Een wens werd een mijlpaal in de gemeenschap van Loon op Zand WAALWIJK i OPENING SPORTZAAL DE NIEUWE DOELEN Rond de komende feestdagen zijn de diensten der Waalwijkse apotheken als volgt geregeld: 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN WOENSDAG 23 DECEMBER 1970 14 Overdracht door burg- Van Erp Rechten Jeugd Nieuwe naam Trefpunt Hef sfratsein De zaal i SM 100 jaar Kerkdiensten met Kerstmis en Nieuwjaar Brand in Turks pension te Waalwijk De spreekuren volgens afspraak geen praktijk Hockey Basketball LOON OP ZAND Onder belangstelling van een vrij groot gezelschap genodigden heeft zaterdagmorgen in het Cultureel Centrum van Loon op Zand de plechtige overdracht plaatsgehad van de nieuwe sportzaal "De Nieuwe Doelen" door burgemeester L. van Erp van Loon op Zand aan de stichting Het Cultureel Centrum. Hierbij waren aanwezig het voltallig college van Burgemeester en Wethouders, de gemeenteraadsle den, de onderwijsinspekteurs Van Loo en Otten, besturen van de sport verenigingen in de stichting Jeugdbelangen en vele bestuursleden van plaatselijke verenigingen. De realisatie van deze sportzaal heeft lang op zich laten wachten, maar door het gelijktijdig van start gaan van de sportontwikkeling in de Jeugdbelangen is men nu toe aan werkelijk 'n mijlpaal in de Loonse gemeenschap. Een sportzaal is nu werkelijkheid geworden waarnaar menigeen lang heeft uitgezien, niet alleen de schooljeugd maar ook de schoolvrije jeugd die hiervan een gretig ge bruik zullen gaan maken. Namens de stichting het Cultureel Centrum sprak de heer Van Esch de aanwezigen toe en schetste de moei lijkheden die de realisering van dit plan hebben voorafgegaan. Alles heeft heel wat voeten in aarde ge had. Zo werden er in 1962 en 1964 plannen gemaakt die niet pasten in de voornemens van de gemeente. Weer werd in november 1968 een nieuw plan ontworpen waarachter burgemeester Van Erp ging staan. Ruim een jaar later kwam de rijks goedkeuring af en konden de beno digde gelden voor de sporthal wor den verstrekt. Naar mate de tijd vorderde werden ook de plannen verwezenlijkt en zo kon in septem ber j.l. de zaal al door de scholen in gebruik worden genomen. De heer Van Esch bracht de burgemeester hartelijk dank voor zijn intense be middelingen, en kon het schoolbe stuur, het Oudercomité en de stich- tng Jeugdbelangen gelukwensen met dit resultaat, waarmede de jeugd het meeste gebaat zal zijn. Met veel praten is er veel bereikt aldus de burgemeester, die bijzon der veel waardering voor de jeugd heeft. Het is niet een eis van de moderne tijd, dat de jeugd grotere rechten heeft dan de ouderen, maar dat is altijd zo geweest. Zij maakt immers deel uit van de toekomst, en het is goed een verantwoording af te leggen bij het bereiken van een mijlpaal. De burgemeester sprak over de mogelijkheden die destijds het Patronaat bood voor de jeugd, ever de lichamelijke opvoeding op de basisscholen en over het plaats maken van de ouderen voor de jon geren in de onderscheiden besturen van sport- en andere verenigingen. "De gemeenteraad heeft steeds ge tracht prioriteit te geven aan plan nen en programma's voor opvoeding en ontwikkeling in de gemeente. Daaraan evenredig is de financie ringsmogelijkheid en het beroep dat zij doet aan de regeringsover heden. Het is goed werk dat hier is verricht omdat de schooljeugd en de na-schoolse jeugd aan bod is ge komen. Het ministerie Curema heeft de im pulsen van burgerij en gemeente Ier harte kunnen nemen. Met deze sportzaal is Loon op Zand rijk ge worden en kan het deelhebben in 't leven van anderen", zo zei de bur- gemeeseter. De heer Van Erp duidde op het vertrouwen, dat het meest binden de element is in de gemeente, dat samen moet gaan