Handel in Manufacturen. Springveeren-i Paardenhaar-, Kapok' en Stroo-Matrassen, Bedden enz., Ontzwellingsdrank voor de Herkauwers. HOLLOW ATS PILLEN EN ZALF. Geïllustreerd Politie-Nieuws. AMER1KAANSCHE BOENWAS Kunstinrichting Knnstinrichting w. pelgrom, H. I. H. Prinses Wilhelmina der Nederlanden Je Katholieke Idéé, ran deze onderhoudende lectuur De Muziekbode, Muzikale Anekdoten, BILIARTFABRIEK. Prijs per flesch 2. II. W. liriiijs Zoon. c. F. CORDES, Gorinchem, Zusterstraat 425. Wed. W. L. Kuijk Zoon, Oppert 148, ROTTERDAM, zeer BILLIJKE PRIJZEN. In het Heeren Kleederen Magazijn van Schapenmarkt, DEM I-S A I S O N S, s-Hertogenbosch, WINTER-PALETOTS, pr- Een ruime keuze Heeren- en Kinder-Costumes en een rijken voorraad van Chambre-Cloaks. GEBROEDERS VAN HOUTEN, Langendijk,Gorinchem. Prijs per pakje 75 ct. Alleen echt te bekomen bij A. Wolffsky, Berlijn N., Weissenburger-straat 79. (rund en klein vee.) Bereid door Gebroeders Ménard, Uitvinders. Gezondheid voor iedereen. DE PILLEN Lever, Maag, Nieren en Ingewanden. DE ZALF Keelpijn, Bronchitis, Yerkoudheid en Hoest. E. F. EDEN, Uitgever, AMSTERDAM. Prijzen van THEE, bij D. J. DU CROO ZOON, te voor Meubels en Marmer SPIRITUS VERNISSEN. FOTOGRAFISCHE PIIO T O G RAFISCHE HET PORTRET Iedereen kan in het bezit komen Een Cent per dag. $xxxxxxxxxxxxxx$ r, Maasstroom I en II.' Stoombootdienst HEUSDEN—'s-BOSCH. Stoomboot u Neutraal.n DienstGorcum 's-Bosch. GorinchemHeusden. Winterdienst, KT 6 °ct0" Winterdienst. van af 9. bevindt zich oen groot, assortiment van af 10. Specialiteit tot het leveren van alsmede tevens voorhanden eone uitgezochte collectie Wollen, Katoenen on Fantasie DEKENS als ook nog oene rjjke kenze Piqué en Molton SPREI.IEN, tot do minst, mogelijke prijzen. liijviillcn en het zuiveren van VEEREN in den kortst inogelijken tijd. Door geneeskundigen aanbevolen, uitstekend middel tegen Long- en Keelziekten. (Tering, Asthma, Aandoeningen van het Strottenhoofd.) Verrassende gevolgen! De betrekkelijke Brochure wordt gratis toegezonden. H2ESEÜ33HHI Uitlegging over het nut van den Ontzwellingsdrank van Gebroeders Ménard. BS28SHSHBI Getuigschriften: BÜ het overmaken van 2.15 heeft de toe zending franco plaats. Hoofd-Dépöt,houder voor gehool Nederland de Heer SEGERS te Rosendaal N.-B. bij wien alle verdere inlichtingen zijn to bekomen, alsook bij de Depothouders Chr. Nijssc te 's lieer-Arendskerke, M. de Jonge CAz. te Kruiningen, P. M. Contant te Cadzand, Jos. Geeraerts te Westdorp en J.C.Klein te Sommclsdijk. Zuiveren het Bloed, en herstellen alle ongeregeldheden van de Zij geven kracht en gezondheid weder aan verzwakte Gestellen, en zijn onwaardeerbaar tor genezing van alle Kwalen eigen aan 't vrouwelijk geslacht, onverschillig van welken leeftijd. En onbetaalbaar voor Kindoren van eiken ouderdom. is een onfoilbaar geneesmiddel voor kwade Boenen, zwerende Borsten, verouderde Wondon, Zworen en Etterbuilen Het is beroemd ter gonozing van Jicht, Rhumatiok, en onvergelijkbaar voor Aamborstigheid Ter genea-ing van Kliergezwellen en alle soorten van Huidziekten heeft zij goene mededinger, en geneest botooverend, saamgetrokken en stijve gewrichten. Alleen bereid in Thomas Holloway's Etablissement, 78, New Oxford Street, Londen, voorheen 533 Oxford Street. En worden verkocht in Potten en Doozen van ls H/gcb» 2s 9d., 4s 6d., lis, 22s en 33s en ver krijgbaar bij alle medicijnen-verkoopers door de geheele wereld. Koopers gelieven het Etiqnet van iedere Doos en Pot te onderzoeken. Indien het adres, 533, Oxford Street, er niet staat, zoo is het bedrog. Voor één gulden en vijftien cents ontvangt men deze Courant TWEEMAAL per Per Va KG. 0.70. - 0.80. - 0.90. - 1 - 1.10. - 1.25. - 1.50. - 1.75. - 2. Goed ordinair Vrij goed, frisch Goed en frisch Zeer goed Zeer goed, zwaar, Rijp, iofs geurig, Rijp en geurig Fijn en Geurig Extra fijn en geurig Bij 2Va KG. 5 bij een kistje 10 korting. 