Groep Ekseption in St. voor film „In Out Gemeenteraad Drunen vergadert vrijdag Zwemmers en polo-ers WZV- RB hadden druk weekeinde Los Gatos Duo Vedette DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 17 AUGUSTUS 1970 Nightclub Cabaret - Dancing THE BLUE NOTE Tilburg Artisten voor de maand augustus José Duchant Goede reacties in Frankrijk Sprang-Capelle Vlijmen let gelegenheid van het 25-jarig bestaan der toneelvereniging „Gezel ligheid", hield het bestuur j.l. zaterdagmiddig in het gebouw van de Chr. Volksbond een drukke en gezellige receptie. Talrijke deputaties van verenigingen, alsmede particulieren en het voltallige college van burgemeester en wethouders, alsmede mevr. Van Prooijen, kwamen 't bestuur hun gelukwensen aanbieden. Vele verenigingen lieten hun ge lukwensen vergezeld gaan van een bloemstuk of couvert met inhoud. Een teintal bloemstukken sierden de zaal, waarbij o.a. ook een bloem stuk van de plaatselijke brandweer en het gemeentebestuur. Deputaties waren aanwezig van o.a. de zusterverenigingen O.O.G. uit Waalwijk, de gymnastiekvereni ging „Pro Patria, de voetbalvereni gingen N.E.O. 25 en S.S.C., de oran jeverenigingen Vrijhoeve en Julia na, de zangverenigingen Excelsior en Looft den Heer, de postduiven vereniging De Luchtvaart en de hengelsportvereniging De Maas mond. Het bestuur van de wandelsport vereniging „Er op uit" had in ver band met het bijwonen van de be grafenis van hun medebestuurslid C. v. Zeist, de gelukwensen schrif telijk aangeboden. Daarnaast waren ook nog tal van particulieren die van hun belangstelling blijk gaven. VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 Tegen het einde van de receptie kwamen o.a. burgemeester mevr. Van Prooijen, vergezeld van de wet houders L. van de Made en Jac. Vos. Namens het gemeentebestuur bracht burgemeester Van Prooijen de ge lukwensen over aan het bestuur van „Gezelligheid" en in het bijzonder voor de voorstellingen die door deze vereniging waren gegeven voor de bejaarden, die dan ook geheel gra tis werden verzorgd. Dit werd be grijpelijkerwijze zowel door de be jaarden zelf als door het gemeente bestuur bijzonder op prijs gesteld. De heren C. v. Caem, D. Vos en Van Willigenburg kwamen hun ge lukwensen aanbieden namens de i Chr. Volksbond. Onder de velen die aanwezig waren op deze receptie, was o.a. ook de heer C. Dekkers uit Waalwijk, die reeds vele jaren nau we betrekkingen heeft met „Gezel ligheid". Het bestuur, bestaande uit mevr. C. Versteeg-Herman en de heren J. Haverhals, G. Meijer en M. de Cloe kan met genoegen terugzien op een goed geslaagde receptie. Helaas was één bestuurslid, n.l. mej. J. v. Zwie- tering, verhinderd deze receptie bij te wonen, daar ze tengevolge van een ongeval in maart j.l., nog steeds het bed moet houden. bekend van Radio en T.V.: met Vocal attraction Magie Pieck Pocket attraction uit Brussel met begeleiding van het orkest LA - 1IAYA Het heeft echter niet zo lang mo gen duren. Het afgelopen weekein de besloot Ekseption in overleg met de hoteldirectie het contract voor tijdig te beëindigen en weer naar Nederland te vertrekken. „De moei lijkheden begonnen de eerste week al", vertelt Rick v. d. Linden. „Toen bleek dat de directie bekende dis cotheek 'stampers' wilde. We heb ben zoiets helemaal niet op het re pertoire staan. Vol goede wil zijn we soulplaten