Oprichting regeling sociale werkvoorziening al in 4 gemeenten goedgekeurd School in Sprang-Capelle voor een ton benadeeld 50 jaar Herwonnen Levenskracht werd feestdag voor de zieken Gemeenteraad Drunen gereserveerd tegenover aan te leggen airstrip KAATSHEUVEL Stas&ar het mooiste cadeau», 'n Prisma horloge! FRAUDE VAN PENNINGMEESTER VRAGEN MEVROUW PULLES EN HEER SNOEREN PRISMA Grondprijzen Braken-Oost genivelleerd Privacy 00 3.K.VERHULST Voorbereïdings- besluiten Grondprijzen Extra subsidie SHJ Geel gouden VERLOVINGS RINGEN 00 3.K.VERHULST Lange discussie in Waal wij kse raad Sprang-Capelle Blijvende inspraak ingangsdatum Geen alarm 2—0 nederlaag Jockey-dames Leden bijeen Kontrole Succesvol weekend hockeyers Waalwijk DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 30 NOVEMBER 1970 DRUNEN - Aan het begin van de vergadering werden door burgemees ter mr. H. Stieger een aantal vragen behandeld, welke gesteld waren door mevr. Pulles en de heer Snoeren. Mevr. Pulles (DDE 2002) had bezwaar tegen het gebruik van vuilniszakken. Naar haar mening waren de zakken te duur voor de kwaliteit welke werd geboden 'en waren ook de zakken voor het doel waarvoor ze moesten worden gebruikt onvoldoende van kwa liteit. Niet alleen scherpe maar ook harde voorwerpen maakten de zak ken gemakkelijk kapot. Daarbij waren de zakken groter als de vuilnis emmers en daardoor zeer onhandig in het gebruik. Tot slot merkte zij op dat kinderen naar de vuilnisbelt gingen om zakken leeg te maken. Burgemeester Stieger wees er op dat de prijs van de zakken niet alleen be trekking had op de zakken, maar op de gehele reinigingsdienst, waarop overigens ieder jaar nog een behoor lijk tekort is. De kwaliteit van de zak ken was volgens hem dezelfde als op andere plaatsen en voldoende. Wat 't gebruik betrof achtte mr. Stieger het nog niet voldoende ingewerkt zijn de oorzaak. Mevr. Bosman onderschreef dit niet en vroeg om eens te onderzoeken of er maatregelen genomen kunnen wor den tot verbetering. De voorzitter be loofde dit te zullen onderzoeken. Mevr. Pulles had ook bezwaren tegen het steeds maar weer verdwijnen van speelweiden in Braken-Oost. De voor zitter stelde haar gerust door mede te delen dat voor de speelweide aan de Zonnebloemlaan in Braken-Oost tij delijk weer nieuwe speelweiden zul len worden aangelegd. Mevr. Pulles wees ook op het verdwijnen van de speelweide aan de Oranjestraat waar straks een school wordt gebouwd. De voorzitter merkte op dat op die plaats reeds lang een openbaar gebouw was gepland en dat nu definitief de Pau- lusschool daar bepaald is. Dit was voor de heer Nass aanleiding om er op te wijzen dat van een definitief )lan naar zijn mening nog geen spra ke was. Overigens was spreker het °P dit punt met mevr. Pulles eens dat 't verdwijnen van de speelweide aan de Oranjestraat een verlies zou zijn. De voorzitter gaf toe dat er van een de finitief plan nog geen sprake was, wel van een bestemmingsplan. De heer Snoeren had bezwaren tegen het aan de zuidkant parkeren in het centrum. Tevens pleitte hij voor de aanleg van zebrapaden nabij de Ken- nedystraat. De voorzitter deelde me de dat er een plan klaar ligt voor di verse verkeersverbeteringen. Spreker vroeg met uitvoering van een en an der te wachten tot de behandeling van dit plan. De heer Snoeren pleitte ook nog voor het bouwen van een wachtlokaal in het centrum van Drunen voor BBA- reizigers. De voorzitter beloofde dit nog een keer te zullen laten onder zoeken. Het punt ingekomen stukken was voor de heer v. d. Linden aan leiding te verzoeken om bij de stuk ken welke openbaar werden niet meer namen en bedragen te vermelden, welke de privacy zouden kunnen schaden. De raad was hierover eens gezind en steunde het voorstel. Prisma gouden dameshorloge met gouden geslepen milanaise band 475,- (gouden dameshorloges met gouden band v.a. 295,-) 'Uw Juwufnr ii£! i Kfojli-.enspel GróteMraal 260 .Wm..