Liechtenstein - San Marino - Andorra denkleine drie van Europa Veel geschenken voor kampioen Wit Zwart 2 nieuwe Waalwijkse records voor atleten „A.C. Waalwijk" 600 jongelui wilden zondag zwembad in Sprang-Capelle kraken UW MENING TOERISTISCHE TREKPLEISTERS BIJ UITSTEK KAATSHEUVEL e Zwijggeld Drunen DE ECHO V_AN HET, ZUIDEN VAN MAANDAG 22 JUNI 1970 «- Postzegels en vrijdom van belas ting Monarchie Operettestaat Onafhankelijk Smokkelnest - Tevreden R.WcB. Late busdienst Vliedberg-Ben Bosch 1Mèèa- Drunen Strijd om jeugdtitel tennis in Waalwijk Waalwijk MAATSCHAPPELIJK CENTRUM KATHOLIEK 6 INGEKLEMD tussen Frankrijk en spanje ligt in de Pyreneeën de republiek Andorra. Nog geen veertig kilometer van de Italiaanse plaats Rimini aan de Adriatische Zee kan men San Marino vinden. En wie beeft nog nooit gehoord van het vorstendom Liechtenstein, tussen Zwit serland en Oostenrijk? Wanneer we het overbekende Monaco met de hoofdstad Monte Carlo en de Vaticaanse stad buiten beschouwing laten, dan vormen Andorra, San Marino en Liechtenstein de „kleine drie" van Europa. Geen politie ke wereldmachten, maar wel toeristische trekpleisters van de eerste orde. De „kleine drie" vormen merkwaardige staatjes in de grote landen legpuzzel, die we Europa noemen. Zo merkwaardig, dat het best de moeite loont om eens nader kennis te maken met deze drie onafhanke lijke landjes. Wie van het Duitse Lindau en het Oostenrijkse Bregenz, twee plaatsen aan de Bodensee, afzakt naar het Zwitserse Chur komt onvermijdelijk door het vorstendom Liechtenstein. Aan de grens wordt men onmiddel lijk herinnert aan het feit, dat men een vorstendom binnengaat. Immers de breed waaiende blauw-rode vlag heeft een kroon in de blauwe baan. Het symbool van het vorstelijk ka rakter van Liechtenstein, dat nog geen 160 vierkante kilometers groot is. Voor de veelgeplaagde Nederlandse belastingbetaller moet het een land je zijn om van te watertanden, want door de vergaande belastingfacili teiten is de hoofdstad Vaduz de ze tel van ontelbare niet-Liechtenstein- se ondernemingen op financieel ge bied. Maar stelt u zich niet al te veel voor van een dergelijke „zetel". Meestal bestaat die uit een klein kamertje in een indrukwekkend ge bouw, waarvan de deurpost bezaaid is met naamplaten waarop allerlei nog indrukwekkender firma-namen staan. Het vorstendom Liechtenstein is lang berucht geweest om de „dump. methoden" van postzegeluitgiftien. Dit is nu wel - mede onder de druk van het naburige Zwitserland - an ders geworden. Zwitserland zorgt nu voor de administratie van het Liechtensteinse postwezen, dat ech ter (nog steeds eigen postzegels heeft Het tien kilometer lange spoorweg „net" wordt geëxploiteerd door de Oostenrijkse Bondsspoorwegen. De Liechtensteinse poststukken worden derhalve voor de Zwitserse poste rijen verzonden en door de Oosten, rükse spoorwegen vervoerd. DE staatsvorm van het vorsten dom is eenvoudig. De 19.000 inwo ners kiezen vijftien vertegenwoor digers om hun belangen te beharti gen. Toen in 1921 een nieuwe grond wet werd ingevoerd kreeg Liechten. stein een constitutionele monarchie. De huidige vorst Franz Joseph 11 kan alleen opgevolgd worden door nakomelingen in de mannelijke lijn. Mat dat betreft is Liechtenstein nog lang niet toe aan de gelijkbe- rechtigheid van de vrouw! Een mooie taak ligt hier nog voor „Dolle Mina" weggelegd! Vrijwel geen belasting en helemaal geen leger. Kan het idealer? In de beide wereldoorlogen is het vor stendom neutraal gebleven Geen mens weet waarom zelfs de Duit sers het ontzagen. Voor 1914 was de bevolking