gaan kopen en heb ben binnen een paar dagen een ge heel nieuw repertoire ingestudeerd. Na een paar weken baalde iedereen. Het is muziek waarbij je je geen enkele vrijheid kunt veroorloven, die je bijna slapend kunt spelen. De pep ging eruit en de groep ging er duidelijk kapot aan. Af en toe gooi den we er een eigen stuk tussen door, maar dan greep de directie weer in. We mochten niet eens on ze no. 1 hit „The 5th" spelen al leen een paar maten als herken ningsmelodie. De enige en beste op lossing was, om te verdwijnen en dat hebben we dan ook maar ge daanOok de directeur van hotel Les Byblos, Mr. Créange, lijkt inge nomen met deze oplossing. „Eksep tion is muzikaal de beste groep die we ooit in de club gehad hebben, maar is niet helemaal geschikt voor ons publiek. Het publiek in de club is jeugdiger geworden. Er zijn min der ouderen en dat zijn de welge- stelden die voor 250 NF een flesje champagne bestellen. Dit is norma liter onze topmaand en er komen ook wel meer mensen, maar de om zet loopt niet mee omhoog. De men sen die komen, zijn echter vreselijk enthousiast; we hebben nog nooit zoveel goede reacties op een orkest gehad". Elke dag geopend van 22.00 tot 04.00 uur (ook 's zondags) BEGRAFENIS C. VAN ZELST J.l. zaterdagmiddag vond op de algemene begraafplaats in de Hei straat de begrafenis plaats van wij len de heer C. v. Zeist, die vorige week plotseling overleed. Voorafgegaan aan de teraardebe stelling, vond in de aula een rouw dienst plaats, waar naast familie leden ook vele vrienden, kennissen, buren, zakenrelaties, alsmede depu taties van de wandelsportvereniging „Er op uit" en de voetbalvereniging S.S.C. aanwezig waren, zodat de au la geheel bezet was en er zelfs nog een aantfel stoelen bijgeplaatst moes ten worden. De Ned. Herv. predikant van Ca- pelle, Ds. B. J. Zaal, hield 'n rouw dienst, waarin Z.E. wees op de ver gankelijkheid van het leven, dat zo geheel onverwacht kan worden af gesneden, zoals we bij deze over ledene hebben gezien. Tot de fami lieleden sprak hij woorden van troost en bemoediging. Daarna werd de stoet geformeerd om het stoffelijk overschot van wij len C. v. Zeist naar de dodenakker te vergezellen. Aan de groeve sprak Ds. B. J. Zaal, terwijl namens de familie de heer De Vos dank bracht voor de ondervonden blijken van medele ven in deze dagen, alsook op deze middag bij de begrafenis. Speciaal richtte hij namens de familie een woord van dank aan de beide Ned. Herv. Predikanten Ds. J. B. Zaal en Ds. W. v. Hennekeler voor hun be moedigende woorden, in deze dagen tot de familie gericht en tot de heer Geenen voor de organisatie van de begrafenis. JAARVERGADERING N.E.O. Op maandagavond 24 augustus a.s. zal in de kantine van het clubhuis de jaarvergadering worden gehou den van de voetbalvereniging NEO. Ongeacht het aantal aanwezige le den, zal deze avond de vergadering in elk geval doorgang vinden en niet meer worden verschoven naar een latere datum. - VERLOTING N.E.O. Door de voetbalvereniging N.E.O. is een grote verloting op touw gezet om de financiële middelen te ver krijgen voor de aanschaf van een geluidsinstallatie op het nieuwe speelveld. Het ligt in de bedoeling om in enkele maanden tijd 10.000 stuks loten te verkopen tegen de prijs van één gulden per stuk. AJs prijzen kunnen we o.a. noemen een kleurentelevisie en een