met standvastig heid van de aanvrager, de hoffe lijkheid bij de uitvoering van plan nen om hierdoor van mens tot mens samen te kunnen werken om iets te bereiken. Dan moet men nog re kening houden met de tijd van he den en met hetgeen men voor de toeokmst gaat verwezenlijken. Ad vies was ingewonnen bij de Stich ting Ruimte voor de Jeugd Rotter dam, om de zaal voor diverse spel- soorten geschikt te maken. Maar ook voor buitensporten vroeg de burgemeester de aandacht. Hier doelde hij speciaal op de aanstaan de aanpassing van de sportterreinen van de voetbalvereniging Uno Ani mo welke straks over twee grote speelvelden en twee oefenvelden zullen beschikken. Daarna droeg de burgemeester de zaal over aan het bestuur. De burgemeester greep ook in de geschiedenis terug en zei dat een jury een historische naam aan de zaal heeft gegeven. Het was de jeugdige Jan Damen die de naam "De Nieiuwe Doelen" heeft uitge dacht. De plaats waar de zaal nu staat is nabij de oude doelen van de plaatselijke oude gilden en schut terij. Het was een toponymisch ver antwoorde naam. Op een groot bord werd de naam onthuld. Mevrouw Van Erp overhandigde de winnaar een cadeau. De sprekers werden omlijst door het jeugdkoortje van Juffrouw Wil- lemien en de jeugdharmonie van So phia. De heer A. van Loo, inspek- teur lichamelijke opvoeding, sprak in het kader van de aanbieding van de Sportnota 1971 waarin de jeugd van Nederland alle aandacht krijgt en waaraan geen kosten worden ge spaard. De vrijetijdsmaatschappij biedt zeer veel mogelijkheden de sport uit te breiden en in te passen. Hiernaar moet gestreefd worden, al dus de heer Van Loo. In het leefpa troon, dat aan een verandering ten goede onderhevig is, zal een keer punt komen en sport en cultuur zul len goed verzorgd moeten worden wil een gemeenschap levenskracht bezitten. Recreatiesporten zijn er, het trimmen, dans en pressionisti- sche beweging, en creatief bewegen en beleven. De voorzitter, de heer J. v. Loos- drecht, sprak namens de stichting Jeugdbelangen, die een niet onbe langrijke inspraak had bij de tot standkoming van de sportzaalplan- nen. Zij heeft momenteel 300 leden welk zijn ondergebracht in een der sportafdelingen in deze zaal. De Jeugdbelangen zal nu haar zelfstan digheid blijven behouden. Zij heeft 20 uur per week de sportzaal in ge bruik. "Leef bij de tijd", zei de heer V. a. Hoven, namens de gezamenlijke siandsorganisaties van Loon op Zand. Hij kon namens hen een fraaie klok aanbieden welke in de zaal een plaatsje zal krijgen. Tevens zei hij dat de culturele vorming van de Loonse Jeugd weer een eind op de goede weg was. Tot besluit van deze overdracht dankte de heer van Esch alle sprekers en verzocht in kleine optocht voorafgegaan door de jeugdharmonie en de wandelclub naar de Nieuwe Doelen te trekken. Daar aangekomen werd burge meester van Erp verwelkomd en verzocht op de tribune plaats te ne men om de eerste bal te werpen in de nieuwe sportzaal. De bal werd opgevangen door de jongste kinde ren die mat-springoefeningen en vrije oefeningen maakten onder 'n zachte backgroundmuziek. Vervol gens gaf "Sport staalt Spieren" een Slavische dans ten beste. De volley balclub "Set Up" gaf een demon stratie. Daarna lieten de kleuters de Zevensprong zien. Er werden ritmische en toestel-oefe ningen gedaan. Ook Badminton kwam aan de trek ken bij de opening. Het was "de Verenmeppers" dat een demonstra tie gaf. De grootste kinderen gaven een demonstratie keurturnen van de vereniging "Kunst en Kracht" van Waalwijk met medewerking van S.S.S. Loon op Zand. Om deze openingsdag te besluiten werd een vlaggegroet gebracht. La ter op de middag werden de demon- stiaties herhaald en zondag was de zaal geopend