«.>' 'J4ÏC0 34bBI verzekerd legen verlies en diefstal De raad keurde alle voorbereidings- besluiten goed o.a. ten aanzien van Elshout, bestemming automuseum en Braken-West. Alleen t.a.v. de airstrip waren er nog al wat bedenkingen. De heer v. d. Linden maakte zich de woordvoerder van al degenen die be zwaren hadden. De heer v. d. Linden had bezwaren tegen de ligging, de te verwachten geluidshinder en de lucht verontreiniging. Alles bijeen was hij er tegen. Mede-raadslid Van Lamme ren wees er op dat de bezwaren van de heer v. d. Linden ongegrond wa ren, hoe goed hij zich ook kon in denken dat er deze bezwaren waren, maar de rijksluchtvaartdienst zal er zeer zeker voor waken dat er iets ge beurt dat niet goed zou zijn. De heer Nass had de voor- en nade len tegen elkaar afgewogen en kwam tot de slotsom: zeer voorzichtig zijn. Geluidshinder en milieuverontreini ging wogen bij hem niet op tegen de voordelen van een dertigtal industri ëlen en een vijftigtal sportvliegers. Ook was de heer Nass bevreesd dat als er een begin was gemaakt deze airstrip spoedig zou uitgroeien tot 'n normaal vliegveld. Burg. Stieger zei niet verwacht te hebben dat op deze vergadering over dit punt zo uitvoe rig zou worden gesproken. Hij was blij dat de leden zich in dit stadium van voorbereiding reeds uitspra ken. Met een deel van de bezwaren is rekening gehouden. Zo zal de air strip niet uitgroeien tot een vliegveld omdat bij de bepaling straks zal wor den opgenomen dat niets, ook geen verharding mag worden aangelegd zonder toestemming van b. en w. Maar wel zag de voorzitter ook en in het bijzonder voor de recreatie grote en goede mogelijkheden. Omdat het gemeentebestuur terzake niet deskun dig is heeft men bij de rijksluchtvaart dienst gevraagd om deskundige bij stand. Alle bezwaren zullen dan ook voor deze dienst worden onderzocht. De leden waren akkoord met het be stemmingsplan wat echter niet inhield het definitieve besluit tot aanleg van de Airstrip. De heer v. d. Linden verklaarde zonder meer tegen de aan leg van de airstrip te zijn op de ge noemde plaats. Vastgesteld werden de grondprijzen voor Braken-Oost II. Op voorstel van de heer v. d .Linden werd afgeweken van de in het preadvies voorgestelde prijzen welke n.l. voor eensgezinswo ningen 49 en voor bungalows op 40 gulden per m2 waren voorgesteld. De heer v. d. Linden stelde voor dezelfde prijs voor beide categorieën: n.l. 41 gulden. De raad ging akkoord. Het betrof hier 14 kavels eensgezinswo ningen en 25.466 m2 bungalow-ter rein. In Braken-West werd de prijs vastgesteld op 40,- per m2. Het betrof hier bouwterrein voor 74 wo ningen en 18 garages. Deze zullen vermoedelijk naar een belegger gaan. In Vennen-Oost werd de grondprijs voor 20 villa's vastgesteld op 27,75 per m2. Dit punt werd voor de heer v. d. Wiel aanleiding om te vragen of er aan bouwterrein voor 20 villa's wel behoefte was. De behoefte is er volgens de voorzitter wel al zal men voor totale realisering wel rekening moeten houden met een termijn van 8 tot 10 jaar. Door b. en w. werd voorgesteld aan gymnastiekvereniging St. Herman Jo zef i.v.m. 'hoge kosten aan de vloer van het gymlokaal een subsidie te geven van 500,-. De heer v. d. Wiel merkte op dat een bijdrage van 500 i.v.m. de hoge kosten maar erg weinig Uw Juwelier met 't Klokkenspel G~'0<«itïul T»| 04160 34681 GENTLEMENCROSS Onder goede belangstelling is in de omgeving van Café De Efteling langs de provinciale weg Kaatsheu vel-Loon op Zand een cycle- en gen tlemen cross verreden. De organisa tie was in handen van de heer Van Gennip uit Dongen. Het parcours was door de vochtige grond niet tot het gemakkelijkste te rekenen. Er is toch heel goed gereden en de renner deelname was dan ook goed te noe men. De uitslagen zijn: Jeugd van 7-9 jaar: 1 Bakker, Zundert; 2 E, Vee ken Sprundel; 3 Vermunt Willi- brord. Jeugd van 10-12 jaar: 1 Van der Velden Sprundel; 2 Braspen ning; 3 Fr-ijters; 3 Herrijgers allen uit Rijsbergen. Gentlemenrenners 18-35 jaar: 1 W. Vermetten Rijen, 2 Van Gils Ravels, België, 5 Moonen Udenhout. 