sterk georiënteerd op Oostenrijk. Maar toen in 1918 het tij keerde, keerde Liechtenstein zich naar Zwitserland met wie het ook een tolunie sloot. En dat was van Liechtenstein een zeer verstandige daad. „WELKOM op de aloude grond der vrijheid". Met deze groet wor den elke zomer de meer dan twee miljoen toeristen aan de grenzen van San Marino verwelkomd. Dit republiekje in Italië wordt door dit land aan alle kanten ingesloten. San Marino gaat er prat op de oud ste soevereine staat van Europa te zijn. De geschiedenis daarvan gaat terug tot in de vierde eeuw. De legende luidt dat de Dalmatische steenhou wer Marino naar de stad kwam om aan de vestingmuur mee te werken. Hij ontwikkelde zich tot de onbe twistbare leider yan een groepje dhristenien, die voor de hevige ver volgingen waren gevlucht naar de berg Monte Titano. Kort voor zijn dood droeg hij het leiderschap over aan zijn volgelingen met de woor den „Ik laat u vrij van onverschil lig welike mens". Sinsdien heeft San Marino met trots het „Libertas" in zijn wapenspreuk opgenomen. Marino zelf staat in een van de vijf kerken afgebeeld met een perka menten rol in zijn hand. Ook daar op staat „Libertas". Geen wonder dat de bevolking van San Marino bekend staat als zeer vrijheidslie vend, dat met trots de wit-blauwe vlag ziet als een symbool van die vrijheid. MET zijn 61 vierkante kilometer is het kleiner dan Liechtenstein. Toch Ihfeeft het nog bijna twintig duizend inwoners. Om de drie jaar trekken zij naar de stembus om hun „Grote Raad" te kiezen. Deze uit zestig man bestaande volksverte genwoordiging kiest twee „Capita- ni-Regenti", die maar zes maanden regeren. Dan komen er weer twee andere aan de beurt. San Marino kent wel een leger. Alle mannen in de leeftijd van 16 tot 55 jaar zijn ingelijfd in de volks militie. Zestig daarvan vormen het parate leger en dragen de meest operette-uniformen die maar denk baar zijn Wanneer dit parate leger door het land marcheert, zijn er meer fototoestellen op hen gericht ■dan kanonlopen. De ontelbare uit giften van postzegels vormen voor de staat wel de belangrijkste bron van inkomsten. EEN volstrekt unicum is, dat het kleine staatje al zjestien eeuwen volkomen onafhankelijk is. „Wij ge nieten een volstrekte autonomie op wetgevend, bestuurlijk en rechter lijk gebied. Dit komt tot uitdrukking in de bevestiging van de democra tische en parlementaire grondbegin selen die steunen op heilige en on schendbare rechten van het indivi du". Deze woorden zegt een van de „kapiteins-regenten" wanneer hem de vraag gesteld wordt of San Ma rino toch niet te veel op het om ringende Italië is aangewezen. Met alle landen onderhoudt het „vrien- schappelijke en broederlijke betrek kingen". Zijn onafhankelijkheid en soevereiniteit wordt gegarandeerd door de Verenigde Naties. Die garantie had het vroeger ook al. Toen Napoleon in 1797 bij de ver overing van Italië eerbiedig stil hield bij de grenzen van San Marino stuurde „l'Eperour" een gezant naar (de regering. Verbijsterd hoor de de wereldveroveraar wat het kleine San Marino antwoordde op zijn aanbod om het grondgebied van dit kleine staatje te vergroten. „AL leen door klein te blijven kan San Marino zijn vrijheid en soevereini teit bewaren". Beschaamd droop de keizer af. Een ervaring rijker, maar een illusie armer. WANNEER de atmosferische toe standen gunstig zijn kan men al zoe kend in de ikorte golfband van de radio een stem horen „Ice Radio Andorra". Men heeft dan draadloos verbinding met een wonderlijk stuk je grond in de Pyreneeën, dat An dorra heet Van de kleine drie heeft dit