Burgemeester toonde zich niet ingenomen met groot aantal ingezonden vragen KAATSHEUVEL RWB's3e elftal organiseerde uitstekende geslaagd toernooi WAALWIJK Veteranentoernooi van RWB was een groot succes HOOGBOUW VOOR DRUNEN AFGEWEZEN DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 24 AUGUSTUS 1970 Afscheid van 4 raadsleden Vragen Grondverkoop Diversen Slot Aanpassings- werken in Waspik Afscheid Nightclub Cabaret - Dancing THE BLUE NOTE Tilburg Artisten voor de maand augustus Los Gatos José Duchant Duo Vedette Jeugdreis Hockey dagavond was de Raad der gemeente Drunen voor de laatste maal 20-tal villa's eeoroiecteerd D Vrijdagavond was de Raad der gemeente Drunen voor de laatste maal in zijn oude samenstelling bijeen, in welke vergadering nog een aantal belangrijke besluiten moesten worden genomen. Het raadslid Kruijf en Nass hadden een achttal schriftelijke vragen gesteld, die aan het begin van de vergadering door de voorzitter werden beantwoord. Deze merkte hierbij wel op, dat een reeks vragen, zoals gesteld door ge noemde heren, in feite buiten de agenda was; desalniettemin werden zij alle zeer uitvoerig beantwoord, een beantwoording die ruim een uur in beslag nam. De agenda-punten zelf werden vrij vlot afgewerkt en aan het slot werden bij het afscheid van deze oude raad nog harte lijke, maar ook behartenswaardige woorden gesproken, waarbij de voor zitter nog eens een terugblik wierp op de laatste vier jaren. Bij de behandeling van de inge komen stukken, deed de voorzitter tevens de verheugende mededeling dat het met de scholenbouw in Dru nen en Elshout bizonder goed gaat. Op zeer korte termijn kan worden gestart met de uitbreiding van de school in Vennen Oost, terwijl ook voor de 7-klassige nieuwe school van Elshout de gehele financiering rond is; ook de kleuterschool in Braken West en de Prot. Christel, school zal op zeer korte termijn van start kunnen gaan. De voorzitter vond dit nog geheel rond maken van de bouw van deze scholen een mooie afsluiting voor de 4-jarige werkperiode van de raad. De vragen van de heren De Kruijf en Nass waren de volgende: Hoe is het met het centrale antenne systeem voor Drunen? In de nieu we plannen zoals Vennen Oost wordt daarmee al rekening gehou den; in Braken West is een onder zoek gaande. Hoe is het met de verkeerssitua tie in de Prins Hendrikstraat? In verband met het wijzigen van div. straten en het aanleggen van vele nieuwe, ontstaan een aantal ver keerssituaties en momenteel onder zoekt de verkeersgroep van de rijks politie, samen met de dienst ge meentewerken, geheel Drunen en zullen straks de nodige maatrege len worden genomen. Hoe staat het met de zorg voor gehandicapten? Deze zorg mag in Drunen goed worden genoemd. Er bestaan in Drunen en omstreken 'n aantal instanties, die zich met de zorg voor gehandicapten bezig hou den, o.a. Het Zorgenkind, De Zon nebloemactie en het Maatschappe lijk Centrum; tevens is Drunen aan gesloten bij de bond voor gehandi capten in Waalwijk. Kunnen de pré-adviezen ook ver strekt worden aan de bezoekers van de openbare raadsvergadering? Ja, op de publieke tribune zullen voor taan een aantal agenda's en pré adviezen worden neergelegd, terwijl zij, die de vergadering niet bezoe ken, tegen betaling van ƒ2,50 deze kunnen kopen ten gemeentehuize, maar pas dan, als zij naar raads leden en pers zijn verzonden. Men heeft alleen maar belang bij goede voorlichting. Kan het zwembad worden uitge breid? Uitbreiding van zwembad zal enorme hoge kosten met zich meebrengen en hieraan moet men voorlopig nog niet denken. Kan er in Drunen een instructie- bad worden gemaakt? Hoe nuttig een instructiebad ook is, gezien de kosten voorlopig nog niet; laat men eerst maar eens gaan werken