Burgemeester van Waspik komt op voor zakelijkheid bij raadsvergaderingen Koploper NE0 maakte geen fout Donderdagavond vergadert gemeenteraad Drunen SSC uit met 2-0 geklopt (ItniERIING Kerkdorp Elshout moet terugvallen op voorzieningen hoofdkern Drunen Drunense drumband promoveerde naar Ie afdeling COMMISSIE GEMEENNEUJKE PLANNEN DRUNEN GROND AAN NIEUW BEDRIJF VERKOCHT SD DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 12 OKTOBER 1970 Waspiks college keefifc gen taak verdeling TransaktSes Opmerkingen Historisch feit Waspik Waspik WASPIK - Een bedrag van 145.000— voteerde de gemeenteraad van Waspik donderdagavond voor de aanlegvaneen n^we straat m het bestemmingsplan van Waspik-Boven die de vefbl"din^e^ vormen tussen Carmclietenstraat en Am. Verschurenstraat. Ten beboe\e van eigenaren en bewoners van panden die gesaneerd 't noodzakelijk dat bedoelde straat spoedig wordt aangelegd om op kor te termijn de hieraan geplande 6 woningwetwoningen te kunnen reali seren. Een opmerking van de heer De Glas bij de behandeling van dit voorstel ontlokte van de voorzitter de uitspraak: „U kon weten dat er in het college van B. en W. geen taakverdeling bestaat. In een kleine plaats als Waspik zien wij daartoe geen mogelijkheden". „Een zuivere scheiding van taken aldus de heer De Glas, „is ook niet ons eerste verlangen maar in een vergadering van 12 mensen zou ik graag zien dat iedereen eens aan 't woord kwam, ook de wethouders". „Dat is niet mijn mening", aldus de burgemeester, de heer Welling, „pra ten om te praten is zinloos. U moet niet publiek gaan spelen maar za kelijk blij ven" j Bij het voorstel tot aankoop van gronden t.b.v. aanpassingswerken Kerkvaartsehaven stelde de heer J. van Dongen: „We staan voor een voldongen feit, de werkzaamheden zijn al aan de gang. Had u dit voor stel niet eerder kunnen doen?". „Dat is u uit hoofde van uw functie ze ker wel bekend," aldus de voorzit ter. „De goedkeuring van G.S. was niet eerder binnen. We konden ook niet langer wachten met het gunnen van het werk, anders zouden de kos ten 29.500.— hoger zijn geworden". Op een vraag van de heer J. van Dongen waarom geen voorschot was aangevraagd zei de voorzitter dat dit 'wel was aangevraagd maai- dat geen werkkapitaal was verkregen. De totale kosten van grondaankoop en schadeloosstelling bedragen nu 43.005.—. Het vaststellen van een verordening tot het voorkomen en beperken van brand was voor de heer Kools een moeilijk te nemen stap. Hij vond het ontwerp te vaag. Dit ontwerp kan te zeer naar willekeur worden toegepast, aldus de heer Kools. Het zal weinig praktisch effekt opleve ren. Deze materie kan moeilijk ex act worden vastgelegd, aldus de voorzitter. Na uitvoerig overleg werd het model van de gemeente Tilburg toch aangenomen. Aan de heer J. Eisinga te Dordrecht verkocht de raad 3990 m2 grond van het industrieterrein voor een vesti ging van een bedrijf ot het vervaar digen van gewapende polyesterpro- dukten als roei- en zeilboten. Zoals uit het antwoord op een vraag van de heer IJpeTaar bleek zal het bedrijf op beperkte schaal starten en is het niet te verwachten dat het erg arbeidsintensief zal worden. Ter realisering van het toekomstige bestemmingsplan Waspik-Beneden „oost" kocht de raad een perceel grond aan aan 't Vaartje, groot 2180 are tegen 17.500.Een kasgeld lening waarvoor de raad haar toe stemming gaf beliep voor het vierde kwartaal van dit jaar 