staatje tussen Frankfijk en Span je het grootste grondgebied; 453 vierkante kilometer. Het staat bekend als een republiek van smokkelaars. Inderdaad maakt de bevolking er geen geheim van, dat het aardig verdient aan de zon- linge ligging van hun grondgebied. In een Catalaans diaiet proberen de stoppelbaardige mannen van An dorra te bewijzen dat de onafhan kelijkheid van hun landje terug gaat tot de tijd van Karei de Grote. In werkelijkheid is hun zelfstandig heid van onbekende oorsprong, maar niettemin stevig gegrondvest. Die zelfstandigheid is zeker voor een groot deel te danken aan de geïsoleerde ligging en aan de slech. te bereikbaarheid van het grondge bied. De staatsinrichting van Andor ra is hoogst merkwaardig. Het staat zowel onder Franse als onder Spaanse voogdij, maar toch is het geheel onafhankelijk in bestuur. Jaarlijks betalen de Andorreanen lachend enkele pesetas belasting aan de bisschop van het Spaanse stadje Urgel, die men „Viguier Epis copal" noemt en nog harder lachend ook nog enkele francs aan de „Vi guier de France", die de Franse staatspresident vertegenwoordigt. Ze zien het niet zozeer als een belas ting, maar meer als 'n soort „zwijg geld" voor hun smokkelactiviteiten. Misschien is Andorra wel de eni ge staat ter wereld waar een mis dadiger mag kiezen door wie hij be recht wil worden. Door een Spaan se of door een Franse baljuw. Gaat de verdachte niet akkoord met een uitspraak, dan moet hij een reisje naar het buitenland maken om in hoger beroep te gaan. Wil hij een hoger 'beroep in 't Spaans, dan gaat hij naar Urgel, waar de bisschop hem aan de tand voelt. Wil hij lie- De heer G. Willemse, bestuurslid van de K.N.V.B. biedt het bestuur van Wit Zwart zijn gelukwensen aan, bij het behalen van het kam pioenschap. Bijna driehonderd afgevaardigden van verenigingen en instanties compli menteerden zaterdagmiddag in café De Ruijter te Sprang-Capelle het bestuur en de spelers van het eerste elftal van Wit-Zwart met het be haalde kampioenschap in de vierde klas A en de promotie naar de derde klas KNVB. Op de receptie waren o.a. vertegenwoordigd de heer G. Willemsen uit Tilburg namens de KNVB en een groot aantal verenigingen uit Sprang-Capelle en omgeving. Ook bijna alle besturen van de clubs waar het eerste team van Wit-Zwart f, nde competitie tegen speelde kwa men in de met bloemen en toepasselijke decoraties getooide zaal van cafe De Ruijter hun gelukwensen aanbieden. Wit-Zwart ontving een groot aan tal geschenken in de vorm van geldbedragen en leren ballen (8 stuks). GOUDEN BRUILOFT Het echtpaar P. W. Damen-Hoeve- naar, wonende aan de Berndij'kse- straat 86 te Kaatsheuvel, heeft don derdag j.l. z'n gouden bruiloft ge vierd. Vooral dank zij de medewer king van de 'buurtbewoners is 't voor de beide echtelieden, die in Kaats heuvel geboren en getogen en beiden 71 jaar zijn, een luisterrijk feest en een onvergetelijke dag geworden. Het buurtcomité had voor een aardi ge versiering van de woning gezorgd en het feestprogramma samengesteld, dat 's morgens geopend werd met 'n eucharstieviering in de parochiekerk van de H.H. Martelaren van Gorcum onder leiding van pastoor E. Rietra. Vanzelfsprekend waren bij deze kinderen van het gouden paar, hun In Sprang-Capelle is gistermiddag een poging tot kraken van het zwem bad door ongeveer 600, meest jongere mensen mislukt. De politie bleek op de hoogte van de plannen. Ook de burgemeester was aanwezig en bleek de krakers te kunnen bepraten. Twee jong'ens wisten het politie- kordon te doorbreken. Zij bereikten het bad en konden rustig enkele rond