aan de sporthal, waarover de raad op korte termijn definitieve voorstel len zullen worden gedaan. Is de gemeente niet bang dat de plastic-zakken, bestemd voor de vuilnisophaaldienst, zullen worden nagemaakt voor een lagere prijs? Nee. Kan de raad niet op een vroeger tijdstip worden geïnformeerd over de plannen van de gemeente? Bij zaken van importantie wordt de raad op informatieve bespreking reeds zeer vroeg geïnformeerd. Dit laatste werd door de meeste raads leden onderschreven. De geloofsbrieven van de raads leden voor de volgende zittingspe riode werden onderzocht en in orde bevonden. Als nieuwe leden zullen op de volgende vergadering aanwe zig kunnen zijn dc heren v. d. Linden, A. v. d. Wiel, H. de Jong en mevr. Pulles. Niet terugkeren: de -heren H. Fortuyn, P. v. Huiten, G. v. d. Wiel en De Kruijf. In Vennen Oost werden wederom tegen de vastgestelde prijzen 'n aan tal kavels bouwgrond verkocht, o.a. aan de stichting woningbouw Dru nen voor de bouw van 45 premie woningen en voor de bouw van 30 woningwetwoningen en aan 't Ma kelaarskantoor Hendrikx te Oss voor de bouw van 20 woningen, als mede een aantal particuliere bqu- wers. Door de Kroon werd niet goedge keurd de bouw van flats in de Ven- nenstraat 6 tot 8 lagen en in de Mozartlaan 12 lagen. Aan de grond in de Mozartlaan wil men nu een andere bestemming geven, n.l. Vil la-bouw. Ter plaatse zijn nu een HET FEEST EN DE TAAK VAN DESK ZELF In verband met de viering van het 40- jarig bestaan van de voetbalvereni ging DESK heeft voorzitter W. Soe- terboek tijdens een bijeenkomst van de leden en het feestcomité, als blijk van waardering voor het vele werk van dit comité, een dringend beroep gedaan op alle DESK-leden ook zelf het hunne er toe bij te dragen om dit feest zo goed mogelijk te doen sla gen. Naast acte de présence geven bij alle hoogtepunten en logies en overnachting te bieden aan die oud leden die hiervan gebruik wensen te maken, werd o.a. medewerking ge vraagd om het plantsoen rondom het clubhuis te fatsoeneren en te ver fraaien. Met dit laatste is intussen al begonnen. Verder via een zgn. blik semactie de verkoop van het jubi leumboek te verzorgen. En tenslotte, bij de aanleg van de lichtinstallatie, welke nog dit seizoen gerealiseerd zal worden, 't verzorgen van alle grond en graafwerk, storten en bewapenen van beton en het verzorgen van even tueel schilderwerk. Hiermee kunnen de totale kosten enorm worden ge drukt en leveren de leden een daad werkelijke bijdrage aan dit mooie ob ject. DUIVENSPORT De CC Kaatsheuvel hield zondag een wedvlucht vanuit Pont met 436 dui ven. De uitslag was: G. v. d. Linden jr. I; G. de Man 2 38 61; Meijden- berg 3 36; R. van Heumen 4 14 65; M. v. Corstanje 5 7 29 34; A. Eekels 6; L. van Boxtel 8 45 47; P. Ligtvoet 9 20 37 69; J. Monsieurs 10 11 23 56; G. Hendrikx 12; gebr. Heijs 13 21 53; P. van Brunschot 15; H. Ver- duijn 16; H. van Boxtel 17; J. Ha mers 18 33 46; J. Muizelaar 19 22; A. Voogd 24 25 27 58 62; J. Steen bergen 26; G. v. d. Linden sr. 28 31 41 49 64; B. Hoevenaars 30 67; K. Brouwers 32; A. Montee 36; G. van Boxtel 39; M. Snoeren 40; F. v. Riel 42 55; G. van Helvoirt 43; H. v. d. Linden 44; C. van Dongen 48 52; C. M. Snoeren 50; M. Damen 51; J. van Woensel 54; J. IJpelaar 57 68; H. de Man 59; A. Snoeren 60; C. Hamers 63; J. Duquesnoy 66; P. Witteveen 70. PRAKTIJKGIDS ERFENISKWESTIES Het is voldoende bekend, dat 'n sterf geval de achterblijvenden voor pro blemen kan plaatsen, die veelal met moeite en soms zelfs in het geheel niet op te lossen zijn. Daarom is nu een boekje verschenen genaamd 'Van testament tot erfenis', geschreven door de heer mr. H. A. W. Friede- richs, candidaat-notaris te Kaatsheu vel. Dit werkje is een praktijkgids in populaire stijl, waarin veel nuttige adviezen worden gegeven en waarin de voornaamste kwesties, waarmee men ingeval van overlijden te maken krijgt, worden uitgelegd. Achtereen volgens worden behandeld: - aangelegenheden, die direct na het overlijden van belang zijn, - de afwikkeling van de erfenis in het algemeen, - diverse praktijkgevallen. Het boekje is van belang voor ieder een, zowel zakenman als particulier. Het is verkrijgbaar in de boekhandel. 