35-45 jaar: 1 Verstraaten Rotterdam, 2 W. Suiker Etten, 3 N. Walravens Den Bosch. Senioren bo ven 45 jaar: l Kuijstermans Merk- sem B., 2 C. van Dongen Amstedam, B. Peeters Merksem B. De prijzen werden door sinterklaas uitgereikt; hetgeen in café De Efte ling van zelfsprekend een gezellige middag is geworden. was. De heer Nass pleitte voor SHJ en dacht dat er een typefout in het préadvies was geslopen en dat 1500 gulden bedoeld was .De heer v. d. Linden deed daarna het voorstel er 1000 gulden van te maken. De raad ging ook hiermee akkoord. Goedgekeurd werd ook nog de uit kering van 400,. aan personeel in dienst van de gemeente. Het aangaan van een rekening courant overeen komst met de Bank van Nederlandse Gemeenten tot 1 miljoen en met de Boerenleenbank tot een bedrag van 15.000 gulden. Tevens het aangaan van een rekening courant overeen komst met het Wit Gele Kruis tot een bedrag van 15.000 gulden en 't ver lenen van een subsidie van 32.360. Grond werd verkocht voor 4 bunga lows in Vennen-Oost en in Braken- West, eveneens grond voor de bouw van kleuterscholen in Vennen-Oost. WAALWIJK/DRUNENISPRANG-CAPELLE - "Waar de een lang over tobt, kan voor de andere een schier moeiteloos te omzeilen obstakel zijn", is een formulering die voor menig gebeuren opgang kan maken. In de juist achter ons liggende week - welke het jaar 1971 opnieuw dichterbij bracht - hebben de vroede vaderen in drie Langstraatse gemeenten zich over de niet altijd even "gaar" zijnde raadstukken gebogen. Eén daarvan was het voorstel om tot een gemeenschappelijke regeling voor de sociale werk voorziening kring de Midden-Langstraat" te komen. Donderdagavond verdiepten de gemeenteraadsleden van Waalwijk zich gedurende het groot ste deel van hun openbare vergadering in de voorgestelde regeling, terwijl een dag later in Drunen en Sprang-Capelle de uitvoerige pré-adviezen blijkbaar zo duidelijk waren dat de volksvertegenwoordigers daar in een mum van tijd hun fiat gaven. In Drunen was het alleen de heer M. Snoeren die vragen had over de ge meenschappelijke regeling. Deze kwa men in het kort gezegd hierop neer dat hij bevreesd was dat de sociale werkplaats en speciaal de buitenwerk plaats in Loon op Zand een soort werkverschaffing zou zijn als in de jaren '30. De raadsvoorzitter burgemeester mr. H. Stieger ontkende dat ten stelligste en zei dat alle waarborgen aanwezig zijn dat dit niet kan gebeuren. Tijdens de gemeenteraadsvergade ring van Sprang-Capelle j.l. vrijdag avond, werd door de raadsleden de goedkeuring gegeven voor het aan gaan van een gemeenschappelijke regeling inzake de sociale werk voorziening. Door de heer Rijkers werd de vraag gesteld of ook de ge meente Sprang-Capelle eventueel in de toekomst gebruik zou kunnen maken van die personen die zgn. werkzaam zijn in het buitenobject, waarbij spreker dacht aan het ver beteren van wegen. Door de burge meester werd hierop bevestigend geantwoord, die o.a. zei, dat elke gemeente die bij deze regeling is aangesloten, voor dergelijke werk- zaemheden plannen kan maken. Door de heren Heij en De Vos wer den ook enkele vragen gesteld i.v.m. de zgn. buitenobjecten, welke vra gen ongeveer in dezelfde betekenis waren als de vraag van de heer Rij kers. Door de heer Dekkers werd gevraagd of voor een eventueel werkobject