jes zwemmen. De politie beperkte haar optreden tot het overreden om naar huis te gaan en langs de geldige weg (gemeenetraad) tot opheffing van de sluiting op zondagen te komen. Het plaatselijké politiekorps werd versterkt met een groep rijkspolitie uit Tilburg. In Eethen verliep de krakingspoging van ongeveer 50 mensen eveneens rustig, zoals in Sleeuivijk en Werkendam, waar resp. 50 en 400 mensen probeerden het zwembad in te komen. Wij bedanken namens alle kinde ren, leiders en leidsters van het co mité van de avondvierdaagse. Onze mening is: Dat wij U en alle maal die hier aan mee hebben ge werkt, hartelijk bedanken voor de prettige avonden. Wij hopen dat het elk jaar weer zo zal zijn. Afzender: Petra van der Zanden, 10 jaar, Prof. Treulestraat 18, Waalwijk. Vrijdag 19 juni j.l. hebben enkele at leten van AC Waalwijk weer goede prestaties geleverd tijdens avondatle tiekwedstrijden die georganiseerd wa ren door AV Volt uit Tilburg. Peter van de Geld won de 1000 m heren in de nieuwe Waalwijkse recordtijd van 2.30.9. Verdere uitslagen: 100 m dames: 1. W .Demmers; 2. N. Demmers. Verspringen 2. N. Dem mers. 100 m meisjes B: 1. T. van Helvert. Een 2e Waalwijks record werd zondag 21 juni j.l. gelopen door T van Helvert op de 100 m meisjes B. Ze won deze afstand in een tijd van 12.8 sec. Gedetailleerde uitslagen serie 100 m jongens B: 4. J. Dem mers. Verspringen dames 2. W. Dem mers, 3. N. Demmers; finale 100 m heren C: 4. T. van de Geld; finale 100 m heren D: 6. G. van Esch; fi nale 100 m dames B: 1. W. Dem mers; 2. N. Demmers. 800 m heren C: 1. P. v. d. Geld; Kogelstoten jon gens B: 9. J. Demmers. 800 m meis jes A: 4. M. Mahieu. Speerwerpen heren: 8. T. van de Geld. ver op Franse wijze worden berecht, dan moet hij naar Perpignan, waar het hooggerechtshof van Andorra zetelt. Voor iemand die een hekel heeft aan overbodige ambtenarij, is An dorra een ideale staat. Alle minis teries bevinden zich in één gebouw, de „Casa de la Vall". Maar de 14.000 inwoners kijken wel uit. Hun vrij heidszin is zo groot, dat ze zich wei nig van wetten en reglementen aantrekken. Zodoende hebben de ambtenaren van Andorra niet veel te doen, evenals de politie die graag een oogje dichtknijpt. Iedereen is derhalve tevreden. De bevolking, omdat ze kan doen en laten wat ze wil. De ambtenaren omdat ze zich met plezieriger zaken dan ambtelijke stukken kunnen bezighouden. De politie, omdat een glas wijn beter smaakt dan 't geven van een bekeuring. En ook de rech ters voelen zich wel, omdat ze zich niet behoeven bezig te houden met juridische haarkloverijen. Neen, vanuit Andorra zal de wereldrevo lutie niet beginnen. zestien kleinkinderen en zeven ach terkleinkinderen. Vandaar begaf de feestelijke stoet zich naar café Kerkzicht van de 'heer L. Snoeren, waar het gouden paar 's middags tijdens de receptie vele ge lukwensen in ontvangst mocht nemen en het buurtcomité namens de om wonende een geschenk kwam offre ren. In de avonduren werd het feest opgeluisterd door de fraai uitgedoste drumband Beatrix, die 'n leuke show opvoerde. Zaterdagmiddag werden de jeugdige buurtgenoten getrakteerd terwijl de ouderen 's avonds in café Kerkzicht bij elkaar kwamen om dit gouden hu welijksfeest met een gezellig samen zijn definitief af te sluiten. KINDEROPERETTE DE WITTE WOLF GEPROLONGEERD Wegens enorm succes en tevens om ook de schoolkinderen van deze bij zonder mooie operette te laten genie ten, zal woensdagavond 24 juni a.s. om 19.00 uur een herhaling van de ze mooie operette plaats vinden in de Hoge Braken. Speciaal met oog op de kinderen is de