Drukke „gouden" dag voor echtpaar Heurter-Gilde in Sprang-Capelle Chr. Besturenbond Spr.-Capelle bestaat 50 jaar UW MENING Muziekuitvoeringen in vier Waalwijkse kerken Open brief namens bet Comité van Ouders aan het bestuur van de Waalwijkse Zwemvereniging en Reddingsbrigade Stas&ar bouwman brillen Drunen DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 7 DECEMBER 1970 i grotestraat 231 waalwijk Schaken Sprang-Capelle Nightclub Cabaret - Dancing THE BLUE NOTE Tilburg december Trio Los Majas Ramón de Garcia Maria Lanza Albina Luna Vito Lanza Huisarts De Vries uit Loon op Zand direkteur GGD te Tilburg Vlijmen BriUenmode Het echtpaar L. Heurter-Gilde in de Heistraat 115 te Sprang-Capelle, vierde donderdag zijn gouden hu welijksfeest. In het culturele cen trum „Zidewinde", waar de recep tie werd gehouden, kwamen vele familieleden, vrienden en buurtbe woners feliciteren, terwijl ook enige deputaties van het verenigingsleven hun gelukwensen kwamen aanbie den. We merkten o.a. op, de heren L. Poldervaart, J. Kraak, dr. Gerlach, mevr. Maris, terwijl burgemeester en mevr. Van prooijen eveneens aanwezig waren. Door de buurtbewoners werd voor de woning van het gouden paar een grote ereboog geplaatst, terwijl van de huizen in de omgeving de natio nale driekleur wapperde. Talrijke cadeaus werden aangeboden, terwijl vele bdoemstukken de feestzaal in Zidewinde vrolijk sierden. De nu 77-jarige heer Heurter was tot aan zijn pensionering en ook nog enige tijd daarna werkzaam in de schoenindustrie als machine-zwik- ker. Zijn echtgenote is één jaar jon ger. Donderdagavond 8 uur bracht het fanfarekorps „Sirena" uit Sprang- Capelle een serenade, waarbij de voorzitter, de heer Jac. Vos, er op attendeerde dat bij het bereiken van die mijlpaal gezegd mocht worden dat het bruidspaar aan zijn leven inhoud heeft gegeven en dat de echtelieden veel hebben gedaan voor de belangengemeenschap van Spr.- Capelle. Hierna liet hij de vele funk- ties de revue passeren, die de heer Heurter steeds met grote liefde en trouw heeft vervuld. Vele jaren was hij bestuurslid van de Oranjever eniging, alsemede vele jaren be stuurslid van de Zandvereniging en van deze vereniging zelfs 50 jaar werkend lid. Vroeger was hij vele jaren penningmeester van de Chr. Fabrieksarbeidersbond en bestuurs lid van de Chr. Besturenbond, ter wijl hij enige weken geleden nog werd gekozen in het bestuur van 't open bejaardenwerk, ondanks dat er momenteel nog meer funkties zijn die door de heer Heurter worden vervuld. Ook van het bestuur van Volksonderwijs heeft hij deel uit gemaakt. „U hebt in uw leven een dienende taak vervuld, waarop ge op deze dag met genoegen mag terugzien", aldus de heer Vos tot de heer en mevr. Heurter-Gilde. De heer Heurter dankte mede na mens zijn vrouw en kinderen, waar-, bij hij liet uitkomen dat het bren gen van een serenade door „Sirena" voor hen een bijzonder genoegen was, terwijl hij de voorzitter dank bracht voor zijn waarderende woor den en gelukwensen, waarna 't ge zelschap een glaasje werd aangebo den Toen hij het 40-jarig lidmaatschap van de zangvereniging ,,'t Rozen knopje" herdacht, mocht de heer Heurter de bronzen ere-medaille, die bij de Orde van Oranje-Nassau behoort, in ontvangst nemen. Op bovenstaande foto wordt „gou den bruid" mevr. Heurter-Gilde, middels een stevige zoen, gelukge wenst door blonde kleindochter El len. „Opa", de gouden bruidegom, schijnt het daar wel mee eens te zijn. tel. 33866 Gratis brilverzekering MIJNENJAGER „DRUNEN" IN DIENST GESTELD Wethouder loco-burgemeester A. v. Herpt uit Elshout en gemeente-se cretaris P. Elshout uit Drunen, zijn donderdag aanwezig geweest