1.200.000. Bij de ingekomen stukken vestigde de heer De Glas de aandacht op een schrijven van de jongerenpartij waarin deze groepering suggesties deed om de raadsvergaderingen voor het publiek aantrekkelijker te ma ken. Hij drong er bij B. en W. op aan de volgende vergadering met voorstellen hierover te komen. Bij de behandeling van de notulen merkte de heer J. van Dongen op: „Als deze notulen zijn vastgesteld stel ik mij voor in een volgende ver gadering op de uitlatingen van de heer Kools (een „motivering" waar om Modern Bestuur de heer J. van Dongen niet als wethouder wenste te accepteren, red.) in te gaan". In de persoon van mevrouw P. J. v. d. Avoird-Fijneman deed voor het eerst in de geschiedenis van Waspik de vrouw haar intrede in de ge meenteraad. Burgemeester Welling wenste even bij dit historisch feit stil te staan. Hij riep haar een har telijk welkom toe en wenste haar tevens geluk met hetgeen haar ver hinderde '(gezinsuitbreiding, redj de eerste vergadering bij te wonen. „Dit werk", aldus de heer Welling, „zal van u verstrekkende beslissin gen vragen die van enorm belang voor onze gemeente kunnen zijn, misschien zelfs zullen moeten be slissen over het al dan niet zijn van Waspik. Ik wens u dan ook de nodi ge wijsheid toe om uw beslissingen doordacht en naar eer en geweten te nemen." Een talrijk publiek heeft NEO za terdag in een mannelijke en l'orse wedstrijd zien winnen tegen HBSS, maar het was pas het derde door NEO gemaakte doelpunt dat genade kon vinden in de ogen van scheids rechter Moret uit Rotterdam. Reeds vanaf de aftrap bleek, dat de Schiedammers niet van plan wa ren zich tot verdedigen te beperken. Integendeel, dadelijk trokken ze ten aanval en men zag goede combina ties, waarbij vooral hun snelle en beweeglijke spitsspelers de NEO- verdediging aanvankelijk voor pro blemen zetten. Gelukkig behield de NEO-achterhoede het hoofd koel en trachtte via korte combinaties zelf in de aanval te komen. Dit gelukte dan ook redelijk en na ruim een kwartier spelen hieven de NEO- supporters reeds een gejuich aan toen een goed vanaf de achterlijn door Grootenbroers voorgetrokken bal door Bert Paulides in het doel werd gedeponeerd. De scheidsrech ter keurde dit doelpunt echter af wegens buitenspel. NEO probeerde nu toch door te drukken, maar HB SS wist zeer snel van aanval om te schakelen op verdedigen. Toch kreeg Bert Paulides andermaal een kans. Een voor Piet Paulides bestemde bal werd onderschept door een tegen stander; deze speelde verkeerd af, waardoor Bert de bal voor zijn voet kreeg en zonder aarzelen inschoot. Opnieuw werd dit doelpunt wegens buitenspel ongeldig verklaard. Tot de rust bleef het spel op en neer golven, zonder dat een van beide Drunen. Donderdagavond 15 oktober a.s. komt de gemeenteraad van Drunen 'om half 8 in een open bare vergadering in het Drunense gemeentehuis bijeen. De agenda luidt: 1. Vaststelling notulen vorige raadsvergaderingen. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel van B. en W. om me dewerking te verlenen aan een ver zoek van de Stichting Schoolbelan- gen te Drunen tot: a. aanschaffing van luxaflex-zon wering voor de lagere school in de Wilhelminastraat; b. votering van een aanvullen kre diet voor aanschaffing van ontwik kelingsmateriaal en buitenspelmate. 'rialen voor kleuterschool „Venne- Oost". 4. Afrekening vergoeding kleuter onderwijs over 1969. 