ook de verbetering van de Wendelnesseweg-west in aan merking kon komen, daar deze zeer slecht was, hetgeen direct door meerdere raadsleden werd beves tigd. Hierop kon de voorzitter ech ter antwoorden, dat men hiervoor naar het Waterschap moet gaan. Het bestuur van de gemeente Waal wijk was langer bezig met de voorge legde materie. De heer J. Buys (Alg. Werkn.) waarschuwde ervoor dat door de geplande schaalvergroting en produktiviteitsverhoging het aspekt "mens" in het geding kan komen. Wethouder J. van Heeswijk gaf daar op te kennen dat daartegen gewaakt zal worden. Efficiency kan op alle manieren geschieden", zei hij. Mej. mr. A. van Doorn (K.U.) meen de dat meer gehandicapte werknemers bij het vormingswerk deel zouden kunnen nemen, terwijl zij zich ook af vroeg wie de toekomstige staffunktio- narissen zijn. De heer A. Dercksen (P.C.G.) was bang dat de hele zaak een gedwongen karakter had door het niet-bestuurlijke samengaan met de overeenkomstige dienst voor de so ciale werkvoorziening te Tilburg. Raadslid De Groot was er aanvanke lijk voorstander van alle kosten van de nieuwe Dienst in het stadsgewest Waalwijk om te slaan naar rato van het aantal tewerkgestelde mensen uit de diverse gemeenten. KVP'er Trom melen wilde de inspraak van de plaat selijke W.S.W.-commissies volledig handhaven omdat hij anders vreesde dat de beoordeling een ambtenaren aangelegenheid wordt. Eén der twee raadsleden voor de V.V.D., de heer Döll, verwacht binnenkort moeilijk heden voor de sektor hoofd-werkne- mers, omdat daarvoor niet voldoende voorzieningen bestaan. L: Wethouder Van Heeswijk haalde bij zijn beantwoording eerst een aantal geschiedkundige facetten aan. De so ciale werkplaats is telkens opgevoerd aan de eisen. De direkteur en het per soneel zijn uiterst bekwaam voor de in totaal circa 131 werknemers: ge handicapten, hoofdarbeiders en men sen in de test- en trainingsafdeling. Er wordt geijverd om de zelfstandig heid te bewaren maar bijvoorbeeld voor de order-verwerving is samen werking met de twee werkplaatsen in Tilburg verplicht, zo was uit de woor den van de heer Van Heeswijk op te maken. Burgemeester J. Teijssen vul de wat betreft het financiële aspekt van de intergemeentelijke regeling aan dat verdeling over het aantal deelnemende gemeenten volgt als er na 90% subsidie van het Rijk, 10% van de gemeenten en uit eigen baten nog een nadelig saldo is. Overigens maakte de burgemeester duidelijk dat de algemene beheerkosten die weinig variabel zijn omgeslagen worden naar het aantal inwoners van elke deelne mende gemeente. De direkte kosten daarentegen worden berekend naar 't aantal tewerkgestelden per gemeente. Het voorstel om de nieuwe "Regeling voor de Dienst Sociale Werkvoorzie ning, kring Midden-Langstraat" op te richten werd met de toegevoegde wens dat verschillende raadsleden blijvende inspraak willen^ goedge keurd. Na de goedkeuring eerder al in 's-Gravenmoer en nu in Waalwijk, Sprang-Capelle en Drunen moeten al leen de gemeenteraden van Loon op Zand en Waspik zich hierover bera den. De streefdatum van inwerking treding is 1 januari. SPRANG-CAPELLE - De kans bestaat dat de honderdveertig leerlin gen tellende School met de Bijbel op de Nieuwevaart in Sprang-Capelle zal worden gesloten. Er is ongeveer honderdduizend gulden uit de kas van de school verdwenen. Daarvoor wordt aansprakelijk gesteld de 57-jarige ef_ fektenhandelaar M. V., die 25 jaar lang secretaris-penningmeester van de school is geweest. De gunstig bekend staande V.t die in 1948 een boekhoudbureau begon in Sprang-Capelle, enkele jaren raadslid was voor de ARP en sedert 1963 in een bungalow woont in Den Bosch, is enkele weken geleden op verden king van fraude gearresteerd. Een groot aantal spaarders uit