voor allen die er een kijkje in wilden nemen. Al bij al een grote kollektie ver enigingen voor oud en jong Loon op Zand bijeengebracht in de Stich ting Jeugdbelangen. De sportraad is gelukkig dat nu de sport beoefend kan worden zowel voor de school jeugd als voor de na-schoolse jeugd en dat nu veel accommodaties zijn geschapen met de ingebruikname van De Nieuwe Doelen, het tref punt in Loon oP Zand. Het nieuwe gebouw bevat een sportzaal van 286 m2 met een ob- stakelvrije hoogte van 7 meter. Er zijn twee kleedlokalen van elk 32 m2, twee waslokalen met 6 douches; beide waslokalen kunnen tot één wasruimte gemaakt worden. Boven de kleedruimte is een tribune voor 200 toeschouwers. Beneden is een bergruimte voor toestellen en een EMBO-kamer (ook voor administa- tie doeleinden in gebruik. De bouwkosten van deze zaal be droegen 460.000. Vermeldens waardig is nog dat bij de opening de directie van de N.V. Jarino uit Ro den aanwezig was. Zij werd door burgemeester van Erp hartelijk dank gebracht voor de vlotte wijze van aflevering van deze zaal. Ook de onderaannemers mocht hij felici teren, maar niet minder de Loon op Zandse bevolking met deze aan wist. AKTIEPROGRAMA NVV - NKV - CNV Donderdag j.l. hield de Christe lijke Besturenbond van Waalwijk een ledenvergadering in het Wil lem van Oranje College, waarin het ontwerp aktie-program van de drie samen werkende vakbonden NW, NKV en CNV werd bespro ken. Door het hoofdbestuurslid van het CN'V, de heer Moes, werd aan a hand van enkele schema's een duidelijke uiteenzetting gegeven van het aktieprogram voor de ja ren 1971-1975 en tevens wat de fi nanciële konsekwenties hiervan zijn. Tevens werd nog een over zicht gegeven van de drie alterna tieven, die door de vakbonden werden opgesteld en welke voor verwezenlijking vatbaar zijn. Na een geanimeerde bespreking werd door de aanwezige leden nog hun keuze bepaald elk van de drie mogelijkheden het beste voor verwezenlijking in aanmerking komt en tevens wat naar hun me ning als voornaamste voorzienin gen moet worden aangemerkt. AGENDA Woensdag 8 uur: repetitie man nenkoor in De Twee Kolommen. Voor dameskoor geen repetitie. WlOb Het was een hele bedrijvigheid bij de officiële opening en ingebruik name van de nieuwe sportzaal te Loon op Zand. Op de foto-inzet links boven staat burgemeester L. van Erp gereed de eerste bal te werpen. Traditiegetrouw wensen wij U reeds gezellige Kerstdagen en een voorspoedig Nieuwjaar. LUXE BAKKERIJ Grotestraat 309 Waalwijk - tel. 32617 AANRIJDING Op de hoek GrotestraatHugo de Grootstraat in Waalwijk had zondagmiddag een aarijding plaats tussen twee personenauto's, waar bij de inzittenden met de schrik vrij kwamen. Er ontstond aanzien lijke materiële schade. De bestuur der van de auto, die vanuit de Hu- go de Grootstraat de Grotestraa inreed, J. P. uit Waalwijk verleen de daarbij geen voorrang aan de bestuurder van de andere auto, Van E. OPENSTELLING POSTKANTOOR Op 24 en 31 december a.s. zal het postkantoor in de Grotestraat na 17 uur voor het verrichten van ALLE -soorten handelingen gesloten zijn. De openstellingstijden van de post agentschappen in Baadwijk, Besoy- en en Pastoor Kuypersstraat onder gaan GEEN wijziging. WAALWIJK PAROCHIE ST. JAN Kerstdagen Donderdag 24 december: 's avonds 10 uur Nachtmis; 's nachts 12 uur Nachtmis. Vrijdag 25 december le Kerstdag: 9 uur Dageraadsmis; 11 uur Dagmis; 3 uur Kerstspel en Kerstliederen door kinderen; geen Avondmis. Zaterdag 26 december 2e Kerstdag: half 9 geen H. Mis; 10 uur Hoogmis; half 12 H. Mis; 's avonds 7 uur H. Mis. Nieuwjaar Donderdag 31 december: 's avonds 7 uur H. Mis. Vrijdag 1 januari Nieuwjaarsdag: half 9 H. Mis; 10 uur Hoogmis; half 12 H. Mis; 's avonds 6 