5. Voorstel tot verlenging van de rekening-courant-overeenkomst met de Stichting Woningbouw Drunen. 6. Voorstel tot wijziging van de bezoldigingsverordening voor 't ge- meentepersoneel. 7. Voorstel tot het sluiten van 'n overeenkomst met diverse personen tot het vestigen van een erfdienst baarheid en het verlenen van het recht van opstal t.b.v. de aanleg van een gasleiding voor het gemeente lijk gasbedrijf. 8. Voorstel tot verkoop van een woningwetwoning. 9. Voorstel tot het doen van div. grondtransacties. 10. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit m.b.t. het bestemmingsplan „Industrieterrein Kasteeldreef/Groenewoud", met bij behorende voorschriften. 11. Voorstel tot het voteren van een krediet voor: a. aankoop van een traktor; b. aankoop van een kleine vracht wagen; c. 1. bouwrijp maken van fase 4 van het bestemmingsplan „Venne- Oost"; 2. aanleg van de Rooseveltstraat in bestemmingsplan „Venne-Oost"; 3. slotafwerking van de fasen 2, 3 en 3A, inclusief de van Speijkstraat in bestemmingsplan „Venne-Oost"; 4. aanleg van straatverlichting in een gedeelte van voornoemd be stemmingsplan, betrekking hebben de op fase 3 en 3A inclusief de van Speijkstraat; d. inplanting van het terrein, gele gen ten zuiden van de Mozartlaan; e. aanpassing van het gasnet Bos- scheweg en tot uitbreiding van het net (BosschewegKasteeldreef Groenewoud); f. de sporthal (aanvullend krediet). partijen tot doelpunten kwam en na 45 minuten was het dan ook nog 00. In de tweede helft ging het spel aanvankelijk gelijk op, maar lang zamerhand kreeg NEÖ een licht overwicht. Na 20 minuten gaf Bert Paulides een voorzet, die door Piet Paulides eminent werd ingekopt 1o. Nu trok HBSS fel ten aanval en vooral de verre schoten van hun buitenspelers waren zeer gevaarlijk. Een geweldig hard schot kon door v. Riel nog juist over de lat worden gewerkt. Kort daarop brachten paal cn lat redding. NEO zat echter ook niet stil en er waren uitstekende combinaties te zien, zowel over links als over rechts, maar de HBSS-ver- dedigmg hield stand. Na ruim een half uur passeerde J. Grootenbroers twee tegenstanders en loste een kei hard schot op het doel, waarop de HBSS-doelman te laat reageerde 20. Hoewel beide partijen in hoog tempo bleven voetballen, kwam er in de stand geen verandering meer en hield NEO de beide punten in eigen huis. Tien minuten voor de rust in de wedstrijd NEOHBSS wilde de HBSS-speler Mulder zich omdraaien maar viel daarbij met een kreet van pijn neer; hij werd per brancard van het veld gedragen. Doter Winter- werp constateerde een enkelbreuk. Na in het ziekenhuis in Waalwijk te zijn behandeld, kon hij na afloop van de wedstrijd met zijn ploeg- makkers naar Schiedam terugkeren, maar zal de eerste 6 weken niet kunnen voetballen. VLIJMENSE BOYS VERLOOR VAN TOP MET 2—4 Gisteren speelde Vlijmense Boys 'n vriendschappelijke wedstrijd tegen TOP uit Oss. Gezien de uitslag van 24 wisten de Boys dus twee doel punten te maken. Dat het kan en dan nog wel tegen een eerste klas- ser is een bewijs dat de Vlijmena- ren er weer wat beter in komen. Laat ons hopen dat het in de kom petitie nu ook beter gaat want zon der doelpunten komt men niet tot overwinningen. Zondag a.s. gaat het dan tegen Mulo uit Helmond. VOLLE WINST VOOR FC DRUNEN In deze wedstrijd werd het FC Drunen van vorig jaar weer her kend. De Drunenaren versloegen Desk met 6—3. Het scoreverloop was als volgt: le min. L. van Noort 10; 26e min. score voor Desk 11; 41 min. A. Stap 21; 44 min. A. Stap 3—1. 