bij het in dienst stellen van het schip hr. ms. „Drunen" als mijnenjager van de Mijnendienst in Den Helder. Het voertuig dat naar de gemeente Dru nen genoemd is, is een ex-mijnen veger die nu tot mijnenjager is om gebouwd. De hr. ms. „Drunen" zal worden toegevoegd aan de mijnen- bestrijdingsgroep III, gestationeerd te Vlissingen. Zaterdag 28 november 1.1. speelde Waalwijk 1 de derde ronde tegen Eindhoven 2. De uitslag werd 7—3 ten gunste .van de Eindhovenaren. De punten voor Waalwijk werden als volgt gescoord: de heren R. Koopman en R. Waeterschoodt elk 1 punt voor de volle winst, de heren M. Goudberg en R. Ekhart een Vz punt voor remise. Waalwijk 2 begon thuis tegen Don gen 1 met liefst 6 invallers. De ge volgen bleven niet uit; Dongen won met 6M2—IVz. De heren A. de Jong en G. Couwenbergh scoorden de magere winstpunten. De s.v. Waal wijk zal toch het een en ander moe ten reorganiseren, wil men met nog slechts 3 ronden te spelen niet de graderen. Het bestuur en de wed strijdleiding zij alle sterkte toege wenst. OPBRENGST BAZAR De gehouden bazar, welke was ge organiseerd door de Ned. Hervorm de Dameskrans in Capelle, heeft 3566,79 opgebracht. Het ligt in de bedoeling het grootste gedeelte van dit bedrag beschikbaar te stellen voor het orgelfonds, terwijl het res terende bedrag ten bate komt van de kas der vereniging. LIDMATENKRING De lidmatenkring van de Ned. Her vormde Kerk aan de Zuidhollandse- dijk komt maandagavond 7 dec. des avonds om 8 uur in de consistorie in vergadering bijeen. Hier zal ge sproken worden over een aktueel onderwerp, n.l. „Nijkerkse Beroe ringen". Belangstellenden zijn van harte welkom. STEMMING NOTABELEN Bij de Ned. Herv. Kerk aan de Zuid- hollandsedijk zal op woensdag 17 december des avonds van 7 tot 8 u. in de consistoriekamer de stemming plaatshebben voor de verkiezing van twee notabelen. Aftredend en herkiesbaar zijn de heren J. Ko- nings en J. Versteeg. ST. NICOLAASFEESTEN Bij de jeugdleden van de voetbal vereniging SSC kwam j.l. maandag avond St. Nicolaas, vergezeld van 2 zwarte Pieten, op bezoek in de kan tine van het clubhuis. Vele ouders van de leden, alsmede het jeugdbe- stuur en meerdere belangstellenden waren hier aanwezig om het feest mee te maken. Het was er weer druk en gezellig. Twee dagen later, n.l. op woensdag avond, bracht de Sint weer een be zoek aan de kinderen van de leden van de toneelvereniging „Gezellig heid" en ook hier heerste er na tuurlijk weer een gezellige sfeer. KERSTMIDDAG BEJAARDEN De Kerstmiddag voor bejaarden, uitgaande van de Ned. Herv. Kerk in Sprang, wordt gehouden op za terdagmiddag 19 december in het Herv. Jeugdcentrum. Degenen die deze Kerstmiddag wensen mee te maken, worden verzocht zich vóór 13 december op te geven bij één der kerkeraadsleden. Voor eventueel vervoer zal worden gezorgd. VERKIEZING NOTABELEN Vrijdag 11 december zal er bij de Ned. Herv. Kerk in Sprang 's avonds van half 8 tot half 9 stemming plaats hebben voor de verkiezing van twee notabelen. Aftredend en herkiesbaar zijn de heren P. Huis man en W. v. d. Schans. KERSTAVOND VERENIGINGEN Donderdag 17 december zal door de gezamenlijke Ned. Herv. verenigin gen in Sprang een Kerstavond wor den gehouden in het Herv. Jeugd centrum; aanvang half 8 Door de mannenvereniging zal een onder werp worden ingeleid dat in het teken zal staan van het grote Kerst gebeuren; de vrouwenvereniging zal haar bijdrage leveren door het zin gen van enige kerstliederen, terwijl de meisjesvereniging zal zorgen voor een declamatorium en ook de kna- penvereniging zal medewerking ver lenen. Alle leden van alle vereni gingen worden verzocht deze Kerst avond bij te