20-tal villa's geprojecteerd. De raad keurde dit goed en achteraf was men blij dat de hoogbouw niet door ging. De kavels voor de villa's zijn 1000 tot 1500 m- groot; grondprijs pl.m. 45000,per kavel. De bouw van de nieuwe Paulus- school met kleuterschool is gepro jecteerd op een terrein ten oosten van de Oranjestraat in Braken Oost. De bejaarden woningen, welke daar eerder waren gepland, zullen niet doorgaan, omdat de stichting be jaardenzorg nabij het bejaardencen trum eveneens een aantal bejaar- den-wooneenheden heeft geprojec teerd. Dit werd voor de heer Snoe ren reden om te vragen wie de toe wijzing van deze wooneenheden deed. Dit gebeurde, aldus de voor zitter en de heer v. Lammeren, door de stichting bejaardenzorg, in nauw overleg met de gemeente. De raad gaf ook zijn goedkeuring aan het sluiten van een vaste geld lening van 300.000,voor conso lidatie van de vlottende schuld. Door de heer v. d. Wiel werd ver slag uitgebracht over het onderzoek van de gemeenterekeningen 1967; deze rekeningen werden goedge keurd. Tevens werd een krediet verstrekt voor de aanleg van 'n gas net langs de Duinweg, groot 27.500 gulden. Dit was voor de heer Brok aanleiding om te wijzen op de nood zakelijkheid van aanleg van gaslei ding in het Groenewoud en Bosse- weg. Dit geval bleek druk in onder zoek. De heer v. Helvoirt vroeg om aandacht voor Hoge Schijf en Gies- bergen. Aan het einde van deze vergade ring wees de voorzitter nog eens op de periode van 4 jaar welke achter ons lag en waarin deze raad had gewerkt. Onder de zittingsperiode van deze raad kwam zeer veel tot stand. In deze periode kwam 't plan Vennen Oost van de grond. Op ge bied van onderwijs werd enorm veel gedaan. Spr. dacht daarbij aan de Mavo-school, de school in Ven nen Oost en de scholenbouw, welke juist de laatste weken nog zijn be slag hadden gekregen. Onder deze raad werd ook de Hoge Braken aan gekocht, kregen de plannen voor de bouw van een sporthal vastere vor men, werden de plannen voor de roeivijver definitief uitgewerkt en werd het hele centrum gereconstru eerd. Ook kwam het rapport voor winkelvestiging tot stand. Tot slot had spr. voor de schei dende leden, de heren Fortuyn 17 jaar, v. Huiten 12 jaar, v. d. Wiel 8 jaar en De Kruijf 4 jaar, nog een afzonderlijk woord. Spr. hoopte dat (vervolg van pag. 1) bestemming van de strook grond, waar de ponyvereniging tot voor kort haar oefenterrein had, nu dit perceel aan de Schubertlaan zo in tensief door landbouwwerktuigen werd bewerkt. Is dit voor 'n bouw perceel niet wat kostbaar, zo vroeg de heer v. Hooren. De kosten hier van, aldus de burgemeester, bleven zeer beperkt, omdat enkele leden van de ponyclub hier vrijwillig en kosteloos hun medewerking verleen den. Het perceel blijft bestemd voor woningbouw; we wilden het bouw terrein alleen wat meer aanzien ge ven. Mede hierdoor konden we de laatste tijd veel grond aan eigen bouwers overdragen. Ook buiten de gemeente schijnen we bij particu liere bouwers in trek te komen, al dus de heer Welling. Tenslotte nam de burgemeester afscheid van de heren v. Hooren, Kamp, Kanters, Smits, Verduyn en v. d. Wassenberg, die in de volgen de raad niet terugkeren. De heren Kamp en Verduyn waren 31 jaar lid van de raad. De heer Welling dankte het zestal voor