2e helft: 2e min. penalty Desk 32; 30 min. Brian 42; o2e min. Brian 5—2; 42e min. Desk 5—3; 44e min. uit een penalty Brian 63. FC Drunen 2 heeft in haar afdeling de leiding overgenomen door ver lies van SC Elshout en door zelf wjnst te boeken op RWB 5 met 5-0. Dat de Arnhemmers waartegen SSC moest aantreden niet alleen een sportieve ploeg was bleek ook op ander gebied. De SSC-ers met het bestuur werden wel op zeer prettige wijze door het ESA-bestuur begroet, iets wat door de SSC-bestuurderen zeer werd gewaardeerd. SSC heeft in deze wedstrijd, die met 20 werd verloren toch in de tweede helft bij zonder goed partij gegeven en is als het ware steeds in de aanval ge weest. Dat de gelijkmaker niet is gekomen zal wel een raadsel blijven. Toen de gelijkmaker in de lucht hing kwam er een snelle ESA-uitval waarmee de stand op 20 werd gebracht. Reeds in de eerste speelhelft was ESA gevaarlijker. Dat er in deze helft geen doelpunten zijn gekomen van ES A-zij de is vooral te danken aan het keurige keeperswerk van de SSC-doelman Treffers. Al spoedig na het begin van de tweede helft had ESA geluk. De bal werd keu rig toegeschoven naar de vrijstaan de Hulsebosch en dit keer kon Tref fers een ES A-succes niet in de weg staan. Hierna was SSC steeds inde aanval. Dat er geen doelpunten ge maakt werden komt zeker toe aan de hechte Arnhemse verdediging. Naarmate het einde naderde van de zeer sportieve wedstrijd ging SSC massaal ten aanval. Maar toen was Tot onze grote schrik en ontstelte nis, werd door ons op donderdag avond en vrijdag nog in iets min dere mate een zeer grote vissterfte waargenomen voor de sluis van het kanaal Drongelen-Den Bosch. Dit waren naar schatting van deskundi gen bij uitstek zeker 25.000 a 30.000 stuks, rug aan rug, snoeken en kar pers er bij van 18 tot 25 pond. Dit is reeds meermalen voorgeko men doch nog niet in die mate zo als het deze keer was. Dit kost de gezameniijke visclubs die het kanaal bevissen jaren werk en vele duizen den guldens schade. Wij hebben meteen diverse instanties gebeld die daarvoor in aanmerking kwamen en daar zijn er vrijdagmorgen enkele van gekomen, die watermonsters genomen hebben, als inkt zo blauw en een verschrikkelijke stank. Van die monsters komt deze week de uit slag. Wij vragen ons af wie ons de schade en de hengelgenoegens op dit water zullen vergoeden en wat er nu eindelijk aan gedaan gaat worden, daar het kanaal voor ons al enkele jaren praktisch waardeloos was vanwege het stinkende roet zwarte water, terwijl er de volgen de morgen nog heren waar van de Visserij-inspectie, die verklaarden dat er teveel vis op het kanaal lag wat wij niet kunnen geloven, daar er dan nooit zoveel grote exempla ren konden zijn. Immers bij te grote visstand zouden zij te weipig voed sel hebben en konden niet groeien; dus geen groei en veel inteelt, wat dan moet resulteren in zeer vele kleine exemplaren, die nooit meer zouden groeien. De Bond en ook de regering schermen wel met priori teit voor de sport, doch wanneer er werkelijk iets voor gedaan moet worden is er geen geld of is er wel een ander beletsel waarmee zij er zich van af kunnen maken, of is het zo dat het toch maar weer het zui den is dat op meerdere gebieden achter blijft. Er wordt ons telkens beloofd, volgend jaar is het opge lost, maar er komt niets of weinig van terecht, gelukkig hebben wij wel