Sprang- Capelle, Waalwijk, Kaatsheuvel Was pik Raamsdonksveer en andere plaat sen in de Langstraat vertrouwden hem hun geld toe. Volgens de gedupeer den gaat het om bedragen die in de tonnen lopen. Het onderzoek naar de fraude van V., die op 7 oktober fail liet werd verklaard, is nog niet afge sloten. Nu pas is aan het licht gekomen dat ook de School met de Bijbel in Capel- le de dupe is geworden van de mal versaties van V. Bij het tekort van honderdduizend gulden - dat door de lopende rentes nog kan stijgen - is een bedrag van zevenennegentig duizend gulden, bestemd voor het Al gemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Uit het onderzoek van het accoun tantsbureau A. van der Velden te Sprang-Capelle is gebleken dat in de periode 1965 tot en met 1970 de door het rijk aan de schoolvereniging ge storte gelden alleen in 1967 aan het pensioenfonds zijn overgemaakt.' Onbegrijpelijk is dat het Burgerlijk Pensioenfonds in die tijd geen alarm heeft geslagen. Het tekort zal nu moeten komen uit een borgstellings fonds van de scholen, maar als het ministerie de wetsbepalingen in dit Op eervolle wijze hebben de dames van Waalwijk in Bergen op Zoom hun meerdere moeten erkennen in de ploeg van Tempo. Tempo zette vanaf het begin alles op de aanval om snel tot doelpunt ente komen. Maar na 5 min kwam Waalwijk in de aanval, Ellis Bergmans sloeg kei hard in maar de Tempo-keepster wist het schot te keren. Toen kwam Tempo goed los en na 10 min. werd het 10. Waalwijk gaf toch goed tegenspel, maar succes kwam weer aan de andere kant: 20. Zo kwam de rust Na rust zagen we een veel sterker Waalwijk dat steeds in de aanval was. Goede aanvallen werden opge zet maar het ontbrak aan de af werking Steeds was er gevaar voor het Tempo-doel maar slecht schie ten en de goede keepster belette Waalwij kse doelpunten. unieke geval strikt toepast, gaat <^e school dicht. Mr. W. Nijs uit Waalwijk, de inmid dels door het schoolbestuur in de arm genomen advocaat, gelooft evenwel niet dat het zover zal komen. Hij is al enige tijd in onderhandeling met het ministerie om te doen wat moge lijk is in deze penible kwestie. Het schoolbestuur heeft donderdagavond de leden bijeengeroepen om in een be sloten bijeenkomst de financiële toe stand van de vereniging uiteen te zet ten. Ook mr. Nijs was aanwezig. Al lereerst werd ontslag verleend aan de secretaris-penningmeester, die na het bekend worden van de fraudes reeds was geschorst. De ruim zestig van de honderdzeventig leden die naar de vergadering waren gekomen, gingen unaniem akkoord met het voorstel van het bestuur een eigen fondsje te vor men en daarin minimaal een tientje per jaar te storten, voorlopig geduren de drie jaar. Gezien het tekort is dit een druppel op een gloeiende plaat, maar de le den gaven door het besluit ten opzich te van bepaalde instanties in ieder ge val de wens te kennen de school te willen behouden. Het bestuur gaf de leden de verzekering dat voortaan de funktie van secretaris-penningmeester gesplitst zal worden. Verder zullen de boeken eens per jaar door een ac countant worden gekontroleerd. Com mentaar van 'n oud-lid van de school: "Ik vertrouwde de zaak allang niet. Er werd ons tijdens de schoolverga deringen feitelijk nooit voldoende op heldering van zaken gegeven". De Waahvijkse heren hebben een zeer succesvolle zondag achter de rug. Zelf klopten de rood-witten de Cadetten op eigen veld met niet mis te verstane cijfers: 50, terwijl concurrent Hopbel door Pelikaan met lege handen naar huis gestuurd werd. Waalwijk heeft daardoor een voor sprong van 3 punten op de naaste concurrent gekregen en het zo fel begeerde kampioenschap en tweede klasserschap ligt met nog 5 wedstrij den voor de boeg binnen bereik. KMHC speelde tegen de Cadetten