aanvangstijd op 7 uur geipland en zal tot plm. 9 uur du ren. Entreeprijs voor de kinderen 1,50, voor volwassenen 2,50. PV DE VREDESDUIF Van de op zondag j.l. gehouden wed vlucht vanuit Pont St. Max, was de uitslag als volgt: H. de Wit 1 14; L. van Dommelen 2 13; N. Dekkers 3 10; G. van Hulten 4 12; A. van Sluisveld 5; A. van Halder 6 8; A. Melis 7; A. Pelders 9 11; H. van Nooy 15. Op uitnodiging van de redactie van „Internos Contact" orgaan van de v.v. Internos uit Etten-Leur brach ten de RWB-sepers Johan en Huub Bruurmijn en aanvoerder D. Avon tuur en enkele andere eerste elftal- spelers met bestuurslid Blom j.l. za terdag een bezoek in Etten-Leur, waar een ijverige commissie jaar lijks de standenlij st en het aantal doelpunten en dergelijke noteert en waaraan in een feestelijke bijeen komst een prijsuitreiking ten deel valt. Voor de meest gescoorde doelpun ten kwam in de 2e klas B afd. zuid als eerste met een totaal van 47 doelpunten als vereniging RWB in aanmerking. Voor de persoonlijke score kwam als eerste uit vde bus Huub Bruurmijn met 13 doelpun ten, als tweede* Kerkoerle van het Tilburgse RKTVV met 12 doelpun ten en als derde weer een RWB-er Johan Bruurmijn met 11 doelpunten. Als prijs voor de vereniging ten eerste een fraaie wisselbeker met daaraan een blijvende bokaal voor de vereniging. De eerste persoon lijke prijs was een wisselcup plus een blijvend aandenken in de vorm van een beker. De tweede prijs was ook een beker en de derde persoon lijke prijs een staande plaquette. De prijzen werden uitgereikt door de heer van Hapert jr. voorzitter van Internos Contact en de wethou der van Etten-Leur, de heer de Bruijn. RWBVlijmense Boys RWB speelde j.l. zondag een oefen wedstrijd in het kader van het ne- deglaagtoernooi tegen Vlijmense Boys vooral met het oog om iedere speler voor het komende seizoen te zien voetballen om elk een kans te geven in een van de 'twee hoogste elftallen te kunnen aantreden. Het moet voor oefemmeester Quaad- vliet wel een verrassing zijn ge weest dat RWB met veel elan heeft gevoetbald en wel tot het laatste toe ondanks de zeer drukkende warmte. De doelpuntenscore liep geleidelijk aan op tot 91 voor RWB. Vlijmense Boys liet het met de stand van 51 wel zachtjesaan af weten, terwijl RWB de opdracht wel degelijk uitgevoerd heeft om te blijven voetballen. Hoewel alles nog niet 100 procent lijkt ondanks de hoge score heeft dit „nieuwe" RWB-elftal toch geen ongunstige indruk gemaakt. Met ingang van 28 juni a.s. zal de wijk „De Vliedberg" te Vlijmen 'n latere verbinding krijgen met 's-Hertagenboseh. De rit van lijn 36, welke om 22.16 uur van Waalwijk Vredesplein vertrekt en om 22.50 u. te 's-Hertogenibosch aankomt, zal daartoe te Vlijmen niet meer via de halte Mommerstèeg rijden, doch de route via de Vliedberg volgen UITWISSELING JONGEREN KOOR VAN ST. BAVOKERK UIT ROTTERDAM In het afgelopen weekend kwamen de leden van het jongerenkoor van de St. Bavokerk uit Rotterdam op be zoek in Drunen. De jongelui werden allen in gastgezinnen ondergebracht. Om 21.00 uur werden ze vanaf het Raadhuisplein weggebracht voor een dropping. Dit is op zo een mooie zo meravond ook een belevenis. Daarna werden ze in de Voorste Vennen op gewacht voor een traktatie. Zondagmorgen hebben ze met hun prachtige zang onder zeer mooie be geleiding de eucharistieviering ver zorgd voor een overvolle kerk. Daar na nog een gezellig samenzijn in Ho tel Royal, waarna het gezelschap zich weer richting Rotterdam begaf. Het ligt in de bedoeling dat het jonge renkoor van de Lam'bertusparochie in september een tegenbezoek