bedrijf, alleen tezamen met andere bedrijven worden gedragen. Het groeiende aantal ondernemin gen dat oog krijgt voor deze nood zaak en tot een goed samenspel met collega's en/of concurrentie komt, is een bewijs voor de levensvatbaar heid van de branche, dat goede perspectieven biedt voor de komen de jaren. ACTIE VAN DE WERKENDE JONGEREN Naar aanleiding van het artikel van Mevr Schut in het Brabants Dagblad van jl. maandag willen wij hierbij wel enige punten van onze actie, die door Mevr. Schut chantage genoemd werd rechtzetten. Wij /ijn begonnen met deze actie om de landelijke beloften van de politieke partijen (1 november) ■zwart op wit te krijgen. De landelijke politieke partijen heb ben door deze toezeggingen zichzelf verplicht zich in te zetten voor de werkende jongeren en zij zullen heus wel nadenken voordat zij hun handtekening zetten. Wij hebben de politieke partijen niet gedwongen hun handtekening te zetten, ze wa ren blij dat ze dit mochten doen. Wij kunnen niet begrijpen dat an dere partijen zich wel met andere zaken en tevens de problemen van de werkende jongeren bezig houden en dit de partij van Mevr. Schut niet kan Verder is het nooit onze bedoeling geweest om met anti-leuzen, span doeken of sandwichborden bij de tetembureaus te gaan posten, maar de houding van Mevr. Schut heeft ons hiertoe gedwongen dit wel te doen. Verder werd door de delegatie van de werkende jongeren NIET gezegd, zoals in het Brabants Dagblad ge schreven werd: Eerlijk gezegd had den wij het yan die kant niet beke ken". Onze enige beweegreden voor ideze actie is geweest het vrijblij vend aandacht vragen voor de pro blemen van de werkende jongeren. Wij laten ons voor de komende 4 jaren niet met een kluitje in het riet sturen. De delegatie werkende jongeren VERGADERING MANNENVERENIGING De Ned. Herv. Mannenvereniging te Capelle komt woensdag 10 juni des avonds om 8 uur in gebouw Elthato in vergadering bijeen. Door één der leden zal worden ingeleid Math. 9. Ook niet-leden zijn welkom. VERGADERING ANJEROOMITE Op de gehouden vergadering van het Anjercomité werd besloten om aan het hoofdbestuur enige verenigingen uit Sprang-Capelle voor te dragen, welke in aanmerking zouden kunnen komen voor een financiële bijdrage, welke het plaatselijk comité heeft ontvangen over de aktie 1969, het geen toen voor Sprang-Capelle een bedrag van 650,- was. Deze ver enigingen zijn: fanfarekorps Sirena, Chr. Gemengde Zangvereniging Ex celsior, v.v. Wit Zwart, de landelijke rijvereniging De Margrietruiters en padvindersvereniging Jan de Rooij- groep. De opbrengst van het verjarings fonds, uitgaande van de leden van de Ned. Herv. Kerk in Capelle bedraagt thans 11.926,28. Vorig jaar is er een orgelfonds in het leven geroepen waarvoor straks dit geld beschikbaar zal worden gesteld. PV NOOIT GEDACHT J.I. zaterdag hield de PV Nooit Ge dacht een wedvlucht vanuit Orleans, waarbij de prijzen als volgt werden behaald G. Rozenbrand 1 6 7 12 13 46; A. Spierings 2 43; A. Tactor 3 18; A. Leeggangers 4 8 17 36; W. Nieuwen - huizen 5 19 51 54; J. Spuybroek 9; H. Dekkers 10; A. van Gooi 11 34; H. Spuybroek 14 25 30; A. Nieu- wenbuizen 15 23 48; P. Blom 16 47 52; J. Kramer 20 27; A. Willemz 22; Joh. Sterrenburg 24 49; H. de Jong 26 29 38 40; G. Molegraaf 21; P. Meter 28; A. van Tiggelen 32; A. Heiblom 33 44; D. v. d. Schans 35 41 42; D. Smits 37 50; F. Tactor 39; N. Treffers 45; M. Mesch 53. A.s. donderdagavond tussen 7 