de medewerking van de Domei nen, doch die kunnen er ook niet veel aan doen als zij geen geld be schikbaar krijgen. Wij hoorden van insiders dat dit nog minstens 4 tot 4% jaar gaat duren. Dit is het ergst voor die verenigingen die praktisch van het kanaal afhankelijk zijn ge zien zij geen of heel weinig water in hun bezit hebben. Wij hopen dat de hiervoor bestemde instanties nu eens spijkers met kop pen gaan slaan en er eens werelijk aan gewerkt gaat worden zodat dit met de meeste spoed en prioriteit afgehandeld gaat worden, temeer om te laten merken dat het zuiden toch ook nog een stukje Nederland is en niet alleen maar goed is als ex betaald moet worden. Namens het bestuur van HSV Vissscherslust, II. de Bruine. (Van onze verslaggever) DRUNEN - De Commissie Ge meentelijke Plannen in de gemeente Drunen is van mening dat het kerk dorp Elshout terug moet vallen op de voorzieningen van de hoofdkern Dru nen en dat hierin eveneens de verdere uitgroei van Elshout opgevangen dient te worden. Deze opvattingen van de Commissie zijn in strijd met de aanvankelijk door het Drunense gemeentebestuur geplande uitbouw van hét voorzieningenniveau in Els hout. Daar 't college van burgemees ter en wethouders van Drunen het nu in grote lijnen eens zijn met de be merkingen van de commissie, zal het ontwerp-bestemmingsplan ingekrom pen moeten worden. B. en w. hebben hierover met de stedebouwkundige kontakt opgenomen en hopen de ge meenteraad van Drunen op korte ter mijn het definitieve ontwerpplan voor te leggen. Het Voorlopige ontwerpplan kende de bouw van een lagere school, 'n kleu terschool, een gymnastieklokaal en 73 woningen. De Commissie Gemeente lijke Plannen meent echter dat een aantal van 25 a 30 weningen voor de komende 10 jaar genoeg is. Door de ze beperkte uitbreiding van het wo ningbestand wil zij alleen maar het huidige inwonertal van Elshout hand haven, omdat zij in de toekomst een gezinsverdunning verwacht. De commissie is tot deze enigszins onverwachte opvattingen gekomen, omdat Elshout naar haar mening op de eerste plaats een dorp is met in hoofdzaak agrarische vestigingen. Zij vindt de tot nu toe geponeerde ge meentelijke stelling dat Elshout moet groeien door uitbreiding van de bur- Sc ELSHOUT Het zijn dit weekend enkel de pu pillen die winst hebben kunnen boeken nl. Pupillen A: Herptse B. SC Elshout 1, 1; SC Eishout 2— Nieuwkuyk 3, 30. Sc-moren: Dussense Boys 3SC Els hout 1, 1—0; SC Elshout 2—RWB 6, C3; Haarsteeg 4SC Elshout 3, 8—1. DRUNEN - Drumband de Vrolijke Trommelaeren, onder leiding van de heer Chr. Tielemans uit Drunen heeft gisteren op het concours te Kerkdriel goede sier gemaakt. Zij kwamen met 142 punten uit de bus: het hoogste aantal dat werd behaald. Voor dat mooie resultaat ontvingen ze een extra beker. Ook bestaat er kans dat ze het hoogste aantal punten van het concours zullen hebben. In structeur en tamboermaitre mochten nog een extra pluimpje van de jury in ontvangst nemen. Een delegatie van het bestuur van de drumband is voor de tweede concoursdag van volgende week uitgenodigd. Er meest worden uitgevoerd een stil staand en een lopend nummer. Bij ca fé Klerks te Drunen werden zij bij thuiskomst door harmonie Drunen met voorzitter Kop, opgewacht, al waar de stoet naar café De Sport trok Daar sprak de instrukteur zijn leden toe en zei dat het behaalde succes niet alleen door hem, maar vooral ook door de prettige samenwerking