wonen. NAAR INNSBRUCK De Sprang-Capellenaar Hans van Beek gaat op uitnodiging voor een week naar Innsbruck, om daar deel te nemen aan enkele wedstrijden. Dat Hans aan deze wedstrijden kan deelnemen, dankt hij vooral aan z|n supportersclub. De wedstrijden in Innsbruck zijn een goede training voor de nog te verrijden selectie wedstrijden voor deelname aan het nationaal kampioenschap schaatsen rijden, dat op 9 en 10 januari a.s. wordt gehouden. In de tweede helft van deze maand gaat trainer Ben de Wit uit Eindhoven met zijn jongens op eigen kosten voor 14 dagen naar de bekende ijsbaan te Inzeil, om daar de laatste hand aan de training te leggen voor bovenvermeld kam pioenschap. Sprang-Capelle Woensdag zal 't 50 jaar geleden zijn dat de Chr. Be sturenbond Sprang-Capelle, de plaatselijke vakbeweging van het Chr. Nationaal Vakverbond, werd opgericht. Van een besturenbond met een drietal plaatselijke afdelin gen met een honderdtal leden, is deze in die jaren uitgegroeid tot 'n beweging met een 8-tal afdelingen van bij het C.N.V. aangesloten bon den met meer dan 800 leden. In de crisistijd der dertiger jaren, alsook in de jaren na de bevrijding, werd door de thans jubilerende cen trale der plaatselijke christelijke vakbeweging veel nuttig werk in t belang van de leden verricht. En ook thans staat het bestuur van de Chr. Besturenbond Sprang-Capelle, onder leiding van haar tegenwoor dige voorzitter de heer C. H. van Caem, nog steeds op de bres voor de belangen van haar leden en wordt o.m. veel nuttig werk ver richt voor de jeugd. Sinds enige tijd werd een afdeling Werkende Jeugd opgericht, die op nader te bepalen datum een speciale ontspannmgs- avond in het kader van het jubi leum organiseert. Door het bestuur werden in de afgelopen halve eeuw vele zgn. familie-avonden belegd, die zich steeds in een grote belang stelling mochten verheugen en men kan nog wel eens met heimwee te-, rugdenken aan deze geslaagde avon den met sprekers, film of toneel stuk, waarbij volle zalen genoten van het gebodene en waarin de band met alle huisgenoten van de leden tot uitdrukking kwam. Hier in is in de loop der jaren natuur lijk ook veel verandering gekomen en het is thans wel bijzonder moei lijk voor een dergelijke beweging de leden naar een samenkomst te krijgen. Dat wil echter niet zeggen dat het belangrijke werk voor het bestuur er minder om geworden is. Integendeel, het bestuur heeft han den vol werk om de belangen der leden te behartigen. In een speciaal voor de herdenking van dit 50-jarig jubileum te beleg gen samenkomst, wil het bestuur der plaatselijke christelijke vakcen trale a.s. woensdag 9 december om 8 uur in het gebouw van de Chr. Volksbond te Sprang, met een aan tal genodigden dit feit herdenken, waartoe de bestuursleden van de aangesloten afdelingen en ook en kele leden van de afdelingen in ver schillende leeftijden zijn genodigd, terwijl daarnaast eveneens uitnodi gingen zijn verzonden aan de plaat selijke kerkeraden en het gemeente bestuur. Na opening door de voor zitter, zal de secretaris, de heer A. v. d. Hammen, een overzicht geven van het werk- in de afgelopen halve eeuw en zal een der C.N.V.-bestuur- ders een toespraak houden. VEEMARKTSTRAAT 36 - 38 Telef. 