hetgeen zij in het belang van de gemeente Was pik deden, waarop de heer v. Hoo ren als nestor van de raad 'n weder woord sprak. VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 bekend van Radio en T.V.: met Vocal attraction Magie Pieck Pocket attraction en uit Brussel met begeleiding van het orkest LA - HAYA Elke dag geopend van 22.00 tot 04.00 uur (ook 's zondags) in de nieuwe raad dezelfde prettige samenwerking zou heersen als in deze raad; daarbij wees hij er op dat in de toekomst het reglement van orde mogelijk wat nauwgezet ter zou moeten worden nageleefd. Hij sprak ook de hoop uit dat de leden hun opmerkingen en vragen duidelijk geformuleerd naar voren zouden brengen. De heer v. d. Wiel dankte bij dit afscheid voor de hartelijke woor den. Hij had het raadslidmaatschap steeds ervaren als een belangrijke en prettige taak; de sfeer en dee sa menwerking vond hij prima. Hij sprak tevens de hoop uit dat ook in de toekomst de raad en B. en W. alle aandacht zouden schenken aan de sport. Alle partijen hadden zich wel opgeworpen als voorstanders van de sport, maar hij hoopte dat zij dit ook in de zittingsperiode waar zouden maken. De heer Fortuyn wist, dat hij in de zittingsperiode van 17 jaar nog al eens een kwinkslag had gegeven; hij had daar geen spijt van. Zizon- der blij was hij ook altijd geweest met de openheid die B. en W. had den betracht en die volgens hem, nergens zo goed kon zijn als hier. Niet vaak zijn spelers van lagere elf tallen in staat aan een tournooi deel te nemen. Zo dachten er ook enkele spelers van het 3e elftal van RWB over en zij sloegen de handen ineen en organiseerde zelf een tournooi. En deze organisatie was zo perfect dat dit tournooi alle lof kreeg van de deelnemers. Jammer was het dat juist in de fi nalewedstrijden de regen spelbreker werd. Nog meer jammer was het, dat een speler van EVV uit Rijen in de laatste minuut van het tournooi bij een sliding zo ongelukkig .terecht kwam dat deze zijn been brak en naar het ziekenhuis moest. Van de tegen stander Wilhelmina had een speler 'n prachtige mand met levensmiddelen gewonnen, die hij spontaan aanbood aan deze ongelukkige speler, een bui tengewoon sportieve geste. Voorzitter Bruurmijn sprak daa ook in zijn slotwoord, ondanks dit onge lukkig gebeuren, van een buitenge woon geslaagd tournooi en een uit zonderlijk initiatief. De heer Leo v. d. Gouw reikte toen de eerste prijs aan RKDVC uit, de tweede was voor OSC uit Orthen, de derde voor Wil helmina uit Den Bosch en EVV uit Rijen behaalde de vierde. Aan het tourncoi namen behalve RWB 3 ook nog SET, Dongen en een elftal van Camping Duinlust deel. De organisatoren H. van Beek, H. v. d. Gouw, H. Dollekens en T. Sulsters alle lof voor dit initiatief dat ook de spelers van lagere elftallen nu eens een kans gaf. Ook dit tournooi slaag de mede door de leiding van de heren scheidsrechters, terwijl de EHBO een speciaal woord van dank kreeg voor het goede werk. Het le en 2e elftal speelden zondag in Oss een oefenwedstrijd. Oss was een zeer goede tegenstander en zal dit jaar in de 3e klas zeker een woordje meespreken. Na een aanvankelijke achterstand kon RWB kort voor tijd gelijk komen en eindigde deze wed strijd met 2-2. Het 2e elftal wist op Oss 2 een 3-2 overwinning te 'behalen. Het nederlaagtournooi in St. Mi chielsgestel is door RWB, dat vorige week met 3-1 van Gestel won, nu definitief gewonnen. De laatste wed strijd, gisteren tegen WSC, wees dit n.l. uit. WSC won met 3-2 van St. Michielsgestel. A.s. zaterdag 29 augustus is het dan zover, dan vertrekken de pupillen van RWB om 8.15 uur naar het verre en mooie Limburg, waar in Valkenburg het sprookjesbos 'bezocht zal worden. Vandaar uit gaat het naar de lanceer basis Cape