van alle leden was behaald. Daarna sprak de secretaris van de Bossche Bond. de heer Beaard. Hij zei dat het vanaf de jurytafel een lust voor het oog was De Vrolijke Trommelaeren op te zien komen. De voorzitter P. van Leur van de jeugdharmonie Drunen sprak een hartelijk woord en feliciteerde allen. De heer Kop. voorzitter van Harmo nie Drunen, prees de goede verstand houding in de Drunense band, noem de bet een benijdenswaardig gezel schap en was verheugd dat zo'n ge zelschap onder de harmonie Drunen hoorde. Hij memoreerde de grootse plannen die De Vrolijke Trommelae ren in het vooruitzicht hebben n.l. 't aantrekken van majoretten en trom- er ineens een plotselinge uitval van ESA en nu was het Van Santé die nummer twee achter doelman Tref fers kogelde. Even later kondigde de goed leidende arbiter Jagtenberg het einde aan van deze sportieve wedstrijd die voor SSC wel teleur stellend verliep. petten, waarvoor zich nog leden kun nen melden. Ook de jeugdharmonie was volgens de spreker weer in op mars. Hij dankte de leden voor de grote vriendschap die hij in het jaar voorzitterschap steeds heeft onder vonden. Ook de heer v. Dijk, dirigent van Harmonie Drunen, kwam met z'n echtgenote feliciteren. De officiële receptie en huldiging zal plaatsvinden op 31 oktober, de dag van het 10- jarig bestaan. Deze promotie naar de le afdeling is zeker een mooie af sluiting van de eerste 10 jaren van de drumband De Vrolijke Trommelaeren. GELIJKSPEL VAN WHITE BOYS De wedstrijd White BoysIrene leverde wel veel spanning maar gt-en doelpunten op. Beide teams konden genoegen nemen met een puntenverdeling. Het gelijke spel gaf de krachtsverhouding goed veer. De bezoekers uit Den Hout kwamen overigens in de laatste fa se nog goed weg toen een achter speler van hen een inzet van Ge- raid Montens vao White Boys op de doellijn kon keren. White Boys 2 won met 53 van Baardwijk en voert nu de ranglijst aan. Het der de elftal won van WSC 6 21. White Boys 4 tenslotte verloor in Herpt met 31. ATAK—SARTO, 1—3 In de Taxandria-hal te Waalwijk verloor Atak haar thuiswedstrijd tegen het gerenommeerde Sarto met 31. Alleen in de 2e set kon A Lak partij geven aan deze tech nisch en tactisch sterke tegenstan der. Alles wijst er op dat Sarto in recordtijd wenst terug te keren naar de hoofdklasse waaruit het vo- r-g jaar degradeerde. Setstanden: •1—15; 15—9; 7—15; 4—15. RAADSVERGADERING Donderdag a.s. komt de raad van Waspik om 7 uur 's avonds voor een openbare vergadering bijeen. Het enige agendapunt is een voorstel to* wijziging van de uitgifteprijzen van de" gronden in het bestemmingsplan Waspik-Beneden, Noordelijk ge deelte. Daarna volgt in een niet- openbare bijeenkomst een informa tieve bespreking van de raad met B. en W. gerbouw (woningwet-, premie- en vrije sektorbouw) niet steekhoudend gezien de ligging van het kerkdorp ten opzichte van Drunen. "Een uit groei van Elshout tot 1800 of 2000 inwoners betekent immers", zo luidt het devies van de commissie, "geen wezenlijke verbetering ten behoeve van de voorzieningen van de kern als zodanig. In plaats van een voortgaan de groei van de kleine kern, heeft Y de voorkeur dat men terug valt op.de voorzieningen van de hoofdkern". TENNISVERENIGING KREEG NIEUW BESTUUR De Waspikse tennisvereniging heeft een nieuw bestuur gekregen. Ket werd geformeerd tijdens een bijeenkomst in de zaal van café restaurant Montens waar 70% van het aantal