uur en half negen is het inmanden voor de wedvlucht vanaf Survilliers en vrij dagavond van zeven uu tot negen uur inmanden van jonge duiven voor een oefenvlucht vanuit Breda. VRIJWILLIGE BIJDRAGE Door de Kerkvoogdij van de Ned. Herv. Kerk aan de Zuidholl.dijk zal deze week van 8 tot en met 13 juni, bij de leden worden rondgegaan voor een vrijwillige bijdrage voor het res tauratiefonds, zoals vorig jaar reeds per circulaire werd medegedeeld. Al len krijgen deze week een zakje dat in de week daaropvolgende, 15 tot en met 20 juni, zal worden opgehaald. EERSTE PRIJS De Chr. Gemengde Zangvereniging Hallelujah behaalde j.l. zaterdag op het Nationaal Concours te Nijkerk, onder leiding van haar dirigent, de heer Krutwagen uit Breda, in de eer ste afdeling een eerste prijs met 217 punten. Het jeugdkoor van Hallelu jah dat ook aan dit concours deel nam, onder leiding van mevr. v. Rijs- 'bergen, wist een tweede prijs te be halen. BEJAARD ENTOCHT Het Comité Bejaardentocht Sprang is momenteel druk doende dit jaar lijks terugkerende evenement voor de bejaarden van Sprang te organiseren. De reis is vastgesteld op dinsdag 30 juni a.s. en als reisdoel is Overloon (Oorlogsmuseum) bepaald. Het comi té rekent op de medewerking van al le inwoners en ter bestrijding van de steeds stijgende kosten zal een huis- aan-huis-collecte gehouden worden van 8-14 juni. Verdere bijzonderhe den als reisschema, enz. zullen nog nader werden bekendgemaakt. De P.V. De Zwaluw hield een wedvlucht vanuit Creill, Frankrijk, rijk, afstand 588 km, los 6.00 uur. Eerste duif 15.36.15, laatste prijsduif 38.10.11 uur Uitslag als volgt: H. Zeeuwen 1 8 10 ,15; H. v. d. Wiel en Zn. 2; M Libregts 3 13; M. de Laat 4 9 12; Jo Merkx 5; v. Lieshout Parijs 6; M. Herman 7; Th. Stupers 11; Jan Zeeuwen 14. Uitslag Melun van De Zwaluw. Eer. ste duif 11.47.01, uur. Uitslag als volgt: M. v. Dal 1 32; Heesbeen- Meesters 2 26; M. Nicols 3 38; Jo Merkx 4 12 13 41; H. de Vaan 5 29; Fried Libregts 6 8 47 48; H. v. d. Wiel en Zn. 7 14 18; P. v. Bers 9 46; M. Libregts 10 22 45 53; A. L v. Heivoort 11; v. Lieshout Parijs 15 44; H. Zeeuwen 16; K. Kivits 17 20 23 51; Th. v. Esdonk 19 35; 49; Jan Oosterwaal 21; L Meesters 24; Ries v. Esdonk 25; W. v. Osch 27 39; Jos Kuys 28 30; Fr. V- Bokhoven en Zn. 31 33 40; W. v. Bladel 34; H. v. Bey- nen 36; Jan Zeeuwen 37; M. de Laat 42; H. v. Overdijk 43 54; Ton- nie v. Engelen 50; Hans Parys 52. De Zwaluw hield een wedvlucht vanuit Laon, Frankrijk, afstand 264 km, los 8.30 uur. Eerste duif 12.05.07 uur. Uitslag eerste 15 prijzen. H. v- Overdijk 1; M Libregts 2 13; Hees been Meesters 3 5; H. de Vaan 4; H. v. d. Wiel en Zn. 6 10 14; K. Kivit 7; H. Zeeuwen 8; J. Zeeuwen 9; M. de Laat 11 15; Fr. Libregts 15. WEDVLUCHT DE REISDUIF De P.V. De Reisduif hield een wedvluoht vanuit Creië, Frankrijk, afstand 332 km, los 6.30 uur, eer ste duif 11.58.02. Uitslag eerste 15 prijzen. M. Klomp 1; Kolen-Kuys 2 4; M Strengers 3; J. Kuys VB 5 13; P. Diepstraten 6; N'. v. Dal 7 9; Kuys-Kivit 8; Th. v. Overdijk 10; R. Berkelmans 11; W. v Ravensteyn 12 14; A. v. d. Heuvel 15. Kampioen Vitesse De Reisduif. Duif Kampioen: P. Diepstraten 1; W v. Ravensteyn 2; O. Ypelaar 3; R. Berkelmans 4 7; B. Kuys-Kivit 5; H. v. d. Ven 6. Hok Kampioen: P. Diepstraten 1; Th v. Overdijk 2; R. Berkelmans 3; O. Ypelaar 4; W. v. Ravensteyn 5; B. Kuys Kivit 6; N. v. Dal 7; H. v. d Ven 8

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 3