's BOSCH, aan de Parade. Specialiteit in Vergrootingen naar kleine Portretten in Kooldruk (onveranderlijke Foto grafie), Crayonteekening, Aquarell en Olieverf, in alle verlangde formaten. Aan het Atelier bestaat d a g e 1 ij k s gelegenheid tot po seeren. Opname met het instantané procédé. N.B. Tweemaal bekroond met Zilveren Medailles voor Vergrootingen en andere Fotografiën. 3jES3p"~ Des Zondags wordt het Atelier om half een gesloten. VAN Aan hot Atelier bostaat dagelijks gelegenheid tot poseeren. Opname met het Instantané procédé. Specialiteit in vergrootingen naar kleine portret ten in kooldrnk (onveranderlijke photografie). Crayonteekening, Aquarel en Olieverf in allo ver langde formaten. ^lOCIOOOCXXXlOCXXK^ wordt als gratis premie aangeboden aan alle abon- nés op don negentiende jaargang van die een schat van nuttige en aangename leetuni en honderden fraaie gravures bovat. voor zich en zijn gezin tegen de geringe opoffering van Bij don Uitgever dezes is de inteekening open gesteld op cn ligt een eerste nummer ter inzage van Maandblad voor Toonkunstenaars en Vrienden der Muziek, gewijd aan de bevordering dor Toonkunst en in het bijzonder aan de belangen dor Noderlandsche muzikale vereenigingon, zooals Harmonie-, Fanfare- en Zanggezelschappen. Uitgever M. J. H. VAN KESSEL te Heerlen. Abonnementsprijs 50 CENT per kwartaal. ANTON. Prijs 0,30 Franco per post 0,32. Ligplaats te Hensden, buiten de Wijksehe Poort. 's Bosch, Kanaal, b/d Ortheusche Brug. Van Honsden, vm. 6.30 (Dinsdag en Vrijdag 6 nro.) 's-Bosch, nm. 2 uur. Aangevangen 3 October. Van Gorcum naar s-Bosch's morgens 6 unr. Aan komst te 's-Bosch ruim 9 nnr. Van s-Bosch naar Gorcum, 's namiddags 1 uur. Aan komst to Gorcum circa 4 nnr. (Correspondeert op de boot van 4.45 naar Dordt.) Voor de Bosscho Markt: Van Gorcum naar s-Bosch op don lu en 3n Woensdag der maand omstreeks 4 n. EXTRA DIENST: Des Maandags 's morgeus van s-Bosch circa 5 unr. Aankomst te Gorcnm ruim 8 nnr. Des Maandags 's namiddags van s-Bosch 2.30 uur. Aankomst te Gorcnm ruim 6 nnr. Van Gorcum naar ''s-Bosch, 's Maandags 's morgens 10.30, na aankomst dor boot van Dordt en Rotterd. Alleen des Zaterdags van s-Bosch niet verder dan Veen. Van Veen naar s-Bosch te 3 uur. Stoombootreederij L. de Beer Co. In correspondentie en rechtstreeks verkeer met de Stoombootreederij Fop Smit Co. (Force majeure voorbehouden.) Van Heusden naar Gorinchem. Maandag: voorm. 3, ca. 4.30, ca. 6.30, ca. 8 nnr, nm. ca. 1.15 ca. 3 uur. (In eorresp. vm. 5.15, 6.30, 10 u., naar Rotterdam, 4.45 naar Dordt.) Overige dagen: voormiddag 7.30, namiddag ca. 1 uur. (In corres pondentie voorm. 10, nam. 3 naar Rotterdam.) Van Gorinchem naar Heusden. Maandag: voorm. ca. 5, ca. 6.30 en ca. 11.30, nam. 1, ca. 3.30 en ca. 5 n. na aankomst der boot van 9 u. vm. en 2 n. nin. uit Rotterdam. Overige dagen: voorm. 