zal brengen. CONCERT EN SHOW HARMONIE DRUNEN BIJZONDER GESLAAGD Het jaarlijkse concert dat Harmonie Drunen op het Kampeercentrum De Klinkaert ten uitvoer bracht, is voor al begunstigd door het mooie weer, een succes geworden. Ook werden op deze middag 3 jubilarissen gehul digd vanwege hun 25-jarig lidmaat schap. Dit waren de heren C. van Delft, G. de Gouw en J. Marisael. Burgemeester mr. H. Stieger reikte de insignes uit en sprak een fëlici- tatiewoord tot de jubilarissen en de leden van Harmonie Drunen. De heer Kop, voorzitter van Harmo nie Drunen, dankte allen die hun me dewerking aan deze middag gegeven hadden en sprak de hoop uit deze jaarlijkse muzikale middag nog vele jaren te mogen organiseren. Verder werden ook nog de drumhand De Vrolijke Trommelaren gefeliciteerd met hun onlangs behaalde succes in Helvoirt. Ex-president Soekarno van In donesië is zaterdagmorgen in een militair, ziekenhuis te Djakarta op 69-jarige leeftijd overleden en is heden in zijn geboorteplaats Blitar met staatseer begraven. Soekarno was de grote tegenstan der van de Nederlanders en heeft zijn land van het koloniale bewind van Nederland bevrijd, nadat hij talrijke malen gevangen had geze ten. Later beging hij als president vele fouten,, wat tenslotte aanlei ding gaf tot een militaire ingreep, wat eindigde tot afzetting als pre sident. Afgelopen weekeinde zijn op Sportpark Olympia de jaarlijkse Jeugdkampioenschappen Tennis ge start. De uitslagen zijn als volgt: Damesenkel: le ronde: I. Martens-C. v. Schie, 46; 64; 62; H. v. Laarihoven-E Braun, 61; 64; J. Claassen-J. v. Schie, 97; 10—8; J. Tielen-M. Smits, 46; 62; 62; K. Marks-S. Hoek, 64; 57; 63; S. Smits-K. Janssen, 62, 62. 2e ronde: G. v. d. Wiel-A Peters, 61, 63; A. Rouwmaat-J. Tielen, 63, 63; W. v Hilst-K. Marks, 60, 61; A. Hol-L. Koeken, 62, 6—1. Herenenkel: le ronde: J. Kocken-G. Hoek, 6—0, 6—0; F. Mekel-K. 'Schretlen, 62, 64; v. Rouwmaat- H. Klerkx, 64, 62; E. Claassen- Ray. Hoek, 6—3, 62; M. Peters-R. Hoek, 64, 62; E v. d. Hout-R. Klerx, 57, 62, 6—4;P v. d. Hout- T. v. Mossel, 64, 63; B. v. Laar hoven-W. Nijs, 60, 60; P. Mekel- II. Steemers, 60, 60; P. Rouw- rnaat-W. Teurlings, 46, 61, 61; T. v. Delft-H. v. Dijk, 60, 61; G. Koeken-P. v. d. Velden, 6C', 61; M Hezemans-B. J. Stuurop, 61, 6—0; A. v Dunsbergen-K. v. Laack, 6—3, 62; J. B. Aarts-G. v. d'. Vel den, 63, 36, 62; S. de Waal-F. Steemers, 60, 61. 2e ronde: J. Koeken-F. Mekel, 61, 61; B. v. Laarhoven-P. v. d. Hout, 7ij, 64; F. Mekel-P Rouwmaat, 6—1, 6—0 Grotestraat 244a, Waalwijk, tel. 2882 Spreekuren op het bureau: dagelijks van 9-10; alsmede maan dagavond 6-7; dinsdagmiddag 2-3; vrijdgmiddag 2-3. Bovendien spreekuur in de verschil lende wijken: Loef f straat 54 achterom: woensdag morgen 9 - 10. Kleuterschoool Hummeloord, tel. 4588, Mr. Sprenger van Eijkstraat: maandagavond 6.30 - 7.30. Bernadetteschool, Burg. Verwiel- straat 2a, tel. 3544: woensdagmiddag 2 - 3. Pastoor Kuijperstraat, Alb. Thijm straat, tel. 3414: dinsdagmiddags 2 - 3. REGIONALE STICHTING KATH. GEZINSZORG LANGSTRAAT e-O. Maatschappelijk werkster: R. M. Adriaansens, Hertog Janpark C, tel. 2963. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Grotestraat 196a - tel. 3787 Jeugdbiblitheek: Maandag t.m. vrijdag 15.00-17.30 u. •aterdag 10.00-15.00 u. Iedere woensdag wordt er voorge lezen van 14.30 tot 15.00 uur. Volwassenen: laandag 15.00-17.30 19.00-20.30 u. hnsdag 15.00-17.30 Woensdag 19.00-20.30 u. Donderdag 15.00-17.30 Vrijdag 15.00-17.30 19.00-20.30 u. iaterdag 10.00-15.00

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 6