1 G. 1. lit Arts. Ikrirlii van iuzcl P. DOLK ZOON. GLAS. te SLIK Donderdagen 3 en 17 Februari 1887,v/ni 10 nur, derden Februari 1887, DEURPLATEN. RECHTSZAKEN. BURGERLIJKE STAND. 323ste Staatsloterij. Gemengd Nieuws en Allerlei. MARKTBERICHTEN. AD VERTENT IEN. Gevestigd te Heusden, als Geneesheer, Spreekuren van 122 uur. )e Notaris A. J. IIEOMlil, te Almkcrk, verkoopen: 3.99.20 Ilect BOUW- en WEILAND, onder Dussen, in den ZIIPolder en 2 H UI- ZEN met E RVEN, BOOM GAARD en HAKHOUT te Emmikhoven, samen groot 46.73 Aren. Dondsrdagsn dsn 27 Januari Spiegel- en Vensterglas. ROTTERDAM. Mousseline-, Gekleurd-, Lenzen- en Patrijspoortglazen. tl Het is ons eene aangename behoefte ook namens onze Kinderen onzen oprechten dank te betuigen aan de vele vrienden en bekenden, die ons hunne hartelijke en zeer gewaardeerde deelneming hebben be- betoond met het gouden feest, door ons gevierd. Tevens onzen hartelijken dank aan allen, die hebben bijgedragen aan de prachtige cadeaux. J. H. PRILLEVITZ. S. E. PRILLEVITZ—Kruit. W ij k 20 Januari. De Notarissen 1JE KLEIJN to Grox'incheixi, en zullen te Dassen, ter herberge „den Boerendans/' in 't openbaar veilen en NotaïdT VAN MEERTEN te Andel, zal in het Veerhuis van B. Bouman aldaar, op en telkens des voormiddags elf ure, in het openbaar VERKOOPEN: Een HUIS, SCHUUR, TUIN en BOOM GAARD te Andel, sectie A. nos. 663, 664, 665 en 668, groot 20 aren 10 centiaren. Te aanvaarden 1 Mei 1887. Cathedraal-, Mat-, Geribd-, RUW SPIEGEL-, daarin hfet lijk èè»ur vrouw lag. Een onderzoek, onmiddellijk, door den veldwachter ingesteld, bracht aan het licht, dat het dat van Meintje Jansen was, eene oude vrouw van 60 a 70 jaren, in het dorp algemeen bekend. Haar huisje stond open, de lamp brandde nog, het bed was opgeschud, zoodat men vermoedt, dat zij voor het naar bed gaan haar koffieketelfje, waaruit zij nog iets ge nuttigd had, heeft willen schoonmaken, maar zoo doende den dood heeft gevonden. De woning van A. K. v. d. Veen te Jubbega (Pr.) D d ;or het omvallen van eene petroleumlamp met al het huisraad eene prooi der vlammen geworden. De vrouw, die den vorigen dag bevallen was, is met haar zuigeling met moeite aan de vlammen ont komen. Niets was veizekerd. Bij Assen viel een schaatsenrijder, de 26-jarige E. E die met zijn meisje een kijkje was gaan nemen naar de aldaar gehou len hardrijderij, zoo hevig dat hij kort daarna thuis, te Zeijerveen, is overledeu. Een hartader moet bij den val gespron gen zijn. Bij een hardrijderij te Wolvega is een meisje van 15 jaar bij het tegenrijden ge vallen. Zij is reeds overleden. Te Kralingen kwam een turfverkooper, die zijn paard bij de teugels stapvoets geleidde, in aanraking met een melkwagen. Hij werd tusschen de beide wagens zoodanig geklemd dat een paar ribben werden gebroken. De jager J. de Bakker te Groot Zundert liep met een geweer onder den arm op het ijs langs struikgewas. Dc haan raakte vast in een struik, waardoor het geweer afging. Het schot drong hem door den pols en verbrijzelde het onderste gedeelte van den arm. Hij is in het Ii.-K. gasthuis te Breda opgenomen. Te Oud- Beierland heeft een man, met een kind spelende, een gulden ingeslikt. Bij het eten voelt hij het geldstuk, maar hij heeft er anders vooralsnog weinig last van. De groote, lang verwachte Woensdag was daar, dat op de banen te Slikkerveer om den eerepalm, om bet meesterschap van Nederland door heeren liefhebbers zou worden gereden. en de dooi was ingetreden. De deelnemers welke zich hadden laten inschrijven en bijgevolg aan de loting deelnamen, waren niet weinigen zij waren 37 in getal en met velen hunner konden we reeds Dinsdagavond kennis maken, doordat zij bij de loting, welke in het restaurant Stroomberg plaats had, per soonlijk tegenwoordig waren. Het speet ons niet de moeite ge nomen te hebben de loting bij te wonen, want het was niet onaardig hen zoo gezellig bijeen te zien, die mannen welke heden elkander om het felst de zege zouden betwisten. Laten wij hier hun namen noemen, zooals ze ons bij de loting be kend werden we zullen hen plaatsen op volgorde der nom- rners welke hun werden toebedeeld. Het zijn de heeren1. Groleman, uit Drontheim 2. J. H. Taconis, uit Heerenveen 3. H. van Giffen, uit Leiden; 4. P. Emans, uit Helmond; 5. C. M. de Wit, uit Dieren 6. H. van Blominenstein, uit Apeldoorn; 7. Waldfried, uit Christiania 8. Jhr. Verheijen, uit 's Hertogeubosch9. Straathuis, uit Hamburg; 10. Charles Tebbit, uit Engeland; 11. M. S. Lingbeek, uit Groningen 12. P. H. den Hollander, uit Nieuwer-Amstel13. D. P. de Vries, uit Nieuwer-Amstel; 14. T. Abbring Hingst, uit Sneek15. J. H. Eaber, uit Delft; 16. C. J. Niemeijer, student te Leiden 17. P. de Vries, uit Leeuwarden 11. Arnold Tebbit, uit En geland19. G. van Nauta, uit Hindeloopen 20. S. van der Lei, student te Amsterdam 21. H. J. Visser, uit Sneek22. J. H. Coomans, student te Amsterdam 23. Dr. P. H. Damste', uit Leiden 24. K. Pander Jzn., uit Haarlem 25. J. v. d. Helm, uit Deventer; 26. C. F. Cordes, uit 's Hertogenbosch 27. F. J. Boelstra, uit Stiens Oudland28. A. Wengelaar, uit Rotterdam 29. W. J. van Vollenhoven, uit Kralingen 30. Mr. J. van Buttingha Wichers, secretaris van «den Ned. Scbaatsenrijdersbond Leiden"31. J. F. de Boer, uit Wate ringen 32. Mr. J. v. Mens, uit Kralingen33. J. H. L. Bcrgsma, student te Amsterdam; 34. G. Dijkbof, uit Helmond 35. G. Veenstra, student te Amsterdam 36. J. J. Boelstra, uit De Home; en 37. I. van Heek, Dordrecht. Wel was 't Woensdag een treurige ontgoocheling, die natte stralen, voor zoover de mist het zien toeliet, te aanschouwen. Maar wij verzamelden allen moed en gingen op marsch. De tocht naar Slikkerveer was niet alleen lastig, maar zelfs ge vaarlijk, wegens de gladheid van den dijk. Te negen uur van Rotterdam per rijtuig vertrokken, ging de reis over IJselmonde eerst vrij goed, doch te IJselmonde ondervonden wij stoornis, doordat een paard van het rijtuig der commissie was gevallen en het uitwijken moeielijk ging. Nadat wij deze hindernis voorbij waren, ging de tocht weder goed tot nabij het huis Ten Donk. Daar kwam van de tegenovergestelde zijde een wagen van den expediteur Borleffs, die de benoodigdheden voor de tent van de Koningin gebracht had. Alvorens kon worden uitgewe ken, moesten voor de paarden kleeden gelegd worden en alle man helpen, om te trachten den wagen en het rijtuig op den dijk te houden. Ook dit gelukte en nu ging de tocht onge stoord verder naar Slikkerveer. Maar nu eerst kwam de ware ontgoocheling. Welk een aan blik bood het ijsveld! 'tWas allertreurigst. Op sommige plaat sen geleek 't slechts een waterplas. Het publiek was niet be paald gering, maar natuurlijk veel minder dan bij goed weer te verwachten was geweest. Voornamelijk het guldens-terrein was slecht bezocht. Hoop op beterschap is er niet, maar toch treuren wij nog niet, want de wedstrijd gaat door. Te ruim 1 uren nam de wedstrijd een aanvang, terwijl het voortdurend zacht regende. Het rijden was vrij moeilijk, om dat de schaatsen diep in het week geworden ijs sneden. Van de 37 ingeschrevenen waren 12, de heeren Groleman, Waldfried, Verheijen, Straathuis, C. Tebbit, Lingbeek, A. Teb bit, Visser, F. Boelstra, Wengelaar, De Boer en Veenstra niet opgekomen. No. 2. de heer Taconis reed alleen de 1600 meter lange haan af; daarna kwamen no. 3 en 4, de heeren Van Giffen en Emans; Van Giffen won. Vervolgens no. 5 en 6, de heeren De Wit en Van Blommensteijn; laatstgenoemde won. Bij den wedstrijd om het meesterschap van Nederland, voor heeren liefhebbers, werd de eerste prijs, een gouden medaille, behaald door Charles Tebbit van St. Ives, die de baan in 3 min. 57 seconden afreed; de tweede, een zilveren medaille door W. J. Van Vollenhoven, van Kralingen, in 3 min. 573/s sec.; De 3e prijs, een bronzen med. door K. Pander Jz., van Haarlem, in 4 min. 183/s sec.; en de 4e prijs, een diploma, door H. Van Blommensteijn van Apeldoorn, in 4 min. 19 sec. De heeren Van Vollenhoven en Pander hadden eerst de baan in gelijken tijd afgelegd, namelijk 4 m. 3 s., zoodat tusschen hen een nieuwe kampstrijd moest plaats hebben, waarin de heer Vollenhoven overwinnaar werd. Hagen en Weraer waren aangekomen, maar reden niet mede. Aan gezamenlijke entree-gelden werd een bedrag van onge veer 1200 OBtvangen. De wedstrijd van Donderdag gaat niet door. («Vad IpgBBaMBqBWJPMBg'11»'Willi i t De heer F. Domela Nieuwenhuis is te 's Hage gearresteerd en naar de gevangenis overgebracht, van waar hij later het tijdstip wordt om licht te begrijpen redenen niet bekend gemaakt naar een celgevangenis wordt overgebracht. Zie hier, hoe de zaak zich heeft toegedragen. De politie, die zooveel mogelijk opschudding wilde vermijden, liet 's avonds 1 U/s nar, toen de ver oordeelde van een vergadering in Walhalla* te huis was gekomen, aan zijn woning een oproeping bezorgen, om zich den volgenden morgen 10 nar ter beschikking te stellen van de justitie, aan het parket van den officier. De veroordeelde of zijn partijgenooten schenen 'techier wenschelijk te achten zooveel mogelijk ruchtbaarheid te geven aan de zaak.'s Nachts wer den kaarten gedrukt mot dikke rouwranden, waarin op de bekende socialistische wijze het bericht werd meegedeeld. Deze kaarten werden als Bulletin van Recht voor Allen t, 's morgens 8 uur op straat verspreid. Tegen 10 had zich voor het gebouw der Recht bank op den Korten Vijverberg een menigte nieuws gierigen verzameld, dio op verzoek der politie naar deu hoek van het Tournooiveld week, om de pas sage vrij te honden. De veroordeelde verscheen niet op den bestem den tijd. Hij was van zijn huis naar »Walballa« gegaan, waar een honderdtal mannen, vrouwen en kinderen bijeen waren. Aan de politie was dit bekend en even na 10 uren begaf zich een sterke politie-macht, onder be vel van den commissaris van politie De Klopper, naar do Westerbaenstraat. Een der agenten trad .Walhalla* binnen eti deelde den veroordeelde mede dat de tijd verstreken was dat bij in hechtenis werd genomen, mot verzoek zich niet te verzetten. De utededeeiing dee-1 den veroordeelde zeer ont stollen en ontroerd volgde bij don agent, naar het rijtuig, dat buiten stond te wachten. Op wegnaar buiten wisselde hij nog ecnigo handdrukken met geestverwanten en stapte in het rijtaig dat ouder het geleide stond van een inspecteur van politie en snol naar de gevangenis op de Prinsengracht reed. Om le beletten dat hot rijtuig gevolgd werd, sloot de poiitie den gang van .Walhalla* eenige oogenblikken af, wat den veroordeelde deed vra gen: »or zal toch, hoop ik, niets mot die menschen gebeuren?* Nog op den Vijverberg, noch in de Westerbaen straat werd dank zij het tactvol optreden der po litie de orde een oogenblik gestoord. De me nigte verspreidde zich langzamerhand op het bericht der arrestatie. Domela Nienwenhuis is Donderdag ochtend per trein van 6.15 van den Rijnspoorweg naar Utrecht overgebracht, om in de celgevangenis aldaar zijne straf te ondergaan, Hij werd door 2 rijksveldwach ters begeleid en in eene vigelante van het huis van bewaring naar het station vervoerd, alwaar op dat vroege ochtenduur slechts zeer weinige partij genooten aanwezig waren. Te Utrecht zal hij per cel-rijtuig naar de gevangenis worden gebracht. f Heusden, van 10 tot 20 Jan. Geboren: Eduard, z. v. W. Schopenhoner en W. van Dijk. Prijzen van 100 en daarboven. 5e Klasse. Trekking van 18 Jan. Prijs van 1000 nos. 1951, 2574, 19388, 20334 ƒ400 nos. 1485, 3192, 6107, 10044, 20401 200 no. 12930; ƒ100: nos. 3322, 6750, 7100, 8966, 11957, 17531, 18246, 20623. 5e Klasse. Trekking van 19 Jan. Prijs van /lüOOO: nos. 14833; 1000: nos. 5051, 6836, 17200, 18586400 uos. 938, 11761 ƒ200: nos. 3254, 10593, 12289; ƒ100: nos. 970, 2169, 2319,6087,6165,15080, 15446,16757, 17997, 18111. 5e Klasse. Trekking van 20 Jan. Prijs van 1000: nos. 8143 en 18186; 400 uo. 254; 200: nos. 1538, 2613, 5548, 7858, 14461 en 20827; 100: nos. 1915, 3382, 3651, 4348, 5262, 6617, 9216, 10125, 14598 en 19636. Het »H.blad« deelt eenige bijzonderheden uit de onde doos mede, waaruit blijkt dat ook onze voor ouders zich wel op het ijs wisten te roeren. Van twee Leidenaren, Tasseron en Kettenis, vind ik opgoteekend dat zij eens, na het aangaan eener weddenschap, op schaatsen over de geul van de Haagsche schouw (14 a 20 voet breed) spron gen. De eerste sprong zonder kautroeren* eenige malen links en rechts over 3 achter elkaar op het ijs geplaatste keukenstoelen. Van den heer Pieter Koopmans, burgemeester van Bolsward, is het overbekend dat hij, naast eene harddraversslede rijdende, verscheidene malen links en rechts in vollen loop over paard en slede heen- sprong. Adam, hardrijder, de Wetering komende afrijden, bemerkte op het onverwachts dat de genl bij de Oude Schouw, welke voor het passeeren der rijtui gen werd open gehouden, voor zijne voeten lag en zoo ras zijne vaart niet kunnende stuiten, sprong hij er over heen. Deze geul was met de ruwe kan ten circa 20 voet breed. Dat in vroegere jaren de mededinging aan en de belangstelling voor hardrijderijen niet voor thans behoefde onder te doen, kan blijken uit het vol gende Aan de beroemde hardrijderij van vrouwen, den 1 en 2 Februari 1805 te Leeuwarden gehouden, namen 130 vrouwen en meisjes deel, terwijl het feest werd bijgewoond door 10 12,000 toeschou wers. In den winter van 1838 werd er te Delft eene hardrijderij gehouden, waaraan 500 rijders deelna men. De rijderij duurde 4 dagen. Ten slotte nog een staaltje van deu beroemden Frieschen hardrijder Cornelis IJuzen Reen (boer te Cubaard), die in 1808 den grooton prijs te Sneek wou. Men berekende dat hij bij gelijke snelheid één uur afstand in mind r dan 5 minuten had kun nen afleggen. Meest liep hij de baan al stappende ten einde en maakte met eeue verbazende vlugheid eiken tred 11 Rijnlaudsche voet lang. Hij had de gewoonte zijne partij altijd slechts een weinig voor te blijven en maakte daardoor niomand beschaamd. Bij het einde der baan stapte of sprong hij al tijd vlug over de streek, dat hom zoowel bij eene lichte als zware partij eveu gemakkelijk scheen te vallen en dau zei hij gewoonlijk, daar bij nooit een rit verloor: .jast woeo.* Bij het vervooreu van een grooten ketel soep van de Oranje-kazerne naar de hoofdwacht, viel in 't Voorhout te 's Hage een der infanteristen, die den stok, waaraan de ketel hing, op den schouder droeg, door de gladheid, waardoor bij den warmen inhoud van den ketel geheel over 't lijf kreeg. De man kwam er met een vet en nat« pak af, maar de wacht kon wachteu op do soep. Men moest naar de kazerne om den ketel weer te doen vallen en 't is te hopen dat, men den hond niet in den pot heeft gevonden. De kastelein A. Kraak, te Paterswolde (Gronin gen), heeft op de Paterswolder plassen, met behulp vaD eenige rappe en kundige handen, een ijsbuis gebouwd, dat een vlak in beslag neemt van pl. m. 30 M9. 'tls alleraardigst, zegt de »N. Gron. Ct.,« de rechtstandige stevige ijsmuren te zien, in wier vak ken vermeld staat dat daarbinnen geen vergunning, doch wel heete wijn, bier on dergelijken, al wat voor een schaatsenrijder dienstig is op het ijs, is te verkrijgen, 's Avonds bij de innerlijke verlichting is het er binnen genotvol, ge kunt u verbeelden n in de holte zoo die bestond van een grooten diamant verplaatst te vinden; duizenden en dui zenden schitteringen doen u uwe oogen spoedig af wenden. Tafels en stoelen, zelfs ook het buffet, be staat uit ijs. Een oud boertje uit Zeelst in Noord-Brabant begaf zich de vorige week naar Woensel, om eene hem ten deel gevallen erfenis ten bedrage van on geveer 1800 in ontvangst te nemen. Zijne blijdschap was zóó groot, dat onder hot voorzichtig natellen van zijnen schat eene beroerte in weinige oogenblikken een einde maakte aan zijn j leven. Volgens eene mededeeling v&n het »Gron. Week- bl.« is te Groningen een man overleden, die in den hoofdelijkeu omslag was aangeslagen tegen een jaar- li;ksch inkomen van 6000. Bij zijn dood bleek dat bij anderhalf millioen naliet. Men schrijft ons Te Jonre (Fr.) bestaat hot bijzondere gebruik, dat eiken morgen te vijf unr de kerkklok wordt geluid, welke taak is opgedragen aan de oudjes uit het armhuis aldaar. Met de koude, donkere nachten schenen de stumpers met den tijd in de war te zijn: de ingezetenen hoorden eens te één nnr de klok luiden, en denkende dat er brand was, spoedde ieder zich naar buiten. Mocht dit geval aanleiding geven tot afschaffing van de oude gewoonte, de arme verpleegden zon den allereerst zich daarin verheogen. Een nieuwe manier van adverteeren. De eer van de nieuwste uitvinding op het gebied van ad verteeren komt aan eene Fransche uitgeversfirma too. Men laat een aantal mannen achter elkander door de drukst bezochte straten loopen, schijnbaar verdiept in het lezen van een opengeslagen boek, dat zij met beide handen zoo voor zich nit honden dat men den rug van het boek kan zien. Het pa- bliek is nieuwsgierig om den titel van zulk een boeiend werk te weten, en ziet dat het een pas uitgegeven roman is. 'tls nauwelijks noodig erbij te voegen dat er onder die gehuurde mannen ver scheidene zijn, die er geen regel van knnnon lezen, al hing hun leven er van af. In de Parijsche hospitalen worden tegenwoordig proeven genomen met eene nieuwe goneeswijze van teriug, waai omtrent door prof Ooruil aan do aka- demie van geneeskunde aldaar gunstig verslag werd uitgebracht. De behandeling bestaat in het toedie nen van inspuitingen in de darmen van zwavelwa terstof en koolzuur. De resultaten schijnen niet on gunstig te zijn, althans bij vele patiënten namen de ziekteverschijnselen belangrijk af en werd de algomeene toestand gunstiger. Men leest in de »Arnh. Ct.« Uit Howell, Michigan, wordt gemeld, dat daar eene negerin overleden is die tijdens haar leven den geneeskundigen groote belangstelling inboe zemde. De huid dezer vrouw nl. was tot baar 50ste jaar pikzwart, waarna zich witte plekken op do beenen voordeden. Binnen korten tijd was het ge- heele lichaam met znlke plekken bedekt, totdat eindelijk de geheele huid zoo blank werd als die van een Kaukasiër. De verandering van de kleur der huid had niet den goringsten invloed op de gezondheidstoestand der vrouw uitgeoefend. De dokters schrijven deze abnormaliteit aan eene huid ziekte toe. Als na de .bacterie* van deze huidziekte go- vonden wordt want er zal wel weer eeue bac terie zijn zal men er misschien in slagen, door eene oordeelkundige toepassing er van den mori- aan blank te schuren. Een moordenaar gevraagd De heer J een speculant te Parijs, is het aangonomeu kind van een koopvrouw der Parijsche hallen, die, na een vrij aanzienlijk vermogen te hebben verworven, de zaken aan kant deed. J is na dertig jaar oud en heeft zoo dol zinnig gespeculeerd, dat hij in een paar maanden zijne pleegmoeder geheel ruïneerde. Hij vatte nu het plan op zijn weldoenster het verloren vermogen terug te doen krijgen en sloot te dien einde voor zich een levensverzekering van 200,000 fr. ten bate van de geruïneerde, waai na hij iemand zocht te vinden die hem zon willen vermoorden. Dit laatste ging zoo gemakkelijk niet, maar eindelijk ontmoette hij iemand wiens voor komen hem beviel. »Wilt ge mij voor 30,000 fr. vermoorden?* vroeg hij den man. Deze, een kok buiten betrekking, Charles P genaamd, betoonde zich eerst over dit voorstel niet weinig verwonderd, rriaar nadat J hem alle bijzonderheden had medegedeeld, werden zij het eens. J nam na den kok mede naar zijne woning, verstrekte hem, met een volslagen cynisme, de noodige inlichtingen met welk wapen hij de mis daad moest volvoeren, waar het zilverwei'k geborgen was, langs welke trap hij moest ontvluchten enz., maar was zoo onvoorzichtig den man 200 fr. voor schot te geven. Onze kok meende nu rijk genoeg te zijn en maakte met zijn kornuiten voor de 200 fr. goede sier, zoo dat hij weldra tusschen een paar agenten in een bureau van politie binnenstapte, waar hij in zjjn dronkenschap alles verklapte. Men stelde een on derzoek in eu, schoon hot geval hoogst onwaarschijn lijk scheen, bleek het waarheid. Intusschen was nog niets voorgevallen dat onder de lermen dor strafwet viel, zoodat de politie niet meer kan doen dan op J een wakend oog te houden. Het eenige slachtoffer dezer geschiedenis is en zal blijven do armo geruïneerde pleegmoeder. Gezegde van een menscheuhater. Het verschil tusschen gekken en gewone menschen zit daarin dat een gek één mal denkbeeld heeft eu een gewoon mensch er allerlei malle gedachten op nahoudt. Verleidelijke nagelsEen werkman kreeg bij een klant van ziju baas, waar bij aan bet. werk was, de keus tusschen een glas bier en een borrel. Hij koos het laatste eu kreeg het, maar terwijl de heer hem de borrel inschonk, kon hij toch niet laten er bij te voegen Mij wel, maar bedenk dat elk glas sterken drank eigenlijk een nagel in je dood kist is. Best mogelijk, was het leuke antwoord, maar nn je daar toch nog met den hamer in de hand staat, kun je er nog wel eentje inslaan. f WAALWIJK, 21 Jan. Op de heden gehou den markt was de aanvoer van vee weinig, de handel gewoon. Aangevoerd werden 1519 KG. boter, die ƒ0.91 a 1.11 per kilogram gold. t DUSSEN, 20 Jan. Op de heden alhier gehou den botermarkt werden aangevoerd 215 kilo boter. Zij crold van f 0.81 tot 1.00. f ZALT-BOMMEL, 18 Jan. Boter /0.50^0.55 per half kilo. Eieren 1.00ƒ1.25 de 26 stuks. bericht dat de Bonwmanswoning met wei-eu bouw land onder Almkcrk en Emmikhoven, in bod is gebracht als volgt: Perceel 1 op 2900, perceel 2 op 1490, porc. 3 op 1400, perc. 4 op 4000, perc. 5 op ƒ1300, perc. 6 op f 1800, perc. 7 op f 750, porc. 8 op 2800, perc. 9 op 900. De afslag blijft bepaald op DINSDAG 25 JANU ARI 1887, des voormiddags ten 11 ure, in't recht huis te Almkerk. VERBERNE to Dassen, Eogelsch Gegroefd-, Geruit-, Carré-, Wit-, Kristal-, Biioei-, en melk- Geslepen en audere ROZETTEN en RANDEN. Gebogen Glas en Dakpannen. GLAS-ASSURANTIE. STOPVERF. DAGLICHT-REFLECTORS.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1887 | | pagina 3