vaatafwas- machine. A.s. vrijdagavond hopen de leden van „Gezelligheid" met hun echtge- note(s) of verloofden in intieme kring het 25-jarig bestaan van de vereniging te herdenken. s er te- reidin% chiede- zaken samen- it werk as pee- ie zes- nschap 'pmaak DRUNEN De gemeenteraad van Drunen komt vrijdag 21 augustus in openbare vergadering bijeen. De agenda luidt: 1. Vaststelling notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Onderzoek 'geloofsbrieven en toelating van de nieuwbenoemde le den van de gemeenteraad. 4. Voorstel van B. en W. om me dewerking te verlenen aan een ver zoek van de stichting schoolbelan- gen voor aanschaf van luxaflexzon wering in zeven lokalen van de St. Jozefschool te Drunen. 5. Voorstel om medewerking te verlenen aan een verzoek van de stichting schoolbelangen voor het aanbrengen van diverse voorzienin gen ten behoeve van de noodloka- len van de kleuterschool in „Venne Oost". 6. Voorstel tot het verlenen van een uitkering aan het gemeenteper- soneel in verband met de nacalcu latie van de trend 1970. 7. Voorstel tot 't doen van grond- transacties. 8. Voorstel tot het nemen vaneen voorbereidingsbesluit t.a.v. het be stemmingsplan „Venne Oost". 9. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit t.a.v. het be stemmingsplan „Kom Drunen" .n TT (Braken Oost). 10. Voorstel tot het sluiten van een vaste geldlening. 11. Voorstel tot voorlopige vast stelling van de gemeenterekening 1967. 6 12. Voorstel tot het voteren van een krediet voor aanleg van gaslei ding naar de Duinweg. pnt.,' 5 Den Dungen 101 pnt.; 6 Vlij. *r>en 99 pnt.; 7 Drunen-Elshout 92 pnt 8 Rosmalen 89 pnt.; 9 Vinkei 82 pnt.; lo St. Michielsgestel 75 pnt.; 11 Berlicum 74.5 pnt.; 12 Herpt 74 pnt.; 13 Waalwijk 64 pnt.; 14 Vught 44,5 pnt. WEDVLUCHT DE REISDUIF De P.V. De Reisduif hield een wedvlucht vanuit Pont St. Max Frankrijk. Afstand 323 km. Eerste 15 prijzen als volgt: Jo Geene 1; R. de Vaan 2; C. Ype- laar 3 12; Th. v. Overdijk 4 11; W v. d. Heuvel 5; H. Boom 6; P. Diep- sraten 7 10; J. Boom 8 14; G. v. d. Linden 9; Koolen-Kuys 13; W. v. Ravenstein 15 WEDVLUCHT DE ZWALUW Wedvlucht met oude duiven Zondag hield De Zwaluw een wed vlucht vanuit Heverle België. Eer ste 15 prijzen als volgt: Marie v. Dal 1; M. de Laat 2; H. de 1 aan 3; P. de Hart 4 5 8; Piet Wijk- mans 6; K. Kivit 7; A. L. v. Hei voort 9; Jos v. d. Heuvel 10; v. Lies bout-Parijs 11; M. Libregts 12; H. Oosterwaal jr. 13; J. Oosterwaal 14; L. de Laat 15. Wedvlucht met jonge duiven. Eerste 15 prijzen als volgt: Th. v. Esdonk 1 6; Hanny v. d. Dungen 2; J. Oosterwaal 3 11 13; W. v. Bladel 4; H. Oosterwaal jr. 5; L. Parijs 7; M. Nicols 8; Heesbeen- Meesers 9 12 15; Jan de Vaan 10 14; Wedvlucht met oude duiven. Zondag hield de P.V. De Zwaluw een wedvlucht vanuit Aerschot, België. Afstand 82 km, uitslag als volgt: H. de Vaan 1 8; A. L. v. Heivoort 2 34; Jo Merkx 3 10 11 25 31; W. v. Osch 4 6; G. A. v. d. Hout 5; Jos Kuys 7 12 20 23; J. de Vaan 9 24 27; v. Lieshout-Parijs 13 14 33; Fr. v. Bokhoven 15; W. Franken 16; Hees been-Meesters 17; P. de Hart 18 28 32 40; M. Libregts 19; L. Meesters 21 26; Hans Parys 22; Sj. v. d. Wiel 29 35 36; Piet v. Bers 30; M. v. Dal 27; L. de Laat 38; J. v. d. Dungen 39 41. Wedvlucht met jonge duiven. J. Oosterwaal l 13 15 21 23; G. A. v. d. Hout 2 6 16 17 24 27; J. de Vaan 3 10 25 26; Sj. v. d. Wiel 4 9; Th