leden op de vergadering verscheen. Met het beleggeh van de ze ledenvergadering kwam de lei- cOng van de club tegemoet aan de wensen van een deel van de leden om tot tussentijdse bestuursmuta- tiès te komen. Een bepaalde groe pering in de vereniging voelde zich n.l. niet gelukkig met het gevoerde bestuursbeleid. Door een voorbe spreking waren de bestaande span ningen overigens al volledig weg genomen zodat deze vergadering in een prettige sfeer verliep. De nieu we formatie is,^ zo stelde de heer Jansen, meer representatief voor de wensen welke er in de vereniging leven. De dames zijn vertegenwoor digd en daarnaast ook de zgn. gele- gonheidstennissers en de meer fer vente wedstrijdspelers. Van het zit tende bestuur werden herkozen de heren Jansen en v. d. Wiel en me vrouw Van Dongen-Kuypers. Daar naast werden gekozen mevr. de Hond-de Groot, de dames José van Dongen en Corrie Boons en de heer Theo de Bont. Onderling zullen de funkties nog worden verdeeld. KET NIEUWE CENTRUM UITGEBREID Het Nieuwe Centrum, een horeca bedrijf dat de heer Van Etten in de Carmelietenstraat te Waspik-Boven exploiteert, heeft een zeer belang rijke uitbreiding ondergaan. Aan t bestaande café, annex cafetaria, 'bouwde de eigenaar een nieuwe zaal waardoor de vloeroppervlakte van Het Nieuwe Centrum de 200 vierkante meter overschreed. Met name door de entourage en de aan kleding een unieke dansgelegen heid maar speciaal ook gecreëerd voor bruiloften en partijen. Een zgn. tien-standen verlichting en b.v. de marmeren vloer naar eigen ont werp maken van het geheel een sfeervolle ruimte. Deze voor Was pik belangrijke accommodatie gaat vrijdagmiddag a.s. om 3 uur ge opend worden. Voor de avondurtn heeft de heer Van Etten gezorgd voor een speciale attractie. Het ge zeischap Corrie en de Rekels kon den wegens een opname voor een platenmaatschappij hun verplich tingen in Het Nieuwe Centrum niet nakomen maar in het bekende ge zelschap Tunny Strings vond de on dernemer een waardig vervangend orkest. Zaterdagavond treden in kader van de openingsceremoniën Tne Thunder Four in Waspik-Bo ven op. Beide avonden vangen de festiviteiten om 7 uur aan. RIKCONCOURS De uitslag van de 2e ronde van het rikconcours dat De Vrolijke Rikkers momenteel in café Th. v. d. Broek organiseren had het vo'gen- de resultaat: .1 A. Reuvers, 255 p.; 2 J. van Dijk, 237 p.; 3 F Kuysters, 295 p.; 4 J. de Zeeuw, 193 p.: 5 D. Picocrie, 192 p.; 6 C. Ripzaad, .91 p. Het jokerconcours bracht een overwinning voor mevr. Ripzaad met 116 p.; 2e werd mevr. de Valk met 98 p. en derde mej. N. Rom- bouts met 87 p. Aanstaande vrijdag. 16 oktober wordt dit evenement hervat. 412,10 IN JEUGDTOTO De tweede week van de toto van het Waspikse jongerenkoor werd 'n groot succes. Er werd bijna f 100,- meer ingelegd dan bij de start. De totale inzet van f 412,10 werd door 4 personen exact voorspeld. Zij de len de eerste prijs van f 61,80. B. Smits, Vrouwkensvaartsestraat 20, P. Emmer, Arn. Verschurenstraat 32, F. van Hooren, Emondstraat 2, a Jen te Waspik en A. Dove. Ernnu- straat 10, Aalsmeer. Een bedrag var 41,22 mochten delen Bax, Carme lietenstraat 30 en D. Smits, Arn. Verschurenstraat voor hun prog nose van 412,11. De derde Pr'js. groot 2fT,61 ging naar Aalsmeer waar D. v. d. Wal f 412,18 voor spelde. Deze week komen de leden van het jongerenkoor niet hun 3e tcto aan de deur.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 2