Kennedy om een uitstapje naar de maan te maken. De traditio nele speeltuin wordt ook niet verge ten. Al met al wordt het een druk en gezellig programma en als de weer goden, net zoals voorafgaande jaren, weer gunstig gezind zijn. belooft het een mooie dag te worden. Om onge veer 8.30 uur hopen de bussen weer in Waalwijk te zijn. Het punt van ver trek en aankomst is vanwege de druk te in de Grotestraat gewijzigd en is nu gepland op de speelplaats van de meisjesschool tegenover het zieken huis. Jongens, vergeet jullie boter hammen niet, zodat de inwendige mens niet tekort behoeft te komen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij en de jongens die 1 sept. nog geen 12 jaar zijn kunnen zich alsnog ongeven bij de heer H. Muller, Besoyensestraat 120. Het zaterdag j.l. door de veteranen- afdeling RWB georganiseerde tour nooi, is op uitstekende wijze geslaagd. De organisatie was prima, de wed strijden sportief en vaak spannend en ook het weer werkte prachtig mee. Er waren twee poules: Right 'Oh, Heusden, Waspik en RWB. Poule 2: SC Gastel, Baardwijk, Veerse Boys en SET. De uitslagen waren: RWB- Waspik 0-1; Heusden-Right 'Oh 1-0 Veerse Boys-Baardwijk 0-3; SET-SC Gastel 0-2; Right 'Oh-Waspik 0-0; RWB-Heusden 2-0; SET-Veerse B. 0-2; SC Gastel-Baardwijk 1-1; RWB- Right 'Oh 1-0; Heusden-Waspik 2-0 SC Gastel-Veerse Boys 1-1; Baard- wijk-SET 1-0. Heusden werd poulewinnaar na het UITSTAPJE AQUARIUMVER. PARAMECIUM WAALWIJK Zaterdag j.l. gingen de leden der Waalwijkse aquariumvereniging op stap. Het hoofddoel was een bezoek te brengen aan de grote aquarium tentoonstelling te Leiden, alsmede 'n bezoek aan de diergaarde "Bleijdorp" te Rotterdam. Dit laatste was voor de leden een grote teleurstelling, omdat in de hal waar de aquaria waren op gesteld, een bloemententoonstelling werd gehouden en dienaangaande voor de diergaardebezoekers niet zon der de verschuldigde twee gulden ex tra entree bezccht mocht worden. Desondanks is het in alle opzichten een geslaagde dag geworden, waar voor de voorzitter de heer Gijsels van de leden dank mocht ontvangen in- casu het gehele bestuur. Als laatste pleisterplaats werd 'de Kanonnier' te Oosterhout bezocht, waarna iedereen voldaan huiswaarts keerde. Rest nog te vermelden dat de tentoonstelling een enorme bekendheid geniet want ruim 45.000 personen hadden gedu rende de tentoonstelling de aquarium show bezocht. Moge deze dag de or ganisatoren van de aquariumshow '71 te Waalwijk te houden, bijdragen tot een show waar iedereen met genoe gen aan moge terugdenken. Moeite nooh kosten zullen gespaard blijven om een unieke show in Waalwijk te realiseren. De aquarium vereniging staat er borg voor. DE POSTDUIF WAALWIJK Zondag 9 augustus hielden wij 'n wedvlucht vanuit St. Denis, eerste duif 14.29.25 uur. De uitslag was: P. Adriaanse 1; A. Vermeer 2; J. Verhagen jr. 3; H. schafer 4 46 61; J. Selders 5; Fr. Verhoeven 6 21 53 60; J. Timmermans 7 13 40 50 64; J. v. Boxtel 8; W. Snels sr. 9 15 19 22; J. v. Bladel 11 16 27 32 48A; A. Rek kers 12; H. Knippels 14; C. v. We zel 17; L. v. d. Heuvel 18 29; Hoeve- naars Fijneman 20; A. v. d. Schans 23; A. v. Hilst 24 47; Leo v. Zon 24A 57 73; J. de Jong 25 30 33 43 69 L. Kemmeren 26; J. Wellens 28 37 54 71; C. v. Bijnen 31; A. v. Huiten 34 38 39 56; W. de Louw 36 52 70 74; J. Hamers 41 62 67; B. v. Riel 42; Groeneveld 44 55 58; W. Snels jr. 45 72; P. de Laat 48; A. Leijtens 49; J. Treffers 55; G. Strijk 63; A. Ver hoeven 65; J. Merkx 66 68. Zondag 16 augustus hielden wij een wedvlucht vanuit St. Ghislain, eerste duif 9.52.52 uur, de uitslag was: J. Treffers 1 34; J. Verhagen jr. 2 24; W. Snels sr. 3 16 18 28; A. Rek kers 4; P. de Laat 5; H. Schafer 6 30 35 39; L. Kemmeren 7; J. Ha mers 8 