uur H. Mis. PAROCHIE ST. CLEMENS Kerstdagen Donderdag 24 december: 's avonds 8 uur kindernachtmis; 10 uur Nachtmis; 12 uur nachtmis. Vrijdag 25 december le Kerstdag: half 9 Dageraadsmis; half 11 Dagmis; 12 uur geen H. Mis; geen avondmis. Zaterdag 26 december 2e Kerstdag: half 9 H. Mis; half 11 H. Mis; 12 uur geen H. Mis; 's avonds om 7 uur H. Mis. Nieuwjaar Donderdag 31 december: 's avonds 7 uur H. Mis. Vrijdag 1 januari Nieuwjaarsdag: half 9 H. Mis; half 11 H. Mis; 12 uur H. Mis. PAROCHIE H. BERNADETTE Kerstdagen Donderdag 24 december: 's avonds 9 uur Nachtmis; half 12 Nachtmis. Vrijdag 25 december le Kerstdag: 9 uur kinderviering; half 11 H. Mis; 12 uur H. Mis. Zaterdag 26 december 2e Kerstdag: 9 uur H. Mis; half 11 H. Mis; 12 uur H. Mis; 's avonds half 7 H. Mis. Nieuwjaar Vrijdag 1 januari Nieuwjaarsdag: 9 uur H. Mis; half 11 H. Mis; 12 uur H. Mis; 's avonds half 7 H. Mis. PAR. H. ANTONIUS VAN PADUA Kerstdagen Donderdag 24 december: 's avonds half 10 H. Mis; 's nachts 12 uur Nachtmis. Vrijdag 25 december le Kerstdag: 7 uur H. Mis; kwart over 10 H. Mis; half 12 H. Mis; 's avonds 6 uur H. Mis. Zaterdag 26 december 2e Kerstdag: 9 uur geen H. Mis; kwart over 10 H. Mis; half 12 H. Mis; 's avonds half 7 H. Mis. Nieuwjaar Vrijdag 1 januari Nieuwjaarsdag: 9 uur H. Mis; kwart over 10 H. Mis; half 12 H. Mis; 's avonds 6 uur H. Mis. PAR. MARIA ONBEVL. ONTV. Kerstdagen Donderdag 24 december: 's avonds 8 uur H. Mis; 12 uur Nachtmis. Vriidag 25 december le Kerstdag: half 8 H. Mis; 10 uur Hoogmis; half 12 H. Mis; geen avondmis. Zaterdag 26 december 2e Kerstdag: half 9 H. Mis; 10 uur Hoogmis; half 12 H. Mis; 's avonds 6 uur H. Mis. Nieuwjaar Donderdag 31 december: 's avonds 6 uur H. Mis. Vrijdag 1 januari Nieuwjaarsdag: half 9 H. Mis; 10 uur Hoogmis; half 12 H. Mis; geen avondmis. WAALWIJK Om 5 uur zon dagmiddag werd brand gemeld, die uitgebroken was in 't pand Loeff- straat 55 te Waalwijk, waarin een twintigtal Turske gastarbeiders in pension verblijven. De brandweer die snel ter plaatse was kon het vuur beperken tot de vliering waar goederen opgeslagen lagen. Door dat het vuur overigens met twee •spuiten bestreden werd, raakte 't overige deel van het gebouw door de opgelopen waterschade voor verder wonen ongeschikt. De oor zaak van het op de vliering ont stane vuur die dan ook geheel uit brandde, is nog niet bekend. Het pension Home of Silence staat on de hoek van de Loeffstraat met de Veldsteeg. De heer Maas, eigenaar van het TuVkenpensioji was niet hoog verzekerd tegen brandschade en in het geheel niet tegen bedrijfsschade. In de nacht van zondag op maandag werden een aantal Turken ondergebracht in het gemeenschapshuis te Baard wijk, terwijl het Rode Kruis Sleeu- wijk voor de nodige dekens e.d. zorgde. Het grootste deel van de Turken werkt bij de chroomleder- fabriek De Amstel. Maandag en gisteren is hard gewerkt aan lan ger durende oplossingen voor de gerezen huisvestigingsmoeilijkhe- den. le Kerstdag dienst: Ap. Pollmann 2e Kerstdag dienst: Ap. Pollmann Zondag 27 december dienst: Ap. Pollmann Nieuwjaarsdag dienst: Ap. Nijman Zaterdag 2 jan. v/a 13.00 uur: dienst: Ap. Nijman Zondag 3 januari dienst: Ap. Nijman APPELS WAALWIJK BREIDDE UIT Begin november is Appels Inter national N.V. Waalwijk opgericht. Appels International N.V. is houd stermaatschappij van Appels Transport en Expeditie N.V., Ap pels In- en Uitklaring N.V., Appels Haven- en Veem N.V. en Appels Onroerend Goed N.V. Deze oprichting is geschied om een verdere uitbouw van het Appels concern te garanderen en verder in goede banen te leiden. De constante groei van het Trans- port- en Expeditiebedrijf heeft ge leid tot een uitbreiding van het wagenpark in de tweede helft van 1970 naar 28 eenheden. Hetgeen een laadvermogen van ca 180 ton en een waarde van 114 miljoen gulden vertegenwoordigt. In de setkor van het Haven- en Veembedrijf mag een voortduren de toename van aktiviteiten wor den gekonstateerd. Om de grotere funktie als interna tionaal distributiecentrum te ga randeren is onlangs een nieuwe hal van 2000 m2 gebouwd, die zal die nen ter vergroting van de opslag ruimte voor partij goederen en voor douane-opslag.