v. Esdonk 5 20 26; P. Wijkmans 7; H. de Vaan 8: H. Maas 11; W. v. Bladel 12 14 22; A. L. v. Heivoort 18- Fr v. Bokhoven 19; L. Parijs 28; H. Oos- lerwaal 29. OPENING BAKKERIJ Burgemeester Schweitzer van Vlij men opende donderdag 13 augustus in hee winkelcentrum Vliedbeg een nieuwe zaak geopend. Bakkerij Ka- rel van Dommelen nam er zijn twee de zaak in gebruik. Burgemeester Schweitzer wees op de snelle groei van de gemente Vlijmen en daar mee de komst van een groot winkel centrum, dat in alle levensbehoef ten kan voorzien. Hij roemde de Familie van Dommelen, die actief blijft en bijna honderd jaar bezig is met het maken van tal van produk- ten voor het dagelijks gebruik. Hier. na volgde een receptie die druk werd bezocht. Het afgelopen weekend is door de Waalwijkse Zwemvereniging en Red dingsbrigade een druk programma afgewerkt, met afwisselende succes sen. Vrijdagavond traden de aspiran ten aan voor hun vijfde wedstrijd, in een oefencompetitie met de omlig gende verenigingen, tegen de aspi ranten van de Vennen uit Dongen. Na een goede start verloren ze met 3-2. Het spel bekeken geeft het toch nog hoop op een succesvolle toe komst. De eerste wedstrijd tegen de Vermen werd door WZV gewonnen met 5-1. Zaterdagmiddag werd er door de jongste zwemmers deelgenomen aan de recreatieve zwemwedstrijden te Sprang-Capelle. De wedstrijden had den een vlot verloop en gaven toch enig perspectief voor de toekomst. De uitslagen waren als volgt: 25 m schooslag jongens t.m. 9 jaar: 6. Pim Mutsaers. 25 m. rugslag meisjes 10-11 jaar: 11. G. van Haren; 16. A. Span; 18. J. Heesters; 20. K. v. d. Lee; 21. M. Klerx; 22. F. van Alenbeek; 28. J. Vermeer; 35. W. Brok. 50 m sdhoolslag jongens 12 j e.o.: 6. Sjaak Treffers. 25 m rugslag meisjes t.m. 9 jaar: 6. P. Heesters; 9. D. Vermeer; 11. J. Brok; 17. L. Pullens. 25 m schoolslag jongens 10-11 jaar: 20. P. Mutsaers. 50 m vrije slag meisjes 12 jaar e.o.: J. Heesters; 16. M. Klerkx; 19. J. Vermeer; 23. G. van Haren; 24. W. Brok; 25. A. van Heumen. 25 m balzwemmen meisjes 10-11 jaar 7. M. Klerks; 21. A. van Heumen; 26. F. van Alenbeek: 25. G. van Ha ren; 27. M. van Amesfoort; 28. K. van der Lee; 33. A. van Roessel; 34. P.V. NOOIT GEDACHT J.l. zaterdag hield de postduiven vereniging „Nooit Gedacht" 'n wed vlucht vanaf Albert, waarbij de prij zen als volgt werden behaald: P. Blom 1, 5, 26, 32; C. v. Tilborg 2, 37; W. Nieuwenhuizen 3, 4, 12, 21, 34; M. Netten 6, 29; D. v. d. Schans 7, 19; A. v. Campen 8, 22, 33, 36; A. v. Tiggelen 9, 25; D. v. Os 10, 14, 39, 40; A. Treffers 11, 17, 24; G. Molen graaf 13, 38; C. Broeks 15, 16; H. de Jong 18; N. Treffers 20; D. Smits 23, 35; P. Meter 27; A. Leeggangers 28; A. Nieuwenhuizen 30, 31. A.s. vrijdagavond is het inmanden voor Duffel tussen 7 en 8.15 uur. KRING-ZESKAMP KPJ-KRING DEN BOSCH Op het oude sportterrein van De VJijmijse Boys werden Kringwed strijden gehouden waar 14 vereni gingen aan mede werkten. De sport dag werd geopend door burgemees ter Schweitzer. Ondanks het slech te weer was er nog flinke belangs telling tijdens de wedstrijden, welke bij het talrijk publiek in de smaak vielen. Vooral waterdraag-race. De uitslag werd als volgt: 1 Win naar Nieuwkuyk, 138,5, wisselbeker en eerste prijs; 2e Liemde 117 pnt.; 3 Haarsteeg 107 pnt.; 4 Nuland 106

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 3