aanvallend en na 10 min. was er al succes toen de gebroeders Knepflé de score openden. P. van Helvoirt bracht de stand op 20. Dat was de ruststand. Na de rust moesten de vele Waalwijk-supporters lang op het derde doelpunt wachten. P. van Helvoirt scoorde na 60 minuten 3-0. In de laatste minuten zorgden C. Eibers en Fr. Knepflé voor de 50 eindstand. De Waalwijkse defensie had een rustige middag, doelman J. Hoffmans behoefde slechts twee maal in aktie te komen. Stationsstraat 88 Telefoon 04160-33037 Waalwijk LOON OP ZAND In het Cul tureel Centrum van Loon op Zand is zaterdagmiddag een mooi feest gegeven voor de zieken van de Af deling van het NKV en Herwon nen Levenskracht. De laatste onder afdeling bestaat 50 jaar in Loon op Zand en dit was de aanleiding de zieken eens in de bloemetjes te zet ten. Dit is een pracht feest gewor den, dat werd ingeleid door de voorzitter van het NKV, de heer L. Ansems. Deze feliciteerde de afde ling met dit gouden feest. Deze felicitatie ging echter recht naar de zieken en naar hen die het werk van Herwonnen Levenskracht kennen. De heer Ansems richtte zich tot de werkers van 't eerste uur die bij de oprichting waren betrok ken in moeilijke tijden, tot de pro pagandisten en bestuursleden van deze onderafdeling. De heer Piet Beerens werd hartelijk dank ge bracht voor zijn werk; hij kon we gens ziekte zelf niet aanwezig zijn. Vervolgens kreeg de heer Hink uit Utrecht van het Hoofdbestuur het woord. Hij wenste de vereniging geluk en kon als aandenken aan dit jubileum diverse lepeltjes aanbie den. Tevens dankte hij de promo tors voor het mooie werk van de laatste dagen, die nog maar even l2o nieuwe donateurs binnenbrach ten. Pastoor Simons sprak nog harte lijke woorden Welke meer betrek king hadden op de zieken die hier aanwezig waren en hen die thuis dit feest meevierden in de vorm van fruitmanden, die hen waren be zorgd. Tenslotte zei de heer Jan van Noije nog iets over de oprichting der afdeling. Hij sprak over de sa natoria die er destijds gekomen zijn voor de T.B.-patiëten, waaraan H. L. ontzettend veel heeft bijgedra gen voor de leden van de KA. B. Lr werd heel veel werk verzet bij de samenwerking der diverse afde lingen en onderafdelingen. Ook nu nog wordt dat gevraagd in onze hui dige materialistische tijd. Het feest werd ingezet met een woordje van de heer Mosselveld van Het Kaatsheuvels Jeugdkoor, dat daarna een bijzonder mooie show heeft gegeven. De heer Joop van der Unde had de muzikale leiding en Kees Wartemberg was de conferen cier. Voor de pauze werd de show gebracht van het 10-jarig bestaan van dit gezelschap. Na de pauze werden veel liederen gebracht uit Tirol, waaraan het nog zo kort ge leden een voortreffelijke reis heeft gebracht. Alle eer in deze opvoering moet gebracht worden aan de voor treffelijke leiding van het koor, dat met de liederen, de licht-effecten en aankleding van toneel bij de zieken en genodigden een indruk heeft achtergelaten, die niet licht verge ten zal worden. Kaatsheuvels Jeugdkoor heeft hier dus weer een goede beurt gemaakt.' De laatste spreker was de heer Jos Ligtenberg. voorzitter van Herw. Levenskracht, die allen hartelijk dank bracht. Hij wenste de zieken heel veel beterschap en hoopte dat in de toekomst Herwonnen Levens kracht weer goed werk onder de zieken zal mogen blijven vervullen. Vermeldenswaard is dat de Koor- leiding de. heer Piet Borsten - de promotor van de Kaatsheuvelse Re vues van eertijds - heeft aangetrok ken, en dat de lie show haar pre mière in Kaatsheuvel zal draaien op 15 januari a.s. gevolgd door opvoe ringen op 16, 29 en 30 januari in de Gildebond te Kaatsheuvel. Dan zal "My Fair Lady." worden gebracht in een eigen arrangement.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 5