ll 13; J. Merkx 9; J. de Jong 10 33; J. v. Schaik 12; W. de Louw 14; Duivekam 15; J. v. Bladel 17 40; J. Biekens 19 27; J. Timmer mans 2o 23; A. Vermeer 21; A. Bie kens 22 25; Groeneveld 26; W. de Louw 29; L. v. Son 31; Joh. C. Ver hagen sr. 32 36; A. Verhoeven 37; A. Leytens 38. WAALWIJKSE TENNISKAMPIOENSCHAPPEN Afgelopen weekeinde werden op de tennisbanen aan de Olympiaweg de laatste wedstrijden gespeeld van de Waalwijkse tenniskampioen schappen. De uitslagen waren als volgt: finale heren-enkel: B. Scholt-G. Heimig 64; 62; Halve finale he ren-dubbel: M. Dumoulin en J. Schalken sl. D. Pullens en H. van Oudheusden 62; 64; Finale he ren-enkel: G. Heimig en J. Koeken sl. M. Dumoulin en J. Schalken 26; 75; 62; Finale gemengd- dubbel: Mevr. Mekel en T. Mekel sl. Mevr. Wind en G. Heimig 64; G4; Halve finales dames-enkel: Mevr. MekelT. de Kort 60; 6-1; C. ZeegersH. de Kort 36; 64; 64; Finale dames-enkel: Mevr. Mekel-C. Zeegers 61; 60; Fina le Dames-dubbel: Mevr. Mekel en Mevr. van Lennep sl. T. en H. de Kort 6—3; 5—7; 6—4. nemen van strafschoppen tegen RWB Baardwijk was in poule 2 de sterkste met SC Gastel als tweede. De strijd om de derde en vierde plaats ging dus tussen RWB en SC Gastel die RWB met 2-1 won. Heusden moest in de finale aantreden tegen Baard wijk. Zélfs na verlenging bleef de stand gelijk en na het nemen van strafschoppen bleek Heusden 't sterk ste. Baardwijk werd dus tweede. Na afloop reikte de voorzitter van de veteranen, de heer Tini Bergmans, de prijzen uit. Hij dankte de scheids rechters, de EHBO en vooral de deelnemers voor de sportieve strijd. Heusden ontving de prachtige en kostbare wisselprijs, geschonken door de heren W. v. d. Gouw en Ad de Louw, met daarnaast een mooie be ker als blijvende trofee. De tweede prijs, een prachtige standaard met voetballer, geschonken door de heer J. Hoevenaar, was voor Baardwijk. Naast de 3e en 4e prijs ontvingen verder alle deelnemende clubs 'n blij vende herinnering in de vorm van be kers. De voorzitter van de Baardwijk- se veteranen, dankte namens alle ver eniging voor de organisatie en de bij zonder prettige middag. WAALWIJKSE HOCKEYERS WONNEN EIGEN TOURNOOI KMHC „Waalwijk" heeft het hockeyseizoen '70-'71 ingezet met 't traditionele tweedaagse senioren tournooi, dat ook dit jaar wederom in alle opzichten buitengewoon goed geslaagd is. Na de opening zaterdag middag volgde 's avonds een gewei- lig feest. Zondag waren alle teams weer om 11 uur present om het bijzonder zware programma af te werken. Het verschil in klasse tussen de diverse teams was niet groot, zodat de mees te wedstrijden weinig doelpunten te zien gaven. De Waalwijkse dames hadden in H.O.D. uit Valkenswaard de voornaamste concurrent, maar door de wedstrijd tegen ditzelfde H.O.D. gelijk te spelen (00) bleef KMHC juist een punt voor. Ook in de Herenpoule was er volop spanning. Met nog een wedstrijd ronde voor de boeg stonden de al oude rivalen DES en Waalwijk ge zamenlijk aan de leiding elk met 8 punten. Waalwijks' eerste herenelf tal haalde in zijn laatste wedstrijd uit tegen het Dongense Liberty (40). terwijl de Waalwijkse reser ves DES in bedwang hielden (11). Zo ging ook bij de Heren de eerste prijs naar Waalwijk (10 punten); DES op de 2e plaats (9 punten), terwijl de 3e plaats gedeeld wordt door ARES uit Apeldoorn en de Waalwijkse reserves, die verrassend sterk gespeeld hebben. Ook de ex tra prijs, door V.V.V. Waalwijk ter beschikking gesteld, voor het team, dat de meeste doelpunten had ge maakt ging naar „Waalwijk", zodat de Waalwijkse hockeyclub kan te rugzien op een weekend, dat zowel in sportief opzicht als op het gebied Van de gezelligheid voor 100% ge slaagd is.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 3