- De distributie van de goederen kan van hieruit over geheel Nederland cn Europa plaats vinden. In totaal wordt thans 8000 m2 ge- bruitk voor het distribueren der goederen. Een hal van 2000 m2 is geheel ingericht met palletstellin gen waardoor voor kleinere par tijen een zeer efficiënte benutting van de ruimte wordt verkregen. De totaal investeringen in hal en uitrusting bedragen ca. 550.000,-. Voor de direkte en verdere toe komst zijn nadere plannen in ont werp. van J. v. d. SCHEE Keel-, Neus. en Oorarts te Waalwijk zijn m.i.v. 4 januari a.s. alleen Afspreken telefonisch maan dag t/m vrijdag 13.0014.00 uur via St. Nicolaaszieken- huis te Waalwijk, tel. 33333. Op 30 december is er geen spreekuur. Van 24 december tot en met 1 januari Tandarts E. L. STEENS Burg. Smeelelaan 57 Waalwijk Collegae nemen op hun spreek uur voor spoedgevallen waar. CARNAVALSVERENIGING "DE VROLIJKE HOEF" Vrijdag 18 december j.l. had de carnavalsvereniging "De Vrolijke Hoef" weer een geslaagde rik- avond. De eerste prijs een kalkoen en een fles cognac werd gewonnen o'cor de heer B. v. Gelden. Ook werd er een geslaagde loterij ge houden waarvan de le prijs ook een kalkoen was die op lot 491 blauw is gevallen. Verdere prij zen 798 rose, 521 roze, 147 blauw, 781 roze, 49 blauw en 191 geel. Prijzen afhalen voor 31 december in café J. Hoevenaar, Grotestraat 31, Waalwijk. J ON GEREN SOCIëTElT L'ECURIE GAAT WEER DRAAIEN L'Ecurie, de Waalwijkse jonge- rensociëteit die enige tijd geleden plotseling in het niet verdwenen scheen te zijn, gaat weer draaien. Tweede Kersdag 's avonds om 8 uur worden de deuren aan de Gro testraat 202 te Waalwijk opnieuw geopend. Dit wordt in diverse aan kondigingen bekendgemaakt om dat het interieur een behoorlijke verandering ten goede ondergaan heeft. Als vernieuwingen kunnen dc kleurige verlichting en de en tourage genoemd worden. Opval lend is nu de grote bar die meer centraal in een eilandvorm in de soosruimte geplaatst is. De dans vloer is daardoor iets kleiner ge worden, maar kan de sfeer van het geheel bevorderen. De tweede bar vlakbij de nooduitgang en de zitjes zijn gebleven. Waarschijnlijk komt de garderobe ook boven, terwijl de entree beneden bij de ingang gesi tueerd wordt. De lidmaatschapsbe- wijzen blijven geldig, terwijl ver der iedereen, ook niet-leden, van harte welkom zijn. De data van volgende soosavonden worden nog bekend gemaakt maar het is wel de bedoeling dat L'Ecurie, nu ge rund door De Gecroonde Leersse, opnieuw deel uit zal gaan maken van het Langstraats soosleven. WAALWIJK—GEEL ZWART 1 Reeds op "3e Kerstdag" speelt 't eerste herenelftal van de KMHC zijn eerste oefenwedstrijd. Het Veghelse Geel Zwart uitkomend in de 2e klasse komt naar Waalwijk. Naast de onderlinge zaalhockeywed strijden een goede mogelijkheid om ervaring op te doen tegen hoger ge- klasseerden en tevens een noodza kelijkheid om - tenminste zolang de weersomstandigheden het toelaten het wedstrijdritme niet te verliezen, zodat na het gesloten seizoen de fraaie le plaats gehandhaafd kan blijven. Aanvang 14.00 uur in het Waalwijkse sportpark. Ook de da mes spelen tegen Geel Zwart, dat evenals KMHC uitkomt in de 2e klasse. Na afloop van de wedstrijden is er voor alle leden van de KMHC kerstborrel in