04250 - 25287 PRESENTEERT VOOR internationaal programma. met Universal Show. Van, 8 tot 10 uur show, bestaande uit Trio, Duo, Solo, Striptease en Dans. SPAANSE ZANGER met zijn geweldige GRANADA en verder bekende Spaanse songs. DANSERES ZANGERES met begeleiding van het be kende Quartet Elke dag geopend van 22.00 tot 04.00 uur (ook 's zondags) 'BILJARTEN De heer H. Faro, lid van de B.V. H.M.S., gevestigd in café De Ruyter. heeft in Waalwijk de titel 3e kl. libre op zijn naam gebracht. Nadat hij eerst ongeslagen de voorwedstrijden hij ook in de finale ongeslagen te blij ven. Zijn algemeen moyenne was 3.16. ST. NICOLAAS MET ZIJN GEVOLG WAS DRUK BEZET St. Nicolaas heeft een druk week end achter de rug. Vrijdagmiddag was hij op bezoek bij de kinderen van de openbare kleuterschool Prinses Bea trix waar hij werd verwelkomd door de leidster en leden der oudercommis sie. Zijn volgende bezoek was bij de kinderen der openbare lagere school. Hier stond het onderwijzend perso neel alsmede ook enkele leden van de oudercommissie gereed om de Sint met zijn gevolg te ontvangen. Nadat eerst de ouders met hun kinderen die het volgende schooljaar de school zullen bezoeken een kort onderhoud hadden met de goed heilig man, ging het vervolgens naar de leerlingen der lagere school. De Sint had voor een ieder een goed woordje maar daar naast ook een leuk cadeau. 's Avonds was de Sint de gast van de jeugd van Wit-Zwart. In de kantine op het voetbalterréin stond het be stuur van Wit-Zwart gereed om de Sint te verwelkomen. Deze spoorde de jeugd aan tot goed, maar vooral tot sportief voetbal. Natuurlijk kreeg elk jeugdlid van de Sint een cadeau. Za terdagmiddag was het de beurt aan de Nadat de gemeenteraad van Til burg zich dinsdagavond ongeveer een uur lang in geheim beraad te ruggetrokken had, heeft zij met 25 stemmen voor en 3 blanco haar goedkeuring gegeven aan het voor stel van B. en W. van Tilburg om drs. A. E. N. de Vries, arts te Loon op Zand, tot direkteur van de GG en GD te Tilburg te benoemen. Oorspronkelijk waren 5 sollici tanten voor die funktie, maar 4 er van namen hun sollicitatie terug na het inwinnen van nadere informa ties over de inhoud van het direk- teurschap. Over dokter De Vries werden gunstige mededelingen ver strekt. In verband met de promotie van de arts uit Loon op Zand volgend jaar zal hij eerst medio 1971 aan zijn nieuwe funktie beginnen. Tot dan blijft de huidige direkteur, dr. W. Schaab de werkzaamheden verrich ten. VLIJMENAAR P. HUYBRECHTS STUDEERDE RECREATIE EN PLANOLOGIE Als een der eersten in de Langstraat- heeft de Vlijmenaar P. Huybrechts te Breda de studie „recreatie en planologie" voltooid aan het Neder lands Wetenschappelijk Instituut voor Toerisme. Hij was ruim 2 jaar geleden aan deze studie begonnen. Daarvóór had de 24-jarige heer Huy brechts zijn Mulo- en HBS-diploma behaald en deed een jaar lang de studie Sociologie te Tilburg. De Vlijmenaar heeft op verschillen de plaatsen gesolliciteerd. In Vlij men acht hij het krijgen van em plooi zeer gering. Eerder nog in Drunen, waar de recreatie een be langrijke plaats inneemt. Camping beheerder, research-werker bij een stedebouwkundig bureau, assistent van de recreatie-consulent bij 't mi nisterie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk enz. zijn mo gelijke toekomstige betrekkingen na de juist voltooide studie. Met verbazing lazen wij in de Echo van het Zuiden van 3 december en het Brb. Dagbl. van 4 december de artikelen naar aanleiding van de publikatie in uw clubblad „Neptu- nus". U geeft hierbij te kennen dat uw leden mogelijk in de war ge bracht zijn waar het de publikaties betreft ten aanzien van een OVER DEKT ZWEMBAD in Waalwijk. Daarom hebt u zich als nauw geïn teresseerden gewend tot de heer v. Heeswijk (wethouder van Sportza ken, oud-voorzitter en thans nog be. stuurslid van uw vereniging). Vreemd genoeg blijkt uit niets dat de heer Van Heeswijk gewag heeft gemaakt van de door het raadslid de heer De Groot gestelde alterna tieve mogelijkheden, noch van de brief van B. en W. d.d. 2 november 1970 opgesteld door een van de ou ders van ons Comité. Hierin werd eveneens een aantal andere moge lijkheden dan de .Hoefsvenplannen' genoemd. Het lijkt ons waarschijnlijk dat ook uw voorzitter, hoofdambtenaar ten Gemeentehuize, van die andere mo gelijkheden op de hoogte kon zijn. Uit het artikel in uw clubblad blijkt al dat de heer Van Heeswijk juist in verband met de voorbesprekingen niet alle details openbaar kon ma ken. Tóch presteert u het om on volledig voorgelicht de materie nu eens in zijn volle omvang aan de bewoners van Waalwijk te kunnen presenteren. Onder het hoofd „bouw bij Hoefsven enige oplossing" (Echo) wordt teruggegrepen op een informatie van nota bene 10 jaar geleden. Maar in die 10 jaar tijd is Waalwijk sterk veranderd. Nu ech ter deze artikelen in de pers zijn verschenen komt het de duidelijk heid, voorzover op dit moment mo gelijk, ten goede om ook enkele an dere mogelijkheden te belichten. De volgende zinsnede (Echo): maar als aan de wens van een Com bi-bad niet voldaan kan worden, is realisering van een overdekt zwem bad binnen nu en vijf jaren niet te verwachten en ook niet mogelijk, tenzij uit particuliere hulpbronnen. Het alternatief voor een combi-bad is dus in feite geen bad". Wij kunnen ons niet aan de indruk onttrekken dat, als de betreffende vergadering niet een bestuurs-, maar een algemene ledenvergadering ge weest was, nu niet met flinke kop pen in de kranten gestaan zou heb ben dat de zwemvereniging Waal wijk een Combi-bad bij 't Hoefsven van harte toejuicht. Wij ontvingen namelijk van 35 van uw leden en quêteformulieren terug, waaruit bleek dat niet minder dan 26 hier van tegen het Hoefsvenplan waren. De overige 9 hadden geen bezwaren. De moeilijkheden liggen volgens de wethouders Van Heeswijk en Van Eijl in de stichtingskosten van een nieuw te bouwen bad. Men is uit gegaan en gaat kennelijk nog uit van een bedrag van 1.700.000, 2.000.000,—. Even memoreren: de verbouwing en overkapping Hoefsven zal naar schating één miljoen gulden gaan kosten. Mogen onderstaande gegevens u na der informeren over andere moge lijkheden: MONNIKENDAM: Bad van 12& x 25 meter. Kosten: 695.000, HILVARENBEEK: (7200 inw.) wordt momenteel een enorm com plex gebouwd met o.m. een over dekt 10 x 25 meter-bad -f instruk- tiebad. Alléén het zwembadgedeelte zou ca. 1.000.000,kosten, aldus de bouwer. Het bad wordt deze maand geopend. DONGEN: Idem. Ook dit bad wordt deze maand geopend. 's-GRAVENZANDE: bad van 12x25 meter instruktiebad. Kosten: 920.000, HAARLEM; bad van 12^ x 25 m. Kosten: ƒ800.000,—. Dit zijn slechts enkele voorbeelden, die ook nader zullen worden onder zocht. Hilvarenbeek en Dongen zijn plaat sen die tegenwoordig zonder veel moeite bereikbaar zijn; wij advise ren u daar eens een kijkje te gaan nemen. Tussen uw bestuursvergadering en de publikatie daarvan in de plaat selijke bladen, heeft echter een ge meenteraadsvergadering plaatsge vonden. Tijdens deze laatste verga dering is de gehele problematiek „Overdekt Zwembad" verwezen naar de Zwembadcommissie. Onze konklusie op dit moment: Hoefsven is niet de enige mogelijk heid, doch een noodoplossing die slechts geschikt is voor een kleiner gedeelte van de Waalwijkse bevol king. Bovendien zou deze oplossing de realisering van een geschikt nieuwbouwbad in de weg staan voor jaren en jaren Het woord is nu aan de Zwembad commissie, het College van B. en W. èn de Gemeenteraad. Namens het Comité van Ouders. H. V.-H. KINDERBRILLEN, JE WEET WEL, VAN STASSAR- Q Leuke vlotte monturen voor kleine hippe dametjes, die trots zijn op de smaak van hun verstandige ouders. Degelijke, stoeisterke brillen met- onbreekbare glazen. Prettig van prijs en twee jaar gratis brilver zekering. Model „CONNY" 34,75 Stationsstr. 54 Waalwijk Telefoon 32648 kinderen van de bij de bestuurders- bond aangesloten afdelingen in de ge meente Sprang-Capelle. De voorzitter van de bestuurdersbond, dhr. Kom- mers, sprak een kort welkomstwoord tot de Sint. De Sint zei ook dit jaar weer graag naar Sprang-Capelle te zijn gekomen om ook nu weer in de gelegenheid te worden gesteld aan de kinderen een cadeau uit te reiken. Aan het slot dankte de heer Kommers de Sint voor zijn goede woorden aan de kinderen. DE SINT WAS BIJ DE JEUGD VAN NEO Woensdagavond hield NEO zijn jaarlijks St. Nicolaasfeest voor haar jeugd. Het eerste gedeelte van de feestavond werd verzorgd door de ge broeders Ramstijn met hun accor deonist de heer Versteeg. Verschillen de skechtsjes en liedjes die op de jeugd van toepassing waren, werden ten gehore gebracht. Ook de vele ouders die aanwezig waren hebben genoten van hun optreden. Om 9 uur verscheen St. Nicolaas niet zijn Pieten in de kantine. Nadat hij enke le vermaningen had uitgesproken aan enkele jeugdspelertjes, die zich niet zo netjes gedragen op het voetbalveld, kon hij overgaan tot het uitdelen van de cadeaus, welke hij had meege bracht voor de jeugd van NEO. (Van onze verslaggever) WAALWIJK - De Waalwijkse Muziekschool organiseert een viertal muziekuitvoeringen. Deze zgn. ad- vent-uitvoeringen zullen zowel door leerlingen als niet-leerlingen van de muziekschool gegeven worden. De toegang tot deze elk circa een half uur durende muzikale aktiviteiten is vrij. Het programma wordt maandag a.s. geopend in de Ned. Herv. Kerk aan de haven te Waalwijk. Daar wor den te berde gebracht een andante voor orgel (C. Franck), een kerstcan tate voor jeugdige muzikantjes (J. Wlytack) en variaties over een oud Nederlands kerstlied voor orgel (W. Mudde). Volgende week donderdag begint eveneens om half 8 's avonds, in de Bernadette kerk te Waalwijk de twee de uitvoering van de "advent-cyclus Ook daar wordt een kerstcantate voorgeschoteld, terwijl er voor orgel twee stukken van C. Franck, een pre ludium van J. S. Bach en een fughet- ta van J. Pachelbel zijn. Bijna hetzelfde programma met uit zondering van de twee orgelstukken van C. Franck, waarvoor in de plaats drie Inventionen voor orgel van A. de Klerk komen, zal maandag 14 de cember a.s. in de Antoniuskerk uit gevoerd worden. Als afsluiting van deze vrij unieke presentatie van de Waalwijkse Mu ziekschool zullen de jeugdige muzi kantjes op donderdag 17 december in de Clemenskerk voor het voetlicht treden. Zij brengen dan van Bach 'n preludium in d voor orgel en een deel uit partita "O Gott, du frommer Gott", van Pachelbel een orgel-fanta sia en uiteraard weer een kerstcanta te. De bezetting voor deze cantate be staat uit blokfluiten, dwarsfluiten, blokkenspellen, xylofoons, metallo- foons, trommels, slagwerk, verteller en kinderkoor. Aan de cantate liggen ten grondslag de kerstliederen Laat ons met herten reine, Ons is geboren een kindekijn, Haast U herders en Mechior en Balthazar. LENNY KUHR IN TILBURG Ook dit jaar organiseert reisbu reau De Magneet n.v. weer een grootste filmavond. Tijdens deze avond worden de nieuwste reisfilms vertoond, o.a. over de Canarische Eilanden, Spanje, Oostenrijk en Ita lië. Als speciale gast werd uitgenodigd Lenny Kuhr, bekend van het lied je „De Troubadour". Deze avond zal worden gehouden op donderdag lo december 1970 in de grote zaal van de Stadsschouw burg Tilburg, aanvang 20.00 uur. Kaarten zijn gratis verkrijgbaar bij Reisbureau De Magneet n.v., Heu velring 49 te Tilburg. Tel 04250- 34809.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 3