9 nnr, namiddag 5 nnr, na aankomst der boot nit Dordt van vm. 7.30, en nm. 2 nit Rotterdam. De dienst Maandags 3 uur uit Heusden corres pondeert niet -ep de boot van 4.45 naar Dordt en Rotterdam. Stoomboot „Stad Heusden." Kaatsheuvel—Heusden—-Rotterdam. AFVAREND Maandag, s morgens Van Kaatshouvel 's morgens 2. Waalwijk 3. Hensden 5.30 Woudrichem 7.15 Gorinchem 8. Sliedrecht (Middenvoor) 8.45 Dordrecht 9.15 Rotterdam 10.30 Te OPVAREND: Maand, en Dinsd. 1.40 Van Rotterdam 'snam. Dordrecht 3. Sliedrecht (Middenveer) 3.20 Gorinchem 4.30 v Woudrichem 4.45 Heusden 6.30 Waalwijk 8. Te Kaatsheuvel 9, Ov. werkdagen, 3.30 4.30 7.15 8.30 9.— 9.45 10.15 11.30 weri.d, 12.40 2.— 2.20 3.30 3.45 6.— 7.30 8.30 J. J. SONDEBEGGER, De ontzwellingsdrank van Gebroeders Ménard is geschikt en onfeilbaar om de zwelling bij de herkauwers tegen te werken wij behoeven deze kwaal niet te beschrijvenieder landbouwer of eigenaar van vee weet ongelukkiglijk maar al te zeer dat het eene der gevaarlijkste kwalen is en bijzonder een van diegene, welke aanstonds moeten worden tegengewerktzoodra men ze bemerkt. Inderdaad deze vreeselijke kwaal in het begin aangegrepen met toediening van den voorgeschreven geneesdrank, is oog en- blikkelijk bestreden, terwijldoor het te lang wachten, wanorde in de ingewanden wordt teweeggebracht, en zelfs den d»od zou worden veroorzaakt, indien men het hierboven aangegeven onfeilbaar middel niet zou gebruiken. liet is dus gelukkig voor den landbouwer en den vetweider dat men deze kostbare uitvinding gedaan heeft. Geen vrees meer om zijn vee in de weiden te laten grazen of het te voederen ofte vetten met kool, knollen, aardappelen, mais, erwten en boonen enz. Indien het vee een van deze verderfelijke voedsel» gegeten heeft en men het bemerkt dat een of meer der beesten ge zwollen zijn, dan neme men onmiddelijk zijn toevlucht tot de flesch, die hem aanduidt, door het opschrift, de manier van het te gebruiken; en geeft aan het beest de aangegeven hoeveelheidwelke geheel gereed is. Vijf of tien minuten daarna verdwijnt de opzwelling en het dier mag naar zijn werk of eten teruggaan. Dus ieder verstandig vee-bezitter, dit; zijn voordeel betracht, zal zich altijd van één of meer Jlesschen voorzien, om het gevaar dat hem boven het hoofd hangt, aanstonds te kunnen afweren Ik ondergeteekende, Gerardus Verhulst, landbouwer en grondeigenaar te Rosendaal Nd.-Bt., verklaart de ontzwellings drank van de heeren Gebrs. Ménard gebruikt te hebben aan een mijner dikstaande koeien en verzekert dat het dier eenigen tijd na de ingeving volslagen gimczen was en den volgenden dag ge heel tot zijne melkgeving was teruggekomen. Rosendaal, 16 Maart 1884. (Get.) G. Verhulst. De ondergeteekende, Johannes van Achtmaal, landbouwer en grondeigenaar te Hulsdonk onder Rosendaal, verzekerde ont zwellingsdrank van de. heeren Gebrs. Ménard te hebben ingege ven aan een koe, welke na verloop van drie kwartier geheel ge nezen was. Dank aan den hoofd-depóthouder, daar hij ons bij tijds in de gele enheid stelt, zulk een onmisbaar geneesmiddel te verschaffen: Rosendaal, 9 Mei 1864. (Gel.) J. van Achtmaal De ondergeteekende, Jan Jongeneelen, landbouwer en grond eigenaar te Kalsdonk onder Rosendaalverklaart de ontzwel lingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben ingegeven aan een jaarlingsche vaars, welke na verloop van 20 minuten geheel hersteld was. Rosendaal, 12 Mei 1884. GetJ. Jongeneelen. De ondergeteekende, Jan Zwanen, landbouwer en grondeige naar te Zegge, gemeente Rucphen, verklaart de ontzwellings drank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben toegediend aan een koe, welke na 10 minuten geheel hersteld en tot hare melk geving was teruggekomen. Zegge, 5 Mei 1884. (Get.) J. Zwanen. De ondergeteekende, J. van Hekelen, verzekert de ontzwel lingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard gebruikt te hebben aan een tweejarige vaars, welke na verloop van een halfuur geheel hersteld was. Hartelijk dankbaar voor zulk een onmisbaar middel. Wouw, 22 Mei 1884. Get.) J. van Eekelen. De ondergeteekende, Jac. van Roomen, stalhouder en land bouwer te Rosendaal (N.-B), verklaart de ontzwellingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben toegediend aan een dik staande koe, welke na verloop van 20 minuten hersteld en tot hare melkgeving geheel v)as teruggekomen. Rosendaal, 6 Mei 1884. {Get.) Jac. van Roomen. De ondergeteekende, Wed. Uittewilligen, grondeigenares te Kruisland onder Steenbergen, verklaart de ontzwellingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben toegediend aan een jaarlingsche os, welke na verloop van een half uur geheel her steld was. Tevens dank aan den hoofd-depóthouderwelke ons door zijne tusschenkomst, zulk een kostbaar geneesmiddel ver schaft. Kruisland, 27 April 1884. (Get.) Wed. Uittewilligen. De ondtrrgeteekende, Marijn de Hijs, landbouwer en grond eigenaar te Kruisland onder Steenbergen, verklaart de ont zwellingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben toege diend aan een kalf, welk na verloop van l/4 uur volslagen genezen was. Kruisland, 19 Mei 1884. Get.) M. de Nijs. Wil men een onderhoudende Courant lezenen platen heihen, dan abonneere men zich op de goedkoopste Geïllustreerde Courant in Nederland. Op het week, gedurende drie maanden franco aan huisieder nomm.er bevat de belangrijkste gebeurtenissen op Justitie- of Politie gebied, en een of meer platen, op de voorvallen betrekking hebbende. Als men zich nu abonneert ontvangt men de nommers die nog in deze maand verschijnen GRATIS. Deze Boenwas kleeft niet, laat geen vette streepen na en is onmiddellijk glanzendze is de beste tot heden bekend en wordt verkocht in Jleschjes a 17 Va Cent. Deze Vernissen zijn in kleine jleschjes voorhanden en zijn zeer geschikt voor het vernissen van Orna menten van Meubels, Bronzen en Koperen voorwerpen, Etiketten enz., dus voor huishoudelijk gebruik zeer aan te bevelen. Verkrijgbaar bij Handelaren in Verfwaren en Vensterglasbekroond op de Internationale Tentoonstelling te Amsterdam 1883. DEPOTHOUDERS voor de Amerikaansche Boen was en Spiritus- Vernissen gevraagd, tegen ruim rabat. 's-Bosch, Postelstraat. Tegen toezending van ƒ3.40 ontvangt men franco door het geheele Rijk 6 jleschjes Amerikaansche Boen was en 5 Jleschjes verschillende Spiritus- Vernissen, met penseel en en gebruiksaanwijzing. Ook 12 jleschjes Boenwas franco tegen verzending van f 2.10. In depot te Heusden bij J. Boeren. Waalwijk W. Bavens. VAN Bij de uitgevers KüPPERS LAUREY te Haarlem, is zooeven verschenen en alom verkrijgbaar gesteld een werkje getiteld: verzameld door Canards, curiositeiten, kluchtige voorvallen uit het leven van beroemde musici, geestige en sarcastische uitdrukkingen, grappige gezegden, snedige extemporés, een en ander op de muziek betrekking hebbende, zie daar de inhoud van dit koddige, van humor en satire overvloeiende boekje, welk de lachspieren zijner lezers ongetwijfeld in voortdurende beweging zal brengen. Alle Werkdagen Extra diensten'. Op Bossche markten (den lu' en 3n Woensdag van elke maand), 5 ure 's morg. OP WERKDAGEN:

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1886 | | pagina 4