het hockeypaviljoen. WSC—QUO VADIS: 41—58 In deze wedstrijd heeft WSC ge probeerd door veel op afstand te doelpunten en eventueel gevolgd door een goede rebound tot scoren te komen. Deze taktiek had ten dele succes, omdat Quo Vadis over een surplus aan techniek en spelinzicht beschikte. Na de rust ging WSC meer combine ren, zodat er meer gaten vielen in de verdediging van de tegenstander. Daardoor kon WSC nog enigszins terugkomen en kwam op een pun- tenaantal van 41, het hoogste in een wedstrijd gescoord tot nu toe. N.C.V.B. VOOR WAALWIJK E.O. De laatste bijeenkomst van dit jaar, "Kerst wijdingsavond" werd gehouden op woensdag 16 december in de sfeervol verlichte zaal van het Willem van Oranje College. De kerstliturgie was ook dit jaar weer voor de NCVB en de Chr. Platte landsvrouwen Bond, samengesteld door Hans Bouma. Er waren onge veer 135 leden en gasten aanwezig. De liturgie bestond uit declamatie, schriftlezing en zang. Hieraan werk ten mee Mevr. Van Wijk. Dit alles werd begeleid door fluit, zang en piano. Na de pauze vertelde Mevr. Van Wijk-Kieboom een kerstverhaal "En er warenHet geheel was een mooie afsluiting van het jaar 1970. Op 20 januari a.s. is de jaarvergade ring. Men hoopt dan het 15-jarig be staan te vieren. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: leren br. glacé hand schoen; kinderbril; soldaten jack; kinderwant; contactsleutel; zwart hondje; jonge bastaard; hond (ter rier); witte poes; bril; ggrijze poes; een paar br. glacé handschoenen; kinderknipbefurs; gouden broche; giijze plastic autohoes; rode kinder handschoentje; plastic zakjes met inh.; witleren jongenshandschoenen; grijze poes; twee autosleutels; sier- velg. Verloren: zwarte dwergpoedel; zwarte portemonnee met inh.; gou den schakelarmband (2x); porte- moonee; zwarte portemonee; zwar te bril; damesbril; regenpak; grijze stofjas; dames polshorloge; heren polshorloge; rood-kinderhandschoen tje; twee honden (chow chow en poedel); doublé armbandje; zwarte damestas met inhoud; glacé dames handschoen; klapbeurs. LEDENVERGADERING RKC Op 28 december zal er een tus sentijdse ledenvergadering gehou den worden door de voetbalver eniging RKC. Naast een aantal me dedelingen zal het agendapunt om te komen tot een noodzakelijke contributieverhoging door het be stuur aanhangig worden gemaakt. Men hoopt van de zijde van de le den op een grote opkomst. Café Elzenhoven vernieuwd Afgelopen week opende de heer J. Brok aan de Besoyensestraat te Waalwijk het geheel gemoderni seerde café annex cafetaria "El zenhoven". De oppervlakte van 't café werd niet vergroot, maar wel geheel aangepast aan de eisen des tijds. Naast het feit, dat er vele zitjes zijn, is er de smaakvol inge richte bar, waar het voor de cliën- tèle goed tooeven zal zijn. Boven dien kunnen degenen, die dat wen sen zich ontspannen door een par tijtje biljart te spelen. Ook de cafetaria heeft een zeer moderne inrichting en men kan er terecht voor allerlei snacks. Tij dens de officiële opening donder dagmiddag mochten de heer en mevrouw Brok zich verheugen in een grote belangstelling, hetgeen onder meer tot uiting kwam in het zeer grote aantal bloemstukken. Velen hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt, waaronder wet houder A. van Seters, om de heer en mevrouw Brok succes te wen sen met hun nieuwe zaak. Zoals gewoonlijk waren bij de verandering een aantal zaken be trokken. De verbouwing geschied de door de Fa. G. van Heesch en Zn., terwijl het betimmeringswerk gemaakt werd door de Fa. A. van Hilst. >De verlichtingsaanleg was in handen van de Fa. C. van Don gen. Het schilderswerk werd ge daan door de Fa. A. Hensen